Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 09:57   #3241
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
ten watek juz dawno wg mnie przekroczyl granice, jak ktos po raz pierwszy wkleil zdjecie osoby i zaczal ja krytykowac. Jestem pewna, ze nie o to chodzilo autorce pierwotnego watku.
Dziwi mnie tylko, ze moderatorzy przymykaja na to oko, ale w sumie nic mi do tego.
Mnie też dziwi ta ewolucja wątku, bo jak była kiedyś dyskusja na temat "reklamówki" za 500zł, którą sprawiła sobie Fashionelka, to pojawiały się głosy, że to chamówa zaglądać komuś do portfela, a teraz akceptowane stało się komentowanie każdej pierdoły u wszystkich blogerek.
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 09:58   #3242
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

KT wygląda w tych legginsach fatalnie. Niepotrzebnie wyszczuplają jej już chude nogi.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:01   #3243
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Mój rozwalacz: młody facet,trochę przy kości tak średnio, ciuchy markowe, ale z opadającymi spodniami odsłaniającymi rowek


Masz rację w 100% . Ja też załuję, że nie odeszłam po twoim odejściu, jedno co mi się nasuwa jak pomyślę o tym klubie
Teraz oprócz chamstwa doszly "rządy" VisionAM: najpierw zaczęła usuwać userki, które nie udzielały się tak często jak ona sobie tego życzyła , bez głosowania, bo jak to napisała "nie musi się tłumaczyć" chciała nawet wywalić Lagerfieldised, twórczynię zamkniętego wątku... Ja byłam przeciwko wyrzucaniu kogokolwiek bo to niegrzeczne, ale oczywiscie nie miałam nic do powiedzenia ogólnie za często byłam przeciwko , ostatnio przegięła jak doszło nawet do usuwania przez nią postów, jeśli przedstawiały odmienną od jej opinię np zrobiła wątek z listą i kazała wpisywać swój nick z google... ja napisałam jej w tym wątku, że nie podam, żeby inne też nie pisały, bo uważałam to za głupotę, bo można to pisać na priv. Post zniknął. Jak zapytałam czemu to samica alfa i dwie samice beta (a nawet delta) rzuciły się na mnie z zębami .

O tym, jakie tam są osoby najlepiej obrazuje fakt: wpadły na pomysł zrobienia "pamiętniczka z wuppertal", który będą sobie przesyłać i w którym będą wklejać [uwaga]: kolaże, wycinanki i inne robótki ręczne na temat ...obgadywanych blogerek... Miałam oczy jak pięć złotych jak to przeczytałam, mi się to osobiście skojarzyło z niektórymi bohaterami "Milczenia Owiec" ... ale chyba tylko mi , bo pomysł się przyjął i zebrały już adresy do wysyłki, a nawet się kłóciły , która będzie miała tę księgę na stałe Ja się jakoś wykręciłam i podsunęłam im pomysł na blog... którego żaluję i w którym i tak w końcu nie napisałam ani słowa , bo Vision zakazała i napisała, że "ona tu pisze i jej nie przeszkadzać".
Na szczęscie na wątek ze spotkaniem klubowym nawet nie wchodziłam, bo wtedy już, po tym, co niektóre pisały wstydziłabym się raczej pokazać z niektórymi w publicznym miejscu, a na osobności bym się bała, jeszcze by mi wciskały ten swój koszmarny "pamiętniczek"

Idę sobie podgryźć żyły, że nie jestem w takim klubie
Czekam aż samice beta tu wpadną się na mnie rzucić ale tu jest modertura (jeszcze jedeno PW do mnie i to zgłaszam do moda, słyszysz nicRu?)
Żeby była jasnosć:
- moja ulubiona litera alfabetu greckiego to ξ (dla nieznających greckiego alfabetu - ksi)
- nie życzę sobie używania wobec mnie określeń o charakterze pejoratywnym jakim w tym poście jest samica
- zwróciłam Ci uwagę, po czym Ty rzuciłaś się na nas, a na stwierdzeni, ze może masz gorszy dzień i żeby Twojego focha olać obruszyłaś się i strzeliłaś jeszcze większym fochem we wszystkich.

