Gdzie się podziały wizażanki?? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-23, 21:28   #301
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Fresa
Ale chyba takie wątki nie są zabronione w regulaminie?Gdyby tak było to by zostały pozamykane,prawda?A zresztą liczba postów nie jest ważna.Większość osób kojarzę po nickach a nie tej cyferce pod avatarkiem .Równie dobrze można by zrezygnować z pokazywania tej liczby ,bo i tak aktywne wizażanki się wyróżniają.
oczywiście że nie są zabronione do niczego liczba postów nie jest ważna, ale gdy ktoś sie melduje co 5 min co ma w ustach, to wydaje mi sie, że jednak ta liczba jest do czegoś potrezbna i tylko ja nie wiem do czego hehe
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:29   #302
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

To co, narzekamy?
Wątki "glupawkowe" omijam szerokim łukiem. Nie bawią mnie ni ciut ciut, taka juz ze mnie stara dupa może zbyt poważna, moze za mało wyluzowana . Trudno, w końcu "starość nie radość".
Wątki urodzinowe, rocznikowe, przystojniakowe również nie wzbudzaja mojego zainteresowania.
Ciągle czuję się jakaś "nie w temacie".
Co krok jakiś off topic, jakieś dziwne skróty, ksywki.
Czuje sie oddzielona od tego wszystkiego bo zwyczajnie nie mam czasu na czytanie forum po kilka godzin dziennie. Ciagle cos mi umyka. Moze to i dobrze bo w wiekszosci sa to totalne glupoty...
Ale czuje sie tu odizolowana. Juz nawet na warszawskim wątku nie czuje sie dobrze bo jak cos w nim napisze to odpisza mi dwie, moze trzy osoby z ktorymi i tak kontaktuje sie poza wizazem.
Ech . Wizaż czytam z przyzwyczajenia. Czasem czuje potrzebe napisania czegos, czasem chce sie doszkolic w jakiejs dziedzinie i dlatego chetnie zagladam np. na biochemie.
Forum plotkowe nie jest mi juz potrzebne do szczescia bo czuje sie na nim jak jakiś odrzutek.
Amen.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:32   #303
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
A dodam jeszcze, ze przed chwila weszłam na pewnien wątek, a tam w wypowiedzi jednej z wizazanek ze trzy razy zostało uzyte słowo "kurde". Niby nic, niby to wcale nie jest takie
brzydkie słowo... a tak jakos mnie zmroziło
lubo obawiam się, ze trafiłaś na moją wypowiedz mam dziwną manię uzywania tego słowa, ale pracuje nad tym

do tematu:
tak mi przyszło na mysl, ze plotkowe zrobiło sie jedną wielką pajdą z powodu zbytniego rozdrobnienia. kiedyś to było tak, ze na plotkowym i sie zwierzałysmy i dyskutowałysmy o kosmetykach, o nowosciach, i o modzie. bo tym są dla mnie plotki na poziomie. a to co sie dzieje teraz na plotkowym to moim zdaniem, jest bardzo niski poziom.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:36   #304
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

mie najbardziej boli to,że widzę tytuł wątku-wchodzę,żeby się wypowiedzieć a po kilku ostatnich postach widze,że temat zszedl na zupełnie inny tor..I jak pisze na temat czuję jakbym pisała nie na temat..

Przystojniackie,o roku urodzenia,o słodkich tyłeczkach..tez mi sie nie podobaja..
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:37   #305
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
oczywiście że nie są zabronione do niczego liczba postów nie jest ważna, ale gdy ktoś sie melduje co 5 min co ma w ustach, to wydaje mi sie, że jednak ta liczba jest do czegoś potrezbna i tylko ja nie wiem do czego hehe
W takich wątkach to się nie udzielam,bo nie czuję potrzeby meldowania wszem i wobec ,że właśnie coś tam pałaszuję.Ale jeśli ktoś nie ma takich zahamowań,to dlaczego mu tego zabronić?
Kiedyś nie było podziałów na tyle różnych for i pod-for więc logicznie wszystko było niejako na plotkowym.Sama nie zaglądam wszędzie,bo są tematy,które zupełnie mnie nie interesują.Ale taeż nie płaczę z tego powodu,że powstają.
Trzeba iść z postępem.
W razie przeciwnym do dziś byśmy mieszkali w jaskiniach i dawali sobie znaki dymne .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:41   #306
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez natii4
Czy ja napisałam,że wątek maturalny jest głupkowaty? NIE. Więc proszę mi nic nie zarzucać.
ja to tak zrozumialam- napisalas ze wystarczylo sie udzielac w glupkowatym watku zeby miec duza karme... i ze wizazanki ktore sie udzialaja na maturalnym watka taka mialy... jezeli zle zrozumialam- przepraszam.

