Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-06, 08:17   #301
Misiaczek80
Zadomowienie
 
Avatar Misiaczek80
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 481
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Dzień dobry Laseczki
Miłego dzionka
__________________
25.04.2014r
285 Allergan N-TSX.
dr Maciej K.
Misiaczek80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 08:21   #302
EmilyO
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez be__yourself Pokaż wiadomość
Cześć Gagaczku dziękuję
a może też tak to przechodzę bo mam porównanie z większym bólem i rwaniem....rok temy samochód mnie zmiótł z chodnika i miałam złamanie otwarte reki z przemieszczeniem....i powiem Wam Słoneczka-ten ból cycuszków nie równa się z tamtym.... jechałam na ketonalu 3 tygodnie i żyć nie mogłam.... nie dałam rady nawet łyżeczki utrzymać, nie mówiąc o samodzielnym ubraniu czegokolwiek :/

więc pocieszam się tym że może boleć bardziej hehe....

Emi- za Twoją radą spałam na 3 podusiach, do tego podłożyłam taką poduszkę w kształcie kwiatka wypełnioną kuleczkami z biedronki (całe 15 zł-ostatnio były)....i powiem Wam że przespałam całą noc!!!! wstałam po 6 godzinch jedynie z niemocą podniesienia się z łóżka ale jakoś dałam radę )
także podusie z biedry wszystkim polecam!!!

PS- nie chcę tu wysuwać zadnych wniosków ale w mniejszych miejscowościach i na wioskach biedronki jeszcze je posiadają )
klask i: mowilam kochana, teraz bedzie lepiej, to ze rano ciezko wstac to nic, ja mialam tak, ze jak tylko otwieralam oczy, to wystarczylo ze palcem ruszylam juz bolalo, wiec nie czekalam tylko łap za nozke pod kolanem i "na kolyske" wstawalam, chwilke pobolalo i zaraz przeszlo a ja bylam wyspana, i 7, 8 rano ja juz na nogach, bez obijania sie w lozku :P a taka podusie z biedry to bym chetnie przygarnela

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Misiaczek80 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Laseczki
Miłego dzionka
Dżem dobry! Wzajemnie Misiaczku
EmilyO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 08:28   #303
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Dzień dobry

Wczoraj troszkę poćwiczyłam, a dzisiaj czuję lekkie napięcie w mięśniach. Super

Cytat:
Napisane przez be__yourself Pokaż wiadomość
pewnie że przezyjesz wszystko będzie ok, dasz i Ty radę.... a co wkładasz i u kogo??
Konsultację mam 02.07, dopiero wszystkiego się dowiem. Robię u P.O.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 08:29   #304
EmilyO
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Wczoraj troszkę poćwiczyłam, a dzisiaj czuję lekkie napięcie w mięśniach. Super



Konsultację mam 02.07, dopiero wszystkiego się dowiem. Robię u P.O.
ja to uwielbiam czuc zakwasy, teraz w sumie tak sie czuje aczkolwiek nigdy az takich zakasow w cyckach nie mialam
EmilyO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 08:31   #305
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez EmilyO Pokaż wiadomość
Witam się z jakże wczesną kawusią i...fajurką

całuski dla Was z rana

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------



widzisz, jak to szybko czas mija :P zaglądaj czesciej do nas

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------



Gagaczku co patrze na wyliczanke i widze tam Ciebie i widze jak Ci malo dni do op zostalo to mnie stres ogarnia bo ja tyle samo do obrony a nie ucze sie nic

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------



no i czesc Biedroneczko jakby to powiedziała Emilka 20 lat temu "pieldonecko" :P
haha widze ze temat "biedronki" się przebija w wątku hihi
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 08:32   #306
misia2684
Raczkowanie
 
