Bukiety ślubne - cz. II - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-11, 07:26   #3301
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
andziat zgadzam się z Tobą w 100% Skrzyneczki są super Ufff, sklep w Poznaniu też jest, więc na pewno go odwiedzę Ja też nie mogę patrzeć na tą księgę dla rodziców, na jakieś bamberskie podziękowania w formie nie wiadomo czego;/ A za pomocą tego dobrego trunku mogą przynajmniej wypić za zdrowie nasze
A jaki jest koszt takiej skrzynki na jedno wino?
I co grawerujecie? Datę i Wasze imiona czy coś jeszcze ?
To w tym sklepie są też jakieś słodycze itp. do skrzyneczki, żeby powkładać? Tak zrozumiałam A czy grawer też tam na miejscu?
Dziękuję za pomysł Zgapię od Ciebie

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

andziat, już obzerkałam cennik i widzę słodycze też i jakieś pasztety i ceny skrzyneczek przestudiuję zaraz z moim TŻ
Tyle tych bukietów mi się uzbiera, że nie wiem, jak ja się zabiorę z tym wszystkim;/ A jeszcze byłoby dobrze, żeby moi rodzice nie widzieli tego;D
a bardzo proszę zgapiaj, ciesze się, że się spodobał
Na mojej skrzynce będzie wygrawerowany taki tekst w formie podziękowań "Za Waszą mądrość, dobry przykład, opiekę, wychowanie, przyjaźń, miłość i zaufanie, ten drobiazg niech będzie podziękowaniem - Wasza córka Ania". Jeśli chodzi o grawer to oni gdzieś oddają te skrzyneczki sami tego nie robią, ale ty przynajmniej wszystko załatwiasz na miejscu a ceny są przystępne
Ja zamierzam wysłać TŻ do hotelu jeszcze przed ślubem żeby zawiózł te skrzyneczki razem z kwiatami, żeby właśnie rodzice nie widzieli


Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
To może coś delikatnego i efektownego w szkle, nawiązującego do trunku - szkła są przeróżnego kształtu. Wklejam Ci kilka przykładów.
Jolu, te kompozycje są śliczne ale jednak wolałabym kosz z kwiatami lub bukiet, przepraszam, że jestem taka upierdliwa

Edytowane przez andziat
Czas edycji: 2009-05-11 o 07:29
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 11:25   #3302
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Paulisia Pokaż wiadomość
Hej Ewalena, TZ w czarnym garniturze z kamizelka i krawatem w kolorze sukni z troche ciemniejszymi wzorkami. Prosze powiedz czy taki klasyczny bukiet bedzie pasowal czy do mojej sukni trzeba cos wiszacego, ja sie kapletnie nie znam No i doradz z kolorem Dzieki
Suknia b.elegancka prosta w formie z dekoltem w V - proponuje tradycyjny bukiet z kilkoma wiszącymi trawami lub pędami w kolorze różowym (jaśniejsze i ciemniejsze kwiaty).
Pomarańczowy mocno wyciągnie biel i czerń i będą widoczne 3 plamy -Biała czarna i pomarańczowa.
Przy różu efekt całości będzie nieco zatarty.
Na ostatnim zdjęciu taki kształt bukietu jaki bym zastosowała (oczywiście w różowym kolorze)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pulinka.jpg (27,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roz i fiolet (11).jpg (24,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roz i fiolet (15).jpg (23,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roz i fiolet (17).jpg (24,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 774b.jpg (21,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roz i fiolet (237).jpg (66,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7u8ik.jpg (9,1 KB, 30 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 15:47   #3303
anjadka
Raczkowanie
 
