Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-25, 17:33   #3271
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
A ja wklejam Wam zdjęcia doczepiane.pl po jakichś 9-10miesiącach użytkowania. Zdjęłam grzechhair, które nosiłam dodatkowo, teraz noszę już tylko doczepiane.pl. Na pierwszej fotce naturalna długość, ostatnio znów sporo ścięłam, schodzę z cieniowania i wyrównałam całość i jak? Rzęski na zdjęciu też widać, ale to ostatni czas kępek z Inglota - jest ich za dużo, zrobiły się za bardzo teatralne, teraz lecą już do mnie Ardell #111. Piękne

Agrawa jak ty to roobisz ? Moje włoski po 2 miesiącach są dwa razy krótsze i trzy razy rzadsze ;(

Kupilam dzisiaj rzęski Demi Wispies Ardell, załozyłam dzisiaj i nie zbyt podoba mi się efekt. Jutro może kupię jeszcze kępki i wypróbuje.
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:40   #3272
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondii91 Pokaż wiadomość
a to jak sie chwalimy to wrzuce Wam moje... wybaczcie innych zdjec nie umiem sama sobie robic

tak wygladaja po pol roku UWAGA - CODZIENNEGO NOSZENIA !
Jakiej firmy są te wloski?

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
Agrawa jak ty to roobisz ? Moje włoski po 2 miesiącach są dwa razy krótsze i trzy razy rzadsze ;(

Kupilam dzisiaj rzęski Demi Wispies Ardell, załozyłam dzisiaj i nie zbyt podoba mi się efekt. Jutro może kupię jeszcze kępki i wypróbuje.
Używam do nich tylko szamponu Dove i prostownicy a może Twoje kłaczki są po prostu gorszej jakości...?

Wklej proszę zdjęcia rzęsek jak możesz, bardzo ciekawi mnie efekt na oczach, też zastanawiałam się nad tym modelem.
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:51   #3273
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Ja zamówiłam najpierw włoski 25 cm z doczepiane.pl ale strasznie wygladały wiec je odesłałam w czwartek priorytetem i Pani mi pisze, ze dalej nie doszły.... Więc widocznie poczta zawiniła. Jak dojdą to mają mi dosłać włoski 40 cm 120 gram za dopłatą ale szczerze kontakt z nimi jest dość średni w tym momencie. Mam nadzieję jednak, że niedługo już bedzie po tej sprawie bo zależy mi na czasie a tu...eh
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:58   #3274
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Jakiej firmy są te wloski?

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------



Używam do nich tylko szamponu Dove i prostownicy a może Twoje kłaczki są po prostu gorszej jakości...?

Wklej proszę zdjęcia rzęsek jak możesz, bardzo ciekawi mnie efekt na oczach, też zastanawiałam się nad tym modelem.


Widocznie są gorsze, dlatego chciałam kupic doczepiane.pl ale jak na złosc nie mają włosów a w sobote wesele

rzęski już sciągnełam niestety, jutro założę, wiec może uda mi się cyknąć zdjęcie i wrzucę
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 18:04   #3275
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
Widocznie są gorsze, dlatego chciałam kupic doczepiane.pl ale jak na złosc nie mają włosów a w sobote wesele

rzęski już sciągnełam niestety, jutro założę, wiec może uda mi się cyknąć zdjęcie i wrzucę
To czekam z niecierpliwością
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 18:40   #3276
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

hello
Aqrawa >> pięknie, powiem ci szczerze że jakoś starsznie " puchato" nie wyglądają

a ja jestem strasznie smutna, bo,,,,,,,, moja ukochana gruba lokówka z babylissa się zepsuła / 3 lata działała bez zarzutu/ qrcze i akurat teraz ,/ w sobote ide na wesele/
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 18:59   #3277
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dziewczyny no I lipa, bylam U fryzjera ma glowie mam piekny kolor a doczepy wyszly jakies szare. Nie wiem czy farbowac jeszcze raz doczepy, no no wlosow ma glowie juz nie ruszam no mi w koncu wypadna.
Przepraszam za bledy I brak Polskich znakow ale man zepsuta klawiature
Pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 19:25   #3278
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
hello
Aqrawa >> pięknie, powiem ci szczerze że jakoś starsznie " puchato" nie wyglądają

