Mamusie Maj -Czerwiec 2014 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-26, 16:18   #3331
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Hejka widze,ze jakas tendencja sie zaczyna robic co do spania:-D u Nas pobudki o 1:30,4.,6. i o 7. zaczelismy dzien. No ale nie narzekam, za noworodka nie bylo przebojow,wiec kiedys trzeba wyrownac statystyki, haha:-D

Menia- slodka Gabi! Witamy :-D

Lolitka- Was tez witamy, czekamy na fotke, bo Leos przeciez jeden z najstarszych dzieciaczkow na watku:-D no i baaaardzo gratuluje slubu!

Madziarek- zdjecia boskie i tez troche zazdroszcze udanych wakacji, no i odwagi;-) ja to sie stresuje podroza do Kolobrzegu jutro:-( no i pogoda...

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Menia, co do spacerowki, to najlepiej byloby jak juz dziecko siedzi, ale moj Patryk juz tez ma coraz mniej miejsca i mysle,ze max do pazdziernika pojezdzi w gondoli.. no ale jak spacerowka sie rozklada na lezaco, to mozna sie przeniesc wczesniej ;-)
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 17:17   #3332
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
My po szczepieniu. Ola wazy 5500 rewelacji nie ma pediatra kazala sie niw przejmowac. Ale ja juz mam w glowie metlik. Niby qskoczyla na 25 centyl ale jakos malo mi sie wydaje. Mierzy 68cm. Glowka 40cm.
Podobno ladnie.

Na szczepieniu nawet lzy nie uronila za to ja sie trzeslam jak galareta.

Menia witamy. Wejde na kompa to zobacze zdjecia.

Miffinko ile Olcia wazy?

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Moj babol wazyl tydz temu 5300, ponizej 3 centyla jest i tez nie mam sie tym przejmowac
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 17:54   #3333
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
My po szczepieniu. Ola wazy 5500 rewelacji nie ma pediatra kazala sie niw przejmowac. Ale ja juz mam w glowie metlik. Niby qskoczyla na 25 centyl ale jakos malo mi sie wydaje. Mierzy 68cm. Glowka 40cm.
Podobno ladnie.

Na szczepieniu nawet lzy nie uronila za to ja sie trzeslam jak galareta.
Brawo za szczepienie:-* i nie przejmuj sie waga, skoro lekarka mowi,ze jest ok:-* Patryk tez ma 68cm, tyle,ze ja musze sama mierzyc, bo u nas tylko glowke i klatke piersiowa mierza..

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
My juz po szczepieniu.Mała płakała bardzo,strasznie mi był.o jej żal...

Wyniki cukru i tarczycy odebrane.Bedziemy powtarzać za 2 tyg znowu....

Mała warzy 6,300 i mierzy 59 cm..
wychodzi niby 25 centyli,to chyba dobrze?
Cale szczescie,ze juz po:-*
Oj, to masz slodka kluseczke chyba Bo Patryk przy takiej samej wadze ma 68cm;-) a czemu musicie powtarzac badania?

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

A tak w ogole to u nas jest dziwna lekarka w przychodni.. ostatnio po szczepieniu spotkalam sie z dziewczyna,z ktora razem lezalysmy przed porodem. Jej corcia wazy 6900 i lekarka powiedziala,ze jest za gruba i ma jej w nocy wode dawac zamiast piersi.. Myslalam,ze padne,jak to uslyszalam. Ale moze miala jakis zly dzien, bo na mojego Patryka krecila nosem z kolei,ze..... za krotko spi w nocy:-D
__________________
30.04.2014

