WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 22:41   #3331
basiag0089
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

tak tak ja stosuję Alpicort E , ale tylko w miejsce łysego placka i powiem Ci szczerze, że juz widze małe włoski tylko trzeba wmasowywac 2-3 minut. Ja już powoli widze różnice, po umyciu wypada mi okolo 80 włosów. a przez dzien z 30 max jeszcze to duzo ale zawsze coś.
basiag0089 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 08:46   #3332
willy wonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 148
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

dawno tutaj nie zagladalam, pewnie dlatego ze na razie problem z wlosami mnie opuscil w sumie odlozylam wszystkie wcierki, wloski jedynie myje dermena na zmiane z szamponem z fitomedu oraz uzywam odzywki seboradin z pomaranczowa nakretka, zmienilam tez witaminy na wlosy (wczesniej jadlam silice) i mysle ze w duzym stopniu pomogla mi ta zmiana, w chwili obecnej jem h-pantenon.
Co do Alpicortu E, przy pierwszym opakowaniu bylam bardzo zadowolona (a wloski lecialy mi niemilosiernie), pod koniec drugiej buteleczki wlosy znowu zaczely mi sie sypac. odstawilam go i zle na tym nie wyszlam.
willy wonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:06   #3333
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

ja już nie mam sił poprostu nigdy nie wypadały mi tak strasznie włosy! teraz poprostu wychodza mi garściami! niedługo łysa będę! najgorzej jest po myciu... Aż mi się płakac chce zastanawiam się czy to może nie od picia pokrzywy? bo to sie właśnie zaczęło tak podczas jej picia... teraz jakoś miesiąc minie jak piję dwa razy dziennie. Ale inne dziewczyny pijące pokrzywkę nie zauważyły takiego działania I teraz nie wiem czy pic dalej czy rzucic to w cholere i leciec do apteki po jakieś suplementy? Normalnie się załamię... Marzę o takich włosach jak miałam kiedyś w podstawówce... Grube i gęste... Potem coraz mniej sie ich robiło a teraz to masakra poprostu! NIE CHCĘ BYC ŁYSA!
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:52   #3334
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez niunia14 Pokaż wiadomość
hej mialam dac znac o wynikach i o mojej wizycie u dermatologa to sa moje wszystkie badania co robilam: estradiol,dhea so4, testosteron,morfologia,ob ,alat,aspat,magnez,zelazo ,mocznik,usg jajnikow,usg tarczycy,TSH,FT3,FT4,wapń ,elektrolity(sod,potas,ch lorki),kreatynia,prolakty na,glukoza,cholesterol,i wszystko wyszlo dobrze wiec jak organizm jest zgrowy to gdzie szukac przyczyny dermatolog mi powiedziala ze to stres i przemeczenie powiedzila zeby poczekac na dzialanie tego stieproxu i przepisala mi Alpicort i kazala wcierac w skore glowy rano i wieczor do mometu az wlosy przestana wypadac boje sie juz stosowac wcierki bo juz mialam problem po loxonie i dermovate ale moze warto sprubowac a moze jednak to pomoze bo ja juz nie wiem jak te moje wlosy ratowac moze to faktycznie stres i przemeczenie i ile ma wypasc to jeszcze wypadnie ale tylko zeby odrastaly bo moze i przyjdzie taki czas ze bede musiala sie rozgladac za peruka ale jak juz ja kiedys zaloze to chce ja tez kiedys zdjac i miec swoje wlosy dziewczyny moze wy macie jakies doswiadczenia z tym Alpicortem i moze wam pomoglo albo zaszkodzilo piszcie......pozdrowienia
a mozesz napisac ile zaplacilas za badania i w jakim dniu cyklu je robilas?
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 21:21   #3335
olka8888
Raczkowanie
 
