Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć III część naszego wątku?
Trzeci wątek nam już leci, coraz większe nasze dzieci 7 11,86%
Czy to chłopiec, czy dziewczynka, każda z nas chce córcię, synka 0 0%
Trymestr pierwszy, drugi, trzeci, już za chwilę będą dzieci 0 0%
Już nam pięknie rosną brzusie, to wrześniowo-październikowe są mamusie 8 13,56%
Były kropki, są dzidziusie, a mamusiom rosną brzusie 13 22,03%
Idzie wiosna, rosną brzusie, a w nich piękne są dzidziusie 4 6,78%
Idzie wiosna, rosną brzusie, a w nich ukochane dzidziusie 0 0%
Choć dzieciaczki takie małe, serca mają nasze całe 3 5,08%
Rosną, rosną dumne mamy, na dzieciaczki już czekamy 0 0%
Już nie fasolki, a dzieciaki, są dziewczynki i chłopaki 0 0%
Każda mama wiedzieć chce, co tam w brzuchu chowa się 5 8,47%
W brzuchu dziecię sobie fika, u mamy z września lub października 1 1,69%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. III 18 30,51%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-06, 09:18   #3151
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość


kto płaci składki w przypadku długiego l4? pierwszy miesiąc wiem że wszystko opłaca pracodawca,a później? Zus czy Zus tylko pensję, a składki itp dalej pracodawca?
L4 jest okresem bezskładkowym.Resztę płaci Zus.Pracodawca ponosi zero kosztów, za macierzyński i wychowawczy też.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez zmienniczka Pokaż wiadomość
bo zmienia sie jego zapach w ciazy
W poprzedniej jakoś tego nie zauważyłam, może był mniej intensywny.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość



Fajny zakup

:
Taki bardziej letni
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:20   #3152
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Mi tez sie slubne nie podobaja ;D
wiem wiem, ze teraz kolorowe sie zaklada, ale j chce biale bo sukeinke mam czyta o taka i bukiet z bialych roz
oj tam te z linku nie sa jeszcze najgorsze, nie podobaja mi sie takie ze szpilcem i na niskim obcasie
na all parzylam ale maja strasznie wysokie szpilki.

P.S piekna pogoda
a ja bym dala srebrne butki (albo pod kolor tego wiazania przy szyi, nie wydaje mi sie czysto biale albo takie wrazenie robi)
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:20   #3153
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cześć dziewczyny

Wreszcie piękną pogoda A mnie jak na złość od wczoraj wieczora ciągle boli głowa. brałam wieczorem APAP i nie wiem, czy zaraz też nie wezmę, bo już mam trochę dosyć...

Dzisiaj mam w pracy akcję pijemy kawę z coffee heaven i zamówiłam sobie mocche, jak raz wypiję to chyba nic się nie stanie?

Ogólnie jakoś humor mam dzisiaj dobry mimo tego bólu... W ubiegłym tygodniu dwie moje koleżanki urodziły, także posypały się dzieciaczki... A i czytałam gdzieś, że od 12 tc bobas wyczuwa ciepłą rękę na brzuchu i się przysuwa, żeby być bliżej, czyli tak jakby się przytula od drugiej strony ciekawe...
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:24   #3154
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość


Łaaadne
All czy stacjonarnie?






::
allegro

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Izunia86 Pokaż wiadomość
Jak to gorszy?
Moje byly intensywne takie i w zapachu i kolorze a od jakis 3 tyg tak jakby "zlagodnialy"
l]
No taki bardziej śmierdzący, aż mi niedobrze.Wcześniej to miałam bardzo łagodny, prawie niewyczuwalny.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość


też ostatnio miałam takie wrażenie...z powodu bakterii w moczu łykam sobie Żuravit i jakoś chyba nawet przy tym zapach moczu się nawet poprawił.
.
Tylko ja bardzo często biorę preparaty z żurawiną, bo mam ciągłe problemy z pecherzem,ale nigdy aż tak nie śmierdziało.Albo to może ja jestem bardziej wrażliwa
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:26   #3155
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
super, gdzie jedziecie?
Ze względu na babcie sztuk 3 niestety niewysoko... w sumie mniej górki, a pagórki Jedziemy do Stronia Śląskiego.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć
jesteśmy w domu
zalecenia-leżeć jedynie do łazienki mogę wstawać, ale trudno-najważniejsze, żeby Klusek był zdrowy mąż został ze mną w domu do końca tygodnia, wszystko w domciu robi, mój kochany
dostałam duphaston 3x1 w sobotę wizyta
Świetnie, że już w domu
Dużo spokoju Tonbie i Kluskowi życzę

