Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części
Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają 28 50,91%
Zbudyniałe matki 0 0%
Rosną ciągle nasze brzuszki, coraz bardziej puchną nóżki 6 10,91%
Zbudynienia pełna głowa, nie opiszą tego słowa 5 9,09%
Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki 10 18,18%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013 6 10,91%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-24, 09:09   #3301
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
zgadłyście

mam info od Ladan

nie ma neta, dostała trzecią kroplówkę, ale ta ostatnia jakaś inna, lekarz na obchodzie mówił, że z brzuchem gorzej dostała garść tabletek i leży, serducho jej wali i głowa boli ale to niby po tej silnej dawce leków miała jeszcze pobrane 2 ampuły krwi, ale nie wie po co. i macie od niej pozdrowienia
Jejku niech sie trzyma i odpczywa.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:13   #3302
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Idę segregować ciuchy po córce, jeny ile tego jest. Większość i tak oddam bo dziewczęce a tak mi żal Będę miała okazję teraz stroić synka
parka idealnie!

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Jejku niech sie trzyma i odpczywa.
ja się zmartwiłam, że podają jej masę leków, a poprawy brak, a jest nawet gorzej
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:16   #3303
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Hej!

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Cześć!!!

Ooo ale mało popisałyście.

Dzisiaj idę do rodziców z kartonami,żeby pochować lub powywalać rzeczy z mojego panieńskiego pokoju, gdyż chcą tam mieć gościnny. I tak zajęło mi dużo czasu zebranie się na to, no bo nie powiem-troszkę to bolesne
Mój pokój panieński zaadaptowała moja młodsza siostra - dzień po ślubie Nie mogła się doczekać od dawna aż zrobi sobie tam sypailnię

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość

przepraszam ale nie dam rady tyle nadrobić pędzicie jak szalone
wróciliśmy wakacje baaardzo udane, było super... ciężko teraz wrócić do rzeczywistości


w środę mam wizytę i mam nadzieję że w końcu poznam płeć, także proszę o kciuki
dzisiaj w nocy tż pierwszy raz poczuł jak dziecko szaleje w brzuchu... i dzisiaj cały szczęśliwy

i zdjęcie
Załącznik 5261287
Witaj z powrotem

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
zgadłyście

mam info od Ladan

nie ma neta, dostała trzecią kroplówkę, ale ta ostatnia jakaś inna, lekarz na obchodzie mówił, że z brzuchem gorzej dostała garść tabletek i leży, serducho jej wali i głowa boli ale to niby po tej silnej dawce leków miała jeszcze pobrane 2 ampuły krwi, ale nie wie po co. i macie od niej pozdrowienia
Ojej Myślę o nich i trzymam kciuki jeszcze mocniej. Musi być lepiej!
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:17   #3304
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
parka idealnie!


ja się zmartwiłam, że podają jej masę leków, a poprawy brak, a jest nawet gorzej
Dobrze, że się zmusiła na ten szpital, no nic trzymamy kciuki
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:18   #3305
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
parka idealnie!


ja się zmartwiłam, że podają jej masę leków, a poprawy brak, a jest nawet gorzej
Faktycznie, ale pozostaje nam wierzyć że jest w dobrych rękach, i trzymać mocno kciuki za poprawę.
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:22   #3306
agusiamaskota
Wtajemniczenie
 
Avatar agusiamaskota
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 474
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
zapomniałam dodać, że: witam się w 24 tc


Dziewczyny jak to jest ze znieczuleniem zewnątrzoponowym? Jest odpłatne? Ile kosztuje?

Wczoraj z TŻ zamówiliśmy tapety do pokoju Obkupiliśmy maluszka I siebie w rosmannie bo promocja jest na wszystkie kosmetyki -40%.
__________________
Maja
28.09.2013r.



