Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;) - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-02-15, 11:06   #3151
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez aeronauta Poka¿ wiadomo¶æ
. Akurat tych co chcê nie ma na mazid³ach (a szkoda, bo wolê tam zamawiaæ).
A wy co zamawiacie zwykle w Thanatosie?
U Thanatosa w³a¶nie staram sie nie zamawiaæ ze wzg.na takie historie jak domii, jak zamawia³am z mazide³ to paczka przysz³a dzieñ po zmianie statusu a od Thanatosa ok. tygodnia po ale chyba tylko tam mo¿na dostaæ np. skórkê jab³ka i niestety kofeinê

Cytat:
Napisane przez aanika Poka¿ wiadomo¶æ
No niestety, tak siê zdarzy³o. U mnie w szkole na szczê¶cie nie ma kontaktów w szatni

Ale to noszenie prostownicy do szko³y... brak s³ów
A¿ mnie zatka³o jak to przeczyta³±m niektórzy chyba naprawdê chc± sie dorobiæ skrzywienia krêgos³upa...dobrze ze za "moich czasów"(czyli jakie¶ 5 lat temu) wogle nikt nie mia³ prostownicy ten boom prostownicowy zacz±³ siê jak by³±m w lo
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:07   #3152
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Pewnie jutro znowu zaktualizujê Twoje w³osy bo wstawisz nowe zdj.
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:16   #3153
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 6 108
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Moja kole¿anka na imprezy nosi³a prostownicê w torebce i siê prostowa³a w toalecie
__________________

mOna01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:23   #3154
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 529
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez mOna01 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja kole¿anka na imprezy nosi³a prostownicê w torebce i siê prostowa³a w toalecie
Wiecie co, chyba powinni opatentowaæ prostownicê zasilan± bateriami w mniejszych rozmiarach - tak±, ¿eby zmie¶cila siê w ma³ej torebce, jak± nosi siê na imprezy

A muszê siê pochwaliæ, ¿e dzisiaj nie mam oklapusa, mo¿e to zas³uga Barwy pokrzywowej?
aanika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 11:34   #3155
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Jak kiedys nie by³o prostownicy to mi sie grzywka nie wywija³a , a teraz jak s± to siê wyija : /
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:19   #3156
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

O kurczaczki, do szko³y nosiæ prostownice?? na impreze?? Dziewczyny maja pomys³y heh.
Swoj± drog± gdybym ja zaczela dbac o w³osy jak milam kilkana¶cie lat to teraz mialabym tak cudne w³osy eh.. no ale za g³upote sie p³aci, moj± walke o w³osy zaczelam na studiach i myslac ze je regeneruje chyba jeszcze bardziej zniszczy³am (tak prostownica i tona badziewiastych kosmetyków ktora miala regenerowac a wysz³o, ze bardziej wszystko szkodzi³o) ale szybko posz³am po rozum do glowy i teraz moze byc juz tylko lepiej
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:07   #3157
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Dlatego licze ze w przysz³osci nie bêde miec duzych problemów z w³osami
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 14:12   #3158
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Ale te¿ wydaje mi siê, w w wieku dojrzewania nie ma co przesadzaæ z kosmetykami czy to do w³osów, czy do twarzy, czy te¿ g³upim goleniem nóg. Moje kole¿anki w wieku13-14 lat goli³y nogi i teraz maj± bardzo mocne w³oski na nogach. Ja zaczê³am do¶æ pó¼no ten incydent. Tak samo z maseczkami na twarz.
Podobnie z w³osami. Ja w wieku nastoletnim to chyba nawet od¿ywek nie u¿ywa³am, zawsze mia³am w miare zdrowe, tylko jako¶ nigdy nie mog³am ich zapu¶cic, zawsze ¶cina³am. Za to teraz sobie odbijam i mam zamiar zapu¶cic d³ugie rodem z Bollywood
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:23   #3159
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
Ale te¿ wydaje mi siê, w w wieku dojrzewania nie ma co przesadzaæ z kosmetykami czy to do w³osów, czy do twarzy, czy te¿ g³upim goleniem nóg. Moje kole¿anki w wieku13-14 lat goli³y nogi i teraz maj± bardzo mocne w³oski na nogach. Ja zaczê³am do¶æ pó¼no ten incydent. Tak samo z maseczkami na twarz.
Podobnie z w³osami. Ja w wieku nastoletnim to chyba nawet od¿ywek nie u¿ywa³am, zawsze mia³am w miare zdrowe, tylko jako¶ nigdy nie mog³am ich zapu¶cic, zawsze ¶cina³am. Za to teraz sobie odbijam i mam zamiar zapu¶cic d³ugie rodem z Bollywood
E tam, ja goli³am w wieku 12 lat (mam bardzo jasn± cerê, nogi wrêcz bia³e, za to w³osiska - czarne), po prostu musia³am bo to jednak trochê nieestetyczne jak taka ma³olata chodzi z nogami jak u sarenki W³osy i tak mam mocne, ale wszêdzie takie mam i z tego co widzê, golenie nie ma na nie wp³ywu, za to zmiany hormonalne owszem A co do twarzy to jak nie ma siê z ni± ¿adnych problemów, to wystarczy najprostsza pielêgnacja.


