Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-06, 00:03   #3181
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hej mam taką bardzo ważną sprawe. Jak castingi zachwoują się na rozjaśnionych włosach? Moje naturlane to taki ciemny mysi blond w a obecnie są rozjasnione do platyny. Musze wrócić do naturalnego koloru ale nie chce używać farby bo moje włosy strasznie wypadają ;/ ... Chodzi mi dokładnie o taki kolorek:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1254035344
Jakim castingiem go osiągne? I czy będzie sie troche trzymał moich wlosów?
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:01   #3182
whitemta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

We wcześniejszej odpowiedzi dałam fotki jak łapie nugat na rozjaśnione włoski
Jakiś czas temu też na rozjaśnione dałam BLOND i wyszły bardzo bardzo ciemne, wydawały się wpadać w szaro zielono bury i wyglądały strasznie.
Tym bardziej że przyzwyczajona do jasnych blond w tak bardzo ciemnych wyglądałam brzydko

Jeśli chodzi o odrosty to przy każdym robieniu Castingiem ( zużyłam już 3 różne odcienie) odrost zostaje (mój odrost jest w kolorze średni mysi blond), a te partie włosów najbardziej rozjaśnione zrobiły się baaardzo ciemne.

Myślę że lepiej wybrać kolor jaśniejszy od oczekiwanych szczególnie na rozjaśnionych włosach i tak zrobię następnym razem tylko zmyje się ten NUGAT.

Co do wypłukiwania i zmywania się z rozjaśnionych to po kilku do kilkunastu myć wracają do poprzedniego stanu przynajmniej u mnie

mam nadzieję, że trochę pomogłam, w razie czego pisz i pytaj.
Jak możesz to pokaż fotkę z kolorem wyjściowym, bo ciekawa jestem jak chwyci Ci nowy kolorek (po tym nugacie też chce taki naturalny blond tylko jeszcze nie wiem który)
pozdrawiam

Edytowane przez whitemta
Czas edycji: 2009-11-06 o 08:04
whitemta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 10:36   #3183
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej skoro te kolory wychodzą ciemniej niż powinny, nie wiem czy kupić blond czy perłowy beż...Pytanie, czy ten drugi w ogóle chwyci moje włosy...
PS fotka kilka postów wyżej.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 11:57   #3184
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez whitemta Pokaż wiadomość
We wcześniejszej odpowiedzi dałam fotki jak łapie nugat na rozjaśnione włoski
Jakiś czas temu też na rozjaśnione dałam BLOND i wyszły bardzo bardzo ciemne, wydawały się wpadać w szaro zielono bury i wyglądały strasznie.
Tym bardziej że przyzwyczajona do jasnych blond w tak bardzo ciemnych wyglądałam brzydko

Jeśli chodzi o odrosty to przy każdym robieniu Castingiem ( zużyłam już 3 różne odcienie) odrost zostaje (mój odrost jest w kolorze średni mysi blond), a te partie włosów najbardziej rozjaśnione zrobiły się baaardzo ciemne.

Myślę że lepiej wybrać kolor jaśniejszy od oczekiwanych szczególnie na rozjaśnionych włosach i tak zrobię następnym razem tylko zmyje się ten NUGAT.

Co do wypłukiwania i zmywania się z rozjaśnionych to po kilku do kilkunastu myć wracają do poprzedniego stanu przynajmniej u mnie

mam nadzieję, że trochę pomogłam, w razie czego pisz i pytaj.
Jak możesz to pokaż fotkę z kolorem wyjściowym, bo ciekawa jestem jak chwyci Ci nowy kolorek (po tym nugacie też chce taki naturalny blond tylko jeszcze nie wiem który)
pozdrawiam
Dziękuje bardzo Decyduje sie pomiędzy perłowym blondem a mroźnym beżem, zalezy mi na chłodnym odcieniu Wstawiam fotke mojego obecnego koloru. W sumie nie sa az tak bardzo białe bo fota była robiona pod słońce a poza tym mialam tez płukanke za niedługo farbne sie to wstawie foty ;]

