Kocham Lancome!!! - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-28, 21:02   #3211
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy - czy któraś się orientuje gdzie jeszcze mogę dorwać lancome fatale w kolorze czarnym? Wiem że fatale został wycofany ze sklepów już jakiś czas temu, szukałam zamienników, przez jakiś czas podobny efekta dawał diorshow iconic, ale jednak na moje rzęsiska najlepszy fatale
Niestety, ale ja tez jej szukałam. Na angielskim ebay maja tylko granatowe i zielone. Na polskim allegro są czarne, ale nie gwarantuje ich oryginalnosci.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 21:08   #3212
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Niestety, ale ja tez jej szukałam. Na angielskim ebay maja tylko granatowe i zielone. Na polskim allegro są czarne, ale nie gwarantuje ich oryginalnosci.
Ehh, tak też myślałam. Spędziłam dwie ostatnie godziny na przeszukiwaniu angielskich stronek z kosmetykami i nic, tak jak piszesz są granatowe, zielone a nawet fioletowe, czarnych brak na allegro nie lubię zamawiać kosmetyków, za często można nadziać się na podróbki. Ale dzięki za szybką odpowiedź zostaje mi tylko znaleźć coś co będzie dawało podobny efekt jak fatale...
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 08:34   #3213
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Kocham Lancome!!!

Uwielbiam ten tusz niestety już nigdzie nie mozna go kupić w kolorze czarnym...
kończę ostatnie opakowanie z zapasów (z bezcłówki)
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 12:54   #3214
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kocham Lancome!!!

pojawila sie nowa mascara-Hypnose precious cells mascara
a co do fatale czarnej tak mozna jednak kupic czarna kilka dni temu -tylko jedna- byla na licytacji ebay uk ,ja w niej nie uczestniczylam bo kupilam inny kolor az sie sama zdziwilam
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 13:38   #3215
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Ehh, tak też myślałam. Spędziłam dwie ostatnie godziny na przeszukiwaniu angielskich stronek z kosmetykami i nic, tak jak piszesz są granatowe, zielone a nawet fioletowe, czarnych brak na allegro nie lubię zamawiać kosmetyków, za często można nadziać się na podróbki. Ale dzięki za szybką odpowiedź zostaje mi tylko znaleźć coś co będzie dawało podobny efekt jak fatale...
Kup sobie na próbę granatową. Kolor nie jest bardzo widoczny, ja bym go okresliła jako granatową czerń.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 16:42   #3216
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Kup sobie na próbę granatową. Kolor nie jest bardzo widoczny, ja bym go okresliła jako granatową czerń.
albo t co ja wklejalam troszke wyzej,nie ma co sie przejmowac kolorem na zdj bo faktycznie jest prawie czarna na rzesach
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 16:46   #3217
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kocham Lancome!!!

a wracajac do tematu nowej mascary wlasnie wrocilam ,bylam na stoisku Lancome i ta nowa mascare reklamuje Julia Roberts na bilbordach i reklamowkach widocznosc jej rzes okreslilabym jako natural look no i oczywiscie zakupilam podklad +darmowe prezenty
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 17:30   #3218
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
Uwielbiam ten tusz niestety już nigdzie nie mozna go kupić w kolorze czarnym...
kończę ostatnie opakowanie z zapasów (z bezcłówki)
prosze-jest nastepna aukcja czarnej fatale na ebay uk
http://cgi.ebay.co.uk/LANCOME-FATALE...item27b145af7a
tylko ze wysylka na terenie uk( i szkoda ze zdjecia nie ma)
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY

Edytowane przez agus79
Czas edycji: 2010-05-01 o 17:34
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 17:45   #3219
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
a wracajac do tematu nowej mascary wlasnie wrocilam ,bylam na stoisku Lancome i ta nowa mascare reklamuje Julia Roberts na bilbordach i reklamowkach widocznosc jej rzes okreslilabym jako natural look no i oczywiscie zakupilam podklad +darmowe prezenty
tyle prezentow??
ale cie rozpieszczaja! nie to co u nas (u mnie przynajmniej) kupisz nawet za 400zl a nic nie dostaniesz i ci laske robia, ze cie wogole obsluguja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 18:10   #3220
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tyle prezentow??
ale cie rozpieszczaja! nie to co u nas (u mnie przynajmniej) kupisz nawet za 400zl a nic nie dostaniesz i ci laske robia, ze cie wogole obsluguja
pani ze stioska Lancome jest przeurocza kobieta ,skladamy sobie nawet zyczenia swiateczne.... i zawsze mnie przytuli na powitanie lub pozegnanie tez za free
a tak na serio to naprawde moge na nia liczyc jesli chce probki do sprawdzenia przed kupnem np,podkladu to tez nie ma z tym problemu
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 19:33   #3221
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kocham Lancome!!!

