Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Czy kolejną część robimy na odchowalni ??
tak 22 57,89%
nie 16 42,11%
Głosujący: 38. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 08:41   #3121
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Em ma bardzo mozliwe. Taka jakby wiotkosci odbytu u wczesniakow jest generalnie standardem. A u donoszonych dzieci zdarza sie równie czesto jak kolki.

Proponuje wspólny apartamencik. Dzieciaki nie beda sie nudzić


Ja nie wiem o co mu chodzi nigdy tak nie robił...


Dominik jest ok.., troche go gazoliny pomeczyly ale pozatym ok.

A maz no powiem krótko... Odwiedził wczoraj mamusie
.
ech...nie wiem sama co myslec o tym windi czesto go uzywasz? na długo daje ulge?

co do meza u nas tez akcje sa zazwyczaj przez mamusie

a apartamencik wspólny jak najbardziej moze te nasze 2 połówki za nami zatesknia
Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Wczoraj obilam rekord - odciagnelam 240 ml pokarmu. Myslalam ze mi cycki eksploduja dzis znow jeden cyc 130 a maly wisi na drugim, chyba sie zwiekszyla ilosc, maly je raczej rzadziej ale za to dlugo.
.
niezła masz mleczarnie ja najwiecej sciagam 120 i to z 2 cycków (i to rzadko...)
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 08:42   #3122
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Mierzyli tym urządzeniem ale Ponieważ mały jest dosc żółty muszą krew zobaczyć jaki poziom jest
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 08:47   #3123
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Dziewczynki, nie wiem co sie dzieje na wątku, nadrobię później. Chciałam Was poinformować, że dzisiaj o 4:05 sn przyszła na świat nasza księżniczka z wagą 3800 i 56cm, punktów 10/10
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 08:53   #3124
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
ech...nie wiem sama co myslec o tym windi czesto go uzywasz? na długo daje ulge?

co do meza u nas tez akcje sa zazwyczaj przez mamusie

a apartamencik wspólny jak najbardziej moze te nasze 2 połówki za nami zatesknia

niezła masz mleczarnie ja najwiecej sciagam 120 i to z 2 cycków (i to rzadko...)
U nas bardzo pomogła zmiana mleka i lezenie na twardym wiec windi raz ma 4-5 dni jak widze ze rzeczywiście jest problem. Nasza neonatolog twierdzi ze to wcale nie jest zle tzn wiadomo wszystko z umiarem ale duzo gorszy jest ten " wiatr wsteczny" niz użycie windi i jakby postępowanie mięśniami zeby wypychaly gazy a nie wciągały


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:05   #3125
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie wiem co sie dzieje na wątku, nadrobię później. Chciałam Was poinformować, że dzisiaj o 4:05 sn przyszła na świat nasza księżniczka z wagą 3800 i 56cm, punktów 10/10
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
U nas bardzo pomogła zmiana mleka i lezenie na twardym wiec windi raz ma 4-5 dni jak widze ze rzeczywiście jest problem. Nasza neonatolog twierdzi ze to wcale nie jest zle tzn wiadomo wszystko z umiarem ale duzo gorszy jest ten " wiatr wsteczny" niz użycie windi i jakby postępowanie mięśniami zeby wypychaly gazy a nie wciągały
mm to ona je raz dziennie nie więcej niz 120 ml i w sumie po nim nic sie nie dzieje a po moim mleku co bym nie jadła to i tak są gazy więc chyba to jest związane z niedojrzałością jej układu pokarmowego...
a mięśnie na pewno nie działają jak trzeba bo przecież zrobienie kupy to jest taki wysiłek...
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:06   #3126
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie wiem co sie dzieje na wątku, nadrobię później. Chciałam Was poinformować, że dzisiaj o 4:05 sn przyszła na świat nasza księżniczka z wagą 3800 i 56cm, punktów 10/10
Super gratuluję
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:06   #3127
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie wiem co sie dzieje na wątku, nadrobię później. Chciałam Was poinformować, że dzisiaj o 4:05 sn przyszła na świat nasza księżniczka z wagą 3800 i 56cm, punktów 10/10
gratulacje !!!

