Konkurs GARNIER Color Naturals - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-07, 14:00   #301
wennedy
Przyczajenie
 
Avatar wennedy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest blond. Idealnie pasuje do moich błękitnych oczu, roztrzepanego charakteru i dziecięcego uroku. Towarzyszy mi od zawsze. Jestem zwolenniczką naturalnego piękna, nie lubię eksperymentować i zmieniać się na siłę, dlatego też mój kolor włosów jest jedyny w swoim rodzaju, tak jak ja. Odzwierciedla moją duszę - jasną, świeżą i promienną. Dzięki niemu czuję się bardzo kobieco i naturalnie.
wennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 14:12   #302
monia_p82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem są brązy w różnych odcieniach, podkreślają mój naturalny kolor włosów, dodają im blasku i są super miękkie, dzięki GARNIER Color Naturals
monia_p82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 14:28   #303
Milusia_Elunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Cytat:
Napisane przez redakcja Pokaż wiadomość
Uwaga zmysłowe brunetki, uwodzicielskie szatynki, pełne energii rudzielce i eteryczne blondynki! Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 30 zestawów do pielęgnacji włosów farbowanych Fructis Color Resist od GARNIER.

Co należy zrobić?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?


Odpowiedzi należy umieszczać klikając „odpowiedz” w tym wątku

Zobacz także stylizacje dla wybranych kolorów włosów:

Ognisty rudy: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Ognisty-rudy

Chłodny blond: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Chlodny-blond

Naturalny brąz: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Naturalny-braz

Zmysłowa czerń: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Zmyslowa-czern

Konkurs trwa do 18 listopada.
Moim ulubionym kolorem włosów jest szaleńczy brąz ze złocistymi cieniutkimi pasmami. Mam takie szczęście, iż natura obdarowała mnie tym idealnym połączeniem kolorków Aczkolwiek w włosach blond również mi pasuje, więc jestem raczej zwolenniczką zmian, pod warunkiem, że dana metamorfoza będzie odpowiednia i będę się z nią czuła pewnie i zmysłowo
Milusia_Elunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 15:05   #304
asi_kol
Raczkowanie
 
Avatar asi_kol
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 86
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Uwielbiam ognisty rudy! Sama jestem aktualnie posiadaczką takiego koloru włosów. Jestem również zdecydowaną zwolenniczką odważnych metamorfoz. Miałam już na głowie kolory od bardzo jasnego blondu, przez jasny i ciemny brąz aż doszłam do mojego ukochanego rudego. Teraz już długo go nie zmienię, za to fryzury zmieniam bardzo często. Po prostu lubię się wyróżniać
__________________
...YOU are my everything and everything is YOU...
żona mojego męża:
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091229580215.html

asi_kol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 15:34   #305
ania48
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem są wszystkie odcienie czerwieni i bordo.Uwielbiam te koloru,myślę że dodają mi one pewności siebie,,pomagają wyróżnić się w szarym tłumie.
ania48 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 16:36   #306
Justiii20
Przyczajenie
 
Avatar Justiii20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 18
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

zmysłowa czerń
Justiii20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 17:34   #307
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

uwielbiam chłodne lub z lekką słoneczną poświatą odcienie blondu [ zdecydowane "nie" mówie żółtym włosom ] preferuje raczej podkreślanie naturalnego piękna z postawieniem na mocniejszy makijaz oka lub ust. Czasem lubię zaszaleć jednak najczęściej nie mam na to czasu .
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 17:59   #308
Ivon_75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

...tleniona platyna powróciła do ciemnych kolorów... granatowa czerń z ognistym fioletem dało zabójcze połączenie, tak więc podkreśliłam naturalne piękno z radykalną metamorfozą ... dwa w jednym prawdziwa kobieta
Ivon_75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:05   #309
basienka19921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: skadś
Wiadomości: 19
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moje wlosy maja kolor ciemny blond.Bardzo mi sie podoba taki kolor wlosow.Jest taki piekny.Fajne jest to w takim kolorze wlosow ze latem maja sliczny odcien i sa lsniace.Osobiscie nigdy nie malowalam jeszcze wlosow gdyz uwazam ze nie powinno zmieniac sie tego co dala nam matka natura.Kazdy powinien miec taki kolor wlosow w jakich sie urodzil.
Zdecydowanie jestem za podkreslaniem swojej naturalnosci a nie za radykalna zmiana.Wkoncu naturalny,piekny wyglad to podstawa!
basienka19921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:32   #310
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Talking Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Wszystkie eksperymenty kolorystyczne mam już za sobą i uważam, że najładniejszy jest mój własny średni brąz Jeśli ma się zdrowe, piękne włosy, to nie potrzeba ostrych cięć. Jestem zwolenniczką podkreslenia naturalnego piękna, ale po pewnym czasie, jakaś zmiana może się przydać
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:53   #311
mysiulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

