Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-09, 22:20   #3121
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Witam
wszystkiego najlepszego dla Szymka
Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
Libra fajny ten przepis mam ochotę spróbować,a jak kroisz buraki?i później to jako sałatka samodzielna tak?
Ja tre te buraki na grubej tarce , a później jako dodatek do drugiego dania, no jako taka sałatka do ziemniaków
Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
witam, dziecko spi wiec chwila luzu
a ja siedze z maseczka z zółtka olejku rycynowego i nafty na głowie
włosy zi tak wypadaja ze masakra nie wiem co sie dzieje normalnie łyse przeswit zaczynaja mi sie robic a zawsze kazdy fryzjer zagadywał ze mam mega geste włosy
kup sobie do picia mieszankę ziołowa ojca klimuszki na wzmocnienie wlosów, tylko najlepiej jakbyś znalazła skład i kupiła sama zioła bo gotowa drogo wychodzi, u nas jest taka apteka zielarska i babka ma tam ksiązke o tych mieszankach ziołowych ojca klimuszki i mi zawsze sama robi mieszankę tzn, kupuję zioła w torebkach i sobie mieszam , wyleczyłam tak łuszczycę, ciągłą i nieustajaca zgagę u mojego męża i moje słabe i wypadające włosy , na prawdę polecam
Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Dżemy wolisz kupne?? no zjem je.. ale moja mama i babcia robia taaak pyszne dżemy!!!
Najlepsze to z czarnej porzeczki i sliwkowe albo sliwka z jabłkiem.. długo sie smazy nawet 2-3 dni wtedy lepsze!!!

A obecnie jestesmy na etapie robienia soków i powideł własnie ze sliwek i jabłek w ilosciach hurtowych palce mnie bola od drylowania..
hehe skadś to znam u mnie już kolejna miska brzoskwiń czeka
Fajnego bloga podałaś ,ciekawe przepisy.
Ja polecam piersi kurze w ciescie nalesnikowym trochę gęstszym niz normalne i piersi w krakersach pycha są


http://nagrabinie.blogspot.com/2010/...rruchutko.html
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 22:22   #3122
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kupiłam dziecko buty na zimę śliczne fioletwe elephantyI kupiłam jej cudowne sukienki w h&m-na 86(nie powinnam już w tym rozmiarze,ale musiałam)Te sukienki jakieś wielkie to polata w nich sobie sporo czasu(rozgrzeszam się)
W smyku kupiłam małej na 98 kardigana tak pięknego,że się w sklepie zaśliniłam i to tego leginsiki
A miałam jej kupić tylko butyNa jesień dla małej nie widziałam nic kompetnie i chyba do zimy sobie polata w adikach,bo ja nie wiem co jej kupić

Dziewczyny czy wasze dzieci jedzą już same?oprócz Oli Ani,bo wiem,że Ola sama wcina.
ja też dzisiaj oglądałam buty zimowe dla Zosi i chyba pojde kupić.

Pokazuj co kupiłaś


Zosia już dawno je sama sztućcami


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jezuniu myślałam,że to o mnieaż podjechałam na górę zerknąć co ja takiego okropnego napisałam.

Kurde to ja muszę zacząć dawać małej się uczyć samodzielnie jeść,bo ciągle ją karmie.
Dziewczyny a sztućce kupujecie plastikowe?widelec też?

I kupię talerzyk taki z tym przylepcem do tacki?co by mi nie pofrunął na ścianę

Przyszła paczka Niny ubrań-tunika na 98 i sukienka na 104 z czym tunika większa od sukienki
Zosia je takimi sztućcami
http://allegro.pl/lyzeczka-widelec-w...796103659.html

Cytat:
Napisane przez gusinek Pokaż wiadomość
ja tez czesto robie pizze, tz zawsze zyczy sobie na mega cienkim ciescie te z pizzeri coraz mniej mi ostatnio smakuja
ale odkrylismy pyyyyszna pizze w carfurze nie mrozona tylko swieza tam w lodówkach gdzie jakies krokiety pierogi parówki 7,99 pycha
ja też robie pizze na bardzo cieniutkim cieście
wiem o której pizzy piszesz, też czasami ją kupuje i jest pyszna

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie obraźcie się ale jak słyszę że 1.5 roczne dziecko samo z siebie chce mieć kolczyki to się we mnie gotuje . bo raczej nie może mieć pojęcia o przekłuciu uszu i tego nie rozumie . W takim wieku to mama chce mieć u dziecka kolczyki bo jej tak pasi , a nie dziecko chce je mieć .
Oczywiście każdy robi jak uważa
mi nie zależało za bardzo na kolczykach u Zosi, jak bym chciała to już dawno bym jej przebiła.
Zosia sama pokazywała gdzie są kolczyki. Może i nie rozumiała...
Jeden plus przebicia to: takim małym dzieciom uszy się nie paprzą. Rozmawiałam z lekarzem i kosemtyczką i nikt niemiał nic przeciwko przebijaniu uszu u małych dzieci.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 22:28   #3123
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

sara dokladnie, nam pediatra powiedziala ze jak chcemy przebic jak z nia przed roczkiem rozmawialismy to super czas bo szybko sie zagoi mala nie bedzie pamietala , chociaz i tak ja to obeszlo , a ja chcialam zeby miala kolczyczki
jak kiedys nie bedzie chciala to wyjmie i tyle, to nie problem.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 07:14   #3124
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

mój tż też mi robi dżemiki-brzoskwinia/śliwki/truskawy.... mniam

i
Mój TZ??? wow!! Szacun!! pożycz mi go na przyszłą jesień cio


libra świetny przepis blog juz wylądował w ulubionych.. dziewczyna ma świtne podejście do zycia... az od rana tryskam energia po jej 2 zdaniach...

Dziewczyny od 6 na nogach jestem.. kawusia spijana i dzis moje ciasto smakuje rewelacyjnie tez z tego bloga co wrzucałam.. szybkie i pyszne bo jogurtowe z kruszonką i sliwkami!!


Dzis zdam relacje z tych schabowych jak zjemy na obiadek.. do tego sałatka z pora... albo ze świeżej kapusty bo mam

A dzis jedziemy na noc do znajomych do Słupska rano T. rusza na ryby my zostaniemy w domu zrobimy obiad i pojdziemy na spacer... może wykorzystam przepis i zabłysnę kurczakiem w krakersach???

