Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-12, 17:07   #3151
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Kolczyk Pilne!!

Aż mi się niedobrze zrobiło na samą myśl..
NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 17:25   #3152
freya23
Przyczajenie
 
Avatar freya23
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Moja blizna jest naprawdę duża i okropna. Aż strach pomyśleć jak będzie wyglądać w czasie ciąży
U mnie w czasie ciazy blizna po kolczyku zrobila sie tylko troszke ciemniejsza, mimo tego ze byla dosc duza.
Nastepna dziurke mialam zrobiona w miejscu blizny, ani nie bolalo bardziej, ani nie bylo jakos specjalnie tego widac, najwazniejsze jest zeby dziurka byla zrobiona profesjonalnie i zeby dbac o nia poki calkiem sie nie wygoi, pozniej mozna sie juz tylko cieszyc.
Acha....w drugiej ciazy przez caly czas kolczyk mialam na swoim miejscu i nie dzialo sie nic zlego, wydaje mi sie ze temat ciaza i kolczyk = wielkosc brzuszka i wygody
__________________
Na nocnym stoliku leżą bRULION i guma
Starczy miejsca na miłość i sztukę

Hej kobieto po co ten płacz...
freya23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 00:21   #3153
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Svinecko! ja mam takie samo uczulenie od pasków z klamrami, guzików, biżuterii (dermatolog stwierdził, że to uczulenie na nikiel )...
Ide robić kolczyk w środę. Pani powiedziała, że będę miała kolczyk z tytanu i on nie uczula. Miałaś kiedyś kolec z tytanu właśnie? Na pewno mnie nie uczuli? Boje sie...
hmmm wiesz co....nie wiem jak bedzie u Ciebie - ja nie moge miec rowniez tytanu......proponuje Ci teflon, on napewno nie zawiera niklu i nie bedzie uczulal, powiedz pani ktora ma Ci przebijac ze chcesz taki wlasnie kolczyk a jesli nie bedzie takiego miala to wstrzymaj sie pare dni i kup sobie taki wczesniej
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 10:50   #3154
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: kolczyk w pępku - bielsko

podobno dobra jest metamorfoza i orchidea, w tej drugiej byłam przy robieniu koleżanki kolczyka w chrząstce, mówiła że nic ją nie bolało i ogólnie było ok
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 11:20   #3155
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
przeciez nie mowi o robieniu kolczykow u kogos kto sie na tym nie zna i w niesterylnych warunkach!!! Boze moj drogi. ja za kazdym razem robilam kolczyk u profesjonalisty z profesjonalnym sprzetem i w super sterylnych warunkach. a to ze mi sie papralo bylo wina mojego organizmu. ogolnie mam taka skore ze mam prawie na wszystko uczulenie. np. ciagle mam wysypke od guzika od spodni, od klamr od paskow, nie moge nosic sztucznej bizuterii, stali chirurgicznej, po prostu masakra.

i jesli zrobilam kolczyk i papral mi sie do tego stopnia ze mialam masakryczny stan zapalny i sam lekarz kazal mi go wyciagnac i musialam stosowac antybiotyki to mialam go zostawic i wyladowac w szpitalu bo Ty tak piszesz????? no halo

ja rozumiem ze jak komus sie dlugo goi, paprze, leci ropa i trwa to naprawde dlugo to po prostu trzeba sie przemeczyc ale bez przesady!!! jak juz pisalam mialam stan zapalny, stal wywolala u mnie ogromna alergie - organizm ja odrzucil, zrobila mi sie przy kolczyku wielka gula z ropa, a raczej dwie, ktore byly az biale i wielkosci borowki jak juz pisalam, gdy gula pekla wylecialo kupe ropy, nie moglam sie ruszac z bolu, mialam naprawde masakre, organizm odrzucil kolczyk wiec chyba logiczne ze trzeba bylo go wyciagnac!!! a Ty twierdzisz ze mialam go trzymac w sobie? skoro organizm tego nie toleruje? mialam z powaznym problemami wyladowac w szpitalu tak??