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
vea7 ja myślę, że z każdym wątkiem będziemy aktualizować pierwsze posty W ogóle są chętne do założenia 3 części?
Myślę, że ktoś się znajdzie
Ale to chyba jeszcze chwila - jak dobijemy do 5000 - chyba, że tutaj jest inaczej?

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
jestem wstretna i wcale mi z tym nie jest zle
Aaa... to prosze bardzo... jesteś wstrętna

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Mi tez sie slubne nie podobaja ;D
wiem wiem, ze teraz kolorowe sie zaklada, ale j chce biale bo sukeinke mam czyta o taka i bukiet z bialych roz
oj tam te z linku nie sa jeszcze najgorsze, nie podobaja mi sie takie ze szpilcem i na niskim obcasie
na all parzylam ale maja strasznie wysokie szpilki.
Bardzo ładna sukienka
Popatrz może na buty do tańca - baaardzo wygodne i z kolorem nie ma problemu
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:29   #3156
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
allegro

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------


No taki bardziej śmierdzący, aż mi niedobrze.Wcześniej to miałam bardzo łagodny, prawie niewyczuwalny.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------



Tylko ja bardzo często biorę preparaty z żurawiną, bo mam ciągłe problemy z pecherzem,ale nigdy aż tak nie śmierdziało.Albo to może ja jestem bardziej wrażliwa
ile litrów pijesz dziennie? pijesz zwykła wode niegazowana? wg mnie butelka 1.5 l dziennie powinna pomóc


bosh dziewczyny moja teściowa miala zabieg łuskania guza z piersi okazało sie wczoraj ze złosliwi i wytna tez wezły w piątek.. jest kłębkiem nerwów ale tez taki typ czlowieka dla niej to juz kaplica położyć się leżeć i umrzeć nierozumie że z tym normalnie można żyć tym bardziej że niepracuje siedzi sama w domu i się nakręca, a każdą próbę pokazania ze bedzie dobrze mam wrazenie ze odbiera jako lekcoważenie jej choroby... panicznie boi się usypiania przed operacja mimo ze ostatnio mówila ze niebyło tak zle... jak jej pomóc jej się wydaje że juz nawet na spacer wyjsc niemoze bo niemoze byc przeziebiona bo idzie do szpitala ale tak to ona zwariuje a my razem z nia ... jak jej pomóc?
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:32   #3157
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No a jaki ?


Aha, zapłaciliśmy zaliczkę za Wielkanoc - jedziemy w górki
Fajnie masz Ja się też zastanawiam, czy gdzieś nie pojechać, ale trochę się boję z tym moim samopoczuciem, że nie dam rady... Miałam nawet jechać na szkolenie do Warszawy 20 kwietnia i się nie zdecydowałam po namyśle, chociaż bardzo żałuję, bo ciągle coś się dzieje, a jak nic się akurat nie dzieje, to jestem taka słaba, że śpię... Nie wiem kiedy to się powinno skończyć , jak już 12 tc... Ale w górki też bym skoczyła, chociaż tez czytałam, że za bardzo się nie powinno chodzić po górach. Ktoś wie, czy to prawda?
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 09:34   #3158
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
ile litrów pijesz dziennie? pijesz zwykła wode niegazowana? wg mnie butelka 1.5 l dziennie powinna pomóc

