Panny Młode 2009 cz. V - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-26, 21:15   #3271
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
bedzie dobrze kochana

ile bym ja dala zeby mojego zobaczyc na dluzej
ehhh
3 tygodnie tak juz leci...
a teraz na dodatek on chory buuuuuuuuuuuu




patrzcie na to !!!
dzieki i rozumiem cie... ale ja czasem to naprawde...teraz to juz wogole nie jest dobrze i zapowiada sie kiepski weekend nio ale coz sam sobie go zazyczyl
cio do zdjatka nie moge powiekszyc ale wyglada ciekawie
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 21:25   #3272
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 21:40   #3273
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

patrzcie na to !!!

o litościi ona tak może ten.... no.... do kościoła????

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
dzieki i rozumiem cie... ale ja czasem to naprawde...teraz to juz wogole nie jest dobrze i zapowiada sie kiepski weekend nio ale coz sam sobie go zazyczyl
no chyba nie będzie tak źle, wyciągnijcie do siebie łapki na zgodę i spędźcie miło weekend, szkoda czasu na konflikty
Mój TŻ w ogóle nie potrafi się na mnie gniewać i nigdy się nie obraża...w ciągu 7 lat od kiedy się znamy tak naprawdę nakrzyczał na mnie tylko raz Gorzej ze mną bo ja się częściej awanturuję i obrażam ale góra na 30 min
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 21:41   #3274
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

A ja się dzisiaj dowiedziałam,że tż rozmawiał ze swoją mamą i od ostatniej mojej rozmowy na gadu z tz-ta bratem,rozmawiali o nas(tż brat i mamcia).Noi,stwierdzilil, że brat pojedzie zobaczyć jakie są wolne terminy tam gdzie chcemy zrobić wesele. Przyszła teściowa powiedziała również,że jakby co można zrobić w piątek ślub,bo też tak ludzie robią.Hm...
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 21:44   #3275
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
o litościi ona tak może ten.... no.... do kościoła????



no chyba nie będzie tak źle, wyciągnijcie do siebie łapki na zgodę i spędźcie miło weekend, szkoda czasu na konflikty
Mój TŻ w ogóle nie potrafi się na mnie gniewać i nigdy się nie obraża...w ciągu 7 lat od kiedy się znamy tak naprawdę nakrzyczał na mnie tylko raz Gorzej ze mną bo ja się częściej awanturuję i obrażam ale góra na 30 min
tz spi z reszta nie mam ochoty z nim rozmawiac..wmowil sobie niewiaodmo co i poszedl spac jak tak chce to tak bedzie mial..my tez sie zazwyczaj nie gniewamy na sebie dlugo nio ale dzis jest dzis i juz i napewno bedzie weekend schrzaniony..zycie w kazdym badz razie jestem zla i smutna zarazem, ale dziekuje
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 22:23   #3276
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 22:49   #3277
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

hehe Rosette zgadzam sie w 100% no ale moze ja to podnieca



dzisiaj umowilam sie z orkiestra na wplate zaliczki.. chca 2 tys beda grali do 4 rano.. ale podobali mi sie bardzo bo maja niezly wokal i super babka gra na skrzypcach
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 23:29   #3278
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
no chyba nie będzie tak źle, wyciągnijcie do siebie łapki na zgodę i spędźcie miło weekend, szkoda czasu na konflikty
Mój TŻ w ogóle nie potrafi się na mnie gniewać i nigdy się nie obraża...w ciągu 7 lat od kiedy się znamy tak naprawdę nakrzyczał na mnie tylko raz Gorzej ze mną bo ja się częściej awanturuję i obrażam ale góra na 30 min
mój TŻ ma tak samo... chyba ze 2-3 razy na mnie nakrzyczał i to w dodatku dlatego, że to ja wcześniej strzeliłam fochem.. chyba jeszcze nigdy nie wkurzył się (tak poważnie) na mnie sam z siebie.. pojęcia nie mam jak on to robi, że jest dla mnie taki dobry.. ja jestem bardziej fochasta
po za tym też mam zepsuty humor bo mnie (i nie tylko mnie) szefowa wkurzyla ehh.. szkoda słów..

