Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 06:58   #3241
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez elle_p Pokaż wiadomość
Ja dziś bum bum i pierwszy raz Tummy Tuck..już się doczekać nie mogę, tylko że dopiero wieczorkiem będę miała czas na skakanie, ehh...a jak Dziewczyny z efektami? Już jakieś widzicie? Bo ja czuję się jakby smuklejsza..przynajmniej po ubraniach to widzę ale będę się mierzyć dopiero jak skończę program
Ja po 9 dniach nie widzę zmian, nie mierzyłam się. Spadło mi 0,5kg i czuję się lepiej robiąc coś. I to wszystko. Zobaczymy później
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 09:39   #3242
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ja musiałam jednak przełożyć sobie 3 dni wolnego niezbyt przyjemnie skacze się do bum bum jak krew się leje
w każdym razie zmian na ciele nie zauważyłam narazie, ale psychicznie chyba przestałam mieć takiego lenia, mam aż ochotę ćwiczyć i coś zrobić ze sobą no i jakoś tak humor mam lepszy
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 11:04   #3243
elle_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ja podobnie mam, polubiłam te ćwiczenia, tylko czasami są takie dni, gdy mnie dopada leń totalny..ale staram się z nim walczyć ok, mój Skarbek się budzi, lecimy na spacerek niedługo dopóki pogoda względna
Dziewczyny, która z Was robi 3 program (slim&lift)? Ja dziś mam 6 dzień, zakwasy mnie opuściły, i już mniej się gubię w krokach
elle_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 16:50   #3244
chicago60606
Raczkowanie
 
Avatar chicago60606
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 42
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Dziewczyny chciała bym wam zadać pewne ważne dla mnie pytanie. Czy te ćwiczenia wyszczuplą mój tyłek i uda ? Głównie na tym mi zależy ( wyżeźbienie też). Pytam sie bo widziałam same zdjęcia przed i po i tam pokazane było ,że dziewczyny miały płaskie tyłki a puźniej takie duże. Jestem ciekawa jak to jest z tymi ćwiczeniami bo są różne typy ćwiczeń równiej slim&lift ( to właśnie ćwiczę) . Boję się ,że przez te ćwiczenia tylek mi się jeszcze bardziej rozrośnie a tego za chiny bym nie chciała ;/
chicago60606 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:35   #3245
sky and sand
Przyczajenie
 
Avatar sky and sand
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

jak się nazywa slim&lift to chyba nie powinno co powiększyć tyłeczka. tak mi się wydaje

eeeej, a wy za pierwszym razem przy sculpt też nie dałyście rady zrobić niektórych ćwiczeń? czy tylko ja jestem taka niedołężna?
sky and sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:42   #3246
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez sky and sand Pokaż wiadomość
jak się nazywa slim&lift to chyba nie powinno co powiększyć tyłeczka. tak mi się wydaje

eeeej, a wy za pierwszym razem przy sculpt też nie dałyście rady zrobić niektórych ćwiczeń? czy tylko ja jestem taka niedołężna?
Też nie dawałam rady, dziś drugi raz robiłam ten zestaw i mam problemy z ćwiczeniami na triceps, szczególnie te na leżąco. Ale staram się i walczę z każdym kolejnym razem na pewno będzie lepiej
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 21:01   #3247
elle_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez chicago60606 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciała bym wam zadać pewne ważne dla mnie pytanie. Czy te ćwiczenia wyszczuplą mój tyłek i uda ? Głównie na tym mi zależy ( wyżeźbienie też). Pytam sie bo widziałam same zdjęcia przed i po i tam pokazane było ,że dziewczyny miały płaskie tyłki a puźniej takie duże. Jestem ciekawa jak to jest z tymi ćwiczeniami bo są różne typy ćwiczeń równiej slim&lift ( to właśnie ćwiczę) . Boję się ,że przez te ćwiczenia tylek mi się jeszcze bardziej rozrośnie a tego za chiny bym nie chciała ;/

