Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 18:11   #3121
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dziewczyny macie jakies doswiadczenia z freya millie ? dzis siostra kupila w sh r 65G za 4 zl i troche sie marszczy koronka( taka wlasnie zmarcha ale na mniejszej piersi koronka troche powiewa), bo strasznie zabudowany jest i nie wiem co znim zrobic czy zostawic pod bluzki czy puscic w swiat, a moze podszyc koronke bo dol miseczek i fiszbiny pasuja idealnie jak wyschnie to pokaze zdjecia moze cos zobaczycie ;]
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:49   #3122
Moody
Raczkowanie
 
Avatar Moody
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 209
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
z tego co dziewczyny pisały to nie jest taki scicliwiec jak flamneco, wiec lepiej wziąć 65 i najwyżej pierwsze kilka dni z przedłużką a potem sie już rozciagnie
Ok, dzięki, w takim razie spróbuję 65. Mam nadzieję że jakoś dam radę w nim oddychać :P
Moody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:24   #3123
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dziewczyny jakie sklepy w Łodzi znajdę z 65 pod biustem??i jak tam z cenami?bo słyszałam tylko że na ul.rokicińskiej
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:59   #3124
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ja zamówiłam dziś Toffino i Flamenco... i czekam a byłam w nowym sklepie u nas. I szok są obwody 65, ale do D czy E - dla mnie za małe. Ale 70 do H są I przymierzałam chyba z 12 staników. Jeden leżał dobrze, ale stwierdziłam, że najpierw zamówię Milenę, jak nie będzie pasować to pójdę do sklepu i kupię. Dużo było Konrada, Kostar chyba i nie pamiętam, same polskie marki. I pytałam o Milenę, a tu Pani mówi że jestem 3 osobą która się pyta i najprawdopodobniej sprowadzą a teraz czekam na przesyłkę, wiecie może ile to trwa u Mileny??
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2009-03-17 o 21:00
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:36   #3125
moni00
Raczkowanie
 
Avatar moni00
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 50
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
dziewczyny macie jakies doswiadczenia z freya millie ? dzis siostra kupila w sh r 65G za 4 zl i troche sie marszczy koronka( taka wlasnie zmarcha ale na mniejszej piersi koronka troche powiewa), bo strasznie zabudowany jest i nie wiem co znim zrobic czy zostawic pod bluzki czy puscic w swiat, a moze podszyc koronke bo dol miseczek i fiszbiny pasuja idealnie jak wyschnie to pokaze zdjecia moze cos zobaczycie ;]
a nie lepiej zostawić do chodzenia po domu? ja kupiłam w lumpku freye rio za 1zl i mimo że to 65FF(rio ma miseczki większe o rozmiar, więc powinnam mieć rio 65F) stwierdziłam, że nooo trochę się marszczy ( i typowa freyowa zmarcha, i lekko za duża miska na mniejszej piersi) ale wiatr nie hula od góry do dolu więc mam podomowy stanik, który mialam kupwać za prawie 200zl(!) i jestem zadowolona, moje piersi również
poza tym może migracja Cie dopadnie i zniknie 'powiewanie' za takie pieniądze -zostaw
__________________
" Pozwól mi być sobą,
chcę mieć swoje życie,
kroczyć drogą swą ... "
COALITION
--------------------------------------
www.fiziaponczoszanka.blox.pl
moni00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 22:01   #3126
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

rio za złotówkę?!
ja też kceeeXD mój ulubiony model jak dotąd! jak ktoś znajdzie w lumpku 60F to poproszę
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 22:06   #3127
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez moni00 Pokaż wiadomość
a nie lepiej zostawić do chodzenia po domu? ja kupiłam w lumpku freye rio za 1zl i mimo że to 65FF(rio ma miseczki większe o rozmiar, więc powinnam mieć rio 65F) stwierdziłam, że nooo trochę się marszczy ( i typowa freyowa zmarcha, i lekko za duża miska na mniejszej piersi) ale wiatr nie hula od góry do dolu więc mam podomowy stanik, który mialam kupwać za prawie 200zl(!) i jestem zadowolona, moje piersi również
poza tym może migracja Cie dopadnie i zniknie 'powiewanie' za takie pieniądze -zostaw

