Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 23:06   #3301
waits
Raczkowanie
 
Avatar waits
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 113
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Polecam spirytus do gumy od trampek! Nawet jakoś szorować bardzo nie trzeba

Zgadzam się. Z tego, co ja zrozumiałam, wszelkie dyskusje niezwiązane z modą, rozwalaczami i innymi takimi zostały przeniesione do zamkniętego obecnie wątku, a potem do klubu po to, by nie zaśmiecać tego wątku. Że obrabianie tyłka blogerkom (a w zasadzie jednej blogerce), które znam tylko z internetów jakoś mnie nie kręci, to nie wchodziłam, więc analogicznie nie zmartwiła mnie specjalnie odmowa przyjęcia do klubu. Skoro ww. klub jest zamknięty i sama jego pomysłodawczyni zaproszeń już nie wysyła, to jaki jest sens pisania o tym tutaj? Jak macie jakieś problemy, to je rozwiązujcie między sobą, a nie tutaj, bo żadna z dziewczyn spoza klubu i tak nie wie, o co wam tam poszło. Tu z jednej strony Rousse strzela jak gołąb o parapet ze swoimi oskarżeniami, za chwilę ktoś pisze coś innego, totalnie niezrozumiałego dla mnie, niewtajemniczonej w te wasze wuppertalskie kółka okultystyczne. Serio, nie ogarniam tych wszystkich kłótni i chyba nie chcę. Ja wchodzę tu, żeby się odstresować i pośmiać (TŻ zablokował mi Pudelka i strony ze zdjęciami kotów), a gdybym chciała sobie poczytać coś, czego nie rozumiem, to już dawno zabrałabym się za gramatykę opisową


Obrzydliwe to było. Nie wiem, jaki był zamysł autora, ale jeśli to miała być kobiecość, to chyba trochę inaczej ją pojmuję...

Rozwaliła mnie dziś młoda kobieta w niebieskich antygwałtkach we wzorki i sportowych, kremowych sandałach na rzepy. Do krótkich spodni z kantem
No way! Życie bez Pudelka to wcale nie jest życie! Czuję się zobowiązana do robienia Ci codziennych screenów i streszczania co gorętszych plot!

Oczywiście, że się robi telenowela, oczywiście, że zaraz wszyscy będziemy brać w niej udział. Bo któż by nie chciał być królem najgorętszej riposty?Ta wizażowa sława i w ogóle, ach. Chyba o to w tym wszystkim chodzi, nie? Hehe.
Im więcej czytam o tym Waszym klubie, tym bardziej mnie to śmieszy i rozwala. Taki ciągły facepalm. Ale to nic, skoro rozwala to wątek dobry. A że to forum - siłą rzeczy - każdy mówi to, co chce.

Chyba Wam sama założę osobny wątek skarg i zażaleń co do tajemniczego klubu. Bo on jest, niby jest - a ani razu mi się w sumie w oczy nie rzucił, oprócz tych postów rzecz jasna. No i sorry, że piszę nieskładnie, pięć godzin sam na sam z Chopinem wyprało mi mózg. Czuję, że jestem zombie, ale nie mogłam się powstrzymać, ;d.

No i danie główne - rozwalacz!
Gorąca czterdziestka z równie gorącym długim czarnym włosem. Karrrbowanym. Do tego obcisła sukieneczka przed kolanko. Pewnie po to, by zaprezentować rajstopki. A rajstopki okazałe, w takim stylu tylko większy kicz: http://szafa.pl/uploads/normal/blog/...kokar_2934.jpg . Ale! Największym hitem były do tego buty, białe buty z długim szpicem i kokardką przy czubku. Makijażowo standard - perłowo i z przepychem. A, i z dzieckiem szła.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=_-KoEofNim4

Edytowane przez waits
Czas edycji: 2012-05-21 o 23:07
waits jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 23:26   #3302
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Że obrabianie tyłka blogerkom (a w zasadzie jednej blogerce), które znam tylko z internetów jakoś mnie nie kręci, to nie wchodziłam, więc analogicznie nie zmartwiła mnie specjalnie odmowa przyjęcia do klubu.
dobrze rozumiem, ze mimo, ze nie bawi Cie obrabianie tylka blogerkom, chcialas zaproszenie do klubu, ktorego powstanie sie na tym zasadzalo?

