IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 15:07   #3301
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

my troszke z rana polazilysmy a teraz maz obiadek gotuje a my w ogrodku sie bawimy a Sonia pospala 2.5 godz kolo poludnia
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 15:36   #3302
shamrock1
Raczkowanie
 
Avatar shamrock1
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 263
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Hej wszystkim
Gratulacje dla Jaszczki!!!!!!!!!!!!!

Jak Wam dobrze, że możecie sobie tak po prostu posiedzieć w ogródku z dzieckiem...Moja wiercipięta, to nie ulezy chwili...Dziś wyszłam z nim się przejść po osiedlu, to wracałam z nim na rękach, a koleżanka pchała mi wózek Może będzie lepiej jak już się przesiądziemy do spacerówki, i bedzie coś widział...Choć nie wiem, bo on nienawidzi jak mu słońce świeci, wije się wtedy jak wąż

W sobotę było wesele mojego brata, jaka szkoda, ze nie mogliśmy być...A w piątek właśnie zadzwonili do nas, że możemy już Adasia zarejestrować, dwa miesiace po zgłoszeniu go do rejestracji...

Edytowane przez shamrock1
Czas edycji: 2010-07-12 o 15:38
shamrock1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 16:14   #3303
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Dziewczynki sms os Malou :

Tak jak pisalam wczesniej na forum w sobote rano zaczeli mi wywolywac. Meczylam sie 12.5 godz zeby urodzic go naturalnie po czym stwierdzili ze glowka nie schodzi nizej i zrobili mi cesarke. maly urodzil sie 11.07 o godz 00:31 z waga 4.534kg.wciaz nie moge uwierzyc ze jest moj!Pozdrowienia dla wszystkich mam- Kasia-Malou2008


GRATULUJE NOWEJ MAMUSI
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 16:30   #3304
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Jaszczka gartulacje !!!

Malou gratulacje !!!!!


ale nam się dzieciaczki sypią
chcemy więcej !!! serucho bież się na porodówkę :P
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 16:38   #3305
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

pAKUSIA A TY BIEZ DO kAMILOSA I ROB NASTEPNE BO PO Serduszku juz nam niewiele ciezarowek zostalo...
a ja sobie dzis pomyslalam ze jak wroce pod koniec wrzesnia to jakbysmy sie wtedy zaczeli starac i sie jakos od razu udalo to dzidzia by byla jakies 2 lata mlodsza od Soni no i postanowilam przemyslec kwestie bo teraz Sonia jest malutka ale za rok juz bedzie calkiem spora panna
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 16:44   #3306
mushka
Raczkowanie
 
Avatar mushka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Wstyd sie przyznac ale my sie jeszcze nie ruszylysmy na spacer w ogrodku chwilke siedzialysmy a potem poszlysmy razem spac ok 2godz .
A teraz moje dziecko 5min bawi sie samo co jest duzym sukcesem i chyba swiadczy o tym ze sie wyspala.Jeczala caly ranek juz zupelnie nie wiedzialam co mam robic i co jej jest.

Malou2008-OGROMNE GRATULACJE

shamrock1-bardzo ci wspolczuje wiem co przezywasz , rowniez mysle ze to sie zmieni jak juz zaczniecie uzywac spacerowki.

Glam-wlasnie mialam cie pytac o ten okres bo u mnie ciagle brak ale widze ze ty tez po porodzie pare miesiecy dostalas.Ja tam nie tesknie za @ ale troche sie zaczelam martwic.

lece na jakies zakupy
mushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 16:56   #3307
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Malou - gratulacje !!!
Chlop jak dab


Glam
ja sie bije z myslami - w tej chwili nie mysle o niczym innym jak o tym, czy brac sie za kolejne dziecko, czy nie ? Jezeli przez kolejne 4 cykle sie nie zdecyduje, to czekam rok ( z uwagi na to, ze chce dziecko z pierwszej polowy roku). Tz stwierdzil, ze nie ma na co czekac, ale dla mnie to troche bardziej klopotliwe i skomplikowane niz dla niego


Mushka
u mnie na majowkach dziewczyna wlasnie dostala pierwsza @ od porodu, czyli po 2 latach


__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 16:59   #3308
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Gratulacje Malou !!!!Zycze szybkiego powrotu do domku Buziaki dla malenstwa



a my wkoncu wyszlismy na spacer szkoda w taka pogode siedziec w domu

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
u mnie na majowkach dziewczyna wlasnie dostala pierwsza @ od porodu, czyli po 2 latach
__________________

Edytowane przez Katia25
Czas edycji: 2010-07-12 o 17:02
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 17:51   #3309
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Malou, gratulacje ! no ladnego klocka z Ciebie wyjęli

Jaszczka, gratulacje!!