migracja niestety juz mi raczej nie grozi, dosyc dlugo juz nosze dobre stanikosy zreszta nie ma mi juz z czego zmigrowac same zebra :P ale tez mysle zeby zostawic i powiewajaca czesc podszyc troche jutro postaram sie wkleic zdjecia jak zdaze przed zmrokiem
mi czesto zdarza sie kupic biustonosze za grosze, a ze kobiet 4 w domu to jest kogo obdzielic, niestety czasem sie nie wstrzelimy z rozm i leza takie i czekaja na lepsze czasy ;]
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 22:06   #3128
moni00
Raczkowanie
 
Avatar moni00
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 50
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
rio za złotówkę?!
ja też kceeeXD mój ulubiony model jak dotąd! jak ktoś znajdzie w lumpku 60F to poproszę
tak, znaleziony przypadkiem, na dodatek prawie nowy, obwód ślicznie ciasny
jak znajdę 60F , dam znać
__________________
" Pozwól mi być sobą,
chcę mieć swoje życie,
kroczyć drogą swą ... "
COALITION
--------------------------------------
www.fiziaponczoszanka.blox.pl
moni00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 22:34   #3129
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez moni00 Pokaż wiadomość
tak, znaleziony przypadkiem, na dodatek prawie nowy, obwód ślicznie ciasny
jak znajdę 60F , dam znać
będę dozgonnie wdzięczna
na allegro w tym rozmiarze mało co jest, na ebayu też mało i drogo:/ sześćdziesiątki to nadal rzadkość...
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:08   #3130
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Potrzebuję porady.
Kupiłam siennę, 65j (akurat była w wyprzedaży na dopasowanej, jednocześnie była też na allegro w moim "standardowym" rozmiarze) kierowałam się opiniami, żeby brać większą niż zwykle miseczkę, no i teraz sama nie wiem jak ocenić to co widzę, poniżej macie zdjęcia.

Czy to, że ona mi się marszczy na dole to efekt pomarańczy w szklance czy jednak jest za duża?
Czy to może dlatego, że już wyżej jej nie mogę podciągnąć(bo musiałabym sobie zrobić dziurki w pachach)?

Swoją drogą i tak jej nie oddam, bo mimo swoich wad (zabudowana do pachy, szerokie fiszbiny) jest przepiękna i jak gdzieś dorwę taką w kolorze czerwonym to będę głodować, ale kupię Ale chciałabym wiedzieć co mi tu nie gra.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07106.jpg (54,3 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07107.jpg (85,3 KB, 104 załadowań)
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:11   #3131
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Potrzebuję porady.
Kupiłam siennę, 65j (akurat była w wyprzedaży na dopasowanej, jednocześnie była też na allegro w moim "standardowym" rozmiarze) kierowałam się opiniami, żeby brać większą niż zwykle miseczkę, no i teraz sama nie wiem jak ocenić to co widzę, poniżej macie zdjęcia.

Czy to, że ona mi się marszczy na dole to efekt pomarańczy w szklance czy jednak jest za duża?
Czy to może dlatego, że już wyżej jej nie mogę podciągnąć(bo musiałabym sobie zrobić dziurki w pachach)?

Swoją drogą i tak jej nie oddam, bo mimo swoich wad (zabudowana do pachy, szerokie fiszbiny) jest przepiękna i jak gdzieś dorwę taką w kolorze czerwonym to będę głodować, ale kupię Ale chciałabym wiedzieć co mi tu nie gra.
Czerwona sienna w 65J jest jeszcze tutaj za 129 http://www.monache.eu/Sienna_BlackRuby_Bra-20.html
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 09:12   #3132
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

a ja sobie właśnie czerwonego zamówiłam :P bosh znowu wydałam 200zł na staniki ;/ ehh... zobaczymy czy będzie pasować :/ bo wzięłam 30G, ale ostatnio coś mam wrażenie, że normalnie 30G na mnie pasuje wiec powinnam brać GG - mam nadzieje tylko, że paczka cała dojdzie
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:18   #3133
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Potrzebuję porady.
Kupiłam siennę, 65j (akurat była w wyprzedaży na dopasowanej, jednocześnie była też na allegro w moim "standardowym" rozmiarze) kierowałam się opiniami, żeby brać większą niż zwykle miseczkę, no i teraz sama nie wiem jak ocenić to co widzę, poniżej macie zdjęcia.

