P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?! - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 19:15   #3121
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Kurczę, mam ochotę spróbować tego spinningu. Ale niestety musiałabym jeździć do Warszawy, a to 60 km A rower spinningowy to koszt rzędu 2 tys.
W mojej mieścinie są dwie siłownie i nawet bieżni na nich nie ma Na jednej jest taki stary rozlatujący się rowerek. Ale za to atlasy mają fajne

Iwonka to ja tylko dwa lata młodsza
to juz chyba lepiej zakupić rowerek do domu...poszukaj na all moze trafi sie jakaż okazja.
Ja juz po baseniku, nadal trzymam sie w postanowieniu ,,bez pieczywa", wiec do twarogu musialam zjesc jeszcze pol makreli zeby sie najesć.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:19   #3122
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jestem rocznik '76

Interwały spalaja tłuszcz, a jakże, ale nie moga trwac dłuzej niż 25 minut.
to Ty młoda babeczka jesteś
w gruncie rzeczy jestem młodsza,ale nie dużo

no właśnie doczytałam,że interwały mogą trwać do 25 minut Tak więc zapiszę się-a co tam
miłęgo wieczorku)
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:44   #3123
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
to juz chyba lepiej zakupić rowerek do domu...poszukaj na all moze trafi sie jakaż okazja.
Ja juz po baseniku, nadal trzymam sie w postanowieniu ,,bez pieczywa", wiec do twarogu musialam zjesc jeszcze pol makreli zeby sie najesć.
Problemem jest też brak miejsca w domu. Mam już trochę sprzętu m.in. orbitrek i stepper.
Ten mi się podoba:
http://www.hellhound.pl/rower-spinni...d46a08df04dd9c
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:57   #3124
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Problemem jest też brak miejsca w domu. Mam już trochę sprzętu m.in. orbitrek i stepper.
Ten mi się podoba:
http://www.hellhound.pl/rower-spinni...d46a08df04dd9c
nie jestem zalogowana wiec nie widze rowerka niestety. Ale polecam goraco rowery "schwinn"

tez mam oriego na stanie, ale wogole na nim nie cwicze. Mysle ze napewno nie bylabym w stanie dac z siebie tyle w domu ile na spinningu
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:14   #3125
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Hej!
Dżizas przez te reklamy wizaz działa mi jak bym łączyła się przez modem! Co to średniowiecze?!

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;18039239]Jakoś wydaje mi się, że nie ma szans, żebym ważyła tyle co przed przytyciem Wymiary w dwóch miejscach mam tylko odrobinę większe i tyle heh Nie wiem ile ważę ale strzelam, że to może być z 56kg. Jak tam coś spadnie, to będzie kurde miło ale nie chce tego kontrolować wagą [/QUOTE]

To fajnie! A mi to już w taki nawyk weszło, że się ważę. Przynajmniej widzę, że waga nie idzie w górę.
Eh podziwiam was z tymi dietami, ja ostatnio nie mam ochoty w ogóle jeść.

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość

To wykorzystaj te spotkania na maksa, super ze mozesz za darmoche

A ja jutro do pracy aaaaaaaaaaaa
A ja co dzień do pracy. Mogła by być jutro sobota. Tż mi wyjechał i jutro jakoś sama się muszę kryć co do spotkania z psycho.
Mam nadzieję, że coś drgnie w moim móżdżku...