a ja jestem strasznie smutna, bo,,,,,,,, moja ukochana gruba lokówka z babylissa się zepsuła / 3 lata działała bez zarzutu/ qrcze i akurat teraz ,/ w sobote ide na wesele/


ostatnio kupiłam grubą lokówkę za 30 zł w media expert i bardzo fajnie kręci ja postanowiłam isc do fryzjera, pierwszy raz od 5 lat ;D mam nadzieje, że nie wróce z płaczem ( jak to zwykle bywało - szybkie mycie głowy i prostowanie włosów) Włosów jeszcze nie mam - jestem przerażona
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 19:45   #3279
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
hello
Aqrawa >> pięknie, powiem ci szczerze że jakoś starsznie " puchato" nie wyglądają

a ja jestem strasznie smutna, bo,,,,,,,, moja ukochana gruba lokówka z babylissa się zepsuła / 3 lata działała bez zarzutu/ qrcze i akurat teraz ,/ w sobote ide na wesele/
już nie są wcale takie puchate, wypadło ich już naprawdę sporo przez te miesiące więc siłą rzeczy musiały w końcu "klapnąć"
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 13:32   #3280
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk - okolice
Wiadomości: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Agrawa - wloski sa od Pana Grzesia
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 17:22   #3281
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondii91 Pokaż wiadomość
Agrawa - wloski sa od Pana Grzesia
Aż niemożliwe - ja mam od grzechhair włoski już niedługo 2 lata, fakt, trochę się już zużyły ale nie tak jak piszesz... Jakie zamawiałaś? Rosyjskie czy inne?
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 20:25   #3282
skybabe
Przyczajenie
 
Avatar skybabe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Talking Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
Doczepiane.pl nie mają włosów na stanie ;/ a ja w piątek wracam z Anglii, będąc na miejscu, chcialam kupic na szybko, bo niestety w sobote na drugi dzień już wesele.
Jak jesteś w Anglii to zamów tam na miejscu. Tam mają lepszy towar niż w Polsce.

Ja troche się zafiksowałam na punkcie doczepów i właśnie odebrałam swój trzeci zestaw właśnie z Anglii. Zamawiałam w Foxylocsextensions.com kolor bleach blond 613 długość 55 cm (20 cali) 120 gram. Są piękne a dostawa bardzo szybka. Cena w funtach z dostawą poza Anglię 65.50 funtów czyli ok 340 zł. Same clipy 56 funtów za 120 gram.

Zamówiłam w piątek 21.09.2012 rano i tego samego dnia zostały wysłane a dostałam je dzisiaj czyli 26.09.12 r. do Francji bo tu akurat przebywam.

Tutaj też zamawiałam kucyk z cosmoshop.pl i czekałąm na niego półtora tygodnia ten sam kolor i długość. Bardzo fajny, delikatny w dotyku, ładne końcówki.

Foxylocs w porównaniu do doczepiane.pl rewelacja. Gładziutkie, ładne końcówki, więcej klipsów dzięki czemu lepiej się noszą Póki co na razie tylko je prostowałam ale bez problemu dają się prostować więc i z kręceniem nie będzie problemu.

Doczepiane.pl niestety wypadają blado. Są bardzo suche, szorstie, strasznie się plączą. Dopiero po pierwszym myciu jak im zrobiłąm porządną kurację woskiem to jakoś 'zmiękły' i zrobiły się gładkie i miękkie. Ale fakt jest ich dużo. Mam zestaw 45 cm 140 gram.

Dla porównania wklejam zdjęcia z kucykiem z cosmoshop we włosach i foksy w ręku. Oraz porównanie Foxy Locks 120 g 55 cm i doczepiane.pl 140 g 45 cm

Dla mnie Foxy wypadły lepiej a wy jak myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (96,6 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (73,7 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (40,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (40,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (77,3 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (82,8 KB, 57 załadowań)
skybabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 20:54   #3283
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Ale super
Ile ten kucyk ma gram ?
Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 01:07   #3284
skybabe
Przyczajenie
 
Avatar skybabe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

wg strony 80 gram sama nie ważyłam ale jest mięsisty jak na kucyk i jak na moje włosy które są cienkie z natury
skybabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:06   #3285
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Foxylocs w porównaniu do doczepiane.pl rewelacja. Gładziutkie, ładne końcówki, więcej klipsów dzięki czemu lepiej się noszą Póki co na razie tylko je prostowałam ale bez problemu dają się prostować więc i z kręceniem nie będzie problemu.

