Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-26, 17:15   #3151
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Wymioty a tabletki antykoncepcyjne - wątek zbiorczy.

moze poczekaj do wieczora i weź ją zaraz przed snem?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:04   #3152
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

witam,

biore antybiotyk na angine, dwa razy dziennie plus przeciwgrzybiczny


jak powinnam to przyjmowac żeby zbytnio nie wchodzily sobie w droge anty, te antybiotyki i euthyrox brany rano?
czy moze to bez znaczenia bo i tak beda sobie wchodzic?


mam nadzieje że nie sa w stanie oslabic dzialania anty na tyle, żebym dostala okres wczesniej....
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 15:56   #3153
yenneffer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wymioty a tabletki antykoncepcyjne - wątek zbiorczy.

heeej dziewczyny mam ważne pytanie, wczoraj kochałam się z chłopakiem podczas 4 dnia okresu i tym samym był to mój 4 dzień przyjmowania tabletek. Tego dnia wziełam tabletke ok. 18.00 i niestety zwymiotowałam ok.22.00 ,czyli teoretycznie tabletka powinna się wchłonąć. Czy moge dalej brać tabletki według schematu? Nie brałam dodatkowej tego samego dnia ponieważ według ulotki tabletka została wchłonięta. no i czy istnieje ryzyko ciąży? Teoretycznie podczas okresu jest to niemożliwe. Dodam ,że nie stosowałam dodatkowych zabezpieczeń. Prosze o odpowiedz.
yenneffer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 16:01   #3154
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Wymioty a tabletki antykoncepcyjne - wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez yenneffer Pokaż wiadomość
heeej dziewczyny mam ważne pytanie, wczoraj kochałam się z chłopakiem podczas 4 dnia okresu i tym samym był to mój 4 dzień przyjmowania tabletek. Tego dnia wziełam tabletke ok. 18.00 i niestety zwymiotowałam ok.22.00 ,czyli teoretycznie tabletka powinna się wchłonąć. Czy moge dalej brać tabletki według schematu? Nie brałam dodatkowej tego samego dnia ponieważ według ulotki tabletka została wchłonięta. no i czy istnieje ryzyko ciąży? Teoretycznie podczas okresu jest to niemożliwe. Dodam ,że nie stosowałam dodatkowych zabezpieczeń. Prosze o odpowiedz.
Wg mnie wszystko ok. Te 4 godziny są z zapasem... ja bym się nie przejmowała- moim zdaniem zabezpieczenie jest ok.

Podczas okresu można zajsc w ciążę. Zakładając, że nie bierzesz tabletek oczywiście.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 17:12   #3155
yenneffer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wymioty a tabletki antykoncepcyjne - wątek zbiorczy.

bardzo dziękuje
yenneffer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 21:49   #3156
iris88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Unhappy Pominięte 2 tabl. antykoncepcyjne w I tygodniu - proszę o pomoc!

Biorę tabletki Yasminelle od dłuższego czasu. Teraz mam pierwszy tydzień. Niestety wyjechałam i zapomniałam wziąć ze sobą opakowania. Wzięłam więc tabletki w:
1. poniedziałek
2. wtorek
3. środę
4. czwartek
5. piątek
6. sobotę (codziennie o 22.00)

Dziś jest niedziela i nie mam jak wziąć tabletki, jutro również - dopiero we wtorek wieczorem będę miała do nich dostęp. Co mam w tej sytuacji zrobić? Nie współżyłam w ciągu ostatniego tygodnia. Mam jeszcze możliwość wzięcia tabletek od innej osoby (ale ona bierze Novynette). Bardzo proszę o szybką odpowiedź: czy mam teraz zrobić przerwę? czy wziąć przez te dwa dni tabletki Novynette? a może we wtorek wziąć naraz 3 tabletki? Albo ominąć te 2 i wziąć we wtorek tylko jedną? No i jak będzie ze skutecznością tabletek po tej sytuacji?

Bardzo proszę o pomoc.
iris88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 22:12   #3157
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Pominięte 2 tabl. antykoncepcyjne w I tygodniu - proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez iris88 Pokaż wiadomość
Biorę tabletki Yasminelle od dłuższego czasu. Teraz mam pierwszy tydzień. Niestety wyjechałam i zapomniałam wziąć ze sobą opakowania. Wzięłam więc tabletki w:
1. poniedziałek
2. wtorek
3. środę
4. czwartek
5. piątek
6. sobotę (codziennie o 22.00)

Dziś jest niedziela i nie mam jak wziąć tabletki, jutro również - dopiero we wtorek wieczorem będę miała do nich dostęp. Co mam w tej sytuacji zrobić? Nie współżyłam w ciągu ostatniego tygodnia. Mam jeszcze możliwość wzięcia tabletek od innej osoby (ale ona bierze Novynette). Bardzo proszę o szybką odpowiedź: czy mam teraz zrobić przerwę? czy wziąć przez te dwa dni tabletki Novynette? a może we wtorek wziąć naraz 3 tabletki? Albo ominąć te 2 i wziąć we wtorek tylko jedną? No i jak będzie ze skutecznością tabletek po tej sytuacji?