Edytowane przez malachite
Czas edycji: 2009-11-06 o 12:00
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 12:18   #3185
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo Decyduje sie pomiędzy perłowym blondem a mroźnym beżem, zalezy mi na chłodnym odcieniu Wstawiam fotke mojego obecnego koloru. W sumie nie sa az tak bardzo białe bo fota była robiona pod słońce a poza tym mialam tez płukanke za niedługo farbne sie to wstawie foty ;]
Mroźny beż w innych krajach zaliczany jest do brązów i ma niewiele z blondem wspólnego
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 12:26   #3186
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a mi się właśnie podoba bardzo ten mroźny beż tylko czy na moich włosach wyszedł by kolor taki jak na pudełku?
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 13:05   #3187
megiczajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
dziewczynki mam problem, kupiłam farbę loreal casting perłowy blond, włosy mam z balejażem blond - brązowym i duże brązowe odrosty, Czytałam wiele wypowiedzi i się skusiłam, chciałabym obejrzeć kilka fotek jak wychodzi ta farba na włosach podobnych do moich. Boję się, żeby na odrostach nie było rudego koloru. !!!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

file:///C:/Documents%20and%20Setting...k%20blondi.lnk

Wkleiłam link ze zdjęciem i nie wiem dlaczego nie działa, jak dodaje się zdjęcie?

udało się, proszę o odpowiedzi.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Zdjęcie robiłam po wizycie od fryzjera teraz mam duże odrosty niestety, nie chcę niszczyć włosów przez rozjaśniacze, help!!!!!!!!!!

Wklejam fotki moich włosów, piszcie jaki kolor byłby najlepszy, przypominam, że chcę pofarbować włosy kolorem perłowy blond 810, proszę o odpowiedzi.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-06 o 21:43 Powód: post pod postem
megiczajka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 21:15   #3188
goosiek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 64
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mi na kolorze średni sprany blond mroźny beż wyszedł prawie czarnyale za to ładnie sie wypłukuje bardzo naturalnie i przez pierwsze 2 tyg utrzymywał się ten chłodny odcień włosów.
goosiek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 22:18   #3189
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez megiczajka Pokaż wiadomość
dziewczynki mam problem, kupiłam farbę loreal casting perłowy blond, włosy mam z balejażem blond - brązowym i duże brązowe odrosty, Czytałam wiele wypowiedzi i się skusiłam, chciałabym obejrzeć kilka fotek jak wychodzi ta farba na włosach podobnych do moich. Boję się, żeby na odrostach nie było rudego koloru. !!!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

file:///C:/Documents%20and%20Setting...k%20blondi.lnk

Wkleiłam link ze zdjęciem i nie wiem dlaczego nie działa, jak dodaje się zdjęcie?

udało się, proszę o odpowiedzi.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Zdjęcie robiłam po wizycie od fryzjera teraz mam duże odrosty niestety, nie chcę niszczyć włosów przez rozjaśniacze, help!!!!!!!!!!

Wklejam fotki moich włosów, piszcie jaki kolor byłby najlepszy, przypominam, że chcę pofarbować włosy kolorem perłowy blond 810, proszę o odpowiedzi.
w zaleznosci jaki chcesaz uzyskac efekt,ale moze wyjsc ciemny ,taki dosc intensywny braz

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2009-11-07 o 15:03
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 15:45   #3190
megiczajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

kupiłam perłowy blond i piszesz,że może mi wyjść ciemny kolor??????? Nic nie rozumiem, bo ja nie chcę przyciemnić tylko lekko rozjaśnić, dlatego zdecydowałam się na blond, nie na brąz.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

ja miałam blond pasemka na braz wlosach i polozylam na to Perlowy Blond , bylam zachwycona ! bardzo roznomiernie pokrywa a kolorek poprostu boski , taki sredni blondzik o jakim marze jeden minus to szybkie splukiwanie sie koloru , znacie moze jakas FARBE o podobnym odcieniu ???
__________To napisała wcześniej jakaś dziewczyna, jej wyszło tak jak ja chcę, czekam na fotki!!!!!!!!!!!!!!!_____ ___

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

a oto nastepna opinia, a mówią,że casting nie rozjaśnia????????????