a te foto co wkleiła strippi to już widziałam (czasem czytam forum gazeta.pl) i poprostu masakra.. w 100% zgadzam się z Rosette, choć szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć że to się zdarzyło naprawde
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 23:55   #3279
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

a propo oramentów to mam jeszcze takie dwa linki
duzo fajnych rzeczy mozna znalezc oczywiscie na Wizazu w Papierowym zawrocie głowy

http://www.twojewnetrze.com.pl/index...og&k_id=1&pg=6
http://www.szabloneria.pl/index.php?...ny-malarskie,2

a macie akies stronki z gifkami hmm... Strippi --> skad wytrzasnełaś gifki
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 06:01   #3280
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

ja juz wczoraj zaprosilam Tż do kawiarni na kawę i ciacho na dziś.
Oczywiście on płaci
Teraz Tż wlasnie szykuje się na wyjazd z sasiadem na rybki [dobra zona ze mnie nie ma co]

A wczoraj kobietki kupiłam sobie szampon polecony na wizazu, Seboradin niger czarna rzepa - 17zł za 250 ml ale było warto!
Skóra po pierwszym myciu niezaogniona, nie swędzi i w dodatku już się nie łuszczy.
Włosy mięciutkie i nawet pachną.
Dowiedziałam się z wizazu, że takie problemy u mnie może wywoływać silkon dodawany do szaponów i inne chemikalia.

Także jestem cała happy
Jak będę na mieście zakupię jeszcze szampon ziołowy z Barwy za 3 zł. i będę uratowana.

popscene pieczesz ciasta i sę nie chwalisz? niedobra.
Raz na jakiś zcas możesz do nas zajrzeć to nie grzech
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 07:06   #3281
jusmin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

jestem 05.09.2009 i wlasnie szukam kamerzysty i fotografa i...zespolu na dbra sprawe tez! pomożecie? buziaki
jusmin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 07:10   #3282
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

mnie dzisiaj nie będzie idę na szoping najpier po rzeczy do pokoju jakies ramki dywan itd a później do salonów ślubnych tylko obawiam się, że więcej to postoimy w korkach...pod tym względem nie lubię wrocka ale poza tym kocham
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 08:44   #3283
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ja juz wczoraj zaprosilam Tż do kawiarni na kawę i ciacho na dziś.
Oczywiście on płaci
Teraz Tż wlasnie szykuje się na wyjazd z sasiadem na rybki [dobra zona ze mnie nie ma co]

A wczoraj kobietki kupiłam sobie szampon polecony na wizazu, Seboradin niger czarna rzepa - 17zł za 250 ml ale było warto!
Skóra po pierwszym myciu niezaogniona, nie swędzi i w dodatku już się nie łuszczy.
Włosy mięciutkie i nawet pachną.
Dowiedziałam się z wizazu, że takie problemy u mnie może wywoływać silkon dodawany do szaponów i inne chemikalia.

Także jestem cała happy
Jak będę na mieście zakupię jeszcze szampon ziołowy z Barwy za 3 zł. i będę uratowana.

popscene pieczesz ciasta i sę nie chwalisz? niedobra.
Raz na jakiś zcas możesz do nas zajrzeć to nie grzech

O, Twój TZ tez wedkarz, tak jak mój, wybierał sie dzis na noc, ale cos tam nie wypalilo i jutro juz z rańca jedzie, ech my zony wędkarzy
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 08:50   #3284
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Scio ano wędkarz
Napisał mi właśnie sms'a,że siedzą na łódce w takiej mgle, że brzegu nie widać
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 09:31   #3285
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Scio ano wędkarz
Napisał mi właśnie sms'a,że siedzą na łódce w takiej mgle, że brzegu nie widać

Moj caly zien lata kupuje jakies zanety, przynety itd.