Doczepiane.pl niestety wypadają blado. Są bardzo suche, szorstie, strasznie się plączą. Dopiero po pierwszym myciu jak im zrobiłąm porządną kurację woskiem to jakoś 'zmiękły' i zrobiły się gładkie i miękkie. Ale fakt jest ich dużo. Mam zestaw 45 cm 140 gram.

Dla porównania wklejam zdjęcia z kucykiem z cosmoshop we włosach i foksy w ręku. Oraz porównanie Foxy Locks 120 g 55 cm i doczepiane.pl 140 g 45 cm

Dla mnie Foxy wypadły lepiej a wy jak myślicie?[/QUOTE]

Z tego co pisała jedna z wizazanek to foxy nie są w 100% naturalne więc szczerze mówiąc jak są dopiero co wyjęto z opakowania zawsze będą wyglądały o niebo lepiej. Jestem ciekawa co stwierdzisz za pół roku - mam nadzieję, że to samo ale bywa różnie
Doczepiane.pl suche? To mnie zdziwiło bo są naprawdę mięciutkie i mimo tego że nie używam odżywki po ok 9-10msc. są tak samo gładkie...
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:35   #3286
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk - okolice
Wiadomości: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Aż niemożliwe - ja mam od grzechhair włoski już niedługo 2 lata, fakt, trochę się już zużyły ale nie tak jak piszesz... Jakie zamawiałaś? Rosyjskie czy inne?
ale ja nic nie napisalam ze sie zuzyly... ;/
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:57   #3287
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondii91 Pokaż wiadomość
ale ja nic nie napisalam ze sie zuzyly... ;/
"zrobiły się dwa razy krótsze i rzadsze" - to co oznacza innego jak nie zużycie materiału? Żartuję
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:02   #3288
godza123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Czy mogę sama przedłużyć włosy córce?

witam serdecznie
Mam 15 letnia córkę, która marzy o długich, bo aż ok 65 cm włoskach. Ceny przedłużeń są bardzo wysokie, a mnie zwyczajnie na nie nie stać, tym bardziej, że nie jestem co do tego przekonana, bo ona jest jeszcze taka młoda ;( Ale ma to być prezent imieninowy, więc zgodziłam się. Córka znalazla Panią, która oferuje przedłuzanie włosami indyjskimi za 400 zł, co mi się nie podoba, bo nie podala swoich kwalifikacjii nie wiem czy robiła taki zabieg wcześniej.
WIęc co moze wydawać sie dziwne pstanowiłam , ze sama to zrobie, w końcu jest ogrom poradników, wlosy naturalne 100 pasemek słowańskich na allegro to wydatek rzędu około 250 zł, wiec nie tak dużo. Czy to dobry pomysł i jeśli tak to jaką metodą na ringi cz keratynę?
Z góry wszystkim dziękuję
godza123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:15   #3289
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Agrawa, jakie te twoje włoski są piękne ja moich nie noszę już jakiś czas, bo kolor mi się sprał i był trochę jaśniejszy, teraz na dniach farbowałam tym razem castingiem 300 i wyszedł czarny ciemniejszy dużo od garniera 3.0 i od DOCZEPKÓW on się i tak spierze do brązu na pewno, ale nie wiadomo kiedy.. u Ciebie dużo lepiej wyglądają nie widać przejścia, a u mnie widać chociaż mam mało włosów.. po wyprostowaniu się takie dziwne zrobiły jakby ich mniej było.. coś czuję, że niedługo kupię lokówkę, a sobie zrobię encanto
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy
olivien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 21:27   #3290
nicole89
Raczkowanie
 
Avatar nicole89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: high above the skies
Wiadomości: 480
Dot.: Czy mogę sama przedłużyć włosy córce?