Mama foka
Skalpel 46/100 -> nike run

Edytowane przez agusiamaskota
Czas edycji: 2013-05-24 o 09:25
agusiamaskota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:31   #3307
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

a ja dzisiaj poleżę, bo wczoraj od rana na nogach i tak nam zeszło do 19:00 a brzuch nieco się stawiał wieczorem
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 09:32   #3308
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość

a widzisz a tak się bałaś że nie będzie Go, to fajnie że się udało, ja jak narazie tylko sama chodziłam, może się uda którymś razem iść razem
dokładnie ale na szczęście sama nie musiałam tam być! ale wizyta przebiegła też sympatycznie non stop się śmialiśmy no i z maluszkiem wszystko jest dobrze wiec się bardzo cieszymy
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:39   #3309
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

na moim suwaczku jest napisane, że maluszek ma ok 32cm mój synuś
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:41   #3310
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
BTW melduje się po USG Synek pozostaje syneczkiem Wszystko jest na swoim miejscu i w normie i waży 694gramy Termin praktycznie taki sam jak z USG w 12tc i z miesiączki czyli 8-9 września. Aha i już jest syneczkiem mamuni z mamusinym noskiem i w ogóle podobny do Adiego Jestem zakochana
hmmm mnie lekarz powiedzial na polowkoym , ze nie wyliczy mi terminu porodu bo na tym etapie to nie ma sensu bo jest zbyt duza rozbieznosc z rzeczywistoscia. ze podobno pierwsze usg najlepeij wylicza

Gratuluje syneczka


Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
OFICJALNIE SIĘ POCHWALĘ :

czułam kopniaki pod ręką

Gratulacje




A ja wczoraj miałam hardcorowy wieczór. Pokłóciłam sie z TŻ i to tak, że koniec swiata- ostatnia taka klotnia chyba byla rok temu. Najgorsze ze zaczał mnie kłuć brzuch z prawej strony - i to tak strasznie ze lezalam na lozku i plakalam. Zadzwonilam do mojej gin, powiedziala ze jak po lekach nie przejdzie to mam na IP jechac. Zazyłam nospe, 4 magnezy i po godzinie odpuscilo, ale do dzis czuje dyskomfort. TŻ dyskomfort bedzie juz czul do porodu bo wystraszyl sie tak, że zaczał panikowac- czym mnie wkurzył jeszcze bardziej. Ja wyje z bólu a ten lata po domu, klnie i chce mi stopy masowac/robic herbate itp. teraz brzmi to zabawnie, ale wczoraj mialam ochote ukręcic mu kark
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:44   #3311
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
dziewczyny leżące w jakich pozycjach wy leżycie??
ja dziś cały dzień prawie w łóżku wierce się i aż mnie brzuch zaczął boleć, ale może to z nerwów bo się wczoraj z mężem pokłóciłam
A różnie... na boku, drugim boku, na plecach, półleżę, a czasami siedzę - gin pozwoliła

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
ja już niby lepiej się czuje, choć głowa mnie trochę boli, gorączka dalej 37,5 na noc sprawdzę jeszcze i paracetamol wezmę jak będzie dalej taka.
zaraz mam nadzieję że nadrobię wszystkie strony to pocytuję resztę

no ja jestem za przeniesieniem się jak wszystkie urodzimy nie wolno nikogo omijać czy zapominać o kimś, jest wątek 2 miesięcy więc będziemy do końca o ile czas pozwoli i dzieci na to, ale myślę że tak
Oby przeszło jak najszybciej
Jestem za! Będzie zbiorowe przenoszenie

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Wkoorwia mnie teściowa bo twierdzi, że mnie nogo bolą od siedzenia przy komputerze . No i każe mi chodzić i ćwiczyć .Gdzie 2 lekarzy o połozna mi wydało zupełnie inną opinie, mam siedzieć na tyłku albo leżeć i absolutnie żadnych ćwiczeń.I jeden nie wiedział co powiedział drugi więc sie nie zmówili.
Olej teściową
Swoją drogą mam nadzieję, że mi gin w poniedziałek odwiesi zakaz ruchu i leżenie, bo jak nie zacznę czegokolwiek robić, to moje nogi znikną w powodzi cellulitu