Ostatnio mało.koło 1,5 litra.I to zazwyczaj soki i herbata.Wody aż tyle nie dam rady, nie przełknę.Przed ciążą( i w poprzedniej) pijałam 2 razy tyle
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:35   #3159
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
bosh dziewczyny moja teściowa miala zabieg łuskania guza z piersi okazało sie wczoraj ze złosliwi i wytna tez wezły w piątek.. jest kłębkiem nerwów ale tez taki typ czlowieka dla niej to juz kaplica położyć się leżeć i umrzeć nierozumie że z tym normalnie można żyć tym bardziej że niepracuje siedzi sama w domu i się nakręca, a każdą próbę pokazania ze bedzie dobrze mam wrazenie ze odbiera jako lekcoważenie jej choroby... panicznie boi się usypiania przed operacja mimo ze ostatnio mówila ze niebyło tak zle... jak jej pomóc jej się wydaje że juz nawet na spacer wyjsc niemoze bo niemoze byc przeziebiona bo idzie do szpitala ale tak to ona zwariuje a my razem z nia ... jak jej pomóc?
współczuję


ja buty miałam takie, Menbur, nie mogę teraz znaleźć lepszego ujęcia do tej pory je mam, już kilka razy je zakładałam, uwielbiam je
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slub (344).jpg (106,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slub (356).jpg (107,7 KB, 57 załadowań)
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:35   #3160
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Miałam nawet jechać na szkolenie do Warszawy 20 kwietnia i się nie zdecydowałam po namyśle, chociaż bardzo żałuję, bo ciągle coś się dzieje, a jak nic się akurat nie dzieje, to jestem taka słaba, że śpię... Nie wiem kiedy to się powinno skończyć , jak już 12 tc... Ale w górki też bym skoczyła, chociaż tez czytałam, że za bardzo się nie powinno chodzić po górach. Ktoś wie, czy to prawda?
Jak się dobrze czujesz, masz dobrą kondycję i Cię to nie zmęczy to możesz iść.Ja bym tam nie dała rady.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:37   #3161
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Fajnie masz Ja się też zastanawiam, czy gdzieś nie pojechać, ale trochę się boję z tym moim samopoczuciem, że nie dam rady... Miałam nawet jechać na szkolenie do Warszawy 20 kwietnia i się nie zdecydowałam po namyśle, chociaż bardzo żałuję, bo ciągle coś się dzieje, a jak nic się akurat nie dzieje, to jestem taka słaba, że śpię... Nie wiem kiedy to się powinno skończyć , jak już 12 tc... Ale w górki też bym skoczyła, chociaż tez czytałam, że za bardzo się nie powinno chodzić po górach. Ktoś wie, czy to prawda?
Wiesz, to u mnie w rodzinie tradycja, że na Wielkanoc wyjeżdżamy, a od kiedy mam Kolegę Małżonka, to wciągnęliśmy też jego rodzinę
Więc jedziemy w składzie my, moi rodzice, rodzice Bartka i wszystkie 3 babcie. Miał jeszcze jechać brat taty z rodziną, ale coś im się posypało i zrezygnowali.
Stronie jest jakieś 2 godziny do Wrocławia, więc podróż nie powinna mnie za bardzo zmęczyć, a z łażeniem to tak, że ze względu na stan zdrowia babć, jakichś szalonych wypraw nie będziemy robili
Jeśli się będę dobrze czuła, to wybiorę się na dłuższy spacer z Bartkiem i rodzicami, jeśli gorzej, to wsiadam w autko z babciami i jedziemy np. do Lądka Zdrój połazić po parku zdrojowym i wypić kawkę na ryneczku.
Poza tym jak napisałam, Stronie to nie Tatry Więc więcej łażenia po pagórkach niż mocno pod górę
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 09:45   #3162
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

U mnie dzisiaj śliczna pogoda i ciepło, ale sprawdziłam na najbliższe 10 dni, w weekend ochłodzenie i nawet śnieg jeszcze wróci
http://www.weather.com/weather/tenda...+PLXX0058:1:PL

