Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-08, 19:48   #301
201606210924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

bardzo kusi mnie szminka wet n wild vamp it up (uhmm, nie tylko ta, bo najchętniej przygarnęłabym więcej kolorów, ale ta najbardziej). mam od cholery szminek i pewnie nie powinnam (ta, jasne) kupować kolejnych, ale większość z nich wygląda bardzo podobnie. nie wiem czy tylko ja tak mam, ale zawsze muszę posłuchać czyjejś rady i wybrać coś innego, niż zamierzałam, mimo że tamta wcześniejsza rzecz podobała mi się dziesięć razy bardziej. nie wiem co jest ze mną nie tak. zawsze stoję milion godzin w drogerii i wybieram sobie kolor szminki. jak w końcu się na coś zdecyduję i już mam zamiar iść cała zadowolona do kasy, to w tym momencie mama/koleżanka mówi mi, że nieee, no co ty, taki kolor, jak to, nieee, weź coś innego. :< za każdym razem tak jest. wtedy stoję kolejne milion godzin i wybieramy coś we dwójkę. i kończy się na tym, że idę do kasy z kolejną szminką, która jest jasnoróżowa albo prawie nie widać jej na ustach i zlewa się z moim kolorem i wygląda jakby to był bezbarwny błyszczyk. i za każdym razem odkładam wszystkie fuksje, śliwki, czerwienie. i później wracam do domu i żałuję, że nie wybrałam czegoś innego, czegoś co chciałam. ale już sobie obiecałam, że koniec tego i od teraz nie dam się przekonać i będę wybierała to, co mi się naprawdę podoba.

a tak swoją drogą, to kupiłam wczoraj pierwszy podkład, którego nie będę musiała rozjaśniać białym podkładem i który przykrywa wszystko to, co mam do zakrycia. lalalala... najlepiej wydane 20 zł.

post sponsoruje "zawsze", "za każdym razem" oraz "i".
201606210924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:48   #302
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, relax Śledzę ten wątek i ktoś wspomniał o tym na początku i po prostu zapytałam.

I ten ktoś dostał za to zimnego bara (czemu cold shoulder nie ma swego odpowiednika w polskim ), wiec porzucimy temat.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:49   #303
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
ten, który jest razem z palcem to syrenka, szmaragd jest tam po lewej

e: okazuje się, że źle przeczytałam posta (zmylił mnie ten palec), chodzi o szmaragd, sorry say-hello za wprowadzenie w błąd

a szmaragd miałam i ja, kozacki jest
https://www.instagram.com/p/-RXsFAgRMD/
Ok, dziękuję
IG coś nie mogę otworzyć, później na komputerze zerknę
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12

Edytowane przez say-hello
Czas edycji: 2016-01-08 o 19:50
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:49   #304
hermanna
Przyczajenie
 
Avatar hermanna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV


Cześć dziewczyny! Czytam Was od jakiegoś roku, naszło mnie, żeby się w końcu odezwać zacznę od offtopu :P


Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
To i ja się pożalę i podzielę 7zł wydanymi w błoto. prawie dosłownie. Chciałam spróbować tak wychwalaną pod względem zdrowotnym quinoę, trafiłam w Tesco na płatki Quinoa, 200g za 7zł. Dziś spróbowałam, bosh jak to śmierdzi! Przypomina mi jakąś oborę, paszę dla świń... Aż się cieszę że to takie małe opakowanie...
O kurczę, nie wiedziałam, że to śmierdzi. Miałam zamiar kupić i upiec ciastka z tego przepisu. Może skorzystasz.


https://www.youtube.com/watch?v=8vPsfmOR85o

Nie wiem, jak wstawić miniaturkę... Przepis z kanału The Domestic Geek.

Edytowane przez hermanna
Czas edycji: 2016-01-08 o 19:55
hermanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:51   #305
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Gabrysiu lub ktokolwiek inny z dobrym serduszkiem[/B]!
szukam bronzera (mam kobo i wygląda jednak zbyt błotniaście). widziałam twój film o bronzerach i mam pytanie następujące: bahama mama czy czekolada z too faced? w filmie mówiłaś, że są podobne, ale może teraz po czasie masz inną rekleksję?
a może jeszcze coś innego? ktokolwiek ma jakiegoś ulubieńca w sferze produktów do konturowania bardzo jasnej paszczy?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.