Cytat:
Napisane przez Snow_White1 Pokaż wiadomość
U mnie, jak bylam w szpitalu, jako wskazania wymienili: szczuplosc,.nerwowosc i blyszczace oczy..
A tak, jak leżałam po poronieniu, to też wszystkie siostry pytały, czy nie mam problemów z tarczycą (jedna twierdziła w ogóle, ze na pewno mam i na pewno od tego tam trafiłam), bo mi tak oczy błyszczą... a ja po prostu szkła kontaktowe noszę

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
wiem tylko, ze mam zagrozona ciaze. o 18 dostalam kroplowke i dopiero 100 ml mi zeszlo
Trzymaj się mocno Kochana

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
BTW melduje się po USG Synek pozostaje syneczkiem Wszystko jest na swoim miejscu i w normie i waży 694gramy Termin praktycznie taki sam jak z USG w 12tc i z miesiączki czyli 8-9 września. Aha i już jest syneczkiem mamuni z mamusinym noskiem i w ogóle podobny do Adiego Jestem zakochana
Gratuluję Fest chłopak

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy takie łozeczko z fioletem pasuje dla chłopca, czy nie za bardzo ;> ?
Lózeczko bedzie u nas w sypialni, a sypialnie mamy fioletową, wiec myslalam nad fioletowym łózeczkiem dla synalka, ewentualnie wziełabym biały albo ecru zestaw, bo niebieski czy zielony nie bardzo
nam pasuje
Pasuje jak najbardziej - bardzo ładne
Ecru myślę też by fajne było, białego bym nie brała, bo jeśli słabsza jakość materiału, to Ci może zszarzeć albo zżółknąć. Aha i jak napisały dziewczyny... baldachimu bym po prostu nie montowała...kurzołap

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dzisiaj idę do rodziców z kartonami,żeby pochować lub powywalać rzeczy z mojego panieńskiego pokoju, gdyż chcą tam mieć gościnny. I tak zajęło mi dużo czasu zebranie się na to, no bo nie powiem-troszkę to bolesne
Heh Motylku, taka kolej rzeczy
Pamiętam jak wyprowadzałam się do naszego mieszkania i zabierałam wszystko z pokoju i w ogóle mieszkania rodziców.... bosz, jak ja się wtedy rozryczałam

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
mam info od Ladan

nie ma neta, dostała trzecią kroplówkę, ale ta ostatnia jakaś inna, lekarz na obchodzie mówił, że z brzuchem gorzej dostała garść tabletek i leży, serducho jej wali i głowa boli ale to niby po tej silnej dawce leków miała jeszcze pobrane 2 ampuły krwi, ale nie wie po co. i macie od niej pozdrowienia
O cholera... uściśnij ja mocno smskiem Niech się mocno trzyma i niech wreszcie będzie poprawa

Matal, nie zacytowało mi się... śliczne masz dzieciaki

A ja mam zaciesz od rana, bo odkryłam (po 2 i pół roku), że mój ekspres do kawy potrafi spieniać mleko W sumie na tylko trzy funkcje - robi espresso, gotuje wodę i właśnie spienia, ale jakoś wcześniej nie wpadłam na to, żeby użyć guzika
Wypiłam więc sobie kawę z ciepłym mlekiem (bez konieczności podgrzewania go w garnku) i jestem happy

A jeszcze Bartek zabiera mnie dzisiaj do groty solnej i na gyrosa... fajny dzień się zapowiada Gdyby jeszcze mnie łeb przestał boleć, to w ogóle byłoby cudownie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 09:52   #3312
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
BTW widzę że mój tż ku mojej radości zrezygnowała z imienia Damian i teraz skłania się ku Dominikowi Nawet mi Adiego nastawia że będzie braciszek Dominik Ale jakie jest zdrobnienie od Dominik? Doniu?Domi?misiu? Są jeszcze jakieś??? Mój Julek , Wojtek i Tymek nie przejdą więc muszę iść troszkę na kompromis
Mojego kolegę Dominika nazywają Dymek, ale mi się nie podoba. Przeważnie Dominik/Dominika to Misiek/Miśka, ale ja bym po prostu Dominiczek zdrabniała bez skracania.
Bardzo ładne imię

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
Heeejka, wróciłam do Was wczoraj wieczorem i nadrobiłam ale już nie odpisywałam bo padłam... Taka zgaga, że szok!
Ladan trzymajcie się tam!

