przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-31, 15:34   #3151
POLUSIA87
Przyczajenie
 
Avatar POLUSIA87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez asiOOl Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanko z tego co widze duzo z was kupowalo wloski od d_o_n_a ale czy ktoras je juz farbowala?? ja tez od niej zamowilam i chce przefarbowac tylko boje sie czy nic im sie nie stanie no i czy woogle chwyca kolor :/
Wlosy mozesz przefarbowac ale tylko na kolor ciemniejszy jasniejszy ci nie chwyci poniewaz wlosy pokryte sa sylikonowa otoczka aby sie szybko nie niszczyly
POLUSIA87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 21:02   #3152
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Hej dziewczyny, chcialabym Was prosic o rade. Chcialabym przedluzyc sobie wlosy. Teraz mam pocieniowane do ramion (no juz troche za), naturalnie falowane i tez falowanymi chcialabym przedluzac. Moj kolor to sredni/jasny braz. Chcialabym by wlosy przedluzone byly dlugosci za lopatki. Ile cm wlosow i ile pasemek potrzebuje? I jaka metoda jest najbezpieczniejsza dla moich naturalnych wlosow i zarazem najlatwiejsza do wykonania w warunkach domowych? No i oczywiscie by nie bylo widac, ze mam przedluzone wlosy, bo tego chyba bym nie przezyla... :| Aha, i czy przedluzone wlosy mozna (od czasu do czasu np. 2-3 razy w miesiacu) prostowac? Czy jak juz przedluze falowanymi to bede musiala takie nosic caly czas? Czytam ten watek juz jakis czas i zainteresowala mnie metoda albo mikroringow z silikonem albo kreatyny, nie wiem co wybrac, a moze polecacie cos jeszcze innego? Aha wlosy bedzie robila mi kolezanka-kosmetyczka-fryzjerka
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 21:21   #3153
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chcialabym Was prosic o rade. Chcialabym przedluzyc sobie wlosy. Teraz mam pocieniowane do ramion (no juz troche za), naturalnie falowane i tez falowanymi chcialabym przedluzac. Moj kolor to sredni/jasny braz. Chcialabym by wlosy przedluzone byly dlugosci za lopatki. Ile cm wlosow i ile pasemek potrzebuje? I jaka metoda jest najbezpieczniejsza dla moich naturalnych wlosow i zarazem najlatwiejsza do wykonania w warunkach domowych? No i oczywiscie by nie bylo widac, ze mam przedluzone wlosy, bo tego chyba bym nie przezyla... :| Aha, i czy przedluzone wlosy mozna (od czasu do czasu np. 2-3 razy w miesiacu) prostowac? Czy jak juz przedluze falowanymi to bede musiala takie nosic caly czas? Czytam ten watek juz jakis czas i zainteresowala mnie metoda albo mikroringow z silikonem albo kreatyny, nie wiem co wybrac, a moze polecacie cos jeszcze innego? Aha wlosy bedzie robila mi kolezanka-kosmetyczka-fryzjerka
Mysle ze 40cm włosów by wystarczyło. Trudno wybrać najbezpieczniejszą metodę bo to zależy głównie od wykonania i własnych preferencji. Jeśli chodzi o metodę najmniej chyba ingerującą we włosy to na taśma doszywana na warkoczu. Jednak to wcale nie znaczy ze inne metody są złe. To czy będzie widać czy nie, zależy od jakości wykonania przedłużenia i odpowiedniego dopasowania włosów. Można prostować ale tylko naturalne (syntetyki się topią) ale i tak polecają wszyscy własnie te naturalne. Falowane zwykle troszkę się rozprostowują. Jeśli w domowych warunkach to najłatwiejsze są microringi i keratyna- wybór należy do ciebie. Chyba więcej osob tutaj na forum, ktore decydują się same robić wybierają microringi.
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 21:30   #3154
roxana777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Ja trzy razy przedłużałam włoski u fryzjerki i 2 razy sama i jednak ta druga opcja mi bardziej odpowiada bo jest o wieeeeele taniej a sie troszke juz poznałam na przedłuzaniu zeby robić to samemu lub z pomoca siostry.. Tak jak poprzedniczka mysle ze 40cm powinno wystarczyc a jak chcesz prostować to tylko naturalne!! syntetyczne ci sie albo spala albo strasznie zniszcza.. ja mam metoda keratynowa przedłużane i jestem zadowolona z niej ale wybór należy do Ciebie..
roxana777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 21:48   #3155
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Tak, mysle tylko o naturalnych wlosach, nie chcialabym syntetycznych.Czy macie jakies sprawdzone miejsce, gdzie moglabym kupic pasemka i wszystkie inne przyrzady potrzebne do przedluzenia wlosow? Co do tej metody to jeszcze sie zastanawiam (miedzy kreatyna a ringami (ale z silikonem - podobno bezpieczniejsze)), jeszcze sobie poczytam o obu metodach i zdecyduje... dzieki za rady
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 21:59   #3156
POLUSIA87
Przyczajenie
 