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Skoro ww. klub jest zamknięty i sama jego pomysłodawczyni zaproszeń już nie wysyła, to jaki jest sens pisania o tym tutaj?
zauwaz, ze sama o tym piszesz. a jak nie Ty, to kolejna osoba niebedaca w klubie. i sorry, ale to Wy nakrecacie rozmowe na ten temat.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale skoro was to tak ruszyło to po co w kółko to wałkujecie?
Kilka dziewczyn z klubu napisało po jednym poście nie na temat i tyle, nie było rozbudowanej kłótni ani wielkiego spamowania, a tymczasem osoby niezwiązane z tematem w kółko muszą pisać o swoim niezadowoleniu i przy okazji zarzucać osobom z klubu rozwalanie tego wątku i spamowanie. Trochę to powiewa hipokryzją, nie sądzicie?
ano, nie inaczej.

Cytat:
Napisane przez waits Pokaż wiadomość
Chyba Wam sama założę osobny wątek skarg i zażaleń co do tajemniczego klubu. Bo on jest, niby jest - a ani razu mi się w sumie w oczy nie rzucił, oprócz tych postów rzecz jasna.
a jak Ci sie mial w oczy rzucic, jak jest niewidoczny dla osob niezrzeszonych? <mysli>

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nie rozumiem po co do zwiewnej sukienki albo spódnicy zakładać stringi bezsens
a do dzinsow?^^
mysle, ze chodzi o to, ze sa dziewczyny, ktore nosza wylacznie stringi, all the time. jedna taka moja kolezanka prezentowala mi razu pewnego swoj nowy komplet bielizny, pokazala majtki - figi, i dodala od razu, tonem tlumaczacym: "sa pelne, ale calkiem wygodne" - tak ze ten tego .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-05-21 o 23:29
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 00:01   #3303
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Widziałyście to: http://polaczkybiedaczky.blogspot.co...l#comment-form ?


Ja z klubu zostałam wyrzucona o czym przekonałam się dzisiaj, bo na niego nie wchodziłam i być może to był powód, mało mnie to interesuje. To nie było to co ja miałam na myśli zakładając wątek
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 06:54   #3304
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Niekoniecznie - rozwalic może też czyjas kolekcja albo sesja. mnie np rowaliła sesja z magazynu "Vice", której tematem przewodnim jest menstruacja.
widziałam ! Obrzydlistwo. Nie wiem co autor miał na myśli
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 07:07   #3305
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 08:26   #3306
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
a do dzinsow?^^
mysle, ze chodzi o to, ze sa dziewczyny, ktore nosza wylacznie stringi, all the time. jedna taka moja kolezanka prezentowala mi razu pewnego swoj nowy komplet bielizny, pokazala majtki - figi, i dodala od razu, tonem tlumaczacym: "sa pelne, ale calkiem wygodne" - tak ze ten tego
a do jeansów to ja rozumiem, bo czasami się zwykłe figi odznaczają i nie wygląda to estetycznie... ogólnie do obcisłych spodni/spódnic/sukienek to stringi jak najbardziej, wg mnie lepiej to wygląda (ale oczywiście nie zawsze). Natomiast do czegoś luźnego nie bardzo widzę sens... ale może rzeczywiście są osoby, które na co dzień chodzą w stringach i nie przepadają za klasyczną bielizną.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 08:51   #3307
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

O, mm444, ja raz zostałam nieomal wyśmiana (a może nawet nie nieomal), gdy stwierdziłam, że biała bokserka, mini nie sięgająca nawet do połowy uda, koronkowe rajstopy i szpilki to jednak nie jest strój na maturę, czyli egzamin państwowy. Przy okazji dowiedziałam się też, że jestem gruba, samotna, niewykształcona i bezrobotna, bo tylko takie osoby mogą powiedzieć coś takiego ładnej maturzystce (ubranej jak, no nie wiem, na imprezę).
Ale temat "jest czarno-biało - jest elegancko" już wałkowałyśmy

A panią w luźnych, ciut prześwitujących, kolorowych spodniach i stringach też widziałam, miałam nieprzyjemność iść za taką po schodach. Naprawdę, cudza falująco-trzęsaca się pupa mnie nie kręci.... A wystarczyło ubrać jakieś fajne bokserki
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1

Edytowane przez nicRu
Czas edycji: 2012-05-22 o 08:52
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 08:54   #3308
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Na mature... to moim zdaniem jak ktoś czuje taką potrzebe to niech idzie nawet w piżamie. Uczeń a raczej uczennica ma się czuć swobodnie i nie stresować się sie np tym, że jak się otrze o krzesła to poleci jej oczko w 'rajstopach'.

Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 08:59   #3309
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:03   #3310
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Dziewczyna jak chciała świecić dupą a nie wiedzą na arkuszu czy na ustnym to ogólnie jej sprawa ale pierwszą część zdania w 100 % została wykonana

Czasami jesteśmy za bardzo staroświeckie i pewnie jak się cokolwiek krytykuje kogoś to pewnie zatrzymałysmy się na czasach średniowiecznych.

--
W grupie miałysmy jedną dziewczyne która ubierała mini, rajstopki do tego 'sandały'.
Nie byłoby w tym nic dziwnego, że minówka była taka krótka, że było widać jej klin od rajstop.
Rajstopy z 'sandałami'... do tego wszystkiego nieogolone nogi.

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2012-05-22 o 09:12
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:12   #3311
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

No cóż, ja należę do dziwaków, którzy na egzaminy przychodzą niekoniecznie w spodniach w kant i koszuli, ale z drugiej strony nigdy z biustem na wierzchu bądź tylko przepaską na biodrach Nawet czarne/ciemno granatowe spodnie+koszula czy ołowkowa spódnica+odświętna bluzka (niekoniecznie z kołnierzykiem przecież) po prostu są o wiele bardziej eleganckie niż czarne legginsy i bluzka z dużym dekoltem, nie mówiąc o bokserkach, które mają specyficzny krój, na pewno nie elegancki.

Czyli co, jednak jestem stara (tu chyba miały na myśli staromodną, bo wiekowo stara nie jestem), gruba (bo musiałam tak stwierdzić z zazdrości), niewykształcona (wiecie, jeszcze studiów nie skończyłam) i bezrobotna (zaczynam od czerwca dopiero...)?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 09:15   #3312
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
a do jeansów to ja rozumiem, bo czasami się zwykłe figi odznaczają i nie wygląda to estetycznie... ogólnie do obcisłych spodni/spódnic/sukienek to stringi jak najbardziej, wg mnie lepiej to wygląda (ale oczywiście nie zawsze). Natomiast do czegoś luźnego nie bardzo widzę sens... ale może rzeczywiście są osoby, które na co dzień chodzą w stringach i nie przepadają za klasyczną bielizną.
wyboldowane - nawet na pewno sa, znam takich kilka.
a ja z kolei nigdy nie mialam problemow z odznaczaniem sie majtek pod dzinsami. moze to kwestia grubosci/rodzaju skladu dzinsow? dlatego mnie to zdziwilo, bo w mojej szafie dzinsy sa ostatnia rzecza, pod ktora doszloby do takiego odznaczania sie^^. co do obcislych spodni/spodnic/sukienek, to zgadzam sie, ze stringi sa ok, ale fakt, nie zawsze. na przyklad do jasnych, letnich (lekko nawet przezroczystych) spodni lepsze sa, uwazam, pelniejsze majtki, bo w stringach sie robi efekt "golej d*py", brzydko rzecz ujmujac^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-05-22 o 09:16
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:16   #3313
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

A ja nie znoszę innej bielizny poza stringami i lubię sobie popatrzeć na cudzą falująco-trzęsącą się pupę... ale na maturę bym tak nie poszła, szczególnie że od czasów podstawówkowych jak pamiętam więcej było nauczycielek niż nauczycieli wiec to chyba nawet niebezpieczne:P
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:21   #3314
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Nawet czarne/ciemno granatowe spodnie+koszula czy ołowkowa spódnica+odświętna bluzka (niekoniecznie z kołnierzykiem przecież) po prostu są o wiele bardziej eleganckie niż czarne legginsy i bluzka z dużym dekoltem, nie mówiąc o bokserkach, które mają specyficzny krój, na pewno nie elegancki.
Gdybym ja miała 'cyc' czy tyłek na pokaz to bym się jeszcze bardziej stresowała, że cała komisja patrzy w to 'miejsce' i potem jeszcze komentowała, że ta i ta miała to i tamto na wierzchu.