Swoja drogą zawsze mnie zastanawialo jak im sie chce tak rano wstawac i marznac, albo siedziec cala noc
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 09:53   #3286
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
dzieki i rozumiem cie... ale ja czasem to naprawde...teraz to juz wogole nie jest dobrze i zapowiada sie kiepski weekend nio ale coz sam sobie go zazyczyl
cio do zdjatka nie moge powiekszyc ale wyglada ciekawie
no kochana będzie dobrze
ja w koncu dzis ok 20:00 spędzę chwilkę z moim tż-tem....choć jest chory przyjedzie do mnie
bo pozniej znowu caly tydzien praca....az do niedzieli znowu nie bedziemy mieli kiedy sie spotkac

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
nooo przegiecie

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
o litościi ona tak może ten.... no.... do kościoła????

hehe ciekawe co na to ksiadz

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
a macie akies stronki z gifkami hmm... Strippi --> skad wytrzasnełaś gifki
a o ktore gify chodzi ?

Cytat:
Napisane przez jusmin Pokaż wiadomość
jestem 05.09.2009 i wlasnie szukam kamerzysty i fotografa i...zespolu na dbra sprawe tez! pomożecie? buziaki
witaj
powodzenia w szukaniu ja na szczescie mam juz to z glowy
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 09:55   #3287
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cześć dziewczyny Jestem i mykam WEEKEND Z TŻ!!!!
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 10:12   #3288
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

2 godzinki czytałam to co naprodukowałyście przez tydzień ufff

Cytat:
Napisane przez zielony_motylek Pokaż wiadomość
mała ta suknia mi się o wiele bardziej podoba:
http://www.allegro.pl/item434606500_...ozmiar_34.html
(...)
Ładna suknia

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
(...)
ps za ok 2 miesiace kupujemy konika z tż-tem
źrebaczka chyba klaczke ok 1,5ra roczną
Gratuluję! Warto żyć dla marzeń, które nawet się spełniają .

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Cały weekend mnie tu nie było, bo miałam pierwszy zjazd ze studiów podyplomowych. Na razie jest git Tyle, że wstawanie o 5.00 i przebywanie w pociągu do Katowic łącznie ponad 4 godziny mnie totalnie wykończyło... Martuś, mój pociąg jeździ do końca listopada drogą okrężną przez Tychy Wypatrywałam Cię, ale nie przechodziłaś nieopodal stacji
(...)
Ja codziennie spędzam 4 godziny w autobusie! strasznie męczące to jest... 2 godziny w jedną stronę niestety... Ale naszczęście nie potrwa to długo, bo do połowy listopada .

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
(...)
no to fajnie, że z zębami ok Ja dziś byłam u dentyski, od razu po pracy poleciałam, powiedziała mi, że ten mój ząb mądrości jeszcze dobrze nie wyszedł i że muszę zrobić zdjęcie rentgenowskie, wtedy dopiero będzie wiadomo co dalej, jeśli coś będzie nie tak to usuwanie chirurgiczne mnie czeka już się boje. Wyczyściła mi te obolałe dziąsła, założyła tampona z lekiem i mam go trzymać 4 godziny została mi jeszcze godzina z hakiem, płakać mi się chce bo jestem strasznie głodna, od 9 nic nie jadłam przeklęte zęby
Cieszę się razem z Tobą, że z ząbkami wszystko ok.

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
(...)
no i teraz coso moim dniu ZDALAM PRAWO JAZDY!!!! wkoncu huraaaaaaaaaaaaaaa tyle emocji ale wszytko sie udalo.. milala pare przygod stresujacych ale opiosze wam wieczorem bo teraz uciekam swietowac... poprostu rewelacja
Wielgachne gratulację i oklaski! pamiętam dzień, kiedy zdałam tego się nie zapomina!!!

