..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::.. - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-12, 22:44   #3121
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Ja najczęściej jem grecką (sałat lodowa, czerwona cebulka, pomidor, oliwki, ser feta, koperek), albo norweską (to samo, tylko zamiast fety łosoś wędzony), albo z kurczakiem

Carmela ja robię coś podobnego albo może i to samo co Dagmar, chodzi o sos do kurczaka: pieczarki duszę z cebulą, i jak jeszcze jest trochę wody to wrzucam trójkącik sera topionego i się robi luks sosik mmmm palce lizać, albo coś podobnego robie i polewam brokuły albo kalafiora: troszkę mleka gotuje, wrzucam 2 trójkąciki sera topionego i trochę jogurtu naturalnego, jak w miarę jedzenia stygnie na warzywkach to się tak fajowo ścina

Proponuje też mojego ulubionego tuńczyka, PriVativ przejadły Ci sie piersi więc atakuj rybki ;p => Tuńczyk w sosie własnym lub w wodzie odsączony wrzucam na patelnie, do tego wlewam pomidory z puszki pokrojone, kilka ząbków czosnku zmiażdżonego, oregano, bazylia. No i na talerzu posypuje startym żółtym serem, kocham to i nie tęsknie za spaghetti dzięki tej potrawie, to samo można zrobić z mielonym chudym mięskiem

Smacznego, może komuś się przyda!

Aaaaa kupcie sobie olejek do ciasta szarlotkowy
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 10:51   #3122
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Ahcak Mistrzyni kuchni z Ciebie
onaella
Cytat:
Nie wiem co robić..Fakt mam generalnie kiepską przemianę materii..gdyby nie Xenna (którą napewno już rozwaliłam sobie jelita) to pewnie z tydzień bym się nie wypróżniała..Nie wiem co o tym wszystkim myśleć..Zdołowałam się bo 5 dni to już sporo przecież.. poradźcie coś!
Gusiu na początku diety miałam ten sam problem - tyle że 4 dni, dziś chodzę do kibelka codziennie albo co drugi dzień. Z ta xenną to ciężka sprawa, bo ona rozleniwia jelita. Mam kilka małych patentów.
1. Cwicze rano na czczo brzuch(a6w) ok 25 min
2. Przed śniadaniem duży kubek ciepłej wody z cytryną
3. Jeść dość dużo (oczywiście dozwolone jedzonko)
4. Mieć na ratunek maślankę w lodówce (nie za często)
5.Przed snem troche ćwiczeń
6Błonnik z apteki-sama nie biore ale plażowiczki sobie chwalą

O kurde ale sie rozpisałam, ale do południa nie działało forum i sie stęskniłam.

Jutro sie waże, bo dziś przeszłam po 16 dniach na II fazę.( Kurde zapomniałam jak jabłko smakuje )
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:44   #3123
hkmghmkghkmgkghkghkgkg
Raczkowanie
 
Avatar hkmghmkghkmgkghkghkgkg
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Prawie, jak Wrocław xD
Wiadomości: 333
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Cytat:
Napisane przez Gusia1412 Pokaż wiadomość
Mam pytanko skoro Ty już to stosowałas Faktycznie pierwszego dnia nic nie jadłaś? Nia a nic..? ajak to jest z jedzeniem przez kolejne dni? I słyszałam, ze to ma okrooopny smak..?:/ a ja wyczulana strasznie jestem na tym punkcie..nawet zwykły febrisan na przeziębienie powoduję u mnie odruch wymiotny..I czy to prawda, że przez te 3 czy 4 dni zażywania BodyPure najlepiej nie ruszać się z domu? Z góry dziękuję za poświęcony czas..
Stosowałam to 2 razy, fakt smak koszmarny! Ale jest na to sposób, ja zatykam sobie nos i duszkiem wypijam i do póki nie przełknę ostatniego "łyka" to nie puszczam nosa, ponieważ od razu by mi się wszystko wróciło w pierwszy dzień nic nie jem, ale w drugi raz ok. 13 nie wytrzymałam i rzuciłam się na chipsy nie było potem żadnych problemów, ale na następny raz się opanuję Przez 2 dni lepiej nie wychodzić z domu, a raczej z toalety! I polecam kupić sobie mięciutkie chusteczki bo będzie pupa bolała ale warto, potem człowiek czuje się lekko i rzeczywiście coś z wagi spada, jak się rzuciłam na te chipsy to i tak 2 kg mniej na wadze miałam i lepsze samopoczucie
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
odchudzam się
od 03.03.08.
A6W -0-

