Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 10:23   #3151
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

na ten korektor jest teraz promocja, ale nie znam regularnej ceny
ja go nie mialam i z tego co kojarze w koncu zadna sie nie skusila.

Dim, a jak caly zestaw kolosow Twoich?
btw to wczoraj pomalowalam pazury mietowym elfem. kolor fajnie wychodzi - jak na zdjeciu na stronie. pedzelek - masakra - wyglada jakby go ktos przezul i wyplul, wlosy roznej dlugosci dopiero po 3 warstwach dostalam efekt bez smug no teraz zalezy jak sie bedzie trzymal [bede meldowac ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:28   #3152
mala_chmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Genewa
Wiadomości: 10
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Jejq.. zobaczylam ten watek, weszlam na strone i wpadlam jak sliwka w kompot!!! to wszysko Wasza wina!! Tyle dobroci w jednym miejscu...
mala_chmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:28   #3153
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
kliki
a ogólnie , rzeczywiście ten Schwarz spełnia swoje zadanie? To uniesienie chwile się trzyma czy opada?
Bardzo mnie ten specyfik kusi, chyba przeczekam zator pocztowy i po świętach go kliknę
trudno powiedzieć, bo pod czapką to się zawsze kiepsko wygląda
ale są lekko sztywniejsze, więc podejrzewam, ze krótkie włosy dobrze podniesie i utrwali

ja kupiłam na all i przyszedł dosłownie 2 dni od zakupu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:34   #3154
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez mala_chmurka Pokaż wiadomość
Jejq.. zobaczylam ten watek, weszlam na strone i wpadlam jak sliwka w kompot!!! to wszysko Wasza wina!! Tyle dobroci w jednym miejscu...
witaj w klubie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:03   #3155
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Mariola, te BB kremy wypisałaś w takiej kolejności jak Ci podeszły? Tak że Lioele jest najlepszy a potem Missha PC i S ?
Bo ja na razie testowałam tylko Misshe

Fajnie że maseczka wydajna
Lioele i Misha PC stawiam na równi
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Widzę, że dziś dzień dostawy z AsosaJa też dostałam szczotę w końcu, boska jest taka różowiutka
Super Ja teraz czekam jeszcze na małą wersję, bo tę juz mi córcia zarekwirowała i kazała sobie tylko nią czesać, bo nic, a nic nie boli
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ilios
ranka
dynia18- Dymcio nadaje uwaga!
Mariola13

kliknelam wam w aniolki- na poczatek dnia
Odklikane
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:36   #3156
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Oznajmiam wszem i wobec, że przez Was wydałam kolejne pieniądze na rzecz niezbędną
Kliknęłam sobie mój pierwszy w życiu BB cream - Missha PC w odcieniu 21 (oby był dobry - bo ja dosyć jasna jestem)
A cieszę się jak głupia
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:52   #3157
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Super Ja teraz czekam jeszcze na małą wersję, bo tę juz mi córcia zarekwirowała i kazała sobie tylko nią czesać, bo nic, a nic nie boli
moja tez córa zarekwirowała i tylko ta sie czesze a;e fakt ze ma piękne błyszczące włosy i nic sie nie elektryzują a do mnie leci wersja kompaktowa)
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 11:53   #3158
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałam kupić korektor Laura Mercier Undercover : http://pl.strawberrynet.com/makeup/l.../49101/#DETAIL

Czy może któraś z Was go miała? Jak z wydajnością? Widzę, że ma dość małą pojemność.. Wyszukałam o nim jednak całkiem niezłe opinie na internecie, ale chciałam się jeszcze Was doradzić
Zastanawiam się jednak nad kolorem.. Wydaje mi się, że takie najbardziej optymalne są: for fair skin tones i for fair to medium skin tones. Jak sądzicie?

A i jeszcze czy cena podana na truskawce jest regularną ceną tego korektora czy jest może jakaś promocja?

Ostatnie moje pytanko do Was to czy może w tym wątku organizujecie jakieś zbiorowe zamówienia z truskawki?
na truskawie nie sa organizowane zamowienia zbiorowe

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Byłam bliska skurzenia się na BB cream swojego czasu, ale oprzytomniałam w porę, że przy mojej alergicznej, atopowej, skłonnej do zapychania cerze to lepiej sobie dać spokój

No kupiłam Ciekawe czy się sprawdzi

Dziękuję


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
na ten korektor jest teraz promocja, ale nie znam regularnej ceny
ja go nie mialam i z tego co kojarze w koncu zadna sie nie skusila.

