ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-13, 22:45   #3151
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

[*] straszne,a miałam nadzieję że będzie żył i się odnajdzie,odnalazł się szkoda że nie żyje
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 23:13   #3152
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

[*] ...Smutne...[*]
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 22:21   #3153
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

ze strony



Maciek odchodził od nas powoli, mimo, że zabrakło go nagle. Przez ten prawie rok tliła się jeszcze nadzieja.
Szukaliśmy go tak bardzo, jak nikt jeszcze nie szukał osoby zaginionej.
Dziękuje Wam wszystkim za to, że byliście z nami w tych trudnych chwilach.
Bez Waszego wsparcia nie przetrwalibyśmy tego czasu i nie zostalibyśmy przy zdrowych zmysłach.
To, że spontaniczna akcja poszukiwań przybrała tak szeroki zasięg, dało nam spokój ducha w tym praktycznym zakresie – że niczego nie zaniedbaliśmy, że zrobiliśmy wszystko co możliwe, że sprawdziliśmy wszystkie opcje.
Myślę też, że mimo tragicznego zakończenia, nasze poszukiwania nie poszły na marne. Pokazały, że potrafimy być razem i się nawzajem wspierać. Że w tych skomercjalizowanych czasach ludzie nie tylko szukają sensacji w ludzkiej tragedii, ale zachowali wrażliwość, chcą nieść pomoc, potrafią się zaangażować. Najważniejsze było to, że byliśmy w tym RAZEM – rodzina i przyjaciele Maćka, a z nami także zupełnie obce osoby.

Zastanawiałam się, dlaczego – przy tak wielu ludzkich tragediach, które się zdarzają na co dzień – ludzie pomagają właśnie nam.
I wydaje mi się, że odpowiedź na to jest jedna: bo Maciek był tak wyjątkowy.

Był bardzo zdolny – dla niego trudne rzeczy były oczywiste. Był też wielostronny. Wiecie, że studiował informatykę na SGH, że przychodziło mu to z dużą łatwością, że rozumiał skomplikowane zagadnienia matematyczne i techniczne, które wielu studentom trudno jest przyswoić. Czyli miał umysł ścisły – a jednak nie tylko. Czy wiecie, że był też poetą? Że z kolegami założył grupę poetycką, tworzącą poematy o skomplikowanej strukturze?
Wymyślał scenariusze, do „role play games”, podobno ciekawe, najlepsze?
Fantastycznie jeździł na nartach, dobrze pływał na desce – co skromnie określał: „to jedyne 2 sporty w których osiągnąłem poziom trochę powyżej żenującego”.
Robił świetne domowe wino gronowe, które nazwał „Chateau de Maciu”, ale też eksperymentował dalej – w ostatnim roku wyprodukował grappę i nastawił miód pitny.
I jeszcze okazało się, że potrafił w małej szklarence zaprojektowanej i wykonanej własnoręcznie, wyhodować rośliny, które w naszych warunkach klimatycznych nie rosną. Dla niego to wszystko były drobiazgi. Potrafił zrobić wszystko, czego się tknął.

Zawsze był gotowy do niesienia pomocy innym. Nie odmówił, jeśli ktoś poprosił go o pomoc, czegoś potrzebował. Za to sam nigdy nie prosił o nic dla siebie.

Czasem porównuję zniknięcie Maćka do sceny z jednego z czeskich kultowych filmów: był między nami, pogodny, z tajemniczym uśmiechem, lekkim dystansem, i nagle – PYK – rozpłynął się w powietrzu, pozostawiając za sobą złote iskierki.
W jakiś przedziwny sposób pozostawił nas nie tylko w poczuciu żalu po tak ogromnej stracie, ale też ze wszechogarniającymi uczuciami miłości i przyjaźni. Nie zostawił nas samych, lecz razem. I to, że przeszliśmy przez ten rok razem, niesie pocieszenie.

Musimy pogodzić się z tym, że już go nie ma między nami. Widocznie tak musiało być. Maciek nigdy nie chciał sprawić nikomu kłopotu, nie chciałby żebyśmy rozpaczali z jego powodu. I dlatego proszę, żebyście pamiętali go pogodnie:
z miłością, sympatią i bez bólu.