I te¿ my¶lê, ¿e bêd±c tak± m³odsz± nastolatk± nie ma sensu u¿ywaæ mnóstwa olei, domowych maseczek, profesjonalnych kosmetyków, zwykle wystarczy szampon i od¿ywka, do tego mo¿e jaka¶ maska, tyle, ¿e dobrze dobrane do rodzaju w³osów. Chocia¿ powiem ¿e ja u¿ywa³am tylko od¿ywek i szamponów Gliss Kura (przez jaki¶ czas te¿ szamponu dziegciowego, ale jak koñczy³y siê problemy skóry g³owy, to wraca³am do mocno silikonowych szamponów) i o dziwo mia³am piêkne, gêste, l¶ni±ce w³osy, ros³y szybciutko i nawet siê specjalnie nie przet³uszcza³y, dopiero zaczê³y jak wesz³am w okres intensywnego dojrzewania Teraz ju¿ siê niestety zmieni³o...


W³a¶nie, przysz³o mi takie pytanie do g³owy, bo która¶ z was dawno pisa³a, ¿e jej mamie (chyba) od przyjmowania hormonów zaczê³y/przesta³y (nie pamiêtam) krêciæ siê w³osy. Teraz to powi±za³am z moim wyrastaniem m³odych mutantów z g³owy, takich czarnych i strasznie pokrêconych, podczas gdy reszta to prosta, ciemnobr±zowa szczecina. Czy to mo¿liwe ¿e to od hormonów?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:37   #3160
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
Ale te¿ wydaje mi siê, w w wieku dojrzewania nie ma co przesadzaæ z kosmetykami czy to do w³osów, czy do twarzy, czy te¿ g³upim goleniem nóg. Moje kole¿anki w wieku13-14 lat goli³y nogi i teraz maj± bardzo mocne w³oski na nogach. Ja zaczê³am do¶æ pó¼no ten incydent. Tak samo z maseczkami na twarz.
Podobnie z w³osami. Ja w wieku nastoletnim to chyba nawet od¿ywek nie u¿ywa³am, zawsze mia³am w miare zdrowe, tylko jako¶ nigdy nie mog³am ich zapu¶cic, zawsze ¶cina³am. Za to teraz sobie odbijam i mam zamiar zapu¶cic d³ugie rodem z Bollywood
Wiesz gdyby od golenia w³osów ros³y potem mocniejsze to chyba ka¿da w³osomaniaczka powinna zacz±æ pielêgnacjê od zgolenia siê na ³yso i kontynuowania tego procederu przez conajmniej pó³ roku ja gole nogi od chyba 11-12 roku ¿ycia i jako¶ ca³y czas mam takie same (swoj± drog± polecam kremy do depilacji zamiast golenia)
A co do przesadzania z kosmetykami - to nigdy nie jest dobre, niewa¿ne czy w wieku dojrzewania czy nie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:42   #3161
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Z tym, ¿e zwykle nastolatki maj± zdrowsze w³osy bez tylu od¿ywek. Mo¿e to wp³yw tego, ¿e raczej ma³o z nich kombinuje przy w³osach, a mo¿e chodzi o gospodarkê hormonaln± Ale jednak kluczow± rolê i tak gra tu genetyka, której za mocno nie da siê oszukaæ, a szkoda
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 14:49   #3162
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka¿ wiadomo¶æ
A¿ mnie zatka³o jak to przeczyta³±m niektórzy chyba naprawdê chc± sie dorobiæ skrzywienia krêgos³upa...dobrze ze za "moich czasów"(czyli jakie¶ 5 lat temu) wogle nikt nie mia³ prostownicy ten boom prostownicowy zacz±³ siê jak by³±m w lo
Jak ja chodzi³am do lo (skoñczy³am w 2004) to moja przyjació³ka nosi³a do wskzo³y prostownicê i prostowa³am jej w³osy przed lekcjami ale ona ma takie grube w³osy, ¿e w ogóle jej to nie szkodzi³o. A "za Twoich czasów" prostownice by³y równie popularne, jak dzisiaj