Edytowane przez olenkasz
Czas edycji: 2016-01-08 o 19:53
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:55   #306
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"Gabrysiu lub ktokolwiek inny z dobrym serduszkiem!
szukam bronzera (mam kobo i wygląda jednak zbyt błotniaście). widziałam twój film o bronzerach i mam pytanie następujące: bahama mama czy czekolada z too faced? w filmie mówiłaś, że są podobne, ale może teraz po czasie masz inną rekleksję?
a może jeszcze coś innego? ktokolwiek ma jakiegoś ulubieńca w sferze produktów do konturowania bardzo jasnej paszczy? [/COLOR]
Przybywam Ostatnio mnie naszła reflekcja, że Bahama Mama wcale nie jest taka fajna, bo ostatnio robią mi się plamy jak jej używam - nie wiem, czy to wina True Match'a, ale za każdym razem załuję, że nałożyłam ten bronzer na facjatę. Mam czekoladę w ostatnim haulu, Fokusowana np. twierdzi, że to istna pomarańcza, a mnie pasuje (albo się łudzę ).
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:55   #307
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość
Karolina Zientek i ulubieńcy roku:


Dzisiejszy vlog Laury (chyba nie było, jak przeoczyłam to przepraszam )


I na koniec pytanie - off top: ma ktoś może jakieś sprzęty kuchenne z Lidla? Jak się sprawdzają? Bo od poniedziałku kuszący blender do koktajli o dużej mocy, a czaję się na coś takiego od dłuższego czasu i sama nie wiem czy zaryzykować czy jednak zdecydować się na coś sprawdzonego typu Mix&Go. Będę dźwięczna za jakiekolwiek opinie .
moi rodzice ok 70% sprzętu kuchennego mają z lidlowskiego silver cresta i nie narzekają
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 19:56   #308
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
byłam w macu, jakoś wiosną. zrobiłam duże zakupy (piszę to, chociaż nie powinno mieć do żadnego znaczenia). przy kasie zapytałam, czy mogłabym dostać małą próbkę pewnego podkładu, który mnie interesuje, ale chcę najpierw wiedzieć, czy będzie dobry dla mojej skórnej sahary.
pani odpowiedziała, że nie ma takiej możliwości, bo to jest bardzo wydajny podkład i taka mała próbka starczyłaby na wiele razy i wtedy można oszukiwać i nie kupować wcale, tylko próbki brać.



wurwiłam się tak jak mało kiedy.
nie dziwię się, że poszła skarga, skandaliczne zachowanie.

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Niestety stroje Karoliny nie przemawiają do mnie w ogóle. Nie mój styl kompletnie, + wolę kupić jedną na prawdę porządną rzecz niż kilka dziadowskich.
Rzeczy, które kupiła wydają się bardzo lichej jakości, do tego uważam, że robi sobie nimi niemałą krzywdę(figurze).

Kliknęłam przed chwilą paletkę TheBalm In theBalm of Your Hand praz Mary Lou Manizer- jako, że jestem maniaczką rozświetlnoej cery i efektu dewy.
To będzie mój "pierwszy raz" z kosmetykami TheBalm. Zastanawiałam się nad paletką Nude Dude, ale jednak perspektywa posiadania kilku kultowych kosmetyków theBalm i zdecydowanie wygrała

Czy któraś z Was ma tę paletkę, co sądzicie?
Jakby ona kupowała te ciuchy za 20 zł to byłby sens tak mówić, ale porządne rzeczy i za stówkę (zwłaszcza na wyprzedaży) da się kupić. Oczywiście dla niektórych porządna rzecz zaczyna się od 400 zł w górę, ale tu nawet nie chodzi o jakość. Karolina ma taki gust i tyle. Kupiła takie rzeczy, bo akurat jej się spodobały, a nie dlatego, że były przecenione.