Avatar olka8888
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 70
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Pisalam tu pare postów wczesniej ale jak tak czytam to zanim wybiore sie do dermatologa chcialabym zaczerpnac wiecej wiedzy przed tym;P i wogole czy idac nie do prywatnego dermatologa zrobia mi w miare wczesniej badania?? czy jak ktos ma czeste problemy z zapaleniem narzadów kobiecych ma to jakis wplywa na wypadanie tych wlosow??a poza tym czy mozna po odpowiednich kuracjach wrocic do swoich pieknych niegdys wlosow?((tak bardzo za nimi tesknie...i zazdroszcze jak patrze na wlosy innych dziewczyn;/
olka8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 08:37   #3336
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez olka8888 Pokaż wiadomość
Pisalam tu pare postów wczesniej ale jak tak czytam to zanim wybiore sie do dermatologa chcialabym zaczerpnac wiecej wiedzy przed tym;P i wogole czy idac nie do prywatnego dermatologa zrobia mi w miare wczesniej badania?? czy jak ktos ma czeste problemy z zapaleniem narzadów kobiecych ma to jakis wplywa na wypadanie tych wlosow??a poza tym czy mozna po odpowiednich kuracjach wrocic do swoich pieknych niegdys wlosow?((tak bardzo za nimi tesknie...i zazdroszcze jak patrze na wlosy innych dziewczyn;/
moze miec to bardzo duzy zwiazek...robiłas USG jajników?
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:12   #3337
niunia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
GG do niunia14
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

wyslalam dosc dluga wiadomosc na forum ale jakos nie doszla dziwne???
do belluci2 : za badania zlecone przez endokrynologa zaplacilam 87 zl. a czesc badan mialam zlecone przez dermatologa i za te nie placilam nic bo mialam skierowanie a w jakim dniu cyklu je robilam zbytnio nie wiem byc moze 16 lub 17 ale nie jestem pewna badania robilam rano na czczo najlepiej je zrobic miedzy godzina 9 00 a 10 00 np w przypadku prolaktyny ma to duze znaczenie wszyskie badania wyszly dobre i ciesze sie z tego bardzo a co do wypadania wlosow byc moze to stres i przemeczenie bo bedac tam troche zaniedbalam swoj organizm wiec teraz przyda mi sie troche odpoczynku i mniej nerwow bo jednak do tych wlosow trzeba miec cierpliwosc i stalowe nerwy narazie myje tym stieproxem jak m sie skonczy przezuce sie na jakis ziolowy pokrzywowy lub brzozowy a u ciebie jak z wloskami??? mialas juz jakies badania??? jak bylam teraz u dermatologa to powiedzila ze widzi malutkie odrastajace wloski i zebym sie nie martwila bo napewno odrosna jestem w polowie 3 opakowania merz spezial i jeszcze zostalo mi 2 tygodnie brania pozniej zmieniam je na inneov gestosc wlosow no i przede wszystkim cierpliwosc ktorej mi brakuje bo z reguly jestem osoba niecierpliwa i chcialbym zeby wszystko bylo juz nie lubie czekac ale niestety w ty przypadku musze no i te nerwy wiele osob mi mowi ze jestem za bardzo nerwowa wiem wczesniej taka nie bylam ale odkad zauwazylam jak wypadaja i zmniejsza sie ich objetosc to przy myciu moje nerwy siegaja zenitu dlatego ide dzis do jakies sklepu zielarskiego i kupuje ziolowe tableteczki na uspokojenie i wyciszenie nie bede sie faszerowac jakimis z apteki tylko ziolka melisa itd....... pozdrowionka

