Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 21:09   #3121
Rybcia16
Rozeznanie
 
Avatar Rybcia16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 883
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
tak zrób i będzie ok
dziękuję bardzo za odpowiedź!
Rybcia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 21:22   #3122
kiichi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 318
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

witajcie, mam pewien problem, otóż biorę drugie opakowanie Yasminelle z rzędu (nie robiłam przerwy), jestem w pierwszym tygodniu tego opakowania i niestety zapomniałam o jednej tabletce, którą przyjęłam po ok. 14 godzinach. Powiedzcie mi, proszę, czy sytuacją tą traktować jako nie przyjęcie tabletki w pierwszym tygodniu i dodatkowo zabezpieczać się przez siedem dni, czy jeśli te opakowania były połączone to jest to piąty tydzień i postępować, według instrukcji, tak jakby to był 3 tydzień? mam nadzieję, że napisałam zrozumiale
kiichi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 21:24   #3123
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez kiichi Pokaż wiadomość
witajcie, mam pewien problem, otóż biorę drugie opakowanie Yasminelle z rzędu (nie robiłam przerwy), jestem w pierwszym tygodniu tego opakowania i niestety zapomniałam o jednej tabletce, którą przyjęłam po ok. 14 godzinach. Powiedzcie mi, proszę, czy sytuacją tą traktować jako nie przyjęcie tabletki w pierwszym tygodniu i dodatkowo zabezpieczać się przez siedem dni, czy jeśli te opakowania były połączone to jest to piąty tydzień i postępować, według instrukcji, tak jakby to był 3 tydzień? mam nadzieję, że napisałam zrozumiale
przy łączeniu opakowań 1 tydzień nowego jest traktowany jako drugi
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 21:27   #3124
kiichi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 318
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

dziękuję ślicznie
kiichi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:21   #3125
Rybcia16
Rozeznanie
 
Avatar Rybcia16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 883
Talking Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez Rybcia16 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
bardzo proszę o podpowiedź, bo zgubiłam jedną tabletkę i nie wiem co najlepiej teraz zrobić (skubana musiała wylecieć, bo delikatnie nakłułam paznokciem sreberko )
biorę tabletki jeanine i nigdzie na ulotce nie pisze o postępowaniu w takiej sytuacji (albo niedowidzę :P)
i tak, nie wiem co lepiej: brać opakowanie do końca (20 tabletek) i zrobić 7 dni przerwy tak żeby zacząć następne opakowanie dzień wcześniej niż zwykle czy nie robić w ogóle przerwy i połączyć opakowania?

bardzo proszę o odpowiedź i przepraszam jeśli powtarzam pytanie, ale strasznie źle chodzi mi net i nie udaje mi się skorzystać z wyszukiwania :/
żeby wprowadzić element humorystyczny to napiszę że dzisiaj zorientowałam się że żadnej tabletki jednak nie zgubiłam po prostu pomyliłam sobie dni i z tego wszystkiego w środę zażyłam czwartkową (przy zgaszonym świetle w pokoju), a w czwartek myślałam że jest środa i zażyłam ze środy i zmartwiłam się że ta na czwartek gdzieś przepadła :P czasem nie wiem gdzie ja w ogóle mam głowę
Rybcia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 20:50   #3126
Mandaryneczka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

hej mam pewien problem zapomniałam tabletki w piatek tydzien temu,nie wziełam dwóch tabletek na raz tylko brałam kolejne tabletki o stałej porze teraz została mi jeszcze jedna i nie wiem czy mam ją dzisiaj wziąść czy nie prosze o odp
Mandaryneczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 21:06   #3127
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

to nie ma znaczenia, i tak jestes/bylas niezabezpieczona. zrob jak ci wygodniej.
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 00:08   #3128
Jago86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cześć!!Kurde mam problem i to chyba jak cholera!!Sytuacja jest taka.
Biorę tabletki ponad 2 lata bez przerw.Najpierw yasmin teraz 6-tą paczkę cilest.W pierwszym tygodniu paczki a dokładnie drugą tabletkę pominęłam była to sobota 21(godz.) termin brania pigułki. Wzięłąm ją 13godz później czyli niedziela 10.Jak myślicie zachowana jest a raczej była skuteczność. Spędza mi to sen z powiek.Proszę o szybką odpowiedz.Ulotkę czytałam i to z 10razy.
Jago86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 07:20   #3129
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez Jago86 Pokaż wiadomość
Cześć!!Kurde mam problem i to chyba jak cholera!!Sytuacja jest taka.
Biorę tabletki ponad 2 lata bez przerw.Najpierw yasmin teraz 6-tą paczkę cilest.W pierwszym tygodniu paczki a dokładnie drugą tabletkę pominęłam była to sobota 21(godz.) termin brania pigułki. Wzięłąm ją 13godz później czyli niedziela 10.Jak myślicie zachowana jest a raczej była skuteczność. Spędza mi to sen z powiek.Proszę o szybką odpowiedz.Ulotkę czytałam i to z 10razy.
Przecież jest tam jak byk napisane co sie dzieje przy zapomnieniu tabletki w 1 tygodniu....
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 20:00   #3130
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

to teraz ja

tydzien temu wymiotowałam, jako że tabletka sie nie wchłoneła wziełam kolejną, w zwiazku z tym skonczylam opakowanie dzien wczesniej, czyli okres dostane tez 1 dzien wczesniej, a tego nie chce.