Avatar anjadka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam ja chciałam zapytac o koraliki na koncu lodyzek, czesto sa w bukietach z kantadeski, jak to sie nazywa i jak to wytlumaczyc kwiaciarce??? Ewentualnie gdzie to mozna kupic?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m%2525C3%2525B3j%252520bukiet.jpg (62,4 KB, 65 załadowań)
anjadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 06:54   #3304
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez anjadka Pokaż wiadomość
Witam ja chciałam zapytac o koraliki na koncu lodyzek, czesto sa w bukietach z kantadeski, jak to sie nazywa i jak to wytlumaczyc kwiaciarce??? Ewentualnie gdzie to mozna kupic?
Sorki, ale to Ty masz tłumaczyć kwiaciarce?! Ona powinna wiedzieć jak ma wykończyć bukiet na hasełko koraliki na końcu łodyg.Ale jak masz z tym problem to koraliki i długie szpilki na giełdzie lub w Internecie. Czasami można dodatki kupić w pasmanterii.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 07:26   #3305
angelikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 64
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

a jaki bukiet do tej sukni? Myślałam o kolorze białym lub kremowym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg babieca.jpg (71,5 KB, 135 załadowań)
__________________
Nasz dzień 20.06.2009
angelikr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 07:32   #3306
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witajscie Kochane Wizazanki!

Ja nadal niezdecydowana co do bukietu jestem. Kompletny brak inspiracji!
Na poczatku planowalam Cantadeski - biale lub kremowe obwiazane tylko wstazka plus jakies koraliki - bukiet planowalam zrobic sama... ale caly czas tak sie zastanwaiam po pierwsze czy bedzie pasowal a po drugie czy nie z motyką na księzyc nie porywam...

Prosze doradzcie mi! Jakie kwiaty, jaki kolor.

Mamm 165 wzrostu, wlosy braz. Moj TZ ma 186 i parwdopodobnie bedzie mial czekoladowy garnitur.

Ponizej moja suknia.

Bede bardzo wdzieczna za pomoc, abym mogla wkoncu ujrzec swiatełko w tunelu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukk.jpg (15,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukkk.jpg (16,1 KB, 6 załadowań)
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 10:01   #3307
loonyme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 51
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Prosze o pomoc w doborze bukietu do mojej sukienki-kolor perlowy. Bardzo podobaja mi sie piwonie, ale obawiam sie ze w lipcu te kwiaty sa niedostepne, czy jednak sie myle? Myslalam tez o cantadeskach, wydaja mi sie odpowiednie do mojej sukienki- skromne a jednoczesnie eleganckie. Zastanawiam sie tylko nad kolorem, czy taki blado-rozowy nie bedzie za jasny do sukienki perlowej i do mnie? jestem bardzo jasna blondynka o zielonych oczych i jasnej karnacji. Myslalam o kolorze pomaranczowym, takim wpadajacym lekko braz, albo ciemnym rozu- taka fuksja, malina, bardzo mi sie podoba ten kolor i wydaje mi sie ze pasuje do mnie. A moze macie dziewczyny inne propozycje? Bukiety kaskadowe chyba odpadaja, co nie? i takich kulkowatych w formie tez bym nie chciala.. cos prostego i eleganckiego mi sie marzy. Najbardziej te peonie Wklejam zdjecia ktore znalazlam na tym forum i jeszcze raz prosze o pomoc, bo do slubu coraz blizej a mi brak zdecydowania
Nie mam zadnego bukietu z peoniami, ale mimo ze nic innego poza kulka nie da sie z nich zrobic (a pisalam ze kulki nie chce), to jednak w tym wypadku zrobilabym wyjatek, bo peonie sprawiaja wrazenie lekkosci jak nie sa zbyt mocno scisniete. Tak mi sie wydaje.. co sadzicie dziewczyny?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naranjo_1.jpg (14,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naranjo_2.jpg (13,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20bukiet.jpg (62,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet_roze.jpg (25,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet2.jpg (17,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cantadeski.jpg (48,0 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez loonyme
Czas edycji: 2009-05-12 o 10:05
loonyme jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 10:14   #3308
monia198455
Raczkowanie
 
Avatar monia198455
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 165
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam już kiedyś prosiłam o rade ale im bliżej ślubu tym mam większe wątpliwości. Więc prosze jeszcze raz jaki bukiet pasował by do mojej sukienki.
komis_slubny_img1.jpg

Jestem brunetką i niebieskih oczach i normalnej budowie ciała, mam 166cm wzrostu. Chciała bym bukiet w kolorze biało zielonym i z frezji coś miej więcej jak w załączniku tylko nie wiem jaki kształ t i co dodać do tego bukietu bo frezje są drobne i trzeba by ich mieć bardzo dużo, a ślub biore w lipcu.