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

do olka8888 ; ja tez mialam taki przypadek ja ty dosc czesto lapaly mnie zapalenia narzadow pluciowych bylam za granica i nie zabardzo wiedzilam sama jak sobie z tym poradzic pilam duzo soku z zurawiny bo podobno to jest dobre ale dosc czesto mnie lapalo do tego stopnia ze w moim moczu pojawila sie krew jak przyjechalam do polski na urlop to poszlam do ginekologa ktory stwierdzil u mnie stan grzybiczny i dostalam leki i globulki dopochwowe w tym czasie mysle ze z moimi wlosami bylo ok albo byc moze nie zauwazylam wtedy jeszcze zwiekszonej ilosc wypadajacych wlosow po lekach wszystko przeszlo zapalen narazie nie mam ale dostal je tez moj chlopak bo ja majac stan grzybiczny zaraz tym go ale juz jest ok wiec u mnie to tez moze byc powod dla ktorego mi wypadaja wlosy byc moze po lekach przeciwgrzybicznych albo po samym zapaleniu bylam teraz oprucz endokrynologa i dermatologa u gienekologa i mialam robione usg jajnikow wszystko wyszlo dobrze wiec ja sama nie wiem gdzie szukac przyczyny stres przemeczenie czy moze te infekcje trudno powiedziec licze tylko na to ze odrosna a pozniej zero farbowania tylko ich pielegnacja wybierz sie do ginekologa i zrob badanie i usg jajanikow ja tez mialam o tym wspomniec dermatolog myslaalm o tym przed gabinetem ale jak juz u niej bylam to wylecialo mi to z glowy a to moze byc naprawde bardzo wazne wiec jak bedziesz u dermatooga tez nie zapomnij o tym zapytac i jak mozesz napisz co ci powiedzial dermatolog bo tez majac taki przypadek chcialabym wiedziec.......pozdrawiam
niunia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 09:25   #3338
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ja miałam identyczny problem co WY. Po urodzeniu dziecka włosy zaczęły mi wypadać garściami. Całe pasma mi wypadały przy myciu włosów, czesaniu ich. Już myślałam, że nic mi nie pomoże. Wtedy mój mąż kupił mi a aptece szampon Vichy. Już po tygodniu mycia nim włosów wypadało ich o połowę mniej. Zużyłam chyba 4 opakowania tego szamponu. Niestety jest drogi, ja zapłaciłam 37 zł, ale warto było. Wyrosły mi po nim nowe włosy. Na dzień dzisiejszy mają one 8 cm. Teraz bardzo dbam o moje włosy, bo nie chcę, żeby sytuacja się powtórzyła.
- robię maseczki z żółtka, olejku rycynowego i nafty kosmetycznej;
- używam waxa zagranicznego do włosów ciemnych(mam naturalne czarne włosy, nie farbuję ich od 3 lat);
- biorę tran w kapsułkach, falvit i radical;
- robię wcierki z seboradinu z wyciagiem z czarnej rzodkwi;
- piję herbatki: z pokrzywy, ze skrzypu, zieloną i drożdże;
- włosy schną mi naturalnie;
- jestem w połowie kuracji z ampułek radical i uzywam szamponu z tej firmy.
Z pewnością na jesienią powrócę do szamponu vichy. Dziś nie mam problemu z wypadaniem włosów, zapuszczam je, są zdrowe.
Główna przyczyna wypadania moich włosów była taka, ze miałam ogromny niski poziom żelaza ( robiłam badania). Teraz jest wszystko ok. Niech moje włoski rosną jak najdłuższe.
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:52   #3339
olka8888
Raczkowanie
 
Avatar olka8888
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 70
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Do niunia14: dzieki za rade..predzej jest mi to teraz wszystko ogarnac..bo w sumie bez sensu isc szukac przyczyn zewnetrznych wypadania włosów jak to moze byc na tle wewnetrznym. USG jajników nie mialam robione..ale rok temu jak bylam to podczas badania mi babka powiedziala ze mam minimalnie jedne jajnik powiekszony;/..ale wybieram sie do ginekologa..tylko teraz tyle mam na glowie..obrona pracy licenc. zakonczenie..sesja..ze trudno mi znalezc czas;/a na dodatek jestem jeszcze chora;/mam nadzieje ze do tego czasu wszystkie wlosy mi nie wyleca bo strasznie to wszystko przezywam(a stres przeciez tez bardzo oddziałowywuje((
olka8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:22   #3340
niunia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
GG do niunia14
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