O kant tyłka ten film potłuc zresztą, o ile buty mogłam obejrzeć dokładnie (bardzo ładne, swoją drogą!), tak cała reszta pokazana była w całości jedynie przez sekundę, i to też ze zbyt małej odległości, żeby ocenić, jak to naprawdę wygląda. Ja rozumiem, Karolina może się wstydzi swojej figury, ale te filmy w takim przypadku nie mają racji bytu.

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Szukam ukojenia w chorobowych żalach. Chyba się trochę boję. Nikt nie wie, co mi jest, podejrzenia są, że jakaś tropikalna choroba mnie dopadła . Początkowo myślałam, że to przemęczenie, że wystrczy się wyspać. A potem straciłam przytomność na moment, następnego dnia głos, kaszlę na sucho tak, że mi się bebechy przewracają. Jakoś się przetransportowałam do "domu", a tutejszy lekarz mówi: w sumie to nie wiem, weź panadol (antybiotyk na sprawy oskrzelowe nie zadziałał, gorączka nie spada). Nie chorowałam od dekady, więc tym bardziej martwię się, że ciałoniegdy leków nie przyjmujące, na nic nie reaguje. Najbardziej dokucza mi kaszel, odpocząć nie umiem - macie jakieś sprawdzone domowe sposoby ulgę przynoszące? Coś co gardło nawilży, bo choć samo w sobie mnie nie boli, to od ciągłych torsji mam w nim milion szpilek. Pacjent z góry dziękuje
Nie pomogę lepiej niż dziewczyny wyżej, ale trzymaj się! zdrowia!
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:56   #309
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"Gabrysiu lub ktokolwiek inny z dobrym serduszkiem!
szukam bronzera (mam kobo i wygląda jednak zbyt błotniaście). widziałam twój film o bronzerach i mam pytanie następujące: bahama mama czy czekolada z too faced? w filmie mówiłaś, że są podobne, ale może teraz po czasie masz inną rekleksję?
a może jeszcze coś innego? ktokolwiek ma jakiegoś ulubieńca w sferze produktów do konturowania bardzo jasnej paszczy? [/COLOR]
bahama jest nieco jaśniejszy, ale bardziej oliwkowy od nubian dessert z kobo. ten jasniejszy z kobo sahara jest fajny dla jasnej karnacji i jest zdecydowanie jaśniejszy od bahamy.
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 19:58   #310
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość

I na koniec pytanie - off top: ma ktoś może jakieś sprzęty kuchenne z Lidla? Jak się sprawdzają? Bo od poniedziałku kuszący blender do koktajli o dużej mocy, a czaję się na coś takiego od dłuższego czasu i sama nie wiem czy zaryzykować czy jednak zdecydować się na coś sprawdzonego typu Mix&Go. Będę dźwięczna za jakiekolwiek opinie .

Mam czajnik elektryczny i żyje już dłużej niz bardzo podobny czajnik z Duki.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:01   #311
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Przybywam Ostatnio mnie naszła reflekcja, że Bahama Mama wcale nie jest taka fajna, bo ostatnio robią mi się plamy jak jej używam - nie wiem, czy to wina True Match'a, ale za każdym razem załuję, że nałożyłam ten bronzer na facjatę. Mam czekoladę w ostatnim haulu, Fokusowana np. twierdzi, że to istna pomarańcza, a mnie pasuje (albo się łudzę ).
no widzisz, tak właśnie czułam, że lepiej zapytać
musiałabym gdzieś zmacać mamę, bo nigdy na żywo jej nie widziałam, ale w wielu recenzjach słyszałam, że jest bardzo kremowa. może dlatego plami
a tę mleczną czekoladę widziałam na stronię sephory i mnie zainteresowała, tylko właśnie boję się pomarańczu


---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
bahama jest nieco jaśniejszy, ale bardziej oliwkowy od nubian dessert z kobo. ten jasniejszy z kobo sahara jest fajny dla jasnej karnacji i jest zdecydowanie jaśniejszy od bahamy.

właśnie mam tę saharę nie mogę z nią, coś nie gra w naszym związku, bo jak świeci słońce to wyglądam niczym dziecko po zabawie w babki z gliny


---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
nie dziwię się, że poszła skarga, skandaliczne zachowanie.