a je¶li chodzi o zdrowsze w³osy u nastolatek, jest to zazwyczaj kwestia tego, ¿e nie farbuj±, b±d¼ te¿ farbuj± od niedwana. wiêkszo¶æ nastolatek z farbowanymi w³osami ma ju¿ nieco zniszczone "k³aczki".
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:52   #3163
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Co do golenia nóg, zacz³ê³am golic jak mia³am ciemne w³oski, jasnych nie goli³am bo nie am po co
co do buzi, maseczki to ja chyba nigdy nie na³o¿e, ani podk³adu. W wieku 15 lat musze miec specialne kremy , p³yn do mycia, masci. O przemyciu ca³ej buzi tonikiem mogê sobie pomarzyc. Mam AZS i nei ma bata nic nie moge robic ze skór±, trochê boje sie ze moja skóra sie przyzwyczai do tych aptecznych rzeczy wiec gdy mam wolne od szko³y to ograniczam ma¶ci.
co do w³osów zaczê³am dbac intensywnie pod koniec roku, nie u¿ywam jakis profesjonalnych kosmetyków bo nie mam na to kasy, 2 maski 2 odzywki 2 szampony w zupe³nosci wystarczaj±. Nie mia³am bardzo zniszczonych w³osów, bo nie prostowa³am, nie farbowa³am(podoba mi sie mój kolor) ale mialam przesuszone i chcê je odzywic, a pó¿niej tylko utrzymywac ich zdrowy wyglad.
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:55   #3164
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

My¶lê, zê nie ma co przeginaæ z pielêgnacj± zw³aszcza z m³odym wieku bo jest zwyczajnie mniej potrzebna (zwykle). Natomiast jak pamietam bedac nastolatk± kompletnie nie myslalam o w³osach (poczatkowo nie mialam potrzeby bo bylo ok), zreszta rodzice dlugo odciagali mnie od stosowania dodatkowych odzywek czy czegos takiego i efekt by³ taki ze pozniej mialam przet³uszczaj±ce sie w³osy = mylam codziennie kiepskim szamponem + suszarka = masakryczna szopa po pewnym czasie. Jak zorienotwalam sie ze cos jest nie teges to bylo za pozno.