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2014-08-26 o 17:57
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 18:22   #3334
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

beatusia właśnie moja znajoma już woziła synka w spacerówce od 4 miesiąca ... rozkładała ją całkiem i po prostu wygodniej jej było. Bo i lżejszy wózek jak z 4 piętra schodziła ... i dlatego szukam też takiej która jest od 0+ czyli możliwość wkładania noworodka,że tak powiem. Raz w komisie u nas patrzyłam była spacerówka ... bodajże z X-landera z wkładką dla niemowlęcia żałuję,że wtedy się na nią nie skusiłam bo ten wózek 3w1 to porażka co mam ...
A co do lekarzy to różnie naprawdę jest ... moja bratowa daje dla swojego synka ( ma 6 miesiecy ) biszkopty w mleku modyfikowanym ... tym bardziej,że w słoiczkach z hippa są biszkopty z kaszą mleczną czy manną ... to jak się na nią rozdarła to szok,stwierdziła,że biszkopty są od 9 miesiąca ... tylko że jej mały odrzuca mleko i kasze bo spróbował inne smaki i musi kombinować,a zwłaszcza jest bardzo duży i potrzebuje dużo jedzenia ...
A dzieci przecież jak zaczną chodzić to wszystko z nich spadnie ... nie rozumiem lekarzy jak można dziecko głodzić i dawać mu wodę ...

Malutka już śpi od 20 minut ... zjadła tylko 50 ml z kleikiem pewnie po 21:00 będę musiała ją dokarmić żeby pospała mi dłużej bo zacznie się wiercić
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 19:09   #3335
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
beatusia właśnie moja znajoma już woziła synka w spacerówce od 4 miesiąca ... rozkładała ją całkiem i po prostu wygodniej jej było. Bo i lżejszy wózek jak z 4 piętra schodziła ... i dlatego szukam też takiej która jest od 0+ czyli możliwość wkładania noworodka,że tak powiem. Raz w komisie u nas patrzyłam była spacerówka ... bodajże z X-landera z wkładką dla niemowlęcia żałuję,że wtedy się na nią nie skusiłam bo ten wózek 3w1 to porażka co mam ...
A co do lekarzy to różnie naprawdę jest ... moja bratowa daje dla swojego synka ( ma 6 miesiecy ) biszkopty w mleku modyfikowanym ... tym bardziej,że w słoiczkach z hippa są biszkopty z kaszą mleczną czy manną ... to jak się na nią rozdarła to szok,stwierdziła,że biszkopty są od 9 miesiąca ... tylko że jej mały odrzuca mleko i kasze bo spróbował inne smaki i musi kombinować,a zwłaszcza jest bardzo duży i potrzebuje dużo jedzenia ...
A dzieci przecież jak zaczną chodzić to wszystko z nich spadnie ... nie rozumiem lekarzy jak można dziecko głodzić i dawać mu wodę ...

Malutka już śpi od 20 minut ... zjadła tylko 50 ml z kleikiem pewnie po 21:00 będę musiała ją dokarmić żeby pospała mi dłużej bo zacznie się wiercić
Co do wozka, to ja sie nie wymadrzam,bo nawet nie przygladalam sie jeszcze mojej spacerowce;-) no ale tak na chlopski rozum, jesli w rozlozonej spacerowce bylyby warunki jak w gondoli to po co produkowac gondole:-D ale nie zmienia to faktu,ze lepiej sie przesiasc do spacerowki niz cisnac w gondoli

Co do tej wody, to nie wiem,jak mozna tak powiedziec, przeciez jak zacznie raczkowac,to wszystko zgubi, tym bardziej,ze nie wydaje mi sie,zeby 6900 dla 3,5-miesiecznego dziecka to bylo jakos tak dramatycznie duzo.. a widzialam te Mala i nie wygladala wcale na grubaska. no ale, sa lekarki i lekarki..
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 19:11   #3336
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Wiktor juz tez od 10 minut spi wiec ja ide nalozyc farbe na wlosy

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 19:54   #3337
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Co do wozka, to ja sie nie wymadrzam,bo nawet nie przygladalam sie jeszcze mojej spacerowce;-) no ale tak na chlopski rozum, jesli w rozlozonej spacerowce bylyby warunki jak w gondoli to po co produkowac gondole:-D ale nie zmienia to faktu,ze lepiej sie przesiasc do spacerowki niz cisnac w gondoli
A bo są takie specjalne wózki jak maluch się rodzi na ciepłe miesiące, że spacerówka jest rozkładana na płasko i ma służyć właśnie od urodzenia. Wiadomo, że to tylko na lato, no bo w zimie to by nie zdało egzaminu, lepiej gondola

