Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-01, 17:56   #3331
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja w sumie unikam imprez gdzie są same pary - jakoś głupio mi



Moi rodzice też bardzo by chcieli żebym kogoś poznal

Macie rację ze nie ma co się na siłę wiązać
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:01   #3332
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Tez raczej unikam ale mogla cie poinformowac i dac zdecydowac. A moze wtedy mialas kogos.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-11-01 o 20:21
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:01   #3333
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Ja nie wnikam kto z mojej klasy czy ze studiów ma dzieci. Z mojej licealnej paczki wszyscy mają rodziny i dzieci, ale nikt nie daje mi do zrozumienia, jak się spotykamy, że jak jestem sama to źle, raczej życzą mi jak najlepiej.
Natomiast obecnie wśród moich znajomych jest równy podział sił - małżonkowie z dziećmi, pary w stałych związkach i single.
Wśród moich znajomych też są różne osoby - te sparowane i te niesparowane, ale wśród ludzi z liceum prawie wszyscy mają rodziny, tudzież sporo jest samotnych matek, więc siłą rzeczy wśród nich czuję się nieswojo, kiedy dominują tematy rodzinne. Lubię się z nimi spotkać raz na rok czy dwa, ale nie lubię kiedy rozmowa schodzi na tematy interesujące większość, a nie jednoosobową mniejszość,.

Cytat:
Napisane przez imalau Pokaż wiadomość
W sumie to nie wiem. Nie mam z nią zbyt częstego kontaktu, ale odniosłam wrażenie, że czuje się ode mnie lepsza bo ma męża, więc mogło to być złośliwe.
Olej jej teksty. Jeśli to nie jakaś bliska koleżanka, która szczerze może się martwić i powiedzieć coś takiego szczerze, to nie przejmuj się tym co mówi laska, której jedyną wartością jest mąż. To ona ma pewnie zaniżone poczucie własnej wartości, a nie ty.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:02   #3334
imalau
Raczkowanie
 
Avatar imalau
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja się źle czuje, jak dostaje jakieś zaproszenie na wesele... Wtedy to jakoś tak dziwne jest.
imalau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:06   #3335
Damian666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 154
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Mnie to to czeka ;/
Raz na wakacjach pracowałem i była tam też taka dziewczyna i to dużo młodsza ode i mama mówiła żebym ją podrywał XD
Dobrze, że nikt z innych pracowników tego nie słyszał, bo bym puścił buraka

A co będzie za pare lat jak nikogo nie będę miał to nawet boje się myśleć ;/
Damian666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:08   #3336
imalau
Raczkowanie
 
Avatar imalau
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
Mnie to to czeka ;/
Raz na wakacjach pracowałem i była tam też taka dziewczyna i to dużo młodsza ode i mama mówiła żebym ją podrywał XD
Dobrze, że nikt z innych pracowników tego nie słyszał, bo bym puścił buraka

A co będzie za pare lat jak nikogo nie będę miał to nawet boje się myśleć ;/
Ciesz się, że Ci najlepsza przyjaciółka nie zakłada kont na portalach randkowych
imalau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:11   #3337
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Jeju, nieźle tu dzisiaj naklepaliście :P
Nie będę już cytować, ale odniosę się do kilku poruszonych kwestii

Kompletnie mi nie przeszkadza jak facet nie jest majsterkowiczem i nie naprawia w domu rzeczy, tylko wzywa fachowca. Sama robię to samo, więc nie widzę powodów dla których miałabym wymagać czegoś innego od partnera. Zwłaszcza, że w moim przypadku to głównie kwestia tego, że nie lubię się w takich rzeczach babrać. Wolę ten czas spędzić inaczej. I rozumiem, że facet może mieć tak samo.
Żeby nie było - bardzo doceniałam jak mi np. eks przychodził i naprawiał stół, który się rozpadał (a rozpadał się przez to, że z innym eksem go zepsułam ), ale nie jest to dla mnie konieczność. Jak dla mnie zadzwonienie po fachowca to jest "poradzenie sobie z problemem".