Dzisiaj jest Międzynarodowy dzień przytulania !!!
__________________
sent from iphone

Edytowane przez senira666
Czas edycji: 2014-01-31 o 09:08
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 09:08   #3128
poczatkujaca-dagmara
Wtajemniczenie
 
Avatar poczatkujaca-dagmara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 120
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Dziewczyny tak na szybko podziele sie kilkoma info moj maz zaskoczyl mnie totalnie, cala ciaze mowil ze go nie ogarnie ze takiego malego nie wezmie na rece....a ja sie budze po narkozie, a moj maz rach ciach przebiera nosi i jeszcze mnie poucza przyjechala moja siostra,jej maz moj tato,tesciowa i szwagierka,pelno nas bylo ale milo strasznie i moj maz dostal ksywe kura z grzedy wszystkich pouczal i pilnowal gniazda haha. Slodki jest dostalam od niego super prezent
Na oddziale smieja sie ze ogarnełm sie szybciej niz dziewczyny po sn chodze prosto,brzuch boi,ale da sie wytrzymac. O 5rano wtalam wzielam prysznic,uczesalam kłoska i zobilam make up.

No i na koniec gorsze info, maly ma spodziectwo :-( wiem ze sa gorsze wady i choroby,ale tak mi ciezko z mysla ze trzeba bedzie mu operowac siusiaka :-( od razu jak go zobaczylam wydawał mi sie za duzy no i ulewa mu sie strasznie,az nosem idzie niby to wody,codz sa takie z bialymi kawalkami, prosze zeby o nie dokarmialy mm,staram sie ruszyc mleczarnia,ale zbiorniki puste jak narazie.

Caluje Was mocno, przepraszam za brak pl znakow,tablet w jednej dloni a syn n cycku.....
poczatkujaca-dagmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:12   #3129
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
gratulacje !!!

Dzisiaj jest Międzynarodowy dzień przytulania !!!
O może moja córka się zmobilizuje, wyjdzie i da się przytulić
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:16   #3130
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Gratulacje

mm to ona je raz dziennie nie więcej niz 120 ml i w sumie po nim nic sie nie dzieje a po moim mleku co bym nie jadła to i tak są gazy więc chyba to jest związane z niedojrzałością jej układu pokarmowego...
a mięśnie na pewno nie działają jak trzeba bo przecież zrobienie kupy to jest taki wysiłek...
Wiem wiem em ma ja to pisałam w takim kontekście ze Dominik nie ma juz takiego problemu bo ma inne mleko. Nie chodziło mi o to ze mm masz zmienić. Wiesz u nas jest odwrotnie - 120ml mojego do którego muszę dodawać wiecej delicolu bo jest po nim gorzej a reszta to mm na problemy brzuszkowe wiec przy takiej ilosc mm musiałam szukać czegoś odpowiedniego bo jakby nie patrzeć mm to jego pokarm wiodący.
A te kupki to twardziele i dlatego jej ciezko czy wlasnie mięciutkie i mimo to jest słabo ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:28   #3131
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 702
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie wiem co sie dzieje na wątku, nadrobię później. Chciałam Was poinformować, że dzisiaj o 4:05 sn przyszła na świat nasza księżniczka z wagą 3800 i 56cm, punktów 10/10
GRATULACJE

Sent from my GT-I9001 using Wizaz Forum mobile app
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 09:40   #3132
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Iwantyou mam nadzieję,że to chwilowe




Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie wiem co sie dzieje na wątku, nadrobię później. Chciałam Was poinformować, że dzisiaj o 4:05 sn przyszła na świat nasza księżniczka z wagą 3800 i 56cm, punktów 10/10

Gratulacje!!!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:45   #3133
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Hey Dziewczyny,

widzę, że kolejne lutówki nam się wykruszyły, czuję jak pętla wokół mnie się zacieśnia
I niby chcę już urodzić i nie chcę, znacie to uczucie?


