Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-01, 08:40   #3151
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Hej dziewczynki

Zapowiadali taki piękny dzień a tu ponuro i zakładam że zimno

My z TŻ dopiero popołudniu jedziemy do jego mamy na cmentarz bo potem po zachodzie słońca chcemy pojechać na cmentarz do mojego dziadka. Dawno tam nie byłam 1go listopada po zmroku a uwierzcie mi magicznie tam wtedy jest
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 08:45   #3152
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Zapowiadali taki piękny dzień a tu ponuro i zakładam że zimno

My z TŻ dopiero popołudniu jedziemy do jego mamy na cmentarz bo potem po zachodzie słońca chcemy pojechać na cmentarz do mojego dziadka. Dawno tam nie byłam 1go listopada po zmroku a uwierzcie mi magicznie tam wtedy jest
cmentarze po zmroku sa cudne, a jeszcze jak tysiace swiatelek sie pali to juz w ogole

ja siedze sama a stancji bo tz pracuje i nigdzie nie pojechalismy
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 08:50   #3153
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Zapowiadali taki piękny dzień a tu ponuro i zakładam że zimno

My z TŻ dopiero popołudniu jedziemy do jego mamy na cmentarz bo potem po zachodzie słońca chcemy pojechać na cmentarz do mojego dziadka. Dawno tam nie byłam 1go listopada po zmroku a uwierzcie mi magicznie tam wtedy jest
My z Tż też się wieczorkiem wybieramy na cmentarze. Co do pogodny to ja już nie pamiętam kiedy 1 listopada był pogodny.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 08:55   #3154
maly_czlowieczek
Zadomowienie
 
Avatar maly_czlowieczek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 130
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

tu się produkują kolejne strony, a ja zapominam jak się oddycha i tracę rachubę czasu.....w dodatku ciągle się kłócę z TŻetem, miał teraz wolny weekend i umówił się ze swoją byłą na spotkanie.....i dla niego to normalne, że sam na sam idzie z nią na kawę....ech......przepras zam Was za te smuty, odechciewa mi się ślubu.....
__________________
maly_czlowieczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 08:59   #3155
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez maly_czlowieczek Pokaż wiadomość
tu się produkują kolejne strony, a ja zapominam jak się oddycha i tracę rachubę czasu.....w dodatku ciągle się kłócę z TŻetem, miał teraz wolny weekend i umówił się ze swoją byłą na spotkanie.....i dla niego to normalne, że sam na sam idzie z nią na kawę....ech......przepras zam Was za te smuty, odechciewa mi się ślubu.....

a pytałaś go jak on by się czuł gdybyś to Ty poszła ze swoim byłym na kawę? Może wtedy zrozumie.
Ja jakoś tak zwykle miałam lepszy kontakt z facetami, ale nie umawiam się z moimi kolegami na kawę bo wiem, że TŻtowi to nie pasuje, a co więcej - sama też bym nie chciała, żeby on się z koleżankami umawiał. W myśl zasady "nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe"
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:00   #3156
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
cmentarze po zmroku sa cudne, a jeszcze jak tysiace swiatelek sie pali to juz w ogole

ja siedze sama a stancji bo tz pracuje i nigdzie nie pojechalismy
Jeszcze ten cmentarz zajmuje jaką sporą górkę. I z dołu to cudownie wygląda. Dawno tam nie byłam bo co roku rano jeździliśmy z rodzicami a w tym roku postanowiliśmy z TŻ pojechać i do jego i do mniej rodziny.

