Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Zapraszam do glosowania na kolejny tytuł wątku!
W majteczkach biegam, plecak noszę-przedszkolak będę za rok o tej porze 3 10,71%
Drugie lato już na nami, na zimę i sanki teraz czekamy 4 14,29%
Bunt dwulatka w pełnej krasie, żyć się jednak z tym jakoś da się 6 21,43%
Super mamy, super dzieci, drugi roczek szybko zleci 5 17,86%
Dzieciaki nasz maja 2 lata, a my w komplecie nadal "tratatata" 1 3,57%
Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach" 9 32,14%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-11, 18:26   #3301
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

ja juz prawie rok daje zwykle swieze mleko 3,2% tylko podgrzane. kinga nie chciala mm wcale, a i takie jada tak sobie.rano robimy z 1 łyzeczka kakao (artur tak samo) a wieczorem z łyzeczka miodu. ja sama mleko samodzielnie lubie tylko zimne, a cieple to kakao albo z miodem i dzieciom tez tak daje. chociaz artur pije kazde i kazda ilosc, kinga bardziej wybredna
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 18:27   #3302
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Ellika, łeee a myślałam, że będą wieści ze spotkania- zatem czekamy do jutra.

Myha, zapomniałam wcześniej pogratulować- przy dwójce dzieci to nie lada wyczyn.

Monia
, tymi kurkami narobiłaś mi smaka. Sama z chęcią wybrałabym się do lasu na jagody lub grzyby. Chyba nie ma nic bardziej uspokajającego- chociaż przy dwójce dzieci pewnie już tak spokojnie nie jest.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami

Edytowane przez marzena_S
Czas edycji: 2013-07-11 o 18:30
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 18:36   #3303
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Zdziwiłyście mnie mówieniem do teściów per "teściu/teściowo" albo bezosobowo, wiecie?

No a co do jedzenia dzieci, to w takim razie muszę jeszcze bardziej Tymka docenić, bo on je tylko sam, w ogóle go nie karmię i nie brudzi przy tym wcale Tzn. buzię wokół ust sobie upaćka, owszem, ale mało co mu spada itp. Najwyżej na bluzeczkę jakiś kęs, ale podłoga nie obrywa nigdy
1 Ja nie miałam wyjścia...teść nigdy nie zaproponował żebym mówiła do niego po imieniu, z reszta dziwnie bym sie czuła mówiąc do ponad 70 letniego mezczyzny "Jak sie czujesz Józku"
Nie widywaliśmy sie czesto wiec zwracałam sie bezosobowo...ale w trakcie tych 3 dni cieżko mi było sie zwracac "Pan" wiec wymyśliłam 'teściu"
"mógłby mi teściu podac" itd...

2 Brawa dla Tymka Ewka też już od dawna je sama ale jeszcze jest co wycieracWażne, że checi sa

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość

Byłam z Adasiem w Krakowie, chciałam kilka rzeczy na uczelni załatwić, ale jak usłyszał że jadę to wrzask że on z mamą koniecznie, no i nie miałam wyjścia
Wstąpiliśmy do sklepu, oglądałam dla niego buty. Posadziłam go na takiej kanapie niskiej, obok siedział chłopczyk, trochę starszy. Podszedł z tyłu i zepchnął Adasia na podłogę. Spadł tak, że o mało co uderzyłby twarzą o podłogę. Popłakał się okropnie, nie mogłam go uspokoić. Ochrzaniłam tego chłopca, starszy brat z nim był i stwierdził "on zawsze wszystkich popycha". A matka stała obok, ale ani przepraszam nie usłyszałam.... Ja wiem że to dzieci, i niewiele rozumieją, ale ona mogłaby się zachować inaczej. Kiedyś miałam taką sytuację, też go dziewczynka popchnęła, ale mama zaraz jej zwróciła uwagę i do mnie mówi "przepraszam, ona tak często ma choć jej tłumaczę". Zupełnie inaczej to wyglądało, jeszcze się pośmiałyśmy. A ta nic, zaczęła dziecku buty przymierzać...
Co za baba Ciekawe jakby zareagowała gdyby ktoś zrzucił jej synka...

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Hej!

Na początek pytanie,bo mi wyleci ze łba potem: dziewczyny daje któraś z Was zwykłe mleko takie w kartonie dziecku? ( wiem wiem, rozmawiałyście już ale wiecie jak jest ). Jaki najlepiej %? I jak to zrobić? przegotować to mleko z kartonu w czajniku? trzeba dolać wody czy można wsypać kakao po przegotowaniu? czy podgrzać wystarczy?
Pomóżcie! Bo się zastanawiam, czy małego nie przenieść na zwykłe mleko. No nie wiem...

Dakaro i gdzie malwinka będzie chodziła?
Ewa już pare miesięcy pije mleko krowie. Kupujemy UHT 3,2%
Podgrzewam kilka sekund w mikrofali
Kupy te same, żadnych wysypek, nawet nie zauważyła róznicy w smaku-a z niej prawdziwy mlekopijca wiec oszczedności duze

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Hej babolki

Brumku,Isia, Oliweczko, dzięki dziewczyny za troskę. Hania już od wczoraj nie gorączkuje, nie wiem co to było... Jedynie przypomniało mi się, że w zeszłe wakacje była podobna sytuacja,co mnie trochę uspokoiło. Gorączką przez tydzień wracała, nawet badanie krwi robiliśmy i nic nie wykazało. Pediatra stwierdziła, że to prawdopodobnie przez zęby. (nie chciało mi się wierzyć, bo Hania nawet czerwonych dziąseł nie miała ) Jednak po miesiącu nastąpił prawdziwy boom zębowy- wyszł0 ich 8 w przeciągu 4 tygodni, więc może teraz to coś podobnego.

Isia, śliczna Ewcia i jaka wysoka! Jest bardzo do Ciebie podobna. A plac zabaw rewelacyjny,od razu mi się skojarzył z Alicją w krainie czarów.