Co do hormonów to tak, mog± (nie zawsze ale mog± byc rozne rekacje) miec wp³yw na skrêt w³osów. Najwieksze rotacje ponoc widac w trakcie i po ci±¿y ale mysle ze srodki anty. tak samo moga dzia³aæ. Skoro np hormony tarczycy moga miec wp³yw na wypadanie w³osów, to moze jakies inne moga miec wp³yw na skrêt. who knows
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:03   #3165
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Przy najbli¿szej wizycie zapytam giny jak to jest z tymi hormonami. Bo niby biorê, ¿eby ustabilizowaæ ich poziom, ju¿ 4 miesi±c, a nie zauwa¿am ¿adnej ró¿nicy, poza w³a¶nie tymi mutantami na g³owie. Bo jak tak pomy¶lê, to w³a¶nie od 4 miesiêcy ro¶nie mi ta aureolka...

Magdziu, ty masz prze¶liczne w³osy, my¶lê, ¿e wcale du¿o im nie trzeba, ¿eby takie ³adne zosta³y A powiedz mi, AZS da siê wyleczyæ albo chocia¿ zaleczyæ?

Ja w m³odo¶ci pope³ni³am ten b³±d, ¿e zrobi³am sobie pasemka, wszystkie kole¿anki wtedy farbowa³y w³osy, bo to by³o takie strasznie "doros³e" Wtedy nic siê nie dzia³o z w³osami, a za to teraz, po 4 latach, krusz± siê
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:03   #3166
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 8 977
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê, zê nie ma co przeginaæ z pielêgnacj± zw³aszcza z m³odym wieku bo jest zwyczajnie mniej potrzebna (zwykle). Natomiast jak pamietam bedac nastolatk± kompletnie nie myslalam o w³osach (poczatkowo nie mialam potrzeby bo bylo ok), zreszta rodzice dlugo odciagali mnie od stosowania dodatkowych odzywek czy czegos takiego i efekt by³ taki ze pozniej mialam przet³uszczaj±ce sie w³osy = mylam codziennie kiepskim szamponem + suszarka = masakryczna szopa po pewnym czasie. Jak zorienotwalam sie ze cos jest nie teges to bylo za pozno.
Ja mia³am tak samo, u¿ywa³am szamponu i by³o ok, oczywi¶cie do czasu a¿ zacze³am kombinowaæ i posz³a najpierw trwa³a, potem rozja¶nianie(jak trwa³a zesz³a) i prostowanie, no i sam szampon ju¿ nie wystarczy³... Swoj± drog± jak mia³am jako¶ 14 lat to pofarbowa³am w³osy szamponetk± - mia³a wyj¶æ czekoladka a wyszed³... ciemno rudy ale w tym okresie wcale siê tym nie przejê³am

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Jak ja chodzi³am do lo (skoñczy³am w 2004) to moja przyjació³ka nosi³a do wskzo³y prostownicê i prostowa³am jej w³osy przed lekcjami ale ona ma takie grube w³osy, ¿e w ogóle jej to nie szkodzi³o. A "za Twoich czasów" prostownice by³y równie popularne, jak dzisiaj
Mo¿e masz racje, ja wiem ze u mnie w gim ma³o która dziewczyna mia³a prostownice a jak ju¿ mia³a to i tak rzadko jej u¿ywa³a nie mówi±c o noszeniu jej do szko³y
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:06   #3167
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Z drugiej strony powiem Wam, ¿e w wieku dojrzewania mia³am ¶liczna cere a teraz mi wyskakuje co¶ ci±gle na twarzy i nie moge sie tego pozbyc
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:09   #3168
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
Przy najbli¿szej wizycie zapytam giny jak to jest z tymi hormonami. Bo niby biorê, ¿eby ustabilizowaæ ich poziom, ju¿ 4 miesi±c, a nie zauwa¿am ¿adnej ró¿nicy, poza w³a¶nie tymi mutantami na g³owie. Bo jak tak pomy¶lê, to w³a¶nie od 4 miesiêcy ro¶nie mi ta aureolka...