A gdzie Twój TŻ pracuje że dziś mu kazali iść do pracy
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:08   #3157
maly_czlowieczek
Zadomowienie
 
Avatar maly_czlowieczek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 130
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość

a pytałaś go jak on by się czuł gdybyś to Ty poszła ze swoim byłym na kawę? Może wtedy zrozumie.
Ja jakoś tak zwykle miałam lepszy kontakt z facetami, ale nie umawiam się z moimi kolegami na kawę bo wiem, że TŻtowi to nie pasuje, a co więcej - sama też bym nie chciała, żeby on się z koleżankami umawiał. W myśl zasady "nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe"
twierdzi, że jemu by to nie przeszkadzało......dziewc zyna napisała do niego po roku ciszy (nawet życzeń na urodziny sobie nie składali) i po 3 smsach zaproponowała spotkanie, no i się zgodził bez żadnego przemyślenia, co ja na to.....bo przecież musimy sobie ufać. Dziewczyna w sierpniu wychodzi za mąż. Tylko mnie to i tak boli......bo ze mną już od bardzo dawna nie był na żadnej kawie.....a ja męczyłam się cały weekend na studiach, poniedziałek w pracy, a on sobie wolne zrobił i spotykał się z inną i nie pojmuje, czemu mi to przeszkadza.....jeszcze umówili się w miejscu gdzie chodzili, gdy byli razem...."tam gdzie zwykle"......gdybym ją chociaż znała.....jeszcze twierdzi, że stracił z nią kontakt bo jest ze mną....a to przecież koleżanka jest.....tylko jakoś wcześniej nie mówił, że chce się z kimś spotkać, że chce żebym kogoś poznała z kręgu jego znajomych....poznałam całą ekipę, a jej jakoś nie.....
__________________
maly_czlowieczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 09:09   #3158
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Jeszcze ten cmentarz zajmuje jaką sporą górkę. I z dołu to cudownie wygląda. Dawno tam nie byłam bo co roku rano jeździliśmy z rodzicami a w tym roku postanowiliśmy z TŻ pojechać i do jego i do mniej rodziny.

A gdzie Twój TŻ pracuje że dziś mu kazali iść do pracy


pracuje w amerykanskim banku w CITIBANK.

Ale oni nie maja kontaktow z klientami tylko ciagle przy kompach siedza i robia rozne durne rzeczy. Zakladaja konta, rozliczaja itp. Wylacznie w jezyku angielskim. A Londyn, USA itp nie maja swiat tak jak my wiec oni pracuja. I wtedy city tez pracuje. Jedynie ma 25 grudnia wolne. A tak to nic poza ta data ;/
pozniej dostaja wolne za te dni ale co z tego
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:17   #3159
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

witam się z wami i żegnam zaraz jedziemy na cmentarze,pa dziewczyny
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:24   #3160
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
pracuje w amerykanskim banku w CITIBANK.

Ale oni nie maja kontaktow z klientami tylko ciagle przy kompach siedza i robia rozne durne rzeczy. Zakladaja konta, rozliczaja itp. Wylacznie w jezyku angielskim. A Londyn, USA itp nie maja swiat tak jak my wiec oni pracuja. I wtedy city tez pracuje. Jedynie ma 25 grudnia wolne. A tak to nic poza ta data ;/
pozniej dostaja wolne za te dni ale co z tego
To nieciekawie mój TŻ dziś nie pracuje ale np nocna zmiana musi przyjść. A pracuje w magazynie z częściami samochodowymi więc trochę bez sensu w taki dzień. Tak samo w wigilię nie ważne która ma zmianę i tak rano musi przyjść i do 15 pracować i jest ich tam tylu że roboty nie ma bo szybko wszystko zrobią ale nie muszą być w pracy. A najgłubszy przepis to brak możliwości urlopu w soboty jak nie przyjdzie to zabierają 100zł z wypłaty.
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:27   #3161
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
To nieciekawie mój TŻ dziś nie pracuje ale np nocna zmiana musi przyjść. A pracuje w magazynie z częściami samochodowymi więc trochę bez sensu w taki dzień. Tak samo w wigilię nie ważne która ma zmianę i tak rano musi przyjść i do 15 pracować i jest ich tam tylu że roboty nie ma bo szybko wszystko zrobią ale nie muszą być w pracy. A najgłubszy przepis to brak możliwości urlopu w soboty jak nie przyjdzie to zabierają 100zł z wypłaty.