hkmghmkghkmgkghkghkgkg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:51   #3124
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Cześć Kobiety!
Uzależnienie od forum da sie zauważyć, gdy serwer nie działa tak jak dziś do południa hehehehe

Cytat:
Napisane przez telik
Ahcak Mistrzyni kuchni z Ciebie
A tam mistrzyni Kombinować lubię bardzo, tym bardziej zawsze jest lepiej robić coś innego niż siedzieć w książkach ;p A zróżnicowane potrawy pomagają w wytrwaniu na diecie, bo skoro odmawiamy sobie niektórych rzeczy, to róbmy wszystko by to co można było pyszne Dlatego kocham SB i nigdzie mi się nie spieszy.

No i dziś rano zrobiłam eksperyment i bardzo udany sie okazał. Miałam ochotę na jakieś słodkie śniadanie i takiego tez omleta wykombinowałam: 2 jajka, odrobina mleka, i łyżeczka serka Turek Świeży Light, no i ubiłam trzepaczką do jajek, i na patelnie. Do reszty serka dodałam słodzik i kropelkę aromatu waniliowego. Posmarowałam omlet, złożyłam na pół i posypałam cynamonem Do śniadania dołożyłam jeszcze kubek soku Wega Na II śniadanie jak zwykle jabłko.

Miłego dnia! Na 15:00 idę do fryzjera, tak strasznie sie boje, bardzo bardzo rzadko korzystam z fachowej obsługi co do moich włosów, 3mac kciuki, żebym wyglądała jak człowiek

PS: dziewczyny jeszcze raz apeluję, uważajcie ze środkami na przeczyszczenie, najpierw wypróbujcie naturalne sposoby lub jakieś delikatne wspomagacze...
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:57   #3125
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Witajcie Dziewczyny,

U mnie drugi dzień diety - może jeszcze nie dokońca SB bo ciągle czytam i się uczę, ale ogólnie zmierzam w dobrym kierunku - mam nadzieję

Nie zdążyłam wczoraj napisać ani dzisiaj rano, bo coś mi wizaż nie chciał chodzić, dlatego piszę teraz jak już wróciłam z basenu.
Wczoraj z ruchu zaliczyłam tak jak obiecałam sobie godzinny spacer z psem oraz godzinną jazdę na rowerze stacjonarnym. Dzisiaj jestem już po 45 minutach basenu oraz 300 skrętach na Trimmerze czy jak to się nazywa. W planach mam jeszcze jakieś ćwiczenia, ale nie wiem czy mi starczy sił, bo coś słaba jestem
Jeżeli chodzi o jedzenie to na śniadanie zjadłam pół kostki białego sera chudego z 2 łyżkami jogurtu naturalnego i 3 rzodkiewkami. Do tego 3 chlebki WASA (wiem, że nie do końca SB- muszę się od tego chleba odzwyczaić). Po basenie wypiłam koktajl białkowy i myślę co by tu zrobić na obiad. Dla TŻta zrobiłam pierogi z kapustą i pieczarkami, a do tego barszcz czerwony do popicia, ale chyba to nie chodzi w grę, prawda? A takiego barszczu, który nie jest zabielany mogę się napić?