jestem blondynką. staram się by mój kolor był jak najbardziej naturalny, choć efekty domowego farbowania są często zaskakujące. Często potem zastanawiam się, czy nie przestać ich farbować, ale nie mogę się powstrzymać - blond uwielbiam! Nie lubię radykalnych metamorfoz, zwłaszcza jeśli chodzi o kolory włosów.
mysiulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 19:17   #312
sylwi28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

ja wole blond
sylwi28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:42   #313
bajka46
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem w wieku 45+, więc w naturze jestem już siwiutnka jak gołąbek
Z konieczności więc farbuję się, ale na kolor zbliżony do tego, w jakim były kiedyś moje włosy. Jest to ciemny brąz, odrobinę podrasowany w kierunku kasztanu.Używam koloryzacji bez amoniaku, co daje naturalny efekt, bo kolor się zmywa i odrosty nie są takie wyrażne - mi to bardzo odpowiada.
bajka46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:45   #314
elpril
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest ciemny brąz.
Ponieważ lubię radykalne zmianami moje włosy miały już różne odcienie.Ostatnio zdecydowałam się pomalować z brązu na blond. Używam farb Garnier Kolor Natural uważam ,że są świetne,a co najważniejsze pokrywają siwe włosy
elpril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:36   #315
anaru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ja mam włosy czerwone.
Lubię się wyróżniać z tłumu a co,
też trzeba mieć coś z życia chociażby wyrazisty kolor na włosach
anaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:02   #316
malgosia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest zmysłowa czerń, jak węgiel Jestem za naturalnym podkreśleniem piękna, bo wszystkie kolory są piękne i warto dbać o nie. Ale zdarza mi się czasem lekka metamorfoza, choć i tak potem wracam do czerni.
malgosia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:06   #317
sylciarr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ciemny szatyn jest moim ulubionym kolorem i zazwyczaj wybieram farby w tym odcieniu... Uwielbiam podkreślać naturalne piękno i pogłębiać jego walory
__________________
Każda chwila naszego życia jest bezcennym darem.
sylciarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:16   #318
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

moje naturalne włosy są jasno brązowe, ale takie... nijakie...
uwielbiam odcienie rudości, czerwienie, ciemne brązy... wszystkie te kolory gościły na moich włosach
kiedyś uwielbiałam farbować włosy na intensywną czerwień - kolor był świetny, ale trzeba było o niego zadbać, często farbować (strasznie dużo roboty!) więc przefarbowałam je na mój naturalny.
teraz marzą mi się czekoladowe włosy i takie też najbardziej mi się podobają uwielbiam ciemne brązy i dziś jestem zwolenniczką naturalnych kolorów, ale warto czasem zaszaleć, a co!
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:39   #319
izapamula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ja najbardziej lubie odcienie blondu i brazu dużo eksperymentowałam z tymi kolorkami ale pozostalam jasna blondynka o ciepłym odcieniu. Mam jasna cere i zielone oczy.Blond mnie odmładza , twarz jest bardziej wyrazistsza.Problem jest niekiedy z żółknięciem.Ciezko jest otrzymac wymarzony kolor.A poza tym dobrze jest mi w czerwieni , różu , niebieskim , bieli , czerni. Lubie podkreślanie naturalnego piekna i jestem zwolenniczka radykalnej metamorfozy.Jak bym mogła to bez zastanowienia sie poddała metamorfozie.
izapamula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 21:45   #320
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Witam
Szalenie podobają mi się włosy w kolorze ciemnego brązu.
Zawsze miałam, i mam nadal, problemy z określeniem własnego koloru włosów jest on zbliżony do kasztanowego, tej wersji się trzymam latem miewam czasem bardzo jasnobrązowe. Obecnie nie farbuję włosów, podobają mi się naturalne kolory, chociaż kilka lat temu trochę eksperymentowałam z farbami - głównie czarną oraz pasemkami blond.
Pozdrawiam serdecznie
__________________

Edytowane przez _kamea_
Czas edycji: 2010-11-18 o 19:27
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 22:06   #321
alexandraaa2002
Rozeznanie
 
