Wrześniowo-październikowe mamusie 2007 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-16, 09:01   #301
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Jolineczko, trzymam kciuki za to lepsze 50% Trzymaj się! Leż, odpoczywaj i staraj się myśleć pozytywnie.
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 09:02   #302
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Jolineczko... Bądź silna, cokolwiek się stanie. Mogę sobie jedynie wyobrazić jak bardzo Ci ciężko. Gorąco wierzę, że Wam się uda przez to przebrnąć bez szwanku i pozostanie to tylko przykrym wspomnieniem. Jestem z Wami całym sercem i wierzę, że będzie dobrze.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 09:16   #303
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Jolineczko trzymaj się mocno i myśl pozytywnie Wszystko jakoś się ułozy, odpoczywaj i nic nie rób. Jestem z Tobą myślami i wirtualnie

pysiamn śliczna kruszynka. a jak ładnie ją widać
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 09:39   #304
mamaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Jolineczko, bardzo współczuję i trzymam kciuki za ciebie i kruszynkę . Życzę dużo zdrowia.
mamaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 12:38   #305
anaid5
Raczkowanie
 
Avatar anaid5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk-SJZ
Wiadomości: 85
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Jolineczko!!! Ja również trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo Wszystko będzie ok, zobaczysz. A tymczasem dużo odpoczywaj
anaid5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 14:46   #306
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Dziękuję Wam za wsparcie. Szanse są coraz mniejsze... Nie mam siły pisac. Napisałam post w "próbowac do skutku". Buziaki dla Was i Waszych fasolek. proszę Was o jedno - dbajcie o siebie i o dzieci jak tylko możecie. To największy cud jaki mógł Was spotkać! Cieszcie się tym szczęsciem każdego dnia i dziękujcie Bogu za to co macie.
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 15:47   #307
edytka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 154
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Jolineczka trzymaj sie cieplutko, trzymam za was kciuki, nie poddawaj się!!!
edytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 07:28   #308
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

A ja miałam wczoraj pierwsze mdłości Rano,przed wyjściem do pracy,wypiłam łyczki herbaty-a zwymiotowałam ze 3 litry Teraz rano nic nie jem nie pije-przynajmniej do godziny 8,jak się żołądek ustabilizuje. A miała taaaaką nadzieję,że mnie to ominie....
Oprócz tego zaczęły mnie boleć piersi,czuje jakbym miała poobijane...i jeszcze włosy zaczęły chyba troszkę wypadać
Jeszcze pytanie dotyczące oliwek-czy lepsza taka normalna,czy w żelu?

__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 12:16   #309
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez jolineczka Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za wsparcie. Szanse są coraz mniejsze... Nie mam siły pisac. Napisałam post w "próbowac do skutku". Buziaki dla Was i Waszych fasolek. proszę Was o jedno - dbajcie o siebie i o dzieci jak tylko możecie. To największy cud jaki mógł Was spotkać! Cieszcie się tym szczęsciem każdego dnia i dziękujcie Bogu za to co macie.

Jolineczko, trzymaj się, jesteśmy z tobą
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 14:40   #310
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witam!
długo mnie nie było (niestety dużo pracy się nałożyło).
Wczoraj miałam spotkanie ze swoim dzieciaczkiem. Moja fasolka, to już prawdziwa fasola, jest wielka i jest to już 9 tydzień. Termin porodu 19.09.

Widziałam bijące serduszko... To chyba najwspanialsze przeżycie.

Jolineczko mam nadzieję, że Tobie i skarbowi Twojemu się uda.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 21:04   #311
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Jolineczko!! Trzymam kciuki najmocniej jak mogę...Bądź dobrych myśli. Musi się Wam udać!!

A ja zastanawiam się co robić. Zaczynają mnie dopadać mdłości, jestem permanentnie zmęczona, w pracy atmosfera nerwowa i tak zastanawiam się czy nie warto wybrać się na zwolnienie... Czy ta praca jest warta moich nerwów... A Wy dziewczyny jak tam? Pracujecie czy jesteście na zwolnieniu???
Pozdrawiam i gratuluję nowym mamą, którym nie zdążyłam pogratulować
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 09:28   #312
mamaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

