Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-28, 18:50   #3331
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Tęcza bedzie moja!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mi wpadla w oko :P
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 06:03   #3332
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No to widzenie mnie nie urządza next time proszę mi kliknąć albo napisać smsa heheh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodziło mi o to, że się pojawia i jest do złapania, nie zniknął.
Nie robię zakupów ludziom, których nie znam.
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 07:23   #3333
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, że się pojawia i jest do złapania, nie zniknął.
Nie robię zakupów ludziom, których nie znam.
No ja obstawiam też, że może wskoczyć asortyment zmienia się codziennie.

A widzisz, a ja Cię kojarzę z forum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 09:29   #3334
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Nie robię zakupów ludziom, których nie znam.
Kissulka, rozumiem, ale jesli moge wtrącic, to znam Mari z forum już dłuuugo i wiem, ze jej spokojnie można pomóc z zakupem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 11:04   #3335
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kissulka, rozumiem, ale jesli moge wtrącic, to znam Mari z forum już dłuuugo i wiem, ze jej spokojnie można pomóc z zakupem
Ok, po takim zapewnieniu będę zwracać uwagę, czy królewicz się nie pojawił
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 11:20   #3336
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kissulka, rozumiem, ale jesli moge wtrącic, to znam Mari z forum już dłuuugo i wiem, ze jej spokojnie można pomóc z zakupem
To żeby nie robić sobie z gęby cholewy i sprostać wymaganiom to za królewicza oddaje koronę i pół królestwa a serio to zwracam wszelkie koszty

Jestem zła na siebie, bo widziałam to małe badziewie, ale się za długo zastanawiałam i teraz brak wszędzie ;/ u mnie ta żaba wyprzedala się ponoc już przed świętami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kissulka Pokaż wiadomość
Ok, po takim zapewnieniu będę zwracać uwagę, czy królewicz się nie pojawił


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 11:42   #3337
misia2211
Raczkowanie
 
Avatar misia2211
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 437
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

N/A jubitom jest zabol za 195 zl


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misia2211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-29, 13:53   #3338
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam takie pytanie odnośnie Pandory, bo przymierzam się do zakupu bransoletki, ale online. Kompletnie nie wiem w co 'uderzać"? Boję się, że te bransoletki będą mi wyrywać włoski?
To już zależy, co kto lubi. Dziewczyny wyżej pisały,że są zwolenniczkami bangle, ja natomiast zaczynałam od dwóch bransoletek moments żmijek z gwintami na klipsy i uważam,że to był bardzo dobry wybór. Rodzaj zapięcia dobrałam taki, jaki wizualnie mi się najbardziej podobał, czyli okrągły tt z cyrkoniami. Mierzyłam też baryłkę i serduszko i mnie trudniej było te zapiąć, a poza tym wizualnie mi się nie podobały,ale to moja subiektywna opinia. Mam też dwie bangle- jedną półotwartą tt, drugą śnieżynkę i też bardzo je lubię, ale to już zupełnie inna bajka.
odpowiada mi, ze mają gwinty na klipsy, lubię kiedy bransoletka jest podzielona na 3 części i charmsy nie latają po całej bransoletce. Gumki pod klipsy, to już nie jest to samo, mam takowe w bangle i to już nie jest tak stabilne, jakąś tam rolę spełnia, ale wiadomo, mimo wszystko przesuwa się. Ale co kto lubi.
Ps. też jestem z tych trochę włochatych i nic takiego się nie dzieje
Gdyby któraś z Was widziała w swoich salonach ażurowe gwiazdki, albo złapała jakimś cudem na estore, to błagam, miejcie mnie w pamięci...