dzis mylam wlosy poprostu tragedia jak je czesalam wychodza calymi garsciami juz nie wiem naprawde co robic wyniki mam dobre wiec nie wiem co jest nie tak sa strasznie slabe leca z cebulkami do tej pory wypadlo mi juz chyba z 200 wlosow albo i wiecej czuje ze sa strasznie slabe i wiem ze wypadnie ich jeszcze duzo i tego sie boje boje sie wylysiec po kazdym myciu wpadam w taki dolek ze musze brac jakies tabletki na uspokojenie widze jak jest ich coraz mniej nie wcieram tego alpikortu jakos nie jestem do niego przekonana kupilam radical odzywke wzmacniajonco-regenerujaca ze skrzypem polnym sprubuje tego i za 2 tygodnie kupuje inneov to moja ostatnia nadzieja widze gdzieniegdzie odrastajace wlosy ale sa cienke i tez troche slabe boje sie ze wogole mi nie odrosna nawet jak bede chciala.........wiem ze wiele w was chcialo by miec takie wlosy jak kiedys ja tez bym chciala i to bardzo i chce naprawde je odzyskac.......
niunia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:33   #3341
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez niunia14 Pokaż wiadomość
dzis mylam wlosy poprostu tragedia jak je czesalam wychodza calymi garsciami juz nie wiem naprawde co robic wyniki mam dobre wiec nie wiem co jest nie tak sa strasznie slabe leca z cebulkami do tej pory wypadlo mi juz chyba z 200 wlosow albo i wiecej czuje ze sa strasznie slabe i wiem ze wypadnie ich jeszcze duzo i tego sie boje boje sie wylysiec po kazdym myciu wpadam w taki dolek ze musze brac jakies tabletki na uspokojenie widze jak jest ich coraz mniej nie wcieram tego alpikortu jakos nie jestem do niego przekonana kupilam radical odzywke wzmacniajonco-regenerujaca ze skrzypem polnym sprubuje tego i za 2 tygodnie kupuje inneov to moja ostatnia nadzieja widze gdzieniegdzie odrastajace wlosy ale sa cienke i tez troche slabe boje sie ze wogole mi nie odrosna nawet jak bede chciala.........wiem ze wiele w was chcialo by miec takie wlosy jak kiedys ja tez bym chciala i to bardzo i chce naprawde je odzyskac.......
a czy przypadkiem sie nie odchudzasz?
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 21:24   #3342
lysoglowa
Przyczajenie
 
Avatar lysoglowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Czy ktoś z Was stracił kiedyś połowę włosów w dwa miesiące ?

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez niunia14 Pokaż wiadomość
dzis mylam wlosy poprostu tragedia jak je czesalam wychodza calymi garsciami juz nie wiem naprawde co robic wyniki mam dobre wiec nie wiem co jest nie tak sa strasznie slabe leca z cebulkami do tej pory wypadlo mi juz chyba z 200 wlosow albo i wiecej czuje ze sa strasznie slabe i wiem ze wypadnie ich jeszcze duzo i tego sie boje boje sie wylysiec po kazdym myciu wpadam w taki dolek ze musze brac jakies tabletki na uspokojenie widze jak jest ich coraz mniej nie wcieram tego alpikortu jakos nie jestem do niego przekonana kupilam radical odzywke wzmacniajonco-regenerujaca ze skrzypem polnym sprubuje tego i za 2 tygodnie kupuje inneov to moja ostatnia nadzieja widze gdzieniegdzie odrastajace wlosy ale sa cienke i tez troche slabe boje sie ze wogole mi nie odrosna nawet jak bede chciala.........wiem ze wiele w was chcialo by miec takie wlosy jak kiedys ja tez bym chciala i to bardzo i chce naprawde je odzyskac.......
Widzę, że mamy podobny problem. Ja już biorę tabletki na włosy, trochę mniej wypada ale i tak dużo, myślę że dziennie wypada mi grubo powyżej 100 włosów. Zrób wszystkie badania (hormonów także jeśli nie robiłaś) i przestań o tych włosach myśleć. Ja biorę jakieś ziołowe tabletki na poprawienie nastroju, działają, spróbuj może i Ty. Musi być jakaś przyczyna. W końcu przestaną wypadać i zaczną odrastać. Jak byłam młodą dziewczyną też mi się tak przerzedzały okresowo. Pamiętam, że chodziłam po dermatologach i nic nie pomogli. Same przestawały wypadać ni stąd ni zowąd i potem odrastały. Radzili mi tylko, żebym zmieniła fryzurę, nie nosiła końskiego ogona. Ale ja oczywiście jak tylko mi się wzmocniły wracałam do końskiego ogona. Może to jest przyczyna - koński ogon+stres+odchudzanie = prawie łysa głowa. Po bokach głowy mam tylko taki meszek. Jak nałożę odżywkę to na głowie jest tylko kilka małych kępek włosów. A jeszcze w styczniu miałam piękne, grube i długie włosy.
Nie zwlekaj z zakupem tabletek bo na efekty ich działania trzeba czekać ok. 2 miesiące.
lysoglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 23:21   #3343
niunia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
GG do niunia14
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

do belluci2 : nie odchudzam sie ale prawda jest taka ze nie odzywialam sie dobrze jak bylam za granica nie bylo na to czasu i przede wszystkim malo snu ale czy przez to moje wlosy by sie tak oslabily? ze zrobily by sie jak gumki troche tez przesadzam z farbowanem i teraz tego zaluje gdzy mozna bylo cofnac czas...... boje sie bo jeszcze 2,5 miesiaca do mojego slubu a one dalej wypadaja wiem ze beda dalej wypadac bo czuje ze sa strasznie slabe w wychaodza jak nitki moze przestane sie nimi przejmowac tak bardzo jak bede juz po slubie kupilam treske zeby ja przypiac do slubu ale zeby tylko miala sie na czym trzymac i nie spadla bo wtedy bym sie spalila ze wstydu....