Cytat:
Napisane przez jupik Pokaż wiadomość
Ja ostatnio też zdradzałam Nokię z Motorolą ale jednak Nokia to jest to. No i nie chciałam z takim wielkim wyswietlaczem telefonu tym razem, bo to strasznie żre baterie a poza tym wiecznie wygląda na brudne- moja przyjaciółka miała LG Shine i z niego odciski palców można było zdejmować z mojego zresztą też. więc teraz mam śliczną Nokie 5310, bo chciałam porządną MP3 przy okazji mieć, a to ma 2gb. Mam nadzieję, że telefonik będzie grzeczny
a co do włosów- cieńsze przynajmniej można zakręcić itp i się będą trzymać, a moje są ciężkie i niestety to kłopotliwe, nie wiem, czy będą się trzymać ładnie całą noc...
Mam taki sam telefonik, niedawno nabyty wkurza mnie tylko, że nie pisze, albo nie umię odczytać o jakieś godzienie przyszedł dany sms...
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 10:13   #3289
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez mala2241 Pokaż wiadomość
no to zaczynam

po dlugich negocjacjach zdecydowalismy sie z moim tz kupic mieszkanko no i znalezlismy fajne 25 km od naszego miasta na wiosce 3 pokojowe 61 metrow z garazem i piwnica 67 metrow za 95 tys zl noi w zeszlym tyg zaplacilismy 2 tys zaliczki noi tu pojawia sie problem bo mojemy tz dopiero 3 miesiace temu podwyzszyli wyplate a zeby wziasc kredyt musimy dac z ostatnich 6 miesiecy i teraz nie wiem czy wezmiemy ten kredyt dlatego prosze trzymajcie kciuki wszystko wyjasni sie 1 pazdziernika
Gratulację i powodzenia z tym mieszkankiem.

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!
Przepraszam, że się nie odzywalam, ale tak naprawdę u mnie trochę zastój jest. Szukam teraz nowej pracy i postanowilam trochę powybrzydzać, więc czeka mnie jakieś kilka miesięcy narzekania
Wykorzystuję wolny czas na wizyty u kosmetyczki (na osiedlu mam salon gdzie robią peeling kawitacyjny za 20zl), jutro idę nalożyć żel na paznokcie a w sobotę następne wesele
Umowilam się też do dobrego endokrynologa-ginekologa, żebym mogla na spokojnie zrobić badania i żebyśmy bez problemu mogli zacząć w lipcu starania o male bebe. No i to na razie na tyle.
Z chęcią obejrzę zdjęcia .

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
smutno mi bo mam wrażenie, żw nasz związek wkradła się rutyna już nie jeste tak jak kiedyś
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
to chyba raczej chodzi o to, że między nami jest inaczej nie ma już tej spontanicznosi jakoś tak oschle i ja i on
Właśnie ja też to odczuwam od jakiegoś czasu... w zasadzie od ok. 2 tygodni.
Spotykamy się i tak jakoś obco jakbyśmy znali się miesiąc . Musimy nad tym popracować

Kasiaher bardzo, bardzo Ci współczuję. Nie wiem co powiedzieć, bo chyba wszystko zostało tu powiedziane. Dodam, że podzwiam Cię, za to jak świetnie dajesz sobie z tym radę. Byłam kiedyś w podobnej sytuacji, naszczęście do niczego strasznego nie doszło, mój były tż wtedy wyszedł trzaskając drzwiami, ale byłam z Nim dalej jeszcze przez rok i nie obyło się bez kolejnych wyzwisk itp. Zrywałam kilkarotnie i wracałam.
Zrywając ostatni raz, nie chciałam Go widzieć, żeby znów mnie nie "umilił". Teraz jestem z innym facetem i choć czasem wracają wspomnienia to jestem z siebie dumna, że zakończyłam związek, który zabierał energię, a nie ją dawał.



Dopisek: przepraszam, że w dwóch częściach, ale nie dało rady wysłać jako jedna wiadomość .