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Dziewczyny od kiedy mogę dac Michasi szczoteczke lekktryczną??? czy mozna i wogole co o tym myslicie .. bo ja mysle ze taka lepiej umyje sobie zabki

Czy pojawiający sie blady ale jednak nalot na jedynkach od dołu od dziąseł to pruchnica??
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 07:15   #3125
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Witam
Pieniądzę z all wróciły i jest wsio w porządku.Przez tą awarię wszystko.

Kupiłam dziecko buty na zimę śliczne fioletwe elephantyI kupiłam jej cudowne sukienki w h&m-na 86(nie powinnam już w tym rozmiarze,ale musiałam)Te sukienki jakieś wielkie to polata w nich sobie sporo czasu(rozgrzeszam się)
W smyku kupiłam małej na 98 kardigana tak pięknego,że się w sklepie zaśliniłam i to tego leginsiki
A miałam jej kupić tylko butyNa jesień dla małej nie widziałam nic kompetnie i chyba do zimy sobie polata w adikach,bo ja nie wiem co jej kupić

Idę was nadrobić.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Jakaś suka"matka"skatowała swoje 2,5 letnie dziecko.Taką to tylko teraz w dół wrzucić i żywcem zakopać.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Dziewczyny czy wasze dzieci jedzą już same?oprócz Oli Ani,bo wiem,że Ola sama wcina.

Kupiłam w końcu małej nocnik.I najpierw nasikałam do niego samai zorientowałam sie w trakcie,że on gra jak się nasiusia

Nina lata już 2 godzinę bez pampersa,ale póki co nigdzie nie nalała.Do nocnika wkłada misia,którego dostała dzisiaj od prababci

Dziewczyny co do mąki to dużo lepszą alternatywą jest mąka razowa dostępna w tesco,inter marche.
jeszcze o moim zapomniałaś fajnie, że kasa wróciła zakupocholiczka jak i ja my pojechaliśmy do galerii do kielc wczoraj, tż sobie kurtkę kupił, ja małemu w h&m bluzę brakującą do spodni i w peacock'u 2 pary dresów do biegania po domu. Upatrzyłam buty w ecco za 359 zł w kolorach kombinezonu musimy jechać jeszcze raz za butami bo już późno było i mały był śpiący

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Zle zapytałam...

Czy wasze dzieci same jedzą sztućcami?
tak, kubuś je łyżeczką obiadek, sam nabiera i trafia do buźki, czasem mu podtrzymuję jak zupa rzadka, parówkę ma w kawałeczkach - sam nabija widelcem i wkłada do buzi

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
my też mamy nadzieję , chyba cię myślami ściągnęłam-już cie miałam do tablicy wzywać.

Kalunia przepiękna i te włoski

ja, podobnie jak "pipa-pop" zazdraszczam wszystkich kiteczek, loczków i wszelkiego większego owłosienia u dziewczynek waszych-moja też póki co nieszczególnie obdarzona

minka, mądrala z ameli
lenka śpi 1-2h (częściej 1-1,5h) 1x dziennie

bao, mam umowę na rok, bo musi treraz być na "wychowawca w świetlicy", a ciekawe czy za rok mi nie powie, że nie ma godzin, bo teraz 2 dziewczyny mają po 17h....ja-jako typowy-zamartwiacz-na-zapas juz dupą trzęsę.

Eno, eno 10kg to nie w kij dmuchał-lachon że hej

drcron, to jednak się zdecydowałaś? i tą fizjoterapię? powtórze się, ale ty to jesteś cyborg , ale to już wiesz . Więc będę czekała na info

co do buraków, to ja (oczywiście mniejsze ilości)gotuję, kroję na kawałki, porcjuję i do zamrażary-moja młoda uwielbia barszczyk burak-ziemniak-jabłko-ryba/mięsko + przemycane w mniejszych już ilościach np.brokuły,fasolka szparg itp

ja ci dalej polcecam te krople euphoribium
ale ty chcesz ją taką zaziębioną szczepić ?

agnieszka-wiem, nudna jestem-ale ja ty CUDNIE wyglądasz , i jak to szybko zleciało-dopiero co cię (poniekąd) zapłodniłyśmy...
don't worry, jak Ci teraz tak na rękę idą, to czemu by mieli zostawić Cię na lodzie za rok

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za życzenia dla SZymonka impra jutro





Dziewczyny nie obraźcie się ale jak słyszę że 1.5 roczne dziecko samo z siebie chce mieć kolczyki to się we mnie gotuje . bo raczej nie może mieć pojęcia o przekłuciu uszu i tego nie rozumie . W takim wieku to mama chce mieć u dziecka kolczyki bo jej tak pasi , a nie dziecko chce je mieć .
Oczywiście każdy robi jak uważa



5 zeta to całkiem przyzwoita kwota w wawie jest 10


do niego sa dqwa dobre materace spreżynowe jeden za 269 takie mają moje dzieciaki i od niedawna jest też jakiś za 400 ale nie wiem co ma takiego ten za 400 bo kupiłam OLi taki sam jak ma SZymek . spałam na nim kiedyś i fajny jest



MOja też je wszystko jak leci i wszystko prawie jej smakuje .



Moja lepiej je łyżką niż widelcem dziwne bo u szymka było odwrotnie .
mam sztućce te z ikea . takie zwykłe



z firm cateringowych , prywatne przedszkola nie mają kuchni bo za dużo wymagań trzeba spełnić żeby taką w przedszkolu mieć także nikomu nie chce się bawić . nawet niekiedy w państwowych dowożą .
U SZymka to jest takie jadzenie że mi ślina cieknie . dziś doczytałam że
BYł ryż na mleku , kanapki z polędwicą , śliwki
\na obiad ryba ziemniaczki z cebulką surówka , zacierkowa zupa , kompot .
na deser danonek, kawałek ciasta i pół banana .

jak za 7 zeta żarcie super .