Hmmm.. na pewno widziałaś opis tyłeczków na początku rozpiski ćwiczeń, i skoro ten program wybrałaś to po to, aby po pierwsze odchudzić, i podnieść go do góry wiesz, ja też to ćwiczę i zauważyłam, że pośladki są bardziej "kształtne"i i wcale nie uważam, że większe, takie piłeczki ładne się robią a było z czego je rzeźbić w połączeniu z odpowiednim odżywianiem, i jakimiś chociaż spacerami, powinnaś tak całe ciało wysmuklić, że pupcia będzie przy tym super wyglądała. W końcu te podskoki, wymachy, ruchy ramionami...(no przecież na dłuższą metę i tam się ruszy, tzn nie tylko w tyłeczku)..tak mi się wydaje przynajmniej tak więc skoro masz coś do zrzucenia to ćwicz! Ja uważam, że każda forma ruchu jest dobra, i na pewno nie zaszkodzi a wiadomo, na każdego różnie różne rzeczy działają..jeśli zauważysz, że coś innego by przyniosło lepszy efekt zawsze możesz zmienić ćwiczenia, a kondycja się poprawi przy okazji mi się wydaje, że nic nie tracisz jeśli spróbujesz.
elle_p jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 08:39   #3248
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ufff, ja już po Cardio i BumBum. Jakoś rano dobrze mi się ćwiczy - nie ma nikogo w domu, nie jest gorąco.
Tylko przy BumBum troszkę oszukiwałam, bo nie dawałam rady
A Wy ćwiczycie w butach? Bo mi jakoś niewygodnie, wolę w skarpetkach..
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 08:44   #3249
pani_robak
Raczkowanie
 
Avatar pani_robak
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: placki
Wiadomości: 67
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ja w skarpetkach, chociaż mi się wydaję, że w butach byłoby mi lepiej bo może bym się tak nie ślizgała po dywanie..
__________________
RRRrr
----------------------------------------------
BBL
Music is my life. And nothing else matters

No może z paroma szczegółami
23.10.2010
pani_robak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 10:07   #3250
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ja na boso na dywanie i już tego żałuję poobdzierałam sobie stopy ostatnio
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 13:36   #3251
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
ja też nie ćwiczę z ciężarkami bo nie chce mieć bicepsów
przy ujemnym bilansie energetycznym nie grozą ci bicepsy

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatka_a Pokaż wiadomość
Ja właśnie ćwiczę z ciężarkami, przyda mi się wzmocnić ramiona, ale nie mam tych gum i obciążników na nogi do H&T. Ale w sumie i bez nich mi ciężko
zawsze można sobie dodawać te tasmy i hantle np w 2 tyug i efekty pedą lepsze
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 14:02   #3252
martynka221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Bardzo prosze, doradźcie mi - w zasadzie z tyłka nie zamierzam chudnąć (no może minimalnie), ale przede wszystkim chodzi mi o wyrobienie wewnętrznej strony ud - mam tamdużo tłuszczu i chciałabym schudnąć w tych partiach i ładnie je wyrzeźbić żeby były twardsze. Jaki program powinnam wybrać i czy w ogóle te ćwiczenia działają na we.str. ud? Trochę boję się ćwiczyć z programami slim, bo nie chcę duzo chudnąć z tyłka...jedynie trochę, zeby pozbyć się cellulitu ale nie żeby to była diametralna zmiana z okrągłej pupy na małą i płaską. Poza tym jak patrzyłam na efekty"przed"i 'po"to jakoś wydaje mi się, ze panie lepiej wyglądają "przed"....

Edytowane przez martynka221
Czas edycji: 2011-06-22 o 14:03
martynka221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 14:12   #3253
_Katriina_
Raczkowanie
 
Avatar _Katriina_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 80
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ja od jutra zaczynam BBL Slim&Lift. W końcu muszę się sprężyć i wziąć za mj tyłek.
_Katriina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 16:08   #3254
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

A macie może rozpiskę programu classic? Chyba go się robi po wybranym programie? I ma być na 30stej stronie
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 16:18   #3255
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez martynka221 Pokaż wiadomość
Bardzo prosze, doradźcie mi - w zasadzie z tyłka nie zamierzam chudnąć (no może minimalnie), ale przede wszystkim chodzi mi o wyrobienie wewnętrznej strony ud - mam tamdużo tłuszczu i chciałabym schudnąć w tych partiach i ładnie je wyrzeźbić żeby były twardsze. Jaki program powinnam wybrać i czy w ogóle te ćwiczenia działają na we.str. ud? Trochę boję się ćwiczyć z programami slim, bo nie chcę duzo chudnąć z tyłka...jedynie trochę, zeby pozbyć się cellulitu ale nie żeby to była diametralna zmiana z okrągłej pupy na małą i płaską. Poza tym jak patrzyłam na efekty"przed"i 'po"to jakoś wydaje mi się, ze panie lepiej wyglądają "przed"....
moim skromnym zdaniem powinnaś wybrać 1 zestaw ćw lift&shape