Z góry dziękuję za wszelkie porady i pozdrawiam serdecznie
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:02   #3126
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Dzień Dobry Dziewczyny, ja już po śniadaniu które ledwo co w siebie wcienęłam tak mnie ta wstrętna choroba rozkłada, na obiad nie mam zupełnie ochoty wiec chyba zjem z pół makreli i juz. w sumie mam problem z tymi piersiami z kurczaka, bo ja do mięsa to tak nie do końca jestem przekonana, po prostu nie lubię, kiedyś ponad rok nie brałąm nic mięsnego do buzi, i pomysły na piersi już dawno sie skończyły, w sumie za rybami bez panierki też nie przepadam, ale staram sie coś wymyślać i jakoś idzie to jedzonko Najważniejsze ze jajeczka mi sie nie znudziły i chyba nie znudzą

Ahcak trzymam kciuki za nowa fryzurkę i koniecznie zdaj relacje jak wrócisz
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:30   #3127
hkmghmkghkmgkghkghkgkg
Raczkowanie
 
Avatar hkmghmkghkmgkghkghkgkg
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Prawie, jak Wrocław xD
Wiadomości: 333
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Zjedzenie 2 małych kosteczek czekolady bez cukru to chyba nie jest grzech? prawda?!
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
odchudzam się
od 03.03.08.
A6W -0-

hkmghmkghkmgkghkghkgkg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 12:37   #3128
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Cytat:
Napisane przez hkmghmkghkmgkghkghkgkg Pokaż wiadomość
Zjedzenie 2 małych kosteczek czekolady bez cukru to chyba nie jest grzech? prawda?!
Gorzka czekolada w niewielkich ilościach jest dozwolona, ale nie pamietam czy już na I fazie, czy dopiero w II (co wydaje mi się bardziej prawdopodobne )
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:52   #3129
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Cytat:
Napisane przez Dagmar Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy,polecam sie na przyszlosc,a
na takie chwile polecam jogurt naturalny ze slodzikiem,kakao(ty mozesz caoucino odrobinke wsypac i jakis olejek np migdalowy,,pycha i jest słodkie a bez kalorii Dozwolone na SB
WIOLKA- sprawdzilam w ksiazce i seler mozna ,soczewice,groch,fasole itd,tez,tylko sprawdz czy w zalewie tej selery nie ma cukru,jak nie to ok,ale i tak pewnie ja odlejesz wiec chyba nie ma problemu
Dziekuje Fajnie że można seler ze słoika,bardzo go lubie. Dziś na obiadek mam cukinie z cebulką i papryką, do tego dosypie ugotowaną czerwona soczewice. Wszystko delikatnie udusze na oliwce z oliwek. Mam nadzieję, że dobrze komponuje swoje posiłki. Dzis 3 dzień I fazy. Pozdrówka dla wszystkich.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 13:00   #3130
betty_wawa
Raczkowanie
 
Avatar betty_wawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 56
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Witajcie plażowiczki!
Jak pozwolicie... chętnie się przyłączę...
Zaczynam od jutra. Trzymajcie kciuki bo duuuużo do zrzucenia mam a i czasu mało bo mniej więcej do ... maja!
betty_wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 13:07   #3131
white coffee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 34
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

melduję się. Po 2 dniach diety 1 kg mniej i spodnie luźniejsze w pasie Muszę dzisiaj powymyślać jakieś menu bo już mi się kurczak nudzi. A moja mała potrzebuje różnorodności,.,,
white coffee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 13:17   #3132
betty_wawa
Raczkowanie
 
Avatar betty_wawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 56
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Kochane, doradźcie mi proszę.
Jutro zaczynam... czytałam kilka przepisów ale jakoś nie mogę nic innego znaleźć na śniadanie jak omlet... i coś tam do niego.
Nie ukrywam, jestem śpiochem i mam mało czasu na zrobienie śniadania rano przed pracą. Może macie jakąś propozycję na szybkie śniadanko?
Coś na zasadzie... wrzuć do miski, wymieszaj i jedz.
__________________
Razem od 23.07.2001
Zaręczyny 24.12.207
Ślub 23.08.2008
betty_wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 13:29   #3133
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Agneska, barszcz typu instant to chyba nie jest dobry pomysł (pewnie ma cukier, skrobie i inne zbędne węglowodany)