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

do lysoglowa: tabletki biore merz spezial juz koncze 3 opakowanie ale nie widze poprawy badania na hormony i inne tez robilam wszystkie wyszly dobrze te merz spazial to przede wszyskim witaminy a mi po badaniach wykazalo ze witamin mi nie brakuje wiec zmieniam je teraz na inneov bo juz nie wiem jak je ratowac a co do myslenia o wlosach to trudno mi to przychodzi zwlaszcza jak przychodzi dzien mycia i jak widze wtedy jak wychodza jak nitki to moje nerwy sa wtedy straszne i musze wziasc jakas tabletke ziolowa na uspokojenie wiem ze duzo ich jeszcze wypadnie bo czuje ze sa strasznie slabe ale boje sie tego najgorzej ze mi nie odrosna moj chlopak za niedlugo maz juz nie wytrzymuje tego mojego gadnia o wlosach bo caly czas te wlosy czasami staram sie tego nie mowic ale czasmi sama juz nie wytrzymuje i musze sie komus wygadac czasami boje sie ze go strace tym ze tak gadam albo tym jak moge przez pewnien czas wygladac czyli bedac lasa...........chacialaby m zeby znow wrucil usmiech chec do zycia zabawy wyjazdy a tu niby to tylko wlosy ale jednak odbieraja chec do zycia........
niunia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 08:52   #3344
olka8888
Raczkowanie
 
Avatar olka8888
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 70
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

heh mam ten sam problem..fakt ze ja jeszcze nie mialam zadnych badan robionych wiec w sumie jeszcze nie wiem w czym tkwi przczyna mojego wypadania wlosow..ale mam to samo;/ czasem sie po prostu boje isc umyc wlosy!! bo wiem ze wiaze sie to tylko z jednym;/ z tym okropnym widokiem.w dzien strasznie mi nie wypadaja..moze tam pare poleci..ale przy myciu..najwiecej;/i zaraz sie denerwuje...kurcze tez ciagle chlopakowi truje o wlosach nawet nie pozwalam mu ich dotykac;/ chore to troche ale kurcze...stres dziala dodatkowo;/ ale jak sie nie denerwowac;/Niunia14 mniej stresu o ile sie da i jakies domowe odzywki..nie sama chemia
olka8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 09:32   #3345
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

niunia14;12335548]
do belluci2 : nie odchudzam sie ale prawda jest taka ze nie odzywialam sie dobrze jak bylam za granica nie bylo na to czasu i przede wszystkim malo snu ale czy przez to moje wlosy by sie tak oslabily? ze zrobily by sie jak gumki troche tez przesadzam z farbowanem i teraz tego zaluje gdzy mozna bylo cofnac czas...... boje sie bo jeszcze 2,5 miesiaca do mojego slubu a one dalej wypadaja wiem ze beda dalej wypadac bo czuje ze sa strasznie slabe w wychaodza jak nitki moze przestane sie nimi przejmowac tak bardzo jak bede juz po slubie kupilam treske zeby ja przypiac do slubu ale zeby tylko miala sie na czym trzymac i nie spadla bo wtedy bym sie spalila ze wstydu....

proponuje Ci na wyciszenie sok z melisy koszt około 5-6 zł
mała łyzeczke wlewasz do pol szklanki wody i pijesz, bardzo uspokaja -w kazdym razie mi pomaga
jak sie denerwujesz to Ci pomoze
ja na badania musze czekac do 16-17 dnia cyklu

podejrzewam u siebie nadczynnosc tarczycy
mam tego typowe objawy
chociaz pol roku temu wyniki tsh byly super


badalas tarczyce
robilas usg tarczycy
mi endokrynolog kazała

ps masz przeswity?czy tylko wypadaja?
pozdrawiam
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 09:49   #3346
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

po jakim czasie było u Was widać efekty po zażywaniu bellisy?
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 10:00   #3347
niunia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
GG do niunia14
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