No to nam się grono dzieciaczków powiększyło. Teraz znowu musi się grono brzuchatek jakos zapełnić, bo tylko serduszko została a później to co? Kobity, brać się do roboty

Czarna, witamy

A mnie już normalnie głowa pęka. Nie pisałam wcześniej bo mieliśmy sporo do robienia w weekend. W sobote kupiliśmy auto od dealera w Dublinie. Autko ma byc moje. No i jak wyjeżdzaliśmy to wszystko ok, a tu po przyjezdzie okazalo sie ze auto dziwnie trzęsie jak jest na małych obrotach. No i dzis pojechałam do garazu, ktory jest najblizej nas (ze wzgledu na to ze bylam z Adasiem) i powiedzieli ze to jakies frost plugs i air plugs w silniku. No i ze za wymiane tego plus zdjecie pokrywy silnika itd licza 480 euro
Ehh... no a ponieważ w Dublinie dali nam 3 miesieczna gwarancje to stwierdzilam ze chyba lepiej bedzie jak sie tam przejade. No i juz tam dzwonilam i musze jutro do nich jechac i oni znowu beda sprawdzac co i jak z samochodem.
No a jeszcze jutro mamy w koncu fizjoterapie Adaska na 11 wiec caly dzien zawalony i mam nadzieje ze sie cos wyjasni z samochodem, bo qrcze.. za tydzien wracam do pracy i wypadaloby czyms jezdzic.
To znaczy mam nadzieje ze zrobia to co musza, oczywiscie na gwarancji no i szybko.
A jakby jeszcze tego bylo malo to jakby moje autko bylo sprawne to w tym tygodniu wypadaloby jeszcze zrobic cos z autem tz-ta, bo cos tam tez jest nie tak, no ale to juz drobnostka.

Ehh... a ja myslalam, ze sobie jeszze odpoczne przez ten ostatni tydzien na macierzynskim
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 17:54   #3310
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Mushka no ja po jakis 10 miesiacach od porodu dostalam...
Eve a czemu chcesz dziecko z pierwszej polowy rku, co to za roznica jesli moge spytac?

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

o kurcze Pcnesia ty juz do pracy wracasz??????? i jak to tak, na full time czy na part time? Bedziecie sie Adaskiem na zmiane opiekowac czy jak?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 18:04   #3311
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

No wracam na full time, ale od przyszlego tygodnia tz bedzie tez pracowal na zmiany i prawdopodobnie bedzie tak, ze np. pracuje od niedzieli do srody a czwartek i piatek wolny wiec on bedzie z Adaskiem. No a w inne dni Adas bedzie u naszej znajomej, ktora sama zaoferowala opieke nad nim.
W sumie fajnie, bo przynajmniej jestem spokojna o to komu oddaje dziecko pod opieke i mam pelne zaufanie do przyjaciolki.

A moj full time wyglada tak, ze jak mam na popoludniowa zmiane to mam na 15:30 i w domu jestem mniej wiecej o 20 wiec Adas dlugo poza domem nie bedzie.

Tylko ja nie wiem jak przezyje w pracy bez synka chyba sie zatesknie za nim
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 18:17   #3312
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

MALOU GRATULACJE KOCHANA DUZY CHLOPAK CZEKAM NA FOTKI
ja tylko na chwilke teraz pokazac fotke tortu z chrzcin a jak poloze malego towas poczytam
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 18:21   #3313
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

eLCIA A KIEDY WRACASZ DO iRL BO JA OD 9 SIERPNIA BEDE W POLSCE
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 18:31   #3314
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Elcia



torcik sliczny.


Glam
no mam taka schize na tym punkcie i nie chcialabym zeby mi sie dziecko urodzilo np w listopadzie, czy grudniu = koniec roku i rok do tylu, ciagle tlumaczenia, ze rocznikowo to ma tyle lat, ale jest z konca roku wiec w sumie rok mniej itp itd - przezylabym jakos, gdyby mi sie dziecie trafilo w drugiej polowie, ale jezeli mam wybor i mozliwosc zaplanowania, to chce w pierwszej.
Dla niektorych to nie ma znaczenia, ale dla mnie jest wazne, podobnie jak ubrania ulozone w szafie w okreslonej kolejnosci


Bylam na moment na wyscigach konnych, bo za oknem je mam, ale Olek zaczal uciekac po chwili, wiec wrocilismy