Dziewczynom po wczorajszych wizytach gratuluję, zdjęcia super dodałyście.

A ja wczoraj byłam na tych zakupach. Myślałam, że TŻ sobie daruje a on się twardo ze mną wybrał... No gdyby nie on to na pewno kupiłabym więcej

kupiłam córce miętowe rurki w cubusie
A tż jakieś alladynki wygrzebał z muminkiem, powiedział, że musimy kupić bo on zawsze lubiał. No i gatki w kratkę i super miękkiego pajaca z polaru, będzie na chłodne dni
Śliczne ciuszki fajne kolorki i wzorki. Ja też wczoraj zrobiłam większe zakupy na all. Pierwsze większe zaznaczam Myślicie, że dziewczynka w tym będzie się ładnie prezentować: http://allegro.pl/mothercare-komplet...247723807.html Zestawik wydaje się uniwersalny nie? nie chcę w samych różach córcię ubierać.

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
Hej!
Mój pokój panieński zaadaptowała moja młodsza siostra - dzień po ślubie Nie mogła się doczekać od dawna aż zrobi sobie tam sypailnię
Mój młodszy braciak też od razu po ślubie zgarnął mój pokój. Taka kolej rzeczy, ale sentyment pozostaje i jak przyjeżdżam do rodziców to często tam przesiaduje i leże na łóżku

Trzymam mocno kciuki za Ladan. Oby wszystko dobrze się skończyło. Pobrali jej krew na czczo to normalne. Zawsze tak robią, a kroplówki pewnie dostaje z siarczanem magnezu zapobiegające przedwczesnym porodem i coś tam jeszcze. Po magnezie robiło mi się bardzo gorąco i bolała mnie głowa, ale słyszałam o gorszych reakcjach. Zależy od organizmu. Najważniejsze, żeby pomogło. Kaska87 pozdrów ją tam o nas!

Mnie znowu dziwnie kłuje w boku dołu brzucha :/ mam nadzieje, że to nie zapowiedź czegoś złego ale brzuch miękki i żadnych skurczy, więc może tylko to rozciaganie wzięłam leki i leżę. Oby przeszło
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 09:59   #3313
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Śliczne ciuszki fajne kolorki i wzorki. Ja też wczoraj zrobiłam większe zakupy na all. Pierwsze większe zaznaczam Myślicie, że dziewczynka w tym będzie się ładnie prezentować: http://allegro.pl/mothercare-komplet...247723807.html Zestawik wydaje się uniwersalny nie? nie chcę w samych różach córcię ubierać.
Bardzo ładny zestaw. Ja w ogóle jestem dziwna, bo ja uwielbiam takie jasne ciuszki.
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:06   #3314
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

całe szczęście, że Ladan jest w szpitalu w takiej sytuacji
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:10   #3315
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
parka idealnie!
Ponoć

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
zgadłyście

mam info od Ladan

nie ma neta, dostała trzecią kroplówkę, ale ta ostatnia jakaś inna, lekarz na obchodzie mówił, że z brzuchem gorzej dostała garść tabletek i leży, serducho jej wali i głowa boli ale to niby po tej silnej dawce leków miała jeszcze pobrane 2 ampuły krwi, ale nie wie po co. i macie od niej pozdrowienia
Trzymam za nią żeby wszystko się unormowało i szybko wróciła do domu

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Śliczne ciuszki fajne kolorki i wzorki. Ja też wczoraj zrobiłam większe zakupy na all. Pierwsze większe zaznaczam Myślicie, że dziewczynka w tym będzie się ładnie prezentować: http://allegro.pl/mothercare-komplet...247723807.html Zestawik wydaje się uniwersalny nie? nie chcę w samych różach córcię ubierać.
...
Mnie znowu dziwnie kłuje w boku dołu brzucha :/ mam nadzieje, że to nie zapowiedź czegoś złego ale brzuch miękki i żadnych skurczy, więc może tylko to rozciaganie wzięłam leki i leżę. Oby przeszło
Mi się podoba

możliwe, że to tylko rozciąganie.