Kupiłam dzieciakom regały do pokoju z ikea .
http://allegro.pl/ikea-regal-szafka-...761519608.html
http://allegro.pl/ikea-trofast-pojem...805364924.html
mam nadzieję że się sprawdzą bo już mam meksyk taki w ich pokoju że szkoda gadać a zabawek nie ubywa
świetne te regały!!! jak się wyprowadzimy to kubusiowi cały pokój w ikea urządzę no za te 2 lata
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 07:28   #3126
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Oliwka tez je sama, nie plastikowymi sztuccami bo po prostu ich nie znosi, je normalnym widelcem tzn normalnym takim malutkim z zastawy i lyzka tez mala.
Zupa jest raczej wszedzie na spodniach krzesle, podlodze...
drugie danie je zawsze slicznie i co najwyzej pare kurek by padlo z przejedzenia, jogurty tez potrafi rozwalic tak ze pozniej idziemy prosto do wanny ale ile jest radochy tyle jest i co zje to zje

u nas NIE JEDZENIA ciag dalszy, wczoraj mleka nie dzisiaj na sniadanie tez nie, kanapki poki co tez nie chciala, no trudno ja ede jesc sandwiche to sie przykoleguje a jak nie to zje jak bedzie glodna.
Nic na sile.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 07:36   #3127
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
sara dokladnie, nam pediatra powiedziala ze jak chcemy przebic jak z nia przed roczkiem rozmawialismy to super czas bo szybko sie zagoi mala nie bedzie pamietala , chociaz i tak ja to obeszlo , a ja chcialam zeby miala kolczyczki
jak kiedys nie bedzie chciala to wyjmie i tyle, to nie problem.
nam to samo powiedziała,
własnie jak nie będzie chciała kolczyków to wyjmie i tyle

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
libra świetny przepis blog juz wylądował w ulubionych.. dziewczyna ma świtne podejście do zycia... az od rana tryskam energia po jej 2 zdaniach...

Dziewczyny od 6 na nogach jestem.. kawusia spijana i dzis moje ciasto smakuje rewelacyjnie tez z tego bloga co wrzucałam.. szybkie i pyszne bo jogurtowe z kruszonką i sliwkami!!


Dzis zdam relacje z tych schabowych jak zjemy na obiadek.. do tego sałatka z pora... albo ze świeżej kapusty bo mam

A dzis jedziemy na noc do znajomych do Słupska rano T. rusza na ryby my zostaniemy w domu zrobimy obiad i pojdziemy na spacer... może wykorzystam przepis i zabłysnę kurczakiem w krakersach???

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Dziewczyny od kiedy mogę dac Michasi szczoteczke lekktryczną??? czy mozna i wogole co o tym myslicie .. bo ja mysle ze taka lepiej umyje sobie zabki

Czy pojawiający sie blady ale jednak nalot na jedynkach od dołu od dziąseł to pruchnica??
ja słyszałam kiedyś że szczoteczke elektryczną od dwóch lat dziecko może używać.
Może przejdz się z małą do stomatologa to obejrzy jej ząbki. Jeżeli to próchnica to chyba lepiej wczesniej iśc do lekarza.

Super te stronki z przepisami. W przyszłym tyg zrobie to jedzonko co wczoraj robiłaś


Wczoraj oglądałam dla Zosi buty w deichmanie tylko że są fioletowe, a ona kurtke ma czerwono-bordową i nie wiem czy będą jej pasowały;/
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 07:44   #3128
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

my jesienne mamy, zimowki jej kupie jakies ale gdzie i jakie nie wiem
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 08:08   #3129
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

hejka

Wpadłam na chwilkę skrobnąć że we wrocku w Makro są teraz papmersy na promocji po 52 gr sztuka
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 09:27   #3130
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
ANIU u nas sie sprawdziloszybko mozna schowac zabawki i jest ladniejsze od pudel plastikowych...a rozmiar i kolor koszy samasobie wybieralas.bo my wlasnie sami dobieralismy
No sama sobie wybrałam też mam nadzieję że się sprawdzi . Bo mAM TEGO wszystkiego pełno i nie mam gdzie trzymać, chyba muszę częśc wywalić i będzie spokój . najbardziej zawalają mi nie trafione prezenty typu mały zestaw klocków których nie mamy i do niczego nie pasują . bo mamy dużo duplo więc jAK dostaliśmy z wadera to leżą i się kurzą .

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
j



mi nie zależało za bardzo na kolczykach u Zosi, jak bym chciała to już dawno bym jej przebiła.
Zosia sama pokazywała gdzie są kolczyki. Może i nie rozumiała...
Jeden plus przebicia to: takim małym dzieciom uszy się nie paprzą. Rozmawiałam z lekarzem i kosemtyczką i nikt niemiał nic przeciwko przebijaniu uszu u małych dzieci.
Nie mam nic przeciwko , bo to Twoja sprawa , chodziło mi tylko o to zdanie na temat że ona sama chciała mieć kolczyki . Dzicko nie umie się samo wysikac a zdecydowało że chce miec kolczyki Kolczyki robią mamy o im tak pasi a nie dzieci bo tego chcą .

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Mój TZ??? wow!! Szacun!! pożycz mi go na przyszłą jesień cio


libra świetny przepis blog juz wylądował w ulubionych.. dziewczyna ma świtne podejście do zycia... az od rana tryskam energia po jej 2 zdaniach...

Dziewczyny od 6 na nogach jestem.. kawusia spijana i dzis moje ciasto smakuje rewelacyjnie tez z tego bloga co wrzucałam.. szybkie i pyszne bo jogurtowe z kruszonką i sliwkami!!


Dzis zdam relacje z tych schabowych jak zjemy na obiadek.. do tego sałatka z pora... albo ze świeżej kapusty bo mam

A dzis jedziemy na noc do znajomych do Słupska rano T. rusza na ryby my zostaniemy w domu zrobimy obiad i pojdziemy na spacer... może wykorzystam przepis i zabłysnę kurczakiem w krakersach???

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Dziewczyny od kiedy mogę dac Michasi szczoteczke lekktryczną??? czy mozna i wogole co o tym myslicie .. bo ja mysle ze taka lepiej umyje sobie zabki

Czy pojawiający sie blady ale jednak nalot na jedynkach od dołu od dziąseł to pruchnica??
Ja Szymkowi myłam jak miał tak 1.5 roku moja dentystka nie miała nic przeciwko ale nie każde dziecko lubi . Ola by sobie nie dała umyć . MYłam mu moją oralbe. tylko wkład miał osobny

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
jeszcze o moim zapomniałaś fajnie, że kasa wróciła zakupocholiczka jak i ja my pojechaliśmy do galerii do kielc wczoraj, tż sobie kurtkę kupił, ja małemu w h&m bluzę brakującą do spodni i w peacock'u 2 pary dresów do biegania po domu. Upatrzyłam buty w ecco za 359 zł w kolorach kombinezonu musimy jechać jeszcze raz za butami bo już późno było i mały był śpiący

tak, kubuś je łyżeczką obiadek, sam nabiera i trafia do buźki, czasem mu podtrzymuję jak zupa rzadka, parówkę ma w kawałeczkach - sam nabija widelcem i wkłada do buzi

don't worry, jak Ci teraz tak na rękę idą, to czemu by mieli zostawić Cię na lodzie za rok


świetne te regały!!! jak się wyprowadzimy to kubusiowi cały pokój w ikea urządzę no za te 2 lata
dla małego te buty ? Takie ceny mają za dziecięce ?
MOje mają wszystko z ikea kupione w pokoju . lubię te meble

własnie robię porządki przed szymka urodzinami . eehh bajzel mam na maksa
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 09:35   #3131
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Sara to chyba o tych samych mówimy.Ja mam fioletowe elephanty,-jedyne kozaki w które mała włożyła noge,w resztę nie wchodziła.A te butki bardzo fajne,ciepłe,ładne,konkre tne.Kosztowały 139zł-po cenie może skojarzysz.

