Gdzie szukać ubrań dobrej jakości? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-11, 14:15   #301
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Co nosicie pod białym swetrem? Lekko prześwituje kiedy mam pod ciemny biustonosz + gryzie
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 14:35   #302
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

kupiłam w calzedonii kilka cielistych topów na ramiączkach - sprawdzają się idealnie (a w calzedonii akurat bo oni mają różne odcienie cielistego - szukałam czegoś pod lekko prześwitującą bluzkę i zależało mi na tym, żeby się nie odcinała od skóry)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 20:50   #303
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Co nosicie pod białym swetrem? Lekko prześwituje kiedy mam pod ciemny biustonosz + gryzie
Ja mam bezowy stanik passionata pod biale bluzki, ale pod bialy gryzacy sweter pewnie nosilabym bialy bawelniany tshirt.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 11:57   #304
SoszkaEdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

A mnie się na przykład podoba jak mi prześwituje stanik. Mama oczywiście uważa, że tak to się ubierają "ladacznice".

Co do tematu to ja zawsze byłam zadowolona z zakupów online poprzez portal allegro - oczywiście nówki sztuki od kont zajmujących się handlem ubraniami profesjonalnie. I zwrócić można, i łazić po centrum handlowym nie trzeba - słowem: fajnie.
SoszkaEdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 08:43   #305
SiosiolekA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 10
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez SoszkaEdzia Pokaż wiadomość
A mnie się na przykład podoba jak mi prześwituje stanik. Mama oczywiście uważa, że tak to się ubierają "ladacznice".

Co do tematu to ja zawsze byłam zadowolona z zakupów online poprzez portal allegro - oczywiście nówki sztuki od kont zajmujących się handlem ubraniami profesjonalnie. I zwrócić można, i łazić po centrum handlowym nie trzeba - słowem: fajnie.

Przykro mi ale Twoja mama ma trochę racji. Stanik raczej nie powinien być widoczny, chyba, że właśnie o to chodzi - zwrócenie uwagi na swój biust, wzbudzenie pożądania u faceta. Bo inny powód jakoś mi nie przychodzi do głowy poza niemym okrzykiem "patrz na moje cycki !!"
SiosiolekA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 08:50   #306
SoszkaEdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

A skąd wiesz że właśnie to nie jest moim celem ?
SoszkaEdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 10:02   #307
SiosiolekA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 10
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

A no rzeczywiście, jeżeli właśnie o to Ci chodzi, żeby wszyscy widzieli jaki masz stanik no to nie wiem po co ja w ogóle komentuję
SiosiolekA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-14, 11:12   #308
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez SoszkaEdzia Pokaż wiadomość
A skąd wiesz że właśnie to nie jest moim celem ?
oho, zwłaszcza w pracy lub w szkole...

chcesz być brana na poważnie, znaj miejsce i czas.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 11:18   #309
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez SiosiolekA Pokaż wiadomość
Przykro mi ale Twoja mama ma trochę racji. Stanik raczej nie powinien być widoczny, chyba, że właśnie o to chodzi - zwrócenie uwagi na swój biust, wzbudzenie pożądania u faceta. Bo inny powód jakoś mi nie przychodzi do głowy poza niemym okrzykiem "patrz na moje cycki !!"
Bez przesady, sama kiedyś się tak nosiłam (biała koszulka, czarny stanik), bo tak mi się podobało. Nie miało no nic wspólnego ze wzbudzeniem pożądania. Nie byłabym więc tak ostra w ocenie

Chociaż z perspektywy czasu przyznaję, że słabo to wyglądało i cieszę się, że z tego wyrosłam. Ale dajmy ludziom "popełniać" błędy, w końcu nikogo nie krzywdzą jak kiepsko wyglądają.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 11:25   #310
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Hej Wy tak serio z tym stanikiem widocznym spod swetra? Kurcze ja nie widzę w tym problemu, mamy takie czasy, że każdy 'nosi' się, jak mu wygodnie i jak mu się podoba. Co tu ma poczucie estetyki? Każdy ma inne i nic nikomu do tego. Ja pozdrawiam i życzę powodzenia w chodzeniu pod prąd, wyrażaj siebie droga SoszkaEdzia tak, jak Tobie jest wygodnie i nie rób nic pod publiczkę, bo tak Ci każą inne osoby, lub takie, których nawet nie znasz. 😊🌹

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 11:55   #311
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez SoszkaEdzia Pokaż wiadomość
A skąd wiesz że właśnie to nie jest moim celem ?
A właściwie to dlaczego masz taki cel? Nie wygląda to elegancko i nie jest zbyt dobrze kojarzone przez społeczeństwo. Skojarzenia nasuwają się dwa - albo najstarszy zawód świata, albo dziecko odkrywające swoją seksualność.
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-14, 12:00   #312
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Gdzie kupić dobry gatunkowo zimowy płaszcz o ładnym fasonie?