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A czy ja mówiłam, że nie jestem ortodoksyjna w tym temacie pani fit? zazwyczaj jem duużą sałatkę, bo lubię, ale z feta i innymi takimi wedle fantazji, a poza tym czasem skusi mnie ktoś czymś słodkim, ja sie nie wzbraniam absolutnie no i w ciagu dnia po sniadaniu to ja jem mało i tak duzym sukcesem jest u mnie jedzenie śniadania, Pingwinek mnie przekonal, bo jeszcze ze 2 lata temu sniadania jadłam ok. południa, od rana nigdy nie byłam głodna no i "osoba na jednym jogurcie dziennie" to mogę być ja. W stresie nie jem nic. Ale ja nie jestem dobrym przykładem do diety, bo pilnuje tylko śniadań, posiłków po ćwiczeniach i przed snem, reszta wolna amerykanka ale wierzę w dobre geny
Też do niedawna nie jadałam śniadań. Teraz brzuchal sam się domaga!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No w realu podobnie, jak już wyklaruje mojej znajomej,koleżance, siostrze itd. o co chodzi z posiłkami to pomijam zwykłą reakcję, że żeby schudnąć się nie je, a kolacji po 18 to już na pewno to po jakimś czasie troszkę ćwiczeń i troszkę dietowania, zawsze ejst zdziwienie, że waga nie drgnie, a one cały dzień jedzą surówki przecież :mdleeje: już mi się nawet nie chce gadać w kółko tego samego. Albo, że na samym aerobiku mozna schudnąć i nabrac mięśni na ciężarach trzeba pracy by mięśnie były, ale niektóre uważają, że poskacza kilka razy w tygodniu i już od razu mogą startować w konkursie miss fitness. Nie mam pojęcia skąd sie to bierze. I jeszcze te durne reklamy, że jak jeden posiłek zamienisz na płatki fit to schudniesz w ciągu 14 dni
To wszystko niewiedza. Wystarczy włączyć tv same dziwne rzeczy, reklamy itp. Zamiast propagować zdrowy tryb życia to oni jada z samymi lekami, to na stawy, to na serce, to na trawienie, to sto różnych środków na bóle... Jak tak dalej pójdzie to będziemy 5x dziennie jeść tabsy i tylko od czasu do czasu zagryzać płatki fitness no i popijać espumisanem...


Malwina dużo zdrówka i sukcesów!!!

Moniczorek niezły plan! Pisz jak ci tam idzie!

Dziewczyny możecie polecić jakąś bieżnię? Mamuśka chce kupić to i ja sobie skorzystam. Chodzi mi w sumie o jakąś markę dobrą. Parametry to wiadomo trzeba czytać i indywidualnie, zastanawiam się tylko kto jest jakimś dobrym producentem do domowego użytku, bo takie za 6 tyś pln i w górę znalazłam fajne


__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.

Edytowane przez Elfik333
Czas edycji: 2010-03-23 o 21:19
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:26   #3126
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
Jak tak dalej pójdzie to będziemy 5x dziennie jeść tabsy i tylko od czasu do czasu zagryzać płatki fitness no i popijać espumisanem...


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Siłownia, ciężarki to nie tylko mięśnie, bo na nie naprawdę żeby miec tzreba ostro sie napracować i dietować, ale ciężarki ujędrniają ciało i napinają skórę. Wie, że ejsteście młodziutkie, więc może nie ejst to dla Was istotne, ale ja zapewne jestem starsza od wiekszości Was i wierzcie mi, że w pewnym momencie zwraca sie na to uwagę oczywiście nie mówię tu o ujędrnieniu pt. lifting ciała, bo to dopiero pewnie ok.70-tki ale staranie sie by zatrzymać zwarte, jędrne ciało, bez cellulitu, napiete takie, a tego nic poza ciężarkami nie zrobi niestety
Nic nowego nie powiem, swiete slowa

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Maddaleno przyslij troszkę zdjęć swoich z miejsca gdzie mieszkasz może być na priwa siebie of kors też
A ja tez moge?

Cytat:
Napisane przez Aneemone Pokaż wiadomość

A ja chce się pozbyć 10 kg tłuszczowej masy:P
zartujesz chyba?

czesc ines
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 22:00   #3127
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Kurczę, mam ochotę spróbować tego spinningu. Ale niestety musiałabym jeździć do Warszawy, a to 60 km A rower spinningowy to koszt rzędu 2 tys.
W mojej mieścinie są dwie siłownie i nawet bieżni na nich nie ma Na jednej jest taki stary rozlatujący się rowerek. Ale za to atlasy mają fajne

Iwonka to ja tylko dwa lata młodsza
Ja nie mam z tym problemu, o wieku mówię, więc spoko napisałam tylko swoje odczucia siebie w wieku lat 20-stu i teraz, niestety np. zwracam uwagę na kolana u niektórych osób

Mnie tez kusi spinning generalnie, jak o czyms poczytam to mnie kusi

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
to Ty młoda babeczka jesteś
w gruncie rzeczy jestem młodsza,ale nie dużo

no właśnie doczytałam,że interwały mogą trwać do 25 minut Tak więc zapiszę się-a co tam
miłęgo wieczorku)


Ale zapytaj się o te ćwiczenia interwałowe, posłucha chętnie z ciekawości, co pani proponuje

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Eh podziwiam was z tymi dietami, ja ostatnio nie mam ochoty w ogóle jeść.


