Zakupy na Strawberrynet - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-18, 08:23   #301
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Souss Pokaż wiadomość
Witam. Dzieczyny, chcialam sie dowiedziec, czy sprawdzalyscie kiedys na stronie DHL gdzie jest Wasza przesylka ? Od Truskawy mam nr zamowienia. Tam tez sprawdzam jaki mam nr przesylki. Niestety na stronie DHL nie moge sprawdzic co jest z przesylka. Truskawka podala mi jakis 13 literowo-cyfrowy nr przesylki. Na stronie DHL chce 10 cyfrowego

Dzwonilam do DHL Polska, ale niestety tez nie umieli mi pomoc.
Ilekroc cos zamawiam z USA to zawsze sobie sprawdzam jak wedruje przesylka, np. UPS czy Eagle. Jak komus sie udalo rozwiazac zagadke i podpatrzyc przesylke to bede wdzieczna za info.

Ja też ostatnio sprawdzałam czy można śledzić,ale potem nie pamiętam czy na stronie Truskawki czy w jakimś mailu doczytałam,że nie ma możliwości śledzenia drogi tej paczki.

Cytat:
Tracking Reference
Your order has been sent by DHL, but the final delivery will be via your local post service. Normally, the delivery will take 8-14 business working days. Unfortunately, there is no tracking available for such shipments.
Please contact us only if shipment is not received after 21 business working days.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 09:16   #302
NadiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 494
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

właśnie dostałam wodę toaletową wczoraj. Hmm, wyczytałam na forum, że paczka z Truskawki ma być fioletowa z wstążeczką, a dostałam zwykłe pudełko, niby nic ale zdziwiłam się ... Na dodatek paczkę przyniosła mi sąsiadka, mówi że jakaś pani to dla mnie zostawiła. Żadnej Poczty Polskiej! Co prawda była na paczce pieczątka, że przeszło procedurę celną czy coś. Dziewczyny, czy ktoś z Was dostał perfumiki w podobny sposób ??
NadiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 09:35   #303
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez NadiaM Pokaż wiadomość
właśnie dostałam wodę toaletową wczoraj. Hmm, wyczytałam na forum, że paczka z Truskawki ma być fioletowa z wstążeczką, a dostałam zwykłe pudełko, niby nic ale zdziwiłam się ... Na dodatek paczkę przyniosła mi sąsiadka, mówi że jakaś pani to dla mnie zostawiła. Żadnej Poczty Polskiej! Co prawda była na paczce pieczątka, że przeszło procedurę celną czy coś. Dziewczyny, czy ktoś z Was dostał perfumiki w podobny sposób ??
No niestety Nadio, czasy, kiedy perfumy z truskawki przychodziły ładnie zapakowane i przewiązane wstążką minęły chyba bezpowrotnie. Teraz perfumy przychodzą z USA w brzydkim szaro-burym kartonie i nawet nie jest to paczka polecona. Przy jej odbiorze nie trzeba nawet nic potwierdzać, jak przy zwykłym liście. Może to trochę dziwić Najważniejsze jednak, że paczka dotarła

Jeśli zależy Ci na ładnym kartoniku, zamów kolorówkę lub pielęgnację. Te lecą do nas nadal z Hong Kongu i jeśli UC się do paczki nie dobierze jest szanasa na fioletową kokardkę
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 10:07   #304
NadiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 494
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Bardzo dziękuję za odpowiedź Nie zależy mi na ładnym kartoniku, ale zaczęłam mieć wątpliwości czy wszystko gra Przyznam że byłam trochę zaskoczona, że zostawili sobie paczuszkę u sąsiadów bez podpisu Ale skoro nie wszyscy w podobny sposób paczki dostają to OK Już zaczęłam snuć teorię o mafii przechwytującej przesyłki z Truskawki i podrzucające podróbki
NadiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 11:22   #305
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez NadiaM Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź Nie zależy mi na ładnym kartoniku, ale zaczęłam mieć wątpliwości czy wszystko gra Przyznam że byłam trochę zaskoczona, że zostawili sobie paczuszkę u sąsiadów bez podpisu Ale skoro nie wszyscy w podobny sposób paczki dostają to OK Już zaczęłam snuć teorię o mafii przechwytującej przesyłki z Truskawki i podrzucające podróbki
Tak, jest dokładnie tak jak mówi Homyczek. Perfumy przygchodza zapakowane w brzydkie pudła, w srodku nawalone jest duzo paieru, Kasia mówiła, że jedne z perfum się wylały (na szczescie tylko w 1/3), zakładam że jest to wina kiepskiego przygotowania produktu do tak dalekiego transporu . Poza tym duzo dłuzej czeka sie i na wysłanie paczki i na jej dostarczenie.
Kolorówka natomiast ekspresikiem, praktycznie informacja o wysłaniu paczki przychodzo w dniu zamówienia. Ten cudny steropian, sreberko i ta fioletowa tasiemka...miodzio hehehe
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 11:39   #306
NadiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 494
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Kolorówka natomiast ekspresikiem
A ja właśnie jako pierwszą dostałam paczkę z perfumem Teraz jak wariatka porównuję czy oby na 100% jest wszystko oryginalne