10bigsmallyq6.jpg

TŻ ma jasny garnitur, ciemne włosy i 180 wzrostu.

Bardzo Was prosze o pomoc.

Edytowane przez monia198455
Czas edycji: 2009-05-12 o 10:16
monia198455 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 13:38   #3309
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikr Pokaż wiadomość
a jaki bukiet do tej sukni? Myślałam o kolorze białym lub kremowym
sukienka bardzo bogata wiec proponuje skromny, prosty bukiecik cantadeski pieknie wygladaja kolezanka ponizej twojego postu wkleila piekne bukieciki mysle ze taki bylby najbardziej odpowiedni
Cytat:
Napisane przez magdalenka_ Pokaż wiadomość
Witajscie Kochane Wizazanki!

Ja nadal niezdecydowana co do bukietu jestem. Kompletny brak inspiracji!
Na poczatku planowalam Cantadeski - biale lub kremowe obwiazane tylko wstazka plus jakies koraliki - bukiet planowalam zrobic sama... ale caly czas tak sie zastanwaiam po pierwsze czy bedzie pasowal a po drugie czy nie z motyką na księzyc nie porywam...

Prosze doradzcie mi! Jakie kwiaty, jaki kolor.

Mamm 165 wzrostu, wlosy braz. Moj TZ ma 186 i parwdopodobnie bedzie mial czekoladowy garnitur.

Ponizej moja suknia.

Bede bardzo wdzieczna za pomoc, abym mogla wkoncu ujrzec swiatełko w tunelu
bukiet z bialych cantadesek jak najbardzie polecam do garniaka TZ bedzie rowniez super pasowal bo z rozowymi juz nie za bardzo mi sie widzi
Cytat:
Napisane przez loonyme Pokaż wiadomość
Prosze o pomoc w doborze bukietu do mojej sukienki-kolor perlowy. Bardzo podobaja mi sie piwonie, ale obawiam sie ze w lipcu te kwiaty sa niedostepne, czy jednak sie myle? Myslalam tez o cantadeskach, wydaja mi sie odpowiednie do mojej sukienki- skromne a jednoczesnie eleganckie. Zastanawiam sie tylko nad kolorem, czy taki blado-rozowy nie bedzie za jasny do sukienki perlowej i do mnie? jestem bardzo jasna blondynka o zielonych oczych i jasnej karnacji. Myslalam o kolorze pomaranczowym, takim wpadajacym lekko braz, albo ciemnym rozu- taka fuksja, malina, bardzo mi sie podoba ten kolor i wydaje mi sie ze pasuje do mnie. A moze macie dziewczyny inne propozycje? Bukiety kaskadowe chyba odpadaja, co nie? i takich kulkowatych w formie tez bym nie chciala.. cos prostego i eleganckiego mi sie marzy. Najbardziej te peonie Wklejam zdjecia ktore znalazlam na tym forum i jeszcze raz prosze o pomoc, bo do slubu coraz blizej a mi brak zdecydowania
Nie mam zadnego bukietu z peoniami, ale mimo ze nic innego poza kulka nie da sie z nich zrobic (a pisalam ze kulki nie chce), to jednak w tym wypadku zrobilabym wyjatek, bo peonie sprawiaja wrazenie lekkosci jak nie sa zbyt mocno scisniete. Tak mi sie wydaje.. co sadzicie dziewczyny?
mysle ze do perlowej sukienki bardzo ladnie beda wygladaly rozowe kwiaty ktore rowniez beda pasowaly do jasnego garniturku
Moze inne dziewczyny bardziej doradza
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 14:09   #3310
loonyme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 51
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

mysle ze do perlowej sukienki bardzo ladnie beda wygladaly rozowe kwiaty ktore rowniez beda pasowaly do jasnego garniturku
Moze inne dziewczyny bardziej doradza[/quote]