Czy to, że ona mi się marszczy na dole to efekt pomarańczy w szklance czy jednak jest za duża?
Czy to może dlatego, że już wyżej jej nie mogę podciągnąć(bo musiałabym sobie zrobić dziurki w pachach)?

Swoją drogą i tak jej nie oddam, bo mimo swoich wad (zabudowana do pachy, szerokie fiszbiny) jest przepiękna i jak gdzieś dorwę taką w kolorze czerwonym to będę głodować, ale kupię Ale chciałabym wiedzieć co mi tu nie gra.
Wyglada na to ze marszczy sie bo ma fiszbiny wieksze niz podstawa piersi
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:45   #3134
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Witam serdecznie Świetny temat, dziękuję! Poznałam już swój rozmiar i wybieram się właśnie na poszukiwania... tylko czy w ogóle w jakichkolwiek stacjonarnych sklepach dostanę rozmiar 60B? Z tego, co dziewczyny pisały, to chyba będzie trudne, ale na razie się nie poddaję
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:51   #3135
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

http://odziez24.pl/articles,article,59

Czytałyscie?
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:56   #3136
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
Mi nawet podczas biegania biust się nie przemieszcz góra-dół, nie mówiąc o tym, że miałby w jakis przedziwny sposób latac na boki Wydaje mi się, że przy dobrze dopasowanym obwodzie i miskach, szczególnie w biustonoszach sportowych nic się nie dzieje... ale trzeba mieć dobrze dobrany stanik, a nie zapięcie na karku, miska 3 rozmiary za mała I wtedy żadne inteligentne biustonosze nie są niezbędne
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:57   #3137
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
taaa...coś mi się o uszy obiło. Tyle, że niestety od pomysłu do jego realizacji dłuuuuga droga
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 10:06   #3138
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Hmm, trudno powiedzieć, to może być efekt po prostu niemożności podciągnięcia wyżej, przez co część materiału marnuje się na dole. Ale słyszałam o za wysokich siennowych fiszbinach...
I szczerze mówiąc nie wiem, jak to bezpiecznie sprawdzić...
Migracji już się chyba nie spodziewasz i skoro miski Ci się nie wrzynają, mostek leży na miejscu i i tak chcesz ją zostawić, to ja bym chyba rozważyła możliwość skrócenia fiszbin, ale jak to zrobić, żeby końcówki wyszły zakończone łagodnie...
Rozumiem brak obiektywizmu wobec Sienny
Maith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 10:12   #3139
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane!
Poluje nad stanikiem bez ramiączek, najlepiej Porcelain Strapless w rozmiarze prawdopodobnie 30F (mam 30F Portia Curvy Kate, ale już z niej wyrastam). Nigdzie nie stronach nie mogę go dostać Gdzie szukać najlepiej? Może napisać do np. dopasowanej.pl i pytać czy będą mieli?
Najłatwiej go dostać w angielskich sklepach (bravissimo, brastop), w polskich jest niepełna i przebrana rozmiarówka. Porcelain jest małomiseczkowy, ja bym spróbowała z 30FF.

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Potrzebuję porady.
Kupiłam siennę, 65j (akurat była w wyprzedaży na dopasowanej, jednocześnie była też na allegro w moim "standardowym" rozmiarze) kierowałam się opiniami, żeby brać większą niż zwykle miseczkę, no i teraz sama nie wiem jak ocenić to co widzę, poniżej macie zdjęcia.

Czy to, że ona mi się marszczy na dole to efekt pomarańczy w szklance czy jednak jest za duża?
Czy to może dlatego, że już wyżej jej nie mogę podciągnąć(bo musiałabym sobie zrobić dziurki w pachach)?

