TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-28, 21:46   #301
JezabeI
Przyczajenie
 
Avatar JezabeI
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 8
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

moim zdaniem to najsłabszy sezon do tej pory...

dziewczyny są strasznie prostackie i nie potrafią się nawet poprawnie wysłowić, na wszystko reagują agresją i krzykiem jak typowy prostak
JezabeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 21:53   #302
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez JezabeI Pokaż wiadomość
moim zdaniem to najsłabszy sezon do tej pory...

dziewczyny są strasznie prostackie i nie potrafią się nawet poprawnie wysłowić, na wszystko reagują agresją i krzykiem jak typowy prostak
zgadzam się. nawet na mnie nie robi wrażenia kto odpadnie, nikomu nie kibicuję
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 22:06   #303
JezabeI
Przyczajenie
 
Avatar JezabeI
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 8
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

ja nawet nie wiem kto kim jest, wszyscy wyglądają tak samo....

jestem w stanie rozpoznać tylko samuela i jagodę, a reszta? takie same twarze i takie samo dzikie zachowanie

i o boże, kto robił to intro, co za straszna muzyka i ten kawałek z huśtaniem się na niebie w przebraniu aniołków ;D boże kochany
JezabeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 22:47   #304
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez JezabeI Pokaż wiadomość
ja nawet nie wiem kto kim jest, wszyscy wyglądają tak samo....

jestem w stanie rozpoznać tylko samuela i jagodę, a reszta? takie same twarze i takie samo dzikie zachowanie

i o boże, kto robił to intro, co za straszna muzyka i ten kawałek z huśtaniem się na niebie w przebraniu aniołków ;D boże kochany
Dopóki, ktoś tu nie napisał, to intro to ma być w kosmosie to żyłam w przekonaniu, że pokazują proces tworzenia jakiegoś ciasta. Mleczna mgiełka/cukrowe wyburzy itd

Najbardziej podobała mi się metamorfoza Andre Jedyny przebłysk humoru w całym odcinku. Za to dobiła mnie Jagoda starająca się jeszcze bardziej zdenerwować Olę przed skokiem i opowiadająca jej jak to strasznie. Po co? Zrobiła na mnie wrażenie bardzo dwulicowej.

I uważam, że powinna odpaść Kamila. Pracowała na sesji najgorzej, jej zdjęcie było złe, na panelu pokazała, że ma wszystko w Po co ją trzymać na siłę, skoro całą sobą pokazuje, że chce odejść?
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 22:51   #305
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Beznadziejny ten sezon póki co. Wszyscy poza Samuelem, czarnoskórym i Jagodą identyczni, nie odróżniam ich, nikt nie budzi też mojej sympatii, Samuel wręcz budzi niepokój. Jest w nim coś nieprzyjemnie dziwnego.
No i standardowo skoki z wysokości, jako element niezbędny w pracy modelek Droga do świata mody przez Top Model to chyba utrudnianie sobie na siłę. Znam dwie modelki, po prostu były dobre i się załapały, nie musiały schodzić w dół po ścianach ani pozować z krocionogami (migawka z następnego odcinka nastawia mało optymistycznie). Surowe mięso było, może następnym razem sesja w kostnicy albo w prosektorium?
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 05:37   #306
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Odcinek tak wyreżyserowany żeby drama była i żeby Kamila nie odpadła. Nie wierzę że na tyle zdjęć które zrobili tej lasce, która odpadła, dobre było tylko z otwartą japą. Specjalnie wybrali najgorsze żeby mieć kogoś jeszcze do ostrzału poza Kamilą. Przecież ona nie może odpaść, bo kto się będzie kłócił i raczył nas kretyńskimi mundrosciami życiowymi. Eeech słabiutko.
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 07:23   #307
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ta dziewczyna co jest w domu poprawczym (?) czy jakimś innym dla trudnej młodzieży jest trochę podobna do aktorki emily blunt i myślę że dobrze by jej było w rudych włosach