Dziekuje za odpowiedz, no ale wlasnie bardzo mi sie nie podoba jasne garniaki do slubu:/ na pewno bedzie ciemny, moze nie czarny, ale na pewno nie jasny.. moze grafitowy, chociaz najbardziej by pasowal w bronzie..
loonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 15:24   #3311
MagdaZb
Raczkowanie
 
Avatar MagdaZb
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 183
GG do MagdaZb
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam was, mam pod koniec sierpnia slub i zaczynam myslec o bukiecie, sukienka taka jak na zalaczniku tylko biała

Jolu jak myslisz czy bukietY z zalacznika pasujĄ czy moze zaproponowalabys mi cos innego i reszta dziewczyn tez

nie wiem jaką kolorystyke wybrac, suknia biała, ciemne włosy w miare ciemna karnacja ale bez przesady tzn biała nie jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg med_165438.jpg (14,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clip_image000002.jpg (27,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clip_image0002.jpg (24,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clip_image002.jpg (18,2 KB, 48 załadowań)
MagdaZb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 18:42   #3312
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość
Witam was, mam pod koniec sierpnia slub i zaczynam myslec o bukiecie, sukienka taka jak na zalaczniku tylko biała

Jolu jak myslisz czy bukietY z zalacznika pasujĄ czy moze zaproponowalabys mi cos innego i reszta dziewczyn tez

nie wiem jaką kolorystyke wybrac, suknia biała, ciemne włosy w miare ciemna karnacja ale bez przesady tzn biała nie jestem
Nie wiem jakiego jestes wzrostu ale sukienka ma taki kroj ze wydluzy twoja sylwetke wiec ja bym takiego bukietu jaki zaproponowalas nie laczyla, ale to moja opinia
Ja bym Ci zaproponowala cos w takim stylu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ladniutki.jpg (27,8 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lilie z rozami.jpg (33,1 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roza ze srebrem.jpg (24,7 KB, 32 załadowań)
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12

Edytowane przez anialaura
Czas edycji: 2009-05-12 o 18:44
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 18:58   #3313
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość
Witam was, mam pod koniec sierpnia slub i zaczynam myslec o bukiecie, sukienka taka jak na zalaczniku tylko biała

Jolu jak myslisz czy bukietY z zalacznika pasujĄ czy moze zaproponowalabys mi cos innego i reszta dziewczyn tez

nie wiem jaką kolorystyke wybrac, suknia biała, ciemne włosy w miare ciemna karnacja ale bez przesady tzn biała nie jestem
Magda, wg mnie forma drugiego bukietu jest najodpowiedniejsza, może związałabym go w dwóch miejscach cieńszymi dwoma klamrami, ale żeby łodygi zwieszały się, nie sterczały. Miękkie łukowate łodygi, jak na zdjęciu.
Suknia jest piękna, jak najmniej ozdóbek do bukietu. Mam nadzieję, że te materiałowe kwiaty na sukni nie będą gryzły się z kallami.
Do Twej urody mogą być mocniejszej barwy kalle, ale nie wiem czy bukiet nie przyćmi wtedy uroku sukni. Lepiej jak będzie uzupełnieniem kreacji, wybrałabym kalle biało-ecru.
Może to takie trochę zachowawcze stanowisko, ale bezpieczniejsze również dla Ciebie.
Może Ewalena się wypowie, co dwie głowy to nie jedna.
Dość trudny temat z Twoją suknią. Zdecydowanie jestem za prostym, uporządkowanym bukietem.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Jola Darska
Czas edycji: 2009-05-12 o 19:04 Powód: poprawka
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 19:20   #3314
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ewaleno i Jolu, bukiet juz wybrałam dzięki waszym sugestiom, zrobiłam wycieczke po gliwicach i znalazłam salonik kwiatowy Anabet, to chyba nowy salon ale włascicielka zrobiła dość dobre wrazenie ma mnie i tu pytanie czy czasem słyszłyście moze o paniach Bernadettcie Pacholczak i Anne świgost, są one florystkami z ponoc duzym doświadczeniem, nie znam tej firmy i nie wiem czy im zaufac a chciałabym aby było wszystko na milion % w porządku, poradzcie czy im zaufac czy coś o nich słyszalyście?
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 19:41   #3315
madalenadelamur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Question Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

