Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy. - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-20, 18:52   #3271
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

To dziwne, bo nie kasowałam a mi nie
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 15:36   #3272
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424
Jak na facebooku to zrobic???

Jestem aktywna w grupach ktore sa otwarte.Kiedy napisze jakis post w grupie, w aktualnosciach znajomych wyswietla sie co napisze.

1.Jak zrobic aby inni znajomi niewidzieli to co pisze??

2.Jak zrobić aby google nie pokazywalo tego co napisalam na grupach ( kiedy ktos wpisze moje imie i nazwisko w google)?
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 21:35   #3273
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Jak na facebooku to zrobic???

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Jestem aktywna w grupach ktore sa otwarte.Kiedy napisze jakis post w grupie, w aktualnosciach znajomych wyswietla sie co napisze.

1.Jak zrobic aby inni znajomi niewidzieli to co pisze??

2.Jak zrobić aby google nie pokazywalo tego co napisalam na grupach ( kiedy ktos wpisze moje imie i nazwisko w google)?
Właśnie o to chodzi, że nic nie zrobisz, bo te grupy są dostępne publicznie. Jeśli grupa zostanie zmieniona na zamkniętą, to dopiero wtedy nie będzie nic widać dla osób spoza niej.
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 19:50   #3274
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

czy mi się wydaje czy może ustawienia zdjęć, na których u kogoś jesteśmy oznaczeni, zmieniły się?

do tej pory było tak, że jeśli jakiś znajomy dodał zdjęcie (nie publiczne, tylko z oznaczeniem 'dla znajomych'), oznaczył na nim znajomych (ale my załóżmy nie zaakceptowaliśmy oznaczenia, więc foto nie wyświetla się na naszej osi), to takie foto było ukryte dla osób spoza grona znajomych tej osoby, która foto wstawiła.

I teraz taka sytuacja - wchodzę na profil osoby, której nie mam w znajomych, za to mam w znajomych osobę oznaczoną na zdjęciu, zdjęcie jest z ustawieniem ''dla znajomych'', a ja je i tak widzę - WTF?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 20:42   #3275
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Czy mogę jakość ściagnąć filmik, ktory mi przesłała osoba poprzez wiadomośc na fb?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
czy mi się wydaje czy może ustawienia zdjęć, na których u kogoś jesteśmy oznaczeni, zmieniły się?

do tej pory było tak, że jeśli jakiś znajomy dodał zdjęcie (nie publiczne, tylko z oznaczeniem 'dla znajomych'), oznaczył na nim znajomych (ale my załóżmy nie zaakceptowaliśmy oznaczenia, więc foto nie wyświetla się na naszej osi), to takie foto było ukryte dla osób spoza grona znajomych tej osoby, która foto wstawiła.

I teraz taka sytuacja - wchodzę na profil osoby, której nie mam w znajomych, za to mam w znajomych osobę oznaczoną na zdjęciu, zdjęcie jest z ustawieniem ''dla znajomych'', a ja je i tak widzę - WTF?
Nic się nie zmienilo, z tego co wiem zawsze bylo, że "dla znajomych i dla znajomych oznaczonych osób".
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 21:41   #3276
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość


Nic się nie zmienilo, z tego co wiem zawsze bylo, że "dla znajomych i dla znajomych oznaczonych osób".
do tej pory mi się wydawało, że jeśli jakieś osoby spoza grona znajomych tego, który dodał foto chcą je zobaczyć, to ta osoba musiałaby oznaczyć zdjęcie jako widoczne dla ''znajomych znajomych''. Dziwne :P
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 15:19   #3277
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
do tej pory mi się wydawało, że jeśli jakieś osoby spoza grona znajomych tego, który dodał foto chcą je zobaczyć, to ta osoba musiałaby oznaczyć zdjęcie jako widoczne dla ''znajomych znajomych''. Dziwne :P
Nie, bo to nie jest dka znajonych znajomych, a dla znajomych i znajomych osob oznaczonych na zdjeciu, a to wezsza grupa.

