Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-06, 12:15   #3121
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
U nas przynoszą pampersy w odwiedzinach



Hahahaha my i tak planujemy szybko drugie, ale nie aż tak maty właśnie mam, nawet 2



Oooo super! Rośnie jak na drożdżach

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Mała różnica wieku jest super, póki co polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 12:48   #3122
Lovelly44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 211
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Moja ma dziś dzień lenia, ucina sobie drzemkę za drzemką...szkoda tylko że u mnie na rączkach najchętniej z cycem w buzi, poliki ma już jak mały chomiczek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Lovelly44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 12:48   #3123
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Haha Dorka mam to samo, do 1 dziecka dopuszczalam myśl o wpadce na luzie, ale żarty się skończyły 😬😬😬

Coco to może już za chwileczkę coś się zadzieje 😊 Pakuj się i kciuki ✊🏻

Ja dziś sobie postawiłam za punkt honoru zrobić lazanię bo to ulubione danie mojej Przedszkolaczki... robię ja od 2 godzin, teraz spaliłam szpinak bo trzeba było lecieć z cycem i zapomniałam wyłączyć 🙈 Może zanim wrócą, do 15 się wyrobię...
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 13:21   #3124
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Pajka moja mama wczoraj mi zadala to samo pytanie z tym prezentem na dzień dziecka dla małej. Tez juz nie mam pomysłów bi ikez mozna miec zabaweczek dla takiego nalucha wiec chwilowo wpadlam na pomysł ze moze zapłacić za sukieneczke na chrzciny.
Coco ja na twoim miejscu tez juz bym dzis pojechała do szpitala lepiej byc juz pod opieka.
Dzis musialam się przestawic ze tz w pracy bo cała majówkę byl w domu i zajmował sie mała ja byłam tylko mlecznym barem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 13:35   #3125
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Pajka chustę sobie zażycz, prezent 2w1 dla Ciebie i córy
Hucznie polecam chustę wszystkim, właśnie dzięki niej dokończyłam obiad i rozładowałam zmywarkę. 2 minuty i wyjec śpi a ręce wolne Bez tej chusty to bym chyba siadła i płakała.
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 13:50   #3126
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Hej my po wizycie poloznej, Wojtuś przez tydzień przybral 260 gram na moim mleku wiec prawidłowo kolejna wizyta za tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo dla mamy i Wojtusia!!
Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Moja ma dziś dzień lenia, ucina sobie drzemkę za drzemką...szkoda tylko że u mnie na rączkach najchętniej z cycem w buzi, poliki ma już jak mały chomiczek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
U nas tez tak wyglada zasypiania
I drugi podbrodek sie zrobil
Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Pajka chustę sobie zażycz, prezent 2w1 dla Ciebie i córy
Hucznie polecam chustę wszystkim, właśnie dzięki niej dokończyłam obiad i rozładowałam zmywarkę. 2 minuty i wyjec śpi a ręce wolne Bez tej chusty to bym chyba siadła i płakała.
Dolaczam sie i tez polecam chuste

Mam porownanie bo z Igorem nie mialam i to byla meczarnia. Teraz nawet jak goscie przyjda, a mały cos grymasi to pakuje gobw chuste i jest spokoj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 14:13   #3127
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Mama mnie zagięła, dzwoni dziś i mówi, że muszę pomyśleć co na dzień dziecka, ja już w głowie jakaś wizja nowych perfum, a ona dokancza- dla niuni. Łops, spadlam w rankingu A tak swoją drogą, czego mogę sobie zazyczyc, bo mam wrażenie, że wszystko mamy poradzcie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Hahaha zadzwoń tak na dzień mamy 😁 Mamo, co byś chciała? Mamo Poli 😂
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
U nas ani żarcia ani chaty ogarniętej. Mlody mało śpi w dzień, więc zawsze ktoś musi na zmiane przy nim być, bo sam nie chce leżeć ani w kołysce, ani wózku, ani na łóżku. W dodatku ja z cycami na wierzchu zawsze w pogotowiu. Jak mam 30 minut "wolne" to albo ogarniam pranie, albo wyskakuje na zakupy, albo próbuje zrobić obiad, co mi zajmuje czasami kilka godzin, a tez nie robie nic wyszukanego. Nie mam czasu paznokci sobie obciąć nawet 😉Mi od razu tego samego dnia zakładali balonik. Jedź dla własnego spokoju i czekamy na wiesci 😊Ja mieszam tuż przed podaniem. Na opakowaniu Bebilonu mam napisane, że przygotowywać bezpośrednio przed spożyciem. A propo, nie wiem czy pisałam, w aptece w której kupowaliśmy na gwałt to mleko ( w Wielkanoc jak wychodziliśmy ze szpitala do domu) zapłaciłam za opakowanie prawie 100 zł, a w Rossmanie czy innych aptekach widziałam po 49 zł ! To sie nazywa przebitka 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Omg przebitka niezła 😰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Hej my po wizycie poloznej, Wojtuś przez tydzień przybral 260 gram na moim mleku wiec prawidłowo kolejna wizyta za tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo Wojtuś 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
U nas przynoszą pampersy w odwiedzinach