Isia, Ellika, udanego spotkania. Brumkowi pewnie chodziło o kłótnie między Karolcią, a Ewą, ale Ellika chyba przychodzi tylko z jednym malcem, w brzuszku.
:
Tak włąsnie kojarzyłam,ze Hania gorączkowała przy zebach, miejmy nadzieje,ze to to

Mówisz, ze podobna???W końcu ktos zauważył podobienstwoNo i jest wysoka...przekroczyła juz 90cm .Ale ja mam 173 a tż 183, wiec tez niscy nie jestesmy...tak jak wy

Tak Ellika była bez Karolinki ale w dwupaku

A Hani załóz zeszyt!!!!!!!!jej teksty sa obłędne!!!!!!!!!!!
i brawa za dwie udane transakcje

NatkaZa wnetrzem tesknie

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

A spotkanie super!!!!!!!!!!!!
Ellika przdreptała do nas w deszczu!!!!!!!!:cmo k:
I wygląda ślicznie w dwupaku!!!!!!!
I Ewci kolekcja książkowa wzbogaciła sie o nowy egzemplarz
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 21:10   #3304
Vaniliova11
Zadomowienie
 
Avatar Vaniliova11
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 849
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Vaniliova u Nas kupa obok nocnika ale na balkonie
Dobrze że nie masz dywanu na balkonie
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Ojej, to ściskam kciuki

Cytat:
Napisane przez DaKaro Pokaż wiadomość

1. z serii "na Elvisa"
2. z Krynicy
3. przed domem

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość

Vaniliowa- a co to za usg?
usg piersi
Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Z koleji szwagierka do moich teściów mówi: na pan pani.
Są ponad rok po ślubie, teściowa jako że jest bardzo tolerancyjna osoba rozumie to to że nie potrafi, chociaz widac że wolałaby zeby mowiła do niej chociaz tesściowa..
Przypomniało mi sie jak jeszcze przed ślubem z miesiąc czy dwa powiedziałam mojej przyszłej wtedy teściowej per pani . Zaraz opieprzył mnie mój przyszły teść że jak to sie niby zwracam jak my już prawie rodzina Teściowa nic nie powiedziała
Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość

.Byłam na tym cholernym badaniu glukozy, brrrr - to sa jawne tortury na ciężarnych!!! miałam cały dzień do tyłu, serio. Dzięki za cynk z cytryną, trochę pomogło - udało się dotrzymac te dwie godziny do pobrania bez pawia No ale mam juz za sobą a wynik wyszedł w normie :
za wynik w normie . Ja to badanie żle wspominam

za kciuki
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

No a co do jedzenia dzieci, to w takim razie muszę jeszcze bardziej Tymka docenić, bo on je tylko sam, w ogóle go nie karmię i nie brudzi przy tym wcale Tzn. buzię wokół ust sobie upaćka, owszem, ale mało co mu spada itp. Najwyżej na bluzeczkę jakiś kęs, ale podłoga nie obrywa nigdy
dla Tymka za jedzenie , Krystianek też próbuje sam jeść ale różnie to wychodzi
Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość

No i tez pochwalę Karolcię, że pieknie sama juz je łyżką i widelcem i z kubka dorosłego śmiało pije. Na prawdę co raz lepiej jej idzie, że mało się pobrudzi, bo rzeczywiście na podłodze już nic nie ląduje -

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość


I jak po usg? Co to w ogóle za usg?

Co do jedzenia, Dominik bardzo ładnie je sam, już od dawna. Nie ma mowy, żebym go karmiła, wścieka się bo on wszystko sam. Na wszelkich imprezach rodzinnych, wszyscy nas o to chwalą, że tak ładnie posługuje się widelcem i nożem, a przy tym zbytnio nie brudząc.
Usg piersi

dla Domka za ładne jedzenie
Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Hej!

Na początek pytanie,bo mi wyleci ze łba potem: dziewczyny daje któraś z Was zwykłe mleko takie w kartonie dziecku?
Chyba jestem jedyna co jeszcze daje dziecku mm


Hej Mamuśki

Nareszcie po usg , wyszło ok ale kontrola znowu za rok lekarz mnie wkurzył bo pytał czemu karmiłam piersią tylko miesiąc , więc mu mówie że przez żle dobrany antybiotyk a on że miałam brać - tu nazwa antybiotyku . A co sama miałam sobie antybiotyk zmienić
Vaniliova11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 21:16   #3305
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

MONIKA Ja rozumiem o co Ci chodzi z kleszczami. Tak wszystko gdzieś tam było ale mniej się o tym mówiło...nigdy się nie bałam iść do lasu i wcześniej nawet nie myślałam, że mogę załapać kleszcza,podejście miałam identyczne : iść na spacer, jak dopadnie kleszcz,obserwować, jechać na IP go wyciągnąć,podać antybiotyk i po sprawie...ale odkąd wujek załapał kleszcza i zrobił wszystko to co powyżej napisałam i nie pomogło mam obawy...choć zazwyczaj jest tak, że jak mam większe obawy to to czego się boje to się stanie, a jak podejdę do tego na "luzaka" to jest ok i nie panikuje
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 21:21   #3306
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Vaniliowa - jak tam?