ostro

moj w soboty nie pracuje, tyle dobrego
ale zarabia marne grosze, niewiele wiecej niz ja jako niania
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 09:35   #3162
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez maly_czlowieczek Pokaż wiadomość
twierdzi, że jemu by to nie przeszkadzało......dziewc zyna napisała do niego po roku ciszy (nawet życzeń na urodziny sobie nie składali) i po 3 smsach zaproponowała spotkanie, no i się zgodził bez żadnego przemyślenia, co ja na to.....bo przecież musimy sobie ufać. Dziewczyna w sierpniu wychodzi za mąż. Tylko mnie to i tak boli......bo ze mną już od bardzo dawna nie był na żadnej kawie.....a ja męczyłam się cały weekend na studiach, poniedziałek w pracy, a on sobie wolne zrobił i spotykał się z inną i nie pojmuje, czemu mi to przeszkadza.....jeszcze umówili się w miejscu gdzie chodzili, gdy byli razem...."tam gdzie zwykle"......gdybym ją chociaż znała.....jeszcze twierdzi, że stracił z nią kontakt bo jest ze mną....a to przecież koleżanka jest.....tylko jakoś wcześniej nie mówił, że chce się z kimś spotkać, że chce żebym kogoś poznała z kręgu jego znajomych....poznałam całą ekipę, a jej jakoś nie.....
oj to niedobrze Ogólnie sytuacja paskudna, Twój TŻ nie powinien tak się zachowywać...
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:44   #3163
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
ostro

moj w soboty nie pracuje, tyle dobrego
ale zarabia marne grosze, niewiele wiecej niz ja jako niania
Mój zarabia akurat tyle ile może bo więcej jakby zarabiał to by mu rentę po mamie zabrali więc na razie nie narzeka ale potem może być ciężko się utrzymać za taka kasę ale to już wtedy ja mam nadzieję będę pracować i jakoś dany radę
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:45   #3164
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Hej

U nas koperty i prezenty wręcza się pod kościołem składając życzenia

malwus20 My się też boimy, że nas oszukają ze złotem :/ jak tylko załatwicie sprawę z obrączkami prosiłabym o relację gdzie zamawiacie i za ile Mój Tż jest też z Lublina i raczej tam będziemy zamawiać obrączki także każda informacja się nam przyda z góry dziękuje
Cytat:
Napisane przez Lubcia Pokaż wiadomość
My także mieliśmy swoje złoto był to pierścionek babci i obrączka po dziadku i tak jak piszesz właśnie takie stare ruskie złoto. Zapytaliśmy się ile kosztuje zrobienie obrączek jeśli ma się swoje złoto, pan nam powiedział 400 zł obrączki z żółtego złota i 500zł za obrączki z białego złota. Potem pokzaliśmy co mamy na obrączki i powiedział nam że z takiego złota obrączek się już nie robi i że będą zrobione z tego co się robi teraz one różnią się próbami ale to nie zmienia ceny obrączek, więc się nie martw nie powinien was oszukać
Zdaje relacje z obchodu po jubilerach i powiem wam że wszędzie praktycznie jest to samo, mają te same katalogi, ceny różnia sie minimalnie.
Mi mieliśmy swoje złoto( ok 20 gram) i wszedzie nam mówili że można je zrobić z naszego tylko je rafinuja tzn przetapiają na to 14 karatowe które wygląda identycznie jak na tych obraczkach w gablocie i ma próbe 585. Za to rafinowenie u jednego jubilera płaci sie ok 50 zł ( jest to zalezne od wagi obrączek) U innych jubilerów jest to w cenie robocizny.
Wzór który nam sie spodobał to ten w załączniku .To obraczki u jubilera Wąsika na Swiętodulskiej 20. Cena przy rozmiarze 26 meskim ( i dobrym na mojego Tż) i 17 damskiej kosztuje tyle co no na zdjeciu. Przy naszych rozmiarach koszt ok 2000zł. Jeśli chcemy robic ze swojego złota to wyjdzie nam za nie 500 zł bo tyle kosztuje robocizna. Grawer w gratisie. U innych jubilerów robocizna waha sie od 600-850.