Ale dzisiaj piękne 11 stopni w cieniu,biorę buty bez ocieplenia i płaszcz wiosenny.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:50   #3163
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wiesz, to u mnie w rodzinie tradycja, że na Wielkanoc wyjeżdżamy, a od kiedy mam Kolegę Małżonka, to wciągnęliśmy też jego rodzinę
Więc jedziemy w składzie my, moi rodzice, rodzice Bartka i wszystkie 3 babcie. Miał jeszcze jechać brat taty z rodziną, ale coś im się posypało i zrezygnowali.
Stronie jest jakieś 2 godziny do Wrocławia, więc podróż nie powinna mnie za bardzo zmęczyć, a z łażeniem to tak, że ze względu na stan zdrowia babć, jakichś szalonych wypraw nie będziemy robili
Jeśli się będę dobrze czuła, to wybiorę się na dłuższy spacer z Bartkiem i rodzicami, jeśli gorzej, to wsiadam w autko z babciami i jedziemy np. do Lądka Zdrój połazić po parku zdrojowym i wypić kawkę na ryneczku.
Poza tym jak napisałam, Stronie to nie Tatry Więc więcej łażenia po pagórkach niż mocno pod górę
bardzo miły zwyczaj tym bardziej, że dwie rodziny razem
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:52   #3164
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Wreszcie piękną pogoda A mnie jak na złość od wczoraj wieczora ciągle boli głowa. brałam wieczorem APAP i nie wiem, czy zaraz też nie wezmę, bo już mam trochę dosyć...

Dzisiaj mam w pracy akcję pijemy kawę z coffee heaven i zamówiłam sobie mocche, jak raz wypiję to chyba nic się nie stanie?

Ogólnie jakoś humor mam dzisiaj dobry mimo tego bólu... W ubiegłym tygodniu dwie moje koleżanki urodziły, także posypały się dzieciaczki... A i czytałam gdzieś, że od 12 tc bobas wyczuwa ciepłą rękę na brzuchu i się przysuwa, żeby być bliżej, czyli tak jakby się przytula od drugiej strony ciekawe...
ale super ja codziennie od jakiegos czasu przykladam sobie reke do brzuszka i do niego gadam a moj maz przyklada cala glowe i mowi ze z dzidzia rozmawia i mam nie podsluchiwac hahaha


a jak w ogole wyczuwa sie te ruchy?? bo jak przyloze reke do brzucha... przykladam tam nisko pod pepkiem nie wiem czy to dobrze?? tam gdzie brzuch sie zniza i czuje jakas taka pulsacje, ale nie wiem czy to moje tetno czy dzidzia bo nigdy wczesniej tam sie nie macalam haha

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
cześć
jesteśmy w domu
zalecenia-leżeć jedynie do łazienki mogę wstawać, ale trudno-najważniejsze, żeby Klusek był zdrowy mąż został ze mną w domu do końca tygodnia, wszystko w domciu robi, mój kochany
dostałam duphaston 3x1 w sobotę wizyta
super ze juz w domu!! dbaj o was


Milka masakra z ta twoja pracodawczynia nie stresuj sie nia...
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:52   #3165
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Jak się dobrze czujesz, masz dobrą kondycję i Cię to nie zmęczy to możesz iść.Ja bym tam nie dała rady.
ja tez nie, w gorach dysze jak pociag zwyczajnie tchu mi brakuje, chociaz uwielbiam chodzenie po gorach, to teraz bym sie jednak nie wybrala. poza tym chodzeniem po lesie wywolalam pierwszy porod...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:54   #3166
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
współczuję


ja buty miałam takie, Menbur, nie mogę teraz znaleźć lepszego ujęcia do tej pory je mam, już kilka razy je zakładałam, uwielbiam je
a gdzie buzinki?? mialam identyczny bukiecik
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:55   #3167
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
tam gdzie brzuch sie zniza i czuje jakas taka pulsacje, ale nie wiem czy to moje tetno czy dzidzia bo nigdy wczesniej tam sie nie macalam ha
No ja też tak robie i też czuję te pulsacje i też nie wiem czy to dzidzia.Poprzednio ruchy czułam ok.18 tego tygodnia i były już wyraźne

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
ja tez nie, w gorach dysze jak pociag zwyczajnie tchu mi brakuje, chociaz uwielbiam chodzenie po gorach, to teraz bym sie jednak nie wybrala. poza tym chodzeniem po lesie wywolalam pierwszy porod...
Ja teraz dyszę nawet na równinie