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatka_a Pokaż wiadomość
A macie może rozpiskę programu classic? Chyba go się robi po wybranym programie? I ma być na 30stej stronie
mas na 1 stornie rozpiskę to i tam masz rozpiskie

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

A ja nie wiem kiedy zaczne moze w poniedziałek już nie mogę się doczekać....
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:12   #3256
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez martynka221 Pokaż wiadomość
Bardzo prosze, doradźcie mi - w zasadzie z tyłka nie zamierzam chudnąć (no może minimalnie), ale przede wszystkim chodzi mi o wyrobienie wewnętrznej strony ud - mam tamdużo tłuszczu i chciałabym schudnąć w tych partiach i ładnie je wyrzeźbić żeby były twardsze. Jaki program powinnam wybrać i czy w ogóle te ćwiczenia działają na we.str. ud? Trochę boję się ćwiczyć z programami slim, bo nie chcę duzo chudnąć z tyłka...jedynie trochę, zeby pozbyć się cellulitu ale nie żeby to była diametralna zmiana z okrągłej pupy na małą i płaską. Poza tym jak patrzyłam na efekty"przed"i 'po"to jakoś wydaje mi się, ze panie lepiej wyglądają "przed"....
po tych ćwiczeniach raczej niemożliwe miec płaską pupę a co do przed i po to może kwestia gustu wg mnie o wiele lepsze są po
może classic dla Ciebie skoro generalnie jesteś zadowolona, a no nogi to jeszcze jakieś inne ćwiczenia poza BBL?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:40   #3257
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Aaa ja chce już ćwiczyć, za długa ta moja @ przerwa może jutro w końcu mi się uda
Chciałabym, żeby te ćwiczenia składały się z samego bum bum i high&tight... tak high&tight codziennie i raz na tydzień bum bum
a tu bum bum co chwila i nie wiem czy dotrwam
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:01   #3258
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Aaa ja chce już ćwiczyć, za długa ta moja @ przerwa może jutro w końcu mi się uda
Chciałabym, żeby te ćwiczenia składały się z samego bum bum i high&tight... tak high&tight codziennie i raz na tydzień bum bum
a tu bum bum co chwila i nie wiem czy dotrwam
Mi się właśnie podoba, że to jest takie urozmaicone, i tak zaczyna mi się nudzić, szczególnie Cardio, bo tam ogarniam i daję radę
Z BumBum w dalszym ciągu idzie mi strasznie chociaż to już 11 dzień
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 08:08   #3259
chicago60606
Raczkowanie
 
Avatar chicago60606
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 42
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

elle_p- dzięki ;*
Dziewczyny ja przy sculp też niektórych ćwiczeń nie potrafie zrobić ;p ...a zwłaszcza z tych dywanowych jak się na jednej ręce trzeba podpierać ...no nie wyrabiam(mam słabe ręce).
Mam jeszcze jedno pytanie. Są jeszcze ćiwczenia jak cardio axe ( 30 min) czy w zamian tych ćwiczeń mogę poprostu na orbitreku jeździć ? Mam większą w tedy frajdę

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
po tych ćwiczeniach raczej niemożliwe miec płaską pupę a co do przed i po to może kwestia gustu wg mnie o wiele lepsze są po
może classic dla Ciebie skoro generalnie jesteś zadowolona, a no nogi to jeszcze jakieś inne ćwiczenia poza BBL?