Magdziu, ty masz prze¶liczne w³osy, my¶lê, ¿e wcale du¿o im nie trzeba, ¿eby takie ³adne zosta³y A powiedz mi, AZS da siê wyleczyæ albo chocia¿ zaleczyæ?

Ja w m³odo¶ci pope³ni³am ten b³±d, ¿e zrobi³am sobie pasemka, wszystkie kole¿anki wtedy farbowa³y w³osy, bo to by³o takie strasznie "doros³e" Wtedy nic siê nie dzia³o z w³osami, a za to teraz, po 4 latach, krusz± siê
Dziekujê, wiem ze im du¿o nie trzeba wiêc nie kupujê tych wszystkich specyfików,a le sa bardzo ciekawe, wiêc aby urozmaicic pielêgnacje to jak mi sie odzywka skoñczy to kupujê inn±. Azs nie da sie wyleczyc, da sie tylko za³agodzic obawy.
A soryy zapomnia³am mia³am kiedys 2 drobniutkie pasemka blond, ale nic mi po nich nie by³o.
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:17   #3169
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 529
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Ja zaczê³am goliæ nogi jaki¶ czas temu, bo mia³am czarne, centymetrowe w³oski - chyba zgodzicie siê, ¿e w duecie ze spódniczk± czy szortami to nie wygl±da zbyt ciekawie, a w d³ugich spodniach w lecie nie ma siê co kisiæ. Staram siê ich nie wzmacniaæ, dlatego u¿ywam depilatora.
Co do twarzy, to pojawi³y siê u mnie problemy tr±dzikowe, ale dziêki stosowaniu ma¶ci od dermatologa stan cery siê poprawi³ i wystarczy mi stosowanie ¿elu i kremu. Czasami na³o¿ê jak±¶ maseczkê nawil¿aj±c± albo oczyszczaj±c±. Niestety nadal zosta³ mi problem b³yszcz±cego nosa, wiêc muszê to korygowaæ podk³adem, ¼le siê czujê z t± ¶wieczk± na nosie.
A co do w³osów, by³y trochê wysuszone przez u¿ywanie suszarki i prostownicy, wiêc postanowi³am o nie trochê zadbaæ. Moja pielêgnacja ogranicza siê tylko do szamponu, od¿ywki, lotionu na skalp (ograniczenie przet³uszczania) i mam zamiar spróbowaæ oleju kokosowego jako intensywniejszej maseczki. Jednocze¶nie ograniczy³am stosowanie suszarki, prostownicy oraz zwracam uwagê na sk³ady kosmetyków, bo nie chcê w wieku 20 lat mieæ na g³owie siana. Wydaje mi siê, ¿e moja pielêgnacja nie jest szczególnie skomplikowana i wystarczy jak dla mnie, a mam nadziejê, ¿e zaowocuje w przysz³o¶ci - wyrobiê w sobie nawyk dbania o w³osy i nie niszczenia ich zabiegami fryzjerskimi.
aanika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 15:24   #3170
stricte
Raczkowanie
 
Avatar stricte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 385
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

co do b³êdów lat m³odzieñczych to ja zafundowa³am sobie platynowe pasemka, które wówczas robi³y furorê. Fakt wygl±da³am w nich ca³kiem ³adnie tylko pó¼niej zaczê³a siê zabawa z 'gofrownic±' do w³osów (badziewn±, bazarow± - bo tylko takie wtedy by³y, a by³ to mega hit ), pó¼niej przygoda z bazarowymi prostownicami, lakierami, nab³yszczaczami ... i tak to wygl±da³o .
co zabawniejsze wiêkszo¶æ kole¿anek mi zazdro¶ci³o, ¿e potrafiê tak zaradnie 'dbaæ' o w³osy.
i jeszcze udziela³am im niezwykle trafione rady .