Dziewczyny możecie polecić jakąś bieżnię? Mamuśka chce kupić to i ja sobie skorzystam. Chodzi mi w sumie o jakąś markę dobrą. Parametry to wiadomo trzeba czytać i indywidualnie, zastanawiam się tylko kto jest jakimś dobrym producentem do domowego użytku, bo takie za 6 tyś pln i w górę znalazłam fajne
Ja mam często takie stany, że nic nie jem. Niestety. Nawet nie zwracam na to uwagi i nie męczę się, jak ćwiczę. Ale to pewnie geny, mój dziadek pracoholikiem był i jadał tylko obiad (jak miał czas) i ok.22 kolacje i był chudy, jak szkapa. Zdecydowanie to jedzenie mam po nim

Ja niestety nie polecę, nigdy nawet nie korzystałam , wolałam pobiegac na powietrzu. Co innego rowerek

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
A ja tez moge?
Maddalena jest u mnie na n-k w ostatniej piatce osób dodanych u mnie
Na reszte fotek, okolicy tez czekam
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 22:46   #3128
Aneemone
Raczkowanie
 
Avatar Aneemone
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Niestety nie żartuję wiem, że pożegnam się z moimi piersiami i szkoda bo zdążyłam polubić, ale ten dół się nie ruszy tak łatwo i spada jako ostatni. Wiem jak to brzmi ale w tali mam teraz 64 cm a w udzie 60 jakaś masakra!!!!noga jak brzuch. Po prostu jak mnie sklejali to niedopasowali połówek :P
Aneemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 22:55   #3129
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Ech no własnie że tez nie mozna schudnąć tam gdzie się chce i przytyć też tylko w pewnych miejscach ja tez pierwsze pożegnałam piersi
Aneemone - nie martw się ja też zostałam dziwnie poskładana niby szczupła, udo szczupłe, ale łydka jak kloc, staram sie to zmeinić ćwicząc, ale akurat one idą pooowoli te moje kloce łączę się z Tobą w bólu
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 23:00   #3130
Aneemone
Raczkowanie
 
Avatar Aneemone
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Ból jak ból daje motywację:P fajnie że Dukan działa, a jak nie będzie tłuszczu to rzeźbić można do woli:P a wtedy takie sobie udka walne O
Aneemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 07:23   #3131
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Hej

Elfik...no z tym espumisanem to dowaliłaś do pieca dzis drugi dzien biegu zaliczony...wcinam wlasnie wiesniaczka z pomidorkiem i udaje , ze pracuje

Malwi...zapisalam sie na piatki na spinning...zobaczymy kiedy sie zniechece

Iwonka...ja zawsze mialam z tym jedzeniem tak jak Ty...jeden posilek pozna pora...zawsze sie ze mnie kumpele smialy, ze jestem nadczlowiek bo specjalnie ani jedzenie ani snu nie potrzebuje...a zyje tylko powietrzem. Zmienilam te glupie nawyki na sile i nie zaluje

Annemone....z tymi 10 kg to chyba lekka przesada

Anula123...a ja od Ciebie mlodsza 3
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 09:15   #3132
Aneemone
Raczkowanie
 
Avatar Aneemone
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

W sumię to nie chce zakładać żadnych konkretnych liczb, 10 kg mi przychodzi do głowy bo jakiś czas temu tyle ważyłam i dobrze się z ty czułam, ale jesli poleci 3kg i bedzie mi dobrze to ok

Wiecie dziś mi nić nie spadło i sprawdziłam bf wczoraj wam pisałam ze mam 21.1, a dziś rano pokazało mi 20,3???nie wiem czy to możliwe???? za to woda wczoraj 43,2 a dziś 44,8 czy możliwe że przez zatrzymanie wody nie ma spadku??

miłego dnia
Ja to sobie wymarzyłam: http://upload.wikimedia.org/wikipedi...Britt_2007.JPG
tu na forum taka motywacja mnie dopadła nie chce jak wieszak

