Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-05, 17:37   #3301
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

E, za duża, chyba nie mam aż tylu kosmetyków
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 20:20   #3302
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dziewczyny sciskam z Paryza przypadkiem natknelam sie tu na sephore (poszlam tlko na spacer), a tam paletka Naked Urbana. Jeeeezu i co ja mam teraz zrobic?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 20:22   #3303
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Bierz, ja sama bym chciała gdyby mnie było stać. Najpierw mi się nie podobała bo przeciez taka zwykła ale z każdym obejrzanym makijażem ślinię się coraz bardziej
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 20:32   #3304
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mnie Naked nie przekonuję, ale sama boję się co to będzie jak trafię w Paryżu na Sephorę. Ja czaję się na paletkę Too Faced.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 20:39   #3305
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Jeśli to te o których myślę to jak dla mnie za słabo napigmentowane, macałam którąś w Ldn.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 06:43   #3306
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny sciskam z Paryza przypadkiem natknelam sie tu na sephore (poszlam tlko na spacer), a tam paletka Naked Urbana. Jeeeezu i co ja mam teraz zrobic?
Bierz, nie zastanawiaj się
Sama odczuwam głód kosmetyczny i chyba zawitam w tym tygodniu do Natury po te nowe żele Kamill

Kurka, wypsikałam się właśnie próbką Halloween JdP, co za smrodziak
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 08:53   #3307
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Isa:
miała Halloween, niedawno wypsikałam butlę 100ml. Na lato może być.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 08:56   #3308
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
kochanie, mam dwie te same przegródki z Ikei co Ty. Też używałam ich do przechowywania kosmetyków, ale ostatnio przeniosłam się do dwóch małych komódek. http://lusterko-em.blogspot.com/2011...inikomoda.html
Fajne, ja w ogóle nie mam na takie miejsca, więc zostają mi przegródki w szufladzie
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ano spłukałam się doszczętnie
Ale na jakie fajne rzeczy
Też robiłam ostatnio zakupy - przedwczoraj byłam w Ikei (też mam bardzo blisko), wyszliśmy z dwoma ciemnofioletowymi poduszkami na kanapę, foremakami i puszkami na pierniki ( http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50188943/) i jeszcze pojemnikiem na jedzenie, bo ciągle nam takich brakuje.
A wczoraj się nudziliśmy, więc pojechaliśmy do Arkadii... No i weszłam do Home&You (obiecałam TŻtowi, że tylko wejdę i wyjdę)... i przepadłam, mają śliczne rzeczy na Święta - kupiłam łapkę do wyjmowania gorących rzeczy z piekarnika (a 2 miesiące temu kupiłam już taką tylko jesienną ), pojemnik na chleb i ręczniki do kuchni. No i dostałam bony rabatowe, więc po 12. listopada jeszcze tam wrócę i kupię poduszkę z reniferem i pewnie kilka innych rzeczy
I nie kupiłam nic kosmetycznego! Chciałam tylko tusz w douglasie, ale nie mieli akurat brązowego

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny sciskam z Paryza przypadkiem natknelam sie tu na sephore (poszlam tlko na spacer), a tam paletka Naked Urbana. Jeeeezu i co ja mam teraz zrobic?
Można się było tego spodziewać, że spacer skończy się w perfumerii Kupuj!


Ale fajna dziś nam się niedziela zapowiada - nigdzie nie musimy jechać, nic robić... Pojedziemy niedługo na Stare Miasto, a jak wrócimy, upiekę ciastka i zrobię ciasto na pierniki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MODERNTREE ZESTAW KUCHENNY_9.50 - 19.00 PLN_.jpg (86,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg XMAS KOMPLET RĘCZNIKÓW KUCHENNYCH_29.00 PLN_.jpg (97,3 KB, 11 załadowań)
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 09:27   #3309
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Isa:
miała Halloween, niedawno wypsikałam butlę 100ml. Na lato może być.
Na mnie pachnie świeżo, jakby kwiatowo z jakąś nutą zielonego ogórka Nazwa w ogóle nie adekwatna do zawartości.