Ja robilam Castingiem z ciemnego blondu na Perlowy Blond i rozjasnily sie o jakies 4 tony do zlotego sredniego blondu. Kolor sie spiera, ale i tak wlosy beda chyba na stale troche rozjasnione (wczesniej uzywalam Blondu 700-ciemniejszego niz moje naturalne i jak sie zmyl to pozostawil po sobie jasniejsze wlosy= mialam odrosty, teraz Perlowy Blond idealnie pokryl odrosty i cale wlosy mam takiego samego koloru).

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

i dziwicie się czemu tak się czepiłam tego wątku????????? Jest tyle różnych odpowiedzi, że nie wiadomo kogo słuchać, zaryzykuję tym perłowym blondem i wkleję fotki, bo nikt nie umie porządnie doradzić, a co najważniejsze, nikt nie wkleja zdjęć, a pisze, że pięknie wyszło!!!!!!!!!!!!!!!!!
megiczajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 19:52   #3191
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Megiczajka bo nikt Ci nie da gwarancji, co do rozjaśniania to casting potrafi rozjaśnić, szczególnie odrosty
Zresztą zauważyłaś pewnie, ze dziewczynom wychodzi różnie, jednym perłowy blond wychodzi pięknie innym szaro-fioletowo.
Jednym się spłukuje innym (m.in.mnie) nie.

Zostaje Ci ryzyko lub jasna farba. Do odważnych świat należy.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 00:16   #3192
kimiki
Raczkowanie
 
Avatar kimiki
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: L'oreal Casting Creme Gloss 535

Witam serdecznie,

odcień ciemna czekolada wychodzi jak prawie czerń z ciepłymi refleksami( takimi miodowymi, które widać tylko pod światło) nałożyłam ostatnio na ten sprany odcień ciemnej czekolady brąz i wychodzi dokładnie taki jak na opakowaniu. Bez żadnych ciepłych refleksów.

Czy ktoś robił odcień jasny brąz?

Pozdrawiam wszystkie eksperymentujące z kolorami
__________________
Always look on the bright side of your life
kimiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 11:14   #3193
megiczajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dzięki Moniczko, mi chodziło o jakieś fotki włosów farbowanych tą farbą, tak dla orientacji, boję się szaro - fioletowych włosów, zamówiłam sobie tę farbę na allegro i czekam już 5 dni, dlatego tak chciałabym zobaczyć efekty, zastanawiam się również który z tych blondów wychodzi najbardziej naturalnie? Bo ładny jest świetlisty blond. Jak wyjdą mi szare włosy po perłowym blondzie to polecę po świetlisty blond, przyjdzie farba to zobaczymy. Oczywiście wkleję fotki włosów, żeby inne dziewczyny widziały jaki kolorek wychodzi bo to najważniejsze. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Ja jestem Gosia, bo nie napisałam
megiczajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 11:45   #3194
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez megiczajka Pokaż wiadomość
Dzięki Moniczko, mi chodziło o jakieś fotki włosów farbowanych tą farbą, tak dla orientacji, boję się szaro - fioletowych włosów, zamówiłam sobie tę farbę na allegro i czekam już 5 dni, dlatego tak chciałabym zobaczyć efekty, zastanawiam się również który z tych blondów wychodzi najbardziej naturalnie? Bo ładny jest świetlisty blond. Jak wyjdą mi szare włosy po perłowym blondzie to polecę po świetlisty blond, przyjdzie farba to zobaczymy. Oczywiście wkleję fotki włosów, żeby inne dziewczyny widziały jaki kolorek wychodzi bo to najważniejsze. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Ja jestem Gosia, bo nie napisałam
Gosia jakby co to szary się zmyje, w każdym razie trzymam kciuki żeby wyszło tak jak sobie wymarzyłaś. Kurcze 5 dni najgorsze jest takie oczekiwanie. Mnie dzisiaj przyszły granatowe rajstopki (taki offtop)

Wrzuć fotki jak już zafarbujesz. Jakby co nie nakładaj od razu tego świetlistego, umyj najpierw z 3 razy włosy.

