Panny Młode 2009 cz. V - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-27, 12:53   #3301
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

strippi fajny masz rozmiar że takie cudoeńka po takich cenach udaje Ci się znaleść
tu jest link do sukni smerfety
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4438
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 12:56   #3302
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
nie mogę zobaczyć bo wizaz sie psuje ;/ kurde


a ja kupilam 3 kurtke
nowa z metkami rowniez za smieszne pieniadze bo za 14,99 zł plus 13zł wysyłka

a o to ona
Bardzo ładna kurtka,lubie takie.


Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
udało mi się załączyć zdjęcie moja suknia ma bardziej asymetrycznie ułożone te falbanki)
Śliczna suknia ,w moim typie.


bajko,a no bardzo mnie ucieszyła mnie ta wiadomośc jak mi tż o tym wczoraj powiedział.Zaskoczyła mnie jego mama jak i jego brat na plus oczywiście
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 13:00   #3303
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
udało mi się załączyć zdjęcie moja suknia ma bardziej asymetrycznie ułożone te falbanki)
bardzo ładna jest !! zwłaszcza góra ! mmmm

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
strippi fajny masz rozmiar że takie cudoeńka po takich cenach udaje Ci się znaleść
tu jest link do sukni smerfety
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4438
no ja mam rozmiar normalny....szczupla jestem na gorze...wiec prawie kazda kurtka jest na mnie dobra no jedynie xs sa dla mnie opiete..a ja lubie miec troszku luzu...


Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Bardzoładna kurtka,lubie takie.
no mi tez sie spodoba....i za ta cene...

wyszlo ze za 90zł ( z wysylka )
mam 3 kurtki



sory za off top
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-09-29 o 14:20 Powód: proszę nie pisać post pod postem, w tym celu korzystać z funkcji edytuj bądź multicytowania, takie są zasady panujące na forum!
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 13:23   #3304
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
No wlaśnie wrócilam od fryzjerki. Zrobila mi fryzia na wesele no i pochwalila, że bardzo ladny polysk maja moje wlosy. Że nie potrzeba żadnych specyfików nakladać i że ona też by tak chciala mieć
bawcie się dobrze na weselu zrób jakieś foteczki i nam potem pokaż

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
ja już mam sukienkę
ładniutka sukienka masz zdjęcie jak na tobie wygląda? Można tez wiedzieć ile za nią dałaś?

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
u nas cztery- gitara puzon perkusja akordeon, i wszystko faceci.. biora normalnie za 2 dni ponad 3 tys ale maja inna umowe z naszym organizatoremn i placimy troche ponad 2


popieramw 100%
a ja wcvzoraj bylam na kursie tanca.. uczyciely sie walca fajnie ze to indywiduwalne lekcje tz instruktorka my i jeszcze nasi przyjaciele bynajmniej wszytko odrazu nam pokazuje poprawia bylo super.. potem pojechalismy do innych przyjaciol na imprezke i tak zeszlo.. wlansie wrocilam.. musze sie wukapac i cos zropbic...

mowilam wam ze jutro mamy 3 lata z tz.. i sie wkurzylam.. bo dzis sa urodziny jego bratanicy i mielkismy isc na nie dzis.. aoni wczoraj dzwonili ze przekladaja je na niedziele bo sie niewyrobia ze sprzataniem.. kurdeeeee szlak mnie trafi... mialaminne plany na jutro.. a teraz dupa.. moj wojtek tez wsciekly.. powiedzielismy ze niewiemy czy przyjdziemy... no ale jednak bedziemy szli na jakies 2 godzinki.. wkoncu to nie wina malej a jej powalonych rodzicow.,..
idzcie na chwilę chociaż, a potem się urwijcie i juz, nie będą gadać, że wcale nie przyszliście