Edytowane przez Aneemone
Czas edycji: 2010-03-24 o 09:27
Aneemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 11:01   #3133
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Iwona wyślę Ci na pewno fotosy okolic gdzie mieszkam i swoje też oczywiście.Z góry zaznaczam Ci że Nicea jest o niebo piękniejsza niż Lille
Dziś u mnie piękne słońce i zaraz inny nastrój.Będę zaraz rezerwować bilety do PL przylecę na parę dni w kwietniu

Za małą chwilę będę jeść lunch : brązowy ryż i surimi plus warzywka.
Zastanawiam się że chyba po pracy skocze po buty bo wczoraj w mango widziałam fajne buty.Tylko zastanawiam się czy nie są za bardzo ekstrawaganckie.Już i tak czasami strojami niektórych szokuję ale mało mnie to obchodzi Buty są w stylu hiszpańskim czerwone z czarną koronką.Iwona co myślisz brać czy nie brać ?Bo Ty w temacie butów jesteś chyba zaawansowana

Co do spinningu dla mnie to nie jest nowość ,bo już byłam na kilku lekcjach ale nie pasowały mi godziny.Teraz robią kurs w godz mi odpowiadających więc idę.Pot leje się po podłodze wiem wiem
Ale gubi się tłuszczyk ostro

Aneemone ja też planuje kupić wagę co mierzy bf ale nie wiem czy możliwa jest taka różnica w pomiarach z dnia na dzień.Spytaj Vette
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 15:45   #3134
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

A u mnie d*pa!
wczoraj moj szanowny gin nakazal celibat i totalny bezruch, bo mnie ostatnio brzuch pobolewal...ale nie myslalam, ze to azzz tak powazne ;/

No i niestety, po pracy mam pilnowac lozka i szpikowac sie jakims swinstwem ...przez miesiac przytylam 1kg, czyli calkiem ladnie jak na ilosci slodyczy jakie pochlaniam.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Maddalena jest u mnie na n-k w ostatniej piatce osób dodanych u mnie
Na reszte fotek, okolicy tez czekam
wlasnie zaprosilam

Cytat:
Napisane przez Aneemone Pokaż wiadomość

Ja to sobie wymarzyłam: http://upload.wikimedia.org/wikipedi...Britt_2007.JPG
tu na forum taka motywacja mnie dopadła nie chce jak wieszak
Toz to motywejszon elfika bosssska!

masz swoja wage?

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość

Aneemone ja też planuje kupić wagę co mierzy bf ale nie wiem czy możliwa jest taka różnica w pomiarach z dnia na dzień.Spytaj Vette
czuje sie zawstydzona..ja sie dopiero ucze jak Wy
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:16   #3135
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Mam nadzieję, że tylko zapobiegawczo nakazał bezruch. Nie za mało w smie przytyłaś?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 18:05   #3136
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
A u mnie d*pa!
wczoraj moj szanowny gin nakazal celibat i totalny bezruch, bo mnie ostatnio brzuch pobolewal...ale nie myslalam, ze to azzz tak powazne ;/
Uważaj na siebie

Ja dziś zaliczyłam krótką wyprawę rowerową i 40 min na orbitreku. Na jutro planuję siłowy.
Przerwa dopiero w niedzielę

Na ten spinning chyba się skuszę od października, bo wtedy wracam do pracy, a pracuję w Warszawie. Więc sobie czasem po pracy skoczę do jakiegoś klubu
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 18:33   #3137
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

heja

mam pytanko-jakie ćwiczenia zamiast aerobiku polecicie komuś kto nie lubi:jady na rowerze,biegania zbyt często i dużo (najlepiej w ogóle), rolek(bo nie ma),ćwiczeń na siłowni (bo są nudne). Poza tym skakanka nie wchodzi w grę bo brak miejsca.
Poza tym wszelkie ćwiczenia w domu samej są dla mnie męczarnia i strata czasu-ze względu na bark miejsca i nieumiejętność wykonywania ćwiczeń oraz brak motywacj do ćwiczeń w samotności (brak instruktora z batem działa demotywująco)
Będę wdzięczna za Wasze sugestie
pozdrawiam
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 18:53   #3138
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
A u mnie d*pa!
wczoraj moj szanowny gin nakazal celibat i totalny bezruch, bo mnie ostatnio brzuch pobolewal...ale nie myslalam, ze to azzz tak powazne ;/