Dim, a jak caly zestaw kolosow Twoich?
btw to wczoraj pomalowalam pazury mietowym elfem. kolor fajnie wychodzi - jak na zdjeciu na stronie. pedzelek - masakra - wyglada jakby go ktos przezul i wyplul, wlosy roznej dlugosci dopiero po 3 warstwach dostalam efekt bez smug no teraz zalezy jak sie bedzie trzymal [bede meldowac ]
ehm...jeden mi odwolali z dzisiaj bo kobieta chora dwa mialam...mala masakra...w przyszlym tygodniu mam jeden we wtorek jeszcze i musze 3 prace napisac i jedna narysowac normalnie dzisiaj padam na ryjsko i jeszcze zadnej paczki nie dostalam!

Cytat:
Napisane przez mala_chmurka Pokaż wiadomość
Jejq.. zobaczylam ten watek, weszlam na strone i wpadlam jak sliwka w kompot!!! to wszysko Wasza wina!! Tyle dobroci w jednym miejscu...
i o to chodzi!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:55   #3159
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Byłam bliska skurzenia się na BB cream swojego czasu, ale oprzytomniałam w porę, że przy mojej alergicznej, atopowej, skłonnej do zapychania cerze to lepiej sobie dać spokój
ja mam bardzo wrażliwą cerę i odkąd stosuję BB wszystkie zaczerwienienia się uspokoiły
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Lioele i Misha PC stawiam na równi

Super Ja teraz czekam jeszcze na małą wersję, bo tę juz mi córcia zarekwirowała i kazała sobie tylko nią czesać, bo nic, a nic nie boli
Ma rację, faktycznie nic nie boliWczoraj pierwszy raz się uczesałam i dziś cały czas głaskam włosy są takie mięciutkie
Ja jeszcze nie mam Lioele, będę musiała kliknąć
Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Oznajmiam wszem i wobec, że przez Was wydałam kolejne pieniądze na rzecz niezbędną
Kliknęłam sobie mój pierwszy w życiu BB cream - Missha PC w odcieniu 21 (oby był dobry - bo ja dosyć jasna jestem)
A cieszę się jak głupia
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:58   #3160
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Oznajmiam wszem i wobec, że przez Was wydałam kolejne pieniądze na rzecz niezbędną
Kliknęłam sobie mój pierwszy w życiu BB cream - Missha PC w odcieniu 21 (oby był dobry - bo ja dosyć jasna jestem)
A cieszę się jak głupia
Jeśli jesteś jasna jak 010 / 020 w Chanelach albo Diorach to będzie raczej za ciemna.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:58   #3161
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Hello Melduję, że kliknęłam tę maseczkę trzyminutową Fryderyka deFekaja I jeszcze ten nabłyszczacz w sprayu. Cena spoko, zachwalacie - żal było nie brać. Oczywiście zapłaciłam kartą TŻa, bo ja cały czas podtrzymuję bunt wobec truskawy
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 12:00   #3162
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Hello Melduję, że kliknęłam tę maseczkę trzyminutową Fryderyka deFekaja I jeszcze ten nabłyszczacz w sprayu. Cena spoko, zachwalacie - żal było nie brać. Oczywiście zapłaciłam kartą TŻa, bo ja cały czas podtrzymuję bunt wobec truskawy
no i bardzo dobrze zrobilas!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:02   #3163
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no i bardzo dobrze zrobilas!
Mam nadzieję Tylko teraz trzeba będzie tygodniami czekać na przesyłkę A kiedyś to...parę dni i paczusia w domu (moje jakoś szczęśliwie omijały cło), a jakie ceny....ech, rozmarzyłam się znowu
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:04   #3164
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

A czego Tyś się zabuntowała na Truskawę? Bo ja nie na czasie jestem, tak wpadłam do dziewczyn tylko po malutką radę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:07   #3165
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Truskaweczki, może któraś z Was mi pomoże

Naszło mnie na zakup helenkowego magic concealer Cena wydaje mi się kusząca, bo bez obniżki lojalnościowe to 104zł.
Tylko nie wiem czy to nie staroć i nie ma pojęcia czy brać kolor 02 czy 03

Byłabym wdzięczna za wszelką radę i pomoc
A nie lepiej poczekac na "-30% w Sephorze?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
W ogóle mam głupie pytanie, które nie wiem gdzie zadać A jako, że Wy jesteście tutaj na kolorówce, to pewnie wszystkie będziecie wiedziały

Jak stosować bazę pod cienie? W którym momencie podczas robienia makijażu ją nałożyć, żeby najlepiej spełniała swoje zadanie? Słyszałam/czytałam, że niektórzy nakładają na gołe oko, później puder, później ciebie, niektórzy na oko po pudrze, już przed samym nakładaniem cieni Może to głupie, ale interesuje mnie, czy to ma znaczenie, czy jakkolwiek się nie zrobi, to będzie dobrze
Krem, podklad, puder, baza, cienie. Na gole oko gorzej sie trzyma bo albo nakladasz na krem i jest gorsza przyczepnosc bazy albo jesli bez kremu to wysusza skore i moze podraznic.

