Wrześniówki - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-14, 09:30   #3331
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wrześniówki

hej.nie był0o mnie,ale jestem.ja już po ślubie.wszystko się udało.druga spowiedź była świetna-ksiądz nie potraktował mnie jak k*** i nawet nie komentował moich grzechów....
noc poślubna również baardzo udana
pogoda była świetna.stres był tylko jak czekałam na tż-potem to totalny luzik dawno tyle tak szczerze się nie uśmiechałam
my nie stroiliśmy kościoła- i dobrze-kościół jest nowy i sam w sobie jest ładny.

pozdrawiam i życze wszystkim przyszłym pannom młodym świetnej pogody, udanej imprezy weselnej i duuuzo szczęścia już po ślubie

boję się troszkę lecieć samolotem;/
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2010-09-14 o 14:10
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 09:59   #3332
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Hej Dziewczyny, ja też już po slubie
Napiszę to, co wszystkie świeżo upieczone panny młode: nie ma się czym stresować, trzeba cieszyć się każdą chwilą tego wspaniałego dnia

U nas wszystko wyszło super, oprócz kilku wpadek, które będziemy wspominać ze śmiechem

Nie będę pisać drugi raz, bo napisałam kilka słów w swoim macierzystym wątku. Dla zainteresowanych, wklejam linka + linka do kilku, na razie bardzo amatorskich, zdjęć...

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3598

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3606

Trzymam kciuki za wszystkie ślubujące PM...My z TŻ ruszamy dziś w nocy na Kretę
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 10:06   #3333
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, ja też już po slubie
Napiszę to, co wszystkie świeżo upieczone panny młode: nie ma się czym stresować, trzeba cieszyć się każdą chwilą tego wspaniałego dnia

U nas wszystko wyszło super, oprócz kilku wpadek, które będziemy wspominać ze śmiechem

Nie będę pisać drugi raz, bo napisałam kilka słów w swoim macierzystym wątku. Dla zainteresowanych, wklejam linka + linka do kilku, na razie bardzo amatorskich, zdjęć...

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3598

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3606

Trzymam kciuki za wszystkie ślubujące PM...My z TŻ ruszamy dziś w nocy na Kretę
Kochana jeszcze raz wszystkiego naj Pięknie wyglądałaś,tak delikatnie I najbardziej nie mogę z psa mam nadzieję że mój nie ucieknie Chciałabym zobaczyć tą akcje
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 10:34   #3334
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Wrześniówki

Kochane wrześniówki, 11 września to był najbardziej magiczny i wzruszający dzień w moim ~życiu, jestem taka szczęśliwa!!!!!! nic nie było wstanie zepsuć mi humoru nawet to ~że suknia była źle uszyta bo gorset się zwijał a halka była za długa Goście świetnie się bawili, usłyszeliśmy tyle miłych słów, popłynęło wiele łez wzruszenia naszych i gości, Byli kochani!!!!!!!!!!!!!!! Życzę wam takiego i lepszego ślubu i wesela jak nasze!!!!
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 10:38   #3335
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
Kochane wrześniówki, 11 września to był najbardziej magiczny i wzruszający dzień w moim ~życiu, jestem taka szczęśliwa!!!!!! nic nie było wstanie zepsuć mi humoru nawet to ~że suknia była źle uszyta bo gorset się zwijał a halka była za długa Goście świetnie się bawili, usłyszeliśmy tyle miłych słów, popłynęło wiele łez wzruszenia naszych i gości, Byli kochani!!!!!!!!!!!!!!! Życzę wam takiego i lepszego ślubu i wesela jak nasze!!!!

Ślicznie wyglądałaś i widać że szczęśliwa Pozdrawiam
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 12:42   #3336
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Wrześniówki

Aaaaleeee pięknie Wszystkiego najlepszego dziewczyny!
Ja się właśnie dowiedziałam, że w zamku w razie deszczu nie będzie można zrobić sesji bo mają jakąś imprezę. Zupełnie nie mam pomysłu na inne miejsce pod zadaszeniem w razie deszczu. Pozostaje się tylko modlić, że nie będzie padało.
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 13:09   #3337
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Wrześniówki

Dziewczyny powiem Wam że wszystkie wyglądałyście pięknie na swoich ślubach. Fajnie że już macie to za sobą bo ja czasem to już mam tego naprawdę dość - te przygotowania czasem są okropne a najgorsze jest jak goście czasem sami nie są zdecydowani. Chciałabym że wszystko wyszło tak jakbym chciała i bez żadnych komplikacji ale zobaczymy za 4 dni

WSZYSTKIM ŻONKOM Z WRZEŚNIA ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA
Przepraszam że tak późno ale naprawdę nie miałam wcześniej czasu żeby do Was zajrzeć.