[/COLOR]
no daleka jestem od pańciowania w sklepach, ale nigdy mnie tak nie potraktowano i uważam, że konsument nie powinien się godzić na tak jawną bucerię
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 20:02   #312
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
[COLOR=Silver]

Od dwóch miesięcy mam blender kielichowy SilverCrest i jestem póki co zadowolona Był prawie o połowę tańszy od podobnych blenderów wiodących marek. Sprzęty z Lidla mają dobre opinie w internecie
Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
mam zwykły blender z lidla. ma go również moja mama. wszyscy go mają i kochają dobra rzecz
Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
moi rodzice ok 70% sprzętu kuchennego mają z lidlowskiego silver cresta i nie narzekają
Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Mam czajnik elektryczny i żyje już dłużej niz bardzo podobny czajnik z Duki.
Dzięki za opinię, pewnie się na niego skuszę . Chociaż teraz patrzę, że mój Lidl czynny dopiero od 8, więc przed pracą nie zdążę, a po pracy to pewnie będzie wszystko sprzątnięte . Zobaczymy w poniedziałek .

Edytowane przez Zanetka1990
Czas edycji: 2016-01-08 o 20:07
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:03   #313
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

milk chocolate jest pomarańczowo-niebiezpieczny dla niektórych typów urody
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up

Edytowane przez floooowers
Czas edycji: 2016-01-08 o 20:12
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:03   #314
hermanna
Przyczajenie
 
Avatar hermanna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Widziałyście? Z insta Bogumiły

aniolnaresorach@sierotka_bez_rysia wszystkie filmy z cyklu dzień ze mną zostały wycofane i więcej tego typu filmów nie będzie. To idealny moment by raz a porządnie zerwać z takimi filmami (o czym mówiłam w podsumowaniu roku) Także przykro mi ale nie przypomnisz sobie go
hermanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:06   #315
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez hermanna Pokaż wiadomość
aniolnaresorach@sierotka_bez_rysia wszystkie filmy z cyklu dzień ze mną zostały wycofane i więcej tego typu filmów nie będzie. To idealny moment by raz a porządnie zerwać z takimi filmami (o czym mówiłam w podsumowaniu roku) Także przykro mi ale nie przypomnisz sobie go
ale że usunęła?


werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:07   #316
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
A ja już niedługo muszę się zaopatrzyć w trzecie opakowanie, i chyba sprobuję różowego
Mi się wydaje, że mi to wysusza usta.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:07   #317
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez hermanna Pokaż wiadomość
Widziałyście? Z insta Bogumiły

aniolnaresorach@sierotka_bez_rysia wszystkie filmy z cyklu dzień ze mną zostały wycofane i więcej tego typu filmów nie będzie. To idealny moment by raz a porządnie zerwać z takimi filmami (o czym mówiłam w podsumowaniu roku) Także przykro mi ale nie przypomnisz sobie go
Który to już raz...
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:08   #318
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
ale że usunęła?



Nie, widzę "Dni z nami" na kanale.
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:11   #319
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

olenkasz

tak teraz pomyślałam o jasnych odcieniach. nie wiem czy próbowałaś, ale makeup revolution ma w swojej paletce z bronzerami ciekawe odcienie. jest tania i można poeksperymentować dla osób, które mają silne problemy z odcieniami bronzerów polecam te, które dają też odrobinke błysku, są satynowe. odbijają odpowiednio światło, więc nie dają efektu plam
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 20:12   #320
mevi_evi
wow
 
Avatar mevi_evi
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 141
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
bahama jest nieco jaśniejszy, ale bardziej oliwkowy od nubian dessert z kobo. ten jasniejszy z kobo sahara jest fajny dla jasnej karnacji i jest zdecydowanie jaśniejszy od bahamy.