Co do znajomych z liceum - nie wiem jakie są statystyki, z nikim z liceum nie mam kontaktu

Rodzina mi nie truje - chyba się pogodzili z tym, że będę wieczną singielką Zwłaszcza, że od 16 roku życia i tak nie poznali żadnego z moich partnerów. Wszystkich skutecznie ukrywałam. A nie - wróć - jednego poznali przez przypadek. Jak już nie byliśmy razem, a on przyjechał mnie przepraszać. I przyjechał do mieszkania moich rodziców, a nie mojego, bo taki adres mu podałam do przesłania moich rzeczy

Marta -
Co za buc. Napisałaś mu wyraźnie przecież. Grrrr.

A szybkie tempo mnie nie odstrasza. Tzn zalezy pod jakim względem. Łóżko szybko - spoko. Wspólne plany szybko - spoko. Wspólne zamieszkanie szybko - spoko. Ale "kocham Cię" szybko - już uciekam
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-01, 18:16   #3338
imalau
Raczkowanie
 
Avatar imalau
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja miałam strasznie zgraną klasę w LO i z większością do dnia dzisiejszego utrzymuje kontakt. Większość się rozjechała, ale jak ostatnio mieliśmy taki zjazd to się okazało, że tylko cztery dziewczyny nie są po ślubie i tylko ja JEDNA jestem singielką
imalau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:17   #3339
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Damian666 Pokaż wiadomość
To nieźle macie. A rodzina co na to, że w tym wieku jesteście same i nie zanosi się żeby coś się zmieniło? Mi już rok temu na święta brat życzył żebym sobie w końcu kogoś znalazł -.- W tym roku pewnie będzie to samo ;/
Nawet dziś była rozmowa na ten temat, ja powiedziałam, że jest mi super tak jak jest teraz. Mama poparła, że najważniejsze, żebym to ja była szczęśliwa, a tata stwierdził, że jestem głupia ale on to romantyk, wierzy, że człowiek może być szczęśliwy i spełniony dopiero jak założy rodzinę

Cytat:
Napisane przez imalau Pokaż wiadomość
Ciesz się, że Ci najlepsza przyjaciółka nie zakłada kont na portalach randkowych
Poważnie?
My z przyjaciółką dla beki zakładałyśmy wspólne konto lata temu, ubaw był jak nie wiem nikt z moich znajomych nie komentuje tego, że jestem sama. Raczej machają ręką i twierdzą, ze długo to nie potrwa

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
A szybkie tempo mnie nie odstrasza. Tzn zalezy pod jakim względem. Łóżko szybko - spoko. Wspólne plany szybko - spoko. Wspólne zamieszkanie szybko - spoko. Ale "kocham Cię" szybko - już uciekam
Popieram
Generalnie "kocham Cię" mogłoby dla mnie nie istnieć. Słowa to słowa, jeśli okazuje czynami to wyznań nie potrzebuje
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:18   #3340
imalau
Raczkowanie
 
Avatar imalau
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Poważnie?
My z przyjaciółką dla beki zakładałyśmy wspólne konto lata temu, ubaw był jak nie wiem nikt z moich znajomych nie komentuje tego, że jestem sama. Raczej machają ręką i twierdzą, ze długo to nie potrwa
Tal Zrobiła to za moimi plecami. Wkurzyłam się troszkę. Chyba nawet za mocno.
imalau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:29   #3341
marta8888888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 22
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
A szybkie tempo mnie nie odstrasza. Tzn zalezy pod jakim względem. Łóżko szybko - spoko. Wspólne plany szybko - spoko. Wspólne zamieszkanie szybko - spoko. Ale "kocham Cię" szybko - już uciekam
Myślę tak samo


Z mojej klasy z LO większość dziewczyn jest już po ślubie i ma dzieci. Wśród chłopaków - różnie. Myślę, że tak pół na pół. Z tego co widzę na fb są osoby, które są w związkach i są single.
marta8888888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-01, 18:30   #3342
imalau
Raczkowanie
 
Avatar imalau
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Świetnie. Wychodzi na to, że moja licealna klasa to grupa żeńcowych odmieńców Albo to ja jestem odmieńcem
imalau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:31   #3343
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez imalau Pokaż wiadomość
Tal Zrobiła to za moimi plecami. Wkurzyłam się troszkę. Chyba nawet za mocno.
Pytanie, czy to przyjaciółka i zrobiła to w dobrej wierze, czy "przyjaciółka" i zrobiła to na złość?