A do czerwieni i bordo pasuję fiolet,więc spokojnie.

Tż zrobił mi niespodziankę i kupił mi za✂✂✂isty rower-taką gabarynę,że strach nią wyjeżdzać,bo mnie okradną

Ja idę wieczorem na impreze z koleżankami.Gardło mnie nawala,ale jak popiję to może przejdzie hehe
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 09:57   #3132
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
my też mamy nadzieję , chyba cię myślami ściągnęłam-już cie miałam do tablicy wzywać.

Kalunia przepiękna i te włoski

ja, podobnie jak "pipa-pop" zazdraszczam wszystkich kiteczek, loczków i wszelkiego większego owłosienia u dziewczynek waszych-moja też póki co nieszczególnie obdarzona

minka, mądrala z ameli
lenka śpi 1-2h (częściej 1-1,5h) 1x dziennie

bao, mam umowę na rok, bo musi treraz być na "wychowawca w świetlicy", a ciekawe czy za rok mi nie powie, że nie ma godzin, bo teraz 2 dziewczyny mają po 17h....ja-jako typowy-zamartwiacz-na-zapas juz dupą trzęsę.

Eno, eno 10kg to nie w kij dmuchał-lachon że hej

drcron, to jednak się zdecydowałaś? i tą fizjoterapię? powtórze się, ale ty to jesteś cyborg , ale to już wiesz . Więc będę czekała na info

co do buraków, to ja (oczywiście mniejsze ilości)gotuję, kroję na kawałki, porcjuję i do zamrażary-moja młoda uwielbia barszczyk burak-ziemniak-jabłko-ryba/mięsko + przemycane w mniejszych już ilościach np.brokuły,fasolka szparg itp

ja ci dalej polcecam te krople euphoribium
ale ty chcesz ją taką zaziębioną szczepić ?

agnieszka-wiem, nudna jestem-ale ja ty CUDNIE wyglądasz , i jak to szybko zleciało-dopiero co cię (poniekąd) zapłodniłyśmy...
stosujemy te kropelki Ehorbium pomagają dzisiaj w nocy Julka dostała szaleju skakała po łóżku, wariowała, krzyczała, a o 3.00 zaczęła się dusić pierwszy raz tak miała, porozwieszałam mokre ręczniki w pokoju ale nic nie pomagało dopiero jak ją ubrałam i wyszłam na balkon to jej przeszło i tak od 3.00 do 7.00 spałyśmy na balkonie opatulone w kołdrę i koce ciekawe co sąsiedzi sobie pomysleli :P

tak zdecydowałam sie trzeba się rozwijać robiąc magisterkę w między czasie zapiszę się jeszcze na kurs Vojty a w przyszłości otworzę jakiś swój gabinecik kto wie może
ja cyborg proszę Cię narazie jestem leniwa choc wiele potrafię
Jula jest karmiona mimo, ze umie jeść sama widelcem i łyżeczką nawt masło umie smarować na chlebek nożem takim dzieciowym, ale raz jak ja karmie to przemycę warzywa i szybciej i więcej zje, dwa mniejszy syf w kuchni.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jezu widziałam to biedne dzieckoTak pobite-masakra,zabiłabym szmateDo tego dziadzia z nimi mieszkał i był świadkiem jego bicia,sąsiedzi też słyszeli jego codzienny płacz.Chłopczyk był bity-katowany od pół roku.Jak można nie reagować,powiedzcie mi?bo ja nie rozumiem,naprawdę w głowie mi się to nie mieści?I kim trzeba być,żeby tak katować swoje dziecko?no kim?

Makaraon też kupuję razowy i mąkę jak już pisałam również.Jest jeszcze mąka żytnia.

Dzięki za foty
moja Julka tez się drze zwłaszcza jak jej czegoś nie chce dać albo jak o 24.00 każę jej spać i gaszę światło a ona chce układac klocki to też się drze na szczęście moja mama ma wyrozumiałych sąsiadów i jeszcze nie było nikogo u nas z opieki ani z policji bo tez różnie moga myśleć, że ona płacze

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
aga bo ona cie przygotowuje na nocne wstawanie mądra dziewczynka hehehe

moja dzisiaj zjadla 2 kawalki chleba z pasztetem i ziemniaki u babci pomieszane troche z mizeria( no moze nie mizeria bo ogorkow nie jadla)
teraz mam nadzieje ze zje mleko bo na noc nie chciala i nie jadla, na dzien dobry i pozniej tez nie chciala....

minka w przedszkolach albo zamawiaja ( to zalezy skad bo nie wiem) albo sami gotuja, w tych co sami gotuja to jedzenie nie jest niestety najlepsze...
tam gdzie ja pracowalam przedszkolaki w tym tez 3 latki ktorych bylo najwiecej jadly to co wszyscy.
Tu u nas tak samo jest
Darusia w przedszkolach czy złobkach jest katering albo kucharki gotujace tylko i wyłącznie dla dzieci jest to inna dieta jak dla dorosłego jest to kontrolowane i kładą na to duzy nacisk wiem, bo Tżta wójek pracuje w przedszkolu
nie powiem, bo Jula tez czasem je to co my czasem sie zdaży, że dostanie paczkę frytek z mc donalda ale to sporadycznie
staram się dawać jej jak najmniej przyprawione bo na jedzenie świństwa ma całe życie

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
mi tez sie spodobal pomysł ani z tym oddawaniem np.2x w tyg na parę godzin, ale jak zobaczyłam wrocławskie cenniki, to mi się odechciało. I do tego większość jest daleko ode mnie (mieszkam w centrum-tu nic oprócz galerii handlowych nie ma)-ok100zł za dzień lub np chyba 380zł za chyba 20h miesięcznie...już mi się odechciało.
Ale poważnie myślę o żłobku od przyszłego roku (wolałabym przedszkole-młoda będzie miała już2,5 roczku-ale we wrocku marne szanse

ja zimą socjalizować mam zamiar podobnie-po domach, czasem sale zabaw typu kinder planeta, może czasem aquapark...