Edytowane przez maharet1092
Czas edycji: 2013-03-06 o 09:56
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:59   #3168
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Kupiłam jednak kurtkę przejściową, bo rzeczywiście we wrześniu może być za ciepło na kombinezon
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3062386985.jpg (33,0 KB, 25 załadowań)
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 09:59   #3169
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

hej dziewczyny!
przez to dzisiejsze usg tak się wczoraj denerwowałam, że nie mogłam zasnąć, a dziś wstałam... przed chwilą

zanim Was nadrobię idę zjeść śniadanko, głodna jestem jak wilk a w zasadzie na nic nie mam ochoty

aha! widziałam, że macie mdłości do sprzedania chętnie pójdę na wymiankę- wezmę mdłości, oddam ból brzucha

u nas słonko cudnie świeci, ale i wiatr piździ z każdej strony
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 10:09   #3170
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

ej dopiero co wróciłam z L4 a tu wszysyc kaszlą w pracy
masakra z tymi ludźmi
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 10:11   #3171
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość

to Ci się udało
ale jakieś uniwersalne?
tak uniwersalne, poza paroma bo były w paczce... różowe same zobaczcie na zdjęciach


t89 nie zacytował mi się Twój post z sukienką, ale chciałam Ci napisać że boska!!!! prze śliczna naprawdę, takie właśnie mi się podobają będziesz wyglądała jak księżniczka!

Witam się z rana i w 13 tygodniu już ! i lecę coś zjeść dzisiaj się wreszcie wyspałam


a i kasi87 post mi się nie zacytował, to dobrze że jesteście w domu! teraz odpoczynek i wszystko będzie dobrze, fajnie że mąż jest z Tobą do końca tygodnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000_6874.jpg (47,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000_6962.jpg (61,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (26,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (28,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (33,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3072079666.jpg (86,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3072079666_1.jpg (102,1 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez Larysa88
Czas edycji: 2013-03-06 o 10:13
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 10:15   #3172
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Larysa, śliczne, nie ma co, teraz musi być dziewczynka!
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 10:19   #3173
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Kupiłam jednak kurtkę przejściową, bo rzeczywiście we wrześniu może być za ciepło na kombinezon
kiedy przybywasz do de ze tak ostro kupujesz??
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 10:21   #3174
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
kiedy przybywasz do de ze tak ostro kupujesz??
W czerwcu
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 10:24   #3175
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Jak się dobrze czujesz, masz dobrą kondycję i Cię to nie zmęczy to możesz iść.Ja bym tam nie dała rady.
No właśnie jak na razie nie czuję się dobrze, sapie nawet przy wchodzeniu na 1 piętro... Podobno 2 trymestr to przypływ energii i bardzo na to liczę A góry uwielbiam
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 10:34   #3176
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Napisała do mnie wadera4. Prosiła, żeby Was przeprosić, ale już nie będzie się udzielać na wątku.
Jej fasolka została aniołkiem
Nie wiem nic więcej, ale strasznie mi przykro, że takie rzeczy się dzieją
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 10:37   #3177
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

oj wadera4 strasznie mi przykro... az sie poplakalam i fasola chyba tez bo cos mnie w brzuchu zakulo... trzymajcie sie dzielnie, duzo sily zycze ***
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 10:43   #3178
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
bardzo miły zwyczaj tym bardziej, że dwie rodziny razem
Ano
Swoją drogą trochę trudno byłoby inaczej, bo jak napisałam my wyjeżdżamy, a rodzice Bartka i babcia mieliby zostać? Bez sens
Poza tym rodzice się lubią, a babcie są zachwycone, bo mogą sobie spokojnie w tróję ponarzekać

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Kupiłam jednak kurtkę przejściową, bo rzeczywiście we wrześniu może być za ciepło na kombinezon
Śliczna

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
tak uniwersalne, poza paroma bo były w paczce... różowe same zobaczcie na zdjęciach
Prześliczne

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Napisała do mnie wadera4. Prosiła, żeby Was przeprosić, ale już nie będzie się udzielać na wątku.
Jej fasolka została aniołkiem
Nie wiem nic więcej, ale strasznie mi przykro, że takie rzeczy się dzieją
O kurcze... strasznie mi przykro...
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 10:47   #3179
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Napisała do mnie wadera4. Prosiła, żeby Was przeprosić, ale już nie będzie się udzielać na wątku.
Jej fasolka została aniołkiem
Nie wiem nic więcej, ale strasznie mi przykro, że takie rzeczy się dzieją
bardzo mi przykro...
wadera, trzymaj się dzielnie
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 10:49   #3180
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

o nie ale miała jakiś plamienia, bóle czy tak po prostu kochana trzymaj się
a w którym była tygodniu?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.