Edytowane przez Ana***
Czas edycji: 2008-09-27 o 10:15 Powód: Dopisek
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 10:44   #3290
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Emilia211 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Jestem i mykam WEEKEND Z TŻ!!!!
ooo zazdroszczę ja dopiero wieczorkiem późnym..
za to jutro prawie cała niedziele...zalezy o ktorej wstanie moje kochanie

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość


Gratuluję! Warto żyć dla marzeń, które nawet się spełniają .
dziękuję...


a ja właśnie kupiłam kurtki na allegro za grosze
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 10:45   #3291
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
A ja się dzisiaj dowiedziałam,że tż rozmawiał ze swoją mamą i od ostatniej mojej rozmowy na gadu z tz-ta bratem,rozmawiali o nas(tż brat i mamcia).Noi,stwierdzilil, że brat pojedzie zobaczyć jakie są wolne terminy tam gdzie chcemy zrobić wesele. Przyszła teściowa powiedziała również,że jakby co można zrobić w piątek ślub,bo też tak ludzie robią.Hm...
super, że rodzinka chce dobrowolnie pomóc

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
A wczoraj kobietki kupiłam sobie szampon polecony na wizazu, Seboradin niger czarna rzepa - 17zł za 250 ml ale było warto!
Skóra po pierwszym myciu niezaogniona, nie swędzi i w dodatku już się nie łuszczy.
Włosy mięciutkie i nawet pachną.
Dowiedziałam się z wizazu, że takie problemy u mnie może wywoływać silkon dodawany do szaponów i inne chemikalia.
na moje włosy silikony też niezbyt dobrze działały, niektóre szampony podrażniały mi skórę, a wszystkie generalnie obciążały włosy, choć podobno były do włosów przetłuszczających się. Przerzuciłam się tylko na te ziołowe z prostymi składami i jest o niebo lepiej, nie muszę już myć włosów codziennie, a włosy są zdrowe i błyszczą się. Polecam wszystkim wypróbowanie jakiegoś ziołowego szamponu

Cytat:
Napisane przez jusmin Pokaż wiadomość
jestem 05.09.2009 i wlasnie szukam kamerzysty i fotografa i...zespolu na dbra sprawe tez! pomożecie? buziaki
witaj a jaki region cię interesuje?

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
O, Twój TZ tez wedkarz, tak jak mój, wybierał sie dzis na noc, ale cos tam nie wypalilo i jutro juz z rańca jedzie, ech my zony wędkarzy
ja też dołączam do zacnego grona połówek wędkarzy, w dodatku totalnie nie podzielających tej pasji. Ale lepsze takie hobby niż np niebezpieczne wyścigi samochodowe

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Moj caly zien lata kupuje jakies zanety, przynety itd.

Swoja drogą zawsze mnie zastanawialo jak im sie chce tak rano wstawac i marznac, albo siedziec cala noc
mój taki sam, wstawanie na ryby o 4 rano to dla niego nie problem, choć jest śpiochem. Pewnie gdyby nie miał dziś roboty w domu to już by siedział z wędką

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Ja codziennie spędzam 4 godziny w autobusie! strasznie męczące to jest... 2 godziny w jedną stronę niestety... Ale naszczęście nie potrwa to długo, bo do połowy listopada .

Cieszę się razem z Tobą, że z ząbkami wszystko ok.
jak podoba ci się na kursie? faktycznie 4 godziny w autobusie to jakiś koszmar i straszna strata czasu, ale co zrobić


edit
strippi jakie kurtki? poka
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 11:04   #3292
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 11:27   #3293
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość

edit
strippi jakie kurtki? poka
Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
juz juz


1 zimowa czarna
WAREHOUSE
stan idealny
za 14,99zł haha plus 11zł wysyłka


a 2
to firmy Cropp
w idealnym stanie
koszt 28 zł plus 8zł wysyłka

mam jeszcze 3 na oku...za godzinę koniec aukcji może też kupię



dodatkowo obejrzałam mamma mia i mam zarąbisty humor...
teraz słucham muzy na full i śpiewam na głos :d bo niema nikogo w domu...a ja to uwielbiam

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 442617454.jpg (57,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 442617454_1.jpg (25,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 442640100.jpg (62,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 442640100_1.jpg (62,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 442640100_2.jpg (60,8 KB, 5 załadowań)
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 11:52   #3294
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość

A wczoraj kobietki kupiłam sobie szampon polecony na wizazu, Seboradin niger czarna rzepa - 17zł za 250 ml ale było warto!
Skóra po pierwszym myciu niezaogniona, nie swędzi i w dodatku już się nie łuszczy.
Włosy mięciutkie i nawet pachną.
Dowiedziałam się z wizazu, że takie problemy u mnie może wywoływać silkon dodawany do szaponów i inne chemikalia.