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 08:37   #308
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Wszystko jest ustawione,i to widać.
Z metamorfoz najlepiej spodobała mi się przemiana tej dziewczyny z poprawczaka,bodajże Ola. Bardzo pozytywnie wygląda też ten mały koleś,chyba Radek. Przed zmianą strasznie mi się nie podobał,nie lubię facetów z tak ciemną karnacją,ale ten platynowy blond wypadł u niego bardzo korzystnie.
Drażni mnie robienie gwiazdy z Gilon-bo to widać od razu,nie pasuje na modelkę,jest określona,mocno zbudowana,bliżej jej do celebrytki lub fotomodelki,niż do uczestniczki Top Model. Kojarzę inne dziewczyny,które jurorzy odrzucali z powodu że są właśnie ładne,ale określone,nie do tego programu,bo tu potrzebujemy dziewczyn na wybieg itp itd. A to że Gilon nie spełnia tych standardów jakoś nikomu nie przeszkadza
Jeszcze ten Samuel-ma coś strasznie irytującego w twarzy,nie wiem co inni w nim widzą. I to ujęcie wczoraj na niego,jak siedzi na łóżku z książeczką do nabożeństwa. Ustawka jak nie wiem co,scena rodem z serialu paradokumentalnego.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 09:02   #309
JezabeI
Przyczajenie
 
Avatar JezabeI
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 8
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja się zgadzam odnośnie Samuela. Jest w nim coś... dziwnego...ale w złym znaczeniu tego słowa, takiego niepokojącego, takiego psychopatycznego...

Z każdym razem jak go widzę to napawa mnie jakimś dziwnym lękiem/niepewnością...
JezabeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 10:40   #310
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Mnie też przeraża Samuel, jest taki jakby wyprany z emocji, chłodny
Ale trzeba mu przyznać, fotogeniczny.

Siwy Radek to mój faworyt, wychodzi świetnie na zdjęciach, metamorfoza ekstra (jak usłyszałam, że będą go rozjaśniać to zgroza mnie ogarnęła, ale efekt końcowy super). Widać że się stara, a nie tylko siedzi i stęka.

Kamila tragiczna, nie mogę znieść tej dziewuchy, wredna, przekonana o swojej zayebistości i urodzie I te fochy

Wiadomo, że prawdziwe modelki nie muszą chodzić po ścianach, ale to jest Top model, ma być show :P Kogokolwiek jeszcze coś dziwi?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 11:19   #311
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

słabe te metamorfozy

strasznie dziala mi na nerwy ta Kamila, nawet jej usmiech jest taki irytujacy, falszywy. Zawsze w kazdej edycji musi byc tego typu osoba...


Radek wydaje sie milym chlopakiem, za milym zeby wygrac bo jest taki spokojny, to nie Maga z poprzedniego sezonu. Moja kuzynka go zna i mowi ze chlopak mial przerabane w szkole, musial zmieniac kilka razy, bo mu ludzie zycie niszczyli. Zreszta widac to po nim, gdy sie wypowiada. Mam nadzieje ze sie wybije na tym programie
__________________
Bohemian like you

Edytowane przez phony
Czas edycji: 2015-09-29 o 11:41
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 12:10   #312
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Radek robił jakiś czas kampanię dla Reserved - kojarzę go z ich sklepu internetowego. Podoba mi się, jest plastyczny, fotogeniczny, tylko boję się czy nie ma za słabego charakteru. No ale dupa tam .. - kibicuje mu.

Samuel kojarzy mi się z Omenem mam co do niego mieszane uczucia, bo niby mi się nie podoba, ale na okładce wyszedł fajnie.

Jacob wczoraj zabłysnął. Zdjęcie super, rzeczywiście jak plakat filmowy.

Michael moim zdaniem wczoraj miał najgorsze zdjęcie - wyszedł sztucznie i nieciekawie.

co do dziewczyn to sama nie wiem - nie kibicuje chyba żadnej.

a stwierdzenie tej wrednej. (kamili?), ze. Nie umie przyjmować krytyki, bo wychowywała się bez taty spowodowalo ze nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.
__________________
kierowca od 26.03.2015r.








Edytowane przez ZacpanaRapem
Czas edycji: 2015-09-29 o 14:32
ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 14:29   #313
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja w ogóle dopiero wczoraj zwróciłam uwagę, że wszyscy jacyś tacy starzy w tej edycji. Nie pamiętam, czy w poprzednich też tak było, ale w tej to osoby młodsze niż 20 lat to zdecydowana mniejszość (żeby nie było, sama mam 30, więc piszę o wieku dobrym do zaczynania w modellingu a nie że ogólnie są starzy). Chyba Top Model już nawet nie chce się udawać, że szukają kogoś, kogo można sensownie przygotować do pracy w tym biznesie

I jeszcze mnie strasznie drażni głos Kamili, taki gruby ale też momentami wchodzący na wysokie tony, no nie mogę słuchać
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 16:29   #314
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
Najbardziej podobała mi się metamorfoza Andre Jedyny przebłysk humoru w całym odcinku. Za to dobiła mnie Jagoda starająca się jeszcze bardziej zdenerwować Olę przed skokiem i opowiadająca jej jak to strasznie. Po co? Zrobiła na mnie wrażenie bardzo dwulicowej.

