Mamy wrzesień-październik 2011 :) - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-27, 08:44   #3181
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ja też już nie mogę nosić normalnych spodni, bo jak zapnę to się duszę. :/ Mimo, że w nogach luźne... Chodzę teraz tylko w dresiakach i wyglądam jak lumpek, bo do płaszcza one wogóle nie pasują.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 08:51   #3182
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

widze, że Wy już od rana o jedzeniu taka kiełbaska z ogniska mniam
swoją drogą to powinnam mniej jeść bo już na pewno mam ze 3kg do przodu

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Ja też już nie mogę nosić normalnych spodni, bo jak zapnę to się duszę. :/ Mimo, że w nogach luźne... Chodzę teraz tylko w dresiakach i wyglądam jak lumpek, bo do płaszcza one wogóle nie pasują.


a ja właśnie nie mm dresów, próbowałam ostatnio kupić jakieś ładne, ale żadnych nie znalazłam
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 08:52   #3183
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
U mnie zaczyna być widać nawet na leżąco bo przedtem się to rozlewało
Mi też, gównie jak leże w wannie to sobie pooglądam
Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
w czwartek tłusty czwartek, więc sobie odbijesz i będziesz miałą dosyć
to już tłusty czwartek ? Mam ambitny plan zrobić swoje pączki pierwszy raz, ale to jest tylko plan .. a co wyjdzie i czy nie wawale pączków to sie okaże


Czy wy też tak macie, że rano nie możecie patrzeć na wędline ? Wczoraj koleżanka się mnie właśnie pytała, a ja faktycznie, od początku ciąży nie jem kanapek na śniadanie bo mi nie idą tylko jakiś serek , jogurt, jakiegoś pączka , coś słodkiego
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 08:57   #3184
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

tez tak mam, zdecydowanie wole coś mlecznego, właśnie skończyłam jeśc płatki kanapka z szynka rzadko i to popoludniu
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 08:59   #3185
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
tez tak mam, zdecydowanie wole coś mlecznego, właśnie skończyłam jeśc płatki kanapka z szynka rzadko i to popoludniu
nie mam takich problemów, na śniadanie parówki lub wędlina, a ile ja bym dała za tatarka....
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 09:13   #3186
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Mi też, gównie jak leże w wannie to sobie pooglądam

to już tłusty czwartek ? Mam ambitny plan zrobić swoje pączki pierwszy raz, ale to jest tylko plan .. a co wyjdzie i czy nie wawale pączków to sie okaże


Czy wy też tak macie, że rano nie możecie patrzeć na wędline ? Wczoraj koleżanka się mnie właśnie pytała, a ja faktycznie, od początku ciąży nie jem kanapek na śniadanie bo mi nie idą tylko jakiś serek , jogurt, jakiegoś pączka , coś słodkiego
Mi ogólnie to wchodzi wszystko a wędlina, kiełbasa kanapki na pierwszym miejscu na początku ciąży zabić bym sie za nie dała, teraz moze nie ale i tak królują. Za to na niabiał nie mam ochoty jem bo wiem ze powinnam. Przed ciąża było całkiem odwrotnie

Co do tlustego czwartku już sie nie moge doczekać, pączusie pychotka, kocham słodkie

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

a w ten piekny tłusty czwartek na badania - usg prenatalne
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 09:24   #3187
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

U mnie znów skurcze, chyba przez te nerwy z tż Miał się starać mnie nie denerwować a znów się kłócimy i mówimy o rozwodzie Oby do 18 marca - do kolejnego usg. Mam nadzieję że lekarz powie już cos więcej!
A pączusia też bym z chęcią zjadła. Choc ostatnio przy mdłościach wchodzil mi tylko chleb z musztardą :conf used: dziwne to moje dzieciątko
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 10:04   #3188
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Witam niedzielnie! Wczoraj wieczorem przyjechali do nas rodzice i powiedzieliśmy im o dziecko, się ucieszyli, że hoho, a moja siostra to już w ogóle obłęd I tata do mamy potem - chodz, idziemy Babka :P To ich pierwsze wnuczatko.
Ja nic wczoraj prawie nie zjadła, dziś to samo, mdli mnie na sama myśl o jedzeniu Mam tego dosyć ;(
A, ja też w czwartek na badanie, moje pierwsze. Mam nadzieję że będzie usg i zobaczymy pesteczkę
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 10:13   #3189
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Zapraszam do siebie - mam w zamrażalniku Swojskie



mmmmm

U mnie zaczyna być widać nawet na leżąco bo przedtem się to rozlewało
To rozstawiaj grilla, jadę !