Mulier, jak tam Twoje zamówienie? Masz już te maile czy nie ?
NadiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 12:44   #307
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez NadiaM Pokaż wiadomość
A ja właśnie jako pierwszą dostałam paczkę z perfumem Teraz jak wariatka porównuję czy oby na 100% jest wszystko oryginalne

Mulier, jak tam Twoje zamówienie? Masz już te maile czy nie ?
Dostałam jakas godzine temu maila, wszystko ok. ale i tak jak na truskawke spore oóźnienie
Dzieki za pamieć
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 19:12   #308
secco
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Ja mam taką kartę, visa, płaska , nie kredytowa, płacic nia mogę w sklepach wybierać kasę z bankomatu i płacić w necie. Na truskawce zapłaciłam nią za kilka zakupów i nigdy nie było najmniejszych problemów
Oto link do tej karty:
http://dlaciebie.bzwbk.pl/15627
Dzięki Mulier ,tak mi się wydawało,że pisałaś wcześniej,iż masz właśnie płaską kartę Visa i kupujesz na truskawce.No cóż,chyba wkrótce(lecz niestety już nie w tym miesiącu) przybędzie nowa truskawkomaniaczka.
Dzięki wszystkim za pomoc!
secco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 08:28   #309
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

a mi wlasnie dzis truskawa zwrocila pieniązki 39 zł to nawet troszke wiecej niz de facto nadplacilam. ale pameitajcie ze trzeba troche poczekac zanim pieniazki pojawia sie na koncie (ze 2 tyg spokojnie)
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 08:44   #310
NadiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 494
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Karolka, gratuluję A dalej czekam na paczkę z kolorówką. Dziwne, że perfum przyszedł szybciej ....
NadiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 09:38   #311
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Ja wczoraj złożyłam drugie zamówienie na perfumy, zamówiłam 3 rzeczy i zamiast tylko 1% rabatu dodatkowo dostałam jeszcze 5% zawsze coś
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 09:46   #312
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Ja wczoraj złożyłam drugie zamówienie na perfumy, zamówiłam 3 rzeczy i zamiast tylko 1% rabatu dodatkowo dostałam jeszcze 5% zawsze coś
Bo przy zamówieniu trzech lub więcej produktów Truskawka daje własnie 5% rabatu
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 10:28   #313
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

A ja dziś po raz pierwszy dostałam info, że moja przesyłka leży w urzędzie celnym w Bytomiu (ja z Krakowa ). Najlepsze jest to, że zawsze zamawiam jakieś drobiazgi nie przekraczające 25 dolców i pierwszy raz się przyczepili.
Mam im przesłać mailem potwierdzenie zamówienia, to mi odeślą.

Mam też napisane w liście, że przesyłki nie przekraczające wartości 22 euro są zwolnione z należności celnych. Moja wynosi 23 dolary, więc nie przekracza 22 euro, a jednak się przyczepili. Jak im odeślę potwierdzenie, zapytam się czemu tak jest

Perfum w Truskawie jeszcze nie zamawiałam - jakoś nie mogę się przełamać
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 11:34   #314
NadiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 494
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość

Perfum w Truskawie jeszcze nie zamawiałam - jakoś nie mogę się przełamać
Ale czemu

Myślę, że możesz zostać zwolniona z opłat celnych. Pewnie UC chce sprawdzić czy rzeczywiście tyle było warte zamówienie ile jest wypisane na paczce. Wszyscy wiemy o tym, że Strawberrynet często zaniża wartość zamówienia. Tylko to czekanie jest denerwujące ...
NadiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 13:39   #315
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Nadia - co do moich perfumowych zakupów truskawkowych to: z tego co czytam tutaj sporo się czeka na te perfumy, poza tym urząd może narzucić cło i kolejna zabawa z przesyłaniem, odsyłaniem itp. Dopóki mogę kupić swoje ulubione perfumki na allegro od sprawdzonych sprzedawców w rozsądnej cenie, dopóty tam będę kupować Oczywiście jak na Truskawie pojawią się jakieś super oferty perfumiarskie, to pewnie się skuszę
Pamiętam, że kiedyś mieli jakieś kofreciki, zestawiki, cuda niewidy Więc kto wie, kto wie
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 16:55   #316
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

UC złapał moje mauboussion !!!
Ale sie połakomili, wartośc przesyłki chyba 65 czy 67 zł !!!
ale wiecie co, zadzwoniłam tam i bardzo sympatyczny Pan powiedział mi co i jak mam zaatwić...mozna mailem/to na marginesie . Przesłałam więc wszystkie maile z truskawki, elektroniczną kopie potwierdzenia transakcji z banku (płace visą) i opisałam sprawę i poszło do UC. zobaczymy co dalej.