Myślę, że za życia Maciek był naszym dobrym duchem. I tak pozostanie na zawsze.

Anna Marczak
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 12:56   #3154
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

O Boże, właśnie weszłam na stronę! Nie było mnie długo na wizażu z braku czasu. Byłam na tym wątku od samego początku. Jeszcze w święta pomyslałam sobie, że to juz rok, że pamietam jak czekałyśmy az wróci w wigilę, święta, Nowy Rok. Nie wierzę, że Maciek nie żyje
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 09:00   #3155
agooolenka
Raczkowanie
 
Avatar agooolenka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 393
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

[*] ....
__________________
Teraz już wiem, czym jest miłość.
Wiem, czym jest spokój duszy


agooolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 10:20   #3156
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 22:44   #3157
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

okropne [']


znalazlam to na jednej stronce : (z 28 wrzesnia07)

Zwłoki odnalezione w Wiśle 13 września to prawdopodobnie ciało Maćka Marczaka, studenta, którego zdjęcie kilka miesięcy temu wisiało w całym mieście. Policja czeka na wyniki sekcji i badań DNA, żeby rozwiać wątpliwości


25-letni student Szkoły Głównej Handlowej zaginął 30 grudnia 2006 r.
Rodzina i znajomi zorganizowali poszukiwania na niespotykaną dotąd skalę - wykupili miejsca na 140 billboardach w całym mieście, założyli stronę internetową www.gdziejestmaciek.pl. Ich trud nie przyniósł efektu. 28 kwietnia prokuratura zawiesiła śledztwo w sprawie zaginięcia studenta.
13 września przechodzień zauważył zwłoki przy prawym brzegu Wisły, w pobliżu mostu Średnicowego. - Prawdopodobnie leżały zakopane pod dnem ponad pół roku, a wartki nurt je odkrył. Na pierwszy rzut oka nie widać, by działania osób trzecich miały przyczynić się do śmierci tej osoby - mówił wtedy aspirant sztabowy Paweł Brzeziński, oficer prasowy Komisariatu Rzecznego.
Zwłoki były bardzo zmienione z powodu długotrwałego leżenia w wodzie. Nie znaleziono przy nich żadnych dokumentów czy telefonu komórkowego. Jednak ubranie wskazywało, że może to być Maciek. Rodzina mężczyzny rozpoznała nawet jego bieliznę.
- Czekamy na szczegółowe wyniki sekcji zwłok i badania DNA. Wtedy potwierdzimy na 100 proc., czy jest to Maciek Marczak - mówi Brzeziński.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 09:14   #3158
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

spokoj jego duszy.....
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 10:02   #3159
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
13 września przechodzień zauważył zwłoki przy prawym brzegu Wisły, w pobliżu mostu Średnicowego. - Prawdopodobnie leżały zakopane pod dnem ponad pół roku, a wartki nurt je odkrył. Na pierwszy rzut oka nie widać, by działania osób trzecich miały przyczynić się do śmierci tej osoby - mówił wtedy aspirant sztabowy Paweł Brzeziński, oficer prasowy Komisariatu Rzecznego.
No to co? Sam się tam zakopał????
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 10:16   #3160
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

no wlasnie... tez o tym myslalam, a poza tym co by robil w nocy nad brzegiem wisly ??
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 10:28   #3161
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

Dziwny artykul. Ale z drugiej strony jak ktos moze kogos zakopac na dnie rzeki?



kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 12:24   #3162
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Dziwny artykul. Ale z drugiej strony jak ktos moze kogos zakopac na dnie rzeki?



z tym zakopaniem na dnie chodziło raczej o to, że ciało po opadnięciu na dno mogło zostać przykryte naniesionym przez wodę piaskiem ( czyli tak jakby zakopane ) po czym po jakimś czasie z powrotem odkryte przez prąd wody
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 13:15   #3163
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