A ja się trochę rozczarowałam moją rodzina. Jestem raczej zżyta z kuzynkami, czasami coś do siebie pisałyśmy, może bez szału, ale jakieś życzenia, gratulacje sobie wysyłałyśmy. Jak dowiedzieli się o mojej ciąży przez mamę to się cieszą i tyle , ale zupełna cisza, zero jakiejkolwiek wiadomości - nie mówię że tego potrzebuję, ale kurcze... One dla mnie były jak siostry jak tam jechałam- własnej nie mam I oczywiście domyślałam się że może to przez moją kuzynkę na której ślubie byłam w tamtym roku po wakacjach. Starała się o dziecko ok rok i dopiero wczoraj dowiedziała sie że się udało. I dopiero napisała do mnie - "witaj w klubie". Przykro mi trochę. Chyba w sumie nie ma powodu... mimo, ze kolezanki z uczelni były dla mnie bardziej rodzinne niż rodzina, musiałam to z siebie wyrzucić


A co do brzuchów to zazdroszczę, chociaż mam nadzieję że im później wyjdzie tym lżej i mniej będzie Też bym chciała zrobić zdjęcie ale ta ta wyraźna linia pomiędzy oponkami nie pozwala nawet pooszukiwać
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 11:03   #3190
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Witam wszystkie piękne panie gratuluje i zazdroszczę fasolek
Mam pilne pytanie i tak pomyślałam,że tylko świeżo zafasolkowane powiedzą mi najwięcej:

Czy każdej z was w pierwszych tyg. bolały piersi i od jakiego momentu?
Pytam,bo jestem przed betą,jutro najwcześniej(13 dni po stosunku)Piersi mnie właśnie nie bolą jak miałam w każdej ciąży za to mam inne objawy których nie miałam poprzednio (jeśli to ciąża ale raczej tak) Wiem,że dzisiaj Niedziela i czas dla rodziny ale fajnie jakby choć parę z was skreśliła parę słów,byłoby mi lżej
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 11:09   #3191
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
Czy każdej z was w pierwszych tyg. bolały piersi i od jakiego momentu?
Pytam,bo jestem przed betą,jutro najwcześniej(13 dni po stosunku)Piersi mnie właśnie nie bolą jak miałam w każdej ciąży za to mam inne objawy których nie miałam poprzednio (jeśli to ciąża ale raczej tak) Wiem,że dzisiaj Niedziela i czas dla rodziny ale fajnie jakby choć parę z was skreśliła parę słów,byłoby mi lżej [/COLOR]
mnie bolały piersi tak jak standardowo przed @, tyle, że @ nie przyszła a ból pozostał do tego zgaga (pierwszy raz w życiu) oraz odrzut od alkoholu, siedziałam z ulubionym drinkiem w dłoni i męczyłam się z nim prawie 2 godziny!
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 11:15   #3192
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Mnie cycki standardowo jak przed okresem. Okres się spóźniał a ból piersi i podbrzusza nie mijał. Pamiętam, że jak byłam kilka dni przed spodziewanym okresem na zakupach to zrobiło mi się strasznie słabo, aż musiałam usiąść i zapach lakieru do paznokci był nieznośny. Aaaa i pamiętam że gumki od rajstop i majtek mnie tak wkurzały że myślałam że zwariuję.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 11:21   #3193
anilkadro
Rozeznanie
 
Avatar anilkadro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 533
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Mały OT z mojej strony

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
hej
moje rozpakowanie też planowane jest na wrzesień, a dokładnie na 3 chętnie do Was dołącze kobitki
Witam
Ja miałam termin na 3 września ale 2010 Moja Mała jednak się nie spieszyła i wyszła postraszona umówioną wizytą na wywoływanie dopiero 20.09!!