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Nie da się odłożyć jak uśnie?
Chyba nie. Normalnie w dzień on śpi na naszym łóżku, a ja sobie obok siedzę i pracuję. Ale czasem (rzadko na szczęście ) budzi się po kilku minutach i włazi mi na kolana i tylko tak chce spać. Jak go próbuję odkładać, to się wybudza. A że zależy mi żeby się zdrzemnął, to tak sobie siedzimy godzinkę. Tyle że jak zamiast pracować mogę wtedy jedynie wizaż na komórce czytać

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
ale wiemy to dlatego ze teraz te kleszcze badaja czy dlatego ze kiedys nie badali ? bo jakos nie chce mi sie wierzyć że tylko te zmutowane kleszcze przenoszace co najgorsze sie tak ładnie rozmnażają...
One nie są zmutwane, tylko zarażone I ponoć kiedyś naprawdę niewielki odsetek coś tam miał, teraz większość... Kleszcze to mój konik - przynajmniej kiedyś nim był Na studiach dodatkowe fakultety z nich robiłam, tak mnie interesowały. I jeździłam na "kleszczowe safari". łaziliśmy kilka dni po lesie zbierając kleszcze na takie wielkie białe prześcieradła, a potem je badaliśmy

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
brumku jeszcze miesiąc bo prace tak mamy zaplanowane, że coś nad czym pracujemy od poczatku roku będzie miało swój finał 22 lipca i 5 sierpnia. No i jakoś moja wrodzona odpowiedzialność nie pozwala mi z czystym sumieniem wcześniej pójsć na zwolnienie przed dokończeniem wszystkiego
Sumienny z Ciebie pracownik! Mają szczęście Elliko, a co Ty dokładnie robisz?

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Gomra, a szwagierce zaproponowali żeby się inaczej zwracała? Bo np ja mówię tak a nie inaczej ("teściowa")m, bo nikt mi nie zaproponował nic, w ogóle po ślubie tematu nie było, a ja stwierdziłam że jako młodszej, nie wypada mi proponować jakiejkolwiek formy. Może szwagierka ma podobnie?

Byłam z Adasiem w Krakowie, chciałam kilka rzeczy na uczelni załatwić, ale jak usłyszał że jadę to wrzask że on z mamą koniecznie, no i nie miałam wyjścia
Wstąpiliśmy do sklepu, oglądałam dla niego buty. Posadziłam go na takiej kanapie niskiej, obok siedział chłopczyk, trochę starszy. Podszedł z tyłu i zepchnął Adasia na podłogę. Spadł tak, że o mało co uderzyłby twarzą o podłogę. Popłakał się okropnie, nie mogłam go uspokoić. Ochrzaniłam tego chłopca, starszy brat z nim był i stwierdził "on zawsze wszystkich popycha". A matka stała obok, ale ani przepraszam nie usłyszałam.... Ja wiem że to dzieci, i niewiele rozumieją, ale ona mogłaby się zachować inaczej. Kiedyś miałam taką sytuację, też go dziewczynka popchnęła, ale mama zaraz jej zwróciła uwagę i do mnie mówi "przepraszam, ona tak często ma choć jej tłumaczę". Zupełnie inaczej to wyglądało, jeszcze się pośmiałyśmy. A ta nic, zaczęła dziecku buty przymierzać...
Dziwią mnie takie "przeoczenia" teściów, że nie proponują w jakiej formie się do nich zwracać Jakby nie pamiętali, że syn już po ślubie i że tak już zostanie

A mamuśka ze sklepu rzeczywiście się głupio zachowała. Do dzieci pretensje trudno mieć, bo wiadomo jakie są. Ale żeby dorosły człowiek nie umiał się zachować

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
A głowa już dobrze, dziękuję Zaważyłam, że w te największe upały tak strasznie boli
To w sumie logiczne. Szczególnie jak się długo na słońcu jest... Kapelusik sobie spraw

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Na początek pytanie,bo mi wyleci ze łba potem: dziewczyny daje któraś z Was zwykłe mleko takie w kartonie dziecku? ( wiem wiem, rozmawiałyście już ale wiecie jak jest ). Jaki najlepiej %? I jak to zrobić? przegotować to mleko z kartonu w czajniku? trzeba dolać wody czy można wsypać kakao po przegotowaniu? czy podgrzać wystarczy?
Pomóżcie! Bo się zastanawiam, czy małego nie przenieść na zwykłe mleko. No nie wiem...
Ja dają odkąd skończył mniej więcej rok. UHT 2%. Dla dzieci tylko 2 albo nawet lepiej 3,2, ale u nas właśnie 2% się pija, więc wszyscy mamy takie samo mleczko
Ja mu je daję tylko w postaci owsianki, więc przegotowane siłą rzeczy, ale UHTego gotować nie trzeba. Ono jest sterylne, gotowanie niczego nie zmienia w tej kwestii. Tylko to z lodówek, pasteryzowane, trzeba przegotowywać dzieciom.
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 21:21   #3307
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
1. Brumku,Isia, Oliweczko, dzięki dziewczyny za troskę. Hania już od wczoraj nie gorączkuje, nie wiem co to było... Jedynie przypomniało mi się, że w zeszłe wakacje była podobna sytuacja,co mnie trochę uspokoiło. Gorączką przez tydzień wracała, nawet badanie krwi robiliśmy i nic nie wykazało. Pediatra stwierdziła, że to prawdopodobnie przez zęby. (nie chciało mi się wierzyć, bo Hania nawet czerwonych dziąseł nie miała ) Jednak po miesiącu nastąpił prawdziwy boom zębowy- wyszł0 ich 8 w przeciągu 4 tygodni, więc może teraz to coś podobnego.

2. Isia, Ellika, udanego spotkania. Brumkowi pewnie chodziło o kłótnie między Karolcią, a Ewą, ale Ellika chyba przychodzi tylko z jednym malcem, w brzuszku.

3. Pochwalę się, że wreszcie sprzedaliśmy Naszego złomka (poprzednie autko), a mi udało się spieniężyć potężny zapas pieluch jaki został po Hani.