I uważam, że powinna odpaść Kamila. Pracowała na sesji najgorzej, jej zdjęcie było złe, na panelu pokazała, że ma wszystko w Po co ją trzymać na siłę, skoro całą sobą pokazuje, że chce odejść?
Zgadzam się. Odnośnie jednej i drugiej.
Jagoda wredna, sama zresztą powiedziała, że po trupach do celu.

Kamila, nie wiem nawet jak skomentować to coś, rozwydrzony dzieciak po prostu Pozowała jak zmęczona księżniczka.



Cytat:
Napisane przez JezabeI Pokaż wiadomość
Ja się zgadzam odnośnie Samuela. Jest w nim coś... dziwnego...ale w złym znaczeniu tego słowa, takiego niepokojącego, takiego psychopatycznego...

Z każdym razem jak go widzę to napawa mnie jakimś dziwnym lękiem/niepewnością...
Dokładnie. Dla mnie ma wygląd psychopaty. I w ogóle mi się nie podoba

Ja akurat potrzymam kciuki za tą dziewczynę z ośrodka, żeby coś osiągnęła.
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 17:22   #315
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
I jeszcze mnie strasznie drażni głos Kamili, taki gruby ale też momentami wchodzący na wysokie tony, no nie mogę słuchać
Dokładnie tak! Nikt tego do tej pory nie napisał,aż myślałam że ja tylko tak to odbieram. Co do niej jeszcze-to racja,dziewczyna jest denerwująca. I jeszcze Jagoda,też mnie drażni,widać po jej twarzy że jest wredna.
Słabo jeszcze znam tych uczestników po imionach,zwłaszcza facetów-strasznie słabo,jak przez mgłę kojarzę jakiegoś Michaela,Sebastiana,który ś jeszcze? Bo reszta chłopaków jest dosyć wyrazista,ale tamci dwaj mi się zlewają.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 18:34   #316
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Magda przypomina mi Pauline Papierska z 1 edycji. No i ta drama o doczepiane wlosy
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 18:37   #317
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak! Nikt tego do tej pory nie napisał,aż myślałam że ja tylko tak to odbieram. Co do niej jeszcze-to racja,dziewczyna jest denerwująca. I jeszcze Jagoda,też mnie drażni,widać po jej twarzy że jest wredna.
Słabo jeszcze znam tych uczestników po imionach,zwłaszcza facetów-strasznie słabo,jak przez mgłę kojarzę jakiegoś Michaela,Sebastiana,który ś jeszcze? Bo reszta chłopaków jest dosyć wyrazista,ale tamci dwaj mi się zlewają.
Mi się zlewa Micheal i Jacob. Radek, Samuel i Andre się wyróżniają.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 20:34   #318
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Taaaak, ma cos z Papierskiej w twarzy!

Mnie denerwuje Majkel.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 20:59   #319
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Kamila podczas sesji wiła się z tym spadochronem jak pokraka i to zdecydowanie ona powinna była odpaść chociażby ze względu na postawę.
Ta dziewczyna też super sobie nie poradziła, ale jednak wyszła lepiej. Też bym się poczuła niesprawiedliwie potraktowana na jej miejscu.
Nom, Kamila jest straszna, usłyszała słowo krytyki i od razu foch, ona nie wie czy chce tu być, jakby łaskę robiła. Bez względu na to jak długo będzie w programie to modelka z niej będzie żadna, jak będzie tak gwiazdować