Z moich obserwacji wynika, że tak bylo zawsze
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 21:55   #3278
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Mam 2 nurtujące mnie pytania :

1. Czy w jakiś sposób da się ustawić, aby zdjęcia na których oznaczyli mnie moi znajomi były widoczne u mnie w albumie "zdjęcia, na których mnie oznaczono"? Bo mam te zdjęcia u siebie na tablicy, są one dozwolone na osi czasu ale właśnie w tym albumie już ich nie ma

2. W zakładce 'miejsca' nie mam w ogóle tych miejsc, które ostatnio dodawałam jako lokalizację, a są jedynie te stare, w których jakiś rok temu byłam oznaczona w postach. Wszystko co dodałam jest dozwolone na osi ale te lokalizacje zniknęły, istnieją tylko przy zdjęciach lub postach ale nie w tej zakładce, da się to jakoś przywrócić?
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12





Edytowane przez jvlka900
Czas edycji: 2014-10-01 o 21:56
jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 17:09   #3279
3metrynadniebem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 492
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Hej. Mam pytanie.

Jeżeli zapraszam jakąś osobę do znajomych, to wtedy gdy zaproszenie "wisi", to i tak ja mam przy tej osobie zaznaczone "following" - śledzenie, a więc jeżeli byłaby na fejsie ale nie potwierdzila zaproszenia (ani nie odrzuciła), to wyswietlałyby mi sie na tablicy jej posty?

bo wiem że na fejsie jest tak że np. jak jakaś znana osoba ma konto na fejsbuku, to można kliknąć przy niej samo "follow" i wtedy właśnie sie obserwuje jej posty, nie mając jej w znajomych. Czy więc to działa tak samo w wypadku, gdy kogoś zaproszę, a ten ktoś zignoruje zaproszenie? (ale nie usunie go, więc dalej będę tę osobę miała jako "following"
3metrynadniebem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 18:15   #3280
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez jvlka900 Pokaż wiadomość
Mam 2 nurtujące mnie pytania :

1. Czy w jakiś sposób da się ustawić, aby zdjęcia na których oznaczyli mnie moi znajomi były widoczne u mnie w albumie "zdjęcia, na których mnie oznaczono"? Bo mam te zdjęcia u siebie na tablicy, są one dozwolone na osi czasu ale właśnie w tym albumie już ich nie ma
Pewnie jesteś zaznaczona w opisie obok zdjęcia (np. "OPIS... - z użytkownikiem: XXX"), a nie na samym zdjęciu. Musisz poprosić znajomych, żeby Cię oznaczyli na zdjęciu albo możesz oznaczyć się sama, bo w końcu to zdjęcie zniknie w gąszczu innych postów na Twojej tablicy .

Cytat:
Napisane przez 3metrynadniebem Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie.

Jeżeli zapraszam jakąś osobę do znajomych, to wtedy gdy zaproszenie "wisi", to i tak ja mam przy tej osobie zaznaczone "following" - śledzenie, a więc jeżeli byłaby na fejsie ale nie potwierdzila zaproszenia (ani nie odrzuciła), to wyswietlałyby mi sie na tablicy jej posty?

bo wiem że na fejsie jest tak że np. jak jakaś znana osoba ma konto na fejsbuku, to można kliknąć przy niej samo "follow" i wtedy właśnie sie obserwuje jej posty, nie mając jej w znajomych. Czy więc to działa tak samo w wypadku, gdy kogoś zaproszę, a ten ktoś zignoruje zaproszenie? (ale nie usunie go, więc dalej będę tę osobę miała jako "following"
Wtedy wyświetlają się tylko posty oznaczone jako "publiczne",
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 10:17   #3281
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 127
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Mam nadzieję, że to żart http://natemat.pl/119039,facebook-be...owanych-postow
__________________
Książki 2024: 11

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 10:19   #3282
migotkaq
Raczkowanie
 