przeciez ja caly czas nie mowie o zwyklym zlym gojeniu sie kolczyka, ktory potem moze sie zagoi. mowie o calkowitym nie przyjmowaniu przez organizm pewnego ciala obcego wiec jak mozesz pisac ze nie powinnam wyciagac????
svinecko, nie wiem po co się oburzasz, bo nie pisałam w tamtym momencie o Tobie. nawet dla mnie jest oczywiste, że w przypadku stanu zapalnego trzeba kolczyk wyjąć, albo ratować go, wkładając teflon, dlatego nie mam zamiaru do Ciebie pić. pisałam o nieświadomości społeczeństwa, które uważa, że jak coś będzie nie tak, to można kolczyk wyjąć i przez to wynika cała masa problemów. jeszcze wczoraj spotkałam się z kuzynem, który przekłuwał sobie brew w londynie na stali chirurg, nosił ją przez 1,5 roku, cały czas brew ropiała, była spuchnięta, wyjął dopiero, kiedy zauważył, że powieka zaczęła mu opadać. o właśnie czymś takim pisałam.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 14:26   #3156
kama_89
Przyczajenie
 
Avatar kama_89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w pępku .. =)

nie no jasne, ja zaczelam od tego ze powiedzialam mamie ze chce sobie zrobic w jezyku to mi powiedziala ze lepiej zebym sobie zrobila w pepku bo ladniej wyglada itp.... no to wykorzystalam jej podpowiedz i juz nikomu nie mowilam tylko po prostu przyszlam i pokazalam jak bylo po wszystkim i jak wyglada miodzio
kama_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 14:58   #3157
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Kolczyk w pępku .. =)

teraz kolczyk w pepku ma kazda malolata Niedlugo niemowleta beda mialy przebijame pepuszki zeby pozniej mialy z glowy Wiec co tu sie dziwic ze 12 latka bedzie miala ? I wlasnie dlatego zastanawiam sie czy swojego nie wyjac ;/ tylko taka dziurka zostanie i wcale mi sie to nie usmiecha ;/
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 15:21   #3158
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Svinecko,
dziwne, że nie mogłaś nosić tytanu. Jest najlepszy do pierwszego przekłucia i na pewno nie zawiera niklu. Myślę zatem, że uczulenie na nikiel nie miało nic wspólnego z tym, że nie mogłaś założyć kolca z tytanu....
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 16:05   #3159
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Svinecko,
dziwne, że nie mogłaś nosić tytanu. Jest najlepszy do pierwszego przekłucia i na pewno nie zawiera niklu. Myślę zatem, że uczulenie na nikiel nie miało nic wspólnego z tym, że nie mogłaś założyć kolca z tytanu....
kochana...tak naprawde to nigdy do konca nie wiemy z czego cos jest zrobione i czy zawiera nikiel. rowniez kupujac zloty kolczyk sprzedawca moze Cie zapewnic ze nie zawiera on niklu a jednak moze go miec...wiec wiesz
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 16:21   #3160
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: kolczyk w pępku - bielsko

ja przkłowalam nos u Patrycji koło dworca pks,. polecam całkiem fajnie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 16:27   #3161
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: kolczyk w pępku - bielsko

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
ja przkłowalam nos u Patrycji koło dworca pks,. polecam całkiem fajnie
nie wiem jak tam z piercingiem, ale ogólnie kosmetyczka genialna byłam wczoraj na oczyszczaniu i nie dość, że wykonała je świetnie, to potem doradziła jak pielęgnować cerę, czego używać itd. przy czym była niesamowicie miła a poza tym to jeszcze moja imienniczka zdecydowanie polecam.
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 18:49   #3162
SaNDy_A
Raczkowanie
 
Avatar SaNDy_A
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: Kolczyk w pępku .. =)

Jeśli wyjmiesz to dziurka bardzo szybko się zrasta... sama planuję przebicie, ale przed bólem chcę uciekać jak najdalej :/ Moze się jednak kiedyś odważę
SaNDy_A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 21:53   #3163
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Kolczyk Pilne!!