Jak dziewczyna miała białą bokserke a pod tym rajstopy to fajnie musiało prześwitywać ..


A co do stringów i efektu gołej pupy.
O ile ktoś ma jeszcze w miare kształtną dupę to fajnie jest popatrzeć na ładne kształty ale jak ktoś ma tyłek jak jakiś flak i widać ładnie odznaczający się 'tłuszcz' nawet na tyłku to ja bym tego tak chętnie nie pokazywała.

Z takiego pokroju również mam koleżanke która chętnie zakłada stringi do białych legginsów i tak, tak widzę jej flak i cellulit.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:26   #3315
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
A co do stringów i efektu gołej pupy.
O ile ktoś ma jeszcze w miare kształtną dupę to fajnie jest popatrzeć na ładne kształty ale jak ktoś ma tyłek jak jakiś flak i widać ładnie odznaczający się 'tłuszcz' nawet na tyłku to ja bym tego tak chętnie nie pokazywała.
wiesz, tylko, ze ksztalt pupy mozna podziwiac takze przy nieprzezroczystych materialach, a mi chodzi o przypadki, kiedy niemalze owe posladki przeswituja. wtedy, uwazam, nie ratuje sytuacji nawet najkraglejsza pupa swiata.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-05-22 o 09:28
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:31   #3316
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ładna pupa to nic złego, ale nie wypinana na schodach w cudzą twarz Pierwsze o czym pomyślałam to "nie patrz, nie patrz, nie patrz... gdzie mam uciec, gdzie uciec, gdzie uciec..."
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:32   #3317
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Ja wchodzę tu, żeby się odstresować i pośmiać (TŻ zablokował mi Pudelka i strony ze zdjęciami kotów),

Padłam! Strony ze zdjęciami kotów haha! Ale za pudelka bym zabiła. Nie umiesz odblokować?
Mojemu by to nie uszło na sucho, ostatnio przekonuje się, że znam sie bardziej na komputerach, mimo, że on inżynier (ale ciii, w życiu się nie przyzna do tego...)


Co do stringów - nigdy nie kapowałam noszenia ich na co dzień. Mam taką koleżankę, chyba nie nosi innych majtek. Ani to wygodne, ani specjalnie fajnie wyglądające, szczególnie jak wiatr podwieje. Nienawidzę jak mi się coś do tyłka wbija. I mam wrażenie, że mój zadek jest bardziej płaski w stringach! W spodniach zawsze luźniej w tych okolicach mam Dlatego zakładam tylko do obcisłych spódnic
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:33   #3318
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Najnowsze krótkometrażowe dzieło Polańskiego. Zapraszamd o oglądania, warto

http://www.prada.com/en/a-therapy/movie
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 09:33   #3319
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wiesz, tylko, ze ksztalt pupy mozna podziwiac takze przy nieprzezroczystych materialach, a mi chodzi o przypadki, kiedy niemalze owe posladki przeswituja. wtedy, uwazam, nie ratuje sytuacji nawet najkraglejsza pupa swiata.
Pewnie, że tak a wtedy nie wiesz czy to zasługą majtów brazylijskich

Prześwitujące pośladki rozumiem na plaży ale w środku miasta to się zastanawiam czy dziewczyna przypadkiem nie szuka jakiegoś chętnego...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 09:43   #3320
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja mówię o prześwitującym materiale+stringach w środku miasta cały czas
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 11:01   #3321
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ładna pupa to nic złego, ale nie wypinana na schodach w cudzą twarz Pierwsze o czym pomyślałam to "nie patrz, nie patrz, nie patrz... gdzie mam uciec, gdzie uciec, gdzie uciec..."
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 12:40   #3322
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Mój dzisiejszy spacer centrum miasta nie obfitował w "rozwalaczy".
Jedyne co mnie rozwala u chłopaków - spodenki do kolan, a skarpetki powyżej kostek...