Już ja widzę, jak moje dziecko piłoby wodę zamiast mleka w nocy
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 19:54   #3338
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Hej Menia i Lolitka

My po szczepieniu, ale była masakra 5 dzieci przed nami i wszystkie mega plakaly... A Franek dziecko ideał w poczekalni spał, u lekarki śmiał się podczas badania stetoskopem, chyba myslal, ze to zabawa taka a na szczepieniu zaplakal lekko w momencie wklucia i potem dalej kokietowal pielęgniarkę usniechami
Kasiab - ją mam podobnie - Franek nawet szczepienia nie zauważył a ją od rana w stresie...
Moje dziecko waży 5700, jedynie co to naczyniaka jego na plecach mamy obserwować, bo się zrobił wypukly i jak coś to do specjalnej poradni się wybierzemy...
Jakiś taki ten dzień męczący był...

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 20:03   #3339
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Odnosnie szczepien to my smigamy jutro na 17 , juz sie boje i prosze o kciukasy dla mojego Babla.
Oki uciekam prasowac bo juz ani maz ani Syn nie maja w czym chozic
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 20:12   #3340
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

A ja mam z prasowaniem light. Maz swoje sam dogina a Lali nie prasuje wcale

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 20:31   #3341
Oliwka_2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 195
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Menia, Lolitka witajcie
U nas dzien marudy a ja od rana znowu walcze z zastojem
Co do podnoszenia to podnosze za paszki ale podtrzymuje glowe.
My tez w sobote konczymy 4 miesiace - jak ten czas leci
Moja Martusia jest chyba najlzejsza na watku - dopiero przekroczyla 5 kg ale to podwojenie jej wagi I podobno przybiera bardzo dobrze. Na razie tylko kp I dokarmianie moim mlekiem odciagnietym.
Czy wasze dzieci bawia sie stopami?
Bylismy na rehabilitacji I podobno powinna sie juz bawic?
Kiedy planujecie rozszerzac diete maluszka?
Oliwka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 20:37   #3342
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Hejcia Mamusie
Pamiętacie mnie jeszcze z wątku ciążowego?Witam

Pełno nowych twarzy
Jak wiecie albo i nie urodziłam syna LeonaMały będzie miał 10 września 5 miesięcy.Podwoił swoją wagę i waży prawie 7,5 kg i ma 73 cm wzrostu więc wysoki chłopczyk będzie
Ominęły nas kolki..teraz za to idą chyba ząbki i w nocy budzimy się co 1-2 h. Ma-sa-kra

Przeprowadzałam się,nie miałam neta za bardzo,brałam ślub..czasu nie było na forum i chęci jakoś.

Zytus się odzywa,bo rodziłyśmy tego samego dnia?
Madziarek a jak z postojami? Ponoć dziecko nie może tyle czasu siedzieć w foteliku?nie bałaś się o kręgosłup?My wybieramy się ale dopiero na przyszłe wakacje

Pozdrawiam Was
Postoje były, na każdym korku ja wyjmowalam, a fitelik był ustawiony tak bardziej na leżącego Jakoś musieliśmy dojechać, wiem ze zaleca sue nue więcej niż 2 h ale to był jednoraziwy wyoad. Z resztą plan był jakies13-14 h a wysLo 22h ptzez te właśnie korki:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 20:41   #3343
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dobry wieczór,

jakoś ostatnio mam mało czasu, więć przeczytałam jedną stronę i tyle
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 20:49   #3344
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Oliwka zaczyna sie bawic powoli stopkami. A tak naprade to dziecko w tym miesiacu powibno rozwijac sie jak chce. To i tak pozniej sie wyrowna.
A fiete bedziemy rozszerzac w okolicach 5msc. Nech jeszcze miesiac poje moje mleczko. A zreszta nie spieszy mi sie do tego spierania sliniakow. Wiem dziwna jestem ale ja juz takie podejscie mam.