Bardzo proszę o pomoc.
na pewno nie wolno Ci wziąć Novynette
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 22:18   #3158
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Pominięte 2 tabl. antykoncepcyjne w I tygodniu - proszę o pomoc!

to yasminelle MUSISZ IŚĆ DO LEKARZA jak najszybciej
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 22:20   #3159
iris88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: Pominięte 2 tabl. antykoncepcyjne w I tygodniu - proszę o pomoc!

Jest weekend majowy, więc do lekarza mogłabym iść najszybciej we wtorek, a wtedy to już będę miała dostęp do moich tabletek.
iris88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 22:21   #3160
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Pominięte 2 tabl. antykoncepcyjne w I tygodniu - proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez iris88 Pokaż wiadomość
Jest weekend majowy, więc do lekarza mogłabym iść najszybciej we wtorek, a wtedy to już będę miała dostęp do moich tabletek.
nieprawda dla chcącego nic trudnego, czyli wycieczka na dyżur do szpitala po recepte, a potem apteka 24h.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 22:25   #3161
iris88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: Pominięte 2 tabl. antykoncepcyjne w I tygodniu - proszę o pomoc!

Być może w Warszawie to nie problem, ale u mnie, na dodatek bez samochodu byłby to spory kłopot. Co się stanie jeśli wezmę je dopiero we wtorek? Najważniejsze czego chciałabym się dowiedzieć to czy mam teraz zroobić znowu 7 dni przerwy, czy wziąć we wtorek 3 naraz, czy te dwie pominąć, a od wtorku zacząć normalnie brać?
iris88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 11:53   #3162
basiek91
Raczkowanie
 
Avatar basiek91
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dolnośląskie/lubuskie z racji studiów
Wiadomości: 303
Dot.: Pominięte 2 tabl. antykoncepcyjne w I tygodniu - proszę o pomoc!

Ja biorę kontracept i na ulotce jest taki schemacik: jeśli w 1tyg pominięto 1tabl a stosunek nie odbył się należy przyjąć pominiętą tabl(do 12h), dodatkowa antykoncepcja i dokończyć należy przyjmowanie tabletek z blistra. jesli więcej tabl to należy zasięgnąć porady lekarza
basiek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:55   #3163
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Pominięte 2 tabl. antykoncepcyjne w I tygodniu - proszę o pomoc!

A ktore to tabletki? Z jakiego tygodnia?
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:57   #3164
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Pominięte 2 tabl. antykoncepcyjne w I tygodniu - proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
A ktore to tabletki? Z jakiego tygodnia?
masz napisane w pierwszym poście.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:06   #3165
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Pominięte 2 tabl. antykoncepcyjne w I tygodniu - proszę o pomoc!

A tak, pierwszy tydzien...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 21:27   #3166
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

czesc

zapomniałam wziac tabletke wczraj czyli w czwartek, w srode wieczorem wzielam, dzis patrze a jest piatek?
prosze szybka odpowiedz, czy skuteczosc jest zachowana zy mam wziac naraz 2 tabletki??
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 21:47   #3167
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

przeczytaj ulotkę a wszystko stanie się jasne
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 22:27   #3168
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
przeczytaj ulotkę a wszystko stanie się jasne

poza tym nie napisała, który to tydzień...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 06:51   #3169
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

trochę spanikowałam. 2 tydzień wziełam 2 tabletki naraz/ tak jak pisało na uniwersalnej ulotce na wizażu.
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 10:20   #3170
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
trochę spanikowałam. 2 tydzień wziełam 2 tabletki naraz/ tak jak pisało na uniwersalnej ulotce na wizażu.
i dobrze
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 16:25   #3171
ohhwee86
Raczkowanie
 
Avatar ohhwee86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

witajcie!
biore yaz codziennie o godzinie 20
wczoraj wzielam 2ga tabletke 3go opakowania, normalnie o 20,po czym ok godziny 23.30 zaczelam wymiotowac,dopadla mnie grypa jelitowa.
W ulotce jest napisane zeby w takich sytuacjach postepowac tak,jak w przypadku pominiecia tabletki.
niestety po calych tych rewolucjach zasnelam i nie wzielam tabletki w ciagu 12 godzin tylko w ciagu 14, czyli ryzyko ciazy jest tym bardziej,ze wczoraj tez doszlo do stosunku,niestety cholera jasna
teraz te 12 godzin liczyc od wymiotow czy od tej stalej godziny, o ktorej biore pigulki.