wydaje mi się, ze 1.6, taką grubością miałam przekłuwaną brodę. z tego co widziałam kolczyki do pępka są właśnie takiej grubości. nie polecałabym, abyś robiła to sama, bo możesz zrobić sobie krzywdę. Jeśli już sie zdecydowałaś to uwazaj na to byś nie miała dziurki zrobionej zbyt płytko, bo może Ci się przerwać, poza tym nie wygląda to wtedy zbyt atrakcyjnie. Często kolczyki z jakimis gadżetami są b.cięzkie i wtedy dziurka wygląda na "wyciągniętą". Sama nie mam w tym miejscu kolczyka, ale ma moja przyjaciółka ma i właśnie zrobionego bardzo płytko, nie wygląda ładnie . pozdrawiam i życzę powodzenia
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 08:02   #3164
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Kolczyk Pilne!!

Nie rozumiem, jak można przekłuwać cokolwiek samemu, a tym bardziej pępek.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 09:14   #3165
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Kolczyk Pilne!!

może koleżanka ma jej przekłuć ? znam kilka takich co same sobie robiły, bądź ich koleżanki, nie tylko pępek, a nawet brodę czy nos, czy język. Sama mam w brodzie, jest jednak robiony przez piercera, nie załuje wydanych pieniędzy na to jak przypomnę sobie jak koleżanka borykała sie z zagojeniem dwa miesiące (w końcu zrezygnowała), a ja juz po 2 tygodniach miałam ślicznie wygojone (kolczyka mam prawie rok). pozdrawiam
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 12:05   #3166
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Tytanowe kolce z wildcat'a na pewno nie zawierają niklu. Właśnie zamówiłam
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 12:35   #3167
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: kolczyk w pępku - bielsko

Dziękuję bardzo za porady, na pewno z którejś skorzystam, o ile "nie wymięknę" po drodze
Niestety z różnych przypadków losowych dopiero się o tym przekonam na początku marca, bo chyba muszę mieć ingerencję chirurga końcem lutego ... a nie chciałabym, żeby powikłania po kolczykowaniu przesunęły termin.

virtual_reality, Caprice co to za Patrycja koło PKS ? Skoro aż 2 osoby polecają to coś w tym jest Tylko czy mogłybyście napisać gdzie dokładnie koło PKS ma swój gabinet?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 12:42   #3168
Caprice
Rozeznanie
 
Avatar Caprice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko Biała/Kraków
Wiadomości: 722
Dot.: kolczyk w pępku - bielsko

zamieszczam mapkę, mam nadzieje ze pomoże a i jak chcesz mogę ci podać telefon.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif mapa.gif (5,7 KB, 6 załadowań)
__________________
wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725918
Caprice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 14:11   #3169
kama_89
Przyczajenie
 
Avatar kama_89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w pępku .. =)

Cytat:
Napisane przez SaNDy_A Pokaż wiadomość
Jeśli wyjmiesz to dziurka bardzo szybko się zrasta... sama planuję przebicie, ale przed bólem chcę uciekać jak najdalej :/ Moze się jednak kiedyś odważę
ja nie zaluje chociaz bolalo i trwalo to troche dluzej niz sie spodziewalam ale warto bylo troche pocierpiec
kama_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 14:42   #3170
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: kolczyk w pępku - bielsko

Caprice dziękuję
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 14:43   #3171
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kolczyk w pępku .. =)

anydualk29 całkowicie się z Tobą zgadzam.. 12 lat oo kurde.. ja nie mówie bo przebiłam w wieku 15 lat.. (tez gówniara) teraz idzie 16... wiec nawet nie mam kolczyka rok...
hmm mnie wcale nie bolało...wcale... przygotowałam się na taki bóll a tu minuta i było po wszytkim w ogóle sie nie paprał w ten sam dzien poszłam jeszcze na dyskoteke haha
pozdrawiam
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 14:53   #3172
Shatine
Raczkowanie
 