Cytat:
Napisane przez natii4
były na forum dziewczyny, które zarejestrowały się na początku tego roku, właśnie w wątku maturalnym tylko się udzielały,miały karmę 2-krotnie większą od mojej.
ale karma chyba nie zalezala od stazu-przeciez osoby ktore sa tu krotko mogly byc rownie pomocne jak te z dlugim stazem.
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:41   #307
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez meesha
...
Wiedziałam, że się w zacznie .
Wywlekanie, że ty byłas tu, a tamten tu. I co z tego, że Lexie była u dwudziestolatków.
O kiełbasie już pisałam.

Sorry wielkie, co nazywasz u mnie większością głupawek offtopowych?
''Kiełbasa owszem'', a i wątek narodził się na wątku o ''jak zmienić nick'', w którym także jestem.
Lubię i oftopy, także i te rozważania są oftopem - ale nie lubię przesady i tego się czepiłam.

Bawię się czasem i ja, powydurniam się także chętnie i nie udaję że jest inaczej - ale ulewa mi się całą stroną maturzystów, obecnych, przyszłych i zeszłorocznych, Brajanami, i rocznikami.
''Dla każdego, coś własnego''.

Nie mam zamiaru manifestacyjnie omijac każdego wątku szerokim łukiem i pilnowac się jak cerber z każdym zdaniem, tylko dlatego, że niektórzy zwyczajnie nie znają umiaru, i że, cytując z South Park - ''gówno nas zalewa''. Bo właśnie zalewa.
Mam przepraszać, jeśli rozśmieszy mnie wątek o aniele stróżu drapiącym się po pośladku..? Nie tak zupełnie tam jestem OT.

Większość to ja mam długich jak naleśniki postów na tematy bieżące.
Zanim napiszesz sobie takie coś, co napisałaś, to wcześniej zerknij na mój profil i na moje posty.

edit: jestem w większości głupawkek of topowych? - bo to miałaś na myśli. No to zerknij sobie i na pierwszą stronę plot i mnie poszukaj i moich nagminnych oftopów.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 21:44   #308
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Jeżeli na forum zaczynać być źle to dlaczego tego nie zmienimy ?
__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:44   #309
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Ehhh. Może i to efekt rozdrobnienia Plotkowego.
Kiedyś poważniejsze wątki trafiały właśnie tam, dziś trafiają na przykład na Intymnie.
Ale w takim razie ja nie wiem co zrobić. Bo na czytanie wszystkiego nie mam czasu.
Chyba jedyną "opcją" jest korzystanie z pokazywania 50 ostatnich wątków na wszystkich forach i szukania tam czegoś ciekawego.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:46   #310
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Forum plotkowe nie jest mi juz potrzebne do szczescia bo czuje sie na nim jak jakiś odrzutek.
Amen.
Ja momentami bez plotkowego to czuje sie jak bez ręki,serio.Bo nie mam za bardzo gdzie w klawiature poklikać.No ale jak już tu wejde,to naprawde.....mam ochote dokonać 'auto-amputacji'


No nic,bede sledzić sbuskrybowane wątki...czyli raptem 6 pozycji.


Pozdrawiam stary wizażowy team,młody też,bo w waszych rekach teraz wizaż jest [uważajcie na gangrenę ]




ps.meesha-ja myślałam,żeś ty z nami od kamienia łupanego na wizażu
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:46   #311
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Nymphetamina
Jeżeli na forum zaczynać być źle to dlaczego tego nie zmienimy ?
A co konkretnie masz na myśli? Usuwać nowe wizażanki,posty,tematy,da wać ostrzeżenia,bany...
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 21:47   #312
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Większość to ja mam długich jak naleśniki postów na tematy bieżące.
Zanim napiszesz sobie takie coś, co napisałaś, to wcześniej zerknij na mój profil i na moje posty.
aete nie chcialam cie urazic- nie taki moj cel nie o to mi chodzilo ze wiekszosc twoich postow jest oftopowa, ale ze jak jest jakas glupawka to czesto cie tam spotykam a piszesz ze nie lubisz przesady.....

catt od niedawna jestem i chyba za to mi sie oberwie- bo naleze do tej grupy "mlodych co rozwalaja wizaz"
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:49   #313
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Lexie a wiesz ze to jest dobry pomysl?