skoro skonczylam opakowanie w środę, dzis czwartek czyli pierwszy dzień przerwy 7dniowej , moge zacząć w piatek czyli w 2 dzień przerwy już nowe opakowanie?
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 20:47   #3131
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
to teraz ja

tydzien temu wymiotowałam, jako że tabletka sie nie wchłoneła wziełam kolejną, w zwiazku z tym skonczylam opakowanie dzien wczesniej, czyli okres dostane tez 1 dzien wczesniej, a tego nie chce.

skoro skonczylam opakowanie w środę, dzis czwartek czyli pierwszy dzień przerwy 7dniowej , moge zacząć w piatek czyli w 2 dzień przerwy już nowe opakowanie?
mozesz, ale nie gwarantuje to braku krwawienia.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 20:56   #3132
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

tak zdaje sobie z tego sprawę jednakże wole zeby bylo jak bylo przed zwymiotowaniem

dziekuję za pomoc Marwari
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 15:42   #3133
paula1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 62
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

A ja mam takie pytanko...Boore tableki Harmonet i gdy bralam pierwsza tabletke pierwszego dnia okresu nie spojrzalam na dzień tygodnia na listku ( w sumie napisane sa te dni tygodnia w 3 językach ktorych nie rozumiem bo po angielsku niema napisanego)
Tak wiec..czy skład kazdej z tabletek jest taki sam?? i czy ma znaczenie jakim dniem tygodnia jest tabletka oznaczona??
paula1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:03   #3134
basiek91
Raczkowanie
 
Avatar basiek91
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dolnośląskie/lubuskie z racji studiów
Wiadomości: 303
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez paula1205 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko...Boore tableki Harmonet i gdy bralam pierwsza tabletke pierwszego dnia okresu nie spojrzalam na dzień tygodnia na listku ( w sumie napisane sa te dni tygodnia w 3 językach ktorych nie rozumiem bo po angielsku niema napisanego)
Tak wiec..czy skład kazdej z tabletek jest taki sam?? i czy ma znaczenie jakim dniem tygodnia jest tabletka oznaczona??
nie, nie ma to znaczenia. Te dni tygodnia są podpisane dla ułatwienia żeby widzieć czy w tym dniu tabletka była wzięta czy nie. Każda ma jednakowy skład więc nie ma to znaczenia.
basiek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:14   #3135
paula1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 62
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

dziekuje slicznie ulżyło mi
paula1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 21:25   #3136
basiek91
Raczkowanie
 
Avatar basiek91
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dolnośląskie/lubuskie z racji studiów
Wiadomości: 303
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez paula1205 Pokaż wiadomość
dziekuje slicznie ulżyło mi
Ja biorę kontracept a to zamiennik harmonetu i tak było napisane w ulotce więc to sprawdzone info
basiek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 22:42   #3137
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Pierwszą tabletke antykoncepcyjną powinno się wziąć w pierwszym dniu miesiączki. Teraz jednak mam dwie niezbyt jasne dla mnie sytuacje, pytam więc, żeby się upewnić.
1. Chciałabym brać tabletki zawsze o godz. 21:00. Jeśli rano, np. koło godz 9:00 dostanę krwawienia, mogę spokojnie zaczekać do 21:00 i wtedy wziąć pierwszą tabletkę? Czy powinnam wziąć ją od razu rano, kiedy rozpocznie się krwawienie i jakoś to "rozegrać", żeby potem brać tabletki o 21:00? Jeśli powinnam wziąć z samego rana tabletkę, to jak powinnam przejść do brania wieczorem?
2. Załóżmy, że dostanę miesiączkę późnym wieczorem, np. o 23:00, tuż przed snem. Powinnam wtedy właśnie wziąć pierwsza tabletkę, czy mogę poczekać do wieczora (chcę brać tabletki o 21:00) dnia następnego z tabletką?
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 22:46   #3138
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

od pojawienia się okresu mamy 24h na przyjęcie pierwszego tabsa, więc:

1. możesz zaczekać i tak zrobić, nie ma problemu
2. możesz wziąć już wtedy, jeśli pora wieczorna na branie tabsów Ci odpowiada, ale możesz też zaczekać do następnego dnia - byle zmieścić się w 24h
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 10:45   #3139
elane8907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Mam pytanie i bardzo prosze o odpowiedz....
Drugi miesiac(po przerwie w zazywaniu) biore yasmin. wczoraj zazylam tabletke o 20 byla to dopiero 3 tabletkaz blistra a po godzinie 12 w nocy (dokladnie kolo 24:20) zwymiotowalam, mysle ze tez dlatego bo zazywam antybiotyk od wczoraj. nie zazylam drugiej tabletki gdyz minely te cztery godziny a pozatym balam sie o zoladek. Czy dobrze zrobilam i nie mam sie czym martwic?? i czy zazywanie antybiotyku moze jakos znacznie wplynac na tabletki czy na jej wchloniecie? zazywam augmentin. Bardzo prosze o jakas rade...
elane8907 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 10:52   #3140
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez elane8907 Pokaż wiadomość
Mam pytanie i bardzo prosze o odpowiedz....
Drugi miesiac(po przerwie w zazywaniu) biore yasmin. wczoraj zazylam tabletke o 20 byla to dopiero 3 tabletkaz blistra a po godzinie 12 w nocy (dokladnie kolo 24:20) zwymiotowalam, mysle ze tez dlatego bo zazywam antybiotyk od wczoraj. nie zazylam drugiej tabletki gdyz minely te cztery godziny a pozatym balam sie o zoladek. Czy dobrze zrobilam i nie mam sie czym martwic?? i czy zazywanie antybiotyku moze jakos znacznie wplynac na tabletki czy na jej wchloniecie? zazywam augmentin. Bardzo prosze o jakas rade...
tabletka się wchłonęła, ale augmentin wpływa na skuteczność tabletek (obniża działanie) więc tak czy siak musisz zabezpieczać się dodatkowo w trakcie kuracji antybiotykowej jak i przez 7 dni po jej zakończeniu
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:02   #3141
elane8907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Dziekuje bardzo czyli nie musze sie martwic ze tabletka nie zdazyla sie wchłonąć? chyba nie musze zazywac pod rzad drugiego opakowania??
elane8907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:05   #3142
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez elane8907 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo czyli nie musze sie martwic ze tabletka nie zdazyla sie wchłonąć? chyba nie musze zazywac pod rzad drugiego opakowania??
nie, nie musisz, jest ok, tylko pamiętaj o tym antybiotyku i o dodatkowym zabezpieczeniu a wszystko będzie w porządku
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:00   #3143
asialll
Raczkowanie
 
Avatar asialll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 375
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

kochane chyba oszaleje... zapomnialam 17 tabletki z blistra, normalnie przyjmowalam je tak o 17 ale ten tydzien byl dziwny i zdazalo sie ze 0 16 a nastepnego ddnia o 22. w sobote zapomnialam o tej 17-stej a wspolzylam i wzielam ja od razu rano o 7 jak tylko sie obudzilam, nie wiem jak obliczac ile godzin minelo czy ponad 12 bo biore o roznych porach, to jest trzeci tydzien czyli najbradziej plodny boje sie... miala z was tak juz ? i nie zaszla w ciaze/? tabletki biore od roku ale zapomnialam ze trzy razy ale to w pierwszym tygodniu wiec rawdopodobienstwo bylo male...
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/a36f317b2e.png

Najszczęśliwsza mama na świecie! Aleksander 09.03.2014
asialll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:14   #3144
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez asialll Pokaż wiadomość
kochane chyba oszaleje... zapomnialam 17 tabletki z blistra, normalnie przyjmowalam je tak o 17 ale ten tydzien byl dziwny i zdazalo sie ze 0 16 a nastepnego ddnia o 22. w sobote zapomnialam o tej 17-stej a wspolzylam i wzielam ja od razu rano o 7 jak tylko sie obudzilam, nie wiem jak obliczac ile godzin minelo czy ponad 12 bo biore o roznych porach, to jest trzeci tydzien czyli najbradziej plodny boje sie... miala z was tak juz ? i nie zaszla w ciaze/? tabletki biore od roku ale zapomnialam ze trzy razy ale to w pierwszym tygodniu wiec rawdopodobienstwo bylo male...
pogrubione - jak to najbardziej płodny?! przecież biorąc tabsy nie ma w ogóle dni płodnych, a gdy zapomnimy tabsa nie wiadomo kiedy pojawi się owulacja i czy w ogóle się pojawi... więc nie możemy tego określić......