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
wyszlo ze za 90zł ( z wysylka )
mam 3 kurtki
no masz farta, że udało ci się takie kurteczki upolować najbardziej podoba mi się ta ostatnia
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 14:33   #3305
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
no masz farta, że udało ci się takie kurteczki upolować najbardziej podoba mi się ta ostatnia
no udalo mi sie wczoraj wypatrzec te 3 i dzis je kupilam
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 15:26   #3306
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Coż mi wczoraj wizaż szwankował i nie mogłam nic pisać...A się wkurzyłam,bo jakiś czas temu spodobały mi się na allegro zaproszenia,dodałam aukcję do obserwowanych,ale aukcja się skończyła,a mój zapis zniknąłNie pierwszy raz takie coś mi się robi.Nie mam żadnych namiarów na tego gościa,mam nadzieję,że może za jakiś czas znowu je wystawi bo już chciałam kupić.Przymierzamy się już za to do kupna alkoholu na wesele,myślę,że w pazdzierniku,najdalej w listopadzie załatwimy ten tamat.Zwłaszcza,że mamy gdzie to trzymać
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 15:28   #3307
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez ewelinka3f Pokaż wiadomość
Coż mi wczoraj wizaż szwankował i nie mogłam nic pisać...A się wkurzyłam,bo jakiś czas temu spodobały mi się na allegro zaproszenia,dodałam aukcję do obserwowanych,ale aukcja się skończyła,a mój zapis zniknąłNie pierwszy raz takie coś mi się robi.Nie mam żadnych namiarów na tego gościa,mam nadzieję,że może za jakiś czas znowu je wystawi bo już chciałam kupić.Przymierzamy się już za to do kupna alkoholu na wesele,myślę,że w pazdzierniku,najdalej w listopadzie załatwimy ten tamat.Zwłaszcza,że mamy gdzie to trzymać

to może poszukaj znowu...może wystawił je ponownie
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 15:53   #3308
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

No właśnie nieCzatuję na niego,codzinnie sprawdzam czy pojawiło się coś nowego,ale póki co nie ma
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 16:18   #3309
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Przypomnialo ,omi sie pewne rozwiązanie ze ślubu:
Otóż, pod kościołem po ceremonii, świadek mówi zgromadzonym, że Osoby które będą na weselu będą mogły złozyć życzenia na sali (w ciepełku), Osoby które przyszły do kościoła mogą składać w tej chwili. DObre rozwiązanie, nie stoisz pod kosciołem jak dałn z życzeniami od 120 osób
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 16:30   #3310
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Przypomnialo ,omi sie pewne rozwiązanie ze ślubu:
Otóż, pod kościołem po ceremonii, świadek mówi zgromadzonym, że Osoby które będą na weselu będą mogły złozyć życzenia na sali (w ciepełku), Osoby które przyszły do kościoła mogą składać w tej chwili. DObre rozwiązanie, nie stoisz pod kosciołem jak dałn z życzeniami od 120 osób
u nas się tak zawsze robi, co mnie cieszy bo nie wyobrażam sobie w deszczu stać pod kościołem i przyjmować życzenia

PS
jesteśmy umówieni z zespołem, że po przybyciu na salę i przywitaniu chlebem i solą, goście mają być ustawieni w kole z szampanem i młodzi, czyli MY wędrując w kółku stukają się z każdym kieliszkiem szampana i przyjmują życzenia. Za nami idą świadkowie i inny ochotnicy odbierając kwiaty i prezenty. Trwa to zdecydowanie krócej niż tradycyjne składanie życzeń
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 16:39   #3311
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

baja oooo fajne!!!!
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 16:48   #3312
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Jak dla mnie ten sposób to same korzyści szybciej zacznie się zabawa mój makijaż nie ucierpi, bo nie będę musiała się z każdym całować no i w ogóle fajnie to wygląda Ponadto zespół w tym czasie gra jakąś fajną melodyjkę
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 16:53   #3313
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Przypomnialo ,omi sie pewne rozwiązanie ze ślubu:
Otóż, pod kościołem po ceremonii, świadek mówi zgromadzonym, że Osoby które będą na weselu będą mogły złozyć życzenia na sali (w ciepełku), Osoby które przyszły do kościoła mogą składać w tej chwili. DObre rozwiązanie, nie stoisz pod kosciołem jak dałn z życzeniami od 120 osób
sorry, ale moglas jakiegos innego okreslenia uzyc (chociazby "balwan)... Jak dla mnie to jest obraza ludzi cierpiacych na zespol Downa... To jest choroba, ktorej czlowiek sam sobie nie wybiera i sie z nia rodzi...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 17:23   #3314
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Przepraszam że Cię to uraziło, nie w takim kontekście o którym pomyślałaś używam tego zwrotu czasami.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 17:44   #3315
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