Ale goście byli doskonale zorientowani w zakupach internetowych... pytał mnie facet czy kupowałam na e bayu czy na innym serwisie aukcyjnym, czy tez w sklepie, jak pałciłam czy karta czy pay palem...nasze zakupy truskawkowe to dla nich chleb powszedni
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:23   #317
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Panie z UC w Gdyni też są bardzo miłe i nigdy nie robiły żadnych problemów.
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 08:20   #318
NadiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 494
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

A ja dalej czekam na swoją przesyłkę, coś już strasznie długo Pewnie US ją dopadł
NadiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 08:38   #319
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Ja się poskarżę: zamówiłam 3 rzeczy na truskawie: 2 kosmetyki kolorowe i męską wodę toaletową. Kosmetyki przyszły po 6 dniach (to chyab jakiś rekord!), UC się nie przyczepił. Ale za to na wodę czekam już ponad 2 tygodnie. Napisali, że własnie im się skończyła, czekają na dostawę i za 2-3 dni mnie poinformują, kiedy będą w stanie wysłać. A to było już tydzień temu. Albo o mnie zapomnieli, albo jeszcze nie mają wody. Poczekam jeszcze kilka dni i wreszcie napiszę, co z moją wodą? Zazwyczaj nie zapominali wysłać informacji co się dzieje.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 09:07   #320
NadiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 494
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

A u mnie właśnie woda przyszła po około tygodniu, a kolorówki nie ma Już mija 3 tydzień
NadiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 09:11   #321
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Dziewczyny, cierpliwości Na pewno wszystko przyjdzie Czasem to po prostu trwa Tak to już jest. Nie ma reguły.
Mój rekord oczekiwania: pięć tygodni. Ale i tak było warto
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 09:19   #322
NadiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 494
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Ale te 5 tygodni łącznie z zaliczeniem US czy się obeszło ? Ehh, właśnie nie mam cierpliwości - ja już chcę
NadiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 09:33   #323
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez NadiaM Pokaż wiadomość
Ale te 5 tygodni łącznie z zaliczeniem US czy się obeszło ? Ehh, właśnie nie mam cierpliwości - ja już chcę
5 tygodni z Urzędem Celnym włącznie
Innym razem 3 tygodnie bez UC
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 10:48   #324
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Dziewczyny cierpliwości, będzie dobrze!
Wiem, że łatwo się pisze, sama zawsze się stresuję, zanim dostanę przesyłkę do łap. Szczególnie boję się, że nasza poczta zawali - pudełka z kolorówką nie są zaklejane tylko zamknięte i bez problemu każdy może sobie w nich gmerać.
Moje paczki póki co dochodzą bez uprzejmego pośrednictwa UC - jedynie pieczątki że dopuszczono do obrotu świadczą o tym, że ktoś sie nimi interesował.

Margaretko, odczekaj jeszcze dzień- dwa i zapytaj grzecznie kiedy Twoje zamówienie będzie zrealizowane, będziesz spokojniejsza.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 14:35   #325
NadiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 494
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dziewczyny cierpliwości, będzie dobrze!
Wiem, że łatwo się pisze, sama zawsze się stresuję, zanim dostanę przesyłkę do łap. Szczególnie boję się, że nasza poczta zawali - pudełka z kolorówką nie są zaklejane tylko zamknięte i bez problemu każdy może sobie w nich gmerać.
Moje paczki póki co dochodzą bez uprzejmego pośrednictwa UC - jedynie pieczątki że dopuszczono do obrotu świadczą o tym, że ktoś sie nimi interesował.
Dzięki za słowa otuchy Ja szczerze mówiąc to też najbardziej się boję o pocztę Nie raz już chciałam listonosza. Odnoszę wrażenie, że odwiedza nas kiedy mu się uzbiera większa ilość korespondencji. A Urzędu Pocztowego nie można zmienić - monopoliści przeklęci
NadiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 22:19   #326
lysy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 12
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Witam wszystkich

Jestem tu nowy, ale myślę że dam sobie jakoś radę.