u Was też tak zimno? Byłam na zakupach i wiatr taki, że mnie cofał chwilami... Po takiej wycieczce może i mi zamarzły wody płodowe (przepraszam Lolita, nie mogłam się powstrzymać, ten tekst jest po prostu genialny )


Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Tym sposobem zostałam szczęśliwą posiadaczką ręcznego laktatora z aventu i elektrycznego z babyono ( ten dostałam od kuzynki ). Hehe będę mogła doić z obu na raz
Ja miałam dostać od kuzynki ręczny z Aventu, ale coś się nie zanosi... Znaczy temat umarł samoczynnie. I chyba muszę wgłębić się w tematykę laktatorów, żeby w razie w od razu wiedzieć jaki kupić



Shizu48 mam podobną sytuację do Twojej, bo we wtorek też przenoszę się do domu rodzinnego na czas okołoporodowy. Też mam dwóch młodszych braci i moją rodzinkę też można z powodzeniem nazwać domem wariatów U mnie sytuacja jest o tyle inna, że mąż siedzi na szkoleniu i mam go tylko w weekendy, więc na pomoc rodziny zdecydowałam się z tego względu, że w naszym mieszkanku od początku byłabym całkowicie sama. Mam jednak nadzieję, że ogarnę sytuację w ciągu dwóch tygodni i wrócę do siebie - kocham moją rodzinę, ale nie wyobrażam sobie spędzić z nimi miesiąca. Chyba wszyscy skończylibyśmy w wariatkowie Więc w razie trudnych chwil pamiętaj, że ktoś się łączy z Tobą w bólu i że zawsze można się spakować i wrócić do siebie - a kto wie, może rodzina stanie na wysokości zadania i będzie całkiem fajnie? Tego Tobie i sobie życzę!



Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
zawsze miałam wrażliwą cerę i skórę, problemy ale to co się dzieje teraz to jest jakaś masakra i dramat
w ciąży to miałam piękną cerę, skórę w II i III trymestrze
A znacie ten zabobon, że jak kobieta ma ładną cerę w ciąży to urodzi chłopca? Dziewczynki powodują brzydką cerę, bo wysysają urodę z matki... Mi wszystkie ciotki wróżyły chłopca (choć ja generalnie problemów z cerą nie mam, w ciąży i bez) i było ogólne zdziwienie, gdy okazało się, że to Zuzia siedzi mi w brzuchu. Ale wytłumaczyłam teściowej, że jestem na tyle ładna, że nawet jak córka wyciąga ze mnie ową ładność, to nie widać, bo wystarczy na nas dwie, tyle mam urody



Cytat:
Napisane przez sharey Pokaż wiadomość
dziewczyny, po napisaniu ostatniego posta odeszly mi wody czyli o polnocy. aktualnie jestem na sali porodowej bo nie bylo dla mnie miejsca. z malym ok, rizwarcie mam na opuszek palca, narazie nie boli badzo. ale boje sie jak cholera. trzymajcie kciuki prosze.
sorki za bledy i brak pl znakow ale z tel. pisze sie koszmarnie.
GRATULACJE



Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie wiem co sie dzieje na wątku, nadrobię później. Chciałam Was poinformować, że dzisiaj o 4:05 sn przyszła na świat nasza księżniczka z wagą 3800 i 56cm, punktów 10/10
WITAMY NA ŚWIECIE!
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:52   #3134
isia4891
Zadomowienie
 
Avatar isia4891
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 372
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Marcel ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MARCEL 058.jpg (101,6 KB, 75 załadowań)
isia4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:55   #3135
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
widzę, że kolejne lutówki nam się wykruszyły, czuję jak pętla wokół mnie się zacieśnia
u Was też tak zimno? Byłam na zakupach i wiatr taki, że mnie cofał chwilami... Po takiej wycieczce może i mi zamarzły wody płodowe (przepraszam Lolita, nie mogłam się powstrzymać, ten tekst jest po prostu genialny )
Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Jesli to żart, to obiektywnie genialny!
Ale rozumiem, ze jak sie jest przeterminowany to takie rzeczy niemiłosiernie wkurzają
Moja pętla już jest tak zaciśnięta ze ledwo co oddycham