U mnie dzisiaj trzeci dzień, jak dotąd bez żadnych grzechów, więc wszystko powinno być ok. Ale całą noc i rano czułam się fatalnie, mdłości, dreszcze, wymioty.... czyżbym wchodziła w osławiony stan ketozy i mój organizm się buntuje? To było okropne, nie mogłam sie podnieść rano, nawet na aerobik nie poszłam
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 13:56   #3134
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Agneska, barszcz typu instant to chyba nie jest dobry pomysł (pewnie ma cukier, skrobie i inne zbędne węglowodany)
A kto powiedział, że on jest typu Instant Ja robię wszystko naturalne z buraków, więc to chyba wolno, nie? Jestem wegetarianką i w dodatku używam żywności jak najmniej przetworzonej. Nie stosuję żadnych zup w proszku i tego typu rzeczy - to sama chemia przecież Co prawda buraki to też węglowodany, ale kubek barszczu chyba nie zaszkodzi

white coffee - pięknie, moje gratulacje. Ja po 3 dniach na razie nie czuję różnicy, a staram się nie ważyć zbyt często - dopiero po tygodniu. Co prawda nie stosuję jeszcze typowej diety SB, więc to może dlatego.

Pozdrawiam
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 14:29   #3135
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Ach, przepraszam! Jakoś tak mi się założyło, że chodzi o taki z torebki . Ale nawet z buraków nie jest dobry na pierwszą fazę (buraki, marchewka i ziemniaki - każde jest zakazane w pierwszej fazie)
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 14:42   #3136
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Cytat:
Ale nawet z buraków nie jest dobry na pierwszą fazę (buraki, marchewka i ziemniaki - każde jest zakazane w pierwszej fazie)
W II fazie też zakazane buraczki
Cytat:
Witajcie plażowiczki!
Jak pozwolicie... chętnie się przyłączę...
Zapraszamy do plażowania, a na śniadanko betty to serek wiejski dobry lub zawijaski (sałata, ser ligt, szynka chuda papryczka, itd zawinąć ala twister)
Ahcak trzymam kciuki za nową fryzurę


moje dzisiejsze menu:
1śniadanie:wieśniak+pomid orki koktajlowe +papryka
2śniadanie:jablko
Dziś na obiad tylko łosoś wedzony (100g) i kawałek ogórka. czyli to co w lodówce w pracy znalazłam
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 14:50   #3137
betty_wawa
Raczkowanie
 
Avatar betty_wawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 56
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Zapraszamy do plażowania, a na śniadanko betty to serek wiejski dobry lub zawijaski (sałata, ser ligt, szynka chuda papryczka, itd zawinąć ala twister)
Dziękuję telik
Pomysł z twisterkami w dechę! Jesteś KOCHANIUTKA!
__________________
Razem od 23.07.2001
Zaręczyny 24.12.207
Ślub 23.08.2008
betty_wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 15:05   #3138
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Hej wam dziewczyny Dziekuje za propozycje Tylko mi sie nie zabardzo z rybami chce eksperymentować Ale zrobie to cos z tunczykiem a moj dzien 2ndzis idzie super. bez grzechow oby tak dalej. Mam nadzieje ze do piatku cos spadnie dzisiaj zrobiłąm sobie taka zapiekanke jakby na kolacje mniam:P`i wsumie jeszcze tylko przekaska i kolacja i bedzie koniec na kolacje zjem sobie serek wiejski i kostke serka kiri a co buzka
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 16:22   #3139
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Cytat:
Napisane przez betty_wawa Pokaż wiadomość
Kochane, doradźcie mi proszę.
Jutro zaczynam... czytałam kilka przepisów ale jakoś nie mogę nic innego znaleźć na śniadanie jak omlet... i coś tam do niego.
Nie ukrywam, jestem śpiochem i mam mało czasu na zrobienie śniadania rano przed pracą. Może macie jakąś propozycję na szybkie śniadanko?
Coś na zasadzie... wrzuć do miski, wymieszaj i jedz.
Wiesz, dobrym rozwiązaniem jeżeli lubisz np. sałatki na śniadanie jest to, żeby wieczorem zrobić sobie jakąś, miseczke okręcić folią żeby zapachy nie poprzechodziły, a rano tylko wyciągnąć jakieś 10 minut przed jedzeniem żeby bardzo zimna nie była. Szybko i bez tracenia czasu
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 17:07   #3140
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Betty omlet jest bardzo szybciutki, przecież nie musisz mikserem go ubijać, nawet widelcem możesz, wrzucasz na patelnię i sam sie robi, a Ty się szykujesz No i codziennie inne dodatki, więc codziennie inny omlet! To tak na marginesie oprócz wszystkich super podpowiedzi dziewczyn, no i ja tez jestem śpioch największy z największych, ale warto zjeśc cos takiego na śniadanie, bo i dzień lepiej mija