Do dzi¶ wa³czê z 'trendami' m³odo¶ci, ale cz³owiek uczy siê na b³êdach.
__________________
' Cierpienie jest na pewno rodzajem sensu.
Bezsens przecie¿ nie boli.
Bezsens jest obojêtno¶ci±.'
stricte jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 16:22   #3171
zapaa³ka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaa³ka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 5 805
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Kurcze, to ja chyba bylam jakas 'inna' nastolatka Nigdy nie farbowalam, nie karbowalam, nie prostowalam, nie uzywalam srodkow do stylizacji No i maziac sie odzywkami zawsze lubilam chociaz nie powiem zastanawialo mnie czemu po dlugotrwalym uzywaniu zestawu Gliss Kura lub Fructisa wlosy byly przyklapniete i bez zycia
No, ale taki styl zycia tez mi niewiele pomogl, bo wlosy z natury mam cienkie, wiec nawet odpowiednia pielegnacja nie sprawi ze stana sie mocne, geste i grube
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaa³ka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 18:43   #3172
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Widzê kolejne ¶liczne w³oski we w³osowej galerii Izeczko, naprawdê nie¼le uros³y! Co wam tak wszystkim te w³osy ¶migaj±? I do tego widaæ, ¿e siê wyg³adzi³y i s± bardziej l¶ni±ce

I ja bêdê musia³a wstawiæ zdjêcie moich w³osów, ale niestety aparat nie dzia³a i je¶li siê nie obrazicie za biedn± jako¶æ, to wstawiê zrobione komórk±
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 19:21   #3173
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

wstawiaj byle jakie chcê je zobaczyc
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 19:25   #3174
rubinka123
Raczkowanie
 
Avatar rubinka123
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 346
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Wstawiaj wstawiaj

Izeczka, Woooow jak Ci w³oski uros³y

Ale mnie przez zimê w³osy w ogóle wolniej rosn±, nie tylko na g³owie
Np nogi depilowa³am ostatni raz tydzieñ temu, a tylko pod rêk± czujê takie ma³e igie³ki.
W 'normalnych' warunkach musia³abym ju¿ siê goln±æ :P
__________________
Walka o zdrowe i piêkne w³osy part 2


Who is it?

Edytowane przez rubinka123
Czas edycji: 2009-02-15 o 19:26
rubinka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 19:27   #3175
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Ja zas musze isc podciac grzywkê w tym tygodniu. Bo juz leci mi na oczy.
Za poszukiwania maski z Joanny wybiorê sie dopiero w pi±tek bo mam ca³y tydzien zawalony szko³±.
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 20:30   #3176
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 529
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Poka¿ wiadomo¶æ
Za poszukiwania maski z Joanny wybiorê sie dopiero w pi±tek bo mam ca³y tydzien zawalony szko³±.
Ach ta szko³a
Ja mam na szczê¶cie od jutra ferie, ale i tak idê do szko³y w czynie spo³ecznym malowaæ nogi ³awek
Mam nadziejê, ¿e znajdziesz Joa¶kê, u mnie w mie¶cie jest bardzo ³atwo dostêpna.
Teraz umy¶li³o mi siê, ¿eby zamiast oleju kokosowego kupiæ Waxa, bo w sumie cenowo na to samo wyjdzie i nie trzeba z nim d³ugo siedzieæ W kwestii wyboru kosmetykow do w³osów to ja jestem zmienna jak pogoda.
aanika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 20:33   #3177
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

A mi sie jutro koncz± ferie, prawdopodobnie ostatnie w zyciu, bo ju¿ nie mam zamiaru siê wiêcej edukowaæ
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 20:43   #3178
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 6 108
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
A mi sie jutro koncz± ferie, prawdopodobnie ostatnie w zyciu, bo ju¿ nie mam zamiaru siê wiêcej edukowaæ
5 rok?
__________________

mOna01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 20:45   #3179
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez mOna01 Poka¿ wiadomo¶æ
5 rok?

tak i na szczê¶cie
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-15, 20:46   #3180
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 6 108
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
tak i na szczê¶cie
Te¿ ju¿ bym chcia³a 5 ;-)
__________________

mOna01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.