Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:) - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-13, 20:30   #3301
MySoul695718
Raczkowanie
 
Avatar MySoul695718
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 250
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

ja mam 18 latek
50kg
170cm wzrostu
wymiary :91-64-91
chciałabym mieć ładniejszy brzuszek
__________________
Najważniejsza jest ta miłość,
którą czujemy w sobie i dajemy bezwarunkowo
i bezinteresownie innym,
a nie ta którą chcielibyśmy dostać od innych.
MySoul695718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 21:22   #3302
eveeve23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

hmm co do wieku to kroi mi się 24
a jeśli chodzi o pozostałe kwestie to zapewne pociesze niejedną dziewczynę/ kobietę

wysokość ciała 173
ciężar ciała 72 (dodam ze znaczny procent stanowi tkanka mięśniowa (studentka awf) i konkretna struktura kości)
wymiarów nie znam i wolę się nie wtajemniczać

wyglądam zdrowo poprostu- babeczka z krwi i kości!!!
eveeve23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 21:34   #3303
ad94
Raczkowanie
 
Avatar ad94
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez sombre Pokaż wiadomość
wiek: prawie 17 ;]
waga: 50 kg ;/
wzrost: 163cm ;/
biust: 91,5/65,5cm (duże D ;P)
talia: 63cm ;/
biodra: 92cm ;/
udo: ... przygotujcie się, bo to masakra... 54cm..!
rozmiar: XS, S
Ostatnio dużo przytyłam ;/. Ale biorę się za siebie .
???? o co chodzi????? masakre to ty masz chyba w głowie skoro uważasz ze uda masz grube.....:conf used:
ad94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 21:50   #3304
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

hmm ale wiecie co wam powiem... nie jedna z nas chcialaby miec figure modelki.. a podobno mezczyzni wlasnie wolą kobiety z kształtami)
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 21:51   #3305
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez ad94 Pokaż wiadomość
???? o co chodzi????? masakre to ty masz chyba w głowie skoro uważasz ze uda masz grube.....:conf used:
No bez przesady może i przegruba nie jest ale msakry w głowie też nie ma. 54cm to dużo jak ja przy wzrosie 169 mam 48 w najgrubszym miejscu? i Też megachudych nog nie mam, raczej najzwyklejsze.
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 22:39   #3306
ad94
Raczkowanie
 
Avatar ad94
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
No bez przesady może i przegruba nie jest ale msakry w głowie też nie ma. 54cm to dużo jak ja przy wzrosie 169 mam 48 w najgrubszym miejscu? i Też megachudych nog nie mam, raczej najzwyklejsze.
a ja mam 168cm i 57cm i nogi raczej szczupłe... Ty to musisz mieć chude na 100% i nie pisz ze nie bo i tak nie uwierze. Dla ciebie normalne. Wolisz chudsze, jak większość.

Dziewczyny sie naogladały fotek modelek zbyt wiele i potem sie uważaja za za grube(albo ze nogi maja za grube itp.)). To jest przykre. CO maja powiedzieć ci co są grubi?? Co waża te 100kg? dobija mnie to tutaj na tym forum ze laski co mają np. 170 wzrostu i 60kg uwazają ze sa grube, albo te które maja 170 i 55cm w udzie, albo w biodrach wiecej niz 90...

To jest przykre co robi moda.
pozdrawiam
ad94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 23:03   #3307
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

nie no ja nie mam chudych nóg mam zwykłe mogę pokazać. Ja tam rozumiem dziewczyny młode które chca wyglądac szczupło. Nie jak modelki zasuszone ale szczupło i zgrabnie. Co prawda to zdjęcie w szpilkach ale to jedynie wysmukla nogi wiec w rzeczywistosci sa jeszcze grubsze czyli normalne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia OlaiKrzyś 105.jpg (94,2 KB, 103 załadowań)
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 00:45   #3308
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
nie no ja nie mam chudych nóg mam zwykłe mogę pokazać. Ja tam rozumiem dziewczyny młode które chca wyglądac szczupło. Nie jak modelki zasuszone ale szczupło i zgrabnie. Co prawda to zdjęcie w szpilkach ale to jedynie wysmukla nogi wiec w rzeczywistosci sa jeszcze grubsze czyli normalne.
Nogi masz fajne na zdjeciu wyglądaja na bardzo zgrabne.
powinnaś same mini nosić!