No niby żarcik śmieszny z tymi wodami ale jakos mnie wczoraj zdenerwował i poszłam spać

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Marcel ;-)
Aaaaale słodziak
Ja też już chcę moją córkę
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:00   #3136
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
A znacie ten zabobon, że jak kobieta ma ładną cerę w ciąży to urodzi chłopca? Dziewczynki powodują brzydką cerę, bo wysysają urodę z matki... Mi wszystkie ciotki wróżyły chłopca (choć ja generalnie problemów z cerą nie mam, w ciąży i bez) i było ogólne zdziwienie, gdy okazało się, że to Zuzia siedzi mi w brzuchu. Ale wytłumaczyłam teściowej, że jestem na tyle ładna, że nawet jak córka wyciąga ze mnie ową ładność, to nie widać, bo wystarczy na nas dwie, tyle mam urody
Znam i u mnie też było wielkie OOO jak się okazało że córa a wszyscy dookoła mi mówili że ładnie wyglądam i na bank będzie facet

a co do pogody to u mnie dzisiaj piękne słoneczko za oknem i nawet nie jest jakoś bardzo zimno. lekki mrozik mam około -3C więc w miarę przyjemnie. Ale i tak nie mobilizuje mnie to do tego żeby ruszyć tyłek dalej niż na spacer z psem
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:03   #3137
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Wiem wiem em ma ja to pisałam w takim kontekście ze Dominik nie ma juz takiego problemu bo ma inne mleko. Nie chodziło mi o to ze mm masz zmienić. Wiesz u nas jest odwrotnie - 120ml mojego do którego muszę dodawać wiecej delicolu bo jest po nim gorzej a reszta to mm na problemy brzuszkowe wiec przy takiej ilosc mm musiałam szukać czegoś odpowiedniego bo jakby nie patrzeć mm to jego pokarm wiodący.
A te kupki to twardziele i dlatego jej ciezko czy wlasnie mięciutkie i mimo to jest słabo ?
.
Kupy rzadkie sa zawsze...czasem mam wrazenie ze sluzowate.
I mimo tego sie meczy...
a delicol ma inny skład niz espunisan?
Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Marcel ;-)
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:03   #3138
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

a ja sobie siedzę i się zastanawiam czy i kiedy moja córa zdecyduje się wyjść bo z jednej strony wolałabym żeby akcja ruszyła sama i żebym nie musiała siedzieć w szpitalu nie wiadomo ile ... z drugiej strony jeżeli będę do tego szpitala musiała się położyć to dzień wcześniej na spokojnie zawieziemy psa i psie graty do teściów, małż przewiezie sobie na spokojnie wszystkie pierdółki do roboty które mu będą potrzebne i nie będzie musiał przeżywać tego stresu związanego z przewożeniem rodzącej (bo oczywiście nie dawno dopiero sobie uświadomił że jak zacznę rodzić to on będzie mnie musiał zawieźć na porodówkę )
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:05   #3139
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Posprzątałam klatkę schodową, odkurzyłam kanapy, pościel siedzi w pralce, odkurzyłam materac na łóżku, wyczyściłam brodzik, pozostało umyć podłogę w łazience i okna....to sprzątanie w ogóle mi nie pomaga,no ale co, siedząc na kanapie nie urodzę
Zaraz zabieram się za obiad, u mnie dziś ryba, surówka i ziemniaki
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 10:08   #3140
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Kupy rzadkie sa zawsze...czasem mam wrazenie ze sluzowate.
I mimo tego sie meczy...
a delicol ma inny skład niz espunisan?