Avatar misia2684
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 239
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Dzień dobry girls! Witam się i ja kawusią z pracy Ale mi się tu siedzieć dziś nie chce...Jestem z Wami ale nie zawsze mam czas się odezwać i wgryźć w wątek bo czytam czasem z opóźnieniem jak mi nikt za plecami nie stoi
Majlo powiem Ci, że po Tobie widać usteczka i to sporo, ja mam wrażenie że moje to tylko tak minimalnie z boku ale za to w pracy jedna się mnie uczepiła i wciąż jakieś domysły, że po urlopie mam jakieś usta spuchnięte jakbym botox miała a ja idę w zaparte że jej się wydaje bo są inne po ściągnięciu aparatu hehe. Dobrze, że się jeszcze cycków nie dopatrzyła
__________________
11.12.2013, Dr M.K. P-ń
anatomki mentor 290cc
misia2684 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 08:36   #307
EmilyO
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
haha widze ze temat "biedronki" się przebija w wątku hihi
oj przewija Biedra jest spoko choc ja nie mam w okolicy w ogole i nie chodze :P

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez misia2684 Pokaż wiadomość
Dzień dobry girls! Witam się i ja kawusią z pracy Ale mi się tu siedzieć dziś nie chce...Jestem z Wami ale nie zawsze mam czas się odezwać i wgryźć w wątek bo czytam czasem z opóźnieniem jak mi nikt za plecami nie stoi
Majlo powiem Ci, że po Tobie widać usteczka i to sporo, ja mam wrażenie że moje to tylko tak minimalnie z boku ale za to w pracy jedna się mnie uczepiła i wciąż jakieś domysły, że po urlopie mam jakieś usta spuchnięte jakbym botox miała a ja idę w zaparte że jej się wydaje bo są inne po ściągnięciu aparatu hehe. Dobrze, że się jeszcze cycków nie dopatrzyła
hihi te wykręty są dobre no u mnie sie raczej nikt cycow nie dopatrzy, przynajmniej do momentu zalozenia normalnego sztywnego stanika czego nie moge sie doczekac
EmilyO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 08:36   #308
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez misia2684 Pokaż wiadomość
Dzień dobry girls! Witam się i ja kawusią z pracy Ale mi się tu siedzieć dziś nie chce...Jestem z Wami ale nie zawsze mam czas się odezwać i wgryźć w wątek bo czytam czasem z opóźnieniem jak mi nikt za plecami nie stoi
Majlo powiem Ci, że po Tobie widać usteczka i to sporo, ja mam wrażenie że moje to tylko tak minimalnie z boku ale za to w pracy jedna się mnie uczepiła i wciąż jakieś domysły, że po urlopie mam jakieś usta spuchnięte jakbym botox miała a ja idę w zaparte że jej się wydaje bo są inne po ściągnięciu aparatu hehe. Dobrze, że się jeszcze cycków nie dopatrzyła

Misia hihi

Edytowane przez 201701051337
Czas edycji: 2014-07-13 o 11:55
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 08:40   #309
EmilyO
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Misia opuchlizna zeszła efekt marny hihi
Co do dopatrywania sie zmian w twarzy to u mnie podobnie jednak ja idę w zaparte
Martwie sie jednak jak bedzie po cycach chyba ze będę je bardzo spłaszczać na 8 godzin w pracy
oj szybko ich nie splaszczysz :P ale na poczatku jak sie nosi pooperacyjny stanik to sie troche wyglada jak przed op w push-upie, do tego jakas luzna bluzeczka z dekoltem typu woda, albo jakis oversize t-shirt, jakis naszyjnik dlugi bogaty i da sie ukryc, bo pewnie tez bedziesz chciala jakos zamaskowac stojace sutki choc w sumie nie wiem jak to przy tak duzych implantach bo ja mam malusie
EmilyO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 08:54   #310
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez EmilyO Pokaż wiadomość
oj szybko ich nie splaszczysz :P ale na poczatku jak sie nosi pooperacyjny stanik to sie troche wyglada jak przed op w push-upie, do tego jakas luzna bluzeczka z dekoltem typu woda, albo jakis oversize t-shirt, jakis naszyjnik dlugi bogaty i da sie ukryc, bo pewnie tez bedziesz chciala jakos zamaskowac stojace sutki choc w sumie nie wiem jak to przy tak duzych implantach bo ja mam malusie