4. No i na koniec scenka rodzajowa w postaci monologu Hani podczas kolacji. " Hania nie ma rybki. Hania nie chciała rybki... I tu już śpiewa ze znanym tylko sobie rytmem Hania nie chciała rybki, Hania nie chciała rybki... (Chwila ciszy i ze śmiechem w głosie sama do siebie) Hania, nie śpiewaj!" (zapamiętała sobie przez to, że ja zawsze uciszam tż, kiedy próbuje coś śpiewać )
1. Czyli cały czas to lekko tajemnicza gorączka Ale może faktycznie te zęby najbardziej prawdopodobne... Oby to było to!
2. Nieee, chodziło mi o isię i Ellikę, żeby się nie pożarły, jak to baby Ale się chyba udało
3. Gratuluję!
Ja tydzień temu też sprzedałam swojego ukochanego Mondaska Tyle, że wcale mnie to nie cieszy, serce mi pęka, serio Ale musiałam - od roku stał nieużywany, a wiadomo, że samochód niejeżdżony bardzo szybko się psuje, starzeje. I musiałam albo komuś go dać, albo na złom. A tego nie mogłabym zrobić. Więc za symboliczną kwotę poszedł do naszej znajomej.
4. Hahaha Co za samokrytyka

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Marina, my na razie jeszcze na Nanie, ale mozesz śmiało przejść na krowie, tylko zwracaj uwagę na to jakie to mleko jest, bo czasem jest tak, ze to tylko napój mleczny. Jak już w opisie widac ze zawiera tłuszcz roślinny to znaczy ze to coś mlekopodobnego.
A o jakim ty napoju mówisz? Bo ja się nigdy nie spotkałam z mlekiem, które ma jakikolwiek tłuszcz. Mleko to ma w sobie tylko ...mleko

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
A spotkanie super!!!!!!!!!!!!
Ellika przdreptała do nas w deszczu!!!!!!!!:cmo k:
I wygląda ślicznie w dwupaku!!!!!!!
I Ewci kolekcja książkowa wzbogaciła sie o nowy egzemplarz
A o czym plotkowałyście?
Ja myślałam, ze to z dziećmi spotkanie było, a to typowe ploty


My dziś sobie z Tymciem postanowiliśmy humor poprawić i pojechaliśmy na zakupy ciuchowe. W sumie tylko reserved zaliczyłam, bo na więcej się nie zgodził , ale obkupiliśmy się solidnie Głównie ja
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 21:42   #3308
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Vaniliova super,zr usg w porzadku-szkoda tylko, ze lekarz daje rady po dwoch latach od ostatniego karmienia


Zanetacos w tym jest...ja tez czesto sama przyciagam sobie nieszczescia...

brumekAlez dzieci byly! Ewcia i fasolka

tylko zdjec niestety nie mam a szkoda bo powtorze jeszcze raz...Ellika pieknie wyglada z brzuszkiem!

Telik wracaj...spotkanie sie szykuje

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

uderz w stol a Telik na pasku
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 21:48   #3309
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Vaniliowa nie tylko Ty dajesz jeszcze mm my jeszcze na ostatnich puszkach nutramigenu ale dajemy mleko krowie, i chyba Lila jednak ma wysypkę od niego. i znów alergolog...(baba zdeczka wredna) a moje mleko z płatkami głównie, albo Lila mówi,że chce "łapić się mleka". No cóż próbować muszę a nabiału nie ominę bo bardzo lubia a z drugiej strony nie chcę by się jakiegoś paskudztwa nabawiła...
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 22:01   #3310
mme_audrey
Raczkowanie
 
Avatar mme_audrey
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 278
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

aleee mi się nic nie chceeee
dobrze, że weekend się zbliża
Heluta pija to mleko co my, 2% - w sumie "pija" to za dużo powiedziane, podjada czasem jak muesli jemy, czy coś. zdecydowanie woli jogurty, kefiry i inne tego typu przetwory
mme_audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 22:21   #3311
Vaniliova11
Zadomowienie
 
Avatar Vaniliova11
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 849
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Vaniliowa - jak tam? .
wszystko ok
Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Vaniliova super,zr usg w porzadku-szkoda tylko, ze lekarz daje rady po dwoch latach od ostatniego karmienia
No właśnie a ten internista który mi przepisał ten zły antybiotyk to dobierał mi go chyba z pół godziny
Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
Vaniliowa nie tylko Ty dajesz jeszcze mm my jeszcze na ostatnich puszkach nutramigenu ale dajemy mleko krowie, i chyba Lila jednak ma wysypkę od niego. i znów alergolog...(baba zdeczka wredna) a moje mleko z płatkami głównie, albo Lila mówi,że chce "łapić się mleka". No cóż próbować muszę a nabiału nie ominę bo bardzo lubia a z drugiej strony nie chcę by się jakiegoś paskudztwa nabawiła...
Wiesz ja chyba zacznę dawać Krystkowi zwykłe mleko przynajmniej rano
Vaniliova11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 22:28   #3312
mme_audrey
Raczkowanie
 
Avatar mme_audrey
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 278
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

i śpicie już... dobrej nocy, Wizażanki
mme_audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 23:10   #3313
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
Nareszcie po usg , wyszło ok ale kontrola znowu za rok lekarz mnie wkurzył bo pytał czemu karmiłam piersią tylko miesiąc , więc mu mówie że przez żle dobrany antybiotyk a on że miałam brać - tu nazwa antybiotyku . A co sama miałam sobie antybiotyk zmienić
Aha, piersi. A czemu, jesli można spytać, musisz być pod jakąś specjalną obserwacją?

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
brumekAlez dzieci byly! Ewcia i fasolka
Ja już się gubię... Idę spać

Cytat:
Napisane przez mme_audrey Pokaż wiadomość
aleee mi się nic nie chceeee
dobrze, że weekend się zbliża
Z takimi odczuciami nie wolno walczyć! Nie wiedziałaś?

Cytat:
Napisane przez mme_audrey Pokaż wiadomość
i śpicie już... dobrej nocy, Wizażanki
Wizażystki
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 23:16   #3314
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość


Wizażystki
nigdy nie lubiłam tego określenia...
przypomina mi to jedna z dziewczyn z TOP MADL ktora twierdzila ze interesuje ja modelarstwo ( a powinien modeling )

a wgl to dobry wieczor i dobranoc za razem....
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 05:08   #3315
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Kochane dzięki za odpowiedzi! Ja zielona byłam, mój to mlekopijca więc u nas to ciągle numer jeden. Znaczy mleko.
Będę próbowała dać mu normalne mleko jak wykończymy resztki Bebiko. Powiem Wam, że kasy nam dużo idzie na mm, bo on pije nawet po 3 butelki dziennie. Nie żebym dziecku żałowała - nie nie, ale jest już duży chłopczyk, można spróbować dać normalne mleko. Widzę, że w większości Wasze dzieciaki je już piją.