A co powiecie na te bukieciki???
Który najbardziej będzie pasował do sukni ecru...
Mam straszny problem z wyborem!!!!
Pozdrówki[IMG]file:///C:/Users/user/Desktop/nasz%20%20%C5%9Blub/porc192xb-300low.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/user/Desktop/nasz%20%20%C5%9Blub/porc192xb-300low.jpg[/IMG]...
Ale znalazłam coś jeszcze i to jest piękne tyle że zamiast zielonych akcentów zaminie je na złote albo pomarańczowe mam sukienkę ecru i złotą biżuterię!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porc192xb-300low.jpg (15,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2395578.jpg (18,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002_primary.jpg (13,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiecik.jpg (19,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ewelina bukiet.jpg (114,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcia-0001.jpg (18,8 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez madalenadelamur
Czas edycji: 2009-05-13 o 16:17
madalenadelamur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 19:49   #3316
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
Ewaleno i Jolu, bukiet juz wybrałam dzięki waszym sugestiom, zrobiłam wycieczke po gliwicach i znalazłam salonik kwiatowy Anabet, to chyba nowy salon ale włascicielka zrobiła dość dobre wrazenie ma mnie i tu pytanie czy czasem słyszłyście moze o paniach Bernadettcie Pacholczak i Anne świgost, są one florystkami z ponoc duzym doświadczeniem, nie znam tej firmy i nie wiem czy im zaufac a chciałabym aby było wszystko na milion % w porządku, poradzcie czy im zaufac czy coś o nich słyszalyście?
Anika witaj,
wczoraj czytałam o tym salonie na www.forumkwiatowe.pl, wnętrze zaaranżowane ze smakiem, jeden z forumianów (????) napisał o nowo otwartym salonie kwiatowym Anabel i zamieścił kilka zdjęć.
http://www.forumkwiatowe.pl/forumk/v...42e0ae287#9265
Aniko, umów się na spotkanie i powiedz, że chciałabyś obejrzeć kilka prac na "żywo", czy mają jakieś ciekawe, może wpadnij tam ot tak popatrzeć też. Ja nie słyszałam o takich, ale nie jestem też dobrze zorientowana, jeszcze o Warszawie, to co nieco się wie, ale dalej w Polsce? Ale kto otwiera teraz kwiaciarnie, jak nie ma pojęcia o florystyce? Teraz są szkoły, szkolenia, warsztaty ...
Wg mnie nie powinnaś mieć obaw, starania będą większe niż w innej kwiaciarni, a efekt? Może będą mieli jakieś zlecenie większe, którego efekty mogłabyć obejrzeć, ja zagrałabym w otwarte karty.
Postaram się coś wybadać. Kiedy masz ślub?
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 20:41   #3317
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Anika witaj,
wczoraj czytałam o tym salonie na www.forumkwiatowe.pl, wnętrze zaaranżowane ze smakiem, jeden z forumianów (????) napisał o nowo otwartym salonie kwiatowym Anabel i zamieścił kilka zdjęć.
http://www.forumkwiatowe.pl/forumk/v...42e0ae287#9265
Aniko, umów się na spotkanie i powiedz, że chciałabyś obejrzeć kilka prac na "żywo", czy mają jakieś ciekawe, może wpadnij tam ot tak popatrzeć też. Ja nie słyszałam o takich, ale nie jestem też dobrze zorientowana, jeszcze o Warszawie, to co nieco się wie, ale dalej w Polsce? Ale kto otwiera teraz kwiaciarnie, jak nie ma pojęcia o florystyce? Teraz są szkoły, szkolenia, warsztaty ...
Wg mnie nie powinnaś mieć obaw, starania będą większe niż w innej kwiaciarni, a efekt? Może będą mieli jakieś zlecenie większe, którego efekty mogłabyć obejrzeć, ja zagrałabym w otwarte karty.
Postaram się coś wybadać. Kiedy masz ślub?
Pozdrawiam
ślub mamy 19.09.09 bede wdzięczna za jakiekolwiek informację
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 21:56   #3318
MagdaZb
Raczkowanie
 