do olka8888 : domowe dozywki stosowalam nafta olejek rycynowy 2 zoltka pol cytryny i tak przez 2 miesiace izadnych efektow jak bylam w aptece zeby kupic te tabletki inneov to powiedzialam zapytalam farmaceutki co by mi polecila powiedzialam jej co juz stosowalam i o badaniach tez mowialam powiedziala ze moze zamiast witamin bo w tym merz spezial jest duzo witamin kupic cos ze skrzypem i pokrzywa np humavit bo z badan z moimi zasobami witamin jest ok wiec wlosy widocznie potrzebuja innego skladnika i porownala ze w merz spezial nie ma wcale skrzypu i pokrzywy ale ja zamiast tych tabletech skusilam sie na odzywke radical ze skrzypem i tabletki inneov a mi przy myciu to poprostu tragedia ja bez czesania je wyciagam wczoraj jak mylam to cala garsc wlosow oczywiscie po myciu jak schna bo przy samym myciu ich tak duzo nie leci moze z 15 , 20 a pozniej z 200....... czasami mowie sobie ze wlosy to nie wszystko wazne ze jestem zdrowa ale to dziala tylko chwile i znow sie zaczyna stres myslenie mi osobiscie jest naprawde ciezko o tym zapomniec od 8 miesiecy dzien w dzien tylko wlosy i wlosy i tak wkolko nie bylo dnia zebym o tym nie mowiala......
niunia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 10:05   #3348
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

niunia
napisalam do Ciebie

przeczytaj wyzej :/

ps belissa nic nie daje!!!
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 10:23   #3349
niunia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
GG do niunia14
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

do belluci2 : jak bylam teraz w aptece to kupilam sobie pastylki uspokajajace do ssania z melisa wiec jak tylko czuje ze zaczyna sie stres to je biore u mnie tarczyca i usg tarczycy sa super i inne badania tez a moje wlosy czuje ze sa strasznie slabe jak narazie bede wcierac ten radical i zaczne brac ten inneov jezeli to nie pomoze to sie juz poddaje bo nie wiem czym je juz wtedy ratowac juz stosowalam wiele zeczy jezeli to faktycznie przez stres i przemecznie to nic mi nie pomoze puki sie nie uspokoje no i trzeba czasu zeby organizm wrocil do normy mama moja mi mowi ze trzeba bynajmniej z rok poczekac zeby sie odbudowaly przeswiaty zaczynam wiec z przodu i jak odchyle jakos czesc wlosow to mi przeswituje i widze skore glowy prosze powiec mi tylko czy moge liczyc na to ze te wlosy odrosna??? i jak jest u ciebie i ile tobie juz wypadaja????......
niunia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 10:30   #3350
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez niunia14 Pokaż wiadomość
do belluci2 : jak bylam teraz w aptece to kupilam sobie pastylki uspokajajace do ssania z melisa wiec jak tylko czuje ze zaczyna sie stres to je biore u mnie tarczyca i usg tarczycy sa super i inne badania tez a moje wlosy czuje ze sa strasznie slabe jak narazie bede wcierac ten radical i zaczne brac ten inneov jezeli to nie pomoze to sie juz poddaje bo nie wiem czym je juz wtedy ratowac juz stosowalam wiele zeczy jezeli to faktycznie przez stres i przemecznie to nic mi nie pomoze puki sie nie uspokoje no i trzeba czasu zeby organizm wrocil do normy mama moja mi mowi ze trzeba bynajmniej z rok poczekac zeby sie odbudowaly przeswiaty zaczynam wiec z przodu i jak odchyle jakos czesc wlosow to mi przeswituje i widze skore glowy prosze powiec mi tylko czy moge liczyc na to ze te wlosy odrosna??? i jak jest u ciebie i ile tobie juz wypadaja????......
mi wypadaja od roku dokladnie od maja zeszłego roku, na poczatku bylo strasznie 100nawet 200 dziennie, od kilku niesiecy wypada malo czasami nie wypada nic, ale np wczoraj wypadło ich około 50-60, dzis tylko 3 mimo ze myłam, moze dlatego ze wczoraj porzadnie wyczesałam, a zeszly tydzien nic mi nie wypadalo...