Powód konfliktu - w jednym z tematów rozpoczynającym się od "tutaj piszemy wiadomość a - b" (mniejsza o co chodzi, ale miał być nick, a po nim jedna informacja) rousse zaczęła pisać o... o chłopaku Charlize Mystery i obruszyła się, że post został usunięty.

Jeszcze raz postuluję o bycie kobietą ξ a nie i odchodzę w pokoju.
BTW wyczekiwałyśmy Twojego hejterskiego posta

Aha, żeby była jasność - nikt nikomu nie zakazywał na blogu pisać. Pojawiały się jedynie informacje by nie logować się z głównego konta, gdy ktoś już z niego jest zalogowany (czyli: "nie piszcie nic chwilowo, bo ja piszę"), bo wtedy zwykle pisanie jednej osoby odchodziło w niebyt

A co do PW - mogłabyś mi na nie łaskawie odpisać. Zgłos to do moderatora, może też będzie ciekawy czemu nei chcesz się wytłumaczyć ze swoich domysłow na mój temat, a jedynie próbowałaś pisać o mnie źle, insynuować oraz robić z siebie cierpiętnicę

Jeśli się zgodzisz, to mogę nawet to PW opublikować Nie mam z nim ŻADNEGO problemu.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1

Edytowane przez nicRu
Czas edycji: 2012-05-21 o 10:05
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:01   #3244
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

rousse, nie zawiodłaś mnie, wiedziałam, że nie trzeba będzie długo na to czekać
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:01   #3245
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
http://www.makelifeeasier.pl/img/ima...419%281%29.jpg

Postarzona pańcia. Abstrahując od tego czy to zestaw ładny, nieładny modowy czy feszyn - Kaśka ubiera się kompletnie niefajnie jeśli chodzi o wiek. Wygląda jak młodsza siostra swojej mamy a nie córka.

Wylaszczona, niepotrzebnie elegancka pańcia
Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Tak ciezko zrozumiec, ze ktos w wieku 20 paru lat moze preferowac elegancki styl?
Mam 23 lata, teraz zaczynam sie zastanawiac ile osob mnie nazywa postarzona pańcia jak wskocze w klasyczna sukienkie i czolenka. O zgrozo do tego uwielbiam marynarki.
Mnie też zastanawia, że ok.20-stki to tylko tenisówki, a po 30-stce to tylko kiece do kostek, bo innych nie wypada
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:05   #3246
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Uwielbiam wizażowe skandale!

A co do pańciowatości to też nie kumam - poza tymi mało fortunnymi spodniami to według mnie wygląda całkowicie normalnie, ale może ja się nie orientuję i jest jakaś niepisany ban na cokolwiek innego niż tiszert, dżinsy i trampki poniżej 30 roku życia
Ja także I jeszcze wojny szatniarkowe

Świeżutki rozwalacz: pani w wieku ok. 50 lat, obwieszona złotem niczym 50Cent, jeansowe rybaczki z zielonymi kamyczkami wielkości 5 zł i poprzecieranymi kolanami. Bluzkę to już może pominę Sandały biało-niebieskie firmy puma. No i deser: na jednej dłoni miała 3 długie paznokcie akrylowe (french), a 2 pozostałe (serdeczny i wskazujący) były naturalne i pomalowane na fuksjowo, a na drugiej dłoni na 4 paznokciach był french, a na najmniejszym fuksja
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:15   #3247
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Uwielbiam wizażowe skandale!

A co do pańciowatości to też nie kumam - poza tymi mało fortunnymi spodniami to według mnie wygląda całkowicie normalnie, ale może ja się nie orientuję i jest jakaś niepisany ban na cokolwiek innego niż tiszert, dżinsy i trampki poniżej 30 roku życia
Długo nie trzebabyło czekać
Lady in blue, oczywiście nie po 100% dziewczyn, niektóre nie przytakiwały a nawet się wypisały. Jesli Ty się odżegnujesz od klubu to ok
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 10:15   #3248
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Tak ciezko zrozumiec, ze ktos w wieku 20 paru lat moze preferowac elegancki styl?
Mam 23 lata, teraz zaczynam sie zastanawiac ile osob mnie nazywa postarzona pańcia jak wskocze w klasyczna sukienkie i czolenka. O zgrozo do tego uwielbiam marynarki.
Ależ ja rozumiem