Cytat:
Napisane przez marta8888888 Pokaż wiadomość
Z mojej klasy z LO większość dziewczyn jest już po ślubie i ma dzieci. Wśród chłopaków - różnie. Myślę, że tak pół na pół. Z tego co widzę na fb są osoby, które są w związkach i są single.
U mnie 50% single, chyba jakaś dziwna z nas ekipa
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:32   #3344
imalau
Raczkowanie
 
Avatar imalau
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Pytanie, czy to przyjaciółka i zrobiła to w dobrej wierze, czy "przyjaciółka" i zrobiła to na złość?
Nie, akurat tutaj wiem, ze chciała dobrze. Znam ją od piaskownicy. Wiem, że chciałaby, żebym miała męskie ramię obok. Możliwe też, że chciała mi pomóc zwalczyć kompleksy bo tych troche mam
imalau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:39   #3345
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 390
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Puk puk, można?
Hej Dziewczęta, wita kolejna duszyczka, która nie tak dawno skończyła 25 lat i nadal nie trafiła na tego właściwego, albo, kto wie, może ktoś gdzieś sobie chodzi po świecie, tylko jakoś do tej pory nie zechciał stanąć mi na drodze? Haha :P Tak w miarę w skrócie: może jestem dinozaurem, reliktem, nie wiem, ale w moim wieku nie byłam jeszcze w żadnym związku :P Miałam tylko jedną sytuację, która mogła zakończyć się byciem razem, ale chłopak, którego poznałam przez koleżankę okazał się kompletnie nie w moim typie i z wyglądu i charakteru. Myślałam, że najwyżej się po prostu zakolegujemy, ale później okazało się, że on miał do mnie coś więcej... i to w zasadzie tyle. Parę razy przeżyłam też po cichu wzdychanie do kogoś, oczywiście żaden z panów nie miał o tym zielonego pojęcia, bo zachowywałam się normalnie wobec nich, tak po koleżeńsku. Po prostu wychodzę z założenia, że jeśli ja się komuś spodobam to chłopak wykaże trochę inicjatywy i np. zaprosi na kawę czy coś, a nic takiego się nie zdarzyło. Może jestem staroświecka, ale lubię te kwestie zostawiać mężczyznom, niech to oni nas zdobywają
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:42   #3346
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez GuiltyAsF_ck Pokaż wiadomość
Z wiekiem i doświadczeniem dopiero przychodzi wiedza co nam do życia potrzebne
Właśnie! Tym bardziej, że mam już niestety także za sobą toksyczny związek :/

No a teraz jako naczelna księżniczka wątku, zwiążę się tylko z księciem, wiadomo
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:45   #3347
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez morning_coffee Pokaż wiadomość
Może jestem staroświecka, ale lubię te kwestie zostawiać mężczyznom, niech to oni nas zdobywają
Ja jakoś nie mam problemu z tym, żeby samej się trochę "postarać". Przyznaję, że sprawiało mi przyjemność jak udawało mi się poderwać/uwieść (jak zwał tak zwał) mężczyznę, który mi się podobał.
Oczywiście starania ze strony panów również są mile widziane, ale raczej nie lubię być bierna i sama też wolę coś z siebie wykrzesać
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:45   #3348
Monika828282
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 054
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Jeju, nieźle tu dzisiaj naklepaliście :P
Nie będę już cytować, ale odniosę się do kilku poru

A szybkie tempo mnie nie odstrasza. Tzn zalezy pod jakim względem. Łóżko szybko - spoko. Wspólne plany szybko - spoko. Wspólne zamieszkanie szybko - spoko. Ale "kocham Cię" szybko - już uciekam

Jestem ciekawa takiego podejscia do spraw seksu. Jak Wy traktujecie taki niezobowiązujący, jak seks jak rozrywke,sport, czasoumilacz? Pytam serio, bo nie ogarniam. Dla mnie seks jest możliwy tylko z kims z kim jestem w związku, nie wyobrazam sobie inaczej. I facet, o którym wiedziałabym, że "zalicza" laski niezobowiązująco dla mnie od razu byłby do odstrzału. Ale cóż, taka staroświecka jestem.
Monika828282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:46   #3349
Piorun_mnie_trzasnal
Rozeznanie
 
Avatar Piorun_mnie_trzasnal
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 943
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Czeeeść, można dołączyć? ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piorun_mnie_trzasnal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-01, 18:50   #3350
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Piorun_mnie_trzasnal Pokaż wiadomość
Czeeeść, można dołączyć? ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czeeeść

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Z mojej klasy z liceum po ślubie jest dosłownie kilka osób. Głównie to osoby, które na liceum zakończyły edukacje, bo wpadły. Podobnie z roku ze studiów - mało kto po ślubie.