Tak delicol to laktaza pomaga trawic laktozę w mleku ktorej dzieci nie trawia co powoduje nietolerancje gazy pieniste kupy i inne cuda.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:08   #3141
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Marcel ;-)

Śliczny! I jak poważnie wygląda,jakby miał 2 miesiące
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:08   #3142
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Posprzątałam klatkę schodową, odkurzyłam kanapy, pościel siedzi w pralce, odkurzyłam materac na łóżku, wyczyściłam brodzik, pozostało umyć podłogę w łazience i okna....to sprzątanie w ogóle mi nie pomaga,no ale co, siedząc na kanapie nie urodzę
Zaraz zabieram się za obiad, u mnie dziś ryba, surówka i ziemniaki
ja trenuje sprzątanie siłą woli patrze na meble i myślę żeby kurz z nich zniknął póki co rezultaty kiepskie ale trening czyni mistrza

a na obiadek schabowy ziemniaczki i marchewka z groszkiem
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:09   #3143
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
Kupy rzadkie sa zawsze...czasem mam wrazenie ze sluzowate.
I mimo tego sie meczy...
a delicol ma inny skład niz espunisan?

Aaa i skoro kupy rzadkie to ewidentnie problem ze sterowaniem zwieraczem. Zamiast wypychać wciąga.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:09   #3144
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

cherubinka GRATULACJE

oj sypia nam sie porody, fajnie

lolita rodzisz na pewno, spokojnie. Juz niedlugo

iwantyu ech te mamusie.... Namieszala znowu, co? Nie smutaj, bedzie dobrze

A ja czekam na meza i jade do fryzjera Moze w koncu moje wlosy zaczna jako tako wygladac, bo patrzec na nie nie moge
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:09   #3145
nattalli
Rozeznanie
 
Avatar nattalli
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Oslo
Wiadomości: 531
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Kurde miałam rodzić na dniach, a ciągle w dwupaku. Ileż można czekać;p
Mój lekarz chyba się mylił do wtorku muszę mieć już małą przy sobie;p bo wybuchnę

Serdecznie gratuluję szczęśliwych porodów
Co do pogody u nas już prawie metr śniegu, może dlatego mała nie pcha się na świat, wie że tu zimno.

Skoro dziś międzynarodowy dzien przytulania to :przytu l: dla wszystkich forumowiczek wielkie uściski ode mnie i Bianci ;p
__________________
28.02.2011:ksiadz :

26.05.2013 II kreseczki

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fs65gkig2xlf5.png
nattalli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:10   #3146
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
ja trenuje sprzątanie siłą woli patrze na meble i myślę żeby kurz z nich zniknął póki co rezultaty kiepskie ale trening czyni mistrza

a na obiadek schabowy ziemniaczki i marchewka z groszkiem
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:12   #3147
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Tak delicol to laktaza pomaga trawic laktozę w mleku ktorej dzieci nie trawia co powoduje nietolerancje gazy pieniste kupy i inne cuda.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
chyba wypróbuje bo moze w tym tkwi problem a tak mi jej szkoda...

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
ja trenuje sprzątanie siłą woli patrze na meble i myślę żeby kurz z nich zniknął póki co rezultaty kiepskie ale trening czyni mistrza

a na obiadek schabowy ziemniaczki i marchewka z groszkiem
mam tak samo...tylko ja cwicze na brudnych naczyniach...
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:13   #3148
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Wink Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Adaś ma chińczyka i jeszcze schudł zamiast utyć, jest na granicy normy utraty wagi
Leży pod lampą szczurek mały i nie można go nawet przytulić zaraz przyniosą mi laktator bo trzeba go dokarmić bo za mało je- fakt szybko zasypia przy ssaniu i może nie za dużo zjada.
Jestem zła bo od samego początku już problem- najpierw nie mogłam go urodzić a teraz nie mogę nawet efektywnie wykarmić
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:21   #3149
guapissima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 315
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie wiem co sie dzieje na wątku, nadrobię później. Chciałam Was poinformować, że dzisiaj o 4:05 sn przyszła na świat nasza księżniczka z wagą 3800 i 56cm, punktów 10/10

Dzien dobry....Tz poszedl biegac, a ja zabieram sie za nadrabianie
Wczoraj wieczorem bylismy na kolacji, a dzisiaj idziemy do znajomych...Wlasnie do mnie dotarlo, ze prawdopodobnie to nasz ostatni weekend we dwojke. Przyszly tatus przekonywal Leona do wyjscia rozmawiajac z moja wedzajna, bo stwierdzil, ze maly jest juz tak nisko, ze nie bedzie mowil mu do pupy, ktora zlokalizowal na wysokosci mojego pepka
guapissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 10:26   #3150
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11



Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
A my się dzisiaj kąpalismy z Emilem w dużej wannie Był zadowolony jak nie wiem. I nawet nie zrobił kupy do wody
Ale fajnie Na pewno bardzo mu się podobało!