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-12-29 o 14:34
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 16:23   #3339
Diedra
Raczkowanie
 
Avatar Diedra
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 122
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ja wczoraj pojechałam przed 11 do salonu, bo chciałam kupić do pary ażurowe gwiazdki. Ludzi prawie nie było (oglądali sobie w gablotkach biżuterię), a na obsługę mimo to musiałam czekać ponad kwadrans. Jak zapytałam o produkt używając nazwy katalogowej, pani stwierdziła, że nie wie, co to jest i żeby jej to opisać. Po czym zaczęła przeglądać skserowany papierowy katalog wyprzedażowy i stwierdziła, że nie ma Spytałam o niebieskie fasetki petite, też ta sama odpowiedź, jakaś taka zniesmaczona wyszłam.
Za to dzisiaj na ekokarat udało mi się te gwiazdki upolować, a już myślałam,że bez szans, bo na estore nie było ich przynajmniej od czwartku

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Wkleję link do zapowiedzi całej kolekcji wiosennej, bo może ktoś nie wie, gdzie szukać
http://www.morapandorablog.com/2017/...n-sneak-peeks/
Dla mnie śmiech na sali.I to,że odchodzą od złota, a idą w pozłacanie... A ceny pewnie będą nadal takie same...
Bleuclair, ja wczoraj naskrobałam oficjalnego maila do Pandory, opisując fatalną obsługę w tym samym (chyba?) salonie.
Kobiety ignorowały klientki, nie pokazywały towaru, nie udzielały pełnych odpowiedzi, nie miały pojęcia, co jest co.

Jeśli mogłabym coś zasugerować, napisz również. Jeśli nie będziemy zwracać firmom uwagi na problemy w ich salonach, nie będą mieli o tym pojęcia i nic się nie zmieni.
Diedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 17:52   #3340
farbowana26
Raczkowanie
 
Avatar farbowana26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Przemysl
Wiadomości: 325
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

witam,oto moje łupy z sale.Wreszcie zamówiłam kochany charms orchidea <piekny>oraz łancuszek zabezpieczający do mojej lezacej od 3 miesiecy bransoletki pave.I jak to w zyciu bywa wszystko nam kobietom gusta się zmieniają-po pierwsze zakochana jestem w charmsach laminowanych.Pare charms kupiłam sobie na 10 rocznice ślubu i uwielbiam ten typ,po drugie łancuszej nowy zabezpieczający miał byc do pave,niestety przytłaczał ja wiec zamieniałam łancuszki i jest juz ok wizualnie.Proszę zwrócic uwage bransoletki kupione w tym samym czasie,rozm identyczny a ta zwykła naciagneła sie w sposób mnie drazliwy i sie wygina.Lubię branzoletki sztywne <tak mi sie wydaje choc to moje pierwsze niestety nie mogłam osobiscie kupic bangle>i miała sie naciagnąc do roku a tu 3 miesiace ani w niej nie spie ani sie nie kąpię i tylko 3 charmsy były na niej a rozciagnela sie jak dzika.Oczywiscie teraz ulubiona to pave bo sztywna.Łancuszek zabezpieczający jest jeden na 4 cm drugi na 5 i jest ogromna roznica,juz wiem dlaczego był nowy kulki z kokardkami tak drogi bo jest cięzki i ogromny.Mam nadzieje ze nowy bedzie działac gdyz mi branzoletki sie rozpinają .Pozdrawiam ciepło i dziękuję za porady,mam suba wiec codziennie czytam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pandora.jpg (69,1 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pandora 2.jpg (109,2 KB, 124 załadowań)

Edytowane przez farbowana26
Czas edycji: 2017-12-29 o 19:34
farbowana26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 19:12   #3341
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Diedra Pokaż wiadomość
Bleuclair, ja wczoraj naskrobałam oficjalnego maila do Pandory, opisując fatalną obsługę w tym samym (chyba?) salonie.
Kobiety ignorowały klientki, nie pokazywały towaru, nie udzielały pełnych odpowiedzi, nie miały pojęcia, co jest co.
Jeśli mogłabym coś zasugerować, napisz również. Jeśli nie będziemy zwracać firmom uwagi na problemy w ich salonach, nie będą mieli o tym pojęcia i nic się nie zmieni.
ja mialam na mysli salon w Lublinie, a Ty? Bardzo rzadko tam zagladam, bo za kazdym razem czułam się tam niefajnie. Zakupow dokonuję na ogol na estore lub innych partnerskich albo dolaczam sie do spolkowych zakupow z dziewczynami na fejsie. Ale fakt- maila mogę skrobnac.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-29, 20:17   #3342
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez misia2211 Pokaż wiadomość
N/A jubitom jest zabol za 195 zl