dziewczyny, takie pytanko troche nieskromne .. .ile zamierzacie wydac na sukienke slubna? i czy kupujecie nowa, wypozyczacie, szyjecie? zastanawialam sie tez kiedy najbardziej oplaca sie kupic suknie, przed nowym rokiem, czy moze wlasnie po... hm.. ;>
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 17:51   #3316
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
suknię opisałam w wątku suknia marzeń cz.II http://www.wizaz.pl/forum/showthread...96496&page=148 co o niej sądzicie?
ladna


Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
bawcie się dobrze na weselu zrób jakieś foteczki i nam potem pokaż

ładniutka sukienka masz zdjęcie jak na tobie wygląda? Można tez wiedzieć ile za nią dałaś?

idzcie na chwilę chociaż, a potem się urwijcie i juz, nie będą gadać, że wcale nie przyszliście

no masz farta, że udało ci się takie kurteczki upolować najbardziej podoba mi się ta ostatnia
pojdziemy na godzinke.. tylko dla malej..

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
dziewczyny, takie pytanko troche nieskromne .. .ile zamierzacie wydac na sukienke slubna? i czy kupujecie nowa, wypozyczacie, szyjecie? zastanawialam sie tez kiedy najbardziej oplaca sie kupic suknie, przed nowym rokiem, czy moze wlasnie po... hm.. ;>
moja sukienka kosztuje 2600 dalam juz czesczaliczki, chce do niej jeszcze parasolke no i buty (bez bolerka i welonu_)
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 18:21   #3317
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V


smerfeta01
ladna ta sukienka

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
u nas się tak zawsze robi, co mnie cieszy bo nie wyobrażam sobie w deszczu stać pod kościołem i przyjmować życzenia

PS
jesteśmy umówieni z zespołem, że po przybyciu na salę i przywitaniu chlebem i solą, goście mają być ustawieni w kole z szampanem i młodzi, czyli MY wędrując w kółku stukają się z każdym kieliszkiem szampana i przyjmują życzenia. Za nami idą świadkowie i inny ochotnicy odbierając kwiaty i prezenty. Trwa to zdecydowanie krócej niż tradycyjne składanie życzeń
super pomysl moze tezpomysle nad czyms takim jesli moge zgapic od ciebie

nio a u mnie z tzem juz lepiej zaczelismy sie odzywac do piero po przebudzeniu tzn tz zaczal sie przytlac i wogole nio ale potem dysusja z mojej strony i dopiero po jakism czasie doszlismy do porozumienia a jutro jedziemy chyba do takiego mini safari too jest takie jakby zoo z tym ze zwierzeta biegaja sobie na wolnosci a wjezdza sie tam samochodem
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 18:33   #3318
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Przepraszam że Cię to uraziło, nie w takim kontekście o którym pomyślałaś używam tego zwrotu czasami.
wiem kliwia, niemniej mnie to drazni. Po pierwsze sama jestem osoba niepelnosprawna, co prawda fizycznie a nie intelektualnie, ale zawsze, no i mialam do czynienia z ludzmi z tym zespolem. W niektorych dziedzinach zycia sa lepsi od przecietnego, zdrowego obywatela. No i ta wiecznie bijaca z nich milosc praktycznie do kazdego...
Jakby mnie ktos "dalnem" nazwal, to nie obrazilabym sie za ta nazwe a za obrazanie ludzi z tych zespolem. Bo "utarlo sie", ze osoby z tym zespolem, sa gorsze, bo nie mysla na takim poziomie jak my. Ale to tak na prawde swiadczy o ograniczeniu osoby, ktora chce ta druga obrazic. Nie kazdy np. moze byc magistrem a spora czesc osob z tym zespolem moze pochwalic sie tym. Jest sporo dyrygentow z zespolem Downem. To samo tyczy sie nazywania kogos "debilem" lub "kretynem". Bo sa takie jednostki chorobowe, jak debilizm i kretynizm... Z tym tez czlowiek sie rodzi...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 19:11   #3319
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość


bajko,a no bardzo mnie ucieszyła mnie ta wiadomośc jak mi tż o tym wczoraj powiedział.Zaskoczyła mnie jego mama jak i jego brat na plus oczywiście
no to teraz chyba wszystko już pójdzie gładko do przodu super! a niedawno zastanawiałam się jak Twoje przygotowania