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Wszystko jest ustawione,i to widać.
Z metamorfoz najlepiej spodobała mi się przemiana tej dziewczyny z poprawczaka,bodajże Ola. Bardzo pozytywnie wygląda też ten mały koleś,chyba Radek. Przed zmianą strasznie mi się nie podobał,nie lubię facetów z tak ciemną karnacją,ale ten platynowy blond wypadł u niego bardzo korzystnie.
Drażni mnie robienie gwiazdy z Gilon-bo to widać od razu,nie pasuje na modelkę,jest określona,mocno zbudowana,bliżej jej do celebrytki lub fotomodelki,niż do uczestniczki Top Model. Kojarzę inne dziewczyny,które jurorzy odrzucali z powodu że są właśnie ładne,ale określone,nie do tego programu,bo tu potrzebujemy dziewczyn na wybieg itp itd. A to że Gilon nie spełnia tych standardów jakoś nikomu nie przeszkadza
Jeszcze ten Samuel-ma coś strasznie irytującego w twarzy,nie wiem co inni w nim widzą. I to ujęcie wczoraj na niego,jak siedzi na łóżku z książeczką do nabożeństwa. Ustawka jak nie wiem co,scena rodem z serialu paradokumentalnego.
Kamilę właśnie chyba po to wzięli tylko, żeby siała ferment. Mi się właśnie podoba ta Ola, będę jej kibicować.
Hmm, Samuel, dopóki jest taki poważny to robi wrażenie nieprzyjemnego, te oczy zapadnięte robią mu ponury wygląd, ale pamiętam jak się cieszył jak się dostał na castingu na początku do programu, od razu się zmienił w normalnego młodego chłopaka
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 17:30   #320
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Mnie też głos tej Kamili drażni.

I faktycznie Ci ludzie mają problem z poprawnym wysławianiem się.

Ogólnie chyba w tym sezonie faceci lepsi są od tych dziewczyn.
Ja uważam, że ten Radek całkiem niezły. Moim zdaniem miał najlepsze zdjęcie. I nawet jakoś wygląda po tych metamorfozach.

Okładka dziewczyn tragiczna, poza OSI wszystkie wyglądają jak mimozy, makijaż al Twiggy to ok, ale te ulizane psim językiem fryzury, fuuuj.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 17:40   #321
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Mnie też głos tej Kamili drażni.

I faktycznie Ci ludzie mają problem z poprawnym wysławianiem się.

Ogólnie chyba w tym sezonie faceci lepsi są od tych dziewczyn.
Ja uważam, że ten Radek całkiem niezły. Moim zdaniem miał najlepsze zdjęcie. I nawet jakoś wygląda po tych metamorfozach.

Okładka dziewczyn tragiczna, poza OSI wszystkie wyglądają jak mimozy, makijaż al Twiggy to ok, ale te ulizane psim językiem fryzury, fuuuj.
Też tak uważam.Radek mówił,że nie jest fajnie zbudowany jak reszta i ma kompleksy,ale może zacząć ćwiczyć. Widać,że świat mody to jego świat czuje się w tym jak ryba w wodzie,czytałam opis jego sylwetki na stronie Top Model chyba jak do tej pory najbardziej zorientowany w świecie mody uczestnik. Pamiętam jak niektórzy uczestnicy nawet jednego projektanta nie umieli wymienić.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 18:45   #322
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Kamila jest fatalna
Żal mi tej dziewczyny, która odpadła, bo Kamila jest potrzebna do programu, żeby irytować widzów i resztę uczestników i tylko dlatego ją trzymają. Ktoś w końcu musi generować konflikty. Myślę, że nie wyrzucą jej jeszcze przez kilka odcinków. Najgorszy w niej jest głos, nawet jeśli komuś spodoba się jej wygląd, to głos psuje cały efekt. Plus zgadzam się z Tyszką, że jej wygląd pozostawia wiele do życzenia, małe oczy + duży nos powodują, że wygląda na wredną i niesympatyczną osobę.

Nie podoba mi się ani Gilon ani Andrew, dla mnie są zupełnie bez sensu w tym programie, są zbyt określeni i zbyt mocno zbudowani. Dlaczego Gilon jest w tej edycji już pisałam, a Andrew - myślę, że chcą, żeby było bardziej światowo i urozmaicenie.

Siwy Radek i jego stylówa kojarzą mi się z koreańskimi zespołami pop - szczególnie zespołem Shinee

Chłopak, który wygrał mógłby grać w Czasie Honoru czy czymś takim
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 19:05   #323
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Karolina Gilon miała już sesję (okładkową zresztą) w CKM, a teraz robią z niej początkującą modelkę?
Coraz bardziej mam wrażenie, że ten program jest ustawiony...Jak dla mnie to mogli nawet zadzwonić do niej (TVN do Gilon) z propozycją, żeby się stawiła na castingu to ją wezmą dalej.
TVN robi tak samo z Mam Talent, wiem, bo dzwonili w czasie 1 edycji do moich znajomych, że ich widzieli w necie i żeby przyszli na casting.
TVN tak robi i dobrze o tym wiesz. Myślę, że w tym przypadku było tak jak piszesz. Zaprosili, obiecali, że będzie już w domu ...