-------------------------------------------------------
Juz dwa tygodnie czekam na Misshe i prawie dwa na cienie Diora z USA .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:11   #3166
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
ja mam bardzo wrażliwą cerę i odkąd stosuję BB wszystkie zaczerwienienia się uspokoiły

Ma rację, faktycznie nic nie boliWczoraj pierwszy raz się uczesałam i dziś cały czas głaskam włosy są takie mięciutkie
Ja jeszcze nie mam Lioele, będę musiała kliknąć

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;23829294]Jeśli jesteś jasna jak 010 / 020 w Chanelach albo Diorach to będzie raczej za ciemna.[/QUOTE]



Chanel ani Diora nie używałam. Więc nie mam porównania. Ale np. z aptecznych: Pharmaceris najjaśniejszy, Vichy norma teint - też najjaśniejszy.
Hm... jak do mnie doleci i okaże się za ciemny to oddam - a podejrzewam, że chętnych nie zabraknie
A wybrałam 21 po obejrzeniu tysięcy swatchy. Wydał mi się najbardziej naturalny - beżowy, a nie różowy - ja naczynkowiec jestem. 13-tka taka sinobita jakaś
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:11   #3167
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A czego Tyś się zabuntowała na Truskawę? Bo ja nie na czasie jestem, tak wpadłam do dziewczyn tylko po malutką radę
No widzę właśnie, że Cię tu przywiało Jak wzięłaś magica 02 heleny, to git. 01 jest ekstremalnie jasny, a 03 chyba zbyt ciemny dla średniej karnacji - tym bardziej, że jak ktoś tu wcześniej zauważył, korektor powinien być trochę jaśniejszy niż skóra żeby efekt "odświeżenia" i rozświetlenia był bardziej widoczny.

A czemu się obraziłam ? Bo w tym roku dwukrotnie podnieśli ceny w związku z doliczeniem VATu Kiedyś ceny były bez VATu, a podatek płaciło się tylko wtedy kiedy nieszczęśliwie przesyłka wpadła w łapy celników (a nie każda trafiała). Zresztą truskawa refundowała naliczony VAT więc opłacało się jak jasna cholera A jeszcze jak w 2007 dolar chodził po 2, 20 zł, to już w ogóle była bajka.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:15   #3168
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23829488]A nie lepiej poczekac na "-30% w Sephorze?[/quote]Do naj, naj, naj bliższej sephory mam jakies 80... może 90km i przez najbliższe kilka (kilkanaście?) tygodni mi będzie nie po drodze... a teraz kliknęłam i wyszło za 80zł. Poczekam, nigdzie mi się nie spieszy
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23829488]Krem, podklad, puder, baza, cienie. Na gole oko gorzej sie trzyma bo albo nakladasz na krem i jest gorsza przyczepnosc bazy albo jesli bez kremu to wysusza skore i moze podraznic.[/QUOTE]Ja rano zawsze nakładam krem na paszczę i krem pod oczy, na to filtry, a dopiero wtedy cała reszta, więc krem to dla mnie rzecz oczywista

No tak właśnie pytam o tę kolejność, bo są różne szkoły... ja testowałam jedną i szczerze mówiąc powalona trwałością cieni na bazie nie byłam Ale to może wina bazy i cieni a nie stosowanej metody Muszę się wreszcie zdecydować i kupić tę bazę urban decay

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Sine, pamiętam te piękne czasy, kiedy moja szanelka kosztowała u nich dosłownie grosze w porównaniu do tego co u nas A pradę z pompką ( wtedy sobie kupiłam za 140zł chyba... i celnicy RAZ! (jeden jedyny) dorwali moje paczki na dziesiątki zamówień... teraz mnie tu przywiało, bo.. od przynajmniej 1,5roku nic z truskawy nie brałam, ale cena całkiem przyzwoita tego Magica, to kliknęłam
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:17   #3169
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
a teraz kliknęłam i wyszło za 80zł.
Dobra cena Normalnie kosztuje grubo ponad stówę więc opłacało się.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 12:18   #3170
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI


strasznie mi sie podobaja historie o corkach/kotach kradnacych szczotki to wlasnie pokazuje jej fenomen, bo w koncu dziecko ciezko zachecic do czesania
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:23   #3171
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
bo w koncu dziecko ciezko zachecic do czesania
Boże, przypomniało mi się jak mnie babcia czesała w moich pacholęcych latach. Traumę mam do dzisiaj Szklanka czy tam mała miseczka woda, jakaś okropna szczota i jazda walaczyć z moimi biednymi, delikatnymi blond puklami. To było straszne