Jakieś dwa tygodnie temu pierwszy raz kupiłem perfumy na truskawie - narazie na prezent dla drugiej połówki.
Wczoraj dostałem z UC ze paczka została zatrzymana na cle. Spodziewałem się tego bo wartość moich zakupów to jakieś 62$. Po otwarciu listu od UC okazało się że zatrzymali paczkę bo nie ma rachunku i brak jest podanej wartości przesyłki. sic!
Już nie raz zamawiałem ze sklepów internetowych w usa rzeczy i nigdy nie było brak rachunku i brak wartości przesyłki.
Teraz nie wiem co mam zrobić:
Czy iść w zaparte i napisać do UC, że jest to 'gift' o wartości ok 30$ i czekać co zrobią?
Czy wysłać im rzeczywiste potwierdzenie zakupów na wartość 62$ żeby dowalili podatek i cło (jak jest), a potem domagać się od Truskawy zwrotu cła i podatku?

Doradzcie dziwczyny co robić. Dzięki
Lysy
lysy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 22:22   #327
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez lysy Pokaż wiadomość
Teraz nie wiem co mam zrobić:
Czy iść w zaparte i napisać do UC, że jest to 'gift' o wartości ok 30$ i czekać co zrobią?
Czy wysłać im rzeczywiste potwierdzenie zakupów na wartość 62$ żeby dowalili podatek i cło (jak jest), a potem domagać się od Truskawy zwrotu cła i podatku?

Doradzcie dziwczyny co robić. Dzięki
Lysy
Witaj Wybierz drugą opcję Po co kręcić Truskawka przecież zwraca poniesione koszty bez problemów
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 22:50   #328
lysy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 12
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Witaj Wybierz drugą opcję Po co kręcić Truskawka przecież zwraca poniesione koszty bez problemów
Pewno tak zrobię. Nie lubię kombinować.

homyk a powiedz mi jeszcze:
Czy trzeba pisać oświadczenie do UC że to i to jest w paczce, czy wystarczy przesłać wydrukowane potwierdzenie zamóienia?

Masz może jakiś wzór maila do Truskawy o zwrot cła i podatku?
lysy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 06:49   #329
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez lysy Pokaż wiadomość
Pewno tak zrobię. Nie lubię kombinować.

homyk a powiedz mi jeszcze:
Czy trzeba pisać oświadczenie do UC że to i to jest w paczce, czy wystarczy przesłać wydrukowane potwierdzenie zamóienia?

Masz może jakiś wzór maila do Truskawy o zwrot cła i podatku?
lysy
na tej kartce od UC masz przeciez wszystko napisane co trzeba wyslac (potwierdzenie, xero dowodu cos jeszce chyba). a na potwierdzeniu zamowienia jest przeciez napisane co zakupilas, wec po co mialabys dolaczac informacje co jest w paczce. przeczytaj sobie ten caly watek to zobaczysz ze to normalne ze czasem przechwyca przesylke i nikt nie 'rznie glupia' ze czekal na prezent za 20 baksow
i jest to normalne ze pisza ze nie ma wartosci, bo mi tez tak napisali ale jak przyszla paczka to jest. bo wlasnie byc moze nie koniecznie bedziesz musiala placic tylko chca Cie zweryfikowac. bywa i tak.

I nie pisz o domaganiu sie zwrotow kosztow od strawberry bo to ni ejest ich obowiazek tylko dobra wola.

Edytowane przez _Karolka_
Czas edycji: 2007-05-25 o 09:01
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 09:23   #330
lysy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 12
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez _Karolka_ Pokaż wiadomość
lysy
na tej kartce od UC masz przeciez wszystko napisane co trzeba wyslac (potwierdzenie, xero dowodu cos jeszce chyba). a na potwierdzeniu zamowienia jest przeciez napisane co zakupilas, wec po co mialabys dolaczac informacje co jest w paczce. przeczytaj sobie ten caly watek to zobaczysz ze to normalne ze czasem przechwyca przesylke i nikt nie 'rznie glupia' ze czekal na prezent za 20 baksow
i jest to normalne ze pisza ze nie ma wartosci, bo mi tez tak napisali ale jak przyszla paczka to jest. bo wlasnie byc moze nie koniecznie bedziesz musiala placic tylko chca Cie zweryfikowac. bywa i tak.

I nie pisz o domaganiu sie zwrotow kosztow od strawberry bo to ni ejest ich obowiazek tylko dobra wola.
_Karolka_ tak gwoli sprostowania jestem facetem. Może to dziwne na tym forum, ale jednak facet też kupuje perfumy

Co do papierków to wczoraj pochrzaniły mi się podpunkty tego pisma. Już wiem co mam im wysłać. Szkoda że nie można faxem a tylko poczta

Co do wartości podawanej przez sklep to już troche zamiałem w sklepach w USA i Kanadzie i zawsze była jakaś zadeklarowana wartość przesyłki. Dlatego jak dostałem info z UC ze Truskawa nie zadeklarowała wartości to mnie zdziwiło.

Tobie doliczyli tylko podatek czy i cło?
lysy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-28 12:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.