Tu masz wątek i foty dziewczyny, która położyła perłowy blond
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371992
__________________
Monika jestem

Króliczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-11-09 o 11:48
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 16:38   #3195
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a ja mam pytanie czy jeśli nie użyję załączonego utleniacza tylko samego kremu koloryzującego to farba w ogóle złapie ? chodzi mi o to ,żeby naprawdę ZMYŁA się po tych 28 myciach...będę tylko przyciemniać swój naturalny kolor..
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 22:37   #3196
megiczajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Gosia jakby co to szary się zmyje, w każdym razie trzymam kciuki żeby wyszło tak jak sobie wymarzyłaś. Kurcze 5 dni najgorsze jest takie oczekiwanie. Mnie dzisiaj przyszły granatowe rajstopki (taki offtop)

Wrzuć fotki jak już zafarbujesz. Jakby co nie nakładaj od razu tego świetlistego, umyj najpierw z 3 razy włosy.

Tu masz wątek i foty dziewczyny, która położyła perłowy blond
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371992
Monia dzięki za fotkę, kolorek mi się podoba, tylko, że ona miała bardzo jasne włosy, nawet jak mi trochę ciemniej wyjdzie to będę zadowolona, byle tylko nie szaro - zielonkawy czy fioletowy, bo będę golić głowę na łyso. Prawdopodobnie jutro będę miała farbkę, żałuję, że kupiłam na allegro, bo długo czekam, a sklepy pod nosem, lenistwo, czy co? Ja w ogóle jestem maniaczka zakupów na allegro, uwielbiam. Jak zafarbuję to na pewno wrzucę fotki, nawet jak wyjdą zielone. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie czy jeśli nie użyję załączonego utleniacza tylko samego kremu koloryzującego to farba w ogóle złapie ? chodzi mi o to ,żeby naprawdę ZMYŁA się po tych 28 myciach...będę tylko przyciemniać swój naturalny kolor..
Wydaje mi się, że farba nie złapie, nawet tak na logikę, po co wkładali by utleniacz, jeżeli działała by farba bez niego. Te dwa składniki uzupełniają się nawzajem i są wtedy efekty. Nie ma innej opcji.
megiczajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 08:54   #3197
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Gosia normalnie jakbym siebie słyszała "maniaczka zakupów na allegro...jakby co golę głowę na łyso"

Będzie dobrze ja miałam ostatnio golić głowę po czekoladzie Garnier Color & Shine a skończyło się tylko poprawkami na odrostach jasnym brązem. Brzydka czerwona poświata się zmyła.

Najgorsze jest to, że znowu mam ochotę na takie ciemne włosy jakie miałam po jasnym brązie castinga ale twardo trzymam się w postanowieniu, że już bezamoniakowych wytworów nie użyje
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:42   #3198
megiczajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Gosia normalnie jakbym siebie słyszała "maniaczka zakupów na allegro...jakby co golę głowę na łyso"

Będzie dobrze ja miałam ostatnio golić głowę po czekoladzie Garnier Color & Shine a skończyło się tylko poprawkami na odrostach jasnym brązem. Brzydka czerwona poświata się zmyła.

Najgorsze jest to, że znowu mam ochotę na takie ciemne włosy jakie miałam po jasnym brązie castinga ale twardo trzymam się w postanowieniu, że już bezamoniakowych wytworów nie użyje
Mi nic innego nie pozostało jak bez amoniakowe wytwory ponieważ mam zniszczone włosy balejażami ciągłymi, podoba mi się okropnie balejaż ale moje włosy tego nie wytrzymują. Nie mam farbki, cholera, a jutro święto, więc dopiero we czwartek przyjdzie

