Rozstanie z facetem, część XXVI - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-19, 07:18   #3181
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez magd102 Pokaż wiadomość
Gdyby też każda do której zarywa zajęty chłopak uświadamiała jego dziewczynie z jakim dupkiem jest to wiele dziewczyn oszczędziłoby czasu na takich frajerów(...)
Gdyby każda zdradzona kopała misiaczka w dupeczkę, to też świat by był dużo piękniejszy...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 07:38   #3182
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez nonaka91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wiem, że z nim to przeszłość, ale czasami człowiekowi jest tak źle żeby się nawet do jeża przytulił

zlosnica89 - no dokładnie. Denerwuje mnie, że takie myśli mnie naszły po takim długim czasie
Gdy mam taki dzień, że przychodzi mi ochota na przytulenie sie do ex wtedy ide na siłownie, trening najlepszy na wszystko

Chociaż szczerze Wam powiem, że przez ostatnie kilka dni miałam małe zachwianie... Przyjechał na urlop mój dobry znajomy (a jeszcze lepszy ex) zza granicy i męczy mnie żebym przyjechała chociaż na weekend zobaczyć się z nim (ex oczywiście na jego przyjazd wynurzył się, takie słuchy mnie dochodzą) i chyba za 100razy zawahałam się czy jechać czy nie... W sumie to chciałabym się mu pokazać, nie widziałam go prawie od 3 miesięcy, przez ten czas dużo się u mnie zmieniło, podejście do życia, ciało . I nachodzą mnie takie myśli, żeby pojawić się tam, żeby poczuł na własnej skórze co stracił... I poza tym to mam ochotę spotkać się z tym znajomym, bo nie widziałam go od września, a nie wiadomo kiedy znów się pojawi. Co myślicie na ten temat?
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 07:42   #3183
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
I nachodzą mnie takie myśli, żeby pojawić się tam, żeby poczuł na własnej skórze co stracił...
Czyli jeszcze się nie wyleczyłaś. Czyli nie jedź - za duże ryzyko. Koledze zaproponuj spotkanie na plotach we dwójkę, tam gdzie nie spotkasz eksa.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 07:52   #3184
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Czyli jeszcze się nie wyleczyłaś. Czyli nie jedź - za duże ryzyko. Koledze zaproponuj spotkanie na plotach we dwójkę, tam gdzie nie spotkasz eksa.
Gdyby tak sie dało Niestety żeby spotkać sie ze znajomym musze tam jechać Kurde mam ochote sie sprawdzić co poczuje jak go spotkam. Wydaje mi sie, że już wyleczona jestem, szaleje za innym
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 07:58   #3185
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

stupify - chcesz się sprawdzić, to jedź, ale po mojemu gdyby Ci zwisał, to by Ci zwisał, miałabyś głęboko gdzieś co sobie pomyśli jak zobaczy Twój nowy image. Jeśli tak Ci zależy, to jedź, ale miej świadomość że cały ten cyrk może się zacząć od nowa, zwłaszcza jeśli on się tak bardzo Twoim nowym image zachwyci. Napisze do Ciebie i będzie cyrk. Albo po prostu zobaczysz go i będzie cyrk. Jasne, nie musi tak być. Ale może i trzeba się na ten wypadek zabezpieczyć, na przykład mieć pod ręką koleżankę, która Ci da w czoło i nie pozwoli odpisać/spotkać się i inne takie :P
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 08:01   #3186
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Masz racje... do wieczora dużo czasu, zdąże to przemyśleć...
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 09:03   #3187
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Nie zastanawiam się,bo nie ma nad czym,zajęty=nietykalny.


Właściwe podejście.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 11:02   #3188
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez magd102 Pokaż wiadomość
Ech... gdy tak każda myślała świat byłby o wiele lepszy...
Mama mi zawsze powtarzała,że na czyimś nieszczęściu nie zbuduje się swojego szczęścia.