No i niestety, po pracy mam pilnowac lozka i szpikowac sie jakims swinstwem ...przez miesiac przytylam 1kg, czyli calkiem ladnie jak na ilosci slodyczy jakie pochlaniam.

wlasnie zaprosilam

Toz to motywejszon elfika bosssska!

masz swoja wage?

czuje sie zawstydzona..ja sie dopiero ucze jak Wy
Mam nadzieje, ze to nic poważnego trzymaj się i dbaj o maluszka kochana !

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Uważaj na siebie

Ja dziś zaliczyłam krótką wyprawę rowerową i 40 min na orbitreku. Na jutro planuję siłowy.
Przerwa dopiero w niedzielę

Na ten spinning chyba się skuszę od października, bo wtedy wracam do pracy, a pracuję w Warszawie. Więc sobie czasem po pracy skoczę do jakiegoś klubu
U mnie pierwszy w piątek

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
heja

mam pytanko-jakie ćwiczenia zamiast aerobiku polecicie komuś kto nie lubi:jady na rowerze,biegania zbyt często i dużo (najlepiej w ogóle), rolek(bo nie ma),ćwiczeń na siłowni (bo są nudne). Poza tym skakanka nie wchodzi w grę bo brak miejsca.
Poza tym wszelkie ćwiczenia w domu samej są dla mnie męczarnia i strata czasu-ze względu na bark miejsca i nieumiejętność wykonywania ćwiczeń oraz brak motywacj do ćwiczeń w samotności (brak instruktora z batem działa demotywująco)
Będę wdzięczna za Wasze sugestie
pozdrawiam

Położyć się do łóżka i czekać az ciało samo zacznie ćwiczyć
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 19:04   #3139
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość

Położyć się do łóżka i czekać az ciało samo zacznie ćwiczyć
hmmm... Czego jak czego,ale braku chęci do ćwiczeń to nie mogę sobie zarzucić-za bardzo lubię wysiłek fizyczny

No, ale co kto woli-ja wybrałam fitness jednak Wasze negatywne opinie o tych zajęciach skusiły mnie by się zapytać co Wy byście zrobiły...ale w takim razie już wiem
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2010-03-24 o 20:43
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 22:42   #3140
Aneemone
Raczkowanie
 
Avatar Aneemone
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Toz to motywejszon elfika bosssska!

masz swoja wage?

czuje sie zawstydzona..ja sie dopiero ucze jak Wy
Tak mam swoją wagę wreszcie:P
a babeczka ojojidealne ciałko A Vette rzeczywiście tak na zdrowy rozsądek możliwy jest aż taki spadek bf w ciągu dnia??

A mały Fitnesik pewnie zaczyna treningi na pewno wszystko będzie w porządku, może po prostu troszkę przesadził z powtórzeniami
Aneemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 23:21   #3141
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Iwona wyślę Ci na pewno fotosy okolic gdzie mieszkam i swoje też oczywiście.Z góry zaznaczam Ci że Nicea jest o niebo piękniejsza niż Lille
Dziś u mnie piękne słońce i zaraz inny nastrój.Będę zaraz rezerwować bilety do PL przylecę na parę dni w kwietniu

Za małą chwilę będę jeść lunch : brązowy ryż i surimi plus warzywka.
Zastanawiam się że chyba po pracy skocze po buty bo wczoraj w mango widziałam fajne buty.Tylko zastanawiam się czy nie są za bardzo ekstrawaganckie.Już i tak czasami strojami niektórych szokuję ale mało mnie to obchodzi Buty są w stylu hiszpańskim czerwone z czarną koronką.Iwona co myślisz brać czy nie brać ?Bo Ty w temacie butów jesteś chyba zaawansowana
No to z góry dziękuję i zcekam oczywiście w wolnej chwili ja to rozumiem

Odnośnie butów to pokaz fotke, albo cos podobnego ale jak Ci sie podobaja to bierz raz się zyje! najwyzej oddasz/sprzedasz
Maddaleno w wiekszosc tematow jestem zaangazowana ale czy zaawansowana no to wiesz rzecz gustu ale buty tak lubie najbardziej takie na wysoookim obcasie, plaskie tylko japonki no i treningowe kupuj z opisu seksi są

