Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-25, 21:44   #3181
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
ach dziekuje Amoura za komplement dla Tz no bo jakże by to mogło być że my takie fajne dziewczyny z burakami mamy być? Roux jak tam wogóle Twoje kontakty z S. ?


słabo.
nie wiem, albo on to tempy grzmot albo ja jestem zbyt nerwowa.
probowałam sie dodzwonic do niego ostatnio to...odebrał, po czym sie rozłączył. zamiast nie wiem, odrzucic jak byl zajety czy cos, to bym z poczta glosowa pogadała a ten takie dziwne cos zrobił.
podnioslo mi to cisnienie na tyle, ze napisałam mu maila.
niemiłego.
bardzo.:P
oj. cisza.
jak dzieci.


w ogole, chyba niewiele bede sie uzewnetrzniac tu, bo ...odnosze dziwne wrażenie, wlasciwie uzasadnione, że ktoś z moich znajomych znalazł mnie tu, i...widzi co pisze. stad mi sie wział jeden wielki problem. ale nie chce mi sie nawet o nim mowic. mam nadzieje, ze pan, ktory to np teraz czyta, w koncu da sobie siana z tą dziecinadą.
nie chodzi o to...bo wiem ze to otwart forum, kazdy ma prawo itd.
ale....eh no dluga historia.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:51   #3182
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
ach dziekuje Amoura za komplement dla Tz no bo jakże by to mogło być że my takie fajne dziewczyny z burakami mamy być? Roux jak tam wogóle Twoje kontakty z S. ?
To mi sie podoba!
Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość


słabo.
nie wiem, albo on to tempy grzmot albo ja jestem zbyt nerwowa.
probowałam sie dodzwonic do niego ostatnio to...odebrał, po czym sie rozłączył. zamiast nie wiem, odrzucic jak byl zajety czy cos, to bym z poczta glosowa pogadała a ten takie dziwne cos zrobił.
podnioslo mi to cisnienie na tyle, ze napisałam mu maila.
niemiłego.
bardzo.:P
oj. cisza.
jak dzieci.


w ogole, chyba niewiele bede sie uzewnetrzniac tu, bo ...odnosze dziwne wrażenie, wlasciwie uzasadnione, że ktoś z moich znajomych znalazł mnie tu, i...widzi co pisze. stad mi sie wział jeden wielki problem. ale nie chce mi sie nawet o nim mowic. mam nadzieje, ze pan, ktory to np teraz czyta, w koncu da sobie siana z tą dziecinadą.
nie chodzi o to...bo wiem ze to otwart forum, kazdy ma prawo itd.
ale....eh no dluga historia.
Niefajna sprawa Daj adres to
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 21:54   #3183
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Oj bidulko...czyli powtorka z rozrywki ?? Chodzi mi o S. i te telefony... mysle że nie jestes nerwowa, reagujesz normalnie, ja tez bym tak reagowała,ile razy sie zdarzyło że pisalam do Tz a on dopiero po powrocie z pracy odp. i tez byłam zła i mówiłam co mysle,ale po ostatnich rozmowach z nim juz nie odstawiam cyrków bo nie chce go stracic przez moje fanaberie...no i on tez odzywa sie dużoooo cześciej . Zachcialo nam sie obcokrajowców?? Nieśmy ten swój krzyż teraz
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 22:17   #3184
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Rouxik kochana! z S. to naprawdę... szkoda Twojego czasu.
a znajomymi nie ma się co przejmować.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 00:05   #3185
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hej Dziewczynki mam nadzieję, że mogę się przyłączyć i przyjmiecie mnie do swojego grona jestem Paula z Katowic a mój Tż Hill z Zimbabwe ale studiuje w Warszawie dobranoc
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 05:20   #3186
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