Hej dziewczyny Mam pytanie gdzie kupujecie zimowe płaszcze? Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak i nie potrafię znaleźć nic sensownego czy faktyczne nic nie ma. Od jakiegoś czasu mam problem żeby kupić coś porządnego, co posłuży mi kilka sezonów. Zależy mi na czymś klasycznym, najlepiej dwurzędowy, taliowany, żeby w składzie miał przynajmniej 50% wełny. Mam wrażenie, że w sklepach są same oversizowe lumpy. Jak trafi się o ładnym fasonie, to skład ma fatalny i mechaci się zanim skończy się zima.

Znacie jakieś sklepy (internetowe lub stacjonarne) gdzie coś takiego znajdę ?
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 08:31   #313
SoszkaEdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
oho, zwłaszcza w pracy lub w szkole...

chcesz być brana na poważnie, znaj miejsce i czas.

No przecież nie chodzę w tym do teściów czy na uczelnie, ale jak wychodzę na miasto się bawić to bardzo lubię te spojrzenia facetów, a nie ma lepszego uczucia (no może poza jednym takim specjalnym) niż zauważenie, że facet potknął się/zakrztusił/oblał po zwróceniu na Ciebie uwagę. Polecam

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Cockatrice Pokaż wiadomość
A właściwie to dlaczego masz taki cel? Nie wygląda to elegancko i nie jest zbyt dobrze kojarzone przez społeczeństwo. Skojarzenia nasuwają się dwa - albo najstarszy zawód świata, albo dziecko odkrywające swoją seksualność.

Dzieckiem nie jestem, prostytutką też nie. Uważasz, że kobieta nie może zwracać uwagi innych na swoje atuty ? Piersi mam duże, kształtne i fajne.

A co do społeczeństwa - no kurdę... no mnie obchodzi co sobie pomyśli jakaś baba na ulicy, że jestem prostytutką czy gówniarą... większość po prostu zazdrości i tyle.

Czyli, że lepiej, żebym nosiła dekolt do pępka niż prześwitujący stanik? Przynajmniej nie POKAZUJĘ moich piersi. Po prostu ktoś, kto zobaczy mój stanik marzy o tym, żeby zobaczyć co jest pod nim, i to mnie właśnie kręci

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Hej Wy tak serio z tym stanikiem widocznym spod swetra? Kurcze ja nie widzę w tym problemu, mamy takie czasy, że każdy 'nosi' się, jak mu wygodnie i jak mu się podoba. Co tu ma poczucie estetyki? Każdy ma inne i nic nikomu do tego. Ja pozdrawiam i życzę powodzenia w chodzeniu pod prąd, wyrażaj siebie droga SoszkaEdzia tak, jak Tobie jest wygodnie i nie rób nic pod publiczkę, bo tak Ci każą inne osoby, lub takie, których nawet nie znasz. ����
Dziękuję za wsparcie, doceniam !!

A jak komuś nie odpowiada to
SoszkaEdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 12:24   #314
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

A ja uważam, że pewna siebie oraz świadoma swojej kobiecości i atrakcyjności kobieta, nie musi uciekać się do takich sztuczek, bo po prostu nie potrzebuje potwierdzenia swojego sexappealu w oczach obcych facetów Miłego dnia
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 12:40   #315
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
A ja uważam, że pewna siebie oraz świadoma swojej kobiecości i atrakcyjności kobieta, nie musi uciekać się do takich sztuczek, bo po prostu nie potrzebuje potwierdzenia swojego sexappealu w oczach obcych facetów Miłego dnia
Też tak uważam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Książki
Filmy i seriale
Muzyka
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 12:46   #316
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez SoszkaEdzia Pokaż wiadomość
No przecież nie chodzę w tym do teściów czy na uczelnie, ale jak wychodzę na miasto się bawić to bardzo lubię te spojrzenia facetów, a nie ma lepszego uczucia (no może poza jednym takim specjalnym) niż zauważenie, że facet potknął się/zakrztusił/oblał po zwróceniu na Ciebie uwagę. Polecam[COLOR=Silver]
czyli mam to rozumieć, że teściów się wstydzisz?
przed chwilą miałaś wszystko w nosie i chciałaś epatować seksem "bo tak"