dzisiaj niestety sobota,zaden lekarz nie chce mnie przyjac,albo nie odbiera telefonu,zaczynam panikowac i jestem wsciekla na siebie...

myslicie,ze od tej 20 do 23.30 cos juz tam sie wchlonelo??
__________________
Boys, boys, boys I'm looking for a good time Boys, boys, boys Get ready for my love
ohhwee86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 17:14   #3172
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

przez pierwszy miesiąc brałam cilest o godz 11 przerwa i po siedmiu dniach nie wziełam o 11 a o 18 i tak już 6 tabletek mniej wiecej po 18 czy to ma jakiś wpływ na zabezpieczenie? wczoraj kochałam się bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń i teraz nie wiem to moje drugie opakowanie
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 18:10   #3173
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
przez pierwszy miesiąc brałam cilest o godz 11 przerwa i po siedmiu dniach nie wziełam o 11 a o 18 i tak już 6 tabletek mniej wiecej po 18 czy to ma jakiś wpływ na zabezpieczenie? wczoraj kochałam się bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń i teraz nie wiem to moje drugie opakowanie
Nie, to nie wpłyneło na zabezpieczenie
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:37   #3174
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Nie, to nie wpłyneło na zabezpieczenie
potwierdzam
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 11:05   #3175
Kasandra90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

witam Was,

to mój pierwszy post na forum i chciałabym się zapytać czy istnieje duże prawdopodobieństwo "wpadki":

Biorę od dłuższego czasu Harmonet. Ostatnio miałam problemy żołądkowe i przyjmując 6stą tabletkę po jakieś 2 godzinach wymiotowałam. Nie przyjełam po zwymiotowaniu niestety kolejnej tabletki gdyż byłam tak zamroczona, że to była jedna z ostatnich rzeczy, o których wtedy myślałam. Kolejną tabletkę przyjęłam o stałej porze następnego dnia. Trzy dni później (po niepewnej tabletce - czyli przyjełam 3 kolejne prawidłowo i napewno się wchłonęły) współżyłam z moim chłopakiem zabezpieczając się dodatkowo prezerwatywą, która jakby było ...... niestety pękła. Chciałabym zapytać czy istnieje duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąże? Wiem doskonale, że dla pewności winnam wziąść 2gą tabletkę - czego nie uczyniłam, wiedziałam o tym aby sie na wszelki wypadek dodatkowo zabezpieczać - co zrobiliśmy - ale jak pech to pech. Wiem też, że jednak stężenie hormonów w krwi utrzymuje się troche dłużej i z reguły nie ma większych problemów jak się zapomni bądź z ew. zwymiotuje jedynie jedną tabletke z opakowania, jak również wiem, iż Harmonet wchłania się z przewodu pokarmowego bardzo szybko bo max steżenie we krwi jest juz po 1-2 h od przyjęcia....ale poprostu już sama ze sobą nie mogę wytrzymać i proszę o odpowiedź.
Kasandra90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 11:48   #3176
mnka
Zakorzenienie
 
Avatar mnka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 927
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Poradźcie proszę, bo dzisiaj byłam u kilku lekarzy- nie pracują w niedziele, do żadnego też się dodzwonić nie mogę Aktualnie jestem w pierwszym tygodniu opakowania. Biorę Yasmin. Wczoraj o 21 wzięłam tabletkę. Około 23 wymiotowałam. Więc prawdopodobnie tabletka też została zwymiotowana. Pięć dni temu był ostatni stosunek. Jestem w kropce. Co mam w takiej sytuacji zrobić?
mnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 11:51   #3177
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez mnka Pokaż wiadomość
Poradźcie proszę, bo dzisiaj byłam u kilku lekarzy- nie pracują w niedziele, do żadnego też się dodzwonić nie mogę Aktualnie jestem w pierwszym tygodniu opakowania. Biorę Yasmin. Wczoraj o 21 wzięłam tabletkę. Około 23 wymiotowałam. Więc prawdopodobnie tabletka też została zwymiotowana. Pięć dni temu był ostatni stosunek. Jestem w kropce. Co mam w takiej sytuacji zrobić?
Nic się nie dzieje, ale zabezpieczaj się przez tydz.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 11:55   #3178
mnka
Zakorzenienie
 
Avatar mnka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 927
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Nic się nie dzieje, ale zabezpieczaj się przez tydz.
Dziękuję za odpowiedź i uspokojenie
mnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 11:56   #3179
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

proszę*
Miłego dnia
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 12:06   #3180
Kasandra90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zapomniałam,zwymiowałam,z gubiłam tabletki,wzięte za dużo,tabletki a biegunka-z

A mnie by ktoś chociaż troszke uspokoił....
Kasandra90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.