Ja powiem Wam szczerze, że jak tak teraz sobie przypomnę to panikowałam trochę w tamtej ciąży. Jak mnie w pachwinach bolało czy brzuch się spinał. Teraz jeśli spina się tylko czasem i na krótko to do głowy nie biorę a w pachwinach boli cały czas. Rozchodzi mi się pewnie wszystko.
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:14   #3316
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez katarzyna2811 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny zestaw. Ja w ogóle jestem dziwna, bo ja uwielbiam takie jasne ciuszki.
Dziękuję. Ja też lubię takie kolorki Przez przypadek znalazłam ten komplecik.
A tak się zastanawiam, czy planujecie przekuwać uszy swoim małym dziewczynkom? w jakim wieku można?

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
całe szczęście, że Ladan jest w szpitalu w takiej sytuacji
Dokładnie! dobrze, że ją TŻ przypilnował.
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:14   #3317
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Dziewczyny byłam w Biedrze-jakie tam są śliczne naklejki do pokoiku dziecięcego! Normalnie wybór taki,że szok.Są śliczne dla chłopców w jakieś autka, statki itp, a dla dziewczynek w różne sówki, księżniczki, motylki. I niektóre są takie fajne,jakby z gąbeczką w środku

Ja znalazłam kilka z motywem safari i aż dzwoniłam do biednego męża, bo nie mogłam się zdecydować. Są za 9 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1120453.jpg (106,1 KB, 30 załadowań)
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:16   #3318
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam w Biedrze-jakie tam są śliczne naklejki do pokoiku dziecięcego! Normalnie wybór taki,że szok.Są śliczne dla chłopców w jakieś autka, statki itp, a dla dziewczynek w różne sówki, księżniczki, motylki. I niektóre są takie fajne,jakby z gąbeczką w środku

Ja znalazłam kilka z motywem safari i aż dzwoniłam do biednego męża, bo nie mogłam się zdecydować. Są za 9 zł
też je wczoraj oglądałam
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:17   #3319
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

ja chcę taką http://allegro.pl/piekna-naklejka-mi...268919646.html
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 10:19   #3320
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
jestem
Ha, mówiłam, że tż'tem się zajmujesz i dlatego Cię nie ma

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
mam info od Ladan

nie ma neta, dostała trzecią kroplówkę, ale ta ostatnia jakaś inna, lekarz na obchodzie mówił, że z brzuchem gorzej dostała garść tabletek i leży, serducho jej wali i głowa boli ale to niby po tej silnej dawce leków miała jeszcze pobrane 2 ampuły krwi, ale nie wie po co. i macie od niej pozdrowienia

Ale nic nie powiedzieli jej?? Jak szyjka?? Trzyma??
O rany, zaczynam się o nią poważnie martwić, miałam nadzieję, że jak pojedzie, to jej powiedzą, że ma dalej leżeć, dadzą leki, ale że to nic poważnego
Kaśka, przekaż jej milion kciuków za nią i za Julcię i powiedz, że jesteśmy z nią myślami!

Cytat:
Napisane przez agusiamaskota Pokaż wiadomość


Dziewczyny jak to jest ze znieczuleniem zewnątrzoponowym? Jest odpłatne? Ile kosztuje?
Zależy od szpitala. Kiedyś było rozporządzenie, że ma być za darmo, a i tak pobierali w niektórych
W niektórych w ogóle nie ma, w innych płatne, w innych za darmo. Spytaj tam, gdzie chcesz rodzić
Ja wybrałam szpital, który ma porodówkę po remoncie i ZZO za darmo

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
A ja mam zaciesz od rana, bo odkryłam (po 2 i pół roku), że mój ekspres do kawy potrafi spieniać mleko W sumie na tylko trzy funkcje - robi espresso, gotuje wodę i właśnie spienia, ale jakoś wcześniej nie wpadłam na to, żeby użyć guzika
Wypiłam więc sobie kawę z ciepłym mlekiem (bez konieczności podgrzewania go w garnku) i jestem happy