__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:44   #3310
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Na mnie pachnie świeżo, jakby kwiatowo z jakąś nutą zielonego ogórka Nazwa w ogóle nie adekwatna do zawartości.


mi halloween kojarzy się z samymi zapachami nie nadającymi się na perfumy

Co tu tak cicho?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:53   #3311
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny sciskam z Paryza przypadkiem natknelam sie tu na sephore (poszlam tlko na spacer), a tam paletka Naked Urbana. Jeeeezu i co ja mam teraz zrobic?
Bierz. Naked jest śliczna.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mnie Naked nie przekonuję, ale sama boję się co to będzie jak trafię w Paryżu na Sephorę. Ja czaję się na paletkę Too Faced.
O, a jaka to paleta?
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też robiłam ostatnio zakupy - przedwczoraj byłam w Ikei (też mam bardzo blisko), wyszliśmy z dwoma ciemnofioletowymi poduszkami na kanapę, foremakami i puszkami na pierniki ( http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50188943/) i jeszcze pojemnikiem na jedzenie, bo ciągle nam takich brakuje.
Też ma bardzo blisko do Ikei. Fajne te pojemniki świąteczne, chyba też je kupię i będzie to taki dodatek do prezentów, tylko muszę znaleźć jakieś nowe przepisy na pierniczki i inne świąteczne ciasteczka.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 13:09   #3312
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Też ma bardzo blisko do Ikei. Fajne te pojemniki świąteczne, chyba też je kupię i będzie to taki dodatek do prezentów, tylko muszę znaleźć jakieś nowe przepisy na pierniczki i inne świąteczne ciasteczka.
Znalazłam na stronie Ikei jeszcze takie: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20188954/ ale nie ma ich w "mojej" Ikei, mam nadzieję, że się jeszcze pojawią
Ja narobiłam już ciasta na pierniki z bloga mojewypieki, robię je od kilku lat, są najlepsze - miękkie i bardzo aromatyczne, teraz ciasto musi leżakować w lodówce. A dodatkowo w grudniu będę jeszcze piekła zwykłe cienkie pierniczki trochę podobne do tych dawnych Anna's z Ikei
Jak znajdziesz dobry przepis to daj znać, bo zawsze na Święta lubię robic nowe rzeczy
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:47   #3313
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja mam dziś nudny dzień w pracy i w ogóle jestem strasznie senna Nie lubię tej późnojesiennej i zimowej zapadającej wcześnie ciemności. Mimo słonecznej aury jestem ciągle zmęczona. Godzina 16.00-17.00 a ja bym najchętniej już poszła spać
Nawet na zakupy mi się iść nie chce, chyba się wybiorę w sobotę rano. A muszę się koniecznie wybrać, bo m.in. niedługo nie będę miała czym rzęs malować
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 15:04   #3314
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale na jakie fajne rzeczy

A wczoraj się nudziliśmy, więc pojechaliśmy do Arkadii... No i weszłam do Home&You (obiecałam TŻtowi, że tylko wejdę i wyjdę)... i przepadłam, mają śliczne rzeczy na Święta - kupiłam łapkę do wyjmowania gorących rzeczy z piekarnika (a 2 miesiące temu kupiłam już taką tylko jesienną ), pojemnik na chleb i ręczniki do kuchni. No i dostałam bony rabatowe, więc po 12. listopada jeszcze tam wrócę i kupię poduszkę z reniferem i pewnie kilka innych rzeczy
I nie kupiłam nic kosmetycznego! Chciałam tylko tusz w douglasie, ale nie mieli akurat brązowego