Magnusia - cieszę się, że Twój mąż tak wspaniale zajmuje się Adasiem Trzymam kciuki za badania

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Ja mam cerę tłustą, nie sądzę żeby moje maseczki były dobre dla Ciebie. Chociaż podobno np. maseczka z żółtka kurzeńczego jest dobra do każdej cery. Albo glinki? Pogooglaj, albo pogadaj z kosmetyczką jeśli masz przyzwoitą.
I algi są fajne
Tak, te wszystkie rzeczy znam (glinki, algi itd.) Myślałam, że może znasz jakiś genialny przepis
No właśnie przestały mi służyć takie domowej roboty - podrażniają mnie składniki naturalne.

Cytat:
Napisane przez pilotka86 Pokaż wiadomość
milka pieknie napisałaś, ale to utopia.
multikulti a raczej społeczeństwo wielkreligijne to utopia. w takim środowisku nigdy nie będzie zgody. w dodatku dochodzi jeszcze coś - coś o wiele bardziej groźnego tzw rasizm w białych rękawiczkach i poprawność polityczna ale na pokaz... na zachodzie właśnie w środowiskach multi kulti skrywana pod płaszczykiem tolerancji można bardzo wiele przemycić i zamydlić
nie mam za bardzo czasu rozpisywać na ten temat, ale ogólnie to temat rzeka. tak jak chrzest.
Wiem, że to temat rzeka - skomplikowany Ja miałam na myśli mniej globalne podejście i jeśli pominąć ekstremistów to społ. multikulturowe jakoś jednak funkcjonować może. Na pewno lepiej niż w PL.
Ja akurat w tym temacie jestem dosyć dobrze obeznana i nie jestem apolityczna

Cytat:
Napisane przez sharey Pokaż wiadomość
dziewczyny, po napisaniu ostatniego posta odeszly mi wody czyli o polnocy. aktualnie jestem na sali porodowej bo nie bylo dla mnie miejsca. z malym ok, rizwarcie mam na opuszek palca, narazie nie boli badzo. ale boje sie jak cholera. trzymajcie kciuki prosze.
sorki za bledy i brak pl znakow ale z tel. pisze sie koszmarnie.

oczywuscie torba nie byla spakowana.
za szybką akcję!

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
sweet_vintage prosi o przekazanie więc o to Igor
"Dziewczyny, dziekuje za wszystkie gratki z forum. Nie mam na razie jak wszystkiego nadrobic wiec przedstawiam Wam Igora podzielcie sie fotka na wizazu. Maly hrabia jest cudowny, karmie go kp i na razie jakos idzie. Wkrotce napisze wiecej i opis porodu buziaki od nas!"
Śliczny Igor

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Przepraszam ze bez ładu i składu ale pol nocy nie spałam. Mam ochotę zostawić męża zabrać niuniusia i spie****. Dawno nikt mi tak ciśnienia nie podniósł. I cały moje idealne życie a w nim moje idealny małżeństwo szlag jasny trafił wiec mam dola jak wielki kanion i generalnie dramat.
Do tego jeszcze moj idealny pies jest kretynem i spi na ławie.
Mam nadzieję, że szybko się dogadacie Ale rozumiem, że takie kłótnie mogą być straszne, zwłaszcza, gdy wchodzi duch osoby trzeciej, np. matki/teściowej.

Psiak słodki Może zamienia się w kota

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, nie wiem co sie dzieje na wątku, nadrobię później. Chciałam Was poinformować, że dzisiaj o 4:05 sn przyszła na świat nasza księżniczka z wagą 3800 i 56cm, punktów 10/10
GRATULACJE!!!
Marcel przesłodki
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-09 19:17:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.