Hahahaha my i tak planujemy szybko drugie, ale nie aż tak maty właśnie mam, nawet 2



Oooo super! Rośnie jak na drożdżach

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Pampersy w odwiedziny super sprawa 😊

Mogę Ci napisać co ja mam na liście jakby ktoś pytał co chcemy dla małej😊 Zebra z 4mums (podobno fajna) czy inne zabawki kontrastowe, piłeczki sensorky, album malucha, zawieszka na smoczek personalizowana, mata skip hopa. Możecie sobie zażyczyć też misia szumisia, krem z filtrem, sesje foto 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Pajka moja mama wczoraj mi zadala to samo pytanie z tym prezentem na dzień dziecka dla małej. Tez juz nie mam pomysłów bi ikez mozna miec zabaweczek dla takiego nalucha wiec chwilowo wpadlam na pomysł ze moze zapłacić za sukieneczke na chrzciny.
Coco ja na twoim miejscu tez juz bym dzis pojechała do szpitala lepiej byc juz pod opieka.
Dzis musialam się przestawic ze tz w pracy bo cała majówkę byl w domu i zajmował sie mała ja byłam tylko mlecznym barem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I super. Moja dała nam stowe i mówi kup coś dla małej, a że na razie dużo tego mamy stwierdzilam, że ostatnio kupiony kocyk w takim razie nam zasponsorowala 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-06, 14:22   #3128
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Czy waszym dzieciakom tez sie czasem przelewa/gulga w brzuszku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 14:33   #3129
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Ja tez nie wiem jak ogarnę jak tz skończy urlop teraz sprząta, przewija, animuje starsza, a ja dzięki temu mam czas na spokojnie cokolwiek zrobić.

Moje starsze dziecko zaczyna dziś przedszkole tz jest z nią na adaptacji i tak przez kilka dni. (Nawet tego bym bez niego nie ogarnęła bo jak, z noworodkiem tam siedzieć?) Wzruszyłam się pakując śniadaniówkę i machając na pożegnanie... jaka ona już duża...
Oj nie dziwie ci się. Też będę się z wzruszać we wrześniu. Daj znać jak mała to zniosła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 14:57   #3130
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Pajka chustę sobie zażycz, prezent 2w1 dla Ciebie i córy
Hucznie polecam chustę wszystkim, właśnie dzięki niej dokończyłam obiad i rozładowałam zmywarkę. 2 minuty i wyjec śpi a ręce wolne Bez tej chusty to bym chyba siadła i płakała.
Chyba też będziemy się chustować. W ogóle tak chcę mieć maleńką blisko, że jestem ciekawa jak to będzie z wózkiem 😁 czy się polubią czy będzie piękną ozdobą 😁

Dzień dobry😊

Coco, trzymam mocne kciuki! Zachęć synka niech już wyłazi 😊😊😊

Jejjj dziewczyny, tak całe życie zleci??? Tydzień temu o tej porze już miałam full rozwarcie 😯 straszne jak ten czas leci!!!