Hm, poflirtować sobie zawsze można,nawet w ramach sportu:P żeby nie wyjść z wprawy
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 11:35   #3189
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Przemyślałam - nie jade Doszłam do wniosku, że tak naprawdę to po części chciałam jechać dlatego by spotkać sie ze znajomym, ale jednak po większej części dlatego, by ex mnie zobaczył. Nie czuje potrzeby udowadniania mu jaka to jestem silna i afiszowania się przed nim nową sobą. To jest moje życie, moje zmiany i najważniejsze, że ja je dostrzegam i ciesze sie z nich każdego dnia
Elve dzięki za naprowadzenie
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 11:47   #3190
makao33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 140
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

mialyscie tak, ze będąc z innym tęskinlyście za ex?...
makao33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 14:27   #3191
EntiEnti
Raczkowanie
 
Avatar EntiEnti
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 182
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Prosze, neich mi ktos powie cos madrego...
EntiEnti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 14:37   #3192
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Mama mi zawsze powtarzała,że na czyimś nieszczęściu nie zbuduje się swojego szczęścia.
Z drugiej strony, jeśli związek jest prawdziwie udany, szczęśliwy itd, to żadne wdzięki płci przeciwnej nie powinny być zagrożeniem...

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Przemyślałam - nie jade
Myślę że to dobra decyzja

Dumna jestem no!

Cytat:
Napisane przez makao33 Pokaż wiadomość
mialyscie tak, ze będąc z innym tęskinlyście za ex?...
Zdarzyło mi się, nigdy więcej nie wejdę w nowy związek przed wyleczeniem się ze starego.

Cytat:
Napisane przez EntiEnti Pokaż wiadomość
Prosze, neich mi ktos powie cos madrego...
Coś mądrego
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:45   #3193
zlosnica89
Raczkowanie
 
Avatar zlosnica89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 212
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez _kruszyna Pokaż wiadomość
Ja na jego miejscu chciałabym się jak najszybciej zoabaczyc z drugą stroną, no chyba, że... chce zerwać. Nie wiem czemu ale trochę to tak odbieram, albo coś na zasadzie "jest to dobrze, ale jak jej nie ma to też fajnie więc nie ma co się wysilać"... obym była w błędzie.
Ostatnio wśród facetów zrobiła się moda,że zamiast normalnie powiedzieć dziewczynie,że np "To nie jest to,powinniśmy się rozstać" to zaczynają się odseparowywać od dziewczyny,ta wariuje bo nie wie co się dzieje, a oni czekają aż "samo się zerwie",albo dziewczyna to zrobi (która już nie wytrzymuje tego olewania), bo oni nie mają na tyle jaj,by powiedzieć wprost.
__________________

Podążasz za tłumem, czy kierujesz się własnym rozumem?


zlosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:58   #3194
Petrycja
Zakorzenienie
 
Avatar Petrycja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 035
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez zlosnica89 Pokaż wiadomość
Ostatnio wśród facetów zrobiła się moda,że zamiast normalnie powiedzieć dziewczynie,że np "To nie jest to,powinniśmy się rozstać" to zaczynają się odseparowywać od dziewczyny,ta wariuje bo nie wie co się dzieje, a oni czekają aż "samo się zerwie",albo dziewczyna to zrobi (która już nie wytrzymuje tego olewania), bo oni nie mają na tyle jaj,by powiedzieć wprost.
Popieram! Zachowują się czasami jak tchórze, nie umiejąc nawet powiedzieć wprost co myślą. A uważam, że jeśli im zależało kiedykolwiek to po prostu wypada powiedzieć o tym wprost. A nie uciekać się do takich gierek, wymigiwac się od spotkań aż w końcu zerwać przez sms lub doprowadzić dziewczynę do takiego stanu, że to ona zrywa bo już nie wie biedna co robić. Facetom brakuje już zupełnie klasy. A zachowanie takie typowo dziecinne, rodem z gimnazjum.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez EntiEnti Pokaż wiadomość
Prosze, neich mi ktos powie cos madrego...
Najpierw Ty nam powiedz, co Ci na sercu leży
__________________
sh
Petrycja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:16   #3195
EntiEnti
Raczkowanie
 
Avatar EntiEnti
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 182
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Petrycja Pokaż wiadomość




Najpierw Ty nam powiedz, co Ci na sercu leży

Pisalam w ostatnim poscie i sie no nic nie zmienilo.