Widziałam te aukcje na ebayu, co do tej bez zdjęcia nie jestem przekonana, lubię mieć kartonik pamiętam była jeszcze jedna aukcja gdzie czarne fatale kosztowało chyba 14 funtów, ale gdy obejrzałam inne przedmioty sprzedającego rzuciły mi się w oczy ceny, np. l'extreme za 8 czy 9 funtów. Trochę za tanio (czytaj podejrzanie) więc sobie darowałam, nie chcę podróbki od której powypadają mi rzęsy
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 15:55   #3222
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kocham Lancome!!!


Czy ktoras z Was ma ten podklad?
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 16:51   #3223
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Kocham Lancome!!!

dziewczyny, czy któraś z Was zna może cenę drogeryjną bazy Cils Booster?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 19:40   #3224
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziewczyny może któraś z Was stosowała serum Lancome
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ftingujace.htm
Przyznam, że obietnice producenta brzmią obiecująco Mam ochotę nabyć ten kosmetyk jednak troszkę powstrzymuje mnie dość zaporowa cena i brak opinii na kwc...A może jednak warto? Z góry dzięki za info
__________________
**********
Wierzę, że tylko trudne ścieżki prowadzą do ciekawych miejsc...
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 15:50   #3225
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kocham Lancome!!!

odswiezam watek

czy ktoras z was testowala albo zakupila moze ten oto rozswietlacz/
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 16:59   #3226
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy ktoras z was testowala albo zakupila moze ten oto rozswietlacz/
ooo... tez jestem ciekawa... zastanawialam sie nad nim ale wydaje mi sie odrobine za rozowy ...


------------------------------------


a przy okazji moje ostatnie nabytki ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 19:30   #3227
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ooo... tez jestem ciekawa... zastanawialam sie nad nim ale wydaje mi sie odrobine za rozowy ...


------------------------------------


a przy okazji moje ostatnie nabytki ...
Ooo, desti, desti, używałaś już tej nowej bazy co ją w łapce trzymasz razem z podkładem ? Jaka jest ? Czaję sie na nią Ile kosztowała ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 19:47   #3228
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ooo, desti, desti, używałaś już tej nowej bazy co ją w łapce trzymasz razem z podkładem ? Jaka jest ? Czaję sie na nią Ile kosztowała ?
uzywalam ... kosztowala jakos 30 ojro... fajna jest ale ja jej uzywam razem z podkladem TM jak chce uzyskac ladne rozswietlenie... biore troche serum, troche podkladu... mieszam i wtedy nakladam bo efekt jest lepszy... oba produkty z tej samej lini i z ta sama "technologia" to dobrze wspolpracuja ...

mnie jeszcze kusi korektor - rozswietlacz w pisaku... ... - Nr. 05 - Aura Universelle (swatch) -

machnelam jej nawet swatcha ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 19:56   #3229
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
uzywalam ... kosztowala jakos 30 ojro... fajna jest ale ja jej uzywam razem z podkladem TM jak chce uzyskac ladne rozswietlenie... biore troche serum, troche podkladu... mieszam i wtedy nakladam bo efekt jest lepszy... oba produkty z tej samej lini i z ta sama "technologia" to dobrze wspolpracuja ...

mnie jeszcze kusi korektor - rozswietlacz w pisaku... ... - Nr. 05 - Aura Universelle (swatch) -

machnelam jej nawet swatcha ...
Dzięki za swatcha Bardzo interesująca...pewnie do rozjaśniania zbyt ciemnego podkładu też by sie zdała.
To chyba sobie ją machnę z okazji...nie wiem...soboty (mam ją na oku w pewnym sklepie w necie)
Kocham bazy i rozświetlacze, ich nigdy dość. Zwłaszcza po 30tce

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Rozświetlacz w pisaku też super Bombowy efekt na tej azjateczce
Też go chcę
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 20:10   #3230
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Kocham bazy i rozświetlacze, ich nigdy dość. Zwłaszcza po 30tce
dokladnie ... ja tez pokochalam od jakiegos czasu... i dlatego tez kochan ten podklad bo jest genialny... i wszelkie kulki Guerlaina tez kocham ...