Avatar migotkaq
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 459
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość

głupi pomysł `fejsbukowy`. Myślę, że ściema
migotkaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 11:15   #3283
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Przecież na końcu artykułu jest "To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone".
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 11:56   #3284
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Hej,

gdzie mogę wyłączyć opcję, żeby nie było widać publicznie, że coś polubiłam? Wyświetla się to na tablicach innych osób - nie chcę tego.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 00:13   #3285
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Dziewczyny macie może jakiś pomysł jak zablokować zaproszenia na wydarzenia od kogoś kto ma ślaczki jako imię i nazwisko? Jest to mój znajomy, dośc specyficzny, dlatego nie ma swoich prawdziwych danych, ale wprost zasypuje mnie zaproszeniami na eventy, w których nie jestem zainteresowana. Poprzez opcję blokowania w ustawieniach nie znajduje mi jego jako znajomego
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 00:26   #3286
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie może jakiś pomysł jak zablokować zaproszenia na wydarzenia od kogoś kto ma ślaczki jako imię i nazwisko? Jest to mój znajomy, dośc specyficzny, dlatego nie ma swoich prawdziwych danych, ale wprost zasypuje mnie zaproszeniami na eventy, w których nie jestem zainteresowana. Poprzez opcję blokowania w ustawieniach nie znajduje mi jego jako znajomego
Możesz skopiować jego imię albo jak ci wyśle zaproszenie to tam powinna być opcja "Nie chcę otrzymywać zaproszeń od tego znajomego' czy coś w tym stylu.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 11:01   #3287
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Możesz skopiować jego imię albo jak ci wyśle zaproszenie to tam powinna być opcja "Nie chcę otrzymywać zaproszeń od tego znajomego' czy coś w tym stylu.
Próbowałam kopiować i wklejać, ale to nic nie dało.
Poczekam na tą drugą opcję, dzięki za radę
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 20:32   #3288
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

czy istnieje jakaś funkcja na fb, która ukrywałaby na mojej tablicy to co udostępniają inni, ale tylko częściowo? chodzi mi o to, że mam niektórych niekumatych w znajomych, którzy udostępniają zdjęcia z chorymi dziećmi, często są to drastyczne zdjęcia, i oczywiście wierzą w to, że takie udostępnianie czy lajkowanie przynosi zysk finansowy tym chorym, a ja po prostu nie chcę na to patrzeć, wiem że można ukrywać pojedyncze posty, ale może jest jakiś filtr albo coś w rodzaju spamu?
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 00:39   #3289
Stylished
Raczkowanie
 
Avatar Stylished
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Toi ja mam pytanie bo dziwna sytuacja- dostalam powiadomienia na maila od kogo dostalam zyczenia z okazji urodzin i nie mam tam zyczen od jednej osoby( na tablicy nie wyswietla sie od tej osoby) a jak przez maila wejde na ten post to mi go pokazuje- jakby tak w osobnej karcie ,a nie na tablicy u mnie.Pokazane jest o ktorej post zostal dodany, miejsce i jest znaczek takich ludzi- ze'' znajomi znajomych ''widza... wiec chyba powinno pokazywac u mnie to na tablicy prawda?

o co chodzi? tak z ciekawosic pytam bo nie mialam tak jeszcze
__________________
You're so crazy...Im crazy too....crazy is good

Stylished jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 13:58   #3290
Go sia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 67
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Hej,

gdzie mogę wyłączyć opcję, żeby nie było widać publicznie, że coś polubiłam? Wyświetla się to na tablicach innych osób - nie chcę tego.
też mnie to interesuje, ( żeby nie wyświetlało info u innych że coś polubiłam, na moim profilu może być widoczne w polubieniach)


chcę też wiedzieć, czy jeśli przyjmę od kogoś zaproszenie/sama zaproszę, to ta osoba zawsze będzie miała na swojej tablicy info "x i y są teraz znajomymi"? musi tak być?
Go sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 14:39   #3291
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
czy istnieje jakaś funkcja na fb, która ukrywałaby na mojej tablicy to co udostępniają inni, ale tylko częściowo? chodzi mi o to, że mam niektórych niekumatych w znajomych, którzy udostępniają zdjęcia z chorymi dziećmi, często są to drastyczne zdjęcia, i oczywiście wierzą w to, że takie udostępnianie czy lajkowanie przynosi zysk finansowy tym chorym, a ja po prostu nie chcę na to patrzeć, wiem że można ukrywać pojedyncze posty, ale może jest jakiś filtr albo coś w rodzaju spamu?
No mozesz zaznaczyc, ze nie chcesz aby pokazywalo ci postu od tej osoby.

Wyslane przez tapatalk 2

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Tzn postow ogolnie.