A jesli obrączki maja wyglądac tak samo ja te robione z ich złota to nie mamy zamiaru płacic 2000 zł tylko zapłacimy za robociznę i bedziemy miec 1400 zł w kieszeni. Chcemy tez zmienić srodek obrączek na błyszczacy bo tu na zdjeciu jest mat papierowy który sie rysuje dośc szybko. I ja podejrzewam że zamówie sobie 5 mm szerokośc bo ładniej bedzie wyglądac na moim palcu bo palec Tz widzicie jaki wielki jest wiec u niego zostanie 6 mm

Praktycznie wszędzie jest to samo a ceny tez sie nie ugadnie bo to jest zalezne od rozmiaru i wagi jaka by wyszła ostatecznie.

Chcąc sprzedać złoto ceny wahają sie od 85-90 zł za gram.

U Jubilera Sawickiego maja fajne rabaty, jesli ktos tam kupił pierscionek narzeczonej a potem przychodzi tam po obraczki ma rabat ile to nie wiem ale 5% lub 10%, sa rabaty dla studentów, jest tez rabat jesli weźmie sie od nich katalog i wróci tam z nim zeby zamówic obraczki - 10%.


Poza tym dziś miała koszmrek slubny związany z obrączkami, sniło mi sie że na mojej maleńkiej obrączce grawer sie nie zmieści Co śmiem twierdzić że jest niemożliwe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraczka.jpg (78,8 KB, 66 załadowań)
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:55   #3165
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Wzór który nam sie spodobał to ten w załączniku .To obraczki u jubilera Wąsika na Swiętodulskiej 20. Cena przy rozmiarze 26 meskim ( i dobrym na mojego Tż) i 17 damskiej kosztuje tyle co no na zdjeciu. Przy naszych rozmiarach koszt ok 2000zł. Jeśli chcemy robic ze swojego złota to wyjdzie nam za nie 500 zł bo tyle kosztuje robocizna. Grawer w gratisie. U innych jubilerów robocizna waha sie od 600-850.
Ciekawa jestem ile cenowo przy naszych rozmiarach by wyszło (12 i 21) Obrączki nie w moim guście, ale ważne że Wam się podobają
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:01   #3166
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem ile cenowo przy naszych rozmiarach by wyszło (12 i 21) Obrączki nie w moim guście, ale ważne że Wam się podobają
To wszystko zalezy od obrączek, czy jednokolorowe, czy dwukolorowe, czy cienkie, grubsze, szersze, węższe.
Zdjęcie obrączki średnio wyraźne, troche inaczej wyglądają w rzeczywistości. Mi sie podobają też klasyczne, tylko dwukolorowe bez jakiś wzorków ale nie umiem Tz do takich przekonać. Tyle oglądaliśmy tych obrączek że oczopląsu można dostać.
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:26   #3167
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak planujecie dekorować samochód? Ozdoby dostępne na allegro czy żywe kwiaty?
ja ostatnio rozważam żywe kwiaty, ale nie mam jeszcze pomysłu na dekorację.

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Byliśmy dzisiaj w Aparcie oglądać obrączki i ostatecznie spodobały nam się takie same. Moje byłyby te pierwsze (wzór 215), a dla TŻta 216 - są szersze o 1mm, poza tym się nie różnią. Na zdjęciach mi się nie podobają, na żywo było lepiej, ale też bez zachwytów i ochów Pewnie sie na takie zdecydujemy, ich cena to 1400 - wydaje mi się, że to całkiem przyjemnie, tym bardziej jak na obrączki w Aparcie. Ile wy płaciłyście?
niech żyje klasyka my takie same widzieliśmy w Wawie za 1300 bodajże.
Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość

a sukienkę kupiłam o taką o:
(widzę do niej czarne grube, kryjące rajstopy i czarne botki)
fantastyczne połączenie