Właśnie nie jestem zadowolona bo mam zbyt obfite uda ( a płaski tyłek znowu bym nie chciała bo nie czuła bym się w teddy kobietą )


Edytowane przez chicago60606
Czas edycji: 2011-06-23 o 09:04
chicago60606 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 09:33   #3260
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

po BBL to właśnie pupa jest uniesiona i ładnie zaokrąglona
na pewno nie płaska

a co do nóg, to może jeszcze jakieś inne ćwiczenia na nogi poza rozpisem BBL? możesz zrobić taki miks
i generalnie na nogi i podniesienie pupy polecam higt&tight

a co orbiterka zamiast cardio - jak dla mnie w porządku zmiana
__________________
nasz dzień

Edytowane przez malamenda2009
Czas edycji: 2011-06-24 o 09:34
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:57   #3261
elle_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

[QUOTE=chicago60606;276911 87]elle_p- dzięki ;*
Dziewczyny ja przy sculp też niektórych ćwiczeń nie potrafie zrobić ;p ...a zwłaszcza z tych dywanowych jak się na jednej ręce trzeba podpierać ...no nie wyrabiam(mam słabe ręce).
Mam jeszcze jedno pytanie. Są jeszcze ćiwczenia jak cardio axe ( 30 min) czy w zamian tych ćwiczeń mogę poprostu na orbitreku jeździć ? Mam większą w tedy frajdę

Co do sculp ja też tego nie dam rady robić.. wczoraj miałam pierwszy raz, kupię jeszcze dwie małe butelki z wodą, bo nie mam ciężarków.
Co do zastępowania Cardio orbitrekiem to nie wiem czy to dobry pomysł. Te układy tam fajnie modelują całe ciało (niby orbitrek też, ale tamte mnie bardzo przekonują), pupę szczególnie, i lepiej to rób, ewentualnie na rozgrzewkę dodaj orbitrek na 15 minut, i lepiej na tym wyjdziesz
elle_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 13:42   #3262
Agatka_a
Raczkowanie
 
Avatar Agatka_a
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 413
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Kolejny dzień za mną Jutro minie dwa tygodnie i generalnie jestem zadowolona, ale wczoraj odpuściłam, strasznie nudzi mnie Sculpt co drugi dzień :/ A w ostatnim tygodniu Sculpt występuje w duecie, nie wiem jak ja dam radę
Agatka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 13:55   #3263
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

[QUOTE=elle_p;27712816]
Cytat:
Napisane przez chicago60606 Pokaż wiadomość
elle_p- dzięki ;*
Dziewczyny ja przy sculp też niektórych ćwiczeń nie potrafie zrobić ;p ...a zwłaszcza z tych dywanowych jak się na jednej ręce trzeba podpierać ...no nie wyrabiam(mam słabe ręce).
Mam jeszcze jedno pytanie. Są jeszcze ćiwczenia jak cardio axe ( 30 min) czy w zamian tych ćwiczeń mogę poprostu na orbitreku jeździć ? Mam większą w tedy frajdę