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 17:05   #3292
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Jeśli było to przepraszam, ale wizażowa wyszukiwarka nic mi nie podpowiedziała. Czy mogę jakoś sobie ustawić by w profilu nie pokazywało mi się to okienko 'osoby, które możesz znać'?
Wkurza mnie to strasznie i wolałabym się tego pozbyć. Jestem zielona, jeśli chodzi o fejsa:/
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 20:11   #3293
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

osoba ktora przestaniesz Obserwowac na fcb- o tym nie wie chyba?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 21:07   #3294
oh audrey
Rozeznanie
 
Avatar oh audrey
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 815
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
osoba ktora przestaniesz Obserwowac na fcb- o tym nie wie chyba?
Nie dostaje powiadomienia.
__________________
oh audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 21:06   #3295
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Ostatnio musiałam przez przypadek kliknąć coś u mojej jednej znajomej co spowodowało, że teraz za każdym razem gdy ona doda zdjęcie, status czy cokolwiek to mnie wyskakuje to w powiadomieniach. Najpierw myślałam, że dodałam ją do bliskich znajomych, ale sprawdziłam i nie mam nikogo tam dodanego. Wiecie jak to odklikać?
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 01:19   #3296
bambarylla
Rozeznanie
 
Avatar bambarylla
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z hołdy
Wiadomości: 559
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Ostatnio musiałam przez przypadek kliknąć coś u mojej jednej znajomej co spowodowało, że teraz za każdym razem gdy ona doda zdjęcie, status czy cokolwiek to mnie wyskakuje to w powiadomieniach. Najpierw myślałam, że dodałam ją do bliskich znajomych, ale sprawdziłam i nie mam nikogo tam dodanego. Wiecie jak to odklikać?
Wejdź na jej profil, na zdjęciu w tle najedź na przycisk "Znajomi", i być może masz zaznaczone "Otrzymuj powiadomienia"?
__________________
"Ludzie są jak skarpetki - nie każdy ma parę i jeśli się nie myją, to śmierdzą."
bambarylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 15:50   #3297
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez bambarylla Pokaż wiadomość
Wejdź na jej profil, na zdjęciu w tle najedź na przycisk "Znajomi", i być może masz zaznaczone "Otrzymuj powiadomienia"?
Zadziałało, dziękuję
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 14:16   #3298
jola246
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cześć. Wie ktoś może, czy w przypadku gdy mam automatycznie ukrywane przed jedną osobą posty na osi czasu umieszczane przez znajomych, to czy jest mozliwośc odblokowania jednego konkretnego dla tej osoby? Ale się zakręciłam
jola246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 22:40   #3299
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jeśli było to przepraszam, ale wizażowa wyszukiwarka nic mi nie podpowiedziała. Czy mogę jakoś sobie ustawić by w profilu nie pokazywało mi się to okienko 'osoby, które możesz znać'?
Wkurza mnie to strasznie i wolałabym się tego pozbyć. Jestem zielona, jeśli chodzi o fejsa:/
Musisz klikać i klikać na ten krzyżyk, aż po kilkudziesięciu razach przestaną Ci się te propozycje pojawiać. Tak przynajmniej było u mnie . Za jednym razem nie da się tego pozbyć.

Cytat:
Napisane przez jola246 Pokaż wiadomość
Cześć. Wie ktoś może, czy w przypadku gdy mam automatycznie ukrywane przed jedną osobą posty na osi czasu umieszczane przez znajomych, to czy jest mozliwośc odblokowania jednego konkretnego dla tej osoby? Ale się zakręciłam
Chyba możesz ustawić ten post jako publiczny, zdaje mi się, że to jest jedyne wyjście.
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 13:29   #3300
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

czy macie wrażenie, jakby info o aktywności znajomych w pasku po prawej stronie pojawiało się mniej? zawsze jak sprawdzałam rano fb po całej nocy, to miałam tam pełno różnych info w stylu ktoś tam polubił takie foto, ktoś inny coś tam, było tego masa i scrollowaniu nie było końca a dzisiaj może z 10 aktywności mi wyświetliło? i w sumie mało co się zmienia od paru godzin, jakby nagle wszystkim fb zamarło i nikt nic nie robi
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-06 19:47:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.