Wlasnie usiluje mi wcisnac kawalek chleba i na nic moje tlumaczenia, ze na diecie jestem kochane dziecko
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 18:45   #3315
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

oj Eve z ciebie to niezly pedant chyba co?

a mi sonia wciska owoce- winogronka i kiwi, kiwi to zmasakrowala i wtarla w kanape a resztki wrzucila za oparcie. nawet nie wiem kiedy smarkula sie nauczyla wlazic na fotele i lawe w pokoju ale co sie odwroce to ona na wysokosciach.na szczescie schodzi tez sama bardzo sprawnie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 19:11   #3316
mushka
Raczkowanie
 
Avatar mushka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Pcynesiu-super ze masz kogos zaufanego do Adasia bedziesz spokojniejsza w pracy.
Wspolczuje tego latania i zycze zebys jednak znalazla chwilke na wypoczynek.

Czyli z @ nie mam co sie martwic dzieki.


Racja z tym terminem porodu jak ma sie na to jakis wplyw to najlepsza jest pierwsza powola mysle ze tak do wrzesnia jest ok.
Ja mialam termin na poczatek stycznia no ale Hania sie urodzila pod koniec grudnia.A ze staralismy sie pare miesiecy to juz bylo nam obojetne.
mushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 19:21   #3317
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Glam

no powiem Ci, ze MUSZE miec wszystko w okreslonym porzadku i nie znosze jak ktos lub cos mi to uniemozliwia albo psuje
Byl czas - ciaza i po, kiedy troche odpuscilam, ale moje zamilowanie do porzadku i ukladania w okreslonym porzadku wrocilo tak, mysle, ze jestem pedantka

Olek co prawda nie jest w stanie sie wspiac na kanape lub lozko, ale pieknie z nich schodzi - zsuwa sie na brzuszku
Karmi mnie wszystkim co sam akurat je i daje wciaz buzi - otwarta buzia i jezykiem i teraz jest taki kochany, przyklejony do mamusi, wciaz sie przytula, glaszcze, a dzisiaj mnie ujezdzal, ja sie polozylam na brzuchu, a Olek usiadl na mnie i podskakiwal jak na koniu - moj kregoslup nie byl zadowolony, ale Olus jak najbardziej





__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 20:33   #3318
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

taaa u nas tez zabawa w "jedzie pan" odchodzi no i karmienie obowiazkowo wszystkich wkolo czym sie da trzeba przy tym mowic dziekuje t wtedy Sonia sie strasznie cieszy ale buzi za chetnie nie daje, tzn jak ma humor to da a jak nie to w nos ugryzie

ide poszukac torcikow jakis
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 20:46   #3319
Inesss_86
Raczkowanie
 
Avatar Inesss_86
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tu i tam...
Wiadomości: 309
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Malou- No wreszcie!!! Gratulacje!!! Niezly klocuszek!!! Pewnie sie umeczylas bidulko. Zycze szybkiego powrotu do domku!!!!

Eve- Witaj w gronie pedantowow

shamrock- moze dokup sobie parasolke do wozka? Wtedy sobie tak ustawisz, zeby sloneczko nie razilo. Ja tak zrobilam i sie sprawdzilo

Nie wiem co jest dziewczyny ale od kilku dni mam problem z zalogowaniem sie na forum- ciagle mnie wyzuca Co chcem do was cos napisac, to nie nie moge. Teraz dopiero w innej przegladarce mi sie udalo ale wszytsko strasznie sie tnie. Nie wiem o co chodzi
Inesss_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 21:05   #3320
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Dzien dobry, czesc i czolem


Glam
nie pomoge
ale rzeczywiscie sprobuj sliwek, jablko, a z ta kukurydza, to cos mi sie wydaje, ze ona nie bardzo jest trawiona, za kazdym razem jak daje Olkowi odiadek, w ktorym jest kukurydza, to pozniej w kupce ta kukurydza jest w calosci

ide se polezec
hej to dalej ja 2 w 1
co do kukurydzy to tez mam wrazenie ze sie nie trawi , ale dziala

ja nie wiem ale juz mam tak wszystkiego dosc ze nie wiem. Jeszcze Malou dziciaczek nie chcial zejsc i ja tez mam dosc wysoko brzuch i moze byc podobnie , no maaaasakra

Gratulacje dla Malou
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 21:21   #3321
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

no ale Serduszko ty jeszcze nie jestes przeterminowana, daj Aleksowi szanse sie wykazac
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 21:28   #3322
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Cytat:
Napisane przez Inesss_86 Pokaż wiadomość