Co do sculp ja też tego nie dam rady robić.. wczoraj miałam pierwszy raz, kupię jeszcze dwie małe butelki z wodą, bo nie mam ciężarków.
Co do zastępowania Cardio orbitrekiem to nie wiem czy to dobry pomysł. Te układy tam fajnie modelują całe ciało (niby orbitrek też, ale tamte mnie bardzo przekonują), pupę szczególnie, i lepiej to rób, ewentualnie na rozgrzewkę dodaj orbitrek na 15 minut, i lepiej na tym wyjdziesz
Ja cały sculpt idealnie zrobiłam w ostatnim tygodniu dopiero miałam problem szczególnie z tym opieraniem się na jednej ręce i zjezdzaniem biodrami w dół koszmar!!! Ale pod koniec już dawałam rade wszystkie te ćwiczonka wzglednie dobrze wykonywać więc i wy się nie przejmujcie jesli cos nie wychodzi - wszystko przyjdzie z czasem.
A co do zastąpienia cardio innymi cwiczeniami to tez mi sie wydaje że będzie to mniej efektywne tam sa takie cwiczonka co dobrze działają i na takie i na posladki i na brzuszek raczki generalnie na wszystko a że nie są jakos specjalnie ciekawe czy męczące to inna sprawa ale są tam zapewne celowo bo do sukcesu zaliczają sie chyba wszytskie programy więc dobrze byłoby ich nie pomijac tak przynajmniej ja uważam ale każdy moz emiec swoje zdanie na ten temat
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatka_a Pokaż wiadomość
Kolejny dzień za mną Jutro minie dwa tygodnie i generalnie jestem zadowolona, ale wczoraj odpuściłam, strasznie nudzi mnie Sculpt co drugi dzień :/ A w ostatnim tygodniu Sculpt występuje w duecie, nie wiem jak ja dam radę
No troche nudno tak ciągle z tym sculptem ale idzie wytrzymac zresztą on fajnie nam kształtuje ciałko. A co do duetów to dasz rade aż się zdziwisz ile bedziesz miała po takim tygodniu ze sculptami siły i wytrzymałości zeby robic wiecej niz do tej pory.
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 23:34   #3264
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Jestem na piątym dniu slim&shape i oświećcie mnie-one tam mają obciążniki na nogach ,tak? Dziś ćwiczyłam bez, kupię jutro lub pojutrze, tylko powiedzcie mi - jakie one mają być? Czy po 0,5kg wystarczy czy mają być cięższe np. 1kg(nie wiem czy dam radę tyle czasu ćwiczyć z tak dużym obciążeniem)?
Zaraz, zaraz....czy kg to tak dużo czy mi się wydaje? Sprawdzałam na mące i wodzie 1,5l ale one są po prostu nieporęczne i dłonie mi się męczą:p
Dzisiaj tylko mam tylko bum bum, więc dodam sobie do tego ćwiczenia rozciągające, chyba nie powinny mi zaszkodzić
Czy nie ćwiczycie czegoś dodatkowego na rzeźbę brzucha? Ćwiczyłam wcześniej A6W i efekty miałam lepsze, teraz od tygodnia jak zaprzestałam ćwiczyć, brzuch znów zrobił mi się jakiś taki bardziej miękki, a na dole powstała oponka(?), której nigdy nie miałam, co jest dziwne, bo jestem na lekkiej redukcji (-400-500 kcal na dzień, dużo białka) i teraz zastanawiam się czy do A6W nie wrócić.

Edytowane przez blue_cat
Czas edycji: 2011-06-25 o 08:07
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 10:32   #3265
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Muszę z powrotem zacząć ćwiczyć.. wakacje się zaczęły a ja się lenię
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 12:25   #3266
elle_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
Jestem na piątym dniu slim&shape i oświećcie mnie-one tam mają obciążniki na nogach ,tak? Dziś ćwiczyłam bez, kupię jutro lub pojutrze, tylko powiedzcie mi - jakie one mają być? Czy po 0,5kg wystarczy czy mają być cięższe np. 1kg(nie wiem czy dam radę tyle czasu ćwiczyć z tak dużym obciążeniem)?
Zaraz, zaraz....czy kg to tak dużo czy mi się wydaje? Sprawdzałam na mące i wodzie 1,5l ale one są po prostu nieporęczne i dłonie mi się męczą:p
Dzisiaj tylko mam tylko bum bum, więc dodam sobie do tego ćwiczenia rozciągające, chyba nie powinny mi zaszkodzić
Czy nie ćwiczycie czegoś dodatkowego na rzeźbę brzucha? Ćwiczyłam wcześniej A6W i efekty miałam lepsze, teraz od tygodnia jak zaprzestałam ćwiczyć, brzuch znów zrobił mi się jakiś taki bardziej miękki, a na dole powstała oponka(?), której nigdy nie miałam, co jest dziwne, bo jestem na lekkiej redukcji (-400-500 kcal na dzień, dużo białka) i teraz zastanawiam się czy do A6W nie wrócić.
Kupując te obciążenia na nogi najlepiej przyczep sobie taki w sklepie i zrób parę wymachów, myślę, że nie powinno być problemów. Albo zapytaj sprzedawcę od jakiego najlepiej zacząć.
Co do brzuszka, to może hula hop sobie pokręć np? Nie zaszkodzą na pewno dodatkowe ćwiczenia na brzuch, ja też wprowadzam sobie je dodatkowo, ale nie jakiś konkretny program, tylko po prostu HH, czy brzuszki przed snem, bo BBL wystarcza mi jak na razie jak będę w lepszej formie może coś jeszcze wymyślę i połączę z czymś..zobaczymy jakie będą efekty ale nie chcę też za dużo na raz robić, bo wiem po sobie, że będę coś sobie odpuszczała w końcu...:P
elle_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 13:36   #3267
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
Jestem na piątym dniu slim&shape i oświećcie mnie-one tam mają obciążniki na nogach ,tak? Dziś ćwiczyłam bez, kupię jutro lub pojutrze, tylko powiedzcie mi - jakie one mają być? Czy po 0,5kg wystarczy czy mają być cięższe np. 1kg(nie wiem czy dam radę tyle czasu ćwiczyć z tak dużym obciążeniem)?
Zaraz, zaraz....czy kg to tak dużo czy mi się wydaje? Sprawdzałam na mące i wodzie 1,5l ale one są po prostu nieporęczne i dłonie mi się męczą:p
Dzisiaj tylko mam tylko bum bum, więc dodam sobie do tego ćwiczenia rozciągające, chyba nie powinny mi zaszkodzić
Czy nie ćwiczycie czegoś dodatkowego na rzeźbę brzucha? Ćwiczyłam wcześniej A6W i efekty miałam lepsze, teraz od tygodnia jak zaprzestałam ćwiczyć, brzuch znów zrobił mi się jakiś taki bardziej miękki, a na dole powstała oponka(?), której nigdy nie miałam, co jest dziwne, bo jestem na lekkiej redukcji (-400-500 kcal na dzień, dużo białka) i teraz zastanawiam się czy do A6W nie wrócić.
Ja mam obciazniki 0,75kg ale jakbym teraz kupowala to wzielabym na pewno ciezsze. 1kg a nawet 1,5kg, to na prawde duzo nie jest a lzejsze zaraz beda za lekkie no i nic ci nie dadza.