A we wtorek lecimy na Maderę - to mnie jak na dzień dzisiejszy cieszy najbardziej
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 13:17   #3338
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
Może oni nie chcą mieć dekoracji, albo ich nie stać. Jeżeli tak, to zrobicie dobry uczynek zostawiając im te dekoracje, jeżeli bardzo chcecie je mieć. W końcu to dzień ślubu i w tym dniu można też zrobić dla kogoś coś dobrego, nawet jak jest wredny. Wtedy sobie napewno pomyśli o was dobrze, a o sobie że był szują xD
Ta pogoda to ciągle się zmienia raz gadają, że upały teraz, że bez deszczu ale do 14C...A w sumie nie ważne jaka będzie pogoda, ważne że od tego dnia już będziemy razem na zawsze :P
Ja sobie kupiłam w bezcłowym białą parasolkę z koronki na wszelki wypadek :P Będzie to fajny dodatek do sesji, a kosztował niewiele i ochroni przed ewentualnym deszczem xD
Wczoraj szorowałam cały dzień moje przyszłe miejsce zamieszkania, moje ręce wyglądają strasznie. Jeszcze wcześniej obierałam grzyby i nie mogę tego brązowego doszorować, a przychodzi dziś do mnie manicurzystka zrobić mi skórki. Jak zobaczy takie ręce panny młodej przed ślubem to padnie xD
oj ja własnie sprzatałam do piątku żeby w tym tygodniu już nic takiego ostrego nie robić
co do tej dekoracji to dzisiaj jeszcze dogadam szczegóły, to jest tak że ta pierwsza parka ma o 12.30, druga o 13.30 a my o 15 więc napewno im nie zabierzemy tego
ja szczerze dziewczyny to mi wisi ta dekoracja, ale mama mnie tak męczyła więc dla spokoju bo pewnie samam by poleciała i nam zapłaciła za to
Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
Kochane wrześniówki, 11 września to był najbardziej magiczny i wzruszający dzień w moim ~życiu, jestem taka szczęśliwa!!!!!! nic nie było wstanie zepsuć mi humoru nawet to ~że suknia była źle uszyta bo gorset się zwijał a halka była za długa Goście świetnie się bawili, usłyszeliśmy tyle miłych słów, popłynęło wiele łez wzruszenia naszych i gości, Byli kochani!!!!!!!!!!!!!!! Życzę wam takiego i lepszego ślubu i wesela jak nasze!!!!
pięknie wyglądałaś naprawdę, gratulacje
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, ja też już po slubie
Napiszę to, co wszystkie świeżo upieczone panny młode: nie ma się czym stresować, trzeba cieszyć się każdą chwilą tego wspaniałego dnia

U nas wszystko wyszło super, oprócz kilku wpadek, które będziemy wspominać ze śmiechem

Nie będę pisać drugi raz, bo napisałam kilka słów w swoim macierzystym wątku. Dla zainteresowanych, wklejam linka + linka do kilku, na razie bardzo amatorskich, zdjęć...

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3598

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3606

Trzymam kciuki za wszystkie ślubujące PM...My z TŻ ruszamy dziś w nocy na Kretę
zaraz pooglądam udanej podróży

już widziałam :[ ooooooo pięknie nie przeżyje teraz tej sukienki, bosko wyglądałaś

ja własnie po próbnej fryzurze, kolorem mi ładny wyszedł także jestem zadowolona
__________________
Laura my love

Edytowane przez mafda
Czas edycji: 2010-09-14 o 13:20
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 13:20   #3339
iminfinity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 20
Dot.: Wrześniówki

i ja sie melduje po imprezie ślubnej pogoda nie była najlepsza ale pocieszam sie faktem że nie lał deszcz wszystko sie udalo tak jak chcieliśmy, w kościele potrafilismy zachowac powage choc myślalam ze moj mąż bedzie sie non stop śmiał, poza wpadką z przysiega którą Tomek zaliczyl ( zlożyl ją księdzu a nie mnie) bylo ok.
Potem przyjęcie które minelo momentalnie... nie wiem jak ja pojde z sukienką do pralni bo jest tak zakurzona ze pracownicy pralni pomyśla ze panna mloda czołgała sie po parkiecie:P w plenerze śmiechu było co niemiara, jakaś druga para przyszła do nas i chcieli wspolne zdjęcia zrobic ogolnie impreza udana a o poprawinach nie wspomne... goście stwierdzili ze drugie wesele bylo bo zespol gral i ok.150 osób sie pojawilo zdj nie mam na razie zadnych ale jak tylko po znajomych popytam to wrzuce coś.