Brumek serio takie "kleszczowe safari"? ciekawe!

Ja też się bardzo boję kleszczy. Las lubię, ale mi nie po drodze jakoś. Nigdy nie miałam kleszcza, ale mnie one nieziemsko przerażają.

vaniliowa no nic, grunt że się zbadałaś.Ale lekarz faktycznie jakiś bez wyczucia odnośnie takiego delikatnego tematu - karmienia piersią. Ja też tak krótko karmiłam.

Isia i Elika fajnie, że się spotkałyście Elika co kojarzę ze zdjęć faktycznie śliczna, taka eteryczna, brzuszek jeszcze pewnie dodał uroku.
I roześmiałam się w głos po Twoim komentarzu " jak się czujesz Józku" faktycznie dziwnie po imieniu było by mi się zwracać do teścia.
Ewka słodka na zdjęciach.
A i mamy tyle samo wzrostu . Tylko mój chłop wyższy od Twojego o 7 cm .

Ja nie mogłam spać, od 2 h się wiercę ;/

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:04 ----------

marzenko ależ Ci Hania mówi ! Ja się pochwalę, że mój też mówi już -nie i - tak. Na mnie ciągle baba woła... Tata na M. ciach ciach na nożyczki, oko na oko. Nie ma wiele. Generalnie wszystko jest na nie teraz

Stronczku jak Ci w pracy? Jak Wika z tata ? widziałam zdjęcia - piękne dziecko. A te włosy, kolor - sama bym chciała taki uzyskać heh.

Monia a Ty jak się czujesz? Co raz bliżej do finału,co? a Ty żaneta?

Ciekawe jak Eve i Aleks
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 06:38   #3316
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Aniu- ależ wam się trafiła 'mamusia'-my spotykamy takie na placach zabaw, ale całe szczęście rzadko.

Marzenko-kolejny świetny tekst Hani
Super, że gorączka już minęła, choć nadal niewiadomo od czego-grunt, że już jej nie ma
Miło spędzacie czas-fajnie
I brawa za podwójną transakcję

Vanilowa-dobrze, że usg wyszło ok
Ja daję mm i to sporo pije(zwłaszcza w nocy), a krowie daję w płatkach(których prawie wogóle nie je), więc bardzo mało.

Myślicie, że mogę już zastąpić całkiem mm mlekiem krowim?(tzn. z butli będzie piła?)

Brumek- kleszczowe safari-fajnie to brzmi, a co ty studiowałaś?
I co tam sobie ciekawego kupiliście?

Witam. W końcu piąteczek jeszcze żeby temperatury powyżej 25 stopni wróciły na weekend to już wogóle super będzie.
Macio od paru dni jak wstanie i zje to zaczyna mówić ;tatatatatata' i tak może cały dzień 'tatować'

Też jestem ciekawa jak Eve i Aleks(może już w domu?) i jak Marysia zniosła rozłąkę?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek

Edytowane przez Oliweczka1985
Czas edycji: 2013-07-12 o 06:40
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 07:12   #3317
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

One nie są zmutwane, tylko zarażone I ponoć kiedyś naprawdę niewielki odsetek coś tam miał, teraz większość... Kleszcze to mój konik - przynajmniej kiedyś nim był Na studiach dodatkowe fakultety z nich robiłam, tak mnie interesowały. I jeździłam na "kleszczowe safari". łaziliśmy kilka dni po lesie zbierając kleszcze na takie wielkie białe prześcieradła, a potem je badaliśmy
a ja myslalam ze ja dziwna bylam bo od dziecka chodzilam po piaskownicach szukajac monet i skamienialosci... a tu okazuje sie ze kleszcze moga byc czyims konikiem

wiec wychodzi na to za luzara jestem bo stwierdzam ze jak ma byc to i tak bedzie, a szkoda mi troche braku wyjsc do lasu bo las uwielbiam. teraz maz mi zakazuje ("jeszcze mi tam gdzie urodzisz!") ale tak to czesto wychodzilismy sobie na spacery prawie calodzienne... tyle ze wlasnie zawsze dlugio rekaw i dlugie spodnie (co i tak oznaczalo ze ktos kleszcza zlapał...)

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

A o jakim ty napoju mówisz? Bo ja się nigdy nie spotkałam z mlekiem, które ma jakikolwiek tłuszcz. Mleko to ma w sobie tylko ...mleko
o takie "mleko" łąkowe: http://forum.tarczyn24.com/viewtopic.php?f=14&t=37
a ostanio mąż kupil w ramach smietany "kremowa-śmietankowa" (mąłym drukiem: mieszanka tłuszczowa ) w której w sumie byl tluszcz roslinny i jakies dodatki oraz w wersji ze to jednak z nabiału pojawiła sie maślanka chyba a smietany w niej nei było
ja juz czytam sklady wszystkiego

kinga wstala o 7, wypila mleko i spi dalej. az sie martwie bo tak jeszcze nie miala... goraczki nie ma...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 07:12   #3318
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

isia, ellika zazdroszczę spotkania.cieszę się, że się udało

Dominik przystojniaku sto lat

brumu mówisz, że kleszczowe safari?? fajne określenie przeżywałam coś podobnego na studiach jak w maju-czerwcu mieliśmy praktyki w lesie..wystarczyło wejść tylko, a już człowiek był czarny od tych malutkich stworów ja się kleszczy nie boję. mimo mojej boreliozy. owszem, wiem jakie są konsekwencje ugryzienia przez kleszcze.. nie zabrałabym Hanki w największe chaszcze, takie po jakich sama się szlajam, ale do lasu zabieram. i nie tylko na wydreptane ścieżki

co do mleka...Hanka pije mm.i jeszcze jakiś czas będę jej podawała. dostaje tylko wieczorem, więc tak dużo nam tego nie idzie. a mleko krowie spożywa w plackach, naleśnikach itp.