+ dziewczyna, w krótkich spodenkach, rajstopach, butach za kostkę, sweterkowej narzutce (nie wiem jak to się nazywa ; <) i arafatce. Dodatkowo miała długie, kręcone włosy rozpuszczone.
Ja w takim upale tak bym nie wytrzymała.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks



Edytowane przez Whim
Czas edycji: 2012-05-22 o 12:42
Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 13:58   #3323
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość

Co do stringów - nigdy nie kapowałam noszenia ich na co dzień. Mam taką koleżankę, chyba nie nosi innych majtek. Ani to wygodne, ani specjalnie fajnie wyglądające, szczególnie jak wiatr podwieje. Nienawidzę jak mi się coś do tyłka wbija. I mam wrażenie, że mój zadek jest bardziej płaski w stringach! W spodniach zawsze luźniej w tych okolicach mam Dlatego zakładam tylko do obcisłych spódnic
Można się przyzwyczaić do codziennego noszenia stringów - ja np. noszę codziennie, ale zazwyczaj tylko bawełniane. Nawet rozważałam, czy nie kupić sobie majtek typu string do kostiumu kąpielowego, ale by mnie chyba zjedli nad Bałtykiem
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 15:36   #3324
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Najnowsze krótkometrażowe dzieło Polańskiego. Zapraszamd o oglądania, warto

http://www.prada.com/en/a-therapy/movie
Helena . Fajny filmik .


Mnie rozwalają ludzie, którzy ubierają w takie upały dzieci w sto warstw ciuszków i zakrywają grubymi kocami . Nie wspomnę o tym, że tutaj wiele kobitek nosi w takie upały botki zimowe z futerkiem i sto warstw na sobie.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 15:36   #3325
welmas
Raczkowanie
 
Avatar welmas
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 273
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Można się przyzwyczaić do codziennego noszenia stringów - ja np. noszę codziennie, ale zazwyczaj tylko bawełniane. Nawet rozważałam, czy nie kupić sobie majtek typu string do kostiumu kąpielowego, ale by mnie chyba zjedli nad Bałtykiem
akurat na plaży stringi mi nie przeszkadzają zwłaszcza jeśli dziewczyna ma ładny tyłek bez cellulitu, ale za to na ulicy strasznie mi się nie podoba gdy stringi widać spod ubrania, okropność
welmas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 15:43   #3326
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez welmas Pokaż wiadomość
akurat na plaży stringi mi nie przeszkadzają zwłaszcza jeśli dziewczyna ma ładny tyłek bez cellulitu, ale za to na ulicy strasznie mi się nie podoba gdy stringi widać spod ubrania, okropność
Może Tobie nie przeszkadzają, ale już kiedyś była chyba jakaś wizażowa wojna, w której matki małych dzieci się perzyły, że jak to świecić golizną przy dziecku
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 15:46   #3327
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja się pierwszych stringów dorobiłam mając 22 lata, bo kupiłam sobie spodnie, na których odznaczają się normalne gatki, zarówno figi, jak i bokserki. Nie mam pojęcia, dlaczego, bo ani nie są jakieś obcisłe, ani nie są z cienkiego materiału... Aczkolwiek ani to wygodne, ani higieniczne...
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 15:50   #3328
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Może Tobie nie przeszkadzają, ale już kiedyś była chyba jakaś wizażowa wojna, w której matki małych dzieci się perzyły, że jak to świecić golizną przy dziecku
Rodziły te dzieci też przez majtki? W końcu najgorzej jak dziecko już od maleńkości spotyka się z wszechobecną golizną!
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 15:54   #3329
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

http://polaczkybiedaczky.blogspot.co...l#comment-form

http://polaczkybiedaczky.blogspot.co...elegancko.html - umiejętność dopasowania garnituru do sylwetki jest jednak trudna , no ale jeden gość ma feszyn miętowe ściany
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 16:17   #3330
cute poison
Raczkowanie
 
Avatar cute poison
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 398
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
http://polaczkybiedaczky.blogspot.co...l#comment-form

http://polaczkybiedaczky.blogspot.co...elegancko.html - umiejętność dopasowania garnituru do sylwetki jest jednak trudna , no ale jeden gość ma feszyn miętowe ściany

miałam już napisać że całkiem spoko blog, można się pośmiać i wgl. ale pewne opisy są już w złym guście, np:
Cytat:
polaczkowata kartoflana twarz oraz grubaskowata figura
postawa czy ubiór jaki ktoś prezentuje na zdjęciu są jego wyborem i świadczą o nim, ale czyjejś urody nie powinno się tak komentować
cute poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.