Ale fajna dziś nam się niedziela zapowiada - nigdzie nie musimy jechać, nic robić... Pojedziemy niedługo na Stare Miasto, a jak wrócimy, upiekę ciastka i zrobię ciasto na pierniki
No fajne, fajne Próbowałam już tub Bielendy- enzymatyk fajny, rzeczywiście delikatny. Konsystencję ma żelową, przezroczysty różowy. Delikatnie pachnie, już się lubimy. Algowo błotna wypróbowana dziś rano- pomimo dodatku zapachu jedzie rybą jak trzeba Nie ma z nia papraniny bo jest już rozrobiona, fajnie ściąga. Cera czyściutka a i wykańczam jeszcze znalezioną saszetke z filtrem 50 Uriage i jestem na prawdę zadowolona z niego! Daję bardzo cieniutką warstwę bo jest taki fajny leisty - bardzo mi łagodzi ryjek i wyglądam jakbym użyła jakiegoś kremu tonujacego czy coś a próbka jest porządna, bo ma aż 5 ml.

Dobija mnie brak "połówki" takbym już chciała coś budować swojego I właśnie ten czas jesienno-zimowy jest dla mnie najgorszy

A ja małam dziwny weekend mimo wszystko- na koncert w końcu ni eposzłam bo się nei udało załatwić tańszych biletów a na cały już nie miałam, znajomych, którzy przyjechali z Rzeszowa nie udało się dorwać (za dużo miejsc i osób mieli do odwiedzenia z rodziny), więc przesiedziałam wieczór w domu z małą żurawinówką. W niedzielę darłam koty ze wszystkimi w domu, wreszcie dostałam okres i wyszłam się spotkać z Przyjacielem i jego znajomą. A ona była w rozsypce po rozstaniu i tak sobie w trójkę smętnie jeździliśmy bez celu, ładu i składu

Na jaki tusz polowałaś?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A muszę się koniecznie wybrać, bo m.in. niedługo nie będę miała czym rzęs malować
Jaq lubiłaś Falsies to sobei zobacz tę nową wersję Flared, ma takie srebrne skrzydła na tubce.

Pozbyłam się dwóch małych lakierów, bo dolałam ich więcej do mojego liliowo-burzowego frankena i wydaję Essiaka w świat- nie chce któraś Lapis of Luxury?

Wyczyściłam swatche lakierów na dysku z tych, które już mam oraz bardzo do nich podobnych i mam nową mega-listę marzeń A do tego pilnie potrzebuję krwistej czerwieni!
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:02   #3315
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
O, a jaka to paleta?
Taka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg too-faced-natural-eye-kit.jpg (103,7 KB, 28 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 17:31   #3316
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Em ta paleta na pewno jest a Sephorze na Polach Elizejskich, dzis ja ogladalam. chwilowo przeszla mi ochota na Naked, zobaczym na jak dlugo
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 21:56   #3317
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Super. Dzięki za informację.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 07:37   #3318
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mam jakąś jesienną chandrę.
Kliknęły mi się na pocieszenie 3 lakiery z Barbry po tym jak zobaczyłam limitowaną kolekcję Denim na jednym z blogów.
Wybrałam odcień 202 i do tego 2 takie rażówy: Mechaniczna pomarańcza i Hot bright pink A co!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg denim 202.jpg (20,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mechaniczna pomarancza.jpg (22,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bright hot pink.jpg (13,2 KB, 8 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 07:50   #3319
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No fajne, fajne Próbowałam już tub Bielendy- enzymatyk fajny, rzeczywiście delikatny. Konsystencję ma żelową, przezroczysty różowy. Delikatnie pachnie, już się lubimy. Algowo błotna wypróbowana dziś rano- pomimo dodatku zapachu jedzie rybą jak trzeba Nie ma z nia papraniny bo jest już rozrobiona, fajnie ściąga. Cera czyściutka a i wykańczam jeszcze znalezioną saszetke z filtrem 50 Uriage i jestem na prawdę zadowolona z niego! Daję bardzo cieniutką warstwę bo jest taki fajny leisty - bardzo mi łagodzi ryjek i wyglądam jakbym użyła jakiegoś kremu tonujacego czy coś a próbka jest porządna, bo ma aż 5 ml.
Ech, kusisz tymi maskami, zwłaszcza tą enzymatyczną, ale będę mogła ją kupić najwcześniej w styczniu... Moja algowa też śmierdzi, niby pachnie, ale co chwila czuję właśnie rybę No ale dla efektu warto się pomęczyć, zwłaszcza, że nie jest tak źle
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dobija mnie brak "połówki" takbym już chciała coś budować swojego I właśnie ten czas jesienno-zimowy jest dla mnie najgorszy
[...]