Mnie się to po prostu i najzwyczajniej w świecie nie podoba

Można być elegancko ubranym i wyglądać fajnie, a można też wyglądać jak pańcia. Moja subiektywna opinia się ze mną zgadza w tej kwestii
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2012-05-21 o 10:26
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:16   #3249
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Ja także I jeszcze wojny szatniarkowe

Świeżutki rozwalacz: pani w wieku ok. 50 lat, obwieszona złotem niczym 50Cent, jeansowe rybaczki z zielonymi kamyczkami wielkości 5 zł i poprzecieranymi kolanami. Bluzkę to już może pominę Sandały biało-niebieskie firmy puma. No i deser: na jednej dłoni miała 3 długie paznokcie akrylowe (french), a 2 pozostałe (serdeczny i wskazujący) były naturalne i pomalowane na fuksjowo, a na drugiej dłoni na 4 paznokciach był french, a na najmniejszym fuksja
chyba ją widziałam
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:17   #3250
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Długo nie trzebabyło czekać
a kto to rozpoczął?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:21   #3251
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Tak ciezko zrozumiec, ze ktos w wieku 20 paru lat moze preferowac elegancki styl?
Mam 23 lata, teraz zaczynam sie zastanawiac ile osob mnie nazywa postarzona pańcia jak wskocze w klasyczna sukienkie i czolenka. O zgrozo do tego uwielbiam marynarki.

rousse
ten watek juz dawno wg mnie przekroczyl granice, jak ktos po raz pierwszy wkleil zdjecie osoby i zaczal ja krytykowac. Jestem pewna, ze nie o to chodzilo autorce pierwotnego watku.
Dziwi mnie tylko, ze moderatorzy przymykaja na to oko, ale w sumie nic mi do tego.
tu nie chodzi o elegancki styl tu chodzi o ubieranie się w ciuchy w których świetnie wyglądałaby jej mama. Nie zawsze się tak nosi, ale często jej się zdarza. Nikt nie mowi, że elegancko jest źle można się ubrać elegancko i wyglądać świetnie bez sprawiania wrażenia "pańci". Ach to wieczne popadanie ze skrajności w skrajność - to jest dopiero niezrozumiałe..

a co do tego, ze moderatorzy nie zamknęli jeszcze tego wątku - widocznie nie spłynęła jeszcze żadna skarga ze strony jakiejś blogerki nikt nie czuje się urażony na tyle by odcinać sobie świetne źródło reklamy (= wejścia = więcej korzyści z prowadzenia bloga)

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2012-05-21 o 10:22
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 10:21   #3252
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Dziewczyny, czy po to otworzyłyście klub żeby tutaj roztrząsać problemy z niego? weźcie sobie na wstrzymanie albo piszcie sobie na PW, ewentualnie zgłoście to moderatorowi
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:21   #3253
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Uwielbiam wizażowe skandale!

A co do pańciowatości to też nie kumam - poza tymi mało fortunnymi spodniami to według mnie wygląda całkowicie normalnie, ale może ja się nie orientuję i jest jakaś niepisany ban na cokolwiek innego niż tiszert, dżinsy i trampki poniżej 30 roku życia
też nie rozumiem tego najazdu, ubierze się w kieckę i założy obcasy i z miejsca zostaje ochrzczona ciotką klotką vel pańcią
niemniej pozostaję przy swoim w kwestii legginsów z ostatniej notki

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
KT wygląda w tych legginsach fatalnie. Niepotrzebnie wyszczuplają jej już chude nogi.
to chyba wszystko przez tło na jakim są zdjęcia, jasne tło zlewa się z bielą tych bocznych pasów i wygląda to jakby kasia miała niesamowicie wychudzone nogi.


Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Ja także I jeszcze wojny szatniarkowe

Świeżutki rozwalacz: pani w wieku ok. 50 lat, obwieszona złotem niczym 50Cent, jeansowe rybaczki z zielonymi kamyczkami wielkości 5 zł i poprzecieranymi kolanami. Bluzkę to już może pominę Sandały biało-niebieskie firmy puma. No i deser: na jednej dłoni miała 3 długie paznokcie akrylowe (french), a 2 pozostałe (serdeczny i wskazujący) były naturalne i pomalowane na fuksjowo, a na drugiej dłoni na 4 paznokciach był french, a na najmniejszym fuksja
niezły miks paznokciowy
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:24   #3254
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy po to otworzyłyście klub żeby tutaj roztrząsać problemy z niego? weźcie sobie na wstrzymanie albo piszcie sobie na PW, ewentualnie zgłoście to moderatorowi
nie mamy wpływu na to co i gdzie piszą osoby, które odeszły z Klubu?
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:28   #3255
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Obejrzałam kreację Kasi Tusk - spodnie mi się niesamowicie nie podobają, ale nie uważam, że akurat ten strój ją specjalnie postarza, no może o dwa, trzy lata, ale młodszą siostrą jej mamy bym jej nie nazwała
Co do samych spodni, o których mówicie, to nie mam żadnej koncepcji, do czego mogłyby pasować...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:32   #3256
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Obejrzałam kreację Kasi Tusk - spodnie mi się niesamowicie nie podobają, ale nie uważam, że akurat ten strój ją specjalnie postarza, no może o dwa, trzy lata, ale młodszą siostrą jej mamy bym jej nie nazwała
Co do samych spodni, o których mówicie, to nie mam żadnej koncepcji, do czego mogłyby pasować...
nie wiedziałam, że te oskarżenia o postarzaniu się to do ostatniego posta coś mi umknęło. nie zmienia to jednak faktu, że zdarzają jej się stylizacje z serii "wyciągnęłam z szafy mamy"..

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2012-05-21 o 10:46
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:33   #3257
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Gdyby te spodnie Kasi były całe czarne bez tych białych wstawek to uważam, że wtedy cały zestaw byłby ok
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:39   #3258
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Nie no, po prostu ja je "zanalizowałam" w odniesieniu do ostatniej stylizacji Nie da się ukryć, że niektóre stroje, które prezentuje ją postarzają, ale na moje oko o te, załózmy, trzy lata właśnie
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:39   #3259
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
W IE tak samo Ja sie 'zima' telepie a one w leggach i tenisowkach (bez skarpet) smigaja Ledwo wyjdzie slonce (wlasnie jakies 15st) a tu juz krotkie topy itp choc dla mnie wciaz kosta i sie owijam kominem

Rozwalaja mnie tutaj galerianki... ten film to naprawde nie z d** wyjety, tylko sama prawda. Mieszkam przy samym centrum handlowym i jest tu grupa dziewczyn (ok 12stu, lecz wszystkie razem widzialam raz, tak to po 5-7 sztuk ) w wieku 13-15. Tutaj to tzw gypsy. Laski chodza na solarium (normalnie machon o.O) wlosy po tylek, rozpuszczone. Obojetnie jaka by nie byla pogoda- mega szpilki, krociutkie szorty i crop topy Doklejane rzesy itp to juz pomine
No i chodza tak sobie CODZIENNIE po centrum i szukaja chetnych.
Raz kolega palil papierosa przed wejsciem to jedna podeszla i zapytala sie czy za 50e (wow ) chce l*** (no wiecie co).
Dla mnie to masakra
Przyznac musze,ze ciuchy maja naprawde swietne ( choc sa tak kuso ubrane,ze dla mnie to przegiecie i cos nie mozliwego) ale skad maja na to kase to wiadomo.
Widze je codziennie, raz 6, innym razem 3.
Jednego razu jechalam tramwajem i wsiadly wszystkie- 12 sztuk
Jak wysiadaly to caly tramwaj sie na nie gapil, podsmiewywal i komentowal- gdzie sa rodzice tych dzieci
To przykre, naprawde.
Jednej z nich daaawno nie widzialam- az do wczoraj. Bedac w macu stala obok w kolejce z wielkim brzuchem i jeszcze jednym dzieckiem w wozku a ma moze 15-16 lat.