marzenko, brumku
za transakcje!!! mi też by się przydał jakiś niewielki zastrzyk gotówki..czekam na zwrot z US...

vaniliowa dobrze, że usg nic nie wykazało...też bym musiała zrobić, ale po swoich dawnych przejściach się lękam

co do samodzielnego jedzenia - Hania z nami je wszystko już sama. i ładnie sobie radzi, nawert z zupą. co prawda siebie zachlapie, ale kładę jej ściereczkę na kolanka, śliniak obowiązkowo i wcina malutka

isia, marinka to moja rodzina też "wysoka". ja mam 172, a mąż jakieś 185 cm. i Hania po nas wzrost odziedziczyła, bo ona też wysoka stosunkowo

marzenko dobrze, że już po gorączce!!!

witam się
więcej nie pamiętam. padało wczoraj, padalo rano, ale już jest jakby lepiej. oby tylko jutro nie padało bo idziemy do mojej przyjaciółki na działkę na urodzinowego grilla. i gitara będzie, więc pośpiewamy jak za starych, "dobrych" czasów

kleszczy nie boję się w sensie, że mnie nie przerażają. tak samo jak nasze pospolite pająki
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)

Edytowane przez pieleszka
Czas edycji: 2013-07-12 o 07:22
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 07:50   #3319
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Brumku, ja kiedyś się nacięłam, często robie zakupy spozywcze w Polo Markecie, i oni tam maja taki "łąkowe". Smakuje i wygląda jak mleko, i jest po 2,10 za litr.
http://www.fakt.pl/To-nie-jest-prawd...,114646,1.html
Najlepsze mleko jest w Biedronie, producent ten sam co mleka "Łowickiego" , tylko za nizszą cenę.


Marina ja Cię w zupełnosci rozumie, Karol akurat juz mlekopijcą nie jest i opakowanie mleka Nan starcza mu na dwa tygodnie, ale jakby pił dużo to też bym podawała mu krowie.
Czasem pije krowie, do kawy zbozowej, czy nawet samo.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-07-12 o 07:59
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 08:35   #3320
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

Hej.
Mialam fatalna noc. O 2,40 przyleciala do nas siostra meza ze tesc zle sie czuje i wezwal pogotowie i zeby jechal razem z matka za nim na ip. No to poszlismy na dol. O 3 przyjechalo pogotowie i go wzieli. Siedzialysmy z Wiola w kuchni do 4 az maz i tesciowa wrocili. Tescia zostawili na kardiologii.
Dodam ze on wieczorem wrocil od swojej tesciowej a strasznie jej nie lubi...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 09:52   #3321
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy.

Domeczku, zięciu mój najdroższy sto lat! (przesyłam również wirtualnego buziaka od narzeczonej )

Isia, Marina, Pieleszko, co do wzrostu to wczoraj po przeczytaniu ciekawostki z Joemonstera "Naukowcy z Uniwersytetu w Bristolu przeanalizowali tysiące ludzkich biografii i historii chorób, by dojść do jednego wniosku: długie nogi kandydatki na matkę to gwarancja zdrowego potomstwa. Każdy centymetr długości nóg zwiększa wagę dziecka o 22 gramy." śmialiśmy się z tż, że teraz już wiemy dlaczego Nasze dziecko ważyło prawie 4,5 kg.

Brumku
, pochwal się co fajnego kupiliście. Mi też trochę było szkoda auta, tym bardziej, że w Naszej rodzinie było "od małego". Kupił je znajomy tż, więc wiemy że jest w dobrych rękach. (Twoje widzę również )
Z tymi kleszczami to mnie rozłożyłaś na łopatki, czego Ty w życiu nie robiłaś? My kleszczowe safari mamy co roku na Borysie, pomimo tego, że kropimy, czy zakładamy specjalne obroże...

Chelsea, o kurcze, ale noc. Teść miał stan przedzawałowy? Mam nadzieję, że szybko wróci do formy.

Marina
, brawa dla Igora za nowe słowa. Oliweczko, dla Matiego gaduły też się należą . Tż pewnie pęka z dumy, co?

Użytkowniczki Play- która mi powie ile kosztuje abonament w tej sieci z jakimś sensownym pakietem internetowym? Zastanawiam się nad przeniesieniem numeru...

My z Hanią pakujemy się i jedziemy na parę dni do rodziców nad jeziorko. Znowu mam stresa, bo jadę sama. Do pogadania za kilka dni.
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami

Edytowane przez marzena_S
Czas edycji: 2013-07-12 o 09:58
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 10:45   #3322
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

Marzena ja mam dlugie nogi (1 m) a dziecko male 2350 g
Co do kleszczy to na psach ich pelno
Tesciowi jeszcze nie wiadomo co jest. Mial bardzo wysokie cisnienie i bolalo go jak na zawal a mial juz 2.
W playu ja mam mix za 50 zl i pakiet 300 mb, darmowe smsy do wszystkich i darmowe do play.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 10:48   #3323
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

DOMINIK 100 LAT kochany chłopaku

Gomra
-jedno opakowanie mleka na 2 tyg.-to faktycznie malutko moja je zamiennie(bądź jej mieszam) bebiko i nestle to tak na góra 4-5 dni wystarcza.

Chelsea- wiadomo już co się teściowi stało?

Marzenko-miłego wypoczynku u rodziców(ile masz kilometrów?ostatnio łatwo poszło to i teraz tak będzie)
A P. dumny z Macia gaduły
Dobre doświadczenie z nogami matki
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 11:00   #3324
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Domeczku kochany, STO LAT!!!!
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 11:12   #3325
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Marzena ja mam dlugie nogi (1 m) a dziecko male 2350 g
Co do kleszczy to na psach ich pelno
Tesciowi jeszcze nie wiadomo co jest. Mial bardzo wysokie cisnienie i bolalo go jak na zawal a mial juz 2.
W playu ja mam mix za 50 zl i pakiet 300 mb, darmowe smsy do wszystkich i darmowe do play.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o matko to faktycznie masz długie nogi, ale to mieszysz od kroku?
ile masz wzrosyu?