Maleńka wczoraj szalała bliżej północy przez 3h jeden krzyk, cyc nie, kupa nie, cyc zlapala, wyplula i znów placz. Widac, ze juz zmeczona tym byla, zaczela sie poddawac, dalismy smoczka i odplynela. Dała nam kilka godzin snu ciągiem nad ranem, pozniej ksiezniczce sie nie chcialo nawet wstać 🙈

Była położna - 2 wizyta. Pierwsza kąpiel za nami❤ Mała na chilloutcie przespała całą 😂

W czwartek ważyła 2900 a dziś 3020 ❤ do wagi urodzeniowej - 3110 już coraz bliżej

W środę idziemy na sesję noworodkową - tak spontanicznie 😊 także zaczynam odciąganie mleczka na wyjście



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 15:52   #3131
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Ja 2 miesiące...aż mi słabo na samą myśl

U mnie chata jako tako ale żarcie mnie przerasta, obiady robię na 2-3 dni i są hmmm mało urozmaicone. Ale śniadania i kolacje to już totalnie- wiecznie tosty, kanapki, jajka albo kiełbasę bo to szybkie. A sałateczek brak totalny a dupa rośnie

Wywoływanie zazwyczaj na patologi dopóki nie rozpocznie sie akcja. Ja balonik miałam i chodziłam w koszuli bo taka rurka była przyklejona do nogi

O mamusiu...teraz ciąża to mnie tak przeraża że boję się do męża zbliżać. No ale Ty masz tylko jedno więc spoczko

a to dobre może matę edukacyjną
Ja teraz mam apetyt i to priorytet ale też głównie o córce myślę. Lubię jeść a jak nie zaplanuje i nie zrobię nic do jedzenia to wrzucam w siebie śmieci. Taka ogóle waga mi nie spadła od 4 tygodni nic
Zrobiłam dzisiaj te zupe koperkowa z pulpetami która się zachwycalyscie w ciazy. O matko najlepsza jaka jadłam. Już na drugie śniadanie o 10.40 jadłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-06, 15:52   #3132
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Czy waszym dzieciakom tez sie czasem przelewa/gulga w brzuszku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak karmie malego to slysze i czasem jak mam go na rekach to czuje na swojej rece jak mu przechodzi zarcie w jelitach
Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Chyba też będziemy się chustować. W ogóle tak chcę mieć maleńką blisko, że jestem ciekawa jak to będzie z wózkiem czy się polubią czy będzie piękną ozdobą

Dzień dobry

Coco, trzymam mocne kciuki! Zachęć synka niech już wyłazi

Jejjj dziewczyny, tak całe życie zleci??? Tydzień temu o tej porze już miałam full rozwarcie straszne jak ten czas leci!!!

Maleńka wczoraj szalała bliżej północy przez 3h jeden krzyk, cyc nie, kupa nie, cyc zlapala, wyplula i znów placz. Widac, ze juz zmeczona tym byla, zaczela sie poddawac, dalismy smoczka i odplynela. Dała nam kilka godzin snu ciągiem nad ranem, pozniej ksiezniczce sie nie chcialo nawet wstać

Była położna - 2 wizyta. Pierwsza kąpiel za nami Mała na chilloutcie przespała całą

W czwartek ważyła 2900 a dziś 3020 do wagi urodzeniowej - 3110 już coraz bliżej

W środę idziemy na sesję noworodkową - tak spontanicznie także zaczynam odciąganie mleczka na wyjście



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pieknie przybiera!

Tak.. przy dzieciach czas zapiernicza a jak sie chodzi do pracy to mam wrazenie, ze sie teleportuje w przyszlosc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 16:15   #3133
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

U mnie dziś dzień na niespanie Małego. Niby nie marudzi, ale za nic zasnać nie może, lekko przysypia po karmieniu a jak chcę go odłożyć to oczy szeroko otwiera. Polezy trochę na macie, trochę na kanapie, trochę w łóżaczku i znoeu je, przytnie komara na mnie a jak chcę odłożyć to wszystko od początku. Poddałam się i w efekcie tez nic dziś nie mam zrobione.