Wiem,ze nie modowe ale podtytul to m.in kicz i to wlasnie dla mnie jest wiocha,kicz i ogolem masakra.
Rozbawil mnie towj post, ale z drugiej strony to bardzo smutno co sie dzieje z dziecmi, jak pogon za pieniedzmmi, dobrym sprzetem i ciuchami moze upodlic i zniszczyc wszystkie wartosci.Dzieciaki na zamrnowanie. Ciekawe co ich rodzice na to...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 11:15   #3260
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
rousse, nie zawiodłaś mnie, wiedziałam, że nie trzeba będzie długo na to czekać
nie ma mnie przez weekend i szalenstwo

CO do KT. Spodnie sa fajne, obcasy takze, tylko ta bluzka nie pasuje. Ale przeciez to KT- jest modny spodzien- dodac baskinke i pelen stajl.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:52   #3261
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Mnie rozwala takie wywalanie rzeczy, które były w zawężonym gronie użytkowniczek na forum ogólne. Co to daje?

Co do zjawiska gypsy. Tutaj nie miałam okazji tego zaobserwować, bo rzadko bywam w jakimkolwiek centrum handlowym. Jedynie co, to mnie to smuci, że dziewczynki się prostytuują, żeby mieć modne buty czy komórkę. Jak się było w ich wieku, nazwanie kogoś puszczalską było mega obrazą, dzisiaj sobie dzieciaki nic z tego nie robią, a dawanie tyłka za jakieś gadżety czy ciuchy, uchodzi za dawanie sobie rady w życiu i bunt przeciw "nudnym starym, którzy sępią na kasie". Smutne.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:01   #3262
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Mój rozwalacz: młody facet,trochę przy kości tak średnio, ciuchy markowe, ale z opadającymi spodniami odsłaniającymi rowek


Masz rację w 100% . Ja też załuję, że nie odeszłam po twoim odejściu, jedno co mi się nasuwa jak pomyślę o tym klubie
Teraz oprócz chamstwa doszly "rządy" VisionAM: najpierw zaczęła usuwać userki, które nie udzielały się tak często jak ona sobie tego życzyła , bez głosowania, bo jak to napisała "nie musi się tłumaczyć" chciała nawet wywalić Lagerfieldised, twórczynię zamkniętego wątku... Ja byłam przeciwko wyrzucaniu kogokolwiek bo to niegrzeczne, ale oczywiscie nie miałam nic do powiedzenia ogólnie za często byłam przeciwko , ostatnio przegięła jak doszło nawet do usuwania przez nią postów, jeśli przedstawiały odmienną od jej opinię np zrobiła wątek z listą i kazała wpisywać swój nick z google... ja napisałam jej w tym wątku, że nie podam, żeby inne też nie pisały, bo uważałam to za głupotę, bo można to pisać na priv. Post zniknął. Jak zapytałam czemu to samica alfa i dwie samice beta (a nawet delta) rzuciły się na mnie z zębami .

O tym, jakie tam są osoby najlepiej obrazuje fakt: wpadły na pomysł zrobienia "pamiętniczka z wuppertal", który będą sobie przesyłać i w którym będą wklejać [uwaga]: kolaże, wycinanki i inne robótki ręczne na temat ...obgadywanych blogerek... Miałam oczy jak pięć złotych jak to przeczytałam, mi się to osobiście skojarzyło z niektórymi bohaterami "Milczenia Owiec" ... ale chyba tylko mi , bo pomysł się przyjął i zebrały już adresy do wysyłki, a nawet się kłóciły , która będzie miała tę księgę na stałe Ja się jakoś wykręciłam i podsunęłam im pomysł na blog... którego żaluję i w którym i tak w końcu nie napisałam ani słowa , bo Vision zakazała i napisała, że "ona tu pisze i jej nie przeszkadzać".
Na szczęscie na wątek ze spotkaniem klubowym nawet nie wchodziłam, bo wtedy już, po tym, co niektóre pisały wstydziłabym się raczej pokazać z niektórymi w publicznym miejscu, a na osobności bym się bała, jeszcze by mi wciskały ten swój koszmarny "pamiętniczek"

Idę sobie podgryźć żyły, że nie jestem w takim klubie
Czekam aż samice beta tu wpadną się na mnie rzucić ale tu jest modertura (jeszcze jedeno PW do mnie i to zgłaszam do moda, słyszysz nicRu?)
czekałyśmy tylko na to
Boże, ośmieszasz się, naprawdę.