Emi Haha
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201701051337
Czas edycji: 2014-07-13 o 11:53
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 08:59   #311
gagak
Rozeznanie
 
Avatar gagak
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 836
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Wczoraj troszkę poćwiczyłam, a dzisiaj czuję lekkie napięcie w mięśniach. Super



Konsultację mam 02.07, dopiero wszystkiego się dowiem. Robię u P.O.
Czyli w koncu u niego, fajnie.
A powiedz udało ci sie mieć tylko jedna konsultację czy jdenak bedą dwie?

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez EmilyO Pokaż wiadomość
Witam się z jakże wczesną kawusią i...fajurką

całuski dla Was z rana

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------



widzisz, jak to szybko czas mija :P zaglądaj czesciej do nas

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------



Gagaczku co patrze na wyliczanke i widze tam Ciebie i widze jak Ci malo dni do op zostalo to mnie stres ogarnia bo ja tyle samo do obrony a nie ucze sie nic

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------



no i czesc Biedroneczko jakby to powiedziała Emilka 20 lat temu "pieldonecko" :P
Emi no nasz dzień zbliza sie duzymi krokami
__________________
OPERACJA 17.06 dr PO 2x345ml MENTOR
gagak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 09:07   #312
EmilyO
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez gagak Pokaż wiadomość
Czyli w koncu u niego, fajnie.
A powiedz udało ci sie mieć tylko jedna konsultację czy jdenak bedą dwie?

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------


Emi no nasz dzień zbliza sie duzymi krokami
Oj duzymi... za duzymi 11 dni.... masakra, mam nadzieje ze obie pod koniec dnia bedziemy w wielkiej euforii

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Emi moje sutki stoją od lat Haha
Hm luźne bluzki jakieś poszukam ale dzieki za rady , masz racje jak mierzyłam u dr 450 to faktycznie wyglądało jak w pushhupie , chyba ze miały słaba projekcje a ja chce powyżej 5 moze i 6


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no jasne, na pewno bedzie roznica, tylko moim zdaniem ten stanik pooperacyjny troszke splaszcza no bo takie jego zadanie zeby sciskac i dobrze trzymac piersi, jak pochodzilam godzine bez stanika, to pozniej go dopiac nie moglam bo piersi sie "rozluznily" :P
EmilyO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 09:16   #313
gagak
Rozeznanie
 
Avatar gagak
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 836
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez EmilyO Pokaż wiadomość
Oj duzymi... za duzymi 11 dni.... masakra, mam nadzieje ze obie pod koniec dnia bedziemy w wielkiej euforii

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------



no jasne, na pewno bedzie roznica, tylko moim zdaniem ten stanik pooperacyjny troszke splaszcza no bo takie jego zadanie zeby sciskac i dobrze trzymac piersi, jak pochodzilam godzine bez stanika, to pozniej go dopiac nie moglam bo piersi sie "rozluznily" :P
Oj mam taka nadzieje. Tylko że ty pewnie wypuścisz sie gdzies zeby to uczcić, a ja będę musiała gnić w łóżku pod kroplówka...ale mam nadzieje szczęśliwa i zadowolona
__________________
OPERACJA 17.06 dr PO 2x345ml MENTOR
gagak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 09:20   #314
EmilyO
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez gagak Pokaż wiadomość
Oj mam taka nadzieje. Tylko że ty pewnie wypuścisz sie gdzies zeby to uczcić, a ja będę musiała gnić w łóżku pod kroplówka...ale mam nadzieje szczęśliwa i zadowolona
oj tam, ale emocje takie same bedziesz szczesliwa ze juz po, ze juz je masz, ze wreszcie to sie stalo a nawet mile uczucie jak tak wszyscy sie o Ciebie troszcza, doglądaja, gratuluja
EmilyO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 09:28   #315
gagak
Rozeznanie
 
Avatar gagak
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 836
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez EmilyO Pokaż wiadomość
oj tam, ale emocje takie same bedziesz szczesliwa ze juz po, ze juz je masz, ze wreszcie to sie stalo a nawet mile uczucie jak tak wszyscy sie o Ciebie troszcza, doglądaja, gratuluja
Jeszcze 11 dni... i będzie się działo...