zauwazyłam tez ze jak sie zdenerwuje wypada duuuzo wiecej, czekam na 16 dzien cyklu
zastanawiam sie czy tarczyce moge zrobic wczesniej


polecam Ci jednak ten sok, jak tyle bierze sie tabletek to pozniej watroba wysiada

o Inneov słyszałam bardzo dobre opinie, najwiecej włosów wypada mi w połowie cyklu miesiaczkowego, wiec moze to hormony


jezeli to nie choroba zanikania mieszków wlosowych czy cos takiego to odrosna

jak do 5 lat nie odrosna po wypadnieciu to juz nigdy nie odrosna, wiec musisz pobudzac mieszki włosowe!!!

ps badalas kał, czasami wypadaja włosy od pasozytów, ale w tWOIM PRZYPADKU TO CHYBA STRES I PRZEMECZNIE
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy



Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-05-17 o 10:33
belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 11:35   #3351
lysoglowa
Przyczajenie
 
Avatar lysoglowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ciekawa jestem, czy odrosną
Dzisiaj znów mi "trochę" wypadło przy myciu. Codziennie je myję rano, codzień nakładam tę samą odżywkę z miętą, suszę z głową do dołu i jakoś wyglądają. Dobrze, że jakoś na twarzy trochę odżyłam.
lysoglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 18:40   #3352
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
o Inneov słyszałam bardzo dobre opinie, najwiecej włosów wypada mi w połowie cyklu miesiaczkowego, wiec moze to hormony
Ostrożnie z Inneov - zawiera taurynę, kótra może powodować rzutygorąca - burak na twarzy gwarantowany i może się wtedy pojawić problem z naczynakami - nie dość wtedy, że jest problem z włosami, to jeszcze z cerą - przetestowałam na sobie, po odstawiniu wszytko wróciło do normy.

Cytat:
jak do 5 lat nie odrosna po wypadnieciu to juz nigdy nie odrosna, wiec musisz pobudzac mieszki włosowe!!!

Różnie z tym bywa - ja wydepilowałam brwi ostro - z krzaków na kreseczki jakieś 7 lat temu, zapuszczam od maja 2006 i niektóre włoski odrastają dopiero teraz - stymuluję je wcierkami własnej roboty i tymi ready-made - e włoski są zdrowe i grube, doam, że choć jeszcze mi troszkę brakuję na pewno odzyskam moje dawne brwi - trzeba zatem walczyć i nie poddawać się dziewczyny
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 19:31   #3353
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Do wypowiedzi Marii dorzucę jeszcze, że nie powinno się szafować kategorycznymi i bardzo ogólnymi stwierdzeniami typu: "belissa nic nie daje!!!".
Nie od dziś wiadomo, że każdy organizm reaguje inaczej, w innym wątku na ten przykład wiele wizażanek chwali sobie ten suplement.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 20:25   #3354
Arletka17
Raczkowanie
 
Avatar Arletka17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 135
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

stosowala moze ktoras z was nowy dove heat defence chyba z tym cieplem pomaga??
__________________
...Czas mnie zmienił, w jednej chwili podciął skrzydła... ;(
Arletka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 20:30   #3355
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Do wypowiedzi Marii dorzucę jeszcze, że nie powinno się szafować kategorycznymi i bardzo ogólnymi stwierdzeniami typu: "belissa nic nie daje!!!".
Nie od dziś wiadomo, że każdy organizm reaguje inaczej, w innym wątku na ten przykład wiele wizażanek chwali sobie ten suplement.
zapomniałam dodac słowa mi dzieki ogromne za poprawke
czyli mi nic nie daje
sorki

Maria221 to ze po 5 latach...to usłyszalam od dermatologa...mam nadzieje ze to nieprawda...nasi dermatolodzy oczywiscie nie wszyscy maja slaba wiedze o włosach...
wyczytalam to tez w jakiejs ksiazce Corbena, cobena...nie pamietam nazwiska i nie wiem czy akurat w tej ksiazce...duzo ich juz przeczytalam
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy



Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-05-17 o 20:34
belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 07:35   #3356
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
zapomniałam dodac słowa mi dzieki ogromne za poprawke
czyli mi nic nie daje
sorki