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
i tak długo ze sobą wytrzymali

kooocur jestem z Tobą wszystko będzie dobrze


kasiamniam kolacyjka marzenie

Cytat:
Napisane przez maly_czlowieczek Pokaż wiadomość
tu się produkują kolejne strony, a ja zapominam jak się oddycha i tracę rachubę czasu.....w dodatku ciągle się kłócę z TŻetem, miał teraz wolny weekend i umówił się ze swoją byłą na spotkanie.....i dla niego to normalne, że sam na sam idzie z nią na kawę....ech......przepras zam Was za te smuty, odechciewa mi się ślubu.....
oj nie ładnie. mój na szczęście nie utrzymuje kontaktu z żadną byłą. gdyby jednak jakaś się odezwała, to bardzo szybko urwałby kontakt, bo wie, że ja zrobiłabym to samo. zresztą, nie jest nam potrzebny kontakt z byłymi, bo i po co. gdyby to były osoby z naszej paczki czy coś to inaczej, ale na szczęście nie ma takiej sytuacji. może spróbuj pogadać na ten temat z TŻ-tem?
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:29   #3168
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Zdaje relacje z obchodu po jubilerach i powiem wam że wszędzie praktycznie jest to samo, mają te same katalogi, ceny różnia sie minimalnie.
Mi mieliśmy swoje złoto( ok 20 gram) i wszedzie nam mówili że można je zrobić z naszego tylko je rafinuja tzn przetapiają na to 14 karatowe które wygląda identycznie jak na tych obraczkach w gablocie i ma próbe 585. Za to rafinowenie u jednego jubilera płaci sie ok 50 zł ( jest to zalezne od wagi obrączek) U innych jubilerów jest to w cenie robocizny.
Wzór który nam sie spodobał to ten w załączniku .To obraczki u jubilera Wąsika na Swiętodulskiej 20. Cena przy rozmiarze 26 meskim ( i dobrym na mojego Tż) i 17 damskiej kosztuje tyle co no na zdjeciu. Przy naszych rozmiarach koszt ok 2000zł. Jeśli chcemy robic ze swojego złota to wyjdzie nam za nie 500 zł bo tyle kosztuje robocizna. Grawer w gratisie. U innych jubilerów robocizna waha sie od 600-850.

A jesli obrączki maja wyglądac tak samo ja te robione z ich złota to nie mamy zamiaru płacic 2000 zł tylko zapłacimy za robociznę i bedziemy miec 1400 zł w kieszeni. Chcemy tez zmienić srodek obrączek na błyszczacy bo tu na zdjeciu jest mat papierowy który sie rysuje dośc szybko. I ja podejrzewam że zamówie sobie 5 mm szerokośc bo ładniej bedzie wyglądac na moim palcu bo palec Tz widzicie jaki wielki jest wiec u niego zostanie 6 mm

Praktycznie wszędzie jest to samo a ceny tez sie nie ugadnie bo to jest zalezne od rozmiaru i wagi jaka by wyszła ostatecznie.

Chcąc sprzedać złoto ceny wahają sie od 85-90 zł za gram.

U Jubilera Sawickiego maja fajne rabaty, jesli ktos tam kupił pierscionek narzeczonej a potem przychodzi tam po obraczki ma rabat ile to nie wiem ale 5% lub 10%, sa rabaty dla studentów, jest tez rabat jesli weźmie sie od nich katalog i wróci tam z nim zeby zamówic obraczki - 10%.


Poza tym dziś miała koszmrek slubny związany z obrączkami, sniło mi sie że na mojej maleńkiej obrączce grawer sie nie zmieści Co śmiem twierdzić że jest niemożliwe
Bardzo ładne te obrączki też takie mierzyliśmy i TŻ bardzo się podobały ale no właśnie to łączone złoto u nas odpadło a w samym żółtym złocie to już nie to samo

A to już się tak na 100% zdecydowaliście?
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:41   #3169
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Bardzo ładne te obrączki też takie mierzyliśmy i TŻ bardzo się podobały ale no właśnie to łączone złoto u nas odpadło a w samym żółtym złocie to już nie to samo