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

Coś mądrego
No dzieki, dzieki, akurat na Ciebie liczylam
EntiEnti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:33   #3196
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez EntiEnti Pokaż wiadomość
Prosze, neich mi ktos powie cos madrego...
Z zasady nieoznaczoności wynika możliwość przetunelowania określonej bariery przez cząstkę. Zjawisko to jest nazywane efektem tunelowania. Eksperymentem myślowym pomagającym zrozumieć ten efekt jest umieszczenie elektronów wewnątrz pudełka. Według mechaniki klasycznej elektron nie może wyskoczyć z pudełka i znaleźć się poza nim. Jednak według teorii kwantowej istnieje określone prawdopodobieństwo, że położenie elektronu będzie znajdować się poza pudełkiem. Efekt tunelowania wykorzystywany jest w diodzie tunelowej, która z kolei jest wykorzystywana na szeroką skalę w elektronice użytkowej.
Cytat:
Napisane przez EntiEnti Pokaż wiadomość
Dowiedzialam sie, ze moj byly snuje plany na przyszlosc, gdzie chce wyjechac itd.To ten, ktory mowil ze nie jest pewny uczuc i nie jest gotowy sie dla mnie poswiecac. To bylo kiedy trzeba bylo pomyslec o tym, ze moze musilaby sie przeprowadzic. Teraz sie okazuje, ze zamiast tego mnie rzucil i jedzie do pracy za granice(!). Do mnie nie chcial sie przeprowadzic za granice! Jest wolny, korzysta z zycia, ma czego chcial. Mamo, jak on mial mnie w dupie.
Cóż, nie zależało mu aż tak na Tobie, by DLA CIEBIE się przeprowadzić. Obecne jego zachowanie wynika z tego, co robi DLA SIEBIE. To już nie stanowi poświęcenia dla osoby trzeciej, tylko stało się sposobem samorozwoju.

Wcale nie musiał Cię mieć w pupie. Po prostu nie zależało mu tak mocno albo nie był gotowy na życiowe zmiany. Nawet teraz nie masz pewności, że wyjedzie albo że zaraz nie wróci z podkulonym ogonem.
Cytat:
Napisane przez EntiEnti Pokaż wiadomość
No i teraz pytanie za 100 pkt. Co mam zrobic zeby nie umrzec, jak mnie roznosi? Czuje sie zlekcewazona, oszukana, wykorzystana, olana.

Mam w sobie tyle zlosci...niszczy mnie to. Nie moge sie nad niczym skupic. Pomijam fakt, z jego najlepszy kumpel ma teraz dziewczyne w ZWIAZKU NA ODLEGLOSC ( my tez bylismy w wiazku na odleglosc) i moj byly to pelni popiera.
Nie mierz innych swoją miarą. Często pozwalamy przyjaciołom na coś, przed czym sami się wzbraniamy.

Nie umrzesz, musisz to przetrwać i tyle. Teraz pewnie czujesz się jak śmieć, ale za jakiś czas będziesz się cieszyć, że uwolniłaś się z nieprzyszłościowego związku. A jak poznasz Tego Jedynego, to w ogóle zapomnisz, jak się teraz czujesz. Przejdź żałobę, daj się wylać swoim żalom i gniewowi i idź dalej przez życie. Nie marnuj czasu na rozmyślania o nim, tylko rób coś dla siebie. Masz prawo czuć się oszukana, ale nie masz potrzeby rwania sobie włosów z głowy, bo Twoje życie nie zakończyło się wraz ze związkiem.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:44   #3197
EntiEnti
Raczkowanie
 
Avatar EntiEnti
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 182
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Z zasady nieoznaczoności wynika możliwość przetunelowania określonej bariery przez cząstkę. Zjawisko to jest nazywane efektem tunelowania. Eksperymentem myślowym pomagającym zrozumieć ten efekt jest umieszczenie elektronów wewnątrz pudełka. Według mechaniki klasycznej elektron nie może wyskoczyć z pudełka i znaleźć się poza nim. Jednak według teorii kwantowej istnieje określone prawdopodobieństwo, że położenie elektronu będzie znajdować się poza pudełkiem. Efekt tunelowania wykorzystywany jest w diodzie tunelowej, która z kolei jest wykorzystywana na szeroką skalę w elektronice użytkowej.



Cóż, nie zależało mu aż tak na Tobie, by DLA CIEBIE się przeprowadzić. Obecne jego zachowanie wynika z tego, co robi DLA SIEBIE. To już nie stanowi poświęcenia dla osoby trzeciej, tylko stało się sposobem samorozwoju.