no i zyczenia wszystkim wrześniowkom z 11 skladam życzenia najserdeczniejsze, przedewszystkim duzo milosci i wzajemnego szacunku
__________________
Nie porzucaj marzeń bo wiesz, że jest ktoś kto bardzo pragnie Cię...
iminfinity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 14:37   #3340
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wrześniówki

hej
mam pytanko-kiedy oddajecie do pralni suknie ślubną-tzn zaraz po ślubie czy po plenerze?bo my dopiero po powrocie z podróży poślubnej będziemy mieli plener.
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 15:29   #3341
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Wrześniówki

kochane, wońkami się u nas nazywa przypinki dla gości, kotyliony takie.

jaka jestem szczęśliwa... nie uwierzycie! w końcu przyszły kryształki do biżuterii. i zaraz ją też zrobiłam. i jest to to o co mi chodziło!!!
ale jaka historia... jechałam autem z TŻtem i dojrzałam, że listonosz drepta. podobno miałam genialną minę, TŻ się będzie jeszcze ze mnie długo śmiał bo wiecie, listonosz mnie zobaczył w tym aucie, a my akurat przed skrzyżowaniem stali. i podpisywałam odbiór poleconego z auta a przesyłkę dostałam do skrzynki normalnie chyba mu czekoladę kupię, bo jestem przeszczęśliwa i moja mama też bo się robiłam nerwowa ze jeszcze biżuterii nie mam. uff

no. ale teraz już do ślubu tu zaglądać nie będę, bo dużo pracy mam. po weselu was nadrobię.

buziaki, powodzenia wszystkim "osiemnastkom" szczęścia, dobrej pogody, miłości, żeby wszystko poszło po waszej myśli

i świętuję setną wiadomość
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 15:36   #3342
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
hej
mam pytanko-kiedy oddajecie do pralni suknie ślubną-tzn zaraz po ślubie czy po plenerze?bo my dopiero po powrocie z podróży poślubnej będziemy mieli plener.
Sukienkę oddaj do pralni po plenerze, dla fotografa suknia nie musi być idealnie czysta. Fotograf "wypierze" Twoją suknię w photoshopie.

Ja osobiście wolę nawet takie bardziej pobrudzone suknie bo wtedy PM są bardziej wyluzowane - nie uważają za bardzo na swoją sukienkę.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2010-09-14 o 15:38
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 15:36   #3343
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, ja też już po slubie
Napiszę to, co wszystkie świeżo upieczone panny młode: nie ma się czym stresować, trzeba cieszyć się każdą chwilą tego wspaniałego dnia

U nas wszystko wyszło super, oprócz kilku wpadek, które będziemy wspominać ze śmiechem

Nie będę pisać drugi raz, bo napisałam kilka słów w swoim macierzystym wątku. Dla zainteresowanych, wklejam linka + linka do kilku, na razie bardzo amatorskich, zdjęć...

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3598

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3606

Trzymam kciuki za wszystkie ślubujące PM...My z TŻ ruszamy dziś w nocy na Kretę
o ile nie jestem fanką tego typu sukni ślubnych, to muszę powiedzieć że Tobie bardzo pasowała! wyglądałaś cudnie!

To super słyszeć że każda z nas miała tak cudowne wesele
Czy z wpadkami, czy bez, ważne że będziemy to wspominały jako najpiękniejszy dzień naszego życia!

Tym co jeszcze są przed.... zazdroszczę
Brakuje mi tych wszystkich przygotowań i załatwiań, choć ja się tam aż tak nie spinałam w rzeczach organizacyjnych, jakoś wiedziałam że wszystko mam pozałatwiane i byłam spokojna

Moja suknia też jest brudna: dolna koronka od parkietu, w talii- pewnie od trzymania przez partnerów i na boku ma jakieś pomarańczowe plamy Może jakiś sosik lub inne jedzenie, ale ogólnie źle nie wygląda, nie wiem czy w ogóle oddam ją do pralni, czy zostawię taką jaka jest- bo sprzedawać nie chcę Ale jak już ją wypiorę to na pewno po sesji...