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Jaka Twoim zdaniem jest najlepsza farbka, taka co by się nie zmywała i włosy po niej ok żeby były, bo postanowiłam, że fryzjera nie będę odwiedzać póki co, żeby mnie balejaż nie kusił, a casting zmywa się szybko, więc w przyszłości będę musiała używać czegoś trwalszego, ty czym farbujesz włosy i jaki masz kolor? Pewnie pisałaś gdzieś wyżej w tym poście ale mi się nie chce już wszystkiego przeglądać
megiczajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:06   #3199
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A wiecie może co stało się z odcieniem KASZTAN. W ogole nie mozna go dostac. Miesiąc temu widziałam w rossmanie, ale nie miałam kasy na farbe stwierdziłam, że kupie za jakiś czas i to był błąd, bo oczywiscie juz nie ma. Zagranica tez nie widziałam :/
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 12:25   #3200
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez megiczajka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Jaka Twoim zdaniem jest najlepsza farbka, taka co by się nie zmywała i włosy po niej ok żeby były, bo postanowiłam, że fryzjera nie będę odwiedzać póki co, żeby mnie balejaż nie kusił, a casting zmywa się szybko, więc w przyszłości będę musiała używać czegoś trwalszego, ty czym farbujesz włosy i jaki masz kolor? Pewnie pisałaś gdzieś wyżej w tym poście ale mi się nie chce już wszystkiego przeglądać
U mnie właśnie amoniakowe się mniej zmywają (no chyba, że z odrostów) i bardzo niszczą, sitko pełne włosów. Ja używam smrodziucha garnier color naturals (jasny brąz) lub garnier belle color(jasny szatyn lub szatyn) tylko na odrosty. Po nich nic się nie dzieje niestety się zmywają ale za tą cenę warto (skoro robię tylko odrosty to starcza mi na dwa razy).
Obecnie mam kolor włosów jasny brąz, odrosty wymywają się już do karmelu więc trzeba będzie malować.

W sumie jest tylko jedna farba, która polecam z czystym sumieniem to Clairol Nice&Easy niestety w Polsce niedostępna.

Casting uwielbiam za wydajność, poza tym farbuje brązami więc wychodzi bardzo ciemno i kiepsko się spiera. Niestety włosy wylatują. Jak wcześniej pisałam znowu mnie kusi żeby nim właśnie przyciemnić do brązu. Nie wiem czy nie zakupię tego jasnego brązu i znowu wycofam się ze swojego "nigdy więcej"
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 14:05   #3201
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja dzisiaj maluje castingiem tylko nie wiem jakim Zaraz ide do drogerii. Zastanawiam sie nad perłowym blondem hmmm... Jak już wcześniej pisałam mam rozjaśnione włosy do platyny. Ciekawe co mi wyjdzie

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

A i mam pytanie. Czy jeżeli potrzymam castinga o pare minut dłużej to kolor będzie ciemniejszy?
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 16:34   #3202
megiczajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj maluje castingiem tylko nie wiem jakim Zaraz ide do drogerii. Zastanawiam sie nad perłowym blondem hmmm... Jak już wcześniej pisałam mam rozjaśnione włosy do platyny. Ciekawe co mi wyjdzie

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

A i mam pytanie. Czy jeżeli potrzymam castinga o pare minut dłużej to kolor będzie ciemniejszy?
Jak masz włosy rozjaśniane do platyny to perłowy blond będzie dla Ciebie idealny, widziałam fotki dziewczyn - cudo, ja mam rozjaśniane balejażem i też zdecydowałam się na perłowy blond, czekam tylko na farbę, bo kupiłam na internecie i pewnie w czwartek już będę ją miała. Pochwal się koniecznie kolorem po farbowaniu. Ja będę dłużej trzymała z 40 minut na pewno bo mam duże odrosty. Z tym trzymaniem dłużej farby to wiem,że ciemne kolory tak łapią, że im dłużej tym mocniejszy kolor. Z jasnymi to nie wiem, ale ja chcę taki naturalny blond więc potrzymam dłużej, ty masz platynę to długo nie trzymaj 20 minut i starczy. Koniecznie wklej fotki, ja też wkleję jak zafarbuję.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
U mnie właśnie amoniakowe się mniej zmywają (no chyba, że z odrostów) i bardzo niszczą, sitko pełne włosów. Ja używam smrodziucha garnier color naturals (jasny brąz) lub garnier belle color(jasny szatyn lub szatyn) tylko na odrosty. Po nich nic się nie dzieje niestety się zmywają ale za tą cenę warto (skoro robię tylko odrosty to starcza mi na dwa razy).
Obecnie mam kolor włosów jasny brąz, odrosty wymywają się już do karmelu więc trzeba będzie malować.