Avatar MagdaZb
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 183
GG do MagdaZb
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Magda, wg mnie forma drugiego bukietu jest najodpowiedniejsza, może związałabym go w dwóch miejscach cieńszymi dwoma klamrami, ale żeby łodygi zwieszały się, nie sterczały. Miękkie łukowate łodygi, jak na zdjęciu.
Suknia jest piękna, jak najmniej ozdóbek do bukietu. Mam nadzieję, że te materiałowe kwiaty na sukni nie będą gryzły się z kallami.
Do Twej urody mogą być mocniejszej barwy kalle, ale nie wiem czy bukiet nie przyćmi wtedy uroku sukni. Lepiej jak będzie uzupełnieniem kreacji, wybrałabym kalle biało-ecru.
Może to takie trochę zachowawcze stanowisko, ale bezpieczniejsze również dla Ciebie.
Może Ewalena się wypowie, co dwie głowy to nie jedna.
Dość trudny temat z Twoją suknią. Zdecydowanie jestem za prostym, uporządkowanym bukietem.
Pozdrawiam
bardzo Ci dziękuję za opinie bardzo pomocna jest dla mnie, też myślałam o jasnym i mysle ze masz racje ze ciemniejsze moze przycmic, jeszcze raz dziekuje busssiaki

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Ewelena czekam również na twoją opinię

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Ewelena czekam również na Twoją opinię
MagdaZb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 23:35   #3319
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikr Pokaż wiadomość
a jaki bukiet do tej sukni? Myślałam o kolorze białym lub kremowym
Witaj,
b. oryginalna suknia i jednoczesnie b. piękna, ale dobranie do niej bukietu jest niezwykle trudne. Skoro wybrałas tę kreację domniemam, że jestes osobą nietuzinkową i ciut "z pazurem". Taka powinna być też wiązanka.
Bukiet będziesz trzymała w prawej ręce. Na prawym ramieniu jest intrygujący dekor z kwiatem, który po to jest by zadziwiał. Nie może jednoczesnie zadziwiać i bukiet. Dwa grzyby w barszczu to za dużo.
Proponowałabym coś b. delikatnego, niemniej ciut ekstrawaganckiego.
Torebka na przedramieniu bądź coś lekko zwieszonego na przegubie ręki (bez żadnych wstążeczek czy in. ozdobników).
Kolor bukietu w kolorze sukni, wybrany przez Ciebie, będzie najodpowiedniejszy, bo nie będzie zwracał uwagi na bukiet, tylko na całość stylizacji.
Kilka propozycji, które może Cię zainspirują.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2k2ee152471a.jpg (12,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2k33f823ea42.jpg (29,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2kf618ace7ef.jpg (44,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2kae0b580f6d.jpg (42,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 57538876_carrie3.jpg (30,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BQG069m.jpg (14,8 KB, 26 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-12, 23:58   #3320
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez monia198455 Pokaż wiadomość
Witam już kiedyś prosiłam o rade ale im bliżej ślubu tym mam większe wątpliwości. Więc prosze jeszcze raz jaki bukiet pasował by do mojej sukienki.
Załącznik 2242680

Jestem brunetką i niebieskih oczach i normalnej budowie ciała, mam 166cm wzrostu. Chciała bym bukiet w kolorze biało zielonym i z frezji coś miej więcej jak w załączniku tylko nie wiem jaki kształ t i co dodać do tego bukietu bo frezje są drobne i trzeba by ich mieć bardzo dużo, a ślub biore w lipcu.