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety już nie ma ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 23:39   #3343
Diedra
Raczkowanie
 
Avatar Diedra
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 122
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
ja mialam na mysli salon w Lublinie, a Ty? Bardzo rzadko tam zagladam, bo za kazdym razem czułam się tam niefajnie. Zakupow dokonuję na ogol na estore lub innych partnerskich albo dolaczam sie do spolkowych zakupow z dziewczynami na fejsie. Ale fakt- maila mogę skrobnac.
Ja również Lublin. Niestety, po wykluczeniu salonów franczyzowych (swoją drogą ciekawe co się stało?) nie mamy wyboru - została tylko Pandora w Plazie. Mam nadzieję, że otworzą coś jeszcze, bo korale lubię poprzymierzyć na branso przed zakupem, a Plaza mnie zniechęciła ostatnimi wyczynami.
Zrobiłam za to przed chwilą zamówienie ze strony, ciekawe kiedy dojdzie paczucha

Trochę mnie martwi pogłoska, że Pandora rezygnuje ze złota i TT na rzecz pozłoceń Nie ma opcji, żeby to się na dłuższą metę nie wycierało...

EDIT: Farbowana, piękny początek kolekcji Kocio i pieseł czaderskie

Edytowane przez Diedra
Czas edycji: 2017-12-30 o 23:45
Diedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 17:15   #3344
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Dziewczyny, macie gdzieś zachomikowane więcej zdjęć nowej kolekcji? Na morapandora już usunięte.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 17:39   #3345
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Diedra Pokaż wiadomość
Ja również Lublin. Niestety, po wykluczeniu salonów franczyzowych (swoją drogą ciekawe co się stało?) nie mamy wyboru - została tylko Pandora w Plazie. Mam nadzieję, że otworzą coś jeszcze, bo korale lubię poprzymierzyć na branso przed zakupem, a Plaza mnie zniechęciła ostatnimi wyczynami.
Zrobiłam za to przed chwilą zamówienie ze strony, ciekawe kiedy dojdzie paczucha

Trochę mnie martwi pogłoska, że Pandora rezygnuje ze złota i TT na rzecz pozłoceń Nie ma opcji, żeby to się na dłuższą metę nie wycierało...

EDIT: Farbowana, piękny początek kolekcji Kocio i pieseł czaderskie
Tak odejście od tt bardzo mnie martwi, na samo złoto mnie nie stać, więc tu mi wszystko jedno
Bardzo martwi mnie też zmiana polityki Pandory w aspekcie reklamacji. Podobno trzeba mieć od grudnia oryginał paragonu. Ja niestety nie mam nic na większość rzeczy, bo nawet jak miałam, nie skserowałam paragonu,a on wyblakł, a na większość rzeczy nie miałam nigdy, bo dokonywałam zakupów spółkowych i dostawał się on komu innemu. A biorąc pod uwagę fakt,że musiałam już reklamować dwie bransoletki z zapieciem tt z cyrkonami, to boję się, że teraz wszystko pójdzie niebawem do kosza.
A tak poza wszystkim witam Lubliniankę, może kiedyś się wybierzemy na jakieś spółkowe, regionalne zakupy,kiedy zrobią jakąś fajną akcję do naszego niezbyt przyjaznego salonu?
Na koniec roku pochwalę się swoją skromną kolekcją. Zbieram od października 2016r. plus dwie niebieskie fasetki w drodze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20171229_142355.jpg (91,0 KB, 101 załadowań)

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-12-31 o 17:45
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 18:23   #3346
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Gie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie gdzieś zachomikowane więcej zdjęć nowej kolekcji? Na morapandora już usunięte.
Google jeszcze wyswietlaja pisz morapandora wyswietl grafike i od najnowszych.