Rozumiem, co to znaczy marzyć o długich włosach, ale możesz jej tylko zniszczyć jej własne tym sposobem, pomimo najlepszych starań... doczepiane włosy same w sobie bardzo niszczą naturalne, jeśli już uprzecie sie na doczepienie to polecam keratyne, micoringi wyrywają po prostu włosy. Najlepiej byloby zebys wczesniej pocwiczyla na lalce czy na czyms innym montowanie takich wlosow.

A i w moim miescie widziałam oferty fryzjerek, ktore doczepiaja włosy za ok 100 zł jeśli ktoś ma kupione własne, moze to by bylo dobre rozwiazanie

pozdrawiam
__________________
6.06.2011r. nie prostuję!

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister

Edytowane przez nicole89
Czas edycji: 2012-09-27 o 21:28
nicole89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 22:56   #3291
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Czy mogę sama przedłużyć włosy córce?

Cytat:
Napisane przez godza123 Pokaż wiadomość
witam serdecznie
Mam 15 letnia córkę, która marzy o długich, bo aż ok 65 cm włoskach. Ceny przedłużeń są bardzo wysokie, a mnie zwyczajnie na nie nie stać, tym bardziej, że nie jestem co do tego przekonana, bo ona jest jeszcze taka młoda ;( Ale ma to być prezent imieninowy, więc zgodziłam się. Córka znalazla Panią, która oferuje przedłuzanie włosami indyjskimi za 400 zł, co mi się nie podoba, bo nie podala swoich kwalifikacjii nie wiem czy robiła taki zabieg wcześniej.
WIęc co moze wydawać sie dziwne pstanowiłam , ze sama to zrobie, w końcu jest ogrom poradników, wlosy naturalne 100 pasemek słowańskich na allegro to wydatek rzędu około 250 zł, wiec nie tak dużo. Czy to dobry pomysł i jeśli tak to jaką metodą na ringi cz keratynę?
Z góry wszystkim dziękuję
A ja polecam włoski clip in/clip on które możesz znaleźć na allegro Są to doczepiane włosy które przypina się spinkami do swoich własnych, nie niszczą włosów tak bardzo jak te doczepiane w inny sposób. Tylko szukajcie takich które można farbować, kręcić i prostować, to z pewnością przyda się córce
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 23:56   #3292
godza123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę sama przedłużyć włosy córce?

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A ja polecam włoski clip in/clip on które możesz znaleźć na allegro Są to doczepiane włosy które przypina się spinkami do swoich własnych, nie niszczą włosów tak bardzo jak te doczepiane w inny sposób. Tylko szukajcie takich które można farbować, kręcić i prostować, to z pewnością przyda się córce
Tak, tak mamy już clip in, jednak niestety nie mozna nosić ciągle. Męczące jest to ciągłe zakładanie i zciąganie. Znalazłam idealnie włosy micro- ring. Czytałam wiele opinii na temat keratyny, która podobno " wypala włosy" przy ściąganiu wiele z nich po prostu odpada. PODOBNO micro ringi są bezpieczniejsze dla cienkich i delkiatnych włosów,a wybrałysmy 1- gr włosy europejskie, które są naprawde idealne kolorystycznie.Są w komplecie z micro- ringami, szcotką, szczypcam oraz szydełkiem za 350 zł. ( allegro) To dobra cena? Nadal nie jestem przekonana co do tego przedłużania, myślałam również nad peruką, co byłoby chyba lepszym rozwiązaniem niż clip- in, ale to też ciągle zakladaniei zdejmowanie ;(
godza123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 01:13   #3293
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czy mogę sama przedłużyć włosy córce?

Bez przesady, włosy clip in zakłada się w 5 min... co do przedłużania na stałe włosów 15 latce nie będę się wypowiadać...
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 01:15   #3294
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Hej Kobietki!
W październiku mam wesele mojej kuzynki i chciałabym sobie na ten czas przedłużyć włoski właśnie metodą clip in on. Mam włosy gęste i sięgające do brody, dlatego zastanawiam się czy koniecznie muszę zamawiać 100gramowe włosy? Gdybym chciała je zakręcić muszę mieć takie właśnie?
Będę bardzo wdzięczna za jakąś podpowiedź, bo byłby to mój pierwszy zakup włosów i nie chciałabym kupić bubla.




http://allegro.pl/cs-doczepiane-wlos...tml#tabsAnchor co myślicie o tych?