No i mam całkiem nowe krótkie włosy Normalnie masaż głowy, rożne specyfiki, i samo ścinanie 2 godziny, po prostu relax u fryzjera i dieta pysznościowa South Beach i jestem w niebie O wczorajszym złym nastroju zapomniałam ^^
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:14   #3141
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Cytat:
Napisane przez hkmghmkghkmgkghkghkgkg Pokaż wiadomość
Stosowałam to 2 razy, fakt smak koszmarny! Ale jest na to sposób, ja zatykam sobie nos i duszkiem wypijam i do póki nie przełknę ostatniego "łyka" to nie puszczam nosa, ponieważ od razu by mi się wszystko wróciło w pierwszy dzień nic nie jem, ale w drugi raz ok. 13 nie wytrzymałam i rzuciłam się na chipsy nie było potem żadnych problemów, ale na następny raz się opanuję Przez 2 dni lepiej nie wychodzić z domu, a raczej z toalety! I polecam kupić sobie mięciutkie chusteczki bo będzie pupa bolała ale warto, potem człowiek czuje się lekko i rzeczywiście coś z wagi spada, jak się rzuciłam na te chipsy to i tak 2 kg mniej na wadze miałam i lepsze samopoczucie
Z naturalnych sposobów na te dolegliwości można wypić łyżkę oleju - stosowałam raz jak mnie zmusiło, zatkałam nos i połknełam i zaraz po tym napiłam się czegoś ciepłego. Pomogło w ciągu 2h i w moim przypadku skutek nie był drastyczny w sensie nie zaszkodził w prowadzeniu normalnego życia. Tą metode usłyszałam od znajomej, której tato dostał to zalecenie od lekarza, ponoć bardzo dobrze oczyszcza jelita.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:20   #3142
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

o kurcze Ahcak ale masz superrrr fryzurke, no bomba! uwielbiam takie krótkie, niebanalne! ja czekam do 13 marca i też idę! pozdrawiam
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:24   #3143
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Ahcak, super fryzurka
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:37   #3144
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Ahcak WOOOOOOOOOOOOOOW
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:51   #3145
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Dziękować, dziękować Zapraszam do lubelskiego fryzjera

Na obiado-kolacje miałam pieczonego kurczaka w ziołach z sałatą z rzodkiewką i natką pietruszki Jeszcze mleczko sobie z cynamonem strzele, ćwiczonka i będzie pełnia szczęścia
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:53   #3146
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Ach, przepraszam! Jakoś tak mi się założyło, że chodzi o taki z torebki . Ale nawet z buraków nie jest dobry na pierwszą fazę (buraki, marchewka i ziemniaki - każde jest zakazane w pierwszej fazie)
Hehe, nic nie szkodzi Ale widać nawet takich naturalnych buraczków nie wolno na SB A ja dzisiaj zjadłam barszczyk ... No cóż, jak wspominałam, nie jestem jeszcze na SB tak całkowicie, ale widać będę musiała się mocno przestawić i duużo nauczyć.