Avatar POLUSIA87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chcialabym Was prosic o rade. Chcialabym przedluzyc sobie wlosy. Teraz mam pocieniowane do ramion (no juz troche za), naturalnie falowane i tez falowanymi chcialabym przedluzac. Moj kolor to sredni/jasny braz. Chcialabym by wlosy przedluzone byly dlugosci za lopatki. Ile cm wlosow i ile pasemek potrzebuje? I jaka metoda jest najbezpieczniejsza dla moich naturalnych wlosow i zarazem najlatwiejsza do wykonania w warunkach domowych? No i oczywiscie by nie bylo widac, ze mam przedluzone wlosy, bo tego chyba bym nie przezyla... :| Aha, i czy przedluzone wlosy mozna (od czasu do czasu np. 2-3 razy w miesiacu) prostowac? Czy jak juz przedluze falowanymi to bede musiala takie nosic caly czas? Czytam ten watek juz jakis czas i zainteresowala mnie metoda albo mikroringow z silikonem albo kreatyny, nie wiem co wybrac, a moze polecacie cos jeszcze innego? Aha wlosy bedzie robila mi kolezanka-kosmetyczka-fryzjerka
hej ja czekam na moje wlosy falowane zamoiwlam 60cm ale one maja taka dlugosc jak sa wyprostowane a jak skrecone tylko 45cm wiec o tym pamietaj za jakis tydzien dam zdjecia z moimi nowymi wlosami wiec sama bedziesz mogla ocenic
POLUSIA87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 07:52   #3157
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez POLUSIA87 Pokaż wiadomość
hej ja czekam na moje wlosy falowane zamoiwlam 60cm ale one maja taka dlugosc jak sa wyprostowane a jak skrecone tylko 45cm wiec o tym pamietaj za jakis tydzien dam zdjecia z moimi nowymi wlosami wiec sama bedziesz mogla ocenic
o to czekam na zdjecia Twoich wloskow
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 09:26   #3158
majaaa111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

czesc dziewczyny, ja sprzedaje wlasnie na allegro, wloski ktore nosilam przez miesiac( tylko na slub siosty) metoda na ringi, ladne czarne, nie plączące sie, jak byscie chccialy je kupic to moj nick na allegro to lidzia168
majaaa111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 11:24   #3159
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez majaaa111 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, ja sprzedaje wlasnie na allegro, wloski ktore nosilam przez miesiac( tylko na slub siosty) metoda na ringi, ladne czarne, nie plączące sie, jak byscie chccialy je kupic to moj nick na allegro to lidzia168
Taka reklama to tu jest nielegalna :P
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 12:34   #3160
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Ale włoski wyglądają ładnie, fajnie się błyszczą. Co do reklamy nie wiem na jakich zasadach się przekracza granice ale jak ją majaaa111 przekroczyła to ją ocenzurują. Chociaż mogła nas zbajerować i napisać czy takie i takie włosy opłaca się żeby kupić i podać link, a ona przynajmiej szczera jest i bez linka tylko nik podałą.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 12:43   #3161
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

A ja ostatnio zaryzykowałam i podkręciłam moje włosy metalową lokówką, bałam się że znowu efekt będzie tragiczny ale tym razem ich wogóle nie czesałam tylko poprawiałam palcami i było super przez kilka godzin niestety, pod wieczór zrobiłąm sobie kitka i już po pół godziny zrobił się na nim kołtun więc jak przyjechałam do domu rozczesałam włosy grzebieniem z wodą i było ok lekke fale.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!