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
mam pytanko-jakie ćwiczenia zamiast aerobiku polecicie komuś kto nie lubi:jady na rowerze,biegania zbyt często i dużo (najlepiej w ogóle), rolek(bo nie ma),ćwiczeń na siłowni (bo są nudne). Poza tym skakanka nie wchodzi w grę bo brak miejsca.
Poza tym wszelkie ćwiczenia w domu samej są dla mnie męczarnia i strata czasu-ze względu na bark miejsca i nieumiejętność wykonywania ćwiczeń oraz brak motywacj do ćwiczeń w samotności (brak instruktora z batem działa demotywująco)
Będę wdzięczna za Wasze sugestie
pozdrawiam
A ja mam pytanko a co lubisz robic? poza fitnesem? bo wiesz albo cwiczymy i chcemy cos osiągnąc albo sie pieścimy i szukamy wymówek pt. siłownia za daleko, rower ble, a biegać mi sie nie chce nie ma przymusu, ale bez pracy nie ma kołaczy. Jak sie wdrożysz w cokolwiek: bieganie, pływwanie, rower, bieganie to potem będziesz odczuwała brak tego i organizm sam sie bedzie domagal. Bo jak sie ćwiczy to sie wytwarza hormon szczescia i potem tego brakuje.

Vette - dbaj o siebie!!!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 07:27   #3142
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

maddalena masz sliczna core!
Cytat:
Napisane przez Aneemone Pokaż wiadomość
A mały Fitnesik pewnie zaczyna treningi na pewno wszystko będzie w porządku, może po prostu troszkę przesadził z powtórzeniami
to fakt juz zaczal, ma nadmiar energii zwlaszcza jak zjem cos slodkiego
ja bym sie tak bardzo nie zastanawiala nad tymi wahaniami,
moze waga szaleje, a moze faktycznie spadlo?!
jak sie utrzyma w najblizszym czasie to wszystko jest ok...i tylko sie cieszyc


Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że tylko zapobiegawczo nakazał bezruch. Nie za mało w smie przytyłaś?
mademademoiselle malwinek!urodzinowo

Od poczatku ciazy jest juz 4 kg na plusie wiec raczej w normie...a jak na polowke ciazy to wg mnie nawet baaaardzo dobrze, to nie sztuka sie zapuscic.


Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Na ten spinning chyba się skuszę od października, bo wtedy wracam do pracy, a pracuję w Warszawie. Więc sobie czasem po pracy skoczę do jakiegoś klubu
ale fajnie nastaw sie na hardcore

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Położyć się do łóżka i czekać az ciało samo zacznie ćwiczyć


Ide do fryzjera dzis na refleksy i podciecie, jak spieprzy to....
do poniedzialku mam wolne wiec moze cos sie wykombinuje zanim bede musiala wyjsc do ludzi....

Edytowane przez vette
Czas edycji: 2010-03-25 o 08:15
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 07:58   #3143
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
maddalena masz sliczna core!


Vette dziękuje pięknie.

Dziękuję za zaproszenie.Jestem pod wrażeniem Twojej urody
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 08:07   #3144
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Hej

MALWINKA........WSZYSTKIE GO NAJ NAJ NAJ ... DUŻO ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI

Sa urodziny jest dżampreza.......PIJEMY .......:piw o: Piccolo dla Vette...dziś procenów nie dostaniesz


Ja jestem po pysznej porcji owsianeczki i spijam kawusie

Wczoraj bylam cale popoludnie na policji, okazało sie ze sa w posiadaniu mojej skardzionej torebki....i ktoś ja przyniosl dzien po kradziezy...ale sie wpienilam jak sie o tym dowiedzialam bo z jednego komisariatu dostaje pismo o umorzeniu sledztwa z powodu braku mozliwosci znalezienia sprawcy,a torebka od dwoch miesiecy lezy na drugim...i byly tam dokumenty, potwierdzenie kaucji z mieszkania w ktorym mieszkam z adresem, fiszka i karta wste[u do pracy...mieli tysiac mozliwosci zeby do mnie dotrzec...ale Pani mi tylko raczyla powiedziec, ze to nie jest takie latwe...skad oni mogli wiedziec gdzie aktualnie mieszkam az sie czlowiekowu slabo na nich robi! A ile jestem w plecy kasy i czasu na tym to masakra
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 08:22   #3145
Aneemone
Raczkowanie
 