ad94- 54 cm w udzie to według mnie sporo. Sama mam 53. I uwazam ze to za duzo, mini itp odpada. A poza tym powiedz czemu kazyd ma sie zastanawiac co maja powiedzieć inni grubsi? Jesli im jest dobrze ze sobą, albo mają gdzies swoj wygląd to ich sprawa. Ja mam 174 cm i 53 w udzie i uwazam się za grubą. Może dlatego ze lubie być idealna? Może po prostu Dla Ciebie czym innym jest chudość? Jesli uwazasz ze jak ktoś ma 55 cm w udzie to na pewno jest chudy.

pozdrawiam.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 01:00   #3309
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Nogi masz fajne na zdjeciu wyglądaja na bardzo zgrabne.
powinnaś same mini nosić!

ad94- 54 cm w udzie to według mnie sporo. Sama mam 53. I uwazam ze to za duzo, mini itp odpada. A poza tym powiedz czemu kazyd ma sie zastanawiac co maja powiedzieć inni grubsi? Jesli im jest dobrze ze sobą, albo mają gdzies swoj wygląd to ich sprawa. Ja mam 174 cm i 53 w udzie i uwazam się za grubą. Może dlatego ze lubie być idealna? Może po prostu Dla Ciebie czym innym jest chudość? Jesli uwazasz ze jak ktoś ma 55 cm w udzie to na pewno jest chudy.

pozdrawiam.

A ja mam 58 cm w udzie i noszę mini i żyję :/
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 02:31   #3310
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

To świetnie jeśli Tobie to odpowiada i dobrze sie w tej mini czujesz
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 09:23   #3311
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Nogi masz fajne na zdjeciu wyglądaja na bardzo zgrabne.
powinnaś same mini nosić!

ad94- 54 cm w udzie to według mnie sporo. Sama mam 53. I uwazam ze to za duzo, mini itp odpada. A poza tym powiedz czemu kazyd ma sie zastanawiac co maja powiedzieć inni grubsi? Jesli im jest dobrze ze sobą, albo mają gdzies swoj wygląd to ich sprawa. Ja mam 174 cm i 53 w udzie i uwazam się za grubą. Może dlatego ze lubie być idealna? Może po prostu Dla Ciebie czym innym jest chudość? Jesli uwazasz ze jak ktoś ma 55 cm w udzie to na pewno jest chudy.

pozdrawiam.
Dziękuję No przeważnie noszą spodniczki a jak już spódniczki to przeważnie krótkie

Zgadzam się że nie można się oglądać na innych i mówić "są grubsi" to ich sprawa. Jeśli chcemy wyglądać ładnie to musimy o siebie dbać. Owszem każdemu podoba się coś innego ale to kilka cm różnicy a nie 100kg ;P
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 09:42   #3312
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

a ja mam 175 i prawie 56 cm w udzie. I żyję!! Podobają mi się moje nogi, a czy ktoś powie, że 53 cm to już dużo to to po mnie spływa. Każdy jest inny, ma inną budowę, inną urodę.
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 09:44   #3313
ad94
Raczkowanie
 
Avatar ad94
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Nogi masz fajne na zdjeciu wyglądaja na bardzo zgrabne.
powinnaś same mini nosić!

ad94- 54 cm w udzie to według mnie sporo. Sama mam 53. I uwazam ze to za duzo, mini itp odpada. A poza tym powiedz czemu kazyd ma sie zastanawiac co maja powiedzieć inni grubsi? Jesli im jest dobrze ze sobą, albo mają gdzies swoj wygląd to ich sprawa. Ja mam 174 cm i 53 w udzie i uwazam się za grubą. Może dlatego ze lubie być idealna? Może po prostu Dla Ciebie czym innym jest chudość? Jesli uwazasz ze jak ktoś ma 55 cm w udzie to na pewno jest chudy.

pozdrawiam.
wddług ciebie jest to dużo (54) Prosze cie..masz grube uda? 53cm (jak na twój wzrost) Ile byś chciała mieć 48? A i nie pisałam ze jesli ma ktoś 55 w udzie i to jest chudy, jest normalny to przykład lasek które uważaja ze sa za grube, a w rzeczywistości wyglądają bardzo ładnie.
ad94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 09:48   #3314
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

A ja mam 175 cm wzrostu i 70 kg wagi i ostatnio lekarz internista powiedział mi, że powinnam schudnąć kilka kilo (mam problemy z krążeniem i pojawiły się już małe żylaki), a podobam sie sobie taka jaka jestem. Będzie mnie mniej do kochania (
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 09:48   #3315
ad94
Raczkowanie
 
Avatar ad94
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
A ja mam 58 cm w udzie i noszę mini i żyję :/
I dobrze ze je nosisz!