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
nio a u mnie z tzem juz lepiej zaczelismy sie odzywac do piero po przebudzeniu tzn tz zaczal sie przytlac i wogole nio ale potem dysusja z mojej strony i dopiero po jakism czasie doszlismy do porozumienia a jutro jedziemy chyba do takiego mini safari too jest takie jakby zoo z tym ze zwierzeta biegaja sobie na wolnosci a wjezdza sie tam samochodem
Fajnie, że się dogadaliście Safari to super sprawa, byłam w dwóch takich miejscach. W Danii jako dziecko i w sumie niewiele pamiętam, najbardziej trzy rzeczy:
1. Karmiłam w autokarze żyrafę paluszkami - wkładała głowę przez otwarte okienko
2. Małpa zabrała mi i pożarła plan ogrodu
3. Musieliśmy stać i czekać w autokarze bo na środku drogi rozłożyły się na słoneczku lwice i nie było jak ich objechać
Niestety nie mam zdjęć ale pojadę tam jeszcze kiedyś na pewno!

A rok temu byłam w malutkim "safari" w Świerkocinie (pod Gorzowem), byliśmy w dzień powszedni więc w zasadzie jeździliśmy sobie sami, zwierzątka nie tak bardzo egzotyczne jak w Danii ale i tak fajnie. Najlepszy był wielbłąd, który stał przy drodze i do każdego samochodu wkładał głowę w poszukiwaniu smakołyków Załączam pare fotek
SaS czekam na zdjęcia z Waszej wycieczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1882.jpg (78,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1903.jpg (94,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1889.jpg (106,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1912.jpg (70,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1949.jpg (120,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1928.jpg (121,5 KB, 5 załadowań)
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 19:25   #3320
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
no to teraz chyba wszystko już pójdzie gładko do przodu super! a niedawno zastanawiałam się jak Twoje przygotowania



Fajnie, że się dogadaliście Safari to super sprawa, byłam w dwóch takich miejscach. W Danii jako dziecko i w sumie niewiele pamiętam, najbardziej trzy rzeczy:
1. Karmiłam w autokarze żyrafę paluszkami - wkładała głowę przez otwarte okienko
2. Małpa zabrała mi i pożarła plan ogrodu
3. Musieliśmy stać i czekać w autokarze bo na środku drogi rozłożyły się na słoneczku lwice i nie było jak ich objechać
Niestety nie mam zdjęć ale pojadę tam jeszcze kiedyś na pewno!

A rok temu byłam w malutkim "safari" w Świerkocinie (pod Gorzowem), byliśmy w dzień powszedni więc w zasadzie jeździliśmy sobie sami, zwierzątka nie tak bardzo egzotyczne jak w Danii ale i tak fajnie. Najlepszy był wielbłąd, który stał przy drodze i do każdego samochodu wkładał głowę w poszukiwaniu smakołyków Załączam pare fotek
SaS czekam na zdjęcia z Waszej wycieczki
obiecuje ze jak tylko beda zdjatka i oczywsicie jak tylko jutro pojedziemy to poakze wam zdjecia bo zapowiada sie romantyczny wieczorek i niewiadomo czy wstaniemy odpowiednio wczesnie jutro
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 20:22   #3321
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

cześć mam już wszystko do mojego nowego pokoju
a z Tadzikiem...po prosstu obrót o 180 stopni super było
wogóle była akcja poszlismy siusiu i wiadomo ja do damskiego on do męskiego i mieliśmy na siebie czekać pod kibelkiem a ja szybko wyszłąm i poszłąm do mamy i czekam na TZ i czekam czekam...i co się okazało, że on wyszedł a mnie nie ma dzwonił do mnie 4 razy nie odebrałam bo nie słyszłam.....i wparował jak poparzony do damskiej toalety baby się patrzą a on szuka lata gdzie ja jestem na podwórko pobiegł i wogóle jazda później przyszedł i mnie okrzyczał, ze się bał, ze mnie ktoś porwała ja do niego "jakby ktoś nawet chiał to jakbym się wydarła to by uciekł"