Cytat:
Napisane przez Arletka17 Pokaż wiadomość
stosowala moze ktoras z was nowy dove heat defence chyba z tym cieplem pomaga??
Nie chcę być złym prorokiem, ale w ochronę przed ciepłem to raczej nie wierzę Być może kosmetyk wspomaga regenerację włókien włosa, ale to nie zatrzyma zniszczeń powodowanych wysoką temperaturą, co najwyżej trochę je spowolni.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 19:02   #3357
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Beluci2,


Cytat:
Maria221 to ze po 5 latach...to usłyszalam od dermatologa...mam nadzieje ze to nieprawda...nasi dermatolodzy oczywiscie nie wszyscy maja slaba wiedze o włosach...
wyczytalam to tez w jakiejs ksiazce Corbena, cobena...nie pamietam nazwiska i nie wiem czy akurat w tej ksiazce...duzo ich juz przeczytalam
Nie chciałam kwestionować, tego, co napisałaś - pewnie w jakiejś dużej mierze jest to prawda, ale wiem, jak to jest w przypadku brwi - trzeba włost stymulować. W przypadku androgenowego to niestety trzeba się spieszyć, ale może w przypadku zwykłego nie. Chciałam was pocieszyć dziewczyny, a poza tym każdy jest inny i nieraz na własne oczy widywałam, jak dziewczynom z cienkich włosów po pewnym czasie robiły się piękne i grube - nie wiem jednak czy coś stosowały, nie pytała, to było kilka lat temu, zatem... kto wie

Estelle,

Powinnam była dopisać, że moja reakcja była oczywiście indywidualne - niektórzy chwalą inneov, a niektórzy nie. Ja polecam Dromin - jest b. dobry, tylko dobrze jest łykać lakcid, tak na wszelki wypadek.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 20:22   #3358
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Hej dziewczyny!
Postanowiłam zrobić coś z moimi zniszczonymi farbowaniem włosami które wypadają w ogromnych ilościach... Od dwóch tygodni bardzo o nie dbam przyjmuję belissę, ha-pantenon, humavit, cynk, piję herbatki z pokrzywy i skrzypu, często nakładam maseczki - wax i żółtko+olej rycynowy+nafta kosmetyczna+cytryna...
I w związku z tym mam pytanie - czy jest możliwe żeby po 2 tygodniach włosy wypadały jeszcze bardziej niż przedtem? Boję się, że niedługo będę łysa ja rozumiem, że nie zobacze poprawy od razu, że do tego potrzeba cierpliwości i systematyczności, ale żeby leciało ich z głowy jeszcze więcej, mimo tego, że się temu zapobiega? Ehh
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 21:09   #3359
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość



Nie chcę być złym prorokiem, ale w ochronę przed ciepłem to raczej nie wierzę Być może kosmetyk wspomaga regenerację włókien włosa, ale to nie zatrzyma zniszczeń powodowanych wysoką temperaturą, co najwyżej trochę je spowolni.
też w to nie wierzę... wydaje mi sie ze te kosmetyki opierają sie na tym zeby zasilikonować włosy bo ojednak te silikony troche przed ciepłem chronią... ale mgiełka któa ma alk denat. w składzie to już jest jakaś kpina
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 21:38   #3360
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Postanowiłam zrobić coś z moimi zniszczonymi farbowaniem włosami które wypadają w ogromnych ilościach... Od dwóch tygodni bardzo o nie dbam przyjmuję belissę, ha-pantenon, humavit, cynk, piję herbatki z pokrzywy i skrzypu, często nakładam maseczki - wax i żółtko+olej rycynowy+nafta kosmetyczna+cytryna...
I w związku z tym mam pytanie - czy jest możliwe żeby po 2 tygodniach włosy wypadały jeszcze bardziej niż przedtem? Boję się, że niedługo będę łysa ja rozumiem, że nie zobacze poprawy od razu, że do tego potrzeba cierpliwości i systematyczności, ale żeby leciało ich z głowy jeszcze więcej, mimo tego, że się temu zapobiega? Ehh
To może być reakcja po Waxie np. który czasem wzmaga wypadanie.
Dzieje się tak z dwóch powodów:
- albo Wax pobudził cebulki, które teraz wypychają stare włosy i produkują nowe
- albo Wax podrażnił skórę głowy, która tym samym zareagowała wzmożonym wypadaniem i należałoby go odstawić.

Trzeba pamiętać również o tym, aby nie przesadzać z czasem trzymania masek, mieszanej i odżywek na głowie. Nafta np. również może podrażniać.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.