Do dzisiaj szczotki do włosów nie używam, a jedynie grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami. Zresztą poza okresem dziewczyństwa nie nosiłam nigdy potem długich włosów, to mi nie potrzebna w sumie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:29   #3172
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość


Chanel ani Diora nie używałam. Więc nie mam porównania. Ale np. z aptecznych: Pharmaceris najjaśniejszy, Vichy norma teint - też najjaśniejszy.
Hm... jak do mnie doleci i okaże się za ciemny to oddam - a podejrzewam, że chętnych nie zabraknie
A wybrałam 21 po obejrzeniu tysięcy swatchy. Wydał mi się najbardziej naturalny - beżowy, a nie różowy - ja naczynkowiec jestem. 13-tka taka sinobita jakaś
Oby pasował 13 rzeczywiście jest truposzkiem, tez kliknęłam co by 21 rozjaśniać minimalnie (z dość dobrym skutkiem).
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:29   #3173
matro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Witam dziewczyny, zamówiłam pierwszą w życiu paczkę na truskawce, czy możecie mi powiedzieć co oznacza : "Awaiting customs clearance"?
Będę wdzięczna
matro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:32   #3174
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez matro Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, zamówiłam pierwszą w życiu paczkę na truskawce, czy możecie mi powiedzieć co oznacza : "Awaiting customs clearance"?
Będę wdzięczna
oczekuje na odprawę celną Trafiła do urzędu, w ciągu paru dni powinni ją pchnąć dalej na pocztę.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:35   #3175
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;23829985]Oby pasował 13 rzeczywiście jest truposzkiem, tez kliknęłam co by 21 rozjaśniać minimalnie (z dość dobrym skutkiem).[/QUOTE]

Hihi Coś czuję, że sobie doklikam jeszcze 13tkę. W razie czego też pomieszam
no nie no, ja to dzisiaj przeszłam samą siebie. Mam wolny dzień - i coś mi się rzuciło na mózgownicę po prostu. Nigdy nawet próbki nie miałam w ręku - nie wiem czy mnie nie zapcha itd. A od razu kupuję 50 g i to podwójnie
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:48   #3176
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Do naj, naj, naj bliższej sephory mam jakies 80... może 90km i przez najbliższe kilka (kilkanaście?) tygodni mi będzie nie po drodze... a teraz kliknęłam i wyszło za 80zł. Poczekam, nigdzie mi się nie spieszy
Magic jest tylko w Douglas'ie i to za 160 zł
Sephora go wycofała dość dawno temu

a jak to zrobiłaś, że wyszło ci 80 zł?
Bo dziś jest Magic na tru za 104 zł a -15% daje 88,40 zl
Masz jakąś dodatkową zniżkę jeszcze?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:52   #3177
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Magic jest tylko w Douglas'ie i to za 160 zł
Sephora go wycofała dość dawno temu

a jak to zrobiłaś, że wyszło ci 80 zł?
Bo dziś jest Magic na tru za 104 zł a -15% daje 88,40 zl
Masz jakąś dodatkową zniżkę jeszcze?
Douglasa też mam tak samo daleko, u mnie na wsi niestety ich nie ma...


Tzn. Truskawa mi zrobiła, a nie ja ja kliknełam po 104zł na konto, na którym mam tylko -7,5%, ale dodatkowo mi dali -15% + gratis CK lipstick i wyszło 80,60zł
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:55   #3178
matro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
oczekuje na odprawę celną Trafiła do urzędu, w ciągu paru dni powinni ją pchnąć dalej na pocztę.
Wielkie dzięki! Już nie mogę się doczekać
matro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 12:57   #3179
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Douglasa też mam tak samo daleko, u mnie na wsi niestety ich nie ma...


Tzn. Truskawa mi zrobiła, a nie ja ja kliknełam po 104zł na konto, na którym mam tylko -7,5%, ale dodatkowo mi dali -15% + gratis CK lipstick i wyszło 80,60zł
no to rewelacja
to bierz jeszcze coś, bo rzadko Tru tak rozpieszcza nas ostatnio
a te pomadki CK to są bardzo fajne, niedawno były też dodawane do zamówień. będziesz zadowolona
zrobiłabym ci swatch z nr 1 Magica, ale jestem w pracy.
jednak skoro nie masz białej cery jak ja, to nr 1 będzie nie dla ciebie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:02   #3180
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

beeets nie ma co z tym magic 01 kombinować, bo wszyscy mi tu zgodnie mówią, że nie dla mnie

Pomadkę wzięłam czerwoną Nie wiem co mi odbiło z czerwieniami ostatnio...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.