W sumie jest tylko jedna farba, która polecam z czystym sumieniem to Clairol Nice&Easy niestety w Polsce niedostępna.

Casting uwielbiam za wydajność, poza tym farbuje brązami więc wychodzi bardzo ciemno i kiepsko się spiera. Niestety włosy wylatują. Jak wcześniej pisałam znowu mnie kusi żeby nim właśnie przyciemnić do brązu. Nie wiem czy nie zakupię tego jasnego brązu i znowu wycofam się ze swojego "nigdy więcej"
Monia a może ciemnym blondem zafarbujesz? Bo jasny brąz słyszałam,że bardzo ciemny wychodzi, więc ciemny blond wyjdzie Ci jak jasny brąz, próbowałaś?

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj maluje castingiem tylko nie wiem jakim Zaraz ide do drogerii. Zastanawiam sie nad perłowym blondem hmmm... Jak już wcześniej pisałam mam rozjaśnione włosy do platyny. Ciekawe co mi wyjdzie

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

A i mam pytanie. Czy jeżeli potrzymam castinga o pare minut dłużej to kolor będzie ciemniejszy?
Właśnie obejrzałam sobie kolor Twoich włosów i masz taki kolor jak ta dziewczyna co mi Monia wkleiła, zobacz we wcześniejszych odpowiedziach i pewnie wyjdzie Ci tak samo, dla mnie cudnie, koniecznie perłowy blond i szybko fotki!!!!!!!!!!!!
megiczajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 18:06   #3203
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Widziałam fotki właśniej tej dziewczyny, wyszedł jej bardzo ładny kolorek choć ja wolała bym nieco ciemniejszy bo i tak będzie odbiegał od mojego naturalnego do którego chce wrócić. Kupiłam ten perłowy blond i zaraz farbuje oczywiście odrazu wstawiam foty
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 18:53   #3204
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

[QUOTE=megiczajka;15198157]

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------


Monia a może ciemnym blondem zafarbujesz? Bo jasny brąz słyszałam,że bardzo ciemny wychodzi, więc ciemny blond wyjdzie Ci jak jasny brąz, próbowałaś?

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Robiłam już ciemnym blondem i jasnym brązem, niestety poświata ciemnego blondu mi nie odpowiada, początkowo była lekko czerwonawa a z tym się źle czułam. Zresztą ciemny blond, jasny brąz i brąz wychodziły mi prawie czarne, tylko brąz i jasny brąz spierały sie tzn ocieplały sie bo rudziały

Swego czasu podobał mi się mroźny beż, wychodził mi zimny (miałam manie na zimne odcienie) a teraz znowu chce mi się ciepłych

...i dogodzić tu kobiecie
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 23:00   #3205
megiczajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

[QUOTE=MonkaIska;15201420]
Cytat:
Napisane przez megiczajka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------


Monia a może ciemnym blondem zafarbujesz? Bo jasny brąz słyszałam,że bardzo ciemny wychodzi, więc ciemny blond wyjdzie Ci jak jasny brąz, próbowałaś?

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Robiłam już ciemnym blondem i jasnym brązem, niestety poświata ciemnego blondu mi nie odpowiada, początkowo była lekko czerwonawa a z tym się źle czułam. Zresztą ciemny blond, jasny brąz i brąz wychodziły mi prawie czarne, tylko brąz i jasny brąz spierały sie tzn ocieplały sie bo rudziały

Swego czasu podobał mi się mroźny beż, wychodził mi zimny (miałam manie na zimne odcienie) a teraz znowu chce mi się ciepłych