ooodeta - w przypadku mojego teżeta to chodzi raczej o to, że on ma zapędy pracoholiczne a wg niego ludzie z południa nie :P
modzianka - witam no to standardowo, ile, jak, gdzie, kiedy, po co? :P
czarnulka- zgadzam się z Tobą po co nam jacyś brzydale
roux - z S. szkoda czasu.. po co dzwonisz i się denerwujesz? jakby mu zalezało to on by zadzwonił.. i by się nie zasłaniam brakiem czasu, bo facetowi jak zalezy to nawet wyśle smsa (napisanie zajmuje jakies 30 sekund), albo puści sygnał, albo nawet zadzwoni i powie że teraz nie może rozmawiać, ale zadzwoni jka będzie wolny... to nie jest takie skomplikowane, nawet dla facetów a ten znajomy.. to co on yyyy??? no nie wiem, ludzie mają różne hobby.. jedni zbierają znaczki, drudzy śledzą koleżanki na forach
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 07:40   #3187
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki mam nadzieję, że mogę się przyłączyć i przyjmiecie mnie do swojego grona jestem Paula z Katowic a mój Tż Hill z Zimbabwe ale studiuje w Warszawie dobranoc
witamy
I tak jak Joss powiedziała...czekamy na , ile, jak, gdzie, kiedy itd. - standardowe pytania
Joss - ja rozumiem ze masz do szkoly na rano ale...żeby zaczynać dzień od wizazu?? Uzależniłas się Dziewczyno
A u mnie...fajnei sie spało do 6 . Psiakowi godziny się poprzestawiały (a właściwie to się nie poprzestawialy ) jako ze się budził o 7 to dzis....obudził się o 6 (czyli..stara 7) a ja tak go żeby pospał jeszcze..a on co?? mial w nosie
ponadto...przeinstalowała m sterowniki do karty sieciowej..mam nadzieje, ze restartów mi juz nie bedzie robić - okaże sie wiec...prosze o
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-10-26 o 07:44
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 07:59   #3188
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Kocham kluski slaskie
ja też, przeważnie mam je w niedziele, taka tradycja

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
proszę bardzo i bardzo mi miło, że ci się podoba ^^ no właśnie ostatnio tematy elfów itp. bardzo mi się spodobały mam nadzieję, że Tobie wróci wena bo naprawdę ślicznie malujesz
ja też mam nadziejęi bardzo dziekuję za komplement Muszę powiedzieć to samo o Tobie, ślicznie wychodzą Ci elfy, czekam na jeszcze

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Tż przyjeżdża za 2 lub 3 tygodnie!!!!!!! I'm happy
no naprawdę musisz być happy, tak trzymać

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
mmmm ,czesc tak sobie przegladam fora na wizazu i natknelam sie na ten , przygarnieccie mnie ?

czarnula moze nie odpisuje bo oglada mecz ? :p
WitamJa Ciebie znam z forum o przedłużaniu włosów, kiedyś na nim pisałam, ale mówiąc szczerze dziewczyny niechętnie tam odpisują nowym osobom, jedyną, którą mi odpisała, byłaś Ty

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość


słabo.
nie wiem, albo on to tempy grzmot albo ja jestem zbyt nerwowa.
probowałam sie dodzwonic do niego ostatnio to...odebrał, po czym sie rozłączył. zamiast nie wiem, odrzucic jak byl zajety czy cos, to bym z poczta glosowa pogadała a ten takie dziwne cos zrobił.
podnioslo mi to cisnienie na tyle, ze napisałam mu maila.
niemiłego.
bardzo.:P
oj. cisza.
jak dzieci.


.
wiesz, tak sobie myślę, może się jednak skusisz na wiesz co?

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki mam nadzieję, że mogę się przyłączyć i przyjmiecie mnie do swojego grona jestem Paula z Katowic a mój Tż Hill z Zimbabwe ale studiuje w Warszawie dobranoc
Witam serdecznieczekamy na więcej

ale naprodukowałyście wczoraj, jak zwykle, gdy mnie nie ma na chwilkę
zapowiada się słoneczny dzień, ja jak zwykle w biurze, piję herbatkę, która się przyłączy?

Edytowane przez Eskadia
Czas edycji: 2009-10-26 o 08:07
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 08:08   #3189
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość

ale naprodukowałyście wczorak, jak zwykle, gdy mnie nie ma na chwilkę
zapowiada się słoneczny dzień, ja jak zwykle w biurze, piję herbatkę, która się przyłączy?
ja sie dołączę ale...z kawą
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 08:11   #3190
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
ja sie dołączę ale...z kawą
i z czymś słodkim
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 08:17   #3191
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
i z czymś słodkim
hmmm winogrona albo cukier ...nic innego nie mam slodkiego
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 08:19   #3192
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
hmmm winogrona albo cukier ...nic innego nie mam slodkiego
to ja zaraz skoczę do sklepiku obok
albo od biedy mogą być winogrona z cukrem
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 08:29   #3193
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