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------





__________________
OPERACJA 17.06 dr PO 2x345ml MENTOR

Edytowane przez gagak
Czas edycji: 2014-06-06 o 09:30
gagak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 09:29   #316
EmilyO
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez gagak Pokaż wiadomość
Jeszcze 11 dni... i będzie się działo...

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

EmilyO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 09:36   #317
misia2684
Raczkowanie
 
Avatar misia2684
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 239
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez EmilyO Pokaż wiadomość
hihi te wykręty są dobre no u mnie sie raczej nikt cycow nie dopatrzy, przynajmniej do momentu zalozenia normalnego sztywnego stanika czego nie moge sie doczekac
oj moje to też maluchy więc pewnie dlatego nikt nie zauważa. Ale to dobrze bo tak chciałam, nago jest różnica, w dekolcie też, więc jest ok. A w ubranku wyglądają jak przed w push upie. Ale faktycznie te domysły ludzkie to porażka - niech się niektórzy wezmą za siebie a nie tylko nosy trzymają u innych!
Powiem Wam, że staram się ćwiczyć codziennie ok godzinki, ewentualnie co drugi dzień jak nie daję rady czasowo bo przy dwójce dzieci i chodzeniu do pracy to na ćwiczenia zostaje mi tylko póóóóóźny wieczór 23-24 więc nie zawsze mam jak no ale zakwasy mi juz nie dokuczają i czuję się o niebo lepiej a do tego co dziwne nie mam już takiej ochoty na słodycze
__________________
11.12.2013, Dr M.K. P-ń
anatomki mentor 290cc
misia2684 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 09:43   #318
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez gagak Pokaż wiadomość
Czyli w koncu u niego, fajnie.
A powiedz udało ci sie mieć tylko jedna konsultację czy jdenak bedą dwie?
U niego . Dzisiaj właśnie będę dzwonić w sprawie konsultacji, tak żeby była jedna.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 09:43   #319
EmilyO
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez misia2684 Pokaż wiadomość
oj moje to też maluchy więc pewnie dlatego nikt nie zauważa. Ale to dobrze bo tak chciałam, nago jest różnica, w dekolcie też, więc jest ok. A w ubranku wyglądają jak przed w push upie. Ale faktycznie te domysły ludzkie to porażka - niech się niektórzy wezmą za siebie a nie tylko nosy trzymają u innych!
Powiem Wam, że staram się ćwiczyć codziennie ok godzinki, ewentualnie co drugi dzień jak nie daję rady czasowo bo przy dwójce dzieci i chodzeniu do pracy to na ćwiczenia zostaje mi tylko póóóóóźny wieczór 23-24 więc nie zawsze mam jak no ale zakwasy mi juz nie dokuczają i czuję się o niebo lepiej a do tego co dziwne nie mam już takiej ochoty na słodycze
Kochana to nie zapomnij zjesc cos z bialkiem po cwiczeniach nawet jak jest to 23-24 szybciej zobaczysz efekt, to nie prawda ze po 18 nie mozna jesc, jak nie cwiczysz to 3godzin przed snem ostatni posilek, a jak cwiczysz to nawet moze byc 3 w nocy, do pol godziny po treningu zjedz sobie jakies jajko, kanapke z tunczykiem, jakas salatke z kurczakiem, lub nawet jogurt
EmilyO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 09:48   #320
mimoza102
Rozeznanie
 