Kurde zrobiłam zapiekankę na obiad i padam na pysk
Chyba przez to że TŻ nie dał mi dziś w nocy pospać

A pakować się muszę bo godzinki do odlotu uciekają
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 22:30   #3344
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

Dziewczyny ja juz po!! i tak mi smutno bo minelo to jak 3 godziny bylo cudownie.Wogole te 4 dni mi tak minely szybko nawet nie wiem kiedy.Nie mam dalej sily napisac relacji, ale juz niedlugo moze cos wyklepie dla was jutro pozdroz poslubna z moim mezem, moze w koncu doczekamy sie nocy poslubnej
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 06:47   #3345
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz po!! i tak mi smutno bo minelo to jak 3 godziny bylo cudownie.Wogole te 4 dni mi tak minely szybko nawet nie wiem kiedy.Nie mam dalej sily napisac relacji, ale juz niedlugo moze cos wyklepie dla was jutro pozdroz poslubna z moim mezem, moze w koncu doczekamy sie nocy poslubnej
to jeszcze nie było nocy poślubnej?

Czaszka, gratuluję zamążpójścia moje najlepsze życzenia!
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 10:01   #3346
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Bolerko będzie miało ciut wyżej przeszyte rękawy. No i garbię się na zdjęciu bardzo :|
A jak będą przeszyte to spoko.
I pamiętaj: nie garbić się na własnym ślubie !!! To tak ku przestrodze. Moja przyjaciółka garbiła się cały czas i teraz nie może patrzeć na zdjęcia i nagranie. Więc pamiętaj o ściąganiu łopatek do tyłu Masz być piękna!

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
Może oni nie chcą mieć dekoracji, albo ich nie stać. Jeżeli tak, to zrobicie dobry uczynek zostawiając im te dekoracje, jeżeli bardzo chcecie je mieć. W końcu to dzień ślubu i w tym dniu można też zrobić dla kogoś coś dobrego, nawet jak jest wredny. Wtedy sobie napewno pomyśli o was dobrze, a o sobie że był szują xD
Ta pogoda to ciągle się zmienia raz gadają, że upały teraz, że bez deszczu ale do 14C...A w sumie nie ważne jaka będzie pogoda, ważne że od tego dnia już będziemy razem na zawsze :P
Ja sobie kupiłam w bezcłowym białą parasolkę z koronki na wszelki wypadek :P Będzie to fajny dodatek do sesji, a kosztował niewiele i ochroni przed ewentualnym deszczem xD
Wczoraj szorowałam cały dzień moje przyszłe miejsce zamieszkania, moje ręce wyglądają strasznie. Jeszcze wcześniej obierałam grzyby i nie mogę tego brązowego doszorować, a przychodzi dziś do mnie manicurzystka zrobić mi skórki. Jak zobaczy takie ręce panny młodej przed ślubem to padnie xD
Ha ha moja to samo Ja mam pęcherze bo wczoraj ozdoby na wódkę robiłam i używałam pistoletu elektrycznego na gorący klej:/

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
hej.nie był0o mnie,ale jestem.ja już po ślubie.wszystko się udało.druga spowiedź była świetna-ksiądz nie potraktował mnie jak k*** i nawet nie komentował moich grzechów....
noc poślubna również baardzo udana
pogoda była świetna.stres był tylko jak czekałam na tż-potem to totalny luzik dawno tyle tak szczerze się nie uśmiechałam
my nie stroiliśmy kościoła- i dobrze-kościół jest nowy i sam w sobie jest ładny.

pozdrawiam i życze wszystkim przyszłym pannom młodym świetnej pogody, udanej imprezy weselnej i duuuzo szczęścia już po ślubie

boję się troszkę lecieć samolotem;/
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, ja też już po slubie
Napiszę to, co wszystkie świeżo upieczone panny młode: nie ma się czym stresować, trzeba cieszyć się każdą chwilą tego wspaniałego dnia

U nas wszystko wyszło super, oprócz kilku wpadek, które będziemy wspominać ze śmiechem

Nie będę pisać drugi raz, bo napisałam kilka słów w swoim macierzystym wątku. Dla zainteresowanych, wklejam linka + linka do kilku, na razie bardzo amatorskich, zdjęć...