Wcale nie musiał Cię mieć w pupie. Po prostu nie zależało mu tak mocno albo nie był gotowy na życiowe zmiany. Nawet teraz nie masz pewności, że wyjedzie albo że zaraz nie wróci z podkulonym ogonem.

Nie mierz innych swoją miarą. Często pozwalamy przyjaciołom na coś, przed czym sami się wzbraniamy.

Nie umrzesz, musisz to przetrwać i tyle. Teraz pewnie czujesz się jak śmieć, ale za jakiś czas będziesz się cieszyć, że uwolniłaś się z nieprzyszłościowego związku. A jak poznasz Tego Jedynego, to w ogóle zapomnisz, jak się teraz czujesz. Przejdź żałobę, daj się wylać swoim żalom i gniewowi i idź dalej przez życie. Nie marnuj czasu na rozmyślania o nim, tylko rób coś dla siebie. Masz prawo czuć się oszukana, ale nie masz potrzeby rwania sobie włosów z głowy, bo Twoje życie nie zakończyło się wraz ze związkiem.
Znam efekt tunelowania

Eh, wiem ze to dla Ciebie pewnie brzmi jak glupie uzalanie sie nad soba. Serio sie staram. Dni mam zapelnione, pracy az nadto, mam tylko nadzieje, ze nie dowiem sie gorszych rzeczy.

Dzieki tak w ogole, zawsze slyszenie czegos konkretnego od trzeciej osoby dziala inaczej niz przekonywanie samej siebie.

Edytowane przez EntiEnti
Czas edycji: 2013-04-19 o 17:53
EntiEnti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:59   #3198
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

To nie jest głupie użalanie. Trudno czuć się świetnie po rozstaniu.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 18:08   #3199
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez magd102 Pokaż wiadomość
Ech... gdy tak każda myślała świat byłby o wiele lepszy...
Gdyby też każda do której zarywa zajęty chłopak uświadamiała jego dziewczynie z jakim dupkiem jest to wiele dziewczyn oszczędziłoby czasu na takich frajerów,ale niestety większość siedzi cicho i o tym,ze facet przyprawia rogi dziewczyna zazwyczaj dowiaduje się ostatnia
A ja ostatnio mam jakiegoś pecha,ciagle podobają mi sie zajęci faceci
Chyba juz taki wiek,ze nie mam juz prawa być szczęśliwa.
Jakoś Ci wolni mnie nie interesują.Co najlepsze ja rownież podobam sie tym zajetym tylko oczywiście ja nie robię sobie kłopotów i romanse z zajetymi sie nie bawie.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 18:39   #3200
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio mam jakiegoś pecha,ciagle podobają mi sie zajęci faceci
Przyczyny mogą być różne - brak wolnych i fajnych facetów, nadmiar zajętych i fajnych...
Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Chyba juz taki wiek,ze nie mam juz prawa być szczęśliwa.
Happy 110 Birthday!
Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Jakoś Ci wolni mnie nie interesują.Co najlepsze ja rownież podobam sie tym zajetym tylko oczywiście ja nie robię sobie kłopotów i romanse z zajetymi sie nie bawie.
Jak to się nie bawisz, skoro wiedziałaś stosunkowo wcześnie o tym kolesiu z pracy, że ma kobitę i dzieciaka?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 20:22   #3201
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Petrycja Pokaż wiadomość
Popieram! Zachowują się czasami jak tchórze, nie umiejąc nawet powiedzieć wprost co myślą. A uważam, że jeśli im zależało kiedykolwiek to po prostu wypada powiedzieć o tym wprost. A nie uciekać się do takich gierek, wymigiwac się od spotkań aż w końcu zerwać przez sms lub doprowadzić dziewczynę do takiego stanu, że to ona zrywa bo już nie wie biedna co robić. Facetom brakuje już zupełnie klasy. A zachowanie takie typowo dziecinne, rodem z gimnazjum.
faceci to tchórze, najlepiej głowę w piasek wsadzić i udawać, że się nic nie stało lub że nie wiadomo o co chodzi!

w ogóle mam wrażenie, że albo ja nie umiem gadać z facetami, albo za dużo wymagam, albo to oni nie potrafią przeprowadzać poważnych rozmów i nagle nic nie mają do powiedzenia..