Znajoma mojej szwagierki się dostała do TOP MODEL to miała napisany scanariusz i wiedziała już w którym odcinku odpadnie i ... jakie komentarze usłyszy od jury :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 19:20   #324
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość

Znajoma mojej szwagierki się dostała do TOP MODEL to miała napisany scanariusz i wiedziała już w którym odcinku odpadnie i ... jakie komentarze usłyszy od jury :P
To czemu rycza jak ofpadna, skoro już o tym wiedzą.
Telewizja jest bez sensu. Dobrze było, gdy nie miałam telewizora wrr
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 20:50   #325
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość

Siwy Radek i jego stylówa kojarzą mi się z koreańskimi zespołami pop - szczególnie zespołem Shinee

Chłopak, który wygrał mógłby grać w Czasie Honoru czy czymś takim
Jakby sie tak zastanowic, to cos w tym jest mi sie on podoba, na pewno sie wyroznia

Zgadzam sie, ze w tej edycji faceci sa lepsi od dziewczyn. Nie podoba mi sie praktycznie zadna...Wszystkie wygladaja tak samo. Jakbym sie miala zdecydowac to jestem za Ola, ale to tez nie jest takie 'wow'. W poprzednich edycjach mialam swoje faworytki lub faworytow juz od castingow a tu... obojetne mi jest kto odpadnie itd.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 21:15   #326
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dopiero dziś nadrobiłam odcinek.
Kamila dla mnie porażka, nie rozumiem po co ją trzymają. Ani nie wyrażała chęci pozostania, ani zdjęcie jej nie wyszło, ani nie jest jakaś szczególnie piękna modelingowo, no nie wiem,i jeszcze ten wredny charakter.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 21:41   #327
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Samuel jest podobny do Michaela Pitta z "Funny games"
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 10:07   #328
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Zadna dziewczyna z obecnej edycji nie przypadła mi do gustu.

Ola z poprawczaka, za którą jest już sporo osób, dla mnie wygląda z tymi oczami jakby była zaćpana lub bardzo zmęczona. Dobrze, że jej z włosami coś z robili, bo z tymi odrostami do połowy głowy wyglądała bardzo niechlujnie. Ale co najważniejsze ona jest za niska na modelkę. Na stronie piszą, że ma 170 cm. No to mało jak na modelkę.

Kamila - nawet nie ma co pisać, do wylotu.

Karolina też jest dość niska, poza tym jest zbyt komercyjna.

W Karolinie Gilon lubię jej głos. Ładna twarz i figura chociaż niemodelkowa, ale tatuaże psują wszystko. Raczej na nie jestem.

Reszty nie pamiętam.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 22:22   #329
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Ale co najważniejsze ona jest za niska na modelkę. Na stronie piszą, że ma 170 cm. No to mało jak na modelkę.
wlasnie to mnie dziwi. branie takich niskich dziewczyn.
chyba w ktorejs z wczesniejszych edycji (pardon, nie pamietam w ktorej) byla wlasnie podobna sytuacja.
wzieli do programu zbyt niska jak na modelke hf dziewczyne - potem, na panelu, nie mieli za bardzo kogo odrzucic wiec wywalili ja bo miala za malo cm na haj feszyn.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language

Edytowane przez aer
Czas edycji: 2015-10-01 o 22:25
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 10:57   #330
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Ola z poprawczaka, za którą jest już sporo osób, dla mnie wygląda z tymi oczami jakby była zaćpana lub bardzo zmęczona. Dobrze, że jej z włosami coś z robili, bo z tymi odrostami do połowy głowy wyglądała bardzo niechlujnie. Ale co najważniejsze ona jest za niska na modelkę. Na stronie piszą, że ma 170 cm. No to mało jak na modelkę.
też nie rozumiem tych zachwytów nad Olą, dla mnie ma urodę takiej typowej dziewczyny z osiedla.

podobnie z Andre, w ogóle nie podoba mi się jego twarz.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.