dzien dobry
to ja tak po angielsku, tosty z dzemem
i kawa, kawusia.. totalny kawoholik ze mnie


i lece czytac co tu sie u Was dzialo jak mnie nie bylo
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 08:35   #3194
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
dzien dobry
to ja tak po angielsku, tosty z dzemem
i kawa, kawusia.. totalny kawoholik ze mnie


i lece czytac co tu sie u Was dzialo jak mnie nie bylo
a ja kupiła drożdzówkę owocową i rogalika z czekoladą, zaraz zabieram się za wcinanie, mniamsmacznego
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 09:58   #3195
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

dzien dobry
ja sie wlasnie budze , nie mam dzis zadnych zajec ani obowiazkow , Tz pojechal z rodzicami w gory zawiesc i montowac meble do nowego domku , o i tak wiec sie zajme soba , porobie maseczki wczoraj wiecz zaczelam czytac forum od poczatku , doszlam do 20 strony , Joss widzialam Wasze zdjecie faktycznie twoj nie wyglada jak typowy makaronik , tzn kolory ma inne ale twarz ma jak najbardziej wlocha
rouxx dowiedzialam sie troche o twoim 'zwiazku' tzn juz od poczatku tego forum mialas jakies problemy z nim (musze oczywiscie dokonczyc lekture ) sadzac po wczorajszym poscie to caly czas to samo czyli nic , czemu nie dasz sobie spokoju i nie rozejzysz sie za kims innym ? pewnie ciezko jak sie kogos kocha ale z czasem minie , zabij klina klinem

eskadia a to forum o przedluzaniu to umiera powoli , kazda ma juz wlosy zrobione to nie odpisuja , zdjec nie chca wklejac , czasem przychodza tam dziewczyny i pytaja : chce sobie przedluzyc wlosy , jak mam to zrobic ?
na takie cos naprawde az zal odpisywac , chociaz ja rozumiem ze komus sie nie chce czytac 200 stron , no i trzeba sobie pomagac , po to jest forum . jak masz jeszcze jakies pytanie to wal smialo , jak bede wiedziec to z checia pomoge
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 10:09   #3196
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez modzianka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki mam nadzieję, że mogę się przyłączyć i przyjmiecie mnie do swojego grona jestem Paula z Katowic a mój Tż Hill z Zimbabwe ale studiuje w Warszawie dobranoc
oo !
witaj!
az mi sie cieplej zrobiło...
Modzianka, opowiadaj o Was...- kiedy, jak dlugo, co robicie....i takie tam
pewnie borykasz sie z wieloma problemami, co?

no i chyba obecnie jestes jedynym mieszadelkiem z czekoladą...

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Rouxik kochana! z S. to naprawdę... szkoda Twojego czasu.
a znajomymi nie ma się co przejmować.
to sobie wlasnie wmawiam, i ...mam nadzieje, ze z upływem czasu mnie sie znudzi czekanie na jego cudowną przemiane .....
i coraz rzadziej mam napady mysli typu "aaaaaaa! ja chce do S.!"

Ehino, nie mam jak sie nie przejmowac tym kumplem, bo on wlasciwie był dla mnie jak brat (mam nadzieje, ze to teraz czyta!) najbliższa mi osoba, i niestety temat S. nas poróżnił, S. nawet chciał z nim pogadac, wyjasnic, zakumplowac...ale wybiłam mu to z głowy.
Nie wiem z czego to wynika, z zazdrosci..czy co? ale strasznie duzo nieprzyjemnych słow usłyszałam od tego człowieka, ktorych bym sie w ogole nie spodziewała...a ..jego nastrój i nastawienie do mnie, jak zuważyłam bylo uzależnione tak jakby od tego co tu pisałam.
jak pisałam Wam, pamietacie, ze z S. rozmawialismy ze zaprzyjazniamy sie, ze fajnie jest...on był dla mnie jakis dziwny, niemiły. Natomiast jak sie Wam żaliłam- spotykałam sie z dziwną sympatią i .....słodyczą z jego strony.

no, a dzis juz nie rozmawiamy, bo ostatnio pozwoliłam sobie zwyzywac go od cyników, poniewaz znowu rzucał mi paskudnymi, hasłami nt S. i mnie.