MamoKtosia oby czas szybko przyszedl.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 20:51   #3345
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Oliwka_2 Pokaż wiadomość
Menia, Lolitka witajcie
U nas dzien marudy a ja od rana znowu walcze z zastojem
Co do podnoszenia to podnosze za paszki ale podtrzymuje glowe.
My tez w sobote konczymy 4 miesiace - jak ten czas leci
Moja Martusia jest chyba najlzejsza na watku - dopiero przekroczyla 5 kg ale to podwojenie jej wagi I podobno przybiera bardzo dobrze. Na razie tylko kp I dokarmianie moim mlekiem odciagnietym.
Czy wasze dzieci bawia sie stopami?
Bylismy na rehabilitacji I podobno powinna sie juz bawic?
Kiedy planujecie rozszerzac diete maluszka?
Moja pierwsza cora była tylko na cycusiu i odciagalam moje mleki, była drobniutka, ale orzybuerala dobrze) lekarka wtedy miwila że ważne zęby się na siatkę w tym samym centylu mieściła i to jest jej normą. Czyli luzik blusik
Lidka skinczyla 4 miesiące u już znalazła stopy Ale dopiero je orobuje Łapać i na razie raz na 10 prób uda się jedną orzytrzymqc, komicznie ti wygladq jak podnosi nogi i wyciąga rączki a nogi się nagle " same" na boki rozjezdzaja... Czasem się strqsznie irytuje.
Vzasem jak chcę się przekręcić i cgwyta wszystko rękami i nogami żeby się przyciągnąć doboku, to jak puści i ja odrzuci na plecy to się strasznie denerwuje że musi od początku.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 21:28   #3346
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Madziuula co ty ostatnio taka malo aktywna???

I gdzie jest PAULKA ?

Kasian tez chyba pochlonieta przez obie dziewczyny i CHANSONS tez nieco mniej pisze

Za to widze, ze inne nasze mamy tu zagladaja wiec watek stale sie kreci i super


MADZIAREK ja bym nie pojechala z 3-4 miesiecznym dzieckiem w taka trase. Nie pojechalismy do Wladyslawowa bo dla nas to prawie cala Polska na przelaj do przejechania i jakies 10 godzin jazdy a co dopiero takie dalekie poludnie.
A tak z ciekawosci dopytam? Jak mala na plazy? Nie "ugotowala" sie w wozku? Bo cienia to chyba raczej nie bylo. Czy po prostu chodziliscie na plaze po godzinie 16 jak juz slonce bylo mniej intensywne?


Ja jak kupowalam wozek to najpierw na sile szukalam jak najwiekszej gondoli zeby w niej dziecko "przezimowac" a potem zmadrzalam i wiem ze na pewno na przelomie jesieni i zimy bedzie trzeba przyniesc ze strychu spacerowke ale co tam, mlodego w spiworek i bedzie git
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 21:48   #3347
Zytus
Rozeznanie
 
Avatar Zytus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Hej Lolitka fajnie ze sie odzywasz. Ja tu jeszcze czasami zagladam,ale z pisaniem gorzej. Pare razy cos naskrobalam,ale ze ciezko sie wbic to sobie darowalam dalsze pisanie.

Leos duzy chlopak widze.Alicja jak na kobietke przystalo ciut mniejsza wazy 7kg i dluga na 65cm.
__________________
Igorek,
06.06.2011
Alicja
10.04.2014


Zytus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 22:11   #3348
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

MyskaO pisalas o zmianie ciuchow na urodziny- my idziemy w piątek na wesele i też się zastanawiam ile ciuchow małemu na przebranie zabrać... A najgorzej jak na mnie uleje, przecież jak się zacznę w trakcie wesela przebierać to wyjde na jakąś paniusie
Monijaaa kciukasy za szczepienie
Franek nie odkrył jeszcze swoich stóp, niedawno się zorientował, ze to co mu ciągle przed oczami lata to jego ręce a jak ma rękaw we wzory to 10 minut potrafi swój rękaw oglądać
Wkurzam się na kablowke i net, nie dość, ze przysłali mi dziś powiadomienie mailem i przez tv, ze za 3 dni mija termin spłaty, to teraz mi nie działa ani tv ani net, a w pon placilam... Jak rano nie będzie, dzwonię z awantura...
Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 22:28   #3349
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Madziuula co ty ostatnio taka malo aktywna???

I gdzie jest PAULKA ?