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
A ja uważam, że pewna siebie oraz świadoma swojej kobiecości i atrakcyjności kobieta, nie musi uciekać się do takich sztuczek, bo po prostu nie potrzebuje potwierdzenia swojego sexappealu w oczach obcych facetów Miłego dnia
świetnie powiedziane.

swoją drogą, kobiety tak bardzo walczą o to, żeby ich nie traktować przedmiotowo, a tymczasem same siebie traktują siebie jak rzecz. szkoda.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2017-12-15 o 12:48
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 16:19   #317
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
A ja uważam, że pewna siebie oraz świadoma swojej kobiecości i atrakcyjności kobieta, nie musi uciekać się do takich sztuczek, bo po prostu nie potrzebuje potwierdzenia swojego sexappealu w oczach obcych facetów Miłego dnia
Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
swoją drogą, kobiety tak bardzo walczą o to, żeby ich nie traktować przedmiotowo, a tymczasem same siebie traktują siebie jak rzecz. szkoda.
Przywracacie mi wiarę w klasę i zdrowy rozsądek
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 08:09   #318
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Gdzie kupić dobry gatunkowo zimowy płaszcz o ładnym fasonie?

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam pytanie gdzie kupujecie zimowe płaszcze? Nie wiem czy ze mną jest coś nie tak i nie potrafię znaleźć nic sensownego czy faktyczne nic nie ma. Od jakiegoś czasu mam problem żeby kupić coś porządnego, co posłuży mi kilka sezonów. Zależy mi na czymś klasycznym, najlepiej dwurzędowy, taliowany, żeby w składzie miał przynajmniej 50% wełny. Mam wrażenie, że w sklepach są same oversizowe lumpy. Jak trafi się o ładnym fasonie, to skład ma fatalny i mechaci się zanim skończy się zima.

Znacie jakieś sklepy (internetowe lub stacjonarne) gdzie coś takiego znajdę ?
patrizia aryton, polanka, pro-be, taranko
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 09:29   #319
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Gdzie kupić dobry gatunkowo zimowy płaszcz o ładnym fasonie?

z sieciówek spotykanych w każdym mieście przyzwoite składy miewają jeszcze simple i Lidia kalita.
polecam jednak posezonowe wyprzedaże
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-06, 15:53   #320
szoko777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 26
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Ja na schaffashoes kupuje, bo maja fajne promki czasem i ciuchy markowe
szoko777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 12:25   #321
natalia30a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

W Zielonej Górze zaopatruje się w ubrania u xxx gdzie zawsze znajdę ubrania światowych marek pochodzących z najnowszych kolekcji.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-01-19 o 13:49 Powód: reklama
natalia30a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 08:46   #322
esmeraldakos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 44
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Powiem szczerze, że u mnie ostatnio różnie z czasem na zakupy. Dzisiaj rozłożyło mnie jakieś choróbsko i przeglądam katalogi z ubraniami, bo tylko na to mam siłę.] Bonprix ma ładne, kolorowe bluzki. [/URL]Znalazłam jeszcze kolorowy, mozaikowy płaszczyk, ale zastanawiam się czy kupować kolejny Mam dosyć szerokie ramiona i często mam problem z dopasowaniem. A co do wcześniejszych wypowiedzi:

Napisane przez j_fly
A ja uważam, że pewna siebie oraz świadoma swojej kobiecości i atrakcyjności kobieta, nie musi uciekać się do takich sztuczek, bo po prostu nie potrzebuje potwierdzenia swojego sexappealu w oczach obcych facetów Miłego dnia


Również się zgadzam.




Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-01-30 o 15:51 Powód: nieopłacona reklama
esmeraldakos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 11:57   #323
szoko777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 26
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Na schaffashoes (pisałam tu o nich jakiś czas temu) jest dziś promo do -70% Sporo butów i torebek jest, ale jak przeglądałam, to jakieś ciuszki itp też.
szoko777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 21:16   #324
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Gdzie kupujecie na wyprzedażach? Przejrzałam strony tych najpopularniejszych sieciówek i maskara, wszędzie poliester :/

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Kiedyś zawsze upolowałam coś w orsay, ale teraz to jakaś porażka
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 16:10   #325
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Wszędzie można znaleźć rzeczy z wełny, bawełny czy tencelu
Simple, Solar, Massimo Dutti, Tatuum...
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 16:40   #326
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie na wyprzedażach? Przejrzałam strony tych najpopularniejszych sieciówek i maskara, wszędzie poliester :/

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Kiedyś zawsze upolowałam coś w orsay, ale teraz to jakaś porażka
Poliester nie musi być z automatu złej jakości, a naturalne materiały dobrej. Znaleźć dobrej jakości wełnę, która nie gryzie to jest wyzwanie, a kaszmir, który nie linieje jeszcze większe i raczej się dobrej jakości wełny czy kaszmiru w Orsayu nie znajdzie, tylko trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu kilkuset złotych za sweterek. Albo szukać w lumpeksach, co ja czynię, bo na sweter za kilkaset złotych mnie nie stać, a kiepskiej jakości za połowę tej ceny nie ma sensu kupować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 14:30   #327
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Poliester nie musi być z automatu złej jakości, a naturalne materiały dobrej. Znaleźć dobrej jakości wełnę, która nie gryzie to jest wyzwanie, a kaszmir, który nie linieje jeszcze większe i raczej się dobrej jakości wełny czy kaszmiru w Orsayu nie znajdzie, tylko trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu kilkuset złotych za sweterek. Albo szukać w lumpeksach, co ja czynię, bo na sweter za kilkaset złotych mnie nie stać, a kiepskiej jakości za połowę tej ceny nie ma sensu kupować.
Niestety nie umiem odróżnić dobrego poliestru od złego, w większości niestety bardzo się pocę, dlatego nie kupuję. Oprócz wełny czy kaszmiru jest jeszcze bawełna i o to głównie mi chodzi. Za wiskozą nie przepadam.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 07:06   #328
092a5b5429861247f5c0d1d3d363b04ac6f4bb89
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 229
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Gdzie kupujecie t-shirty?
Nie chodzi mi o zwykłe podkoszulki pod sweter, ale świetne t-shirty, wygodne, z dobrego materiału. Takie, które można założyć i do dżinsów, i do marynarki.

Edytowane przez 092a5b5429861247f5c0d1d3d363b04ac6f4bb89
Czas edycji: 2018-02-04 o 07:08
092a5b5429861247f5c0d1d3d363b04ac6f4bb89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 10:03   #329
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez WhiteMustang Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie t-shirty?
Nie chodzi mi o zwykłe podkoszulki pod sweter, ale świetne t-shirty, wygodne, z dobrego materiału. Takie, które można założyć i do dżinsów, i do marynarki.
Pod sweter lubie sportowe termiczne z decathlonu. Takie pod zakiet tu Cie zaskocze ostatnio kupilam fajny tshirt w Lidlu. A tak to mam roznych firm, glownie sieciowki. Promod, camaieu, h&m, ale tez jakies markowe jak burberry czy tommy hilinger. Ten ostatni polecam najmniej.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 10:32   #330
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Pod sweter lubie sportowe termiczne z decathlonu. Takie pod zakiet tu Cie zaskocze ostatnio kupilam fajny tshirt w Lidlu. A tak to mam roznych firm, glownie sieciowki. Promod, camaieu, h&m, ale tez jakies markowe jak burberry czy tommy hilinger. Ten ostatni polecam najmniej.
Też mam bazowe kremowe t-shirty z Lidlowej Esmary i jestem z nich bardzo zadowolona. Stosunek bawełny do elastanu idealny tzn materiał nie jest zbyt sztywny, miękko się układa, a jednocześnie nie obciska i nie robi balerona, co często zdarza się w zbyt elastycznych t-shirtach.
Tak samo dobre zdanie mam o lidlowych skarpetkach, koszulkach na ramiączkach i figach z koronką - wszystkie z bawełny.
Niestety jakość pozostałych ich ciuchów pozostawia wiele do życzenia, ale te bazowe bawełniane są naprawdę warte polecenia.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2018-02-04 o 10:35
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-04 09:49:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.