Oby wszystkie Wasze dzieciaczki, jak i Wy, były zdrowe, ciąże bezproblemowe i radosne.

Pozdrowienia od mamy 2010
anilkadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 11:22   #3194
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

dzień dobry

ale mi narobiłyście smaka na kiełbachę z ogniska mniam mniam, zjadłabym taka albo jakąs z grila -jeja juz sie nie moge doczekać kiedy sie ociepli

wczoraj na spotkaniu byłam do 2 he he trochę mnie spanie łamało ale wytrwałam

lausanne współczuje sytuacji i mam nadzieje ze jakoś ci sie poukłada, kurcze trudno tak zmagać sie ze wszystkim samemu jak bliska osoba robi takie numery -trzymam za ciebie kciuki
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 11:57   #3195
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cześć Mamusie w tą piękną niedzielę u Was też tak słonecznie na dworze? Mąż szykuje obiad i wybieramy się na wycieczkę do puszczy, bo aż szkoda siedzieć w domu


Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
moge do was dołączyć? podczytuje was juz od jakiegos czasu, ale dopiero teraz zdecydowałam się dołączyć
witaj u nas


Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
aaa nie było kaszanki, kiełbaska była na kijku, na szczęście nie ociekająca tłuszczem
jak zobaczyłam wczoraj, że piszesz o ognisku to dostałam takiego ślinotoku na myśl o kiełbasce z ognicha, że szok

już się nie mogę doczekać aż się zacznie sezon na takie jedzonko


Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
..właśnie wróciłam z imprezy.... jakos tak dziwnie siedzieć na trzeźwo, kiedy wszyscy coś drinkują
hehe mnie czeka w następną sobotę taka impreza, robimy z mężem wspólne urodziny- 30-ste i też pewnie wszyscy będą pić a ja wśród nich z soczkiem tylko
i w ogóle impreza będzie okazją do powiedzenia znajomym o ciąży, bo na razie wie niewiele osób

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
to już tłusty czwartek ? Mam ambitny plan zrobić swoje pączki pierwszy raz, ale to jest tylko plan .. a co wyjdzie i czy nie wawale pączków to sie okaże
pączki są łatwe do zrobienia na pewno wyjdą super


Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
U mnie znów skurcze, chyba przez te nerwy z tż Miał się starać mnie nie denerwować a znów się kłócimy i mówimy o rozwodzie Oby do 18 marca - do kolejnego usg. Mam nadzieję że lekarz powie już cos więcej!
Lausanne nie denerwuj się, mam nadzieję, że jakoś Ci się sytuacja wyjaśni, bo ostatnie co potrzebujesz teraz to stres i nerwy

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
Czy każdej z was w pierwszych tyg. bolały piersi i od jakiego momentu?
u mnie bolące piersi to była w ogóle przyczyna zrobienia testu(poza spóźniającą się @ ofkors ) a zaczęły mnie boleć 1dnia po terminie @ i nie był to taki ból jaki zwykle towarzyszył mi @ ale tysiąc razy gorszy...
i bolą mnie jeszcze cały czas
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 12:03   #3196
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie piękne panie gratuluje i zazdroszczę fasolek
Mam pilne pytanie i tak pomyślałam,że tylko świeżo zafasolkowane powiedzą mi najwięcej:

Czy każdej z was w pierwszych tyg. bolały piersi i od jakiego momentu?
Pytam,bo jestem przed betą,jutro najwcześniej(13 dni po stosunku)Piersi mnie właśnie nie bolą jak miałam w każdej ciąży za to mam inne objawy których nie miałam poprzednio (jeśli to ciąża ale raczej tak) Wiem,że dzisiaj Niedziela i czas dla rodziny ale fajnie jakby choć parę z was skreśliła parę słów,byłoby mi lżej
Mnie piersi nie bolały, zaczęły dopiero ok 6-7 tygodnia, ale np miałam uderzenia gorąca i bóle podbrzusza.