Szczerze mowiac mi spodobalo sie sporo, zwlaszcza midowa seria i kilka cudow z serii disney. Bede musiala koczowac pod moim salonem
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-01, 15:21   #3347
Diedra
Raczkowanie
 
Avatar Diedra
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 122
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Tak odejście od tt bardzo mnie martwi, na samo złoto mnie nie stać, więc tu mi wszystko jedno
Bardzo martwi mnie też zmiana polityki Pandory w aspekcie reklamacji. Podobno trzeba mieć od grudnia oryginał paragonu. Ja niestety nie mam nic na większość rzeczy, bo nawet jak miałam, nie skserowałam paragonu,a on wyblakł, a na większość rzeczy nie miałam nigdy, bo dokonywałam zakupów spółkowych i dostawał się on komu innemu. A biorąc pod uwagę fakt,że musiałam już reklamować dwie bransoletki z zapieciem tt z cyrkonami, to boję się, że teraz wszystko pójdzie niebawem do kosza.
A tak poza wszystkim witam Lubliniankę, może kiedyś się wybierzemy na jakieś spółkowe, regionalne zakupy,kiedy zrobią jakąś fajną akcję do naszego niezbyt przyjaznego salonu?
Na koniec roku pochwalę się swoją skromną kolekcją. Zbieram od października 2016r. plus dwie niebieskie fasetki w drodze.
Kseruj paragon, dołączaj do oryginalnego. To nie jest wina klienta jeśli paragon wyblaknie, mają Ci to uznać i tyle, zwłaszcza po dołączeniu ksero.

Na wspólne zakupy bardzo chętnie się wybiorę Pokaż też koniecznie zbliżenie tej branso z czarnym. Niezła kolekcja

Z tej grafiki, którą wyświetla mi google (jakieś tęczowe potworki z cyrkoniami) z nowej kolekcji nie podoba mi się nic, obstawiałabym nawet, że to raczej żart, a nie preview.
Ale możliwe, że nie wyświetla mi wszystkiego, nie zdążyłam obejrzeć zdjęć przed ich usunięciem...
Diedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-01, 16:57   #3348
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Google jeszcze wyswietlaja pisz morapandora wyswietl grafike i od najnowszych.

Szczerze mowiac mi spodobalo sie sporo, zwlaszcza midowa seria i kilka cudow z serii disney. Bede musiala koczowac pod moim salonem
Dzięki. Obejrzałam i raczej nic mi się nie podoba.

Co do reklamacji, to nie trzeba mieć oryginalnego paragonu. Wystarczy jakikolwiek dowód zakupu np wydruk z konta jeżeli płaciłaś kartą, może być też zeznanie świadka, który był z Tobą na zakupach.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-01, 17:42   #3349
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

wszystkiego dobrego w Nowym Roku Dziewczyny

niech Was cieszą Wasze skarby

ja już moją przygodę z Pandorą zakończyłam - w katalogu wyprzedażowym są rzeczy, których wcześniej na oczy nie widziałam to chyba znak, że miłość się skończyła, trzeba sobie znaleźć inny obiekt
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-02, 00:35   #3350
Diedra
Raczkowanie
 
Avatar Diedra
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 122
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
miłość się skończyła, trzeba sobie znaleźć inny obiekt
Zegarki?
Poza tym nie chcę Cię martwić, ale ta miłość często wraca po latach świętego spokoju

wszystkiego NAJ w Nowym Roku
Diedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 07:28   #3351
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Diedra Pokaż wiadomość
Zegarki?
Poza tym nie chcę Cię martwić, ale ta miłość często wraca po latach świętego spokoju

wszystkiego NAJ w Nowym Roku
Oj... do zegarków zawsze byłam wybredna a jeszcze chudość łap mnie ogranicza do małych gabarytów
zainteresowałam się ostatnio Nomination, może coś z tego będzie.... nawet już jest grupa na fejsie, czekam na jakieś olśnienia w tym temacie