My dostajemy głównie kasę więc też nie podpowiem bo w sumie sama nie wiem na co wydać.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 16:49   #3134
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Lekarz na IP spojrzał na ten zapis ktg i stwierdził, że jest bardzo ładny ale zrobią nowy, ponad 1h robili.. Wszystko ok, mam jutro wrócić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 16:57   #3135
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Lekarz na IP spojrzał na ten zapis ktg i stwierdził, że jest bardzo ładny ale zrobią nowy, ponad 1h robili.. Wszystko ok, mam jutro wrócić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wróć w nocy 😊✊

Czyli jak coś to jutro z rana przyjęcie na oddział tak czy siak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 17:09   #3136
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U nas po wizycie położnej. Przyrosty wagi się poprawiły i teraz waży 3,850. Kilka potówek ma na szyjce - nie wiem jak to powiem mężowi bo my ciagle dyskutujemy o tym czy nie za zimno/ciepło małemu i to mąż zawsze jest za tym zeby było chlodniej. I jednak będziemy konsultować wzmorzone napięcie. Leżac na brzuszku uniósł głowę, trzymał ją długo w górze a później przekręcił się na placy - tak nie może robić 3 tyg. maluch.

Dzien dziecka - w przypadku moich dzieci to tez problem, jeden juz duży i nie mam pomyslu co takiemuu mlodzikowi podarować. Dtugi malutki i też nie wiadomo co by chciał cos trzeba wykombinować

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Kciuki trzymam. Wszystko będzie dobrze
O matko moja niedawno zrobiła to samo. właśnie tz o tym powiedziałam. Będziemy rozmawiać z pediatra, jak nie da skierowania, prywatnie bedzemy uderzać. Ale nie wiem czy d nerwowa czy od razu d fizjoterapeuta. Ja już pisałam ze moja się tak napina ale ona ma też refluks a to też może być wina tego napinania i wyginania.
Ja nie mogę nawet w chuste jej zawiązać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Haha Dorka mam to samo, do 1 dziecka dopuszczalam myśl o wpadce na luzie, ale żarty się skończyły

Coco to może już za chwileczkę coś się zadzieje Pakuj się i kciuki

Ja dziś sobie postawiłam za punkt honoru zrobić lazanię bo to ulubione danie mojej Przedszkolaczki... robię ja od 2 godzin, teraz spaliłam szpinak bo trzeba było lecieć z cycem i zapomniałam wyłączyć Może zanim wrócą, do 15 się wyrobię...
To mi notorycznie coś kipi na kuchence

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 17:09   #3137
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Pajka chustę sobie zażycz, prezent 2w1 dla Ciebie i córy
Hucznie polecam chustę wszystkim, właśnie dzięki niej dokończyłam obiad i rozładowałam zmywarkę. 2 minuty i wyjec śpi a ręce wolne Bez tej chusty to bym chyba siadła i płakała.
Na szczęście Pola nie jest nieodkladalna więc nie będę jej przyzwyczajać, że będzie cały czas przy mnie ładnie śpi w łóżeczku więc niepotrzebna chusta, a w razie czego mam jedną bo dostałyśmy w spadku
Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Hahaha zadzwoń tak na dzień mamy Mamo, co byś chciała? Mamo Poli Omg przebitka niezła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Brawo Wojtuś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Pampersy w odwiedziny super sprawa

Mogę Ci napisać co ja mam na liście jakby ktoś pytał co chcemy dla małej Zebra z 4mums (podobno fajna) czy inne zabawki kontrastowe, piłeczki sensorky, album malucha, zawieszka na smoczek personalizowana, mata skip hopa. Możecie sobie zażyczyć też misia szumisia, krem z filtrem, sesje foto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

I super. Moja dała nam stowe i mówi kup coś dla małej, a że na razie dużo tego mamy stwierdzilam, że ostatnio kupiony kocyk w takim razie nam zasponsorowala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, sporo pomysłów mi podsunelas

Mieliśmy też robić sesję noworodkowa,ale na taka już za późno, ja nie mialam głowy do tego a mała miała sporo potowek i suchą skórkę więc to by nie wyglądało dobrze zrobimy jej ładną niemowlęcą

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 17:13   #3138
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Wróć w nocy

Czyli jak coś to jutro z rana przyjęcie na oddział tak czy siak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, bo skierowanie mam na jutro. Ale powiedział, że czy jutro zaczną wywoływać i jak to zależy od jutrzejszych badań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 17:31   #3139
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Listopadowa - nie wiem jak jest teraz (jutro odbiorę skierowanie) ale przy starszym to miałam konsultacje u neurologa na początku, później on wystawił do fizjoterapeuty i dopiero skierowanie na rehabilitację.
Na poprzedniej wizycie lekarz powiedział, ze maly jest bardzo silny a napięcie w granicach normy ale z tendencją do wzmożonego ale teraz z położną doszlyśmy do wniosku ze lepiej to skonsultować.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cocco - mnie też odsyłali z zapisami ktg a za chwilę rodziłam powodzenia
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-06, 18:36   #3140
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Jak karmie malego to slysze i czasem jak mam go na rekach to czuje na swojej rece jak mu przechodzi zarcie w jelitach No pieknie przybiera!