a propos samodzielności-znajoma babka z placyku posłała córeczkę-7 czy 8miesięcy-do żłoba i jej panie powiedziały że mała NIESAMODZIELNA jest i jakaś nieprzystosowana-ona się zapytała że niby co? że pieluch sobie nie zmienia sama, czy jak?

a mnie denerwują rodzice, którzy swoim nieumiejącycm wiązać butów dzieciom z zerówki (czasem się nimi w świetlicy zajmuję) zakładają buty na ciągle rozwiązujące się sznurówki-jakby nie mogli jakichś na gumke czy rzep...



cos więcej się pożalisz?


mój tż też mi robi dżemiki-brzoskwinia/śliwki/truskawy.... mniam


smakowite-zapisałam


a mój tż mi rob taka pastę : avocado+czosnek+cytryna+s ól+pieprz łatwe i przepyszne-uwielbiam z grzankami


ja tez chętnie poczytam opinię o materacu, bo nas tez tego typu (lub fotel) rozwiązanie czeka, bo inaczej nie ma miejsca (no chyba że na antresoli-ale tż nie chce słyszeć)


a miałaś wkleić fotkę tej sławetnej półki


czasem je-widelczyk ma taki mały do ciasta-ale ze swojej wygody częsciej karmię ją sama (lub tż), bo często muszę przemyt warzywno-ziemniakowy (podmięsny) stosować no i szybciej. Zup rzadkich nie daję jej samej jeść bo syf robi, a gęste czasem. no, ale faktycznie trzeba by zacząć

Ale z nocnikiem-to przykład dobry chciałaś dać, czy nie mogłaś sie oprzeć ?


i z biedrony tez jest pyszna ta z lodówek-szczególnie taka z samymi serami
tez miaąłm o ten nocnik pytać

znajoma teraz synka do pierwszej klasy oddawałą i Pani im w szkole powiedziała, że nie jest to wymogiem ale wolałaby aby dzieci do szkoły miały butki na rzepa zapinane zamiast wiązane

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Oliwka tez je sama, nie plastikowymi sztuccami bo po prostu ich nie znosi, je normalnym widelcem tzn normalnym takim malutkim z zastawy i lyzka tez mala.
Zupa jest raczej wszedzie na spodniach krzesle, podlodze...
drugie danie je zawsze slicznie i co najwyzej pare kurek by padlo z przejedzenia, jogurty tez potrafi rozwalic tak ze pozniej idziemy prosto do wanny ale ile jest radochy tyle jest i co zje to zje

u nas NIE JEDZENIA ciag dalszy, wczoraj mleka nie dzisiaj na sniadanie tez nie, kanapki poki co tez nie chciala, no trudno ja ede jesc sandwiche to sie przykoleguje a jak nie to zje jak bedzie glodna.
Nic na sile.
a ja znalazłam sposób by przemycić Juli moleko
dzisiaj na śniadanko pięknie zjadła mi prawie całą miseczkę mleka z owsianką bananem i płatkami śniadaniowymi < płatki muszą być bo są kolorowe wiem, że pewnie pełno tam barwników ale ona je bardzo lubi i do śniadanka zawsze w owsiance ma kilka kolorowych kółeczek> a zjadła prawie całą, bo jak usłyszała, że pięknie je mleko to zaczęła pluć a wczoraj na kolację zjadła 4 duże kromki bez skórki chlebka z samym masełkiem szynkę jadł pies
Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
hejka

Wpadłam na chwilkę skrobnąć że we wrocku w Makro są teraz papmersy na promocji po 52 gr sztuka
w Wałbrzychu tez jest MAKRO :P
a w Intermarhe są hugissy po 35 zlotych a w Rosmanie w Świdnicy koleżanka kupuje pampersy ąctiv po 37 złotych

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

nie znalazłam tych przepisów na te pasty ale z tego co pamietam to dziewczyny twarozki mieszały ze szczypiorkiem, czosnkiem, ziołami i to na krakersy dawały scierały na to rzodkiewkę
może pasta jajeczna
ja jeszcze na imprezy robię pomidorki
duże pomidory kroje w takie dość grube plastry rozkładam na talerzyku na to kładę sos czosnkowy i scieram grubo żółty ser jak dla mnie pychotka
a może sos meksykański i do tego takie krakersy trójkąciki albo nachios< chyba tak to się pisze >
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 10:00   #3133
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Ej no co się śmiejecie Ja chciałam pokazać,że tu trzeba zrobić siusiu dlatego sama nalałamA wy jak uczycie?bo skoro nie tak to jak?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 10:07   #3134
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

AniaP ja podzielam Twoje zdanie pisząc, że Jula chyba dojrzała do kolczyków miałam na myśli to, że jak kiedyś pytałam jej czy chce cacy na uszkach to płakała i kiwała główką krzycząc NIE i uciekała, a teraz sama podchodzi i pokazuje na moje uszka na swoje i mówi Juja ni ma i rozkłada rączki , a na pytanie chcesz cacy to kiwa głową na tak. czasem jej zakładam takie malutkie klipsy i ona siedzi 15 minut przed lustrem i je ogląda jak ruszy głową to jej spadają, bo są bardzo luźne i zaś trzeba zakładać
ale ja mimo, że bym chciała by miała kolczyczki boję się tego, że jeśli kosmetyczka coś źle zrobi to może się babrać, albo może gdzieś zahaczyć i zrobic sobie krzywdę więc narazie tylko sobie gdybam a świadomie pójdziemy przekłuć jak skończy 3 latka i sama będzie chciała tak jak kuzynka zrobiła

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

ja siadam na drugim nocniku ale w spodniach i z tyłu podlewam wodą u siebie i mówię brawo mamusia zrobiła siku a Jula zrobi ? i ona albo siedzi i robi si albo kręci głową krzyczy Niee mamo i ucieka z gołym dupskiem i pod drzwiami nasika
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 10:17   #3135
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Eee bardziej wiarygodna jestem

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Drcron ja byłam pewna,że Twoja Jula ma kolczyki i mało tego,że była pierwsza naszą forumową dziewczynką z kolczykami.