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
To rozstawiaj grilla, jadę !


A ja się trochę rozczarowałam moją rodzina. Jestem raczej zżyta z kuzynkami, czasami coś do siebie pisałyśmy, może bez szału, ale jakieś życzenia, gratulacje sobie wysyłałyśmy. Jak dowiedzieli się o mojej ciąży przez mamę to się cieszą i tyle , ale zupełna cisza, zero jakiejkolwiek wiadomości - nie mówię że tego potrzebuję, ale kurcze... One dla mnie były jak siostry jak tam jechałam- własnej nie mam I oczywiście domyślałam się że może to przez moją kuzynkę na której ślubie byłam w tamtym roku po wakacjach. Starała się o dziecko ok rok i dopiero wczoraj dowiedziała sie że się udało. I dopiero napisała do mnie - "witaj w klubie". Przykro mi trochę. Chyba w sumie nie ma powodu... mimo, ze kolezanki z uczelni były dla mnie bardziej rodzinne niż rodzina, musiałam to z siebie wyrzucić


A co do brzuchów to zazdroszczę, chociaż mam nadzieję że im później wyjdzie tym lżej i mniej będzie Też bym chciała zrobić zdjęcie ale ta ta wyraźna linia pomiędzy oponkami nie pozwala nawet pooszukiwać
Hehe musiałabym raczej rozgrzać patelnię

Trochę niefajna sytuacja z kuzynkami, może z racji tego że tak długo się starała to była trochę zazdrosna i się nie odezwała. Nic się nie przejmuj
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 12:09   #3197
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi i czekam na dalsze
Mnie od owulki brzuszek albo raczej macica boli i ciągnie cały czas,dzisiaj już musiałam leginsy bez ucisku gumki założyć,od wczoraj krzyże jak na okres bolą (ale jestem w 20 d.c. więc to nie@) i latam siusiu non stop też od wczoraj.Śmierdzieć mi kuweta kota zaczęła i papierosy ale może akurat to se wkręcam.?No nie wiem,te piersi mi nie pasują,bo nigdy mnie nie bolą ani około @ ani owulki tylko w czasie 3x jak w ciąży byłam a teraz nic może za wcześnie?Przepraszam,że tak się wcinam do waszego wątku ale tylko wy macie świeże objawy i możecie mi pomóc
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 12:17   #3198
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
a konkretnie taką
a może tak :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pączkowy dzidziuś.jpg (50,9 KB, 14 załadowań)
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 12:32   #3199
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi i czekam na dalsze
Mnie od owulki brzuszek albo raczej macica boli i ciągnie cały czas,dzisiaj już musiałam leginsy bez ucisku gumki założyć,od wczoraj krzyże jak na okres bolą (ale jestem w 20 d.c. więc to nie@) i latam siusiu non stop też od wczoraj.Śmierdzieć mi kuweta kota zaczęła i papierosy ale może akurat to se wkręcam.?No nie wiem,te piersi mi nie pasują,bo nigdy mnie nie bolą ani około @ ani owulki tylko w czasie 3x jak w ciąży byłam a teraz nic może za wcześnie?Przepraszam,że tak się wcinam do waszego wątku ale tylko wy macie świeże objawy i możecie mi pomóc
Nie muszą Cię piersi boleć Każda z nas jest inna i jak tu dziewczyny pisały każda ciąża też jest inna Na betę idziesz jutro?