Załącznik 2242681

TŻ ma jasny garnitur, ciemne włosy i 180 wzrostu.

Bardzo Was prosze o pomoc.
Monia, frezje to naprawdę dobry wybór. Może bukiet zrobić na bazie zieleni (taki Ci się podobał - ten ostatni w Twoich propozycjach), wtedy mniej frezji bedzie potrzeba. Tylko nie za duża kulka, raczej niezbyt zwarta forma; frezję trzeba zakupić wcześniej, by była w pełnym rozkwicie kwiata. Twój bukiet nie może być duży, przy tym nastroszonym drapowaniu na biodrach, bo doda Ci dodatkowych kilogramów.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 06:15   #3321
monia198455
Raczkowanie
 
Avatar monia198455
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 165
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Monia, frezje to naprawdę dobry wybór. Może bukiet zrobić na bazie zieleni (taki Ci się podobał - ten ostatni w Twoich propozycjach), wtedy mniej frezji bedzie potrzeba. Tylko nie za duża kulka, raczej niezbyt zwarta forma; frezję trzeba zakupić wcześniej, by była w pełnym rozkwicie kwiata. Twój bukiet nie może być duży, przy tym nastroszonym drapowaniu na biodrach, bo doda Ci dodatkowych kilogramów.

Bardzo dziękuje za pomoc. A co zdjęcia tego bukietu to miej więcej takie zestawienie mi się podoba. Tylko teraz nie wiem czy powinna to być forma kuli czy może jakiś nie symetryczny kształt.
monia198455 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 06:47   #3322
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Jolu czy pomożesz mi z tymi bukietami i koszami kwiatów
znalazłam coś takiego i w sumie ten drugi bardzo mi się podoba, jednak nie mogę znaleźć żadnych ciekawych bukietów, proszę o pomoc.
Trzecie zdjęcie to mój bukiet, tylko zamiast tych ciemnofioletowych kwiatów będę eustomy takie różowo-fioletowe jaśniejsze niż te kwiaty na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosz.jpg (39,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosz 1.jpg (31,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Piękny-roze z orchidea.jpg (22,3 KB, 45 załadowań)
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 08:29   #3323
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez monia198455 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje za pomoc. A co zdjęcia tego bukietu to miej więcej takie zestawienie mi się podoba. Tylko teraz nie wiem czy powinna to być forma kuli czy może jakiś nie symetryczny kształt.
Monia - frezje z zielonymi dodatkami ułożone luźno, żeby nie dawały efektu kuli, bukiet będzie uporządkowany, ale lekko postrzępiony. Z widocznymi związanymi łodygami.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
Jolu czy pomożesz mi z tymi bukietami i koszami kwiatów
znalazłam coś takiego i w sumie ten drugi bardzo mi się podoba, jednak nie mogę znaleźć żadnych ciekawych bukietów, proszę o pomoc.
Trzecie zdjęcie to mój bukiet, tylko zamiast tych ciemnofioletowych kwiatów będę eustomy takie różowo-fioletowe jaśniejsze niż te kwiaty na zdjęciu
Andziulka, to są małe koszyczki, ale b. sympatyczne i do skrzyneczek prezentowych idealne. Może ciemny koszyczek do ciemnej skrzyneczki. I jeden i drugi nawiązuje do Twego bukietu, także nawet motyw przewodni kwiatowy będzie zachowany.
Jesli już zamawiałaś bukiet, najlepszym rozwiązaniem bedzie zamówienie tam koszyczków, wykorzystanie kwiatów, które kupuje się w pęczkach, korzystnie wpłynie na cenę. Jeśli będziesz chciała, chętnie tym się też zajmę. Ale kompleksowa oprawa florystyczna jest zawsze tańsza.
Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 09:22   #3324
beticzka
Raczkowanie
 
Avatar beticzka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 71
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam
Ja również proszę o pomoc w doborze bukietu do sukienki. Sukienka jest w kolorze białym. Jestem dość obfitą kobitką o wzroście 170, buty na malutkim obcasiku. Włosy brązowe, do ramion. Doradźcie coś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (56,5 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez beticzka
Czas edycji: 2009-05-13 o 09:40
beticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 10:12   #3325
monia198455
Raczkowanie
 