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
ooodeta - w przypadku mojego teżeta to chodzi raczej o to, że on ma zapędy pracoholiczne a wg niego ludzie z południa nie :P
modzianka - witam no to standardowo, ile, jak, gdzie, kiedy, po co? :P
czarnulka- zgadzam się z Tobą po co nam jacyś brzydale
roux - z S. szkoda czasu.. po co dzwonisz i się denerwujesz? jakby mu zalezało to on by zadzwonił.. i by się nie zasłaniam brakiem czasu, bo facetowi jak zalezy to nawet wyśle smsa (napisanie zajmuje jakies 30 sekund), albo puści sygnał, albo nawet zadzwoni i powie że teraz nie może rozmawiać, ale zadzwoni jka będzie wolny... to nie jest takie skomplikowane, nawet dla facetów a ten znajomy.. to co on yyyy??? no nie wiem, ludzie mają różne hobby.. jedni zbierają znaczki, drudzy śledzą koleżanki na forach
ojjj masz racje...
Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość

wiesz, tak sobie myślę, może się jednak skusisz na wiesz co?


mysle, ze zaczynam sie coraz powazniej nad tym zastanawiac :P

ooodeta
noo gratuluje! spora lektura Ci sie trafiła!
masz racje od poczatku dziwnie to wszystko wygladało.
musze sobie uświadomic w koncu ze nigdy nic z tego już nie bedzie, a to co było, to dobre oczywiscie, to chyba jakieś jego przebłyski.
tesknie jednak jak cholera za tymi chwilowymi przebłyskami.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2009-10-26 o 10:18
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 10:15   #3197
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość

eskadia a to forum o przedluzaniu to umiera powoli , kazda ma juz wlosy zrobione to nie odpisuja , zdjec nie chca wklejac , czasem przychodza tam dziewczyny i pytaja : chce sobie przedluzyc wlosy , jak mam to zrobic ?
na takie cos naprawde az zal odpisywac , chociaz ja rozumiem ze komus sie nie chce czytac 200 stron , no i trzeba sobie pomagac , po to jest forum . jak masz jeszcze jakies pytanie to wal smialo , jak bede wiedziec to z checia pomoge
dzięki za zaproszenie
ja kiedyś pytałam się, czy ktoś wie, gdzie mozna kupić kręcone naturalne clipy, bo chciałam sobie przedłużyć włosy...w sumie potem sama takie znalazłam, ale za 2000 zł(oczywiście nie kupiłam)..mam sztuczne clipy - loki, ale wyglądają nienaturalnie z moimi kręconymi i dałam sobie już spokój, zapuszczam własne włosy...do tego odchodzę już od blondu, będę robić tylko delikatne blond pasemka, bo rozjaśnianie strasznie zniszczyło mi włosy...kiedyś czytałam na tamtym forum, ze tez zapuszczasz odrosty

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
oo !

mysle, ze zaczynam sie coraz powazniej nad tym zastanawiac :P
ooojj, ciekawa bym była odpowiedzi, i to bardzo
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 10:50   #3198
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

rouxx a nie wiem jak go poznalas , nie wiem jak bylo wczesniej , to chyba nie w tym forum , najpierw musze skonczyc to , potem zajrze wstecz , ale ciekawie sie czyta
jesli moge Ci cos powiedziec , tak od siebie .. jesli on sie tak zachowuje , nie dzowni , nie daje jakiegokolwiek znaku , raz na jakis czas napisze Ci esa .. ja mysle ze mu nie zalezy , albo ma taki dziwny charakter , wiem ze faceci sa dziwni .. ale kurdeee , jak ja pojechalam do pl rok temu na 12 dni to moj szalal !! kiedy potwierdzal mi przez net zamowienie biletu to lzy mu polecialy (a nie jest mieczakiem ) , kiedy mnie juz nie bylo to codziennie , co godzine wydzwanial na telefon mojej mamy , mojej siostry , ladowal moj nr wloski byle by tylko pogadac troszke, on nie lubi siedziec na msn i gadac a przez te 12 dni to chyba kazdego wieczoru dzwonil zebym siadala , a mogl sie roznie wykrecac , nie ? praca , mecze , zmeczeniem i tak dalej .. szczerze to ja juz mialam dosc jego telefonow , pojechalam do domu specjalnie zeby odpaczac a tu takie cos ..
dlatego zastanow sie , zakochany chlopak sie zachowuje troszke inaczej .