A to już się tak na 100% zdecydowaliście?
One z daleko to prawie jak całe z samego zółtego zlota wyglądaja , a tego białego to ledwo co widac bo te boki sie mienią. Na 100% jeszcze nie zdecydowane bo mi się tez proste podobaja białe złoto z żółtym bez udziwień ale Tz sie upiera przy tych. Jak bede miała podejrzewam rozmiar 8 nie wiem czy nie bedzie zbytnio naciapane ale to sie jeszcze okażę bo po tych wszystkich obrączkach już nie pamietam jak ona na moim palcu wyglądała. Tż ma sie jeszcze w Chełmie zorientować jakie tam sa modele i ceny i wtedy ostatecznie zadecydujemy już u jubilera tak na 100%.
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 10:52   #3170
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez maly_czlowieczek Pokaż wiadomość
twierdzi, że jemu by to nie przeszkadzało......dziewc zyna napisała do niego po roku ciszy (nawet życzeń na urodziny sobie nie składali) i po 3 smsach zaproponowała spotkanie, no i się zgodził bez żadnego przemyślenia, co ja na to.....bo przecież musimy sobie ufać. Dziewczyna w sierpniu wychodzi za mąż. Tylko mnie to i tak boli......bo ze mną już od bardzo dawna nie był na żadnej kawie.....a ja męczyłam się cały weekend na studiach, poniedziałek w pracy, a on sobie wolne zrobił i spotykał się z inną i nie pojmuje, czemu mi to przeszkadza.....jeszcze umówili się w miejscu gdzie chodzili, gdy byli razem...."tam gdzie zwykle"......gdybym ją chociaż znała.....jeszcze twierdzi, że stracił z nią kontakt bo jest ze mną....a to przecież koleżanka jest.....tylko jakoś wcześniej nie mówił, że chce się z kimś spotkać, że chce żebym kogoś poznała z kręgu jego znajomych....poznałam całą ekipę, a jej jakoś nie.....
mnie by szlag trafił, no bez przesady, chyba troszkę się chłopak zagalopował
Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
pracuje w amerykanskim banku w CITIBANK.

Ale oni nie maja kontaktow z klientami tylko ciagle przy kompach siedza i robia rozne durne rzeczy. Zakladaja konta, rozliczaja itp. Wylacznie w jezyku angielskim. A Londyn, USA itp nie maja swiat tak jak my wiec oni pracuja. I wtedy city tez pracuje. Jedynie ma 25 grudnia wolne. A tak to nic poza ta data ;/
pozniej dostaja wolne za te dni ale co z tego
a to ja narzekam, że mam mało wolnego, straszne żeby mieć wolne tylko 25.12
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:55   #3171
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez maly_czlowieczek Pokaż wiadomość
tu się produkują kolejne strony, a ja zapominam jak się oddycha i tracę rachubę czasu.....w dodatku ciągle się kłócę z TŻetem, miał teraz wolny weekend i umówił się ze swoją byłą na spotkanie.....i dla niego to normalne, że sam na sam idzie z nią na kawę....ech......przepras zam Was za te smuty, odechciewa mi się ślubu.....
czeka cię rozmowa z TŻtem kochana ale nie ma co panikować. Najpierw tak: Powiedz, że ci się zrobiło przykro, że ty na studiach myślisz kiedy wrócisz a on idzie na kawe z byłą i nawt nie pomysli, co z tobą. Powiedz, że też chcialabyś gdzieś wyjść a on o tym zapomina. Zaufanie to podstawa;* Kochana sam na sam czy nie jakby miał złe zamiaryh nikt nie upilnuje. a on CIEBIE KOCHA a nie ją. Ona też wychodzi zamąż więc głowa do górki.
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:21   #3172
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
mnie by szlag trafił, no bez przesady, chyba troszkę się chłopak zagalopował

a to ja narzekam, że mam mało wolnego, straszne żeby mieć wolne tylko 25.12

no widzisz, inni maja gorzej

ja sie tym zawsze pocieszam

siedze sama na tej durnej stancji i mnie ✂✂✂✂ica łapie :ma d:

zrobie sobie kubek goracej czekolady chyba
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:31   #3173
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Witajcie ja tylko na chwilę.