W czwartek byłam u lekarza i widziałam mojego bobzola i jego bijące serduszko . Cóż za cudowny widok . Z tej okazji muszę się wam pochwalić moim szczęściem. Mam nadzieję, że będzie widać. Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego samopoczucia, pozytywnych myśli, dużo szczęścia i miłości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bebe1.JPG (91,1 KB, 36 załadowań)
mamaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 10:32   #313
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez szaramysz Pokaż wiadomość
A ja zastanawiam się co robić. Zaczynają mnie dopadać mdłości, jestem permanentnie zmęczona, w pracy atmosfera nerwowa i tak zastanawiam się czy nie warto wybrać się na zwolnienie... Czy ta praca jest warta moich nerwów... A Wy dziewczyny jak tam? Pracujecie czy jesteście na zwolnieniu???
Ja pracuję, ale staram się niczym nie przejmować (jak dawniej) i jest mi z tym dobrze.
Jeśli czujesz, że nie wytrzymasz w pracy nerwowo i będziesz się stresować, to może lepiej pójdź na zwolnienie. Pewnie bez trudu je otrzymasz.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 08:59   #314
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Ja pracuję, ale staram się niczym nie przejmować (jak dawniej) i jest mi z tym dobrze.
Jeśli czujesz, że nie wytrzymasz w pracy nerwowo i będziesz się stresować, to może lepiej pójdź na zwolnienie. Pewnie bez trudu je otrzymasz.
Popieram. Jesli masz sie stresować to lepiej weź sobie L4, zeby nie narażać maleństwa na niepotrzebny stres
Cytat:
Napisane przez mamaczkowa Pokaż wiadomość
W czwartek byłam u lekarza i widziałam mojego bobzola i jego bijące serduszko . Cóż za cudowny widok . Z tej okazji muszę się wam pochwalić moim szczęściem. Mam nadzieję, że będzie widać. Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego samopoczucia, pozytywnych myśli, dużo szczęścia i miłości
Śliczne maleństwo
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 09:54   #315
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Moja fasolka, to już prawdziwa fasola, jest wielka i jest to już 9 tydzień. Termin porodu 19.09.
Widziałam bijące serduszko... To chyba najwspanialsze przeżycie.
No nareszcie widziałaś fasolkę - niech rośnie zdrowo

Cytat:
Napisane przez szaramysz Pokaż wiadomość
A ja zastanawiam się co robić. Zaczynają mnie dopadać mdłości, jestem permanentnie zmęczona, w pracy atmosfera nerwowa i tak zastanawiam się czy nie warto wybrać się na zwolnienie... Czy ta praca jest warta moich nerwów... A Wy dziewczyny jak tam? Pracujecie czy jesteście na zwolnieniu???
Szaramyszko ja nienajlepiej sięczuję i bardzo dokuczają mi mdłości...więc lekarz powiedział że lepiej przeczekać to w domu,a praca nie zając więc jestem na zwolnieniu...

Cytat:
Napisane przez mamaczkowa Pokaż wiadomość
W czwartek byłam u lekarza i widziałam mojego bobzola i jego bijące serduszko . Cóż za cudowny widok . Z tej okazji muszę się wam pochwalić moim szczęściem. Mam nadzieję, że będzie widać. Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego samopoczucia, pozytywnych myśli, dużo szczęścia i miłości
Fajnie , wiem że to cudowny widok bijącego serduszka...
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 11:35   #316
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez mamaczkowa Pokaż wiadomość
W czwartek byłam u lekarza i widziałam mojego bobzola i jego bijące serduszko . Cóż za cudowny widok . Z tej okazji muszę się wam pochwalić moim szczęściem. Mam nadzieję, że będzie widać. Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego samopoczucia, pozytywnych myśli, dużo szczęścia i miłości
ale maleństwo, jakie to musi byc niesamowite uczucie nosić fasolcie w brzuchu

Szaramysz, idź do lekarza po L4 i niczym się nie przejmuj.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 13:31   #317
annula
Raczkowanie
 
Avatar annula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 182
GG do annula
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Jolineczko, trzymaj sie, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze... trzymam kciuki bardzo mocno za ciebie i fasolke

ja wciaz czekam na drugie usg (na 7 marca dopiero wyznaczone) ktore mam nadzieje ze wszystko wreszcie wyjasni, a do tego czasu staram sie nie myslec i nie przejmowac slowami pewnej bardzo niemilej (to chyba malo powiedziane) pani doktor w przychodni do ktorej poszlam po skierowanie na badania krwi po pierwszym usg. Rzucila okiem na usg i stwiedzila "to moze byc martwe" (!!!) no comment...
zrobilam badania we wlasnym zakresie bo oczywiscie nie dostalam skierowania i wyszly ok, podnioslo mnie to troche na duchu, dzieki wsparciu najblizszych wierze ze bedzie dobrze i staram sie nie przejmowac ta stara ...... zreszta w zyciu juz do niej nie pojde
szkoda ze sa tacy ludzie
annula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 13:31   #318
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