Eve- Witaj w gronie pedantowow



Nie wiem co jest dziewczyny ale od kilku dni mam problem z zalogowaniem sie na forum- ciagle mnie wyzuca Co chcem do was cos napisac, to nie nie moge. Teraz dopiero w innej przegladarce mi sie udalo ale wszytsko strasznie sie tnie. Nie wiem o co chodzi

To moze zalozmy nowy wateczek "miedzy nami pedantami "

Nie mam pojecia czemu sie tak dzieje, ale na pocieszenie powiem Ci, ze mam za to problem z cyfrowym polsatem - gubi sygnal, albo wcale nie ma

nigdy wczesniej sie tak nie dzialo...


Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
hej to dalej ja 2 w 1
co do kukurydzy to tez mam wrazenie ze sie nie trawi , ale dziala

ja nie wiem ale juz mam tak wszystkiego dosc ze nie wiem. Jeszcze Malou dziciaczek nie chcial zejsc i ja tez mam dosc wysoko brzuch i moze byc podobnie , no maaaasakra

Gratulacje dla Malou

Czesc "2 w 1"
"pociesze" Cie, ze mnie brzuch tez nie opadl - byc moze wlasnie znalazlysmy jakas zaleznosc? Byle przeterminowane, wywolywane, a jak u Was z brzuchem bylo ???
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 21:30   #3323
shamrock1
Raczkowanie
 
Avatar shamrock1
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 263
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Ja dostałam okres w 6 tyg po porodzie Mimo, że karmię wyłącznie piersią...

Iness, tak zrobię, kupię parasolkę, tylko szukałam dokładnie takiej jak wózek, niestety nie mogę spotkać. Pewnie kupię czarną
Ps. Czy Ty dostałaś prywatną wiadomość ode mnie?
shamrock1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 21:42   #3324
jagdeb
Rozeznanie
 
Avatar jagdeb
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 571
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

malou GRATULACJE i buziaki synka
__________________
Pozdrawiam
Jagoda


jagdeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 21:42   #3325
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

ja nie bylam przeterminowana a brzuch opadl mi bardzo szybko,kolo 34 tc
a uwierzycie? dzis rano jak sonia szla na poranna drzemke tzt jeszcze spal, polozylam sonke do lozeczka, po jakims czasie wchodze do pokoju a moje 2 aniolki spia przytulone w lozeczku soni pytam tzta co on tam robi a on mowi ze mala sie przebudzila i plakala to do niej poszedl
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 22:12   #3326
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Glam
no wlasnie - Tobie opadl, a nam nie

i lozeczko to wytrzymalo ???
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 22:18   #3327
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

Ja nie bylam przeterminowana, ale za to wywoływana i cesarkowana, bo mały siedział wysoko i ani chciał złazić w dół

Glam,
na pewno fajny widok; tz i Sońka razem śpiący.

Elcia
, torcik superowy. Pokaż jakieś foty z wesela siostry jak będziesz miała chwilkę I jak tam w ogóle minęło wesele? Kto w końcu został z Szymkiem? Było tak jak planowaliście wcześniej?

Mushko, też się cieszę, że to właśnie znajoma będzie się zajmowała Adasiem, bo tak to bym chyba zwariowała myśląc o tym jak ktoś się nim zajmuje a tu już mniej więcej wiem i bedzie dobrze.
A Ty wracasz do pracy? Bo coś chyba ostatnio wspominałaś, że tak. Dobrze pamiętam?

Co do pedantów, to ja jestem ale taka nie do końca pedantka tzn. przy tz-cie 'nie-pedancie' to se ne da

uuu coś Heksy dziś nie było
wiecie co tam u niej? zdrowa już?

Edytowane przez pcynesia
Czas edycji: 2010-07-12 o 22:20
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 22:19   #3328
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

no wlasnie dlatego mowie mi opadl i wczesnie urodzilam- wam nie opadl i sie meczylyscie na dodatek dlugo z wywolywaniem

lozeczko wytrzymalo oczywiscie bo to nie pierwszy raz tzt do niego wlazil,tylko pierwszy raz ze naprawde w nim razem spali
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 22:35   #3329
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

ha..
czyli poki co utrzymuje sie teoria, ze wysoki brzuch to przeterminowanie (bardzo prawdopodobne), wywolanko i cesareczka
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 22:41   #3330
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. II

a sprawdzmy tak- u ilu wywolywanie poszlosprawnie i nie skonczylo sie cesarka?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.