PS.Aeterna,narobilas mi ochoty na nalesniki teraz...off topic,wiem ale ide posmazyc
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:49   #314
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez cattt
No nic,bede sledzić sbuskrybowane wątki...czyli raptem 6 pozycji
Cattt,żartujesz prawda .Nie wiem,jak to się stało ,ale ja mam do śledzenia 704 pozycje .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:51   #315
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez meesha
ja to tak zrozumialam- napisalas ze wystarczylo sie udzielac w glupkowatym watku zeby miec duza karme... i ze wizazanki ktore sie udzialaja na maturalnym watka taka mialy... jezeli zle zrozumialam- przepraszam.



ale karma chyba nie zalezala od stazu-przeciez osoby ktore sa tu krotko mogly byc rownie pomocne jak te z dlugim stazem.
Karma miała służyć podziękowaniu za coś, pokazaniu sympatii do osoby,ale co za dużo to nie zdrowo. Macanie dla macania,bo ta osoba jest w naszym wątku. Dla mnie to jest chore ... Wiem,że staż to nie jest wyznacznik długości karmy,ale osoby,które w ciągu 2 miesięcy pojawiania się na forum w wątkach z głupawkami (nie tylko maturzystki miały takie karmy) miały karmę większą od osób z długim stażem, pomocnych, życzliwych, które na karmę zasługiwały (nie mówię tu o sobie ).
Tak jak wyżej napisałym-były Wizażanki, które miały ponad 90% wypowiedzi w waszym wątku, na forum prawie w ogóle się nie udzielały,a jeżeli już to zadawały pytania i miały karmę 2 krótnie większą od mojej,która nie była mała to coś było nie tak Za co one miały tą karmę?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:55   #316
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez natii4
Za co one miały tą karmę?
odpowiedz

Cytat:
Napisane przez natii4
Karma miała służyć[....]pokazaniu sympatii do osoby
fakt co za duzo to niezdrowo ale to chyba nie moja wina?



aete nie gniewaj sie- po prostu kiedys lubilam czytac twoje posty, chyba nawet "potraktowalam" cie pozytywna karma, ale teraz kojarzysz mi sie tylko i wylacznie z oftopami... nic na to nie poradze...
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:56   #317
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Fresa
A co konkretnie masz na myśli? Usuwać nowe wizażanki,posty,tematy,da wać ostrzeżenia,bany...
Nie , skąd.

Myślę raczej o odgrzebaniu tych tematów które zyskały miano ciekawych.
Z resztą ktoś już chyba nawet o tym pisał...
__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:57   #318
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Fresa
Cattt,żartujesz prawda .Nie wiem,jak to się stało ,ale ja mam do śledzenia 704 pozycje .
nie żartuję

ps.ale szczerze mówiąc mam nadzieje,że jeszcze jakimś cudem uda mi się tą liczbę powiększyć

Dobranoc
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 21:57   #319
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez meesha
aete nie chcialam cie urazic- nie taki moj cel nie o to mi chodzilo ze wiekszosc twoich postow jest oftopowa, ale ze jak jest jakas glupowka to czesto cie tam spotykam a piszesz ze nie lubisz przesady.....
Nie obrażam się.
Piszesz, że często mnie tam spotykasz. Bo wpadają Ci w oczy Kiełbasa, czy Jak Zmienić Nick. Nawet anioły, nie są oftopowe, to dla mnie typowo bzdurne wątki i tyle. Więc nie zgodzę się przesadnie z Twoją opinią.

Poza tym, zauważ, że pisałyśmy ogólnie, narzekając na całokształt sytuacji - Ty wywlekasz komuś, gdzie przebywa i co robi.