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Rozświetlacz w pisaku też super Bombowy efekt na tej azjateczce
Też go chcę
ja tez ... i to ten kolor... boski jest ... bo one tez wystepuja u mnie w trzech (albo czterech) zwyklych korektorowych kolorach ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 20:16   #3231
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Question Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja tez pokochalam od jakiegos czasu... i dlatego tez kochan ten podklad bo jest genialny...
Z tym podkładem to nie wiem...ja mam bardzo (bardzo!) jasną skórę w chłodnym odcieniu i zawsze mam problem z doborem odcienia. 99,999% dostępnych na rynku najjaśniejszych w danej gamie odcieni podkładów jest na mnie zbyt ciemnych. Oszaleć idzie. Dlatego w ciemno podkładu nigdy nie kupuję, no way

A co do serum i pisaka, to idę grzać kredytówkę męża i klikam Niech ma

Dzięki serdeczne za opinię i pokuszenie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
i wszelkie kulki Guerlaina tez kocham ...
Sie wie Czekam na tegoroczną wersję z pszczołami
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 20:24   #3232
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Z tym podkładem to nie wiem...ja mam bardzo (bardzo!) jasną skórę w chłodnym odcieniu i zawsze mam problem z doborem odcienia. 99,999% dostępnych na rynku najjaśniejszych w danej gamie odcieni podkładów jest na mnie zbyt ciemnych. Oszaleć idzie. Dlatego w ciemno podkładu nigdy nie kupuję, no way
to jest niesprawiedliwe, ze amikowa sephora ma ponad 20 odcieni... a my przy dobrych lotach polowe tego ... ja mam na tyle szczescia, ze sredniak jestem wiec zawsze znajde kolor...

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dzięki serdeczne za opinię i pokuszenie
nie ma za co i polecam sie na przyszlosc ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 20:50   #3233
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ooo... tez jestem ciekawa... zastanawialam sie nad nim ale wydaje mi sie odrobine za rozowy ...


------------------------------------


a przy okazji moje ostatnie nabytki ...
desti - z nieba spadasz
jak wrażenia z podkładu?
ja od 2 dnich go "próbkuje" i jestem zachwycona niemalże
myślałam że na nic nie zamienię diora forevera a tu jestem prawie skłonna do zdrady... choć ten lancome to chyba na dni kiedy cera lepsza i nie trzeba za dużo kryć
jak go oceniasz w porównaniu z innymi podkładami?
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 21:05   #3234
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
desti - z nieba spadasz
jak wrażenia z podkładu?
ja od 2 dnich go "próbkuje" i jestem zachwycona niemalże
myślałam że na nic nie zamienię diora forevera a tu jestem prawie skłonna do zdrady... choć ten lancome to chyba na dni kiedy cera lepsza i nie trzeba za dużo kryć
jak go oceniasz w porównaniu z innymi podkładami?
...

ja zawsze lubilam podklady Lancome, przede wszystki PI... i nawet jak probuje co innego to zawsze do nich wracam a ten podklad mnie po prostu zachwycil... i pokochalam od pierwszego mazniecia ...

i uzywalam wiele... roznych... Diory mi w ogole nie podchodza ... z Chanela probowalam Mat Lumiere ale jakos tez nie do konca bylam przekonana... MUFE HD tez nie daje mi tego co powinnien ... te co jeszcze lubie to Guerlain Parure Aqua (jak potrzebuje nawilzenia) i Clinique Even Better (jak potrzebuje krycia) ... ale TM przybija wszystkie... perfekcyjnie dopasowuje sie do koloru skory... stapia sie wyrownujac kolor i dajac mu swiezosc... trzyma sie u mnie bez zadnej najdrobniejszej zmiany dobre 8 godzin... nie ciemnieje, nie swiece sie... nie zapycha... i kazde spojrzenie w lustro to sama przyjemnosc ...

ja jestem mieszaniec... srednio jasny ... z tu i tam pojawiajacymi sie przebarwieniami... w koncu lata leca ... i naczynka tez sie czasem odezwa... a to jak wyglada ten podklad u mnie najlepiej widac na zdjeciu ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 21:30   #3235
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
...

ja zawsze lubilam podklady Lancome, przede wszystki PI... i nawet jak probuje co innego to zawsze do nich wracam a ten podklad mnie po prostu zachwycil... i pokochalam od pierwszego mazniecia ...

i uzywalam wiele... roznych... Diory mi w ogole nie podchodza ... z Chanela probowalam Mat Lumiere ale jakos tez nie do konca bylam przekonana... MUFE HD tez nie daje mi tego co powinnien ... te co jeszcze lubie to Guerlain Parure Aqua (jak potrzebuje nawilzenia) i Clinique Even Better (jak potrzebuje krycia) ... ale TM przybija wszystkie... perfekcyjnie dopasowuje sie do koloru skory... stapia sie wyrownujac kolor i dajac mu swiezosc... trzyma sie u mnie bez zadnej najdrobniejszej zmiany dobre 8 godzin... nie ciemnieje, nie swiece sie... nie zapycha... i kazde spojrzenie w lustro to sama przyjemnosc ...