popscene pieczesz ciasta i sę nie chwalisz? niedobra.
Raz na jakiś zcas możesz do nas zajrzeć to nie grzech
Wiesz co, ja też odstawilam te "normalne" szampony i zaczęlam kupować takie za 2-3zl ziolowe. Do tego kupuje jakieś proste odżywki polskich firm i jestem superzadowolona

A co do ciast to jakiś miesiąc temu mialam mój debiut. Potem byly drożdżówki a teraz ciasto z gruszkami i sernik. Normalnie tak się wkręcilam, bo wszystkim smakuje i chwalą więc mam ochotę piec dalej Jest dużo fajnych blogów kulinarnych i tam są świetne przepisy.
Za tydzień ciasto marchewkowe, jami jami!!

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Z chęcią obejrzę zdjęcia .
Tylko trzeba mnie będzie trochę poprosić, bo kurczę dziś idę na wesele a jutro pewnie bedziem leczyć kaca
Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Przerzuciłam się tylko na te ziołowe z prostymi składami i jest o niebo lepiej, nie muszę już myć włosów codziennie, a włosy są zdrowe i błyszczą się. Polecam wszystkim wypróbowanie jakiegoś ziołowego szamponu
No wlaśnie wrócilam od fryzjerki. Zrobila mi fryzia na wesele no i pochwalila, że bardzo ladny polysk maja moje wlosy. Że nie potrzeba żadnych specyfików nakladać i że ona też by tak chciala mieć
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 12:17   #3295
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

ja już mam sukienkę
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 12:25   #3296
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
cio do zespolu to sa 4 osoby
u nas cztery- gitara puzon perkusja akordeon, i wszystko faceci.. biora normalnie za 2 dni ponad 3 tys ale maja inna umowe z naszym organizatoremn i placimy troche ponad 2

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
popieramw 100%
a ja wcvzoraj bylam na kursie tanca.. uczyciely sie walca fajnie ze to indywiduwalne lekcje tz instruktorka my i jeszcze nasi przyjaciele bynajmniej wszytko odrazu nam pokazuje poprawia bylo super.. potem pojechalismy do innych przyjaciol na imprezke i tak zeszlo.. wlansie wrocilam.. musze sie wukapac i cos zropbic...

mowilam wam ze jutro mamy 3 lata z tz.. i sie wkurzylam.. bo dzis sa urodziny jego bratanicy i mielkismy isc na nie dzis.. aoni wczoraj dzwonili ze przekladaja je na niedziele bo sie niewyrobia ze sprzataniem.. kurdeeeee szlak mnie trafi... mialaminne plany na jutro.. a teraz dupa.. moj wojtek tez wsciekly.. powiedzielismy ze niewiemy czy przyjdziemy... no ale jednak bedziemy szli na jakies 2 godzinki.. wkoncu to nie wina malej a jej powalonych rodzicow.,..
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 12:28   #3297
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
ja już mam sukienkę
pokaz fotki
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 12:40   #3298
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
pokaz fotki
suknię opisałam w wątku suknia marzeń cz.II http://www.wizaz.pl/forum/showthread...96496&page=148 co o niej sądzicie?
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 12:45   #3299
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
suknię opisałam w wątku suknia marzeń cz.II http://www.wizaz.pl/forum/showthread...96496&page=148 co o niej sądzicie?

nie mogę zobaczyć bo wizaz sie psuje ;/ kurde


a ja kupilam 3 kurtke
nowa z metkami rowniez za smieszne pieniadze bo za 14,99 zł plus 13zł wysyłka

a o to ona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 440578064.jpg (48,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 440578064_1.jpg (47,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 440578064_2.jpg (45,7 KB, 8 załadowań)
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 12:50   #3300
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

udało mi się załączyć zdjęcie moja suknia ma bardziej asymetrycznie ułożone te falbanki)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vera.jpg (103,1 KB, 16 załadowań)
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.