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
a może tak :
Uu teraz to już pełnia słodkości

Podziwiam chęci mojego TŻ, stwierdził że mu się nudzi i pojechał na basen, a ja laptop na kolana i grzeję tapczan
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 12:34   #3200
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi i czekam na dalsze
Mnie od owulki brzuszek albo raczej macica boli i ciągnie cały czas,dzisiaj już musiałam leginsy bez ucisku gumki założyć,od wczoraj krzyże jak na okres bolą (ale jestem w 20 d.c. więc to nie@) i latam siusiu non stop też od wczoraj.Śmierdzieć mi kuweta kota zaczęła i papierosy ale może akurat to se wkręcam.?No nie wiem,te piersi mi nie pasują,bo nigdy mnie nie bolą ani około @ ani owulki tylko w czasie 3x jak w ciąży byłam a teraz nic może za wcześnie?Przepraszam,że tak się wcinam do waszego wątku ale tylko wy macie świeże objawy i możecie mi pomóc
Mi się wydaje że 13 dni od zapłodnienia to trochę za szybko jak na takie objawy, ale w sumie to każdy przechodzi to indywidualnie. Ja tam jestem tak nastawiona bo przed moją ciążą co kilka miesięcy miałam wrażenie że jestem w ciąży- tzn 3 razy byłam już prawie pewna, bo przecież zmęczona bo sikanie a później okazywało się że a tu objawy zaczęłam zauważać dopiero w dniu miesiączki i to takie nieznaczne, papierosy przeszkadzać mi zaczęły dopiero ok 5 -7 tygodnia. Chociaż u Ciebie może być inaczej. Nie doszukiwałabym się raczej porad ponieważ obajwów sikania, bóli może być wiele a tak na prawdę wiarygodne są testy/beta/ginekolog i do czasu aż one nie powiedzą co sądzą to nie ma co się wkręcać bo wiele objawów wskazuje bardziej na miesiączke a my je mylnie interpretujemy.

Chociaż życzę ci aby to było tak jak chcesz - nie wiem na co bardziej się nastawiasz chociaż po awku sądzę że chciałabyś dołączyć do poczekalni
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2011-02-27 o 12:36
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 12:49   #3201
ChristinaH
Przyczajenie
 
Avatar ChristinaH
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2
GG do ChristinaH
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Specjalnie założyłam sobie tutaj konto zeby do Was dołączyć
Spodziewamy się naszego maleństwa 17 września

Bylo to zupelne zaskoczenie dla nas, kiedy się staraliśmy nic nie wychodzilo a teraz taki szok
ChristinaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 12:52   #3202
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez ChristinaH Pokaż wiadomość
Specjalnie założyłam sobie tutaj konto zeby do Was dołączyć
Spodziewamy się naszego maleństwa 17 września

Bylo to zupelne zaskoczenie dla nas, kiedy się staraliśmy nic nie wychodzilo a teraz taki szok
Witamy
i super, że się udało
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 12:52   #3203
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Witajcie niedzielnie

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Nie strasz że nie przechodzi... Ja już nie mogę wytrzymać, zaczęło się w 4tc, więc conajmniej 2 miesiace męki... ;(
Nie przejmuj się, ja po prostu wcześniej czułam się w miarę, a dopiero teraz jest gorzej. Widocznie muszę normę kiedyś wyrobić

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
to moje 3 usg, wiem, że to dużo w ciągu 10 tygodni
Haha, ja miałam 7 usg w ciągu 11 tygodni

Lausanne, życzę Ci, żeby sytuacja się choć trochę uspokoiła

Lecę oglądać zdjęcia
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 13:04   #3204
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

U mnie zaczęło się nadganianie straconych kilogramów. Ciągle jestem głodna, bez przerwy coś żuję, bo inaczej robi mi się słabo. Nazwałabym to świńskim żarciem, bo daleko mi do estetycznej konsumpcji Pochłaniam wprost z opakowań, z głową prawie w lodówce albo nad zlewem - żeby nie nakruszyć
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 13:07   #3205
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
U mnie zaczęło się nadganianie straconych kilogramów. Ciągle jestem głodna, bez przerwy coś żuję, bo inaczej robi mi się słabo. Nazwałabym to świńskim żarciem, bo daleko mi do estetycznej konsumpcji Pochłaniam wprost z opakowań, z głową prawie w lodówce albo nad zlewem - żeby nie nakruszyć
Haha pocieszyłaś mnie, bo sądziłam, że złapałam jakiegoś tasiemca albo robaki , ale skoro takie pochłanianie to norma to mi ulżyło
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 13:13   #3206
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