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
DOMINIK 100 LAT kochany chłopaku

Gomra
-jedno opakowanie mleka na 2 tyg.-to faktycznie malutko moja je zamiennie(bądź jej mieszam) bebiko i nestle to tak na góra 4-5 dni wystarcza.

Chelsea- wiadomo już co się teściowi stało?

Marzenko-miłego wypoczynku u rodziców(ile masz kilometrów?ostatnio łatwo poszło to i teraz tak będzie)
A P. dumny z Macia gaduły
Dobre doświadczenie z nogami matki
Karol tylko rano pije, i to po pół szklaneczki.
Butelkę zażegnaliśmy, moze gdyby pił w butli, to wypijałby wiecej.
Woli kanapkę zjesc, czy jakąś dobrą kiełnaskę, jajo etc.
Dostaje tez krowie, ale np. wlasnie do zbozówki.




Dolączam się do życzeń.
Dominiczku kochany, wszystkiego najlepszego
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 11:28   #3326
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Ja mam nogi jeszcze dłuższe od Chelsi
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 11:29   #3327
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08

Domek wszystkiego naj!!
Oliweczka no nie wiadomo wlasnie.
U nas 350 g mleka na 4-5 dni.
Gomra mam 158 cm, nogi mierzy sie od biodra do piety.
Tak przynajmniej kiedys widzialam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 11:43   #3328
agni82
Zadomowienie
 
Avatar agni82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 232
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Hej.
Mialam fatalna noc. O 2,40 przyleciala do nas siostra meza ze tesc zle sie czuje i wezwal pogotowie i zeby jechal razem z matka za nim na ip. No to poszlismy na dol. O 3 przyjechalo pogotowie i go wzieli. Siedzialysmy z Wiola w kuchni do 4 az maz i tesciowa wrocili. Tescia zostawili na kardiologii.
Dodam ze on wieczorem wrocil od swojej tesciowej a strasznie jej nie lubi...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no to trzymam kciuki, żeby zdrówko wróciło
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
a ja myslalam ze ja dziwna bylam bo od dziecka chodzilam po piaskownicach szukajac monet i skamienialosci... a tu okazuje sie ze kleszcze moga byc czyims konikiem
ja kiedys koleżankę zakopałam do pasa w piaskownicy i jak ją w końcu wyciągnęłam to już bez butów. Bek był niesamowity. Poszła boso do domu i wóciła ze starszą siostrą. i kopałyśmy dalej by znaleźć te buty. Znalazłyśmy je oczywiście, ale potem piaskownica obrzydłą mi na jakiś czas
Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Witam. W końcu piąteczek jeszcze żeby temperatury powyżej 25 stopni wróciły na weekend to już wogóle super będzie.
Macio od paru dni jak wstanie i zje to zaczyna mówić ;tatatatatata' i tak może cały dzień 'tatować'
to mąż pewnie chodzi dumny jak paw
Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Kochane dzięki za odpowiedzi! Ja zielona byłam, mój to mlekopijca więc u nas to ciągle numer jeden. Znaczy mleko.
Będę próbowała dać mu normalne mleko jak wykończymy resztki Bebiko. Powiem Wam, że kasy nam dużo idzie na mm, bo on pije nawet po 3 butelki dziennie. Nie żebym dziecku żałowała - nie nie, ale jest już duży chłopczyk, można spróbować dać normalne mleko. Widzę, że w większości Wasze dzieciaki je już piją.
ja Emilowi już od dobrych kilku miesięcy podaję zwykłe mleko. po mm zaczęły sie wymioty. a daję mu 4% i to pasteryzowane z lodówki. nie podgrzewam. na początku wrzucałam do mikrofali na 15 sekund ale teraz już nie.
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

One nie są zmutwane, tylko zarażone I ponoć kiedyś naprawdę niewielki odsetek coś tam miał, teraz większość... Kleszcze to mój konik - przynajmniej kiedyś nim był Na studiach dodatkowe fakultety z nich robiłam, tak mnie interesowały. I jeździłam na "kleszczowe safari". łaziliśmy kilka dni po lesie zbierając kleszcze na takie wielkie białe prześcieradła, a potem je badaliśmy
no patrz a niektórzy zbierają znaczki albo monety
a tak serio to moja dobra koleżanka która studiowała biologię jeżdziął kiedyś na Mazury liczyć żaby. Zawsze wracała zjedzona przez komary i lekko skacowana i ogromnie zachwycona
Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość

Nareszcie po usg , wyszło ok ale kontrola znowu za rok lekarz mnie wkurzył bo pytał czemu karmiłam piersią tylko miesiąc , więc mu mówie że przez żle dobrany antybiotyk a on że miałam brać - tu nazwa antybiotyku . A co sama miałam sobie antybiotyk zmienić
tylko patrzeć, kiedy sama będziesz musiałą stawiać diagnozy


U nas bez zmian, ostatnie 2 tygodnie laby i do pracy.
Za tydzień przyjeżdża moja mama z ciocią wieć będę miałą towarzystwo.


Emil mówi kilka słów : Eni (Emil), Ami (mummy), adi (daddy), apil (apple), anana (banana), ka (car, cow, cat- w zależności co widzi), ako (mleko), api (happy), no (choć ja mówię by powtórzył po polsku nie), dodo (smoczek), kaker (krakers)
a najlepsze jest jak czyta sobie książki (wszystko po swojemu)
jest taka ksiażeczka, którą bardzo lubi : Gruffalo- i tam jest zdanie:
Aha! Oho! a track in the snow....
Emil czyta: Oho, aha, i dalej melodycznie po swojemu

Do swoich teśció zwracam się po imieniu(tam jest tak przyjęte, tu zresztą też), a T. do mojej mamy tez po imieniu.
agni82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 11:55   #3329
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Odp: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy.