Zaraz będę musiała coś wymyślić na kolację, ale jakoś mi się nic nie chce robić. Opadłam coś z sił

Ahcak - fryzurka bombowa. Ja też mam uprzedzenia odnośnie fryzjerów, ale widać u Ciebie spisali się na medal
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 18:09   #3147
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Dziewczyny właśnie się pomierzyłam i zważyłam i od razu piszę wyniki na wadze przez ostatni tydzień diety spadło 3 kg i nie wiem czy to dużo czy nie dużo, w brzuszku tylko 1 cm mniej, a w tych moich udkach to niestety nic nie drgnęło i to mnie najbardziej zmartwiło , no ale z drugiej strony to dopiero 7 dni, także myśle, że na wyniki muszę jeszcze poczekać. Tylko ja taka niecierpliwa zawsze jestem
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 18:17   #3148
Ahcak
Rozeznanie
 
Avatar Ahcak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 891
GG do Ahcak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Cytat:
Napisane przez onaella
Tylko ja taka niecierpliwa zawsze jestem
No a na SB cierpliwość potrzebna, bo to zdrowa dieta i zdrowo się chudnie (potem już 0,5-1 kg tygodniowo)! A 3kg to bardzo ładnie, no ale część na początku to też woda, chyba że przed SB byłaś na jakiejś "przygotowawczej" dietce Będzie dobrze i powodzenia, aaaa i najlepiej ważyć się na czczo z samego rana jak tylko siusiu zrobisz
__________________

mam kota na gorącym dachu mojej głowy . . .
Ahcak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 18:28   #3149
hkmghmkghkmgkghkghkgkg
Raczkowanie
 
Avatar hkmghmkghkmgkghkghkgkg
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Prawie, jak Wrocław xD
Wiadomości: 333
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Oj dziewczynki, zgrzeszyłam dzisiaj i to ostro Zjadłam batonika, pół chałwy, kolejnego batonika i 3 michałki a jednocześnie... wstyd mi Moja mama robi tiramisu na jutro, ale wzięłam przed chwilą 1 kaps. speeda i za pół godziny idę biegać z psem, aby to spalić! Już nigdy to się nie powtórzy źle się z tym czuję i nie wiem czy zaczynać SB od jutra od początku? Czy już jutro ma być mój 4 dzień? Wiem, że źle zrobiłam ale chcę to naprawić i jak wrócę z biegu to od razu ćwiczonka siłowe; brzuszki, ćwiczenia na uda itp.

A co do tej oliwy z oliwek; też o tym słyszałam, ale jak na razie sama myśl o wypiciu łyżki czegoś ...ble... robi mi się nie dobrze
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
odchudzam się
od 03.03.08.
A6W -0-

hkmghmkghkmgkghkghkgkg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 18:29   #3150
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - ZAPRASZAMY - część druga ::..

Cytat:
Napisane przez Ahcak Pokaż wiadomość
No a na SB cierpliwość potrzebna, bo to zdrowa dieta i zdrowo się chudnie (potem już 0,5-1 kg tygodniowo)! A 3kg to bardzo ładnie, no ale część na początku to też woda, chyba że przed SB byłaś na jakiejś "przygotowawczej" dietce Będzie dobrze i powodzenia, aaaa i najlepiej ważyć się na czczo z samego rana jak tylko siusiu zrobisz
hmmm...a czemu na czczo, zawsze myślałam ze lepiej na wieczór?? a co do wody to ja malo pije i mam z tym problem, z jakies 2 czy 3 miesiące temu wylądowałąm w szpitalu odwodniona i mnie kroplówkami nawadniali. Moja Mama bardzo pilnuje mnie żebym piła ale ja mój organizm jakoś nie potrzebuje tej wody, wiem że to źle i walcze z tym i czasem uda mi sie wypić 1,5 l wody dziennie - a dla mnie to naprawde sukces. I nie mam pojęcia dlaczego tam mam
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.