Avatar monia198455
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 165
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

[quote=Jola Darska;12279214]Monia - frezje z zielonymi dodatkami ułożone luźno, żeby nie dawały efektu kuli, bukiet będzie uporządkowany, ale lekko postrzępiony. Z widocznymi związanymi łodygami.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------


Bardzo dziękuje za pomoc.
monia198455 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 13:26   #3326
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
ślub mamy 19.09.09 bede wdzięczna za jakiekolwiek informację
Popieram Jolę - najlepiej zapytać czy będą robiły wiązanki ślubne na sobotę (masz ich jeszcze kilka) i zobaczyć na "żywca". To da Ci wyobrażenie o możliwościach tej pracowni.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 14:02   #3327
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez beticzka Pokaż wiadomość
Witam
Ja również proszę o pomoc w doborze bukietu do sukienki. Sukienka jest w kolorze białym. Jestem dość obfitą kobitką o wzroście 170, buty na malutkim obcasiku. Włosy brązowe, do ramion. Doradźcie coś
Wąsko i długo.O kolorystyce nie piszę bo nic nie wiem o TŻ.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s13d2.jpg (24,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77hh.jpg (29,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wedding_Amanda_Bridesmaids_Bouquet_200.jpg (13,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w_bouquet_bl.jpg (22,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg um1m.jpg (42,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Svatebni_kytice_51_original.jpg (65,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiaz-10.jpg (25,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Svatebni_kytice_56_original.jpg (53,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg STORCZ~2.jpg (17,5 KB, 21 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 14:34   #3328
wirazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 71
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam.
Jak wszyscy proszę o poradę w sprawie bukietu. Moja suknie to cymbeline model camille (w zalaczniku ponizej) w kolorze jasne ecru. suknia jest dosyc skromna wiec chcialabym poszaleć z dodatkami. Macie jakies propozycje na temat bukietu??
Powiem moze tyle ze uwazam ze powinny byc do niej jakies wyraźne, kontrastujace kwiaty np w kolorze fioletowym lub rozowym. Czekam na propozycje.
Bardzo mi sie podobają tulipany ale z nimi moze byc chyba problem w sierpniu?? a bo wesele jest 29 sierpnia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAMILLE_048.jpg (16,7 KB, 38 załadowań)
wirazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 15:03   #3329
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Popieram Jolę - najlepiej zapytać czy będą robiły wiązanki ślubne na sobotę (masz ich jeszcze kilka) i zobaczyć na "żywca". To da Ci wyobrażenie o możliwościach tej pracowni.

tak też zrobię choć powiem ze zadzwoniłam do kolegi ktory pracował w jednej z dużych gliwickich kwiaciarni bo owe panie wspomniały ze pracowały własnie w niej i okazalo sie ze kolega je bardzo dobrze zna bo z nimi pracował i jak najbardziej poleca bo są bardzo dobre w swoim fachu tyle że zdecydowały się na własny rachunek zająć się własnie ślubami i tym sie specjalizują, az mnie to podniosło na duchu
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 15:34   #3330
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
tak też zrobię choć powiem ze zadzwoniłam do kolegi ktory pracował w jednej z dużych gliwickich kwiaciarni bo owe panie wspomniały ze pracowały własnie w niej i okazalo sie ze kolega je bardzo dobrze zna bo z nimi pracował i jak najbardziej poleca bo są bardzo dobre w swoim fachu tyle że zdecydowały się na własny rachunek zająć się własnie ślubami i tym sie specjalizują, az mnie to podniosło na duchu
Anika, no i jesteś spokojniejsza. Niemniej zrób, jak radziłam ja i Ewalena, to Cię utwierdzi w przekonaniu, że trafiłaś najlepiej. Na pewno mają swoje klientki na śluby i bedziesz mogła podziwiać ich realizacje. Trzymaj się cieplutko - Jola D.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.