Avatar mimoza102
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: łodz
Wiadomości: 901
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Hejka emi nie wiedzialam o tym posilku A ja nie jadlam juz nic po cwiczonkach wrzucilam fotki po miesiacu
mimoza102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 09:55   #321
misia2684
Raczkowanie
 
Avatar misia2684
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 239
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez EmilyO Pokaż wiadomość
Kochana to nie zapomnij zjesc cos z bialkiem po cwiczeniach nawet jak jest to 23-24 szybciej zobaczysz efekt, to nie prawda ze po 18 nie mozna jesc, jak nie cwiczysz to 3godzin przed snem ostatni posilek, a jak cwiczysz to nawet moze byc 3 w nocy, do pol godziny po treningu zjedz sobie jakies jajko, kanapke z tunczykiem, jakas salatke z kurczakiem, lub nawet jogurt
hmm to będę podkradać mojemu tz odżywkę białkową z wiadereczka chyba się zdziwi co tak szybko ubywa
__________________
11.12.2013, Dr M.K. P-ń
anatomki mentor 290cc
misia2684 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 09:59   #322
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Kurde ja tez nie wiedziałam o tym posiłku po treningu... musze zakupic sobie jakies jogurty itp... a taka odzywka białkowa to ile kosztuje i właśnie ona może byc traktowana jako posiłek?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

a w ogóle witam się bo weszlam w środek dyskusji

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 10:05   #323
EmilyO
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Kurde ja tez nie wiedziałam o tym posiłku po treningu... musze zakupic sobie jakies jogurty itp... a taka odzywka białkowa to ile kosztuje i właśnie ona może byc traktowana jako posiłek?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

a w ogóle witam się bo weszlam w środek dyskusji

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
moze byc traktowana jako posilek przetreningowy, a po treningu pasuje go czyms uzupelnic, ale ja czesto po treningu pilam wlasnie shake'a bialkowego o smaku czekolady, i kromke z serem bialym przegryzalam albo pol jogurtu, i od razu do spania, i rano zaraz po przebudzeniu koniecznie taki shake jak macie bo sie wtedy katabolizm najwiekszy zaczyna i dlatego wlasnie nie widac efektow bo spala sie tluszcz ale miesni nie buduje , bo sie tez spalaja podczas cwiczen i jak sie po treningu nie je to one sie same zjadaja, nie regeneruja sie (czyt. nie nadbudowuja sie) i efekt jest taki jak dlugo byl u mnie, centymetry leca w dol ale brzuszek dalej nie byl twardy i jedrny, tez sie robily waleczki i wyplywaly boczki chociaz po prostu w mniejszej wersji

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

i ja kupilam przez neta za ok 40-50 zl za 1 kg takiego proszku ktory miesza sie z woda lub mlekiem i koniecznie shaker potrzebny bo wtedy duzo lepiej sie pije, takie zmieszanego lyzeczka nie zdzierze, a taki o smaku czekolady to jak shake czekoladowy w mc donaldzie smakuje na dlugo starcza
EmilyO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 10:06   #324
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Emi, jaki shake białkowy piłaś?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 10:06   #325
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez EmilyO Pokaż wiadomość
moze byc traktowana jako posilek przetreningowy, a po treningu pasuje go czyms uzupelnic, ale ja czesto po treningu pilam wlasnie shake'a bialkowego o smaku czekolady, i kromke z serem bialym przegryzalam albo pol jogurtu, i od razu do spania, i rano zaraz po przebudzeniu koniecznie taki shake jak macie bo sie wtedy katabolizm najwiekszy zaczyna i dlatego wlasnie nie widac efektow bo spala sie tluszcz ale miesni nie buduje , bo sie tez spalaja podczas cwiczen i jak sie po treningu nie je to nie sie same zjadaja, nie regeneruja sie (czyt. nie nadbudowuja sie) i efekt jest taki jak dlugo byl u mnie, centymetry leca w dol ale brzuszek dalej nie byl twardy i jedrny, tez sie robily waleczki i wyplywaly boczki chociaz po prostu w mniejszej wersji