Domek - 1000 lat kochanie!!! Nie dow wiary, że to maleństwo ma już dwa latka


Nigdy sobie nóg nie mierzyłam Nawet do głowy mi nie przyszło, żyję w słodkiej nieświadomości

Eve i Aleks już w domku chyba, na fb widziałam Pisz Eve, jak Wam się żyje we czwórkę?

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
nigdy nie lubiłam tego określenia...
przypomina mi to jedna z dziewczyn z TOP MADL ktora twierdzila ze interesuje ja modelarstwo ( a powinien modeling )
Dobra jest


Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Brumek- kleszczowe safari-fajnie to brzmi, a co ty studiowałaś?
I co tam sobie ciekawego kupiliście?
Biotechnologię (spec. biologia molekularna).
Dla Tymka bluzeczki na ramiączka, bo nie miał, a dla mnie spodnie, spódnice dwie, paski, marynarkę i torbę

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
wiec wychodzi na to za luzara jestem bo stwierdzam ze jak ma byc to i tak bedzie, a szkoda mi troche braku wyjsc do lasu bo las uwielbiam. teraz maz mi zakazuje ("jeszcze mi tam gdzie urodzisz!") ale tak to czesto wychodzilismy sobie na spacery prawie calodzienne... tyle ze wlasnie zawsze dlugio rekaw i dlugie spodnie (co i tak oznaczalo ze ktos kleszcza zlapał...)
No i to jest najlepsza ochrona, nie ma co panikować A potem w domu (albo lepiej przed ) wytrzepać te ciuchy i się obejrzeć dokładnie. Ja się kleszczy nie boję, jak się wbije to jakoś nie panikuję, ale jak pomyślę, ze Tymcio miałby mieć, to już mnie lekki strach ogarnia

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Brumku, ja kiedyś się nacięłam, często robie zakupy spozywcze w Polo Markecie, i oni tam maja taki "łąkowe". Smakuje i wygląda jak mleko, i jest po 2,10 za litr.
http://www.fakt.pl/To-nie-jest-prawd...,114646,1.html
Najlepsze mleko jest w Biedronie, producent ten sam co mleka "Łowickiego" , tylko za nizszą cenę.
No szczyt wszystkiego W życiu czegoś takiego nie widziałam i nie przypuszczałam, że ludzie chcę oszukiwać nawet na mleku Porażka!

Cytat:
Napisane przez Chelsea91 Pokaż wiadomość
Mialam fatalna noc. O 2,40 przyleciala do nas siostra meza ze tesc zle sie czuje i wezwal pogotowie i zeby jechal razem z matka za nim na ip. No to poszlismy na dol. O 3 przyjechalo pogotowie i go wzieli. Siedzialysmy z Wiola w kuchni do 4 az maz i tesciowa wrocili. Tescia zostawili na kardiologii.
Dodam ze on wieczorem wrocil od swojej tesciowej a strasznie jej nie lubi...
O rany A czy to ma coś wspólnego z jego pobytem w szpitalu? Tym, co go ostatnio Twój mąż odbierał?

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość

Brumku
, pochwal się co fajnego kupiliście. Mi też trochę było szkoda auta, tym bardziej, że w Naszej rodzinie było "od małego". Kupił je znajomy tż, więc wiemy że jest w dobrych rękach. (Twoje widzę również )
Z tymi kleszczami to mnie rozłożyłaś na łopatki, czego Ty w życiu nie robiłaś? My kleszczowe safari mamy co roku na Borysie, pomimo tego, że kropimy, czy zakładamy specjalne obroże...
Padłam z Twojego porównania
Co kupiłam, to już wyżej napisałam Oliweczce. Parę rzeczy dla siebie i bluzki dla Timo

Szerokiej drogi, nasz Mistrzu Kierownicy

A, dziewczyny, nie wiecie czy w Reserved przyjmują zwroty bez metek papierowych? Bo jedną rzecz z wczoraj chcę wymienić lub zwrócić, a się okazuje, że nie miała metki. W pośpiechu nie popatrzyłam. W H&M z tym problemu nie robią, ale tu nie wiem...


telik


---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
no patrz a niektórzy zbierają znaczki albo monety
a tak serio to moja dobra koleżanka która studiowała biologię jeżdziął kiedyś na Mazury liczyć żaby. Zawsze wracała zjedzona przez komary i lekko skacowana i ogromnie zachwycona


U nas bez zmian, ostatnie 2 tygodnie laby i do pracy.
Za tydzień przyjeżdża moja mama z ciocią wieć będę miałą towarzystwo.
- O taaaak! Takie wyjazdy były genialne, dokłądnie takie, jak piszesz. Wracało się ledwo żywym i szczęśliwym. Bo codziennie całe dnie łażenia za różnymi robalami albo roślinami, potem pół nocy nauki, drugie pół nocy imprezowania

Dom i Emil gotowi na rewolucję w codziennym życiu? I tTy bojowo nastawiona do zmian?
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 12:06   #3330
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Agni-tak pisałam już wyżej, że mąż chodzi dumny, ale ja powtarzam, że dziecku latwiej jest powiedzieć 'tata' niż 'mama' więc niech się nie podnieca:brzydal :
a moja mama ostatnio jak była z maluszkami i Macio się rozgadał, to mówi do niego powiedz mama, mama, a on tak po ciuchutku-tata

To rośnie Ci dwujęzyczny szkrab że też mu sie to wszystko nie pomiesza
Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś liczył żaby-niesamowita przypadłość Mój P. zbiera znaczki, ale ani ich ładnie nie wkleja do klaseru, tylkoo tak rzuca na kupkę i czekają niewiadomo na co...kiedys się Julcia do nich dorwała miałyśmy sprzatania na dobrych kilkanascie minut
Miłej końcówki urlopu

Brumek- jak brałam w H&M, to na paragonie napisali, że brak metki(jak znalazł, bo okazało się, że musiałam wymienić), a w reserved tez może nie będa robić problemów? Napewno spróbuj wymienić.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.