A jeszcze Bartek zabiera mnie dzisiaj do groty solnej i na gyrosa... fajny dzień się zapowiada Gdyby jeszcze mnie łeb przestał boleć, to w ogóle byłoby cudownie
za nowe odkrycia w ekspresie Miłe zaskoczenie, co?
Ja do tej pory nie wiem, co umie mój robot kuchenny, bo 3/4 części jeszcze nie używałam i nie wiem, do czego są


Ja też wczoraj się ścięłam z tż i to tak, że 4 No-spa forte poszła w ruch On zestresowany, bo za dużo na głowie, ja zestresowana, bo leżę i nic nie mogę zrobić, a do tego Edi się rozłożył
Także teraz dodatkowo mnie głowa boli od płaczu wczorajszego i siedzimy z Edzikiem, bo miał ponad 38 stopni rano
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:20   #3321
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Vea ja ten pokój opuściłam od razu po ślubie i partiami wywoziłam wszystkie rzeczy.te,które tam zostały nie są mi widocznie potrzebne, skoro od takiego czasu nawet na nie nie patrzyłam. No ale przykro tak zupełnie opróżnić ten pokój

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
zgadłyście

mam info od Ladan

nie ma neta, dostała trzecią kroplówkę, ale ta ostatnia jakaś inna, lekarz na obchodzie mówił, że z brzuchem gorzej dostała garść tabletek i leży, serducho jej wali i głowa boli ale to niby po tej silnej dawce leków miała jeszcze pobrane 2 ampuły krwi, ale nie wie po co. i macie od niej pozdrowienia
Ojeju, to dobrze,że tam jest

Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
Hej!



Mój pokój panieński zaadaptowała moja młodsza siostra - dzień po ślubie Nie mogła się doczekać od dawna aż zrobi sobie tam sypailnię



Witaj z powrotem



Ojej Myślę o nich i trzymam kciuki jeszcze mocniej. Musi być lepiej!
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
na moim suwaczku jest napisane, że maluszek ma ok 32cm mój synuś
U mnie najpierw się brat wyprowadził, potem ja. Więc rodzice mają dwie wolne sypialnie + gabinet,który ewentualnie też mógłby być przecież sypialnią.
A Teściowie to już w ogóle-mają 3 wolne sypialnie + gabinet.

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
hmmm mnie lekarz powiedzial na polowkoym , ze nie wyliczy mi terminu porodu bo na tym etapie to nie ma sensu bo jest zbyt duza rozbieznosc z rzeczywistoscia. ze podobno pierwsze usg najlepeij wylicza

Gratuluje syneczka





Gratulacje




A ja wczoraj miałam hardcorowy wieczór. Pokłóciłam sie z TŻ i to tak, że koniec swiata- ostatnia taka klotnia chyba byla rok temu. Najgorsze ze zaczał mnie kłuć brzuch z prawej strony - i to tak strasznie ze lezalam na lozku i plakalam. Zadzwonilam do mojej gin, powiedziala ze jak po lekach nie przejdzie to mam na IP jechac. Zazyłam nospe, 4 magnezy i po godzinie odpuscilo, ale do dzis czuje dyskomfort. TŻ dyskomfort bedzie juz czul do porodu bo wystraszyl sie tak, że zaczał panikowac- czym mnie wkurzył jeszcze bardziej. Ja wyje z bólu a ten lata po domu, klnie i chce mi stopy masowac/robic herbate itp. teraz brzmi to zabawnie, ale wczoraj mialam ochote ukręcic mu kark
Nie przejmuj się TŻem, głuptas jeden!
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:21   #3322
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Śliczne ciuszki fajne kolorki i wzorki. Ja też wczoraj zrobiłam większe zakupy na all. Pierwsze większe zaznaczam Myślicie, że dziewczynka w tym będzie się ładnie prezentować: http://allegro.pl/mothercare-komplet...247723807.html Zestawik wydaje się uniwersalny nie? nie chcę w samych różach córcię ubierać.