Co do nawrotów masz rację oczywiście. Przeżyłam juz ze dwa takie; ostatnio jakiś rok temu, kiedy to wyprzedałam 2/3 zgromadzonej kolekcji... miałam tego tyle, ze juz w ogóle wcale nic nie nosiłam
po przerzedzeniu zasobów to, co zostało, jakoś bardziej mnie cieszy....
no ale do salonu to juz mnie nic a nic nie ciągnie. Czasem zajdę pogadać, jeśli przez szybę widzę babki ze starej ekipy. Nie ma nic dla mnie w tych nowych kolekcjach, to po prostu nie jest ta Pandora, która mnie swego czasu urzekła i póki co nie widzę, żeby się to miało zmienić... ale też nie żałuję, to co mam w zupełności mi wystarcza

załączam fotki aktualnej kolekcji - także dla celów kronikarskich... ciekawe, czy przez ten rok coś się jeszcze zmieni....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170524_170714.jpg (92,4 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170316_145934.jpg (66,7 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180102_083351.jpg (101,0 KB, 80 załadowań)
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2018-01-02 o 07:39
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 08:35   #3352
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Wzajemnie,samych wspaniałości w tym Nowym Roku

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2018-01-02 o 13:52
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 11:01   #3353
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Najlepszego
Na WSZYSTKICH zeszłorocznych wyprzedażach kupiłam aż 1 charmsa w marcowej -75% na e-store, więc chyba mogę napisać to samo, co Małgosia, ale mam przynajmniej z głowy szukanie nowego obiektu, dopóki istnieje Trollbeads
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2018-01-02 o 11:03
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 14:49   #3354
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Mari, patrzyłam za Twoim ropuchem w 2 Pandorach, ale nie było
Kupiłam jedynie sobie na pocieszenie charmsa, ale ogólnie nędza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0847.jpg (74,6 KB, 83 załadowań)
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 15:19   #3355
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Ogladałam strone z sale i fakt, bida z nędzą, ale coś tam z Teściową kliknełysmy tradycyjnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 15:27   #3356
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Mari, patrzyłam za Twoim ropuchem w 2 Pandorach, ale nie było
Kupiłam jedynie sobie na pocieszenie charmsa, ale ogólnie nędza
Dziękuję straciłam nadzieję na zabolca ;/ nauczka dla mnie żeby kupować a nie się wahać i żałować !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 15:42   #3357
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ogladałam strone z sale i fakt, bida z nędzą, ale coś tam z Teściową kliknełysmy tradycyjnie

Też bym się pewnie skusiła na coś jeszcze, ale poszlałam dla odmiany kosmetycznie
Potrzebuję jakiejś zawieszki do łańcuszka pandorowego
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby

Edytowane przez Lukardis
Czas edycji: 2018-01-02 o 15:43
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 15:47   #3358
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość

Też bym się pewnie skusiła na coś jeszcze, ale poszlałam dla odmiany kosmetycznie
Potrzebuję jakiejś zawieszki do łańcuszka pandorowego
O kosmetykach mi nic nie mów nawet bo jakoś nie mogę na tym polu przestać szalec i ciagle coś bym klikneła

Moze stacjo coś znajdziesz? Chociaz jak znam zycie stacjo tez nie będzie w czym wybierac za bardzo
W zeszłym roku na stronie tych rzeczy było z kilka razy wiecej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 18:17   #3359
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

W tym roku słaba wyprzedaż, mało wzorów, nie ma za bardzo w czym wybierać. Na początku złapałam się na dwa koraliki i mam już pełną bransoletkę. Widziałam zapowiedź walentynkowej kolekcji i nic mi się nie podoba. Chciałabym mieć jeszcze jedną bransoletkę, ale podoba mi już tylko charms ze zdjęcia poniżej, a przecież z jednym nie będę chodzić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 796379NSBMX_RGB.jpg (72,3 KB, 48 załadowań)
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-02, 19:34   #3360
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 12

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Mari, patrzyłam za Twoim ropuchem w 2 Pandorach, ale nie było
Kupiłam jedynie sobie na pocieszenie charmsa, ale ogólnie nędza
A kojarzysz może czy były ażurowe gwiazdki? Moje wielkie chciejstwo, a nie mam, jak upolować
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-17 22:53:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.