Ja swojej wczoraj kupiłam spinki i gumki z hello kitty i pozwoliła sobie przypiąć spinkę na czas kiedy ja przy kasie płaciłam.Dzisiaj zrobiłam jej kitkę,poleciała pokazać się tacie i wyrzuciła ją sekunde po tym;/
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 10:20   #3136
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Ana- już wiem które buty kupiłaś Nince. Zosi nie weszły na nogi. Kupiłam jej inne, wiązane, fioletowe. Teraz jeszcze do sukienki musze jej kupić jakieś fajne kozaczki

Drcron-zrobie jajeczną i z tunczykiem te pomidorki robie często
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 10:31   #3137
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Ana- już wiem które buty kupiłaś Nince. Zosi nie weszły na nogi. Kupiłam jej inne, wiązane, fioletowe. Teraz jeszcze do sukienki musze jej kupić jakieś fajne kozaczki

Drcron-zrobie jajeczną i z tunczykiem te pomidorki robie często
Ale elephanty kupiłaś?bo moje fioletowe i też wiązane i w moim deichmanie był tylko jeden rodzaj elephantów kozaków-właśnie ten,który mam.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 10:59   #3138
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

drcron tam gdzie w szkolach i przedszkolach jest kuchnia nie gotuje sie wcale tak zdrowo jak to wyglada, przynajmniej tam gdzie mialam stycznosci czyli w 3 szkolach byla zdecydowanie masówka.
W tym jedna kuchnie znam od podstaw, siedzialam z laskami wiekszosc dnia w pracy tam jak na swietlicy dzieciakow nie bylo...

mala kima posprzatane , pozniej jestem umowiona z mama na jarmark skoczymy
OOOOooooo pospane, ale 3 godzinki to zdarzylam bez problemu odpoczac i wszystko zrobic

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

ania faktycznie te regaly fajne
ja to nie wiem co zrobimy przy 2 dzieciakach, malej nie bede chyba zadnych zabawek kupowac, bedzie normalnie odziedziczala bo przeciez musialabym figloraj zalozyc.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 11:03   #3139
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Dziewczyny wstawcie zdjęcia tych bucików tylko nie z allegro, bo ja mam blokadę
no i ja czekam nadal na zdjęcie kolczyczków Zosi i jej pokoiku

ja narazie mogę powklejać zdjęcia mebelków w kartonach i gołych ścian jakby która chciała może wieczorem uda mi się wrzucić na youtube wariactwa mojego dziecka

Ana Darusiowa Oliwka miała pierwsza kolczyczki chyba ja się boję najbardziej jej płaczu

zapomniałąm wam napisac co moje dziecko zrobiło wczoraj < zabije za to moją siostrzenicę > Jula zrobiła kupkę do nocnika ja pioszłam po gacie by jej załozyć a ta wysmarowała kupką pieska i ścianę moja siostrzenica miała ja pilnować w dodatku się na nią wydarła, że Jula zaczęła płakać a dzisiaj rano zanim do pracy wyszłam, to staneła koło łóżka i tak cicho mówiła mama si ja jej nie usłyszałam a ona stała i powtarzała si dopiero jak sie nachyliłam i zapytałam co che to powiedziała siiiiiii i w ostatniej chwili zdążyłam ja na nocnik posadzić a siostrzenicy zrobiłam awanturę, że się drze na moje dziecko
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 11:09   #3140
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ale elephanty kupiłaś?bo moje fioletowe i też wiązane i w moim deichmanie był tylko jeden rodzaj elephantów kozaków-właśnie ten,który mam.
nie, z jakieś innej firmy są te buty
Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
Dziewczyny wstawcie zdjęcia tych bucików tylko nie z allegro, bo ja mam blokadę
no i ja czekam nadal na zdjęcie kolczyczków Zosi i jej pokoiku

ja narazie mogę powklejać zdjęcia mebelków w kartonach i gołych ścian jakby która chciała może wieczorem uda mi się wrzucić na youtube wariactwa mojego dziecka

Ana Darusiowa Oliwka miała pierwsza kolczyczki chyba ja się boję najbardziej jej płaczu

zapomniałąm wam napisac co moje dziecko zrobiło wczoraj < zabije za to moją siostrzenicę > Jula zrobiła kupkę do nocnika ja pioszłam po gacie by jej załozyć a ta wysmarowała kupką pieska i ścianę moja siostrzenica miała ja pilnować w dodatku się na nią wydarła, że Jula zaczęła płakać a dzisiaj rano zanim do pracy wyszłam, to staneła koło łóżka i tak cicho mówiła mama si ja jej nie usłyszałam a ona stała i powtarzała si dopiero jak sie nachyliłam i zapytałam co che to powiedziała siiiiiii i w ostatniej chwili zdążyłam ja na nocnik posadzić a siostrzenicy zrobiłam awanturę, że się drze na moje dziecko
poszukam pozniej w necie

Zdjęcia wstawie tylko czekam na kabel,tż ma mi go przywiezc niedlugo
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 11:11   #3141
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

moja chyba miala jako 2 kolczyki, tak cos kojarze ale nie pamietam ktora laska miala jako 1

drcron tez bym sie wydarla ! ty na swoje dziecko nie krzyczysz a z jakiej racji ktos ma to robic.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 12:04   #3142
blistex
Rozeznanie
 
Avatar blistex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 592
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

dajcie linka do tych regałów ale nie na allegro
ja coś na zabawki młodej szukam bo pełno tego wszystkiego najbardziej przydałaby sie jakaś pułeczka, gdzie bym mogła jej Little People poukładać i farmy z jej ulubionymi zwierzątkami

a wiecie, że jak ostatnio byłysmy w sklepie z zabawkami to widac, że moje dziecko z wioski odrazu podeszła do traktora i nie chciała go oddac
__________________
Moje ciuszki na wymianke https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233834
zapraszam
blistex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 12:18   #3143
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
No sama sobie wybrałam też mam nadzieję że się sprawdzi . Bo mAM TEGO wszystkiego pełno i nie mam gdzie trzymać, chyba muszę częśc wywalić i będzie spokój . najbardziej zawalają mi nie trafione prezenty typu mały zestaw klocków których nie mamy i do niczego nie pasują . bo mamy dużo duplo więc jAK dostaliśmy z wadera to leżą i się kurzą .



Nie mam nic przeciwko , bo to Twoja sprawa , chodziło mi tylko o to zdanie na temat że ona sama chciała mieć kolczyki . Dzicko nie umie się samo wysikac a zdecydowało że chce miec kolczyki Kolczyki robią mamy o im tak pasi a nie dzieci bo tego chcą .