Na jaki tusz polowałaś?
nie martw się rzyrafkocie, wszystko się zmienia

2000 calorie, bardzo dawno nie miałam tego tuszu - wczoraj go kupiłam
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mam jakąś jesienną chandrę.
Kliknęły mi się na pocieszenie 3 lakiery z Barbry po tym jak zobaczyłam limitowaną kolekcję Denim na jednym z blogów.
Wybrałam odcień 202 i do tego 2 takie rażówy: Mechaniczna pomarańcza i Hot bright pink A co!
Fajne
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2011-11-08 o 07:51
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 09:35   #3320
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

W sobotę byliśmy na urodzinach kolegi i ktoś mnie zdeptał na parkiecie. Duży palec mnie boli do dzisiaj i aż się boję zmyc lakier. Mam nadzieję, że nie będzie mi schodził znowu paznokieć.

Mnie też męczy jakaś jesienna depresja, mam nadzieję, że niedługo ją pokonam, mam straszne wahania nastrojów. Idę dzisiaj na body shape, może jak się trochę poruszam, to mi się humor poprawi.

Skończył mi się żel pod prysznic i po raz pierwszy od baaardzo dawna nie mam nic w zapasie. Muszę po fitnessie się do Rossmanna przejść naprawić to niedopatrzenie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:12   #3321
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
mam straszne wahania nastrojów.
Oj ja też Obrywa się TŻowi, bo do wieczora wszystko jest super, śmiechy itp, a przed spaniem coś mi "odbija" i obrywa mu się o byle głupstwo i zasypiamy pokłóceni
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:39   #3322
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Fajne
Mam nadzieję, że na żywo będą równie oczo***e

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Skończył mi się żel pod prysznic i po raz pierwszy od baaardzo dawna nie mam nic w zapasie. Muszę po fitnessie się do Rossmanna przejść naprawić to niedopatrzenie.
Ja też jestem na kupnie żelu(i) Chcę te nowe Kamill i creme brulee z AA
Są w Naturze.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:51   #3323
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja też jestem na kupnie żelu(i) Chcę te nowe Kamill i creme brulee z AA
Są w Naturze.
no to jadę dziś do Natury bo zostały mi tylko dwie połowy żeli Palmolive, więc pora zrobić zapas
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 13:40   #3324
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ech, kusisz tymi maskami, zwłaszcza tą enzymatyczną, ale będę mogła ją kupić najwcześniej w styczniu... Moja algowa też śmierdzi, niby pachnie, ale co chwila czuję właśnie rybę No ale dla efektu warto się pomęczyć, zwłaszcza, że nie jest tak źle

nie martw się rzyrafkocie, wszystko się zmienia

2000 calorie, bardzo dawno nie miałam tego tuszu - wczoraj go kupiłam
Już nie będę, obiecuję

na razie mi się nic nie zmienia, długo to trwa...