Edytowane przez milcia23
Czas edycji: 2007-06-14 o 15:01
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 13:38   #3162
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Dostałam wczoraj włoski od d_o_n_y są super,mięciutkie a jakie fajne długaśne!! Czekam jeszcze na akcesoria do przedłużania od monique(mam nadzieje że mi przyniesie dzisiaj listonosz)i oczywiście jutro przedłużam.Dzisiaj robie odrosty i podcinam końcówki żeby się nie puszyły bo jak to będzie wyglądać Wkleje fotki jak założe

Całuję
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 13:59   #3163
Prisci11a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Czesc Dziewczyny,

Przegladam ten watek od kilku dni, ale dopiero udalo mi dobrnac do 27 strony Dzieki Wam podjelam decyzje o metodzie i rodzaju wloskow jakie chce miec. Mam tlyko jedno pytanko - czy moze mi ktos polecic osobe, ktora robi przedluzanie metoda warkocz + gumka lub japonska w Warszawie? Najlepiej wlosami indyjskimi. Tylko za jakas rozsadna cene .
Plis o namiary na iza_z@o2.pl. Z gory dziekuje!
Prisci11a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 17:16   #3164
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Milcia23, znowu jestem zmuszona pochwalić włoski. Pieknie wygladaja wylokowane

Co do reklamy, mogła poprostu napisać ze miała przedłuzone, ściągła je, i teraz chce je sprzedać i szuka chętnych, a nie konkretnie podawać co i gdzie. Przeciez tez w pewien sposob mialaby oferte ale nie az taka "ofen"...Takie moje zdanie, bo mysle ze taka darmowa reklama to troche nie w porządku.

Madi 195, czekam na recenzje włosków po założeniu lub po myciu. Wtedy bedzie wiadomo czy dobrej jakośco
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 19:14   #3165
Alleksaandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam wszystkich Przedłużałam włosy pół roku temu metodą microring. po trzech miesiącach można je podciągnąć ale ja je zdjełam... powiem Wam, że byłam bardzo zadowolona chociaż podczas ściągania troszke włosów mi wypadło. Miałam włosy naturalne i wcale nie zapłaciłam dużo (400 zl) w ogóle mi sie nie plątały ( może tylko czasami po umyciu przy rozczesywaniu). Gwarantuje Wam, że przy dobrej pielęgnacji włosów nic sie z nimi nie dzieje. Najlepsze są odżywki wygładzające... Fryzjerka mówiła mi przed zakładaniem, że głowa może swędzieć przez pierwszy tydzień bo zdarza sie to u większości klientek... fakt na początku troszke pocierpiałam ale to za jakis czas mineło a ja w ogole ich nie czulam za tydzien ide jeszcze raz przedłużyc sobie włoski moje nie są zbyt ładne a w przedłużonych czułam sie po prostu fantastycznie odradzam jednak długości po 50-60 cm... poproście fryzjerke żeby pocieniowała Wam włosy i skróciła do długości ok 30-40 cm pozdrawiam serdecznie wszystkich czytekników ;*
Alleksaandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 08:42   #3166
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

tually dziękuje za pochwały
Co do reklamy to czytałam troche regulamin i masz racje pewnie ją niedługo ocenzurują, dziwne że jeszcze tego nie zrobili
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 08:54   #3167
majaaa111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

hejka laseczki, moze rzeczywisc\ie to reklama ale wiecie widzialam ze sporo z was chce kupic wloski, wiec myslalam ze moje sprawdzone was zaineresuja. jak cos to przeprsaszam .
majaaa111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 09:15   #3168
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

A ja bylam wczoraj u d_o_n_a i doczepiła mi 30 kosmyków i jestem bardzo zadowolona kilka mam dłuższych 60 i musze przyznać że nawet fajnie to wygkląda tak naturalnie ale za chwilkę idę do fryzjera więc będzie ciachać :P
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 09:22   #3169
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Nio dzisiaj przedłużam Tylko muszę przyciemnić włoski o jeden ton ale to już rozmawiałam z d_o_n_a i wiem jak to zrobic.Tylko mam pytanie czy odzywke WAX moge nakładać na przedłużone włoski?Wiem że na łączenia nie można ...
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 09:28   #3170
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
Nio dzisiaj przedłużam Tylko muszę przyciemnić włoski o jeden ton ale to już rozmawiałam z d_o_n_a i wiem jak to zrobic.Tylko mam pytanie czy odzywke WAX moge nakładać na przedłużone włoski?Wiem że na łączenia nie można ...
Juz tez pytałam o to gdzies i kiedyś. Odradza sie waxa na przedłużone, bo to bardzo ciężka odzywka i zbytnio mogłaby obciazyc włosy przedłuzane. Czekamy na twoje fotki
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 10:05   #3171
madi195
Raczkowanie
 
Avatar madi195
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 58
GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez tually Pokaż wiadomość
Juz tez pytałam o to gdzies i kiedyś. Odradza sie waxa na przedłużone, bo to bardzo ciężka odzywka i zbytnio mogłaby obciazyc włosy przedłuzane. Czekamy na twoje fotki
Oki dziękuję za odpowiedź Wkleje wkleje napewnoKurcze nie moę się doczekać...
__________________
Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post5092470




Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 15:36   #3172
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

milcia23, śliczne włosy i te loczki...

tak sobie oglądam Wasze przedłużone włosy i niektóre są super.
ja zapuszczam,bo jednak nie ma to jak swoje.
poza tym bałabym się kołtunów i codziennej pielęgnacji.i że mogłyby wypaść czy coś.chociaż wiem,że to niemożliwe przy dzisiejszych możliwościach przedłużania,ale miałabym takie obawy.
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 18:04   #3173
lablaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

witammm dziewczyny

we wtorek pprzedluzylam sobie wlosy w salonie,na keratyne.chce sie zapytac o dokladne marki szamponow i odzywek masek do wlosow przeluzanych naturalnych.wiem,ze juz byla o tym mowa,ale niestety nie mam czasu przegladac wszystkich podstron.jeszcze jedno:nakladacie odzywki po myciu wlosow czy codziennie,jesli codziennie to jakie dokladnie kosmetyki...
z gory dzieki
pozdro
lablaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 18:25   #3174
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny mam pytanie do przedluzajacych sobie włosy metoda tulejek: 1.czy to jest widoczne w sensie łączenie? 2. Czy wyczuwa sie tulejki w dotyku?
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 18:34   #3175
POLUSIA87
Przyczajenie
 
Avatar POLUSIA87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez lablaja Pokaż wiadomość
witammm dziewczyny

we wtorek pprzedluzylam sobie wlosy w salonie,na keratyne.chce sie zapytac o dokladne marki szamponow i odzywek masek do wlosow przeluzanych naturalnych.wiem,ze juz byla o tym mowa,ale niestety nie mam czasu przegladac wszystkich podstron.jeszcze jedno:nakladacie odzywki po myciu wlosow czy codziennie,jesli codziennie to jakie dokladnie kosmetyki...
z gory dzieki
pozdro
moze dasz nam fotki jak wygladaja twoje wloski
POLUSIA87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 19:03   #3176
lablaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

postaram sie niedlugo....

i prosze o odp na moje pytanie byte byte
lablaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 19:16   #3177
lablaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

na 26 stronie bodajze jstr24 mowila ze keratyna moze sie niszczyc pod wplywem cieplej wody.uwazam ze to nieprawda,keratyna jest niwrozpuszczalna w wodzie <chyba że we wrzatku).keratyne niszcza proteiny ktore czesto sa skladnikiem szmponu.trzeba patrzec na sklad szamponu musi byc koniecznie bezproteinowy.tak slyszalam chociaz to jest dziwne bo keratyna jest rodzajem protein.

taka moja niewielka wiedza na ten temat
pozdro
lablaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 08:34   #3178
ppinka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
Nio dzisiaj przedłużam Tylko muszę przyciemnić włoski o jeden ton ale to już rozmawiałam z d_o_n_a i wiem jak to zrobic.Tylko mam pytanie czy odzywke WAX moge nakładać na przedłużone włoski?Wiem że na łączenia nie można ...
NO i jak się włoski sprawują?
ppinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 08:53   #3179
POLUSIA87
Przyczajenie
 
Avatar POLUSIA87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
Nio dzisiaj przedłużam Tylko muszę przyciemnić włoski o jeden ton ale to już rozmawiałam z d_o_n_a i wiem jak to zrobic.Tylko mam pytanie czy odzywke WAX moge nakładać na przedłużone włoski?Wiem że na łączenia nie można ...
I jak wloski czekamy na zdjecia
POLUSIA87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 09:12   #3180
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez lablaja Pokaż wiadomość
na 26 stronie bodajze jstr24 mowila ze keratyna moze sie niszczyc pod wplywem cieplej wody.uwazam ze to nieprawda,keratyna jest niwrozpuszczalna w wodzie <chyba że we wrzatku).keratyne niszcza proteiny ktore czesto sa skladnikiem szmponu.trzeba patrzec na sklad szamponu musi byc koniecznie bezproteinowy.tak slyszalam chociaz to jest dziwne bo keratyna jest rodzajem protein.

taka moja niewielka wiedza na ten temat
pozdro
j nigdy nie napisalam ze keratyna topi sie w cieplej wodzie, troche niedokladnie czytalas temat. probowalam znalezc przyczyne lepkich laczen po myciu glowy jednej z wizazanek. zbyt ciepla woda moze naruszyc laczenie(ale nie stopic go taj jak pod wplywem wrzatku) i przez to zgrzewy moga robic sie lepkie, a po ostudzeniu wracaja do swojej poprzedniej formy. lepiej zapobiegac niz pozniej szukac przyczyn....
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.