o której wzięłaś tabsa poprzedniego dnia? od tej godziny liczysz.. może wcale nie minęło te 12h?
a jak minęło to przecież w 3cim tygodniu można jeszcze uratować sprawę.. wzięłaś pominiętą tabletkę więc pozostało Ci teraz łączenie opakowań - połączysz i nie będzie żadnego ryzyka ale najpierw policz czy faktycznie jest to spóźnienie ponad 12sto godzinne...

swoją drogą większe ryzyko jest zapomnieć tabsa w pierwszym tygodniu niż w ostatnim.. w pierwszym już nic nie zrobisz i ryzykowne są nawet stosunki sprzed tygodnia, a w 3cim masz aż dwa wyjścia z sytuacji

Cytat:
Pominięto jedną tabletkę w tygodniu 3.
Są dwie możliwości do wyboru:

1. Przyjąć pominiętą tabletkę, tak szybko jak to możliwe, nawet jeżeli oznacza to, że przyjmie się dwie tabletki na raz. Tabletki znowu należy przyjmować o zwykłej porze. Zamiast okresu wolnego od tabletek, należy przejść od razu do następnego blistra.

Najprawdopodobniej, miesiączka (krwawienie z odstawienia) wystąpi pod koniec drugiego blistra, ale może wystąpić także plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe podczas przyjmowania drugiego blistra.
2. Można też przerwać przyjmowanie tabletek z blistra i przejść bezpośrednio do 7-dniowego okresu bez tabletek (zanotować dzień, w którym zapomniało się przyjąć tabletkę). Jeżeli chce się rozpocząć nowy blister w swoim ustalonym dniu rozpoczynającym, okres bez tabletek można skrócić do mniej niż 7 dni.
Jeżeli postępuje się według jednego z tych zaleceń, ochrona przed ciążą będzie zachowana.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:23   #3145
asialll
Raczkowanie
 
Avatar asialll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 375
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

dzieki troche mnie uspokoilas ale jak tu sobie przypomniec o kotrej wzielam w piatek jak o 16 to ponad 12 godzin. ok dzieki za pomoc
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/a36f317b2e.png

Najszczęśliwsza mama na świecie! Aleksander 09.03.2014
asialll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:24   #3146
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez asialll Pokaż wiadomość
dzieki troche mnie uspokoilas ale jak tu sobie przypomniec o kotrej wzielam w piatek jak o 16 to ponad 12 godzin. ok dzieki za pomoc
jeśli nie jesteś pewna zawsze dla spokoju możesz połączyć opakowania
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 13:55   #3147
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
od pojawienia się okresu mamy 24h na przyjęcie pierwszego tabsa, więc:

1. możesz zaczekać i tak zrobić, nie ma problemu
2. możesz wziąć już wtedy, jeśli pora wieczorna na branie tabsów Ci odpowiada, ale możesz też zaczekać do następnego dnia - byle zmieścić się w 24h
Dziękuję
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 15:34   #3148
paula1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 62
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez basiek91 Pokaż wiadomość
Ja biorę kontracept a to zamiennik harmonetu i tak było napisane w ulotce więc to sprawdzone info

Dziekuje jeszcze raz slyszalam ze sa takie tabletki ktore nie maja hormonów...tabletki nieaktywne wiec chcialam sie upewnic czy napewno niema znaczenia
paula1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:01   #3149
laciata_krowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wymioty a tabletki antykoncepcyjne - wątek zbiorczy.

witajcie.
pojawil mi sie dzisiaj pewien problem i naprawde szczerze chcialabym przeszukac forum, zeby zdobyc jakies informacje, ale nie mam zwyczajnie na to sily.
dopadla mnie grypa zoladkowa
nie musze mowic jak sie tragicznie czuje, caly czas biegam do lazienki... tabletke (Microgynon) mialam przyjac mniej wiecej o 16, ale zastanawiam sie czy jest jakikolwiek sens, skoro prawdopodobnie i tak ja zaraz zwymiotuje.

Czy moglybyscie poradzic mi cos w tej sytuacji?
laciata_krowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:05   #3150
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Wymioty a tabletki antykoncepcyjne - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez laciata_krowa Pokaż wiadomość
witajcie.
pojawil mi sie dzisiaj pewien problem i naprawde szczerze chcialabym przeszukac forum, zeby zdobyc jakies informacje, ale nie mam zwyczajnie na to sily.
dopadla mnie grypa zoladkowa
nie musze mowic jak sie tragicznie czuje, caly czas biegam do lazienki... tabletke (Microgynon) mialam przyjac mniej wiecej o 16, ale zastanawiam sie czy jest jakikolwiek sens, skoro prawdopodobnie i tak ja zaraz zwymiotuje.

Czy moglybyscie poradzic mi cos w tej sytuacji?
Ja bym spróbowała Nie masz nic do stracenia... a może sie uda wytrzymac?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.