hej niesmialo dolacze sie do watku.
Mam termin na 14 pazdziernika- to juz moja 3 ciaza. 2 niestety zakonczyly sie poronieniem (nawet nie wiem dlaczego ) Teraz bardzo sie boje, jestem na zwolnieniu od dnia kiedy dowiedzialam sie o ciazy- lekarz juz w " ciemno" dal mi leki na podtrzymanie-mam bardzo duza dawke 8 tabletek na dobe (luteina). Teraz mam juz oficialne potwierdzenie w postaci wydruku usg dzidzia w 5 tygodniu miala 8 mm, co biore za bardzo dobry znak, poniewaz na tym etapie zawsze miala ok 4mm. Mdli mnie czasami i mam apetyt ''falowy". Modle sie o to by bylo juz po 12 tygodniu i wszystko ok- bo nie wiem jakbym dala sobie rade po 3 porazce......
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 13:55   #319
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Sylwia-zuza, dobrze Cię widzieć w tym wątku. Bardzo się cieszę i z całego serca gratuluję. Wszystko jest na dobrej drodze, życzę Wam zdrowia i oby tak dalej!!
Annula, ta pani ginekolog ...aż szkoda słów. Dobrze, że już tam nie pójdziesz.
...a czas do 7 marca szybciutko zleci. Już niedużo zostało Trzymam kciuki za Was, więrzę, ze wszystko jest w porządku.
Mamaczkowa, Poissonivy - super słyszeć (i widzieć) pozytywne wieści o Was i fasolkach

Mnie tez męczą mdłości, ale póki co chodzę do pracy. Praca przy komputerze, 8h. Nie mam tu większych stresów (czasem nie da się uniknąć, jak to z ludźmi), nawet (jak widać) w przerwach czas na mały wizażyk. Firma rodzinno-kumpelska, kiedy źle się poczuję mogę iść, kilka razy - przyznam- zdarzyło mi się.
Dlatego, jeśli macie w pracy stres, musicie wykonywać czynności, które wpływają na wasz komfort lub gdy samo wyjście do pracy na komfort wpływa - jeśli macie możliwość- L4 bez zastanowienia!

Pozdrawiam Was serdecznie, i Wasze małe podsercowe Skarby.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 15:29   #320
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Jeśli któraś z was ma stresującą pracę lub warunki nie są najlepsze w stanie ciąży to ja radzę iść na zwolnienie. Ja właśnie taką pracę mam - wiele stresu, fatalna atmosfera, o innych warunkach to już nawet nie wspomne. Na L4 jestem od początku ciąży i jest mi z tym bardzo dobrze. Niczym się nie przejmuje i mam spokojną głowę Na początku ciąży miałam problemy z ciśnieniem - raz wysokie raz niskie - a gdybym chodziła do pracy to chyba miałabym 300/200 Teraz mi się unormowało i jest OK. Także jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości nawet się nie zastanawiajcie
iza251 jeśli chodzi o oliwke to ja najpierw stosowałam normalną, a teraz kupiłam sobie z Johnsona w żelu i o wiele lepiej się wchłania
jolineczka trzymam kciuki, aby wszystko skończyło się dobrze bądź silna
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 18:58   #321
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ach, dziewczynki kochane!!!
Dziękuję za rady. Dziś samo się wszystko ułożyło. Poszłam do przychodni zapisać się na kolejną wizytę i po poradę odnośnie wyników i zwolnienia.
Mam tam zaprzyjaźnioną panią położną, która zawsze mi doradzi Z wynikami wszystko OK (kamień z serca) Tylko glukozę muszę powtórzyć, bo trochę za wysoka wyszła, ale mam się nie denerwować. A co do zwolnienia to dostałam mały oremus, że jeszcze nie siedzę w domku, bo przy mojej pracy to już dawno powinnam ze względu na chemię ( robię paznokcie) i na nerwową atmosferę w prowadzana przez szefową No i p. położna od razu wypisała zwolnienie i od jutra się byczę
Może się trochę z fasolką odstresujemy
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 19:04   #322
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez szaramysz Pokaż wiadomość
Ach, dziewczynki kochane!!!
Dziękuję za rady. Dziś samo się wszystko ułożyło. Poszłam do przychodni zapisać się na kolejną wizytę i po poradę odnośnie wyników i zwolnienia.
Mam tam zaprzyjaźnioną panią położną, która zawsze mi doradzi Z wynikami wszystko OK (kamień z serca) Tylko glukozę muszę powtórzyć, bo trochę za wysoka wyszła, ale mam się nie denerwować. A co do zwolnienia to dostałam mały oremus, że jeszcze nie siedzę w domku, bo przy mojej pracy to już dawno powinnam ze względu na chemię ( robię paznokcie) i na nerwową atmosferę w prowadzana przez szefową No i p. położna od razu wypisała zwolnienie i od jutra się byczę
Może się trochę z fasolką odstresujemy
No to samo się wyjasniło, szaramyszko to od jutra razem się byczymy z fasolkami w domku