A co do diety to to jest wedlug ciebie lekka redukcja? Powinnas z dziennego zapotrzebowania odjac 200-300kcal. Duzo bialka, mniej tluszczy, duzo wody.
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:40   #3268
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

a wy też ćwiczycie w @? bo ja sobie nie wyobrażam przynajmniej w 1 dniu to co w tedy robicie? od jakiego dnia zaczynacie?
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:47   #3269
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez malgosia1051 Pokaż wiadomość
a wy też ćwiczycie w @? bo ja sobie nie wyobrażam przynajmniej w 1 dniu to co w tedy robicie? od jakiego dnia zaczynacie?
Ja zawsze cwicze, z tym ze uzywam wtedy tampona. Po cwiczeniach mniej boli brzuch (jak ktos ma z tym problem)
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 12:16   #3270
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Ja mam obciazniki 0,75kg ale jakbym teraz kupowala to wzielabym na pewno ciezsze. 1kg a nawet 1,5kg, to na prawde duzo nie jest a lzejsze zaraz beda za lekkie no i nic ci nie dadza.

A co do diety to to jest wedlug ciebie lekka redukcja? Powinnas z dziennego zapotrzebowania odjac 200-300kcal. Duzo bialka, mniej tluszczy, duzo wody.
No właśnie też myślałam o tych 0,75. na ręce, myślę , że na pierwszy miesiąc wystarczą, tym bardziej, że na redukcji i tak mięśni sobie nie wybuduję. Mięśnie będę budować za dwa miesiące, bo redukcję planuję jeszcze 4 tygodnie, później utrzymanie, ogólnie nie chcę dużo schudnąć, jedynie jakieś 4-5kg.
Co do diety to spokojnie, jem około 1800 kcal dziennie, jest bogata w produkty białkowe, np. serek wiejski tłuszcz 1,5%, maślankę, jogurt naturalny, pierś z kurczaka, brokuły , fasolkę szparagową(od tego tygodnia, bo widziałam, że juz się pojawiła...mniam mniam, szkoda, że bułeczkę będę musiała sobie odpuscić, ale jest również dobra z sosej sojowym). Mleko 1,5% jem tylko z muesli (dobry posiłek przed treningiem). ten produkt mi raczej nie szkodzi, tzn. nie jestem wzdęta.
Na śniadanie i II śniadanie produkty pełnoziarniste często w połączenia z jajkami, ewentualnie ciemny chleb zastępuję waflami ryżowymi(rzadko), do obiadu ryż, warzywka + np. kurczak, spaghetti z tuńczykiem na bazie pomidorów i koncentratu pomidorowego. Podwieczorek to owoc bądź jakiś posiłek około 200 kcal np. maślanka 2 szkalnki. Wieczorem również kolacja białkowa typu serek wiejski z chili.
Codziennie piję 3 zielone herbaty + do tego wodę około 1,5l.
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.