Swoją drogą i tak jej nie oddam, bo mimo swoich wad (zabudowana do pachy, szerokie fiszbiny) jest przepiękna i jak gdzieś dorwę taką w kolorze czerwonym to będę głodować, ale kupię Ale chciałabym wiedzieć co mi tu nie gra.
Stanik na pewno nie jest za mały. Szkoda, że nie dodałaś zdjecia z boku, bo nie widać, jak dalej układa się fiszbina. Moim zdaniem to marszczenie jest wynikiem za szerokich fiszbin. Może mniejsza miska jednak lepiej by się układała (miałaby węższe fiszbiny, byłaby mniej zabudowana pod pachą, więc mogłabyś ją wyżej ułożyć, no i brakuje mi widoku jabłuszek w koszyku )?
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 10:13   #3140
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

hm, ja nie wiem z czego sa robione fiszbiny...bo jakby dało się je po skróceniu potraktować lutownicą, żeby złagodzić kszałt końcówki to ja bym to umiała zrobić.

Aaaaale, cholera boję się ruszyć tego stanika, żeby go nie zdemolować
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 11:43   #3141
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
hm, ja nie wiem z czego sa robione fiszbiny...bo jakby dało się je po skróceniu potraktować lutownicą, żeby złagodzić kszałt końcówki to ja bym to umiała zrobić.

Aaaaale, cholera boję się ruszyć tego stanika, żeby go nie zdemolować
Tutaj i tutaj masz opis ze zdjeciami jak jedna dziewczyna zwężąła i skracała fiszbiny w siennie i jeszcze podszywała bok. Może się przyda. Potem zamieściła zdjęcia w galerii, sienna leży super i nic nie widać, że kiedykolwiek coś było przy niej majstrowane
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 11:51   #3142
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Tutaj i tutaj masz opis ze zdjeciami jak jedna dziewczyna zwężąła i skracała fiszbiny w siennie i jeszcze podszywała bok. Może się przyda. Potem zamieściła zdjęcia w galerii, sienna leży super i nic nie widać, że kiedykolwiek coś było przy niej majstrowane
to fiesta nie sienna :P
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:25   #3143
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Kurcze, do mnie dzisiaj przyszło awizo, bo domownicy przegapili listonosza. Więc do jutra dalej będe się zastanawiać czy moja Isis i Soria będą dobre?
Ciekwa jestem również czy do Pushit dotarła English rose, bo coś kojaże że zamawiała, a mam na nia oko.
Espera, też zamawiała maskaradki, ciekawa jestem jak rozmiarówka w jej przypadku.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 12:44   #3144
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Kurcze, do mnie dzisiaj przyszło awizo, bo domownicy przegapili listonosza. Więc do jutra dalej będe się zastanawiać czy moja Isis i Soria będą dobre?
Ciekwa jestem również czy do Pushit dotarła English rose, bo coś kojaże że zamawiała, a mam na nia oko.
Espera, też zamawiała maskaradki, ciekawa jestem jak rozmiarówka w jej przypadku.
a dzisiaj odebrać nie mogą ?

czy ktoś jest mi wstanie powiedzieć dlaczego mam aukcje na ebayu , wchodze w przedmioty tego sprzedającego i np ma 0 wystawionych rpzedmiotów lub nie ma tego przedmiotu :| już któryś raz się z tym spotykam
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:10   #3145
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Na mojej wiejskiej poczcie nie bardzo bo dopiero wieczorem zostawi je tam nasza jedyna listonoszka. Ale zadzowniłam i umówiłam się że przyjade na pocztę w godzine jej powrotu, więc wieczorem postaram sie zdać relację i wkleić jakieś zdjęcia.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:14   #3146
Beatka1984
Raczkowanie
 
Avatar Beatka1984
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 242
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

cześć dziewczyny... jestem na tym watku nowa,potrzebuję pomocy i rady w doborze biustonosza.
Mam już dość ciagłego poprawiania piersi w miseczkach żeby sie niewylewały i poprawiania stanika na plecach jak podjeżdża mi pod samą szyję !!!!
Pod biustem mam 85cm a w biuscie 110 cm i staszny problem - wg przelicznika powinnam nosić rozmiar 75L ale gdzie taki stanik dostać ? Tragedia !!!
Mieszkam w Tczewie pomóżcie ... moze umiecie w necie znaleźć jakiś sklep, który u mnie sprzedaje taką rozmiarówkę - ja nie potrafię i gnieżdżę się w miseczkach C a obwód jest zbyt duży 80/90 i się w nim topię !
pomocy

aliś ja też ćwiczę na orbitreku mam bufallo i schudłam na nim ćwicząc 20kg a mam zamiar jeszcze z 15 po ciąży świetnie robią takie ćwiczonka
Ile czasu dziennie ćwiczysz i na jakim poziomie ? bo szybko chudniesz i czy dodatkowo jakąś dietę stosujesz?