eskadia tak jest , koncze z blondem i rozjasniaczem , poki co mam sliczny duzy odrost,chce zaposcic nowe wlosy . clipy krecone jest ciezko znalesc dobre , naturalne to nie wiem czy gdzies widzialam , najczesciej synt sa wlasnie krecone ale sztucznie wygladaja , te loki jak w peruce , dlatego ja stawiam na delikatne fale , widac na zdjeciach , sama je krece , bo w prostych mam wrazenie ze wygladam jak gremlin a gdybys kupila wlosy naturalne i tez je krecila ??
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 10:52   #3199
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
dzięki za zaproszenie
ja kiedyś pytałam się, czy ktoś wie, gdzie mozna kupić kręcone naturalne clipy, bo chciałam sobie przedłużyć włosy...w sumie potem sama takie znalazłam, ale za 2000 zł(oczywiście nie kupiłam)..mam sztuczne clipy - loki, ale wyglądają nienaturalnie z moimi kręconymi i dałam sobie już spokój, zapuszczam własne włosy...do tego odchodzę już od blondu, będę robić tylko delikatne blond pasemka, bo rozjaśnianie strasznie zniszczyło mi włosy...kiedyś czytałam na tamtym forum, ze tez zapuszczasz odrosty

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------



ooojj, ciekawa bym była odpowiedzi, i to bardzo
yhmmm
wiesz, jak wroce w niedziele z angielskich wojaży to zobacze jak z kasa stoje i...zaszaleje;> (jak bedzie za co heh)

nooo a ja znikam powoli na miasto pozałatwiac kilka rzeczy!

3majcie sie Mieszadełka!


edit:
jeszcze zobaczyłam Twoja wypowiedz ooodeta

ja sie z Tobą całkowicie zgadzam...
Nie chce go bronic, ale po czesci to tez nie jest tak.
ten facet faktycznie ma sporo obowiązków na głowie, plus jakies problemy. (tak, wiadomo każdy je ma)
on tez ma dosc specyficzny charakter, wychowany jest w afrykańskiej kulturze, która nieraz okropnie zaskakuje, niektore zachowania są wręcz niewytłumaczalne.
Długo by mi pewnie zajęło teraz tłumaczenie go, ale na koncu i tak pewnie bym Wam przyznała racje, bo kultura kulturą, obowiązki i wszystko inne, ale jak sama napisałas: zakochany człowiek sie inaczej zachowywuje.

Trapi mnie jedno: dawałam mu tyle szans na pożegnanie sie ze mna, dawałam nawet wybór: mozemy sie przyjaznic/kumplowac, mozemy calkiem zerwac kontakt, jesli jemu odpowiada, albo...sprobowac na nowo.
I ostatnio nawet ostatnia opcje wybrał, gdzie KAZDY na jego miejscu, nic nie czując, nie chcąc nic wybrałby przyjazn lub nic. nie raniac nikogo, w zgodzie.
analizowałam setki tysiecy razy : po co on to chce ciagnac, jak i tak widujemy sie rzadko (wiec motyw nie wiem, chocby przespania sie z naiwną polką odpada), heh kasy tez mu nie wysyłam wiec motywów materialnych nie ma. słowem: on nie ma zadnego w tym interesu!!
wiec...jakas taka mała mysl mi sie dobija do głowy: moze on faktycznie cos tam czuje, tylko jego zachowanie wskazuje na to, ze on nie wiem, nie moze, nie umie okazywac tego wszystkiego.
wiele razy sie zastanawiałam, dlaczego on sie rozwiódł. kiedys dał mi na to dosc wymijajacą odpoweidz, typu ze zycie takie jest, ze czasem ludziom sie nie układa.
podejrzewam, ze ta jego charakterna francuska nie wytrzymała tego jego luuuźnego podejścia do zycia, wiecznego zabiegania i braku czasu.

były tu kiedys przytargane przeze mnie 2 wizażanki w związkach z afryańczykami. dziś już zadna z nich z nimi nie jest.
dużo z nimi na GG rozmawiałam. obie to samo mowiły, dla nich (facetów) na 1 miejscu jest praca, kumple, rodzina, hobby cos tam i cos....a gdzies pozniej kobieta. oni nie tyle co sie nie interesuja problemami kobiety, co uwazaja ze ona powinna je sobie sama rozwiazywac, a on, majac swoje takze jej nie zamartwia i sam sobie radzi. to prawda, bo zeby S. sie przyznał do tego, ze ma problemy z ex zoną to ja musiałam niezłą batalie z nim przejsc.