...i dogodzić tu kobiecie
Jeszcze taki się nie urodził coby dogodził kobiecie w 100% oczywiście, kiedyś i ja miałam brązowe ciemne i nawet czarne z odcieniem granatu, dawno, dawno....Od 4 może 3 lat mi tak odwaliło z tym jasnym kolorem.
Głupota, i po pewnym czasie mi się na tyle spodobał ten kolor, że z uporem maniaka się farbowałam, i teraz mam o połowę mniej włosów, dlatego jak by mi ten perłowy blond wyszedł bez włosów, to byłabym szczęśliwa. Ciekawi mnie jak te jasne kolory się spłukują, bo jak rozjaśniają to chyba tak szybko nie tracą koloru co? Może ktoś napisze, kto maluje jasnymi kolorami. A i czekam na zdjęcia Malachite bo miała malować włoski i zdjęcia nie widać coś
megiczajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 00:12   #3206
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczynki miałam niespodziewanych gości, później zanim sie zebrałam do farbowania to troszke zeszło no ale już jestem po. Powiem tak..
Trzymałam farbe od nałożenia 20 minut. Na początku jak zaczęłam spłukiwac to niespodzianka bo włosy były brązowe :P w sumie mnie to ucieszyło bo chciałam ciemne. ALE jak już je spłukałam, wysuszyłam to mniej byłam zadowolona... Moje włosy zmieniły odcien na bardziej szarawy... Hmmm średnio sie przyciemniły a miałam nadzieje że będą ciemniejsze. Nie wiem może wydają mi sie takie teraz, zobacze jutro w świetle dziennym bo teraz fotki wogole nie wychodzą. Pozdrawiam. Aaaa i tak wogóle to Irmina jestem
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 12:08   #3207
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Wstawiam obiecane fotki Powiem że jeszcze kolor pokrył troszke nierównomiernie, nie ma nic wpólnego z kolorem na pudełku no ale w sumie mi do twarzy w takich szarościach :P... Poza tym włosy wydają się gęsciejsze ?? ;D I nie puszą się tak bardzo Aaa odrosty które były w kolorze ciemnego blondu teraz są takie lekko złotawe :P
Fotki robione w różnych oświetleniach, sądze że najlepiej prawdziwy kolor włosów odzwierciedla zdjęcie 2 i 3. Te rudości na dole to pozostałości czarnego pasma które usuwałam niestety casting ich nie pokrył...
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:18   #3208
megiczajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Wstawiam obiecane fotki Powiem że jeszcze kolor pokrył troszke nierównomiernie, nie ma nic wpólnego z kolorem na pudełku no ale w sumie mi do twarzy w takich szarościach :P... Poza tym włosy wydają się gęsciejsze ?? ;D I nie puszą się tak bardzo Aaa odrosty które były w kolorze ciemnego blondu teraz są takie lekko złotawe :P
Fotki robione w różnych oświetleniach, sądze że najlepiej prawdziwy kolor włosów odzwierciedla zdjęcie 2 i 3. Te rudości na dole to pozostałości czarnego pasma które usuwałam niestety casting ich nie pokrył...
A mi się podobają Twoje włoski, ja mam ciemniejsze i chciałabym takie jak masz na końcach to może mi wyjdzie taki kolorek, po za tym dużo fajniejszy kolorek niż miałaś, farbowałaś perłowym blondem tak?

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Jeszcze raz spojrzałam na Twoje włosy przed farbowaniem i na 100% mogę powiedzieć,że teraz masz o niebo fajniejszy kolor, pozdrawiam. Ja jutro zafarbuję sobie jak w końcu mi farba przyjdzie i wkleje fotki.
megiczajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:28   #3209
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Tak, perłowym blondem. Na koncach sa ciemniejsze bo tam miałam mniej rozjaśnione włosy ( cóż eksperymenty ). I myśle że właśnie tak może Tobie chwycić włoski ale na naturalnym odroście napewno wyjdzie inny kolorek taki bardziej złoocisty. Moje włosy maja najładniejszy odcien pod takie sztuszce oświetlenie (taki lekko karmelkowy) niestety ni moge tego złapac na focie ;P Jak będzie świecic słoneczko to wtedy jeszcze zrobie fotke i wstawie , zastanawiam sie co zobić jak kolorek sie zmyje bo chce miec jeszcze ciemniejszy... Hm..
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:20   #3210
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Wreszcie udało mi sie lepiej uchwycić kolor dodam zdjęcia żebyście oceniły czy mi ładnie . 1 fotka przed koloryzacja :P nastepne po z fleszem i bez flesza ;]

o matko nie pomniejszyłam fotek i troche wielkie :p

Edytowane przez malachite
Czas edycji: 2009-11-11 o 15:21
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.