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez imalau Pokaż wiadomość
Świetnie. Wychodzi na to, że moja licealna klasa to grupa żeńcowych odmieńców Albo to ja jestem odmieńcem
To jest dla mnie wręcz niespotykane, chyba że w Twojej klasie było 9 osób.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:50   #3351
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Monika828282 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa takiego podejscia do spraw seksu. Jak Wy traktujecie taki niezobowiązujący, jak seks jak rozrywke,sport, czasoumilacz? Pytam serio, bo nie ogarniam. Dla mnie seks jest możliwy tylko z kims z kim jestem w związku, nie wyobrazam sobie inaczej. I facet, o którym wiedziałabym, że "zalicza" laski niezobowiązująco dla mnie od razu byłby do odstrzału. Ale cóż, taka staroświecka jestem.

No dla mnie tacy fafa-rafa to ewidentnie do odstrzału ;D ale takich całe szczęście szybko sie rozpoznaje
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:51   #3352
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 390
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie mam problemu z tym, żeby samej się trochę "postarać". Przyznaję, że sprawiało mi przyjemność jak udawało mi się poderwać/uwieść (jak zwał tak zwał) mężczyznę, który mi się podobał.
Oczywiście starania ze strony panów również są mile widziane, ale raczej nie lubię być bierna i sama też wolę coś z siebie wykrzesać
Niee no owszem, trzeba wykazać jakieś zainteresowanie, zacząć rozmowę, itp., żeby Ktoś wiedział, że ma po co się starać, ale nie jestem za jakimś podrywaniem i przejmowaniem inicjatywy. Ale każda z nas może mieć swoją opinię na ten temat.
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:52   #3353
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez morning_coffee Pokaż wiadomość
Puk puk, można?
Hej Dziewczęta, wita kolejna duszyczka, która nie tak dawno skończyła 25 lat i nadal nie trafiła na tego właściwego, albo, kto wie, może ktoś gdzieś sobie chodzi po świecie, tylko jakoś do tej pory nie zechciał stanąć mi na drodze? Haha :P Tak w miarę w skrócie: może jestem dinozaurem, reliktem, nie wiem, ale w moim wieku nie byłam jeszcze w żadnym związku :P Miałam tylko jedną sytuację, która mogła zakończyć się byciem razem, ale chłopak, którego poznałam przez koleżankę okazał się kompletnie nie w moim typie i z wyglądu i charakteru. Myślałam, że najwyżej się po prostu zakolegujemy, ale później okazało się, że on miał do mnie coś więcej... i to w zasadzie tyle. Parę razy przeżyłam też po cichu wzdychanie do kogoś, oczywiście żaden z panów nie miał o tym zielonego pojęcia, bo zachowywałam się normalnie wobec nich, tak po koleżeńsku. Po prostu wychodzę z założenia, że jeśli ja się komuś spodobam to chłopak wykaże trochę inicjatywy i np. zaprosi na kawę czy coś, a nic takiego się nie zdarzyło. Może jestem staroświecka, ale lubię te kwestie zostawiać mężczyznom, niech to oni nas zdobywają

Witaj

A może zmienić podejście i zacząć być osobą zapraszającą niż oczekującą na zaproszenie?


Cytat:
Napisane przez Monika828282 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa takiego podejscia do spraw seksu. Jak Wy traktujecie taki niezobowiązujący, jak seks jak rozrywke,sport, czasoumilacz? Pytam serio, bo nie ogarniam. Dla mnie seks jest możliwy tylko z kims z kim jestem w związku, nie wyobrazam sobie inaczej. I facet, o którym wiedziałabym, że "zalicza" laski niezobowiązująco dla mnie od razu byłby do odstrzału. Ale cóż, taka staroświecka jestem.
Ja jako rozładowanie swojego napięcia seksualnego. Byłam w takich układach