Edytowane przez Beatka1984
Czas edycji: 2009-03-18 o 13:18
Beatka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:18   #3147
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Najłatwiej go dostać w angielskich sklepach (bravissimo, brastop), w polskich jest niepełna i przebrana rozmiarówka. Porcelain jest małomiseczkowy, ja bym spróbowała z 30FF.
O to dobrze, że mówisz, będę brać 30FF jak go dorwę
Z angielskimi sklepami nie miałam nigdy do czynienia, więc nie wiem, czy dałabym radę zamówić... A orientujesz się może, jak wyszłaby wysyłka 1 biustonosza? Oczywiście na bravissimo jest mój kolor i rozmiar
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:23   #3148
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;11504047]to fiesta nie sienna :P[/quote]

Sienna jest niżej .

Cytat:
cześć dziewczyny... jestem na tym watku nowa,potrzebuję pomocy i rady w doborze biustonosza.
Mam już dość ciagłego poprawiania piersi w miseczkach żeby sie niewylewały i poprawiania stanika na plecach jak podjeżdża mi pod samą szyję !!!!
Pod biustem mam 85cm a w biuscie 110 cm i staszny problem - wg przelicznika powinnam nosić rozmiar 75L ale gdzie taki stanik dostać ? Tragedia !!!
Mieszkam w Tczewie pomóżcie ... moze umiecie w necie znaleźć jakiś sklep, który u mnie sprzedaje taką rozmiarówkę - ja nie potrafię i gnieżdżę się w miseczkach C a obwód jest zbyt duży 80/90 i się w nim topię !
pomocy
Polska rozmiarówka kończy się na K, ale to nie jest powód do zmartwień, bo brytyjskie staniki są o wiele lepsze. Też kończą się na misce K (albo KK), z tym, że brytyjskie K odpowiada polskiemu R/S . Tutaj masz link do tabeli, gdzie będziesz mogła sobie zobaczyć rozmiarówkę brytyjską i polską.

Z Twoich wymiarów wynika, że powinnaś nosić brytyjskie 34(75)GG (jeśli stanik jest standardowy i ma standardowe miski). Zanim zdecydujesz się na kupno stanika, musisz wiedzieć, że nie wszystkie modele w danym rozmiarze są jednakowe. Są staniki rozciągliwe i ściśliwe (przy bardzo ścisłych sugerowałabym rozmiar 80G), są dużo i małomiseczkowce (jesteś pomiędzy 34GG a 34H, więc w małomiseczkowcach bierz rozmiar 34H).

Lista sklepów, gdzie można kupić takie staniki znajduje się na pierwszej stronie wątku. Ja mogę polecić sklepy www.dopasowana.pl, www.bellissima.com.pl.

I jeszcze jedna uwaga - migracja. Stanik nie tylko zakrywa biust, ale przede wszystkim go modeluje. Pod wpływem noszenia dobrego stanika piersi stają się pełniejsze (i zwiększa się rozmiar), a tkanka tłuszczowa z pleców, spod pach wędruje do miski. Bardzo prawdopodobne, ze po kilku miesiącach z twoich wymiarów 85/11o zrobi się 80/115. Dlatego lepiej kupić stanik, w którym będziesz miała 1 cm luzu niż taki na styk, bo szybko z niego wyrośniesz. No i na początek wystarczą 2-3 dobre staniki, dopiero potem można zacząć wpadać w zakupoholizm stanikowy .