Żeby nie móc pokazać swoich nóg bo maja jakieś 54cm... ;/
ad94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 10:06   #3316
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

No pewnie że dobrze jeśli masz na to ochotę. To nie jest jakiś makabryczny widok. Ale jeśli komuś przeszkadza taki wymiar to też nie robi nic złego. Jest z czego chudnąc w razie czego. Ja np nie uważam żebym miała za chude nogi..
I nie widze powodu aby uwazać że ktoś kto ma udo o obwodzie 54cm i nie jest zadowolony miał masakrę w głowie
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 10:10   #3317
ad94
Raczkowanie
 
Avatar ad94
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
No pewnie że dobrze jeśli masz na to ochotę. To nie jest jakiś makabryczny widok. Ale jeśli komuś przeszkadza taki wymiar to też nie robi nic złego. Jest z czego chudnąc w razie czego. Ja np nie uważam żebym miała za chude nogi..
moze i nie sa chude(po zobaczeniu fot.) ale grube tez nie sa na pewno! No pewnie ze nie robi nic złego ale czy pare cm różnicy sprawia ze dziewczyna nie moze wyjsć w spódniczce i pokazać nóg.
ad94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 10:22   #3318
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez ad94 Pokaż wiadomość
moze i nie sa chude(po zobaczeniu fot.) ale grube tez nie sa na pewno! No pewnie ze nie robi nic złego ale czy pare cm różnicy sprawia ze dziewczyna nie moze wyjsć w spódniczce i pokazać nóg.
Ale ja nie twierdze ze dziewczyna z grubszymi nogami nie moze nosic spodniczek. Jesli chce to porsze bardzo bo wymiary o jakkich mowa nie sa jeszcze na tyle duze aby wygladało to nieestetycznie. Nie podoba mi sie tylko to że krytykowane są osoby które uważają ze to za dużo. Jak słusznie zauwazyłas nie mam chudych nóg a mam 48cm przy wzroscie 169 to znacznie mniej niż 54cm przy 163. Czyli jest z czego chudnac jeśli się chce. Co nie oznacza że uważam że takie wymiary to już grubastwo
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 10:34   #3319
ad94
Raczkowanie
 
Avatar ad94
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Ale ja nie twierdze ze dziewczyna z grubszymi nogami nie moze nosic spodniczek. Jesli chce to porsze bardzo bo wymiary o jakkich mowa nie sa jeszcze na tyle duze aby wygladało to nieestetycznie. Nie podoba mi sie tylko to że krytykowane są osoby które uważają ze to za dużo. Jak słusznie zauwazyłas nie mam chudych nóg a mam 48cm przy wzroscie 169 to znacznie mniej niż 54cm przy 163. Czyli jest z czego chudnac jeśli się chce. Co nie oznacza że uważam że takie wymiary to już grubastwo
no tak. Moja qumpela ma 162cm i 53 w udzie i ma ładne nóżki i nie sa grube. A tu choidziło mi m.in o to ze ona napisała ze to masakra mieć 54cm w udzie przy wzroscie 163.
pozdrawiam i spadam cos zjeść. najlepiej cos słodkiego
ad94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 10:53   #3320
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

ale sie tu rozpisalyscie o tych udach hehe ja tam mam 60 cm przy wzroscie 173 i wiem ze sa grube do tego jestem nieproporcjonalna bo gore mam szczuplejsza i co ostatnio zauwazylam ze w spodniczce wygladaja lepiej niz spodniach.wszystko mozna zatuszowac dobrym krojem hehe chociaz ja spodniczek raczej nie nosze jedynie nad jezioro bo po prostu sa dla mnie niewygodne hehe a kazdy ma inny ideal piekna edni wola chudzinki inni gdy jest troche ciala ale nie wolno mierzyc innych swoja miara
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 10:59   #3321
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez ad94 Pokaż wiadomość
no tak. Moja qumpela ma 162cm i 53 w udzie i ma ładne nóżki i nie sa grube. A tu choidziło mi m.in o to ze ona napisała ze to masakra mieć 54cm w udzie przy wzroscie 163.
pozdrawiam i spadam cos zjeść. najlepiej cos słodkiego
No masakra to faktycznie nie jest smacznego
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 11:51   #3322
Ineczka86
Zadomowienie
 