I dawniej bywały of topy. I nikt by nie rozpaczał z ich powodu, skoro o nich mowa, najwięcej szaleństw of topowych zaczęło się natomiast od pewnej sympatycznej Wizażanki, która rozwalała każdy wątek.
Sorry, przy całej szczerej sympatii do niej - z nią się nie porównam.

Nikt nie uważa przy zdrowych zmysłach, że wątek Maturzystki jako taki to największe zło świata. Ale 3 czy 4 wątki wołają już o pomstę do nieba. Bronisz się, a nikt Ci niczego personalnie nie zarzuca - a Ty zabierasz się za użytkowników, sorry, wyluzuj.

Teraz maturzystki niczym się od Mafii nie różnią - zatem na grach ich miejsce. A nie na 1/4 strony 1-szej.

Podobnie jest z rocznikami i innymi tego typu mądrościami.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 21:58   #320
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Nati,dokladnie bylo tak jak napisalas.
Ile osob bylo co do ktorych naprawde zastanawialam sie skad maja taka wielka karme-a byly to osoby ktore prawie wcale(lub wcale)nie udzielaly sie poza watkami "tasiemcowymi".
To chyba do konca zostanie tajemnica...
Natomiast bylo naprawde bardzo wiele osob ktore pisaly madrze,zawsze byly gotowe do pomocy a ich karma nie dorastala tamtym do piet.
A dlaczego?
Byc moze (prawdopodobnie) dlatego,ze nie udzielaly sie w kazdym watku,nie pisaly co chwile co aktualnie jedza itp.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 22:00   #321
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Nom. Pewna wizażanka przestała 'offtopować' , inni poszli jej tropem i się zapomnieli...
__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 22:01   #322
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Nymphetamino,rzeczywiscie napisalam ze warto byloby odkopac stare watki
I moze rzeczywiscie warto?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 22:03   #323
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Nymphetamina
Nom. Pewna wizażanka przestała 'offtopować' , inni poszli jej tropem i się zapomnieli...
A o co tu chodzi,bo nie rozumiem .
Odkopywanie starych wątków mija się raczej z celem,bo ich tematy najczęściej są już nieaktualne.A te perełki,kttóre co jakiś czas zostają wykopane-giną szybko w otchłani wizażu.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 22:04   #324
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez meesha
aete nie gniewaj sie- po prostu kiedys lubilam czytac twoje posty, chyba nawet "potraktowalam" cie pozytywna karma, ale teraz kojarzysz mi sie tylko i wylacznie z oftopami... nic na to nie poradze...
Nie gniewam się, no co Ty , bo o co.

Po prostu, przeleciałam po przeczytaniu Twojego posta przez swoje wypowiedzi z kilku ostatnich stron w profilu, chcąc być obiektywna na tyle, na ile umiem, przeleciałam też 5 stron plotkowego - i doszłam do wniosku, ze nie miałaś racji i tyle.

Także i ja się lubię pobawić. Nie ukrywam tego, nie udaję, że nie lubię głupot.
Ale jeśli kojarzę Ci się wyłącznie z offtopami, to wina tego, że rozmijamy się na Wizażu, bo nie tego, że ''nagminnie oftopuję''. To łatwo sprawdzić.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2006-07-23 o 22:24
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 22:04   #325
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Aeterna

Poza tym, zauważ, że pisałyśmy ogólnie, narzekając na całokształt sytuacji - Ty wywlekasz komuś, gdzie przebywa i co robi..
nie ja to zaczelam, nawiazalam tylko do twojej wypowiedzi. widac zabolalo bo akurat trafilo na ciebie...

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Bronisz się, a nikt Ci niczego personalnie nie zarzuca - a Ty zabierasz się za użytkowników, sorry, wyluzuj.
bronie tylko mojego zdania- czasami trzeba sie poprzec jakim przykladem nie sadzisz?