Avatar alexandraaa2002
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 915
GG do alexandraaa2002
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor włosów to chłodny popielaty blond.
Nigdy nie zmieniałam radykalnie koloru włosów, jedynie ich długość.
Jeżeli dobrze byłoby mi w czarnych włosach z połyskiem fioletu to na pewno zdecydowałabym się na tak dużą zmianę
alexandraaa2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 06:48   #322
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Preferuję podkreślanie naturalnego koloru włosów, więc będąc naturalną blondynką przetestowałam większość odcieni blond: od bardzo jasnych, platynowych, srebrzysto-gołębich blondów, poprzez jasne, złociste aż do obecnego jasnego, migdałowego blondu który najbardziej mi pasuje
Raz zdecydowałam się na metamorfozę i zmieniłam kolor na bardzo ciemny blond z odcieniem wiśni Jednak bardzo szybko zapragnęłam wrócić do mojego ukochanego blondu który dodaje mi pewności siebie, blasku i podkreśla moją delikatną urodę;-).
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 06:53   #323
queila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Kocham zmiany w szczególności na głowie zapuszczam, ścinam, farbuję... każda wizyta u fryzjera to nowa stylizacja moich włosów. Naturalny kolor włosów mam nieciakwy, taka szara myszka, źle w nim wyglądam a jeszcez gorzej czuję. Na mojej głowie były blondy, brazy i czerwienie... I to właśnie czerwoenie, nie mylić z rudościami, głebokie intensywne czerwienie... to jest mój kolor!!!! Ostatnie 1,5 roku miałam chlodne brązy i dobrze mi w nich było. Ale od soboty na mojej głowie króluje cudowna inetnsywan czerwień )))
Spokojne fryzury też nie dla mnie, mimo że jestem osobą bardzo rozsądną i odpowiedzialną. Włosy to mój katalizator szaleństwa. Dla mnie są asymetrie, ostre cięcia, cieniowania.... Moje włosy musza żyć!!!
queila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 07:37   #324
anusza1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

moim ulubionym kolorem jest czerń .Jest ponad czasowa , klasyczna i zarazem tajemnicza . Nie jest on naturalny jak brązy ale pozwala czuć się wyjątkowo Do tego ten kolor przy odpowiednim zadbaniu jest nie powtarzalnie lśniący . Jednak jeżeli stylista stwierdził że brak mi zmian zgodziłabym się od razu.
anusza1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 08:26   #325
julita gabriel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Osobiście lubuję się w ciemnych brązach typu palona kawa itp... Choć ostatnio wpadłam na genialny pomysł ognistego rudego koloru na mojej głowie... Ale szybko wróciłam do brązu. A więc raczej brazik jak najbardziej górą... pozdrawiam serdecznie
julita gabriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 08:58   #326
justynak2608
Przyczajenie
 
Avatar justynak2608
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Red face Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Witam!
Moim kolorem ulubionym jest granataowa czerń. Od lat farbuję włosy na ten sam kolor , choć nieraz próbowałam go zmienić. Efekty były tragiczne a włosy ucierpiały niemiłosiernie. Wróciłam do czerni. Choć mam jasną karnację wydaje mi się, że w takim kolorze jednak jest mi najlepiej i najpiękniej. Oczywiście włosy są zniszczone od ciągłego farbowania, suche i rozdwajają się, jednak nie wróciłabym do swojego naturalnego koloru, gdyż jest on mysi i bez blasku.A o włosy farbowane staram się dbać i mam nadzieję, że kiedyś wrócą do dawnej formy.
justynak2608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 09:18   #327
salkosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ja jestem za kolorami naturalnymi,podkreślający mi urodę.Na głowie miałam już wiele kolorów ale nigdy nie byłam zadowolona.Także teraz robię sobie blond, coś jak 8 garniera.Chyba następnym razem nawet jej użyję.
salkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 09:25   #328
KasiaDziuba1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem jest kolor ciemny brąz,dla mnie jest to kolor uniwersalny,pasujacy do kazdego typu urody i wieku.Jestem tradycjonalistka ale na glowie mialam juz w swoim zyciu bardzo wiele.
KasiaDziuba1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 11:35   #329
27lucy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój naturalny kolor włosów to średni blond, ale od lat używam szmponów koloryzujących dzięki którym mam piękne błyszczące brązowe włosy, czasem nieco kasztanowe lub orzechowe. Nie zmieniam radykalnie ani koloru ani fryzury. Brakuje mi odwagi, ale gdy oglądam programy , w których specjaliści za pomocą fryzury zupełnie odmieniają osobę, to chętnie poddałabym się takiej profesjonalnej stylizacji. Mam mocne, grube, długie włosy-może pora na skrócenie fryzurki?
27lucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 12:07   #330
Gosia971
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Turawa
Wiadomości: 2
GG do Gosia971
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Lubię tak ciemny brąz, że wydaje się czarny - to mój naturalny kolor włosów, lecz od kiedy zaczęły przeważać włosy siwe, wybieram farby o takim kolorze. Od farb wymagam, by nie niszczyły włosów i nie prowokowały ich wypadania...
Jestem zwolenniczką klasycznych fryzur, błyszczących, zdrowych włosów podkreślających naturalne piękno.
__________________
Pozdrowienia,
Gosia
www.atwopole.pl - drogeria
Gosia971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.