Edytowane przez Latte88
Czas edycji: 2012-09-28 o 02:05 Powód: wyszukano
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 01:56   #3295
skybabe
Przyczajenie
 
Avatar skybabe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Foxylocs w porównaniu do doczepiane.pl rewelacja. Gładziutkie, ładne końcówki, więcej klipsów dzięki czemu lepiej się noszą Póki co na razie tylko je prostowałam ale bez problemu dają się prostować więc i z kręceniem nie będzie problemu.

Doczepiane.pl niestety wypadają blado. Są bardzo suche, szorstie, strasznie się plączą. Dopiero po pierwszym myciu jak im zrobiłąm porządną kurację woskiem to jakoś 'zmiękły' i zrobiły się gładkie i miękkie. Ale fakt jest ich dużo. Mam zestaw 45 cm 140 gram.

Dla porównania wklejam zdjęcia z kucykiem z cosmoshop we włosach i foksy w ręku. Oraz porównanie Foxy Locks 120 g 55 cm i doczepiane.pl 140 g 45 cm

Dla mnie Foxy wypadły lepiej a wy jak myślicie?
Z tego co pisała jedna z wizazanek to foxy nie są w 100% naturalne więc szczerze mówiąc jak są dopiero co wyjęto z opakowania zawsze będą wyglądały o niebo lepiej. Jestem ciekawa co stwierdzisz za pół roku - mam nadzieję, że to samo ale bywa różnie
Doczepiane.pl suche? To mnie zdziwiło bo są naprawdę mięciutkie i mimo tego że nie używam odżywki po ok 9-10msc. są tak samo gładkie... [/QUOTE]

Nie wiem ale zobaczymy za pół roku czy też się będę tak zachwycać, ale zawsze możesz mnie o to zapytać za 6 m-cy
Jeżeli chodzi o doczepiane to może mnie się taki model trafił.
Nie mówię że są beznadziejne tylko, że widzę różnicę nawet w porównaniu do kucyka z cosmoshop.
Mają suche i rozdwojone końcówki i są szorstkie w dotyku. Znaczy były bo jak nałożyłam im intensywną maskę z wosku pszczelego i olejków to się zrobiły miękkie i gładkie jak te z cosmo. Jednak jest to martwy włos poddawany obróbce.
Jeżeli chodzi o foxy to nie zauważyłam żeby były z domieszką sztucznych. Mam je akurat na sobie i w porównaniu do doczepiane.pl nie plączą się tak i ładnie się układają, ale to moje zdanie.
Nie wiem ile jest opinii na forum o foxach i ile z pośród was forumowiczek je ma i może się na ten temat wypowiedzieć aż tak się nie zgłębiałam, ale chętnie jeszcze coś o nich napiszę za jakiś czas
skybabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 09:53   #3296
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
Agrawa, jakie te twoje włoski są piękne ja moich nie noszę już jakiś czas, bo kolor mi się sprał i był trochę jaśniejszy, teraz na dniach farbowałam tym razem castingiem 300 i wyszedł czarny ciemniejszy dużo od garniera 3.0 i od DOCZEPKÓW on się i tak spierze do brązu na pewno, ale nie wiadomo kiedy.. u Ciebie dużo lepiej wyglądają nie widać przejścia, a u mnie widać chociaż mam mało włosów.. po wyprostowaniu się takie dziwne zrobiły jakby ich mniej było.. coś czuję, że niedługo kupię lokówkę, a sobie zrobię encanto
Nie są co prawda już takie gęste jak na początku, ale ogólnie cieszy mnie to, że zlewają się z moimi i puszą się tak samo jak moje własne
Moje naturalne też się zagęściły, pewne dlatego, że zeszłam z cieniowania, co nie znaczy, że wprawne oko ich nie dojrzy
Może faktycznie jak zaczniesz robić sobie loki, nie będzie tego przejścia widać? Wypróbuj, a ja czekam na zdjęcia