U mnie piękna słoneczna pogoda. Mam nadzieję, że taka będzie też 27 za rok

Udało mi się przekonać mamę, że cena sukienki jest korzystna i zaczęła mnie pytać czy jadę przymierzyć wiec już światełko w tunelu jest Tylko wywnioskowałam, że ona chce jechać ze mną, a jakoś mi się nie widzi to ...
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:45   #3174
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
no ale jednak gruszką i mam fioła na punkcie niepodkreślania bioder
rozumiem
Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny przepraszam tak bardzo chcialabym sie na biezaco udzielac ale poprostu nie daje rady podczytuje Was co jakis czas ale na pisanie poprostu nie mialam czasu ;/
W sobote minela nam 2 rocznica slubu cywilnego i urodzinki meza mialam wiec swieto podwojne, cudownie spedzilismy weekend. Ja przygotowalam kolacje (fotka) a potem bylo naprawde wyjatkowo
piękna kolacja
Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Zapowiadali taki piękny dzień a tu ponuro i zakładam że zimno

My z TŻ dopiero popołudniu jedziemy do jego mamy na cmentarz bo potem po zachodzie słońca chcemy pojechać na cmentarz do mojego dziadka. Dawno tam nie byłam 1go listopada po zmroku a uwierzcie mi magicznie tam wtedy jest
uwielbiam cmentarze po zmroku, prawie co roku chodzę jak juz się ściemni
Cytat:
Napisane przez maly_czlowieczek Pokaż wiadomość
tu się produkują kolejne strony, a ja zapominam jak się oddycha i tracę rachubę czasu.....w dodatku ciągle się kłócę z TŻetem, miał teraz wolny weekend i umówił się ze swoją byłą na spotkanie.....i dla niego to normalne, że sam na sam idzie z nią na kawę....ech......przepras zam Was za te smuty, odechciewa mi się ślubu.....

jak dla mnie samo spotkanie nie do przyjęcia, ale fakt że dla Ciebie nie ma za bardzo czasu i nie zabiera Cię na kawę a dla byłej miał czas to już jest niefajne
Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Zdaje relacje z obchodu po jubilerach i powiem wam że wszędzie praktycznie jest to samo, mają te same katalogi, ceny różnia sie minimalnie.
Mi mieliśmy swoje złoto( ok 20 gram) i wszedzie nam mówili że można je zrobić z naszego tylko je rafinuja tzn przetapiają na to 14 karatowe które wygląda identycznie jak na tych obraczkach w gablocie i ma próbe 585. Za to rafinowenie u jednego jubilera płaci sie ok 50 zł ( jest to zalezne od wagi obrączek) U innych jubilerów jest to w cenie robocizny.

dużo macie złota, na pewno coś fajnego wybierzecie mnie sie takie mocno rzeźbione nie za bardzo podobają (a TŻowi to już w ogóle) ale Wam sie muszą podobać
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 11:50   #3175
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

ładny wiersz...
Kocham Twoje włosy, co rozwiewa wiatr
Kocham Twe oczy, co ciągle się śmieją
I usta, co dają ciepły dotyk warg
Jesteś pragnieniem i moją nadzieją.

Kochałem Cię wczoraj, kocham Cię dziś
Chcę Cię tak kochać, zawsze i wszędzie
Z jednego kielicha, przyszłość wciąż pić
Czy słodycz, czy gorycz w nim będzie

- Kazimierz Nowacki
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:19   #3176
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cześć dziewczynki
strasznie tu cicho, no ale taki dzień...
ja leniuchuję i chyba nawet obiad zrobię na kolację
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:32   #3177
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Witam się listopadowo z Wami


Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
Pojęcia nie mam, pracuję na oddziale w szpitalu a nie w przychodni


Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
a ja pytanie z innej beczki: gdzie planujecie noc poślubną??? My stwierdziliśmy, że po poprawinach jedziemy do jakiegoś ustronnego hoteliku, gdzie nikt nam w niczym nie będzie przeszkadzał
W apartamencie dla nowożeńców. Hotel mieści się obok naszej sali.