eeeeeeeeh
nie wiem po co to napisałam.
znowu go bronie!!!!
ale
czekam az mi przejdzie.
bo nie wiem, czy ja mam jeszcze siłę na nawracanie go.

i wierze, ze jesli ma cos z tego byc to i tak bedzie, chocby i za 10 lat jak sie przypadkiem spotkamy gdzieś tam.
a jak nie, to chocbym nie wiem jak na rzesach stawała- niiic.


teraz to juz lece naprawde.
uuufff jakiegos słowotoku dostałam
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2009-10-26 o 11:04
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 11:27   #3200
niedoszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 72
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Witam was wszystkie. Przeczytałam wszystkie wątki. Fantastyczna sprawa z tym foum. Ja jestem niedoszłą mieszadełką niestety
niedoszla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 11:28   #3201
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

rouxx stosujesz wyparcie , wiesz ze to jego wina i probujesz go tlumaczyc wypierajac ze swiadomosci prawde . ale pomysl tak : on ma 3o cos lat , przez te 30 sie nie zmienil , 2 lata (nie wiem ile dokladnie ) temu poznal CIEBIE , zmienil sie ? Nie , czy sie zmieni , prawdopodobnie nie , mial juz ponad 30 lat na zmiane z inna kobieta ,z toba , i tego nie zrobil . czy tobie taki uklad odpowiada ? nie , bo cierpisz (co jest normalne ) , masz 2 opcje : albo dasz sobie spookoj albo spedzisz reszte twojego pieknego 20 paroletniego zycia na czekaniu na cos co moze nigdy nie nadejsc . dlatego lepiej dla ciebie zebys znalazla sobie kogos , zaczela sie bawic , zamiast myslec o nim . tak szczerze : wiemy jacy sa faceci , myslisz ze np przez 6 miesiecy kiedy sie nie widujecie , on co wieczor mysli o tobie ? nie skorzystalby z okazji gdyby mu sie trafila jakas panienka ?
nie chcialam tego napisac , ale to dla Twojego dobra , przykro mi ze tak sie marnujesz
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 12:08   #3202
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość

eskadia tak jest , koncze z blondem i rozjasniaczem , poki co mam sliczny duzy odrost,chce zaposcic nowe wlosy . clipy krecone jest ciezko znalesc dobre , naturalne to nie wiem czy gdzies widzialam , najczesciej synt sa wlasnie krecone ale sztucznie wygladaja , te loki jak w peruce , dlatego ja stawiam na delikatne fale , widac na zdjeciach , sama je krece , bo w prostych mam wrazenie ze wygladam jak gremlin a gdybys kupila wlosy naturalne i tez je krecila ??
myślałam też o tym, ale mój szał na te clipy już mi minął i teraz mi się zwyczajnie nie chceczekam na swoje naturalne dłuuuugie włosy, ale wiem, że dłuuuugo sobie poczekam, bo mam kręcone włosy niestety

a ja rozumiem roux, wiem, co to znaczy obsesja na czyimś punkcieale zgadzam się, że to nic dobrego niestety....

a tak w ogóle-można Cię gdzieś obejrzeć? my wszystkie mamy siebie na fb...
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 12:36   #3203
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
rouxx stosujesz wyparcie , wiesz ze to jego wina i probujesz go tlumaczyc wypierajac ze swiadomosci prawde . ale pomysl tak : on ma 3o cos lat , przez te 30 sie nie zmienil , 2 lata (nie wiem ile dokladnie ) temu poznal CIEBIE , zmienil sie ? Nie , czy sie zmieni , prawdopodobnie nie , mial juz ponad 30 lat na zmiane z inna kobieta ,z toba , i tego nie zrobil . czy tobie taki uklad odpowiada ? nie , bo cierpisz (co jest normalne ) , masz 2 opcje : albo dasz sobie spookoj albo spedzisz reszte twojego pieknego 20 paroletniego zycia na czekaniu na cos co moze nigdy nie nadejsc . dlatego lepiej dla ciebie zebys znalazla sobie kogos , zaczela sie bawic , zamiast myslec o nim . tak szczerze : wiemy jacy sa faceci , myslisz ze np przez 6 miesiecy kiedy sie nie widujecie , on co wieczor mysli o tobie ? nie skorzystalby z okazji gdyby mu sie trafila jakas panienka ?
nie chcialam tego napisac , ale to dla Twojego dobra , przykro mi ze tak sie marnujesz
z dużą częścią tej wypowiedzi muszę się zgodzić....
mnie wygląda na to Rouxik, że on chce mieć poprostu otwartą furtkę. trochę jak z 'marynarzami' co w każdym porcie mają swoją 'panienkę'.
Nie wiem, może i będziecie kiedyś razem, tak naprawdę razem. A jak on by zareagował jakbyś kogoś innego poznała?
Życie jest jedno i szkoda trochę przez tyle miesięcy, a może i lat tkwić w takim 'czymś'.