Tak.. przy dzieciach czas zapiernicza a jak sie chodzi do pracy to mam wrazenie, ze sie teleportuje w przyszlosc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie, ja też słyszę jak żarcie leci. A najlepiej jak nowe przepycha stare czyli przy jedzeniu najlepsze kupy idą 😊
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Lekarz na IP spojrzał na ten zapis ktg i stwierdził, że jest bardzo ładny ale zrobią nowy, ponad 1h robili.. Wszystko ok, mam jutro wrócić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Tak, bo skierowanie mam na jutro. Ale powiedział, że czy jutro zaczną wywoływać i jak to zależy od jutrzejszych badań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że wszystko dobrze ☺

A my mamy gosci. W kp fajne jest to, że można się ulotnić pod pretekstem karmienia do innego pokoju 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 18:58   #3141
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Hahaha zadzwoń tak na dzień mamy Mamo, co byś chciała? Mamo Poli Omg przebitka niezła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Brawo Wojtuś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Pampersy w odwiedziny super sprawa

Mogę Ci napisać co ja mam na liście jakby ktoś pytał co chcemy dla małej Zebra z 4mums (podobno fajna) czy inne zabawki kontrastowe, piłeczki sensorky, album malucha, zawieszka na smoczek personalizowana, mata skip hopa. Możecie sobie zażyczyć też misia szumisia, krem z filtrem, sesje foto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

I super. Moja dała nam stowe i mówi kup coś dla małej, a że na razie dużo tego mamy stwierdzilam, że ostatnio kupiony kocyk w takim razie nam zasponsorowala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dzisiaj kupiłam fajna zawieszke do wózka. Prosta za to czarno biała. Gzechotka na lince. Polskiej firmy. Widziałam też grzechotki da rączki od nich. Zabawki 4mums też fajne tylko cena mniej ☺ muszę ta zebre zobaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Czy waszym dzieciakom tez sie czasem przelewa/gulga w brzuszku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przy jedzeniu. Słychać jak leci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Chyba też będziemy się chustować. W ogóle tak chcę mieć maleńką blisko, że jestem ciekawa jak to będzie z wózkiem czy się polubią czy będzie piękną ozdobą

Dzień dobry

Coco, trzymam mocne kciuki! Zachęć synka niech już wyłazi

Jejjj dziewczyny, tak całe życie zleci??? Tydzień temu o tej porze już miałam full rozwarcie straszne jak ten czas leci!!!

Maleńka wczoraj szalała bliżej północy przez 3h jeden krzyk, cyc nie, kupa nie, cyc zlapala, wyplula i znów placz. Widac, ze juz zmeczona tym byla, zaczela sie poddawac, dalismy smoczka i odplynela. Dała nam kilka godzin snu ciągiem nad ranem, pozniej ksiezniczce sie nie chcialo nawet wstać

Była położna - 2 wizyta. Pierwsza kąpiel za nami Mała na chilloutcie przespała całą

W czwartek ważyła 2900 a dziś 3020 do wagi urodzeniowej - 3110 już coraz bliżej

W środę idziemy na sesję noworodkową - tak spontanicznie także zaczynam odciąganie mleczka na wyjście



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Listopadowa - nie wiem jak jest teraz (jutro odbiorę skierowanie) ale przy starszym to miałam konsultacje u neurologa na początku, później on wystawił do fizjoterapeuty i dopiero skierowanie na rehabilitację.
Na poprzedniej wizycie lekarz powiedział, ze maly jest bardzo silny a napięcie w granicach normy ale z tendencją do wzmożonego ale teraz z położną doszlyśmy do wniosku ze lepiej to skonsultować.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cocco - mnie też odsyłali z zapisami ktg a za chwilę rodziłam powodzenia
Daj znać ci tam lekarz powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 19:38   #3142
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Na szczęście Pola nie jest nieodkladalna więc nie będę jej przyzwyczajać, że będzie cały czas przy mnie ładnie śpi w łóżeczku więc niepotrzebna chusta, a w razie czego mam jedną bo dostałyśmy w spadku O, sporo pomysłów mi podsunelas