P.S. Dla zainteresowanych dostałam fajną lekturę emailem od przyjaciółki : tj "tracy hogg jezyk niemowlat" oraz " , "usnijwreszcie" obie w pdf-ie. Gdybyście chciały to mogę przesłać emailem dalej, może się przyda jak coś do dajcie namiary na PW buziaki i dobej nocki
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 19:04   #323
m@gd@len@
Zadomowienie
 
Avatar m@gd@len@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 268
GG do m@gd@len@ Send a message via Skype™ to m@gd@len@
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
hej niesmialo dolacze sie do watku.
Mam termin na 14 pazdziernika- to juz moja 3 ciaza. 2 niestety zakonczyly sie poronieniem (nawet nie wiem dlaczego ) Teraz bardzo sie boje, jestem na zwolnieniu od dnia kiedy dowiedzialam sie o ciazy- lekarz juz w " ciemno" dal mi leki na podtrzymanie-mam bardzo duza dawke 8 tabletek na dobe (luteina). Teraz mam juz oficialne potwierdzenie w postaci wydruku usg dzidzia w 5 tygodniu miala 8 mm, co biore za bardzo dobry znak, poniewaz na tym etapie zawsze miala ok 4mm. Mdli mnie czasami i mam apetyt ''falowy". Modle sie o to by bylo juz po 12 tygodniu i wszystko ok- bo nie wiem jakbym dala sobie rade po 3 porazce......

sylwia z całego serca życzę Ci żeby było dobrze teraz i wierzę w to, że będzie.

wszystkiego dobrego mamuśki

Kasiu gdzie jesteś??
__________________
nie zatrzyma mnie tylko tyle, że jest cieżko
m@gd@len@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 19:31   #324
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
No to samo się wyjasniło, szaramyszko to od jutra razem się byczymy z fasolkami w domku

P.S. Dla zainteresowanych dostałam fajną lekturę emailem od przyjaciółki : tj "tracy hogg jezyk niemowlat" oraz " , "usnijwreszcie" obie w pdf-ie. Gdybyście chciały to mogę przesłać emailem dalej, może się przyda jak coś do dajcie namiary na PW buziaki i dobej nocki
Oj tak, tak byczymy się, że hej!
Wysłałam Ci Pysiu wiadomość na PW odnośnie tych publikacji o których pisałaś
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 20:44   #325
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

pysiu odemnie tez masz PW
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 22:55   #326
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

jolineczko, co tam u ciebie???
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 08:47   #327
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Witam Was serdecznie po krótkiej przerwie. Byłam trochę przeziębiona i czułam się nienajlepiej.
Ja jeszcze do końca tego tygodnia jestem na zwolnieniu, a potem niestety do pracy. Zobaczę jak będzie. Jak będzie nerwówka i nienajlepsze samopoczucie to znowu poproszę o L4.
Jutro mam drugie spotkanie z maleństwem na usg. Bardzo się boję i modlę się, aby wszystko było ok.
Ogólnie czuję się świetnie, tylko czasem rano po wstaniu z łóźka mam niewielkie mdłości, które przechodzą dość szybko
__________________
Taka mała, a taka wielka!
http://tickers.bump-and-beyond.com/34/3475/347590.png
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 09:34   #328
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Ja kupiłam "Język niemowląt" Tracy Hogg na allegro za 11zl+6zl przesyłka i zawsze wieczorkiem sobie czytam - naprawde polecam - tak mnie wciągnęła, że przeczytałam na raz 70 stron - także jak macie okazje to poczytajcie
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 13:45   #329
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

dziewczyny troche sie boje -mam jasno bezowe uplawy, nie jakis duze ale zawsze ..... dobrze ze ide dzis do gina, bo chyba umalabym ze strachu
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 13:51   #330
edytka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 154
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

czesc dziewczynki
dawno sie nie opdzywałam bo ja niestety pracuje;-(na L4 nie pójdę bo jestem u siebie- prowadze mały sklepik.u mnie wszystko ok, czasami lekka zgaga i maluskie mdłosci, ale wiecie co?przestały mnie bolec pirsi tzn dalej sa nabrzmiałae ale nie bolą, a jak jest u Was?kolejna wizyte u lekarza mam 15 marca.dziewczyny kiedy konczy sie I trymestr?jestem w 10 tyg, ale od ostatniej miesiaczki i nie wiem czy w 12 czy 15 od ostatniej miesiączki?aaa chciałam jeszce dodac,że juz troche sie w pasie rozrosłam- nie brzuszek tylko ogółem i w nic juz nie wchodze!!!!buzka
edytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.