Kasian tez chyba pochlonieta przez obie dziewczyny i CHANSONS tez nieco mniej pisze

Za to widze, ze inne nasze mamy tu zagladaja wiec watek stale sie kreci i super


MADZIAREK ja bym nie pojechala z 3-4 miesiecznym dzieckiem w taka trase. Nie pojechalismy do Wladyslawowa bo dla nas to prawie cala Polska na przelaj do przejechania i jakies 10 godzin jazdy a co dopiero takie dalekie poludnie.
A tak z ciekawosci dopytam? Jak mala na plazy? Nie "ugotowala" sie w wozku? Bo cienia to chyba raczej nie bylo. Czy po prostu chodziliscie na plaze po godzinie 16 jak juz slonce bylo mniej intensywne?


Ja jak kupowalam wozek to najpierw na sile szukalam jak najwiekszej gondoli zeby w niej dziecko "przezimowac" a potem zmadrzalam i wiem ze na pewno na przelomie jesieni i zimy bedzie trzeba przyniesc ze strychu spacerowke ale co tam, mlodego w spiworek i bedzie git
juz pisalam, ze podroz byla spokojna, czeste przerwy a reszte mała przespala planowaliśmy o polowe prawie krótsza podroz. na plażę chodzilismy ok 11 i siedzielismy do 17, wózek był pod palmą, w cieniu. mielismy tez parasol plażowy to jak słońce bylo juz nizej to mała fikala na kocyku
Caly dzien na swiezym powietrzu, wieczorami spala na tarasie w gondoli pod moskitiera.
Ja ogolnie sie strasznie balam, a wyszlo super i odpoczelismy wszyscy
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 03:13   #3350
Oliwka_2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 195
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dziekuje za odpowiedzi dotyczace stopek I karmienia
Inez my mamy taka pieluche we wzorek I jak jej ja daje do przytulenia to tez sie potrafi wpatrywac I wpatrywac
Wieczorem spala, o 1 sie obudzila, zjadla I ani mysli spac
Oliwka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 05:52   #3351
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Oliwka z tego co wygląda to nasze dzieci są w tym samym wieku i moja myszka jest na etapie oglądania swoich stópek,podnosi je do góry i przygląda się nim zwłaszcza jak ma kolorowe skarpetki. Ale jeszcze nie zauważyłam żeby je łapała czy cos ... chyba że robi to po kryjomu Że tak powiem każde dziecko rozwija się w innym tempie ...
Teraz zaczęła się czołgać na ziemi Jak kładę ją na brzuszek to podpiera się głową i rączkami i dupcię pcha to przodu i dosłownie czołga się potrafi przeczołgać się tak przez cały kocyk
No i też zaczęła stukać w różne rzeczy,łapała już je ale teraz we wszystko stuka łapkami ... w gruchawki itp

Iemand- ja wynalazłam z chicco spacerówkę własnie z funkcją 0+ i chyba nie jest ona tylko taka na lato nie wiem już sama...pojadę do smyka do innego miasta to popatrzę sobie i się podpytam bo ten wózek mój to złom normalnie i modlę się aby miesiąc przejeździć nim ! Właśnie moja znajoma miała Maclarena z funkcją rozkładania na płasko i bez problemy synka woziła od 4 miesiąca i chłopak ma 3 latka zaraz

Jak mała zjadła o 20:00,tak wstała o 00:40 i o 5:30 i śpi dalej jak mi nie wstanie do 7:30 to będę musiała ją zbudzić bo jestesmy umówione ale zawsze do tej pory mi wstawała do 7:30 ...
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 06:10   #3352
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
A ja mam z prasowaniem light. Maz swoje sam dogina a Lali nie prasuje wcale

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
U mnie tak samo


Jak miło ze tyle mamuś sie odezwało
Zytuś jak tam z dwójką dajesz rade?

Co do gondloli to wysadzac z niej trza jak maluch zacznie siadać ale mojemu już ciasno...