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Długo nie trzebabyło czekać
dokładnie, to miłe że nas nie zawiodłaś

rozwala mnie fałszywość
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:18   #3263
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Rozwalają mnie dziewczyny (z gimnazjum), które widuję co rano. Ubierają trampki, takie różne, kolorowe, niebieskie, różowe itp. Wszystko ok, tylko, że te buty mają tak niemiłosiernie brudne.... Nie tylko tą białą gumę, ale ten materiał też ubudzony. Psuje to cały efekt, bo gdyby nie to to wszystko byłoby ok
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:29   #3264
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
Rozwalają mnie dziewczyny (z gimnazjum), które widuję co rano. Ubierają trampki, takie różne, kolorowe, niebieskie, różowe itp. Wszystko ok, tylko, że te buty mają tak niemiłosiernie brudne.... Nie tylko tą białą gumę, ale ten materiał też ubudzony. Psuje to cały efekt, bo gdyby nie to to wszystko byłoby ok
Muszę wyprać swoje . Może nie są jakieś straaaasznie brudne, ale za czyste też nie są
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:40   #3265
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Dawno mnie nie było bo praca i takie tam a tutaj takie akcje.

Wróce do 'tematyki' galeryjnej. Galerianki były i będą. Zanim zaczęło być o tym głosno one już 'działały'. Moja znajoma sama w czasach licealnych przyznała się publicznie do 'seksualnych' spotkań na rzecz cieni za 200 zł.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:53   #3266
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:05   #3267
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Załóżcie sobie klub na temat gadania o klubie, a tutaj ma być spokój a tak na serio to naprawdę, to nie jest miejsce na pranie brudów. Wątpię czy kogokolwiek oprócz klubowiczów obchodzi, co się tam dzieje.
Był fajny wątek, a teraz jest jedno wielkie szambo.


Rozwalacz dnia: facet w moim wieku (ok. 23-25 lat) w spodniach od dresu i ogromnym wełnianym szaliku zamotanym na całej długości torsu. Nie mogłam przestać się gapić
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:42   #3268
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;34244570]Załóżcie sobie klub na temat gadania o klubie, a tutaj ma być spokój a tak na serio to naprawdę, to nie jest miejsce na pranie brudów. Wątpię czy kogokolwiek oprócz klubowiczów obchodzi, co się tam dzieje.
Był fajny wątek, a teraz jest jedno wielkie szambo.
[/QUOTE]

no to chyba będziesz musiała własnoręcznie przywiązać do kaloryfera osoby, które opuściły klub i piszą o nim tutaj prowokując aktualne członkinie klubu nie mamy wpływu na to co wyciągają byłe klubowiczki, a niektórych słów nie da się przemilczeć i nie reagować
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:57   #3269
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
no to chyba będziesz musiała własnoręcznie przywiązać do kaloryfera osoby, które opuściły klub i piszą o nim tutaj prowokując aktualne członkinie klubu nie mamy wpływu na to co wyciągają byłe klubowiczki, a niektórych słów nie da się przemilczeć i nie reagować
dokładnie, szczególnie że padają słowa stawiające klubowiczki w złym świetle a najlepsze jest to że przedstawiana historia jest przekręcona. bardzo.
to nie my zaczęłyśmy wywlekanie brudów z klubu w inne wątki
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:02   #3270
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

No cóż, macie rację. Nie wiem o jaką historię chodzi bo staram się nie czytać tych wynurzeń, ale życzę wam rozwiązania tego konfliktu, bo robi się to już lekko mówiąc żenujące.
Zgłosiłam, może moderator będzie wiedział jak zrobić tu porządek.
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.