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3598

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3606

Trzymam kciuki za wszystkie ślubujące PM...My z TŻ ruszamy dziś w nocy na Kretę
Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
Kochane wrześniówki, 11 września to był najbardziej magiczny i wzruszający dzień w moim ~życiu, jestem taka szczęśliwa!!!!!! nic nie było wstanie zepsuć mi humoru nawet to ~że suknia była źle uszyta bo gorset się zwijał a halka była za długa Goście świetnie się bawili, usłyszeliśmy tyle miłych słów, popłynęło wiele łez wzruszenia naszych i gości, Byli kochani!!!!!!!!!!!!!!! Życzę wam takiego i lepszego ślubu i wesela jak nasze!!!!
Cytat:
Napisane przez iminfinity Pokaż wiadomość
i ja sie melduje po imprezie ślubnej pogoda nie była najlepsza ale pocieszam sie faktem że nie lał deszcz wszystko sie udalo tak jak chcieliśmy, w kościele potrafilismy zachowac powage choc myślalam ze moj mąż bedzie sie non stop śmiał, poza wpadką z przysiega którą Tomek zaliczyl ( zlożyl ją księdzu a nie mnie) bylo ok.
Potem przyjęcie które minelo momentalnie... nie wiem jak ja pojde z sukienką do pralni bo jest tak zakurzona ze pracownicy pralni pomyśla ze panna mloda czołgała sie po parkiecie:P w plenerze śmiechu było co niemiara, jakaś druga para przyszła do nas i chcieli wspolne zdjęcia zrobic ogolnie impreza udana a o poprawinach nie wspomne... goście stwierdzili ze drugie wesele bylo bo zespol gral i ok.150 osób sie pojawilo zdj nie mam na razie zadnych ale jak tylko po znajomych popytam to wrzuce coś.

no i zyczenia wszystkim wrześniowkom z 11 skladam życzenia najserdeczniejsze, przedewszystkim duzo milosci i wzajemnego szacunku
Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz po!! i tak mi smutno bo minelo to jak 3 godziny bylo cudownie.Wogole te 4 dni mi tak minely szybko nawet nie wiem kiedy.Nie mam dalej sily napisac relacji, ale juz niedlugo moze cos wyklepie dla was jutro pozdroz poslubna z moim mezem, moze w koncu doczekamy sie nocy poslubnej
G R A T U L A C J E !!!!!!!!!

Tylko juz mi smutno, że to tak szybko minie;(
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 20:32   #3347
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Wrześniówki

Nol strasznie szybko minęło.....jestem przeszczęśliwa!!!!wszystk o wyszło tak jak miało wyść, goście bawili się całą noc a poprawiny musieliśmy przedłużać bo nie chcieli z parkietu zejść dopiero teraz się syspałam... dołączam parę zdjęć...amatorskich oczywiście....sory za miny hehe dziewczyny przed którymi dopiero slub mam radę cieszcie się każdą sekundą dnia weselnego...naprawde nie warto się stresować i denerwować wszystko i tak musi się jakoś ułożyć!!!powodzenia!!!życ zę wam żebyście były tak zadowolone i szczęśliwe jak my!!!!
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png

Edytowane przez justynaw1982
Czas edycji: 2010-09-16 o 20:59
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 20:49   #3348
isabele
Wtajemniczenie
 
Avatar isabele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 868
Dot.: Wrześniówki

Dziewczyny wszystkie opowiadacie super relacje

Bardzo się ciesze ze Wasze wesela tak pięknie się udały

A naszym 18-tkom zyczę wszystkiego najlepszego już dzisiaj I trzymam ogromne kciuki za pogode bo już za rok w ten weekend sama zostane żoną
__________________

17.09.2011

Chcieć się razem zestarzeć jest jedynym dowodem wielkiej miłości.
Jonathan Carroll

isabele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 21:15   #3349
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Ale tu cisza