Dzieciaki mnie nad ranem z łóżka wykolegowały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1409116071662.jpg (71,6 KB, 36 załadowań)
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 06:48   #3353
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dzień dobry! Ale się wyspalam! Mały spał od jakiejś 20.30 do 3 i dopiero teraz po 7. Pierwsza taka noc. Ale wstawalam w nocy patrzyłam czy oddycha ale wieczorem wypił 180 mleka na noc i trochę cycka jeszcze. I teraz pije cycka a mi się siku kurde chce.

Marcel jak narazie tylko patrzy czasem na stopy ale nie próbuje jeszcze ich łapać. A mam takie skarpetki z mini grzechotkami musze mu założyć ciekawe czy wtedy spróbuje złapać.
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 06:48   #3354
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
U mnie tak samo


Jak miło ze tyle mamuś sie odezwało
Zytuś jak tam z dwójką dajesz rade?

Co do gondloli to wysadzac z niej trza jak maluch zacznie siadać ale mojemu już ciasno...

Dzieciaki mnie nad ranem z łóżka wykolegowały
Boże ale to słodko wygląda..
Podziwiam kobiety jak wszystko tak ogarniaja..

Ja dziś wysłana
Nie wiem o co chodziło wczoraj cały dzień straszne gazy i bol brzucha i płacz..naruszenie
Na noc dalam mu 80 ml sztucznego i dopiero usnol spokojnie i ierwszy raz zrobił sobie 5 godz przerwe
Zjadł o 9.30 potem o 2.40 i 5.20 i brzuch go zaczol bolec znów polulalam chyba odpuscilo na chwile bo usnol..
Plesniawki zaczęły odpuszczac po gencjanie dopiero, tylko wszystko mam fioletowe..

Co do prawidłowego noszenia obejrzyjcie filmiki Pawła Zawitowskiego
Suer SA..
Ja narazie małemu pracuje bo on miał takie skórne problemy troszkę..
Muszę w tym tyg podjechac z nim na krew
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 07:18   #3355
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Co do gondloli to wysadzac z niej trza jak maluch zacznie siadać ale mojemu już ciasno...

Jakie cudne zdjęcie

Mojemu też już ciasno, a mała jeździła w gondoli 10 miesięcy
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 07:48   #3356
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Zytus fajnie,że jesteś
Madziarek to super,że wakacje się udały i jesteście zadowolenia korki masakraaaa! a gdzie byliscie w Chorwacji?
Madziulka piękne zdjęcie

Dzień doberek My pobudki w nocy co 2 h..jak to zęby niech już wylezą!
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 08:15   #3357
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Jakie cudne zdjęcie

Mojemu też już ciasno, a mała jeździła w gondoli 10 miesięcy
Ło matko już ciasno? To ile Gabi waży i mierzy?


MADZIUULA Patryk jak widać czasami nie śpi na brzuchu fajowe chłopaki
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 08:23   #3358
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dzisiaj kolejna ciężka noc... Od 00:42 do 3:30 pobudki, trochę na jedzenie, trochę na smoka. W sumie z 5 razy do niego wstawalam. Teraz próbuje go uśpić bo widzę że zmęczony ale płacze bez sensu i nie daje mi zjeść śniadania.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 08:29   #3359
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

W opisie mojego wózka piszę że od urodzenia do 3,5 roku życia. Muszę obczaić czy rzeczywiście go można tak rozłożyć. Chociaż Marcel jeszcze ma dużo miejsca w gondoli.

Iemand u nas też ostatnio było takich kilka dni marudy, jak tylko wyszłam gdzieś to już kwilił.

Edytowane przez Harakiri
Czas edycji: 2014-08-27 o 08:31
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 08:53   #3360
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Zytus fajnie,że jesteś
Madziarek to super,że wakacje się udały i jesteście zadowolenia korki masakraaaa! a gdzie byliscie w Chorwacji?
Madziulka piękne zdjęcie

Dzień doberek My pobudki w nocy co 2 h..jak to zęby niech już wylezą!
Dzień dobry wyspalam się ze hej!

Byliamy wtakiej miejscowości Orebić, za Bośnią i Hercegowina...

Moje dziewczyny mi dziś dały pospac, teraz mnie wywalily, bo Iza- starsza chcę się bawić z Lidka i jest głodna...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1409125962034.jpg (37,3 KB, 26 załadowań)
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 22:03:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.