Avatar Aneemone
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

wszystkiego naj.
Aneemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 08:56   #3146
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

malwina sto lat

Kolejny piękny dzień się zapowiada. Dziś trening planuję na godz 11, bo później musze jechać na spotkanie przed komunią

Lecę na razie pranie wieszać
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 10:15   #3147
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Malwina sto lat

U mnie dopiero teraz chwilowy spokój.Chyba powinnam zdwać na prawo .Od półtora roku wlecze się mi sie pewna sprawa sądowa,mam oczywiście adwokata ale też sama muszę wkoło pewnych rzeczy biegać.Dodatkowo jeszcze pisma sądowych w języku polskim czasem trudno jest zrozumieć a co dopiero w języku obcym.Dżisas
Ale nie poddaję sie ,sprawa co prawda zatacza coraz większe koło miała już sie ku końcowi tym czasem palant zrobił apelację, o czym dowiedziałam sie wczoraj.Miałam godzinę na wyciągnięcie papierów od komornika i załatwienie innego adwokata w mieście oddalonym o 100 km stądAle dałam radę.Spięłam się na maxa prawie zmusiłam adwokata żeby pojechał dziś przefaksowałam dokumenty i zgodził się.Rozprawa dziś o 14.Teraz pozostaje mi czekać do popołudnia na jego call co w tej sprawie
Zrobiłam sobie kawę i próbuję się zrelaksować.
Wieczorem spinning dam pewnie czadu....
Jutro pracuję cały dzionek plus wieczór i pół nocy

Vette dbaj o siebie i dzidziusia. 4 kilo to bardzo ładnie,w drugiej połowie powinnaś przybrać około 4-5 znowu to bilans zamkniesz w dyszce.Ja w ciąży przybrałam niecałe 10 kilo ,wciąż miałam powera niesamowitego.Kiedy urodziłam w ekspresowym tempie lekarz ordynator powiedział " Pani powinna urodzić drużynę piłkarską z taką formą"
Ale poprzestałam na jednej atakującej

Moniczorek współczuję temtów policyjnych ja miałam też rok temu kilka akcji z policją bo jeden palant mi groził śmiercią.

Iwona po butki chyba skoczę w sobotę bo mam takie tempo dnia że nie dam rady a to kawałek stąd.Buziaki za rady
__________________
Je vais au bout de mes reves

Edytowane przez Maddalena77
Czas edycji: 2010-03-25 o 10:16
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 11:10   #3148
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Maddaleno - trzymam kciuki!

No wiesz nikt nie wyklucza rozrostu druzyny przecież

Jak kupisz to pokazesz butki?


Malwiina - sto lat!!! sto lat!!! wszystkiego naj, spełnienia marzeń, miłości, szczęścia, zdrowia, sukcesów zawodowych i osobostych, świetnie wyposazonej siłowni i figury wymarzonej fit!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 11:21   #3149
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!



Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Maddaleno - trzymam kciuki!

No wiesz nikt nie wyklucza rozrostu druzyny przecież

Jak kupisz to pokazesz butki?

Dziękuję Iwona

Hehe drużyny raczej już nie rozbuduję zostanie w okrojonym składzie

Butki na pewno pokażę mam nadzieje że jeszcze będą.

Właśnie przed chwilą koleżanka z pracy zrobiła mi super niespodziankę.Ofiarowała mi kolczyki które kupiła jakiś czas temu ale jej nie pasowały.Są piękne i od Versace
Ofiarowała mi jeszcze bluzke dla Darii którą ktoś sprezentował jej 3-letniej córce i pomylił rozmiary.No i jeszcze 2 super bluzki tiulowe czarna i fiolet,bo są jej za ciasne w biuście.Obie z dobrego butiku na starym mieście.Kochana
Czuję się jak w Boże Narodzenie
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 11:41   #3150
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Maddaleno - pozdrów bardzo miłą koleżankę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.