aha i jest problem bo znów byliśmy w aparcie i podobają mi się 3 rodzaje obrączek jeszcze jest trochę czasu
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 21:39   #3322
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
A wczoraj kobietki kupiłam sobie szampon polecony na wizazu, Seboradin niger czarna rzepa - 17zł za 250 ml ale było warto!
Ja mam balsam Seboradin niger i też sobie chwale

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
udało mi się załączyć zdjęcie moja suknia ma bardziej asymetrycznie ułożone te falbanki)
fajna suknia szczególnie góra mi się bardzo podoba, a ile kosztowała jeśli można wiedzieć

motley te zdjęcie jest słodkie: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1222539002

dziewczyny a mnie tak strasznie głowa boli że masakra, i jeszcze w dodatku wczoraj okres dostałam ide spać
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 09:19   #3323
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Ale cicho od rana

Co do włosów, ja planuje kupić sobie Wax, dziewczyny na fryzjerskim strasznie zachwalają, zobaczymy. Strasznie mi wypadają włosy.

A w ogóle to od wczoraj jestem na diecie Pierwszy dzień bez słodyczy już za mną
Trzymajcie kciuki.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 09:26   #3324
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

cześć
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 09:28   #3325
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ale cicho od rana

Co do włosów, ja planuje kupić sobie Wax, dziewczyny na fryzjerskim strasznie zachwalają, zobaczymy. Strasznie mi wypadają włosy.

A w ogóle to od wczoraj jestem na diecie Pierwszy dzień bez słodyczy już za mną
Trzymajcie kciuki.
ja tez musze cos do wlosow kupic bo mi wypadaja garsciami...

gratuluje wytrwania dnia bez slodyczny pierwszy tydzien bedzie najgorszy ale trzymam kciuki zebys dala rade

a zaraz przyjedzie tz i zaczynamy swietowac kolejna rocznice
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 09:29   #3326
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
a zaraz przyjedzie tz i zaczynamy swietowac kolejna rocznice
faktycznie dzisiaj Wasza rocznica
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 09:49   #3327
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
ja tez musze cos do wlosow kupic bo mi wypadaja garsciami...

gratuluje wytrwania dnia bez slodyczny pierwszy tydzien bedzie najgorszy ale trzymam kciuki zebys dala rade

a zaraz przyjedzie tz i zaczynamy swietowac kolejna rocznice
Nie dziekuje, zeby nie zapeszac

Szkoda, ze my nie mamy blisko zadnej roczniicy, tez bym sobie poswietowala Ale za niecały miesiąc TZ ma urodziny
Zabieram go z tej okazji do Krakowa do kina IMAX
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami

Edytowane przez Scio
Czas edycji: 2008-09-28 o 10:28
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 10:03   #3328
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

my mamy 17.10 4,5 roku bo obchodzimy też półrocznice
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 10:06   #3329
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

Cytat:
Napisane przez ewelinka3f Pokaż wiadomość
No właśnie nieCzatuję na niego,codzinnie sprawdzam czy pojawiło się coś nowego,ale póki co nie ma
no to juz nie wiem co Ci poradzic..


Scio 3mam kciuki

martucha84 gratulacje kochana
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 10:07   #3330
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Panny Młode 2009 cz. V

mi tez wlosy garsciami wypadaja,sa wszedzie w domu probowalam juz wielu rzeczy ale kompletna klapa...chyba bede brala skrzyp z Olimpu http://www.allegro.pl/item436001154_...paznokcie.html i moze ten WAX

a co do diety to ja od 4 dni nie jem kolacji,mam zamiar isc na body space lub silownie i brac tabletki wspomagajace http://www.allegro.pl/item440552747_...na_60kaps.html lub http://www.allegro.pl/item440552944_...najtaniej.html kupilam tez ocet jablkowy ale nie smakuje mi
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.