Mam bahama mamę i jest ciemna. Po prostu ciemna, mam z nią lepsze i gorsze dni. Ale zawsze moim pewniakiem jest nyx w kolorze taupe. Kontur idealny.
A do ocieplania używam jakiegoś stuletniego limitka z kiko


mevi_evi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:12   #321
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez hermanna Pokaż wiadomość
Widziałyście? Z insta Bogumiły

aniolnaresorach@sierotka_bez_rysia wszystkie filmy z cyklu dzień ze mną zostały wycofane i więcej tego typu filmów nie będzie. To idealny moment by raz a porządnie zerwać z takimi filmami (o czym mówiłam w podsumowaniu roku) Także przykro mi ale nie przypomnisz sobie go

...powiedzcie ze ktos zapisał ten ze zlotu yt ;-;
"fajnie jest, siedzimy, gadamy, tu siedzi piotrek z kochamgotowac" ;-;
[*]
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:13   #322
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Nie, widzę "Dni z nami" na kanale.
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:15   #323
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez hermanna Pokaż wiadomość
Widziałyście? Z insta Bogumiły

aniolnaresorach@sierotka_bez_rysia wszystkie filmy z cyklu dzień ze mną zostały wycofane i więcej tego typu filmów nie będzie. To idealny moment by raz a porządnie zerwać z takimi filmami (o czym mówiłam w podsumowaniu roku) Także przykro mi ale nie przypomnisz sobie go
Ale kulinarne są? #nadzieja


Mostly, nieciekawie to brzmi, czy tam gdzie jesteś możesz udać się do lepszego specjalisty, szpitala, cokolwiek? Dużo zdrowia i siły życzę, z Twoich ostatnich postów bije smutek, mam nadzieję,że się z tego szybko wygrzebiesz!

Drażnią mnie dziś posty o żonie Marka i jego przeszłości. Agresor mi się włącza.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:15   #324
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
ale że usunęła?


ustawiła na prywatne :C
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:15   #325
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mevi_evi Pokaż wiadomość
Mam bahama mamę i jest ciemna. Po prostu ciemna, mam z nią lepsze i gorsze dni. Ale zawsze moim pewniakiem jest nyx w kolorze taupe. Kontur idealny.
A do ocieplania używam jakiegoś stuletniego limitka z kiko



owszem, ciemna jest aleee ładnie się blenduje -przynajmniej ja z nią nie mam problemu. nubian dessert do którego bahame porównałam jest bardziej ostry i trzeba z nim bardziej uważać, bo można sobie efekt dziecka z piaskownicy zrobić...
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:19   #326
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
Właśnie Tylko kilka jest publicznych. Nie widzę przepisu na lasange ani na schabowego.
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:21   #327
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Właśnie Tylko kilka jest publicznych. Nie widzę przepisu na lasange ani na schabowego.
jezu, gabi, serce mi stanęło!

spokojnie, wszyscy, spokojnie, lasagne jest!
https://www.youtube.com/watch?v=HtQ4gMA2v_s
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:22   #328
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
jezu, gabi, serce mi stanęło!

spokojnie, wszyscy, spokojnie, lasagne jest!
https://www.youtube.com/watch?v=HtQ4gMA2v_s
Idę do okulisty w takim razie
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:27   #329
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość

owszem, ciemna jest aleee ładnie się blenduje -przynajmniej ja z nią nie mam problemu. nubian dessert do którego bahame porównałam jest bardziej ostry i trzeba z nim bardziej uważać, bo można sobie efekt dziecka z piaskownicy zrobić...
Zazdroszczę wam dziewczyny tych bronzerów.. Ja do nich, oraz róży mam strasznie lewe ręce (choć jam mańkut ) i jak róż jakoś tam przejdzie, to po aplikacji bronzera wyglądam jak małe dziecko z kosmetykami mamy na twarzy. Myślicie że na okrągłych twarzach bronzery nie bardzo mają prawa bytu? Wyglądam trochę jak Bogusia i jej "konturowanie" czyli nic się kupy nie trzyma. Raz nawet poszłam do Inglota i chcąc coś kupić poprosiłam panią o zaaplikowanie na mnie....ech, miałam dwie krechy niczym indiańskie barwy wojenne . I teraz już w ogóle mam uraz, a taką okrągłą buzie chętnie bym bronzerem wyszczupliła.

Edytowane przez loczek88
Czas edycji: 2016-01-27 o 17:16
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-08, 20:28   #330
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Co do bronzerów - mnie kusi ten zestaw z Too Faced, który pokazywała Karolina Stylizacje
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 12:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.