Mój młodszy braciak też od razu po ślubie zgarnął mój pokój. Taka kolej rzeczy, ale sentyment pozostaje i jak przyjeżdżam do rodziców to często tam przesiaduje i leże na łóżku
jasne, że dla dziewczynki pasuje, z resztą na pewno te rzeczy z zestawu będziesz łączyć z innymi rzeczami

Jak ja się wyprowadziłam to mój młodszy brat nawet moje łóżko przygarnął bo ma podnoszone oparcie pod głowę
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:22   #3323
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Ja tych naklejek nie mam na ścianę, bo na ścianie będę mieć malunek
Ale pomyślałam,że można przykleić na drzwi, lub mebelki.
A mój mąż mówi,że na szyby na oknie balkonowym dla bezpieczeństwa-żeby mała w nie nie właziła
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:23   #3324
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

mój się zaczyna oswajać z córką
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:24   #3325
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

A my zrezygnowaliśmy z naklejki, bo mama wyszyje haftem krzyżykowym obrazek z imieniem, datą urodzenia, wagą i cm.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:25   #3326
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

a ja sobie wczoraj wieczorem z męża zrobiłam poduchę-rogala

co do pokoiku to ja Wam pokażę mniej-więcej jaki bym chciała dla Misia
wiem, że meble będą na pewno białe, resztę muszę jeszcze z mężonem uzgodnić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 (1).jpg (24,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (3).jpg (39,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (7).jpg (36,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (8).jpg (30,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (6).jpg (55,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (20).jpg (37,2 KB, 23 załadowań)
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:29   #3327
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
mój się zaczyna oswajać z córką
to super ah Ci faceci

ciekawe czy mąż da radę iść teraz ze mną na wizytę-mam 8.06 bo na tą kolejną 29.06 to ma mieć wolne bo mieli podać jakie chcą wolne dni czy ktoś potrzebuje w jakimś konkretnym terminie fajnie, bo wtedy mam jeszcze urodziny i tak myślę, że na tej wizycie to będę miała to 3 genetyczne już bo to będzie 30tc
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:30   #3328
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a ja sobie wczoraj wieczorem z męża zrobiłam poduchę-rogala

co do pokoiku to ja Wam pokażę mniej-więcej jaki bym chciała dla Misia
wiem, że meble będą na pewno białe, resztę muszę jeszcze z mężonem uzgodnić
Bardzo ładne aranżacje
Ja bym teraz zupełnie inny zrobiła niż 2,5 roku temu
Ale w sumie za jakiś czas i tak trzeba będzie coś odmalować, bo ściany to jednak dzieci szybko załatwiają, to mam czas na planowanie
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:32   #3329
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

My mamy trzy pokoje w mieszkaniu w Polsce, jeden zajmuje mój brat z żoną, drugi jest mój, trzeci salon z gościnną sypilanią dla mamy.


Mój brat się buduje, więc się też wyprowadzi, ale nie zajmuje naszych pokoi teraz jak mieszka sam z zoną. Korzystają jedynie z salonu i swojej sypialni.

Mój TŻ ma przerabane, oni mają dom jednorodzinny i parę pokoi wolnych jest, ale teraz w lato jest problem, jak wszystkich ułożyć, bo nikt tak naprawdę nie ma swojego pokoju, i TŻ zawsze mówi, że nie czuje się tam jak w domu, że bardziej u mnie czy u moich dziadków się tak czuł, bo zawsze jasno określone czyj pokój jest czyj.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:34   #3330
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Butterfly, mu kupiliiśmy właśnie te naklejki z sówkami Nie wiem co mnie na sówki wzięło ostatnio...

Dostalismy dzis zamówioną zabaweczkę http://allegro.pl/lamaze-zawieszka-s...233877389.html Jest super, wielkości dłoni + zwisające elementy. W sowie jest dzwoneczek, jej skrzydełka szeleszczą. Chmurka to piszczek, w słoneczku jest lustereczko, listek to gryzaczek.

Zuzince sie bardzo spodobała, cudownie mnie pokopała. Jeszcze nigdy nie była tak aktywna jak dziś
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.