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Mama mi zawsze powtarzała,że na czyimś nieszczęściu nie zbuduje się swojego szczęścia.

tak mówi moja eks-Teściowa.
i dodaje, że nie można zachowywać się w taki sposób by ktoś płakał przez Ciebie.
może głupie ale prawdziwe.
martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 20:24   #3202
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Przyczyny mogą być różne - brak wolnych i fajnych facetów, nadmiar zajętych i fajnych...

Happy 110 Birthday!

Jak to się nie bawisz, skoro wiedziałaś stosunkowo wcześnie o tym kolesiu z pracy, że ma kobitę i dzieciaka?
No może bawie,ale cieżko mi przestać tym bardziej,ze on mi sie strasznie podoba ale nie chce sie w coś wplatac.
Nasze spojrzenia ciagle sie spotykają,a nie winny flirt to chyba nic złego?
On i ja nie zabrniemy zbyt daleko bo chyba on ma swój rozum tak samo jak ja.Za jakiś czas mi i mu sie to znudzi i będzie ok
Głupie teksty lecą w moja stronę od każdego faceta w pracy tam,i maja zony itd.nie jest w sumie nic w tym złego,ale tylko on patrzy sie na mnie takim wzrokiem,ze gdy jest obok to czuje na sobie te jego spojrzenia
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 20:48   #3203
kasiuleczkaaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 16
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Witam ponownie,

Kiedyś pisałam tutaj o swoich problemach z moim już eks. Przed chwilą się rozstaliśmy, jest mi strasznie ciężko, normalnie świat mi się zawalił, od godziny 19 ciągle płaczę, po prostu już nie mam siły.. Nie wiedziałam, że człowiek może mieć tyle łez .. Uznał, że najlepiej i najuczciwiej będzie jak się rozstaniemy. Oboje płakaliśmy .. No koszmarne to było.. Nie wiem jak teraz sobie poradzić ..
kasiuleczkaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 20:51   #3204
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

Myślę że to dobra decyzja

Dumna jestem no!

Nawet nie wiesz jak miło to słyszeć
Chyba zaczynam mądrzeć

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiuleczkaaa90 Pokaż wiadomość
Witam ponownie,

Kiedyś pisałam tutaj o swoich problemach z moim już eks. Przed chwilą się rozstaliśmy, jest mi strasznie ciężko, normalnie świat mi się zawalił, od godziny 19 ciągle płaczę, po prostu już nie mam siły.. Nie wiedziałam, że człowiek może mieć tyle łez .. Uznał, że najlepiej i najuczciwiej będzie jak się rozstaniemy. Oboje płakaliśmy .. No koszmarne to było.. Nie wiem jak teraz sobie poradzić ..

Wiem, że to absurdalne ale z czasem będzie łatwiej
Mogłabyś przybliżyć w skrócie swoja historie?
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 21:08   #3205
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Nasze spojrzenia ciagle sie spotykają,a nie winny flirt to chyba nic złego?
Nic złego, jeśli nie wliczać Twoich postów "jak on może tak na mnie patrzeć, skoro ma żonę i dzieci" albo "ale mi dociął, a wydawał się taki zainteresowany". Lepiej spożytkować energię na coś mniej beznadziejnego
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 21:27   #3206
kasiuleczkaaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 16
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez kasiuleczkaaa90 Pokaż wiadomość
Hej Jestem tu nowa, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie

Mam ogormny problem z moim chłopakiem, prawdopodobnie ten związek już nie ma szans i strasznie mi ciężko. Ale może zacznę od początku. Jesteśmy razem prawie 2 lata, wszyscy uważają nasz związek za idealny. Oboje się dogadawyliśmy, cieszyliśmy się z każdej chwili razem. Planowaliśmy ślub, nawet staraliśmy się o dziecko, ale niestety nieskutecznie. Od października zeszłego roku wszystko zaczęło się psuć, nagle powiedział mi, że chce przerwy, że musi wszystko sobie poukładać i przemyśleć. Utrzymywaliśmy ze sobą kontakt, czasem się spotykaliśmy, ale czegoś brakowało. Ja czekałm na niego, męczyłam się niemiłosiernie, nie spałam po nocach, nie jadłam. Ten okres wspominam jako jedną wielką katastrofę. Gdy już całkowicie straciłam nadzieję i siłę, żeby walczyć, on stwierdził, że jednak mnie kocha i chce być ze mną. Te 3 miesiące były jak sielanka, wszystko pięknie i miło. A teraz znów wyskoczył z tą przerwą, nie mam już siły na to i powiedziałam mu o tym. Widzę, że on nie chce ze mną o tym rozmawiać, wiem, że jest zamkniętym człowiekiem i trudno mu się mówi o tym co czuję, przywykłam już do tego. We wtorek rozmawialiśmy przez telefon i mu powiedziałam, że musimy porozmawiać i wspólnie podjąć jakąś decyzję. W dodatku powiedziałam jeszcze, że w razie rozstania oddam mu wszystkie prezenty jakie od niego dostałam, wkurzył się, powiedział, że myślał, że jestem inna i rzucił słuchawką. Od tego czasu nie mamy ze sobą kontaktu. Jutro się spotykamy i podejmiemy jakąś decyzję. Jest mi cholernie ciężko, nie wiem co mam ze sobą zrobić. Nie potrtafię się niczym zająć, wszystko leci mi z rąk. Chciałabym, żeby nam się wszystko ułożyło, ale to już chyba nie możliwe ...

To jest mój pierwszy post.
kasiuleczkaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 10:36   #3207
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Dzień dobry!

http://www.youtube.com/watch?v=ppBDuHaStvs
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 11:28   #3208
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

U mnie bez zmian - dalej zero odzewu...

Ale jakoś nie rozpaczam. Wczoraj poszłam wreszcie do moich koleżanek na winko, u których nie byłam cały ten czas "związku z nim" - mimo zaproszeń nie chciał ze mną się wybrać. Odwiedził mnie kolega, któremu ewidentnie się podobam. Co prawda jasno wiele razy mu mówiłam, że nic z tego, ale generalnie go lubię i miło spędziłam czas.
A no i wczoraj wyprostowałam sobie trwale włosy (nienawidzę moich naturalnych) - zabieg długi, kosztowny ale będę miała rok spokoju, A mój ex uwielbiał mnie w prostowanych włosach i okropnie się cieszył że sobie zrobię coś takiego. No więc ha! Nie zobaczy :P

Ale mam bojowy nastrój
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 11:32   #3209
such_a_princess
Raczkowanie
 
Avatar such_a_princess
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 64
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Siemanko dziewczyny
Dawno tu nie pisałam, a to dlatego, że ten wątek zaczął mi przypominać o eksie i dobijać zamiast pomagać.
U mnie chyba trochę lepiej, chociaż chwilami go brakuje, ale wiem, że nie chciałabym do niego wrócić. Wiem, że olewałby mnie tak jak to robił i spotykał się max raz na 2 tygodnie, mimo że czas ma, tylko chęci brak Trudno, całe moje życie nie będzie się opierać na jakimś dup*u, któremu nie zależy, jestem ZBYT ŁADNA, MIŁA I INTELIGENTNA żeby się dać tak bawić sobą w popychadło

Ostatnio kolega z grupy językowej z angielskiego zaprosił mnie na piwo... Zastanawiam się czy iśc, w sumie czemu nie, ale wiecie... Moja wrodzona nieśmiałość się odzywa ^^ Ciągle sobie z tym nie radze :/

Najgorsze jest to, że ciągle nas tu przybywa! Co to się dzieje z tymi chłopami na wiosnę ;D Tindo dzięki za piosenkę, Jamal najlepszy ;D

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

pogubiona88 też myślałam o trwałym prostowaniu ! Gdzie robiłaś, ile zapłaciłaś i jak efekt Mnie interesuje jedynie efekt prostych JAK DRUTY włosów, nie inny
such_a_princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 11:35   #3210
pogubiona88
Zadomowienie
 
Avatar pogubiona88
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 166
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez such_a_princess Pokaż wiadomość

[/COLOR]pogubiona88 też myślałam o trwałym prostowaniu ! Gdzie robiłaś, ile zapłaciłaś i jak efekt Mnie interesuje jedynie efekt prostych JAK DRUTY włosów, nie inny
W Warszawie....1000zł () na długich. Efekt taki, że marzę, żeby te 3 dni minęly żeby normalnie móc funkcjonować Bo nie mogę zagnieść zmoczyć...a są tłuste i aż wstyd. Ale proste są jak druty. Jak u Japonki
pogubiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.