O Boże...
Nie takiego zakończenia tej sprawy się spodziewałam
W moim scenariuszu Maciek miał się odnaleźć żywy,może gdzieś poza granicami Polski,może z utraconą pamięcią ale żywy...
To jest tragedia podwójna dla tej rodziny,dla Jego najbliższych.Rok poszukiwań podczas którego to czasu nikt nie tracił nadziei,że Maciek żyje.
I nagle taki tragiczny finał...
Teraz cały czas chodzi mi po głowie-jak do tego doszło?Jak Maciek znalazł się nad brzegiem Wisły?
Jego ciało znaleziono po prawie roku-i od około pół roku leżało w tym miejscu.A więc Maciek nie zginął od razu.Przez te 3 miesiące najbardziej intensywnych poszukiwań był w Warszawie.Co się z nim działo?I jak doszło do tej tragedii?
Bardzo chciałabym żeby to wszystko się wyjaśniło,żeby winny lub winni zostali bardzo surowo ukarani-nikt nie mógł nie wiedzieć,że cała Polska szuka Maćka,nie sposób było pominąć jakąkolwiek informację...
Jednak wydaje mi się,że to zostanie już tajemnicą...

Strasznie mi przykro
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 13:48   #3164
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ













(*)
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 00:23   #3165
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

z ciekawości weszłam na stronę Maćka i ..
nie spodziewałam się takiego zakończenia. Bardzo mi smutno..byłam zaangażowana emocjonalnie w tą sprawę...
aż trudno mi sobie wyobrazić co teraz czują jego bliscy..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 20:06   #3166
busiczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

(*) tak mi przykro, az mi sie w sercu tak dziwnie zrobilo, taki mlody chlopak..
busiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 23:48   #3167
201707171459
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 138
Dot.: ZAGINĄŁ Maciek z Warszawy !! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
O Boże...
Nie takiego zakończenia tej sprawy się spodziewałam
W moim scenariuszu Maciek miał się odnaleźć żywy,może gdzieś poza granicami Polski,może z utraconą pamięcią ale żywy...
To jest tragedia podwójna dla tej rodziny,dla Jego najbliższych.Rok poszukiwań podczas którego to czasu nikt nie tracił nadziei,że Maciek żyje.
I nagle taki tragiczny finał...
Teraz cały czas chodzi mi po głowie-jak do tego doszło?Jak Maciek znalazł się nad brzegiem Wisły?
Jego ciało znaleziono po prawie roku-i od około pół roku leżało w tym miejscu.A więc Maciek nie zginął od razu.Przez te 3 miesiące najbardziej intensywnych poszukiwań był w Warszawie.Co się z nim działo?I jak doszło do tej tragedii?
Bardzo chciałabym żeby to wszystko się wyjaśniło,żeby winny lub winni zostali bardzo surowo ukarani-nikt nie mógł nie wiedzieć,że cała Polska szuka Maćka,nie sposób było pominąć jakąkolwiek informację...
Jednak wydaje mi się,że to zostanie już tajemnicą...

Strasznie mi przykro

Warszawianka napisala,ze cielo Macka lezalo pol roku,a jego nie bylo rok.
Prawda jest taka,ze nie wiemy nic-nawte czy prawda jest to czy tak rzeczywiscie bylo!!!!
Ja i wielu moich znajomych czuje ....niedosyt...to moze zle slowo,ale Ci ludzie ?(BLISCY Macka)zaangazowali w te sprawe tylu ludzi.TYYYYLU ludzi pomoglo,chcialo pomoc,i co..zadna informacja nam sie nie nalezy ? przeciez tu nie chodzi o sensacje,tylko o chec poznania prawdy w sytuacji kiedy czlowiek sam sie w to angazowal.
Nie rozumiem tego ... Tyle ludzi myslalo o Nim patrzac na plakaty,obserwowalo,rozma wialo o tym,zylo tym,chcialo pomoc .... minelo tyle czasu a ja sie zastanawiam ... CO SIE STALO ... i przykro mi,ze mimo zaangazowania nikt mi nic nie wyjasnil,bo ten czlowiek w jakis sposob stal sie bliski zupelnie obcym ludziom.
201707171459 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.