Mieliśmy też robić sesję noworodkowa,ale na taka już za późno, ja nie mialam głowy do tego a mała miała sporo potowek i suchą skórkę więc to by nie wyglądało dobrze zrobimy jej ładną niemowlęcą

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Ooo to się cieszę😊😊😊

Zrobicie sobie sesję rodzinną noworodkową 😊

My umówiliśmy się na płatną sesję na środę, a dziś zgłosiłam córę jako modelkę na warsztaty foto w sobotę 😊 i się dostałyśmy 😍

Ta środkowa to będzie w pięknych ubrankach, a ta w sobotę taka rodzinna z bobaskiem golaskiem 😊
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Tak, bo skierowanie mam na jutro. Ale powiedział, że czy jutro zaczną wywoływać i jak to zależy od jutrzejszych badań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jutro być może wielki dzień❤
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupiłam fajna zawieszke do wózka. Prosta za to czarno biała. Gzechotka na lince. Polskiej firmy. Widziałam też grzechotki da rączki od nich. Zabawki 4mums też fajne tylko cena mniej ☺ muszę ta zebre zobaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Przy jedzeniu. Słychać jak leci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Daj znać ci tam lekarz powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te kontrastowe w ogóle są super 😊

Ta zebra 30zl w smyku - ma kontrasty i dużo metek, więc dlatego maluszkom się tak podoba 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 20:40   #3143
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Pajka chustę sobie zażycz, prezent 2w1 dla Ciebie i córy
Hucznie polecam chustę wszystkim, właśnie dzięki niej dokończyłam obiad i rozładowałam zmywarkę. 2 minuty i wyjec śpi a ręce wolne Bez tej chusty to bym chyba siadła i płakała.
Kieszonkę motasz czy kangura?
Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Czy waszym dzieciakom tez sie czasem przelewa/gulga w brzuszku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, często przy karmieniu
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
U mnie dziś dzień na niespanie Małego. Niby nie marudzi, ale za nic zasnać nie może, lekko przysypia po karmieniu a jak chcę go odłożyć to oczy szeroko otwiera. Polezy trochę na macie, trochę na kanapie, trochę w łóżaczku i znoeu je, przytnie komara na mnie a jak chcę odłożyć to wszystko od początku. Poddałam się i w efekcie tez nic dziś nie mam zrobione.

My dostajemy głównie kasę więc też nie podpowiem bo w sumie sama nie wiem na co wydać.
Ooo to moja tak cały czas ma... i wychodzi cyc co godzine no bo zamiast zjeść to przysypia, po chwili sie budzi, chwile ponoszę, przebiorę i znów cyc bo awantura...no i tak w kółko
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Lekarz na IP spojrzał na ten zapis ktg i stwierdził, że jest bardzo ładny ale zrobią nowy, ponad 1h robili.. Wszystko ok, mam jutro wrócić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki mocne za szybkie działanie i rozwiązanie...szkoda w sumie ze nie wzieli Cię od razu w obroty
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 22:14   #3144
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cocco mocne kciuki za jutro! Szybkiej akcji, sprawnego i szybkiego porodu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 22:55   #3145
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Coco, powodzenia!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 03:24   #3146
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Chyba kciuki działają, bo ze 3 h temu obudził mnie ból brzucha i mam co chwile różowy śluz. Brałam kąpiel i jak ręką odjal, więc myślałam że fałszywy alarm, ale teraz znowu co jakiś czas boli - to chyba skurcze? Ogólnie dziwi mnie stosunek nasilenia bólu do częstotliwości, bo dość często to mam, ale ból znośny. Spać już niezbyt mogę, ale jeszcze spróbuję trochę polezec, najwyżej niedługo znowu wskocze do wanny
Tak czy siak może uda się uniknąć chamskiej indukcji na zimno, w ostatniej chwili!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 03:51   #3147
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Chyba kciuki działają, bo ze 3 h temu obudził mnie ból brzucha i mam co chwile różowy śluz. Brałam kąpiel i jak ręką odjal, więc myślałam że fałszywy alarm, ale teraz znowu co jakiś czas boli - to chyba skurcze? Ogólnie dziwi mnie stosunek nasilenia bólu do częstotliwości, bo dość często to mam, ale ból znośny. Spać już niezbyt mogę, ale jeszcze spróbuję trochę polezec, najwyżej niedługo znowu wskocze do wanny
Tak czy siak może uda się uniknąć chamskiej indukcji na zimno, w ostatniej chwili!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak wchodzę tutaj z myślą, że się coś u Ciebie zaczęło i...tak właśnie jest 😍