Avatar Shatine
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w pępku .. =)

A jak przekonałyscie mame? nie pytałam si e jej jeszcze, ale słyszałam jak raz mówiła z koleżanką, że jej się to nie podoba i tylko same infekcje z tego sa....
Shatine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 15:15   #3173
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kolczyk w pępku .. =)

ja poprostu powiedziałam ze robie i juz.. powiedziała tylko ze bardziej jej sie podoba w pepku niz w nosie (który zamierzałam zrobic) no i pojechałam na wakacje nad morze i wróciłam z kolczykiem..
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 16:21   #3174
sSsyLwiaAa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 31
Dot.: Kolczyk w pępku .. =)

a ja przekluwalam pepek tydzien temu i jest super moge normalnie trenowac i robic wszystko co lubie ;D nic sie nie paprze, ani nic uzywalam wody utlenionej i tribioticu, ale teraz juz tribiotic odstawiam( bo nie stosuje sie go dluzej niz tydzien)

co do rodzicow, to w sumie nic nie wiedzieli ale przyszlam, pokazalam, wysluchalam litanii o samookaleczaniu i juz jest dobrze poza tym wcale nie bolalo

sSsyLwiaAa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 17:29   #3175
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie chodzi tylko o nikiel, tytan nie jest suchy i idealnie gładki, jak np. teflon i przylepiają sie do niego syfy, przez co czasami gojenie jest utrudnione. mi na tytanie też się nie goi dobrze.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 17:38   #3176
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk Pilne!!

kłuje się albo iniekcyjną, albo wenflonem 2.1

1.6 nie radzę, bo niewprawiona ręka może nie wcisnąć w igłę kolca ;p
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 19:18   #3177
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

No to w końcu jak to jest??

Śledzę ten watek od początku i utwierdziłam sie w przekonaniu, że to właśnie tytan jest najlepszy... Dlatego zamówiłam takiego kolca z wilcat'a.

Źle zrobiłam? Jesli nie tytan to co?? Teflon to jakaś dziwna czarna brzydota (według mojego uznania)...
Z drugiej strony chodzi przede wszystkim o to, żeby mi się nic złego nie działo...
CO ROBIĆ??

Naprawdę odradzacie tytan? CO w takim razie??
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 20:09   #3178
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Jak to czarna, chyba nie bardzo wiesz na co dokładnie patrzyłaś. Teflon jest biały, a raczej prawie przezroczysty, inaczej nazywa sie go ptfe, jest pod taką nazwą na stronie wildcata. najlepszy jest teflon. tytan nie zawiera niklu, ale ciało może go odrzucać, teflon jest biokompatybilny i cialo go w żadnym przypadku nie odrzuca. poczytaj o teflonie w dziale specyfikacji materiałów.

nie odradzam tytanu, ale na początek, do pępka, który potrafi odwalać różne dziwne rzeczy, polecam ptfe.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 20:56   #3179
SaNDy_A
Raczkowanie
 
Avatar SaNDy_A
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: Kolczyk w pępku .. =)

Cytat:
Napisane przez kama_89 Pokaż wiadomość
ja nie zaluje chociaz bolalo i trwalo to troche dluzej niz sie spodziewalam ale warto bylo troche pocierpiec
Jak będzie po to ja też pewnie nie będę już wtedy żałować

Ostatnio chodziłam z mamą po "jubilerach" i zauważyła kolczyki do pępka... i pyta sie mnie co to jest :P więc jej wyjaśniłam... i dodałam, ze niedługo sama sobie zrobię skomentowała: "no jasne, i co jeszcze..." ... :P ale znając życie, to i tak postawię ją przed faktem dokonanym
SaNDy_A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 21:25   #3180
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ok juz odczytałam o PTFE. Wysłałam maila do ekipy wildcat'a z zapytaniem o to, jaki kolec powinien być załozony do przekłucia. Odpowiedź jednoznaczna: TYTAN ;]
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.