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Nie wiem ale zobaczymy za pół roku czy też się będę tak zachwycać, ale zawsze możesz mnie o to zapytać za 6 m-cy
Jeżeli chodzi o doczepiane to może mnie się taki model trafił.
Nie mówię że są beznadziejne tylko, że widzę różnicę nawet w porównaniu do kucyka z cosmoshop.
Mają suche i rozdwojone końcówki i są szorstkie w dotyku. Znaczy były bo jak nałożyłam im intensywną maskę z wosku pszczelego i olejków to się zrobiły miękkie i gładkie jak te z cosmo. Jednak jest to martwy włos poddawany obróbce.
Jeżeli chodzi o foxy to nie zauważyłam żeby były z domieszką sztucznych. Mam je akurat na sobie i w porównaniu do doczepiane.pl nie plączą się tak i ładnie się układają, ale to moje zdanie.
Nie wiem ile jest opinii na forum o foxach i ile z pośród was forumowiczek je ma i może się na ten temat wypowiedzieć aż tak się nie zgłębiałam, ale chętnie jeszcze coś o nich napiszę za jakiś czas [/QUOTE]

Sama chciałam zamówić foxy, ale zrezygnowałam jak właśnie na tym forum poruszyłam ten temat. Odezwały się dziewczyny które były pewne, że są "pomieszane", ale do złudzenia przypominają w 100% naturalne. Nie twierdzę jednak, że nie będziesz z nich zadowolona ja jednak kupiłam totalnie w ciemno 220gr doczepiane.pl i do dziś mam pewność, że to włos naturalny. I prawdopodobnie zostanę stałą klientką tego sklepu
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 11:57   #3297
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Czy mogę sama przedłużyć włosy córce?

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Bez przesady, włosy clip in zakłada się w 5 min... co do przedłużania na stałe włosów 15 latce nie będę się wypowiadać...
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 16:24   #3298
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
Agrawa, jakie te twoje włoski są piękne ja moich nie noszę już jakiś czas, bo kolor mi się sprał i był trochę jaśniejszy, teraz na dniach farbowałam tym razem castingiem 300 i wyszedł czarny ciemniejszy dużo od garniera 3.0 i od DOCZEPKÓW on się i tak spierze do brązu na pewno, ale nie wiadomo kiedy.. u Ciebie dużo lepiej wyglądają nie widać przejścia, a u mnie widać chociaż mam mało włosów.. po wyprostowaniu się takie dziwne zrobiły jakby ich mniej było.. coś czuję, że niedługo kupię lokówkę, a sobie zrobię encanto
Nie wiem jak u Ciebie, ale mi 300 dopiero teraz schodzi. Po 2 miesiącach od farbowania.

Cytat:
Napisane przez godza123 Pokaż wiadomość
Tak, tak mamy już clip in, jednak niestety nie mozna nosić ciągle. Męczące jest to ciągłe zakładanie i zciąganie. Znalazłam idealnie włosy micro- ring. Czytałam wiele opinii na temat keratyny, która podobno " wypala włosy" przy ściąganiu wiele z nich po prostu odpada. PODOBNO micro ringi są bezpieczniejsze dla cienkich i delkiatnych włosów,a wybrałysmy 1- gr włosy europejskie, które są naprawde idealne kolorystycznie.Są w komplecie z micro- ringami, szcotką, szczypcam oraz szydełkiem za 350 zł. ( allegro) To dobra cena? Nadal nie jestem przekonana co do tego przedłużania, myślałam również nad peruką, co byłoby chyba lepszym rozwiązaniem niż clip- in, ale to też ciągle zakladaniei zdejmowanie ;(
Ringi? Przecież to koszmarnie włosy wyrywa!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 17:15   #3299
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Tylko nie ringi i tylko nie kreatyna. Tak zniszczyć piętnastoletniej dziewczynce włosy...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 17:33   #3300
Polaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 409
Dot.: Czy mogę sama przedłużyć włosy córce?

zaraz wstawiam foto tylko naladuje telefon , ale dziewczyny MOJE WLOSY NIE CHCA SIE KRECIC ://////////////// probowalam prostownica nawet a one nic :/
Polaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.