Ja Szymkowi myłam jak miał tak 1.5 roku moja dentystka nie miała nic przeciwko ale nie każde dziecko lubi . Ola by sobie nie dała umyć . MYłam mu moją oralbe. tylko wkład miał osobny



dla małego te buty ? Takie ceny mają za dziecięce ?
MOje mają wszystko z ikea kupione w pokoju . lubię te meble

własnie robię porządki przed szymka urodzinami . eehh bajzel mam na maksa
no dla dzieci, powaliły mnie ceny za tą kasę to mu nie kupię, w bartku już widziałam inne i o połowę tańsze, no ale w pażdzierniku skoczymy do krakowa, może tam coś taniej wyhaczę ecco ma zaaaaaje.biście drogie buty dla dziecka my mamy sandałki, ja je dostałam nówki, to samo na jesień z geoxami (te tyż mają ceny z kosmosu), fakt - są nieziemsko piękne lekkie i wygodne, ale sama z portfela za nie bym tyle nie zapłaciła

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
Dziewczyny wstawcie zdjęcia tych bucików tylko nie z allegro, bo ja mam blokadę
no i ja czekam nadal na zdjęcie kolczyczków Zosi i jej pokoiku

ja narazie mogę powklejać zdjęcia mebelków w kartonach i gołych ścian jakby która chciała może wieczorem uda mi się wrzucić na youtube wariactwa mojego dziecka

Ana Darusiowa Oliwka miała pierwsza kolczyczki chyba ja się boję najbardziej jej płaczu

zapomniałąm wam napisac co moje dziecko zrobiło wczoraj < zabije za to moją siostrzenicę > Jula zrobiła kupkę do nocnika ja pioszłam po gacie by jej załozyć a ta wysmarowała kupką pieska i ścianę moja siostrzenica miała ja pilnować w dodatku się na nią wydarła, że Jula zaczęła płakać a dzisiaj rano zanim do pracy wyszłam, to staneła koło łóżka i tak cicho mówiła mama si ja jej nie usłyszałam a ona stała i powtarzała si dopiero jak sie nachyliłam i zapytałam co che to powiedziała siiiiiii i w ostatniej chwili zdążyłam ja na nocnik posadzić a siostrzenicy zrobiłam awanturę, że się drze na moje dziecko
no i co, że masz blokadę?? oglądać chyba możesz, przecież zawsze któraś z nas Ci może kupić i adres dostawy podać Twój
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 12:25   #3144
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
AniaP ja podzielam Twoje zdanie pisząc, że Jula chyba dojrzała do kolczyków miałam na myśli to, że jak kiedyś pytałam jej czy chce cacy na uszkach to płakała i kiwała główką krzycząc NIE i uciekała, a teraz sama podchodzi i pokazuje na moje uszka na swoje i mówi Juja ni ma i rozkłada rączki , a na pytanie chcesz cacy to kiwa głową na tak. czasem jej zakładam takie malutkie klipsy i ona siedzi 15 minut przed lustrem i je ogląda jak ruszy głową to jej spadają, bo są bardzo luźne i zaś trzeba zakładać
ale ja mimo, że bym chciała by miała kolczyczki boję się tego, że jeśli kosmetyczka coś źle zrobi to może się babrać, albo może gdzieś zahaczyć i zrobic sobie krzywdę więc narazie tylko sobie gdybam a świadomie pójdziemy przekłuć jak skończy 3 latka i sama będzie chciała tak jak kuzynka zrobiła

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

ja siadam na drugim nocniku ale w spodniach i z tyłu podlewam wodą u siebie i mówię brawo mamusia zrobiła siku a Jula zrobi ? i ona albo siedzi i robi si albo kręci głową krzyczy Niee mamo i ucieka z gołym dupskiem i pod drzwiami nasika
Moje przyjaciółki starsze się potwornie babrały uszy , młodszej wogóle . nie wiem od czego to zalezy a w tym samym wieku miały robione . Ja miałam rozerwane ucho ale miałam wtedy z 10 lat , chłopak mi szarpnął na basenie . Mi się wizualnie kolczyki podobają ALE ze względów bezpieczeństwa i sprawienia radochy dziecku które samo zdecyduje ich nie robię . A moze nigdy nie będzie chciała mieć . sama wybierze jak do tego dorośnie .

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
drcron tam gdzie w szkolach i przedszkolach jest kuchnia nie gotuje sie wcale tak zdrowo jak to wyglada, przynajmniej tam gdzie mialam stycznosci czyli w 3 szkolach byla zdecydowanie masówka.
W tym jedna kuchnie znam od podstaw, siedzialam z laskami wiekszosc dnia w pracy tam jak na swietlicy dzieciakow nie bylo...

mala kima posprzatane , pozniej jestem umowiona z mama na jarmark skoczymy
OOOOooooo pospane, ale 3 godzinki to zdarzylam bez problemu odpoczac i wszystko zrobic

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

ania faktycznie te regaly fajne
ja to nie wiem co zrobimy przy 2 dzieciakach, malej nie bede chyba zadnych zabawek kupowac, bedzie normalnie odziedziczala bo przeciez musialabym figloraj zalozyc.
ja bardzo mało kupowałam OLi , teraz kupuję ale takie rzeczy jak lale czy wózki , bo przecież nie będzie się tylko autami bawić . ale jak TY masz dwie dziewczyny to pewnie że nie ma co kupować . choć u mojej przyjaciółki było tak że wszystko trzeba było kupić podwójnie bo każda chciała mieć to samo ale na własność . nawet to samo w innym kolorku nie przeszłio . ale potem jakoś wyrosły z tego .

Mam SZymkowy tort jest super chrzestny już był bo dziś ma foto weselne i dał SZymkowi auta z filmu " auta " strasznie się szymek ucieszył /.droga cholera ta rozrywka , tory z tej bajki kosztują po 200 zł nie mogł polubić tańszej bajki

Drcon - seria tych regałów nazywa się trofast
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/ca.../series/19027/
ja już swoje zmontowałąm zabawki upchniete - rewelacjA . szkoda tylko że nie tańsza