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Teraz maturzystki niczym się od Mafii nie różnią - zatem na grach ich miejsce. A nie na 1/4 strony 1-szej.
jak juz napisalam- nie ode mnie zalezy przenoszenie watkow, a i nigdy nie twierdzilam ze watek maturalny nie nadaje sie na gry...

i nie ja zakladalam te wszytskie watki wiec nie do mnie pretensje...
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 22:06   #326
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Fresa
A o co tu chodzi,bo nie rozumiem .
Kto powinien wiedzieć ten wie. Ja już mykam z wątku.
__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 22:06   #327
Malutka466
BAN stały
 
Avatar Malutka466
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: KZG
Wiadomości: 4 423
GG do Malutka466
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Kurcze, a ja mam wrażenie, ze to był watek o wizażankach, które przestały się udzielać. Ale luz.

Natii przyznaje racje, co do karmy, trochę - my maturzystki- ja nadużywałyśmy. Ale karmy już nie ma. Była i nie ma.
Przyznaje, że właściwie udzielam sie na tym wątku-ale dlaczego tylko na tym spytacie??
Po prostu- biochemia mnie nie interesuje, 14-15 latki pytające jak mają "to" robić też nie, malować sie nie maluje, toteż nie zakładam postów na MM, ale strasznie lubię je oglądać, do mam nie należe, do 30 z plusem też nie, nie zakładam też głupich tematów, bo nie czuje takiej potrzeby.
bardzo dużo czytam na tym forum- a pisze tylko na maturzystkach właściwie. Nie patrzę na to ile mam wiadomości, kiedyś miałam 10 i było dobrze.
Malutka466 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 22:11   #328
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Dawne, ciekawe wątki zazwyczaj już znam... niestety. Znam, często pamiętam, często już napisałam co miałam napisać na dany temat. Jasne, mogę poczytać nowe opinie w takim wątku. Ale kiedyś dyskusje na forum były inne. Spokojniejsze, toczyły się wolniej, posty były bardziej przemyślane, rozbudowane myśli. Bardzo fajne były te dyskusje.
A teraz te wątki szybko spadają, przysypane przystojniakami... Szkoda.
Ja wizaż czytałam od dawna. Miałam niecałe 16 lat i nie czułam się "gotowa" do zabierania głosu w dyskusji . Ale wizaż mnie tak "internetowo" wychował. Cieszę się, że nie jakiś onet czy kafeteria.

W ogóle czuję się jak jakiś matuzalem skarżący się, że czasy już nie te
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 22:12   #329
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez meesha
nie ja to zaczelam, nawiazalam tylko do twojej wypowiedzi. widac zabolalo bo akurat trafilo na ciebie...



bronie tylko mojego zdania- czasami trzeba sie poprzec jakim przykladem nie sadzisz?



jak juz napisalam- nie ode mnie zalezy przenoszenie watkow, a i nigdy nie twierdzilam ze watek maturalny nie nadaje sie na gry...

i nie ja zakladalam te wszytskie watki wiec nie do mnie pretensje...
Meesha, i nie było do Ciebie pretensji. ''Dlaczego zatem, pomijając już mnie - bo to już sobie piszę i piszę - wytykasz Lexie, że gdzieś się udzieliła?'' Miała do tego prawo, po to ten wątek był.
Pytałaś o przykład.
Każdy się nagle będzie spowiadał, co gdzie zrobił.

Przykład. Ktoś zakłada wątek o skorpionach. Wpisałam się. Jakiś czas potem pojawiają się inne zodiaki - panny chyba obecnie wiszą.
Rozumiem to, ale tak się zaczyna to błędne koło.

Założyłam wydurniając się kiełbasę. Inna Dziewczyna założyła wskutek tego polędwicę. Dziś się zresztą z tego wątku dowiedziałam, że tak wątek powstał.

Jeszcze trochę, i będzie się trzeba zastanawiać nad każdym udziałem w topicu, bo a nóż widelec, nie wiadomo, co obróci się przeciwko nam.

Kiedys stale na 1-szej stronie wisiało Tokio Hotel i Blog27. Nie lubiłam tych wątków, ale były tylko 2. Za to teraz czuję, że jemioła się bardzo rozrasta, a ja jestem gałązką, której zaczęło być niewygodnie .
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 22:16   #330
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

aete mi tez sie to nie podoba ale przeciez nowe uzytkowniczki forum nie przechodza zadnych testow czy sie nadaja na wizaz i nie zmienie tego ze pojawilo sie iles tam watkow o maturze skoro byl juz jeden....


ps. to nie ja napisalam o lexie w jakims watku
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-18 12:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.