U mnie zaczęło się podobnie, podkrwawiony śluz, znośny ból, ale skurcze regularne. Robi Ci się rozwarcie 😍 powodzenia kochana!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 04:38   #3148
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Tak wchodzę tutaj z myślą, że się coś u Ciebie zaczęło i...tak właśnie jest

U mnie zaczęło się podobnie, podkrwawiony śluz, znośny ból, ale skurcze regularne. Robi Ci się rozwarcie powodzenia kochana!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a kojarzysz co ile miałaś te skurcze? Mi się to dziwne wydaje bo mam tak różnie co 3-7 minut (bliżej 3-5) i mało realne mi się wydaje że od razu tak czesto, choć niby tez krótkie są po 30-40 sekund.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 05:00   #3149
maltaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 270
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
a kojarzysz co ile miałaś te skurcze? Mi się to dziwne wydaje bo mam tak różnie co 3-7 minut (bliżej 3-5) i mało realne mi się wydaje że od razu tak czesto, choć niby tez krótkie są po 30-40 sekund.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coco, kciuki !. Dla mnie 30-40 to juz są dlugie Ja przez większość czasu miałam takie 10-15s, ale to chyba indywidualna sprawa. W szpitalu powiedzieli, że ważna jest częstotliwość, a nie długość.

Witam sie z porannego karmienia. Mala jadla 2 min, odbilam, dakam cyca a ta wrzask na caly blok . Teraz leży w łóżeczku ze smoczkiem. Ciekawe czy zaśnie

Czy mozliwe jest ze dziecko najada sie w 2-5min? U nas takie krótkie karmienia prawie zawsze, a ja sie tym ciągle zamartwiam. Po takim karmieniu potrafi spac 2-4h, w nocy nawet 6. Sporadycznie je 10 min i wtedy widzę że już oproznila piers bo jej malo leci, no i wtedy zazwyczaj zasypia zadowolona. Nigdy nie chce drugiej piersi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:00 ---------- Poprzedni post napisano o 04:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Czy waszym dzieciakom tez sie czasem przelewa/gulga w brzuszku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja slysze czasami takie przelewanie podczas jedzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maltaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 05:41   #3150
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Chyba kciuki działają, bo ze 3 h temu obudził mnie ból brzucha i mam co chwile różowy śluz. Brałam kąpiel i jak ręką odjal, więc myślałam że fałszywy alarm, ale teraz znowu co jakiś czas boli - to chyba skurcze? Ogólnie dziwi mnie stosunek nasilenia bólu do częstotliwości, bo dość często to mam, ale ból znośny. Spać już niezbyt mogę, ale jeszcze spróbuję trochę polezec, najwyżej niedługo znowu wskocze do wanny
Tak czy siak może uda się uniknąć chamskiej indukcji na zimno, w ostatniej chwili!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
a kojarzysz co ile miałaś te skurcze? Mi się to dziwne wydaje bo mam tak różnie co 3-7 minut (bliżej 3-5) i mało realne mi się wydaje że od razu tak czesto, choć niby tez krótkie są po 30-40 sekund.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skurcze regularne juz to dobry znak!!! Kciuuuki wielkie. Torba i wio na porodowke! Myśle, ze zamykamy kwietniowki oficjalnie dzis


Dzien dobry.
Ja bede tego pewnie za jakis czas zalowac ale usypiam Leo bujajac sie w fotelu bujanym bo inaczej nie zasnie




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.