Fuuj, nie lubię go
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W sobotę byliśmy na urodzinach kolegi i ktoś mnie zdeptał na parkiecie. Duży palec mnie boli do dzisiaj i aż się boję zmyc lakier. Mam nadzieję, że nie będzie mi schodził znowu paznokieć.
Niefajnie. Mi nie dawno pękł paznokieć w poprzek w połowie długości na kciuku i wczoraj drósł już na tyle, że zachaczyłam o kołdrę i się urwał i musiałam spiłować najkrócej jak tylko się dało

I zgubiłam gdzieś płyn do skórek dobrze, że mama ma taki sam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 13:56   #3325
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Przypomniało mi się - w zeszłym roku miałam próbkę czyścika do twarzy Lusha Aqua Marina - to był taki rybi smród, że jak powąchałam, to mi się zrobiło niedobrze. Kocica długo wąchała opakowanie Wiem, że dziewczyny nie narzekały na zapach, a ja bym nie mogła tego nałozyć na twarz:|

Ja lubiłam 2000cal, ciekawe, czy teraz nadal będę lubić Jego dodatkowym plusem jest to, że sprzedają też brązowy... takich tuszy w rozsądnej cenie jest wg mnie za mało...


Mi też ostatnio paznokcie pękają Tydzień temu dostałam drzwiami samochodu (skomplikowana sprawa ) w rękę - delikatnie, ale paznokieć na środkowym palcu mam okropny teraz, odprysnęło mi sporo lakieru razem z paznokciem, nawet nie mam jak tego skrócić, mocno zamalowałam i się bardzo w oczy nie rzuca, ale ja to widzę...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 16:42   #3326
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Przyłączam się do osób cierpiących na jesienne wahania nastroju... Na szczęście TŻ mi nie pozwala za dużo się nad sobą użalać. Ale co roku w tym okresie czuję się niezbyt dobrze.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 18:29   #3327
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Jak w numerku Happysad:
Cytat:
masz taką kwaśną minę, jak każda z was o tej porze roku
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 05:45   #3328
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Patrzcie, niby taka ładna pogoda i słoneczko a chandrę mamy. To co by było gdyby cały czas lało? Nie raz listopad witał nas deszczem i śniegiem.

Pomalowałam wczoraj pazurki srebrnym lakierem z Ori. Musiałam dać 3 warstwy a jeszcze trochę płytka przebija z pod spodu. Fajnie by na tym lakierze wyglądał jakiś brokacik, ale mój brokatowy top coat z Essence zniechęca mnie do używania, bo zmywanie tych wielkich drobinek to istna droga przez mękę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 07:21   #3329
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Kupiłąm wczoraj żel AA Creme Brulee Wąchałam nowe Kamill, ale nie kupiłam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 07:39   #3330
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Patrzcie, niby taka ładna pogoda i słoneczko a chandrę mamy. To co by było gdyby cały czas lało? Nie raz listopad witał nas deszczem i śniegiem.

Pomalowałam wczoraj pazurki srebrnym lakierem z Ori. Musiałam dać 3 warstwy a jeszcze trochę płytka przebija z pod spodu. Fajnie by na tym lakierze wyglądał jakiś brokacik, ale mój brokatowy top coat z Essence zniechęca mnie do używania, bo zmywanie tych wielkich drobinek to istna droga przez mękę
Wtedy nawet ja bym miała chandrę Póki co dobrze się trzymam, tylko raz na miesiąc trochę ryczę wieczorem, sama nie wiem czy jest to spowodowane pracą, problemami ogólnie czy pogodą, ale już następnego dnia jest dobrze
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłąm wczoraj żel AA Creme Brulee Wąchałam nowe Kamill, ale nie kupiłam
A ja wczoraj wąchałam ten żel i kupiłam tylko nowy Kamill Ten cytrynowo-słodki, bardzo podobny do takiego z Sephory tylko jakieś 10 razy tańszy A że nie chciałam kupować drugiego tak słodkiego, więc żel AA kupię innym razem

Za to... Kupiłam zestaw lakierów brokatowych Color Club w tkmaxie Ale takie ładne, tyle ich jest i za 37 złotych... to wychodzi ok. 5 zł za lakier... Uroczyście ogłaszam, że nie kupię żadnego lakieru do końca roku!
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.