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
Nol strasznie szybko minęło.....jestem przeszczęśliwa!!!!wszystk o wyszło tak jak miało wyść, goście bawili się całą noc a poprawiny musieliśmy przedłużać bo nie chcieli z parkietu zejść dopiero teraz się syspałam... dołączam parę zdjęć...amatorskich oczywiście....sory za miny hehe dziewczyny przed którymi dopiero slub mam radę cieszcie się każdą sekundą dnia weselnego...naprawde nie warto się stresować i denerwować wszystko i tak musi się jakoś ułożyć!!!powodzenia!!!życ zę wam żebyście były tak zadowolone i szczęśliwe jak my!!!!
Widać po zdjęciach że jestes mega szczęśliwa Fajne zdjęcia
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 11:12   #3350
Ficka 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 40
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
Kochane wrześniówki, 11 września to był najbardziej magiczny i wzruszający dzień w moim ~życiu, jestem taka szczęśliwa!!!!!! nic nie było wstanie zepsuć mi humoru nawet to ~że suknia była źle uszyta bo gorset się zwijał a halka była za długa Goście świetnie się bawili, usłyszeliśmy tyle miłych słów, popłynęło wiele łez wzruszenia naszych i gości, Byli kochani!!!!!!!!!!!!!!! Życzę wam takiego i lepszego ślubu i wesela jak nasze!!!!
Hej Napisz mi z jakiej miejscowosci jestes? Chyba moj panienski byl w tym samym lokalu co kawalerski Twojego meza. Moge sie mylic, ale jakis taki podobny
Ficka 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 11:48   #3351
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Wrześniówki

18-stki - prognozy pogody chyba sa już bardziej wiarygodne - u mnie ma nie padać!!! Tylko... zimno będzie... 15-17 stopni, ale to nic Jak przygotowania? Moja kiecunia wisi na mojej szafie już, cały czas bym na nią patrzyła Dziś jade do domu i zacznie się bieganie w panice za ostatnimi sprawami do załatwienia
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:09   #3352
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

moja suknia tez już wisi, teraz tylko sobie myślę, co tu jeszcze do zrobienia
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 14:48   #3353
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ficka 83 Pokaż wiadomość
Hej Napisz mi z jakiej miejscowosci jestes? Chyba moj panienski byl w tym samym lokalu co kawalerski Twojego meza. Moge sie mylic, ale jakis taki podobny
jestem z kołobrzegu
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 05:32   #3354
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Hey Laseczki To już jutrooooo<jupi>!!! Jak nastroje? Ja nie śpię od 5tej;p Dziś już wyjeżdżam do rodziców O 13 paznokietki i oby do soboty
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 07:51   #3355
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Hey Laseczki To już jutrooooo<jupi>!!! Jak nastroje? Ja nie śpię od 5tej;p Dziś już wyjeżdżam do rodziców O 13 paznokietki i oby do soboty
Właśnie miałam pisać gdzie sie wszystkie podziewacie
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 08:18   #3356
Ficka 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 40
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
jestem z kołobrzegu
W takim razie miałam racje impreza w undergrundzie
Ficka 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 10:57   #3357
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Wrześniówki

Wszystkim 18-tką już dziś życzę Najpiękniejszych chwil oraz Miłości,Miłości,Miłości
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 16:02   #3358
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pisać gdzie sie wszystkie podziewacie
Pewnie robią się już powoli na bóstwo i dopinają wszystko na ostatni guzik Ja zaraz do spowiedzi, a potem zawieź winietki na salę.

A jak sytuacja u Ciebie?
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 16:32   #3359
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Pewnie robią się już powoli na bóstwo i dopinają wszystko na ostatni guzik Ja zaraz do spowiedzi, a potem zawieź winietki na salę.

A jak sytuacja u Ciebie?
Zakładałam rzęsy, brwi zrobionie i paznkocie każde też ahah
Rzęsami jestem zachwycona
Zaraz do spowiedzi i później na sale
Mags masz stresik?
Ja jak cos robie, jestem zajęta to nie a jak mam chwile to zaraz rozmyślam
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 21:30   #3360
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Zakładałam rzęsy, brwi zrobionie i paznkocie każde też ahah
Rzęsami jestem zachwycona
Zaraz do spowiedzi i później na sale
Mags masz stresik?
Ja jak cos robie, jestem zajęta to nie a jak mam chwile to zaraz rozmyślam
Jak mnie wkurzają lub jak jestem zajęta to też zero stresu Ale jak mam wolną chwilkę to tak troszkę Jutro z samego ranka pobudka i na 11 do fryzjera Ale jak tyle osób w domu to trzeba wstać skoro świt i zaklepać miejsce w kolejce do łazienki

A Ty jaki masz plan dnia na jutro? Jakie masz paznokcie???
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.