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
no dla dzieci, powaliły mnie ceny za tą kasę to mu nie kupię, w bartku już widziałam inne i o połowę tańsze, no ale w pażdzierniku skoczymy do krakowa, może tam coś taniej wyhaczę ecco ma zaaaaaje.biście drogie buty dla dziecka my mamy sandałki, ja je dostałam nówki, to samo na jesień z geoxami (te tyż mają ceny z kosmosu), fakt - są nieziemsko piękne lekkie i wygodne, ale sama z portfela za nie bym tyle nie zapłaciła

no i co, że masz blokadę?? oglądać chyba możesz, przecież zawsze któraś z nas Ci może kupić i adres dostawy podać Twój
Ja miałam bardzo fajne z emela dałam 120 zł , bartki też nie najtańsze kosztują po 170 zł - wiem bo mamy w komisie a babki z pudełkami i paragonami przyniosły .
ja idę do lidla w pon mają być buty zimowe ale duże 25-32 , za 49 zł . w tamtym roku nie trafiłam ich , ale jak oglądałam jedne to były naprawdę super i z tymi wodoodpornymi systemami . kupię i zobaczę . najwyżej jak będzie coś nie tak , to kupię mu jakieś droższe.
Ja mam dla Oli ecco na zimę , kupiłam od koleżanki której córka miała je dosłownie może z 10 razy na nogach - koleżanka nie uznaje długiego łażenia w zimę he he . więc je odkupiłam bo wiem po jakim dziecku i że ma zdrowe nóżki . Koleżanka 280 za nie dała
ja bym tyle nie dała za kozaki never
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 12:26   #3145
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Moje przyjaciółki starsze się potwornie babrały uszy , młodszej wogóle . nie wiem od czego to zalezy a w tym samym wieku miały robione . Ja miałam rozerwane ucho ale miałam wtedy z 10 lat , chłopak mi szarpnął na basenie . Mi się wizualnie kolczyki podobają ALE ze względów bezpieczeństwa i sprawienia radochy dziecku które samo zdecyduje ich nie robię . A moze nigdy nie będzie chciała mieć . sama wybierze jak do tego dorośnie .



ja bardzo mało kupowałam OLi , teraz kupuję ale takie rzeczy jak lale czy wózki , bo przecież nie będzie się tylko autami bawić . ale jak TY masz dwie dziewczyny to pewnie że nie ma co kupować . choć u mojej przyjaciółki było tak że wszystko trzeba było kupić podwójnie bo każda chciała mieć to samo ale na własność . nawet to samo w innym kolorku nie przeszłio . ale potem jakoś wyrosły z tego .

Mam SZymkowy tort jest super chrzestny już był bo dziś ma foto weselne i dał SZymkowi auta z filmu " auta " strasznie się szymek ucieszył /.droga cholera ta rozrywka , tory z tej bajki kosztują po 200 zł nie mogł polubić tańszej bajki

Drcon - seria tych regałów nazywa się trofast
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/ca.../series/19027/
ja już swoje zmontowałąm zabawki upchniete - rewelacjA . szkoda tylko że nie tańsza
pokaż w wolnej chwili fotki dzieciakówych pokoi może coś zgapię
Co do bajek, Tomek też nie jest tani byle ciuchcia z wagonikiem i 99 zł, mój ma świra na punkcie tomka moja siostrzenica z kolei na punkci świnki peppy...też tanie to nie jest, jedna świnka wielkości 8 cm kosztuje prawie 50 zł! ehhh Ale Kubuś mój za wyspę sodor i swoje ciuchcie to by się dał pokroić....
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 14:03   #3146
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

No i super się rozpisałam i mi znikła, może i lepiejbo pisałam moje zdanie o kolczykachw skrucie to za moich czasów były takie superowe naklejki ala kolczyki polecamKolezanka założyła córci, i się ona z psem bawiła, to jak się zaplątał o włosy pieska, płaczu było sporo jak ucho rozerwane.

Co do karmienia, moje dzieci o dziwo jedza to co my i nie widzę nic w tym złego. Tylko ja nie mam typowo polskiej kuchni, z przypraw to głównie zioła z balkonu. Trochę to dziwne żeby cała rodzina jadła jedno a dziecko co innego. Tylko że u mnie w domu nie uraczy się smażonych kotletów i coli. A słodkości to tylko te upieczone przeze mnie, co najwyzej czasami sobie czekoladę z orzechami kupujemy lub lody.

Dzisiaj podpisałam umowe na sprzedaż art. militarnychże jakby któraś potrzebowała amunicji na tz, lub spodni moro, to do mnie
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 17:03   #3147
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez blistex Pokaż wiadomość
w Wałbrzychu tez jest MAKRO :P
a w Intermarhe są hugissy po 35 zlotych a w Rosmanie w Świdnicy koleżanka kupuje pampersy ąctiv po 37 złotych
byliśmy na chwile we wrocku i nie było pieluch w makro ale kupiliśmy Maćkowi zajefajne adidasy za 119 zł no ale musisałam je kupić są świetne szukam na necie ale nie moge znaleźć o chciałam wam pokazać

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

dzis mamy małą imprezkę z sąsiadami maciej jedzie na noc do mojej mamy także mamy wolną nockę oj bedzie się działo

lece się szykować ...
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 20:05   #3148
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
pokaż w wolnej chwili fotki dzieciakówych pokoi może coś zgapię
Co do bajek, Tomek też nie jest tani byle ciuchcia z wagonikiem i 99 zł, mój ma świra na punkcie tomka moja siostrzenica z kolei na punkci świnki peppy...też tanie to nie jest, jedna świnka wielkości 8 cm kosztuje prawie 50 zł! ehhh Ale Kubuś mój za wyspę sodor i swoje ciuchcie to by się dał pokroić....
Nie mam problemu cyknę coś jutro razem z Szymkowym tortem .
Mój już ma Tomka dużo wiec już nic nie kupuję .

Urodzinki Szymka wypadły super .
Dostał dużo autek i gadżetów z carsa .
Oczywiście bardzo zadolony , torcik też super na szczęście dał go pokroić
Sporo dzieciaków było wiec miałam małe przedszkole w domu , ale o to chodziło
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 20:15   #3149
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

tez musze malej kupic jakies buty na zime ale to jeszcze na razie ma jesienne.

My na jarmarku pol dnia...
obżarłam sie jak prosiak a najlepsze byly prażuchy z kapustą-mmmm....
spotkalismy sie z przyjacielem tezeta ktory zjechal z za granicy juz na stale, za miesiac slub ma.
Jutro na obiad do rodzicow i pewnie tez gdzies na dworze caly dzien jak bedzie pogoda
A teraz spadam na film.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 20:47   #3150
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Madzia gratuluję

Ana Ty to masz pomysły Drcron jeszcze lepsza,uczy dziecko w spodniach siku robić


co do jedzenia Daniel też sam je widelcem gorzej łyżeczką mu idzie,ja kupilam taki fajny komplet w ikeii są metalowe sztućce z platikowymi rączkami bo te widelece co są wszędzie z zaokrąglonymi końcami to jakaś beznadzieja jak ma dziecko tym coś nabić

Libra to juz nie rozumie,jak buraczki tarte to jak z papryką myślałam,ze to tak ma wyglądać jak papryka konserwowa tylko jeszcze w tym są buraki np w plastrach,opisz dokładnie proszę

poczytałam te Wasze blogi kulinarne i głodna się zrobiłam a jest 22
mam leczo,które mnie kusi

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2011-09-10 o 20:58
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.