ale ze mnie 'ciotka dobra rada' :/
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 13:37   #3204
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hej dziewczyny głowa mi pęka od rana a nie mam tebletki Dwie kawy już za mną więc 3 nie wypije bo mi serce stanie,a do piątku musze żyć Niedoszla- dlaczego jestes niedoszla? opowiadaj
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 14:56   #3205
niedoszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 72
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Z własnej nieprzymuszonej głupoty strasznie tego zaluje ale nie moge nic zrobić. Poznaliśmy się wiadomo na wakacjach w Grecji ( ja tam pracowałam) najgorsze że to moja wina
niedoszla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 14:58   #3206
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez niedoszla Pokaż wiadomość
Witam was wszystkie. Przeczytałam wszystkie wątki. Fantastyczna sprawa z tym foum. Ja jestem niedoszłą mieszadełką niestety
witaj witaj!
podbijam pytanie czarnulki!!



ooodetka, ehino, eskadia- dobrze prawicie. musze sobie to gdzieś zakodowac.
Cuda cudami, ale tu chyba już nie mam na co liczyc.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 15:26   #3207
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

rozmowy w toku są teraz 'czy murzyn to dobra partia dla polki" Roux podobna historia do Twojej...dziewczyna opowiada
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 15:31   #3208
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

serdecznie dziekuje za cieplutkie przywitanie no więc poznaliśmy sie przez internet na portalu randkowym i to dwa dni przed moimi urodzinami uważam ze to był ostatni moment dla mojej psychiki zeby sie z kims zwiazac bo sadze ze skonczylo by sie jakas deprecja,bo od prawie pol roku leczylam z bylego.kruciutko jestesmy razem bo niecaly miesiac ale za to jak sie spotkalismy pierwszy raz to bylo porazenie piorunem mialam chwile zalamania i mysli w stylu " co ja robie?,pakuje sie w zwiazek z czlowiekiem ktory ma zupelnie inna kulture i tradycje niz ja itp" ale sadze ze warto zaryzykowac, w koncu nie mam nic do stracenia Wszystko bylo by cudownie gdyby nie odleglosc a pozatym brak czasu bo Hill studiuje dziennie a ja zaocznie a w tygodniu pracuje tzn bede pracowac wiec nie mamy kiedy sie zobaczyc no ale damy rade a teraz Wam powiem najciekawsze: w 2007 roku na andrzejkach wylalam z wosku dziwny ksztalt, za chony ludowe nie umialam do niczego przypasowac tego ksztaltu a babka co stala obok mnie smiala sie i mowi ze bede druga martyna wojciechowska na dakarze bo to ksztaltem przypomina afryke no i faktycznie jak odwrocilam w inna strone to naprawde bylo to jak ksztalt afryka...i jak tu nie wierzyc w przeznaczenie
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 15:48   #3209
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
rozmowy w toku są teraz 'czy murzyn to dobra partia dla polki" Roux podobna historia do Twojej...dziewczyna opowiada
załapałam sie na ostatnia wypowiedz pani, juz po przerwie.

co to w ogole za tytuł "murzyn z afryki"
fak!
rasistowsko mi to brzmi!

niech zrobia nast program na temat "białasów" z europy
;/

poirytowałam sie.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 15:51   #3210
niedoszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 72
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Rozmowy w toku stają się coraz to gorsze, czasami takie głupoty gadają heh
niedoszla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.