Avatar Ineczka86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 484
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez oluskaaa922 Pokaż wiadomość
a ja mam 175 i prawie 56 cm w udzie. I żyję!! Podobają mi się moje nogi, a czy ktoś powie, że 53 cm to już dużo to to po mnie spływa. Każdy jest inny, ma inną budowę, inną urodę.
Zgadzam się, dużo zależy od budowy. A o tym, czy nogi są chudsze czy grubsze to nie świadczy tak bardzo obwód, ile stosunek obwodu do długości tych nóg. Wiadomo, że dłuższe nogi wyglądają szczuplej. Dlatego też u jednych np. 55 cm. w udzie to mało, a u innych 50 to już za grube nogi.
Ineczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 14:44   #3323
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez Ineczka86 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, dużo zależy od budowy. A o tym, czy nogi są chudsze czy grubsze to nie świadczy tak bardzo obwód, ile stosunek obwodu do długości tych nóg. Wiadomo, że dłuższe nogi wyglądają szczuplej. Dlatego też u jednych np. 55 cm. w udzie to mało, a u innych 50 to już za grube nogi.
No to oczywiste że dłuższe muszą być grubsze dlatego uwzgledniam również wzrost (choc nogi też bywają różne ale zawsze jakieś wyobrażenie jest) poza tym dodałam zdjęcie na którym można zauważyć jaki jest stosunek długości do grubości
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 15:06   #3324
Anzelina
Raczkowanie
 
Avatar Anzelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 272
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Wyluzujcie. Nie podobają się jej to nie i ani wy ani wasze komentarze tego nie zmienia. Jakoś nie widzę sensu tej nagonki na dziewczynę.
__________________
Kto biednemu zabroni żyć bogato?
Klikajcie proszę - http://pajacyk.pl
Anzelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 18:15   #3325
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez Anzelina Pokaż wiadomość
Wyluzujcie. Nie podobają się jej to nie i ani wy ani wasze komentarze tego nie zmienia. Jakoś nie widzę sensu tej nagonki na dziewczynę.

Ale nie mówimy konkretnie o jednej dziewczynie :P a forum jest po to żeby dyskutować o danym "problemie" I chyba nikt nie został urażony? Taką mam nadzieje jeśli jednak kogoś uraziłam to przepraszam
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 19:51   #3326
thuskawa
Raczkowanie
 
Avatar thuskawa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z krzesła.
Wiadomości: 340
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

dopiero co znalazłam ten wątek, więc może i ja się przyłączę..

wiek : 16 lat
waga : 53-54 kg
wzrost : 168 cm
biust : 85 cm ( o wiele za mało.. )
talia : 71 cm ( zaczynam a6W )
biodra : 87 cm
udo : 47 cm
__________________


Sat down here with my head hung down and I just seem to find a bit of peace, bit of love, bit of something left behind.











thuskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 14:20   #3327
lekter
Przyczajenie
 
Avatar lekter
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: PÓŁNOCNY-ZACHÓD
Wiadomości: 23
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

a ja mam 23 lata waga - 82 kg wzrost - 1,85m wymiary - 111cm, 84cm, 16,5cm jest dobrze ? Liczę na szczerą odpowiedz.
lekter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 14:35   #3328
Ineczka86
Zadomowienie
 
Avatar Ineczka86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 484
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez lekter Pokaż wiadomość
a ja mam 23 lata waga - 82 kg wzrost - 1,85m wymiary - 111cm, 84cm, 16,5cm jest dobrze ? Liczę na szczerą odpowiedz.
A co to jest 16,5 cm? Trudno mi ocenić wymiary i wagę osoby wyższej ode mnie o 20 cm. Ale BMI masz prawie 24, więc teoretycznie jest to górna granica prawidłowej wagi. Ale wszystko zależy od budowy kości, ilości tkanki tłuszczowej itd.

Jak dla mnie 84 cm w pasie to dużo, nawet przy takim wzroście. Ale też nie mogę tego ocenić, nie widząc Cię. Można bowiem nie mieć wcięcia w talii i mieć płaski brzuch i mierzyć więcej niż osoba drobnokoścista, która ma dość dużo tłuszczu na brzuchu. Wszystkie liczby są pojeciem względnym, jeśli chodzi o wygląd.
Ineczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 15:05   #3329
lekter
Przyczajenie
 
Avatar lekter
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: PÓŁNOCNY-ZACHÓD
Wiadomości: 23
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Dziękuję za tą wypowiedz a tak naprawdę to myślę że co do tych wymiarów nie powinienem mieć większych kompleksów. Mam rację ?
lekter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 15:12   #3330
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez lekter Pokaż wiadomość
a ja mam 23 lata waga - 82 kg wzrost - 1,85m wymiary - 111cm, 84cm, 16,5cm jest dobrze ? Liczę na szczerą odpowiedz.
jak na mój gust masz nieco przydużo w pasie.. Jeśli 84 to obwód w pasie. Domniemam iż jesteś męzczyzną mimo wszystko z tego co się orientuję to przy tym wzroscie mógłbys mieć te 4cm mniej ale zależy kto co lubi a 16,5 to co?
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.