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

i ja kupilam przez neta za ok 40-50 zl za 1 kg takiego proszku ktory miesza sie z woda lub mlekiem i koniecznie shaker potrzebny bo wtedy duzo lepiej sie pije, takie zmieszanego lyzeczka nie zdzierze, a taki o smaku czekolady to jak shake czekoladowy w mc donaldzie smakuje na dlugo starcza
dobrze wiedzie ja po tyg treningów mięśnie mam na lydkach od tego sie zawsze u mnie zaczyna.. ale zakupie ta odżywkę poszukam w necie i będę spożywać

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 10:06   #326
EmilyO
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez mimoza102 Pokaż wiadomość
Hejka emi nie wiedzialam o tym posilku A ja nie jadlam juz nic po cwiczonkach wrzucilam fotki po miesiacu
Mimi juz zerkam
EmilyO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 10:08   #327
be__yourself
Raczkowanie
 
Avatar be__yourself
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 36
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez misia2684 Pokaż wiadomość
hmm to będę podkradać mojemu tz odżywkę białkową z wiadereczka chyba się zdziwi co tak szybko ubywa
polecam batony proteinowe podam Wam przepis, mistrzostwo <3 pyszne, dużo białka i po treningu jak najbardziej by organizm nie "zjadał sam siebie" tylko przerabiał tłuszcz. nawet mój TŻ woli je niż snickersy:


3/4 szklanki mleka (ja użyłam 0,5% tłuszczu)
łyżka (50 g) naturalnego serka homogenizowanego 0%
90 g odżywki białkowej ja mam białko hydrolizowane truskawkowe mniaaaam)
1,5 szklanki płatków owsianych górskich
20 g otrębów (ja jem orkiszowe)
migdały/słodkie pestki moreli: 30 g
suszone wiśnie, dynia lub inne dodatki- ja uwielbiam żurawinę (lub nic:P)

Otrzymujemy z tego 8-10 batoników, a w każdym:
100 kcal
10 g białka
10 g węgli (w tym dużo błonnika)
2 g tłuszczu

polecam firmę walden farms-pyszne dipy-np marshmallow i sosy-karmelowy, wszystkie ich produkty mają 0kcal )) koniecznie poczytajcie..... naleśniki z maki kukurydzianej, serkiem 0% i truskawkami, polane tym dipem mają jakieś 100kcal 3 szt a smakują obłeeeeeeednie )
polecam polecam polecam..... ja schudłam 17 kg i trzymam wagę mimo że jem słodkości duuuużo-są one low carb ))
__________________
"Zrób mi tą przyjemność i uwielbiaj mnie mimo wszystko"
Już są!: 345cc okrąglaczki profil średni
05.06.2014 SŁ W-wa

Edytowane przez be__yourself
Czas edycji: 2014-06-06 o 10:15
be__yourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 10:09   #328
EmilyO
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Emi, jaki shake białkowy piłaś?
http://www.fbb.pl/hitec_nutrition_hi...000g_ids_457_1

tylko jakbyscie zamawialy to podajcie w mailu smak, bo choc tam w opisie nie sa wyszczegolnione to jednak sa, i jak nie napiszecie to wysylaja losowy, mi wyslali wlasnie czekoladowy aczkolwiek nie narzekam bo pyszny i miarka jest w srodku
EmilyO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 10:18   #329
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

Cytat:
Napisane przez mimoza102 Pokaż wiadomość
Hejka emi nie wiedzialam o tym posilku A ja nie jadlam juz nic po cwiczonkach wrzucilam fotki po miesiacu
Mimi ale piękne fotki, zmysłowe i sexowne, zarazem delikatne
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 10:19   #330
EmilyO
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 18

dziś Swiatowy Dzien pocalunkuuuu z kim lub z czym bedziecie sie calowac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg large-38_Fotor_Collage.jpg (76,3 KB, 6 załadowań)
EmilyO jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-15 20:03:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.