A propo robaków - zjadłabym teaz takie żelki Haribo w kształcie ddżownic
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 13:17   #3207
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez ChristinaH Pokaż wiadomość
Specjalnie założyłam sobie tutaj konto zeby do Was dołączyć
Spodziewamy się naszego maleństwa 17 września

Bylo to zupelne zaskoczenie dla nas, kiedy się staraliśmy nic nie wychodzilo a teraz taki szok
gratulacje i witaj

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
U mnie zaczęło się nadganianie straconych kilogramów. Ciągle jestem głodna, bez przerwy coś żuję, bo inaczej robi mi się słabo. Nazwałabym to świńskim żarciem, bo daleko mi do estetycznej konsumpcji Pochłaniam wprost z opakowań, z głową prawie w lodówce albo nad zlewem - żeby nie nakruszyć
he he no ciesze sie ze możesz juz jejśc trzymam kciuki zeby mdlości nie wracały
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 13:20   #3208
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Zastanawiałyście się nad płcią dzidziusia , bo ja bardzo - na początku czułam, ze to chłopak

przed chwilą czytałam forum o poznaniu płci, no i bardzo dużo osób pisała, ze nawet w 12 tyg lekarz powiedział. No i teraz siedze i myśle, czy mi w czwartek powie ( 13 tydz ).
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 13:21   #3209
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że 13 dni od zapłodnienia to trochę za szybko jak na takie objawy, ale w sumie to każdy przechodzi to indywidualnie. Ja tam jestem tak nastawiona bo przed moją ciążą co kilka miesięcy miałam wrażenie że jestem w ciąży- tzn 3 razy byłam już prawie pewna, bo przecież zmęczona bo sikanie a później okazywało się że a tu objawy zaczęłam zauważać dopiero w dniu miesiączki i to takie nieznaczne, papierosy przeszkadzać mi zaczęły dopiero ok 5 -7 tygodnia. Chociaż u Ciebie może być inaczej. Nie doszukiwałabym się raczej porad ponieważ obajwów sikania, bóli może być wiele a tak na prawdę wiarygodne są testy/beta/ginekolog i do czasu aż one nie powiedzą co sądzą to nie ma co się wkręcać bo wiele objawów wskazuje bardziej na miesiączke a my je mylnie interpretujemy.

Chociaż życzę ci aby to było tak jak chcesz - nie wiem na co bardziej się nastawiasz chociaż po awku sądzę że chciałabyś dołączyć do poczekalni
Tak chcę już do poczekalni odkąd pomyślałam,że może wpadliśmy (choć na początku panika była,bo jeszcze nie teraz chcieliśmy)
Fakt może objawy za wczesne ale ja mam bardzo wrażliwy organizm A o tych bólach podbrzucha,jajników i krzyża dowiedziałam się właśnie z forum,bo inaczej podejrzewałabym jakąś chorobę choć miałam 3m-ce temu usg dowcipne na kręgosłup i na wyniku mam napisane,że macica ok. jajniki itp.też ok. więc dlatego pomyślałam o ciąży (pomijając fakt,że rano po wieczornym przytulanku zaczęła się ow.) a ze pytam,to myślę,że większość z was była na wątkach o objawach i testach kiedy robić,bo tak chciała wiedzieć czy to TO czy se wkręcają Betę jutro chcę zrobić,bo na sikany za wcześnie.Jutro będzie 12 dni po stosunku i 7-8 dni po skończonej ow.która trwała(bóle) 4 dni (17 się zaczęła a 20-go skończyła, 16-go stosunek) a może poczekać jeden dzień? 24 czw.byłam u Gin na wizycie na którą czekałam m-c (chciałam sie dopiero do ciąży przygotować),zbadała mnie i pow.że jest pęcherzyk ale nie wiadomo czy ciążowy,bo za wcześnie,dała skierowanie na badania i tak se pomyślałam,że jak już będą mnie kłóć to betę też zrobię
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 13:21   #3210
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

juz si doczekać nie mogę
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.