ja jestem mieszaniec... srednio jasny ... z tu i tam pojawiajacymi sie przebarwieniami... w koncu lata leca ... i naczynka tez sie czasem odezwa... a to jak wyglada ten podklad u mnie najlepiej widac na zdjeciu ...
tak tak tak biorę
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 21:42   #3236
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
...

ja zawsze lubilam podklady Lancome, przede wszystki PI... i nawet jak probuje co innego to zawsze do nich wracam a ten podklad mnie po prostu zachwycil... i pokochalam od pierwszego mazniecia ...

i uzywalam wiele... roznych... Diory mi w ogole nie podchodza ... z Chanela probowalam Mat Lumiere ale jakos tez nie do konca bylam przekonana... MUFE HD tez nie daje mi tego co powinnien ... te co jeszcze lubie to Guerlain Parure Aqua (jak potrzebuje nawilzenia) i Clinique Even Better (jak potrzebuje krycia) ... ale TM przybija wszystkie... perfekcyjnie dopasowuje sie do koloru skory... stapia sie wyrownujac kolor i dajac mu swiezosc... trzyma sie u mnie bez zadnej najdrobniejszej zmiany dobre 8 godzin... nie ciemnieje, nie swiece sie... nie zapycha... i kazde spojrzenie w lustro to sama przyjemnosc ...

ja jestem mieszaniec... srednio jasny ... z tu i tam pojawiajacymi sie przebarwieniami... w koncu lata leca ... i naczynka tez sie czasem odezwa... a to jak wyglada ten podklad u mnie najlepiej widac na zdjeciu ...
oj oj coraz bardziej skuszona jestem
przed chwilą byłam zmyć twarz i jestem pod wrażeniem jak dużo podkładu zostało na wacikach w stosunku do tego jak niewiele go nakładałam rano faktycznie pięknie stapia się ze skórą, nie ciemnieje ( ja akurat bledzioch więc najjaśniejszy chyba wzięłam do próbowania 010); jedyne czego się boję to że krycie chyba troche słabsze niż w diorze... generalnie mi żaden podkład od 2 lat nie przypasował tak żeby zdradzić diora i aż sie dziwnie czuje
ale czuję że doczekam do gwiazdki i z nadzieją na -30% w sephorze zostanie on wpisany na listę zakupów którą na te dni szaleństwa szykuję
w ogóle super odlewkę mi pani zrobiła w S. bo 2 dni się wymalowałam i jeszcze na 2-3 dni starczy

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tak tak tak biorę
no ja chyba też
tylko czekam na zniżki bo lista zakupów ciągle rośnie

a w ogóle nigdy nie miałam podkładu lancome - brałam różne próbki, testowałam, i żaden mnie nie przekonał - także ciekawość tym większa jak będzie na dłuższą metę ;
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 19:11   #3237
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Kocham Lancome!!!

Hej, nie wiecie czy te cienie mini http://www.allcosmeticswholesale.com/lacodeshqumi.html są baardzo mini?
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 19:48   #3238
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kocham Lancome!!!

Desti jaki masz kolor?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 10:01   #3239
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
desti jaki masz kolor?
03 ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 22:12   #3240
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Kocham Lancome!!!

Hej dziewczyny

Dołączam się do grona 'kochających'
Lancome oczarowało mnie już kiedy byłam w liceum (7 lat temu)- od tamtego czasu byłam wierna jednemu podkładowi, który z moją kapryśną cerą radził sobie jak żaden inny- był to podkład Adaptive, który niestety wycofano ;(
Przerzuciłam się na Teint Idole Ultra, który coprawda nie wyglada na mojej buzi tak ładnie jak Adaptive, ale generalnie radzi sobie bardzo dobrze, i przede wszystkim mnie nie zapycha
I tutaj pytanie- właśnie skończyła mi się buteleczka TIU w odcieniu 010, do tej pory sądziłam, że kolorystycznie jest nawet nieźle dobrany, jednak zauważyłam, że jest on jednak zbyt różowy- czy wiecie może czy kolorówka Lancome ma coś jasnego i wpadającego w żółty kolor? Coś podobnego do Buff z Colorstay Revlona Niestety w mojej miejscowości nie ma Douglasa ani Sephory, a jakbym już się wyprawiła to chciałabym wiedzieć jakie numerki wziąć pod lupę
__________________
trust nobody
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.