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
a sukienkę kupiłam o taką o:
(widzę do niej czarne grube, kryjące rajstopy i czarne botki)
śliczniuchna!!!!!

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość

ja myślałam nad taką, ale boję się, że wielką dupe mi zrobi
http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Twist-...t=3&clr=Fiesta
Ta też bardzo ładna!!! Mi by sie takie coś przydało, co mi kształtów tylnich nada

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
ehh ja niestety wiem, co będę robić
W tym roku sylwek wypada w najgorszy możliwy sposób: z soboty na niedzielę, a w poniedziałek do pracy, więc nie będę miała nic wolnego. Dlatego robimy z Tżtem imprezkę w naszym przyszłym mieszkanku. Myślę że będzie fajnie, chociaż pierwszy raz będę czuła się jak gospodyni. Oby tylko pogoda dopisała i było biało...nienawidzę mokrego i szarego grudnia
Fajny macie plan. Tylko sylwester w roli gospodarza to jednak poważniejsza sprawa. Trochę bieganiny, załatwiania, lekkiego stresiku, czy wszystko sie uda, czy niczego nie zabraknie. No i kontrolowanie się w kwestii alko. Ale to może tylko ja tak mam.

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale ja jestem głupia..

Dostałam dziś skierowanie do hematologa bo mam malo płytek krwi i ogólnie nie za dobre wyniki.

Wrzuciłam sobie w google niskopłytkowość i juz doczytałam, że jak sie ma mało płytek, stany podgoraczkowe (mam ostatnio cały czas 37 z groszem) i nocne poty (od 2 tygodni budze sie w nocy mokra) to jest to białaczka....

Teraz będę umierac ze strachu aż do czasu wizyty u hematologa.

Dodam, że mam osteopenie..to juz jest problem z koścmi..
Po pupie dostaniesz!!!!!! Kochana nie czytaj tych bzdur. Wg internetu powinnam mieć guza przysadki mózgowej, bo takie mam objawy, bo wyniki nie najlepsze, no ale jakoś tego guza nie widać.
Może to taki zbieg okoliczności. A Ty masz po prostu gorszy odpornościowo okres i tak to wszystko wyszło. Jesteśmy dobrej myśli i nie ściągamy na siebie niepotrzebnych diagnoz.

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Mówiłyście o sylwestrze. My zaprosiliśmy znajomych do Krk i pewnie pójdziemy na rynek, a później do naszego mieszkanka. Też będę mogła się wykazać jako gospodyni, bo będą to nasi pierwsi goście, których trzeba przenocować
My może w tym roku znowu zawitamy do Krakowa, do tego samego mieszkania co przed dwoma laty. Z tą samą ekipą. Jak to wypali to będzie świetnie, bo TŻtam właśnie mi się oświadczył
A jak nie to może wylądujemy na jakiejś budowie, albo w garażu, albo piwnicy, jak my to mamy w zwyczaju Najważniejsze, że będzie nasza paczka znajomych, a reszta jest mało istotna. Nawet padł pomysł, żeby w tym roku pójść do lasu. Zrobić wielgachne ognisko i tam siedzieć całą noc
Wiem, wiem.... nienormalni jesteśmy. Dlatego nie opisze Wam co robiliśmy wczoraj wieczorem i w nocy
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:44   #3178
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

A no cisza dziś. My zaraz jemy obiad i w drogę ruszamy. Jakieś 200km mamy do zrobienia
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:44   #3179
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Wiem, wiem.... nienormalni jesteśmy. Dlatego nie opisze Wam co robiliśmy wczoraj wieczorem i w nocy
a tam zaraz nienormalni
może niekonwencjonalni?:brzyda l:
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 12:44   #3180
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
A ja zapomniałam się pochwalić, że już minął rok od zaręczyn
a my mamy dziś półmetek narzeczeństwa od 10 miesięcy noszę pierścionek i za 10 miesięcy ślub
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.