Na pierwsze staniki mogę polecić modele marki CurvyKate: Emily, Portię, Princessę. Są to staniki, które dla większości pasują, no i nie są drogie (ok. 80PLN). W Emily weź rozmiar 34GG, a w Portii 34H, bo to małomiseczkowiec. Są to miękkie balkonetki, nie są wysoko zabudowane na górze (pod mniejsze dekolty mogą być), ale za do dosyć wysoko zabudowane są z boku, dzięki czemu łatwo Ci będzie wgarniać biust. Obwody mają dosyć rozciągliwe, 75tka może być na początku trochę ciasna (możesz zamówić przedłużkę), ale powinna się szybko dopasować.

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
O to dobrze, że mówisz, będę brać 30FF jak go dorwę
Z angielskimi sklepami nie miałam nigdy do czynienia, więc nie wiem, czy dałabym radę zamówić... A orientujesz się może, jak wyszłaby wysyłka 1 biustonosza? Oczywiście na bravissimo jest mój kolor i rozmiar
Na bravissimo wysyłka kosztuje 5,5 funtów (warto wysłać do sklepu maila z prośbą o przesyłkę rejestrowaną signed for, bo zwykłe często giną - ale jak Ci zginie, to sklep jeszcze raz ją wyśle). Żeby złożyć zamówienie musisz mieć kartę kredytową, lub ekartę. Można też się posłużyć niektórymi kartami debetowymi (w niektórych bankach trzeba uaktywniać jakiś limit debetowy, żeby karta działała).
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2009-03-18 o 13:46
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:34   #3149
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Beatka1984 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny... jestem na tym watku nowa,potrzebuję pomocy i rady w doborze biustonosza.
Mam już dość ciagłego poprawiania piersi w miseczkach żeby sie niewylewały i poprawiania stanika na plecach jak podjeżdża mi pod samą szyję !!!!
Pod biustem mam 85cm a w biuscie 110 cm i staszny problem - wg przelicznika powinnam nosić rozmiar 75L ale gdzie taki stanik dostać ? Tragedia !!!
Mieszkam w Tczewie pomóżcie ... moze umiecie w necie znaleźć jakiś sklep, który u mnie sprzedaje taką rozmiarówkę - ja nie potrafię i gnieżdżę się w miseczkach C a obwód jest zbyt duży 80/90 i się w nim topię !
pomocy
nie wiem czy w Tczewie są sklepy z taką rozmiarówką, ale jeśli będziesz w 3mieście, to może zawitaj do Gdyni do Galerii Rajstop (czy jakoś tak) na Wójta Radtkego (koło hali) lub na Świętojańskiej (koło empiku). No i są jeszcze przecież sklepy internetowe...
75L to wg polskiej rozmiarówki, ale może warto rozejrzeć się za jakimiś brytyjczykami? celowałabym tu w rozmiary 80FF/G lub 75GG/H (w przypadku rozciągliwców), na początku coś z miękkimi miseczkami, może np Portia??
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:37   #3150
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Beatka1984 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny... jestem na tym watku nowa,potrzebuję pomocy i rady w doborze biustonosza.
Mam już dość ciagłego poprawiania piersi w miseczkach żeby sie niewylewały i poprawiania stanika na plecach jak podjeżdża mi pod samą szyję !!!!
Pod biustem mam 85cm a w biuscie 110 cm i staszny problem - wg przelicznika powinnam nosić rozmiar 75L ale gdzie taki stanik dostać ? Tragedia !!!
Mieszkam w Tczewie pomóżcie ... moze umiecie w necie znaleźć jakiś sklep, który u mnie sprzedaje taką rozmiarówkę - ja nie potrafię i gnieżdżę się w miseczkach C a obwód jest zbyt duży 80/90 i się w nim topię !
pomocy

aliś ja też ćwiczę na orbitreku mam bufallo i schudłam na nim ćwicząc 20kg a mam zamiar jeszcze z 15 po ciąży świetnie robią takie ćwiczonka
Ile czasu dziennie ćwiczysz i na jakim poziomie ? bo szybko chudniesz i czy dodatkowo jakąś dietę stosujesz?
spokojnie popatrz na brytyjską rozmiarówkę - wychodzi 75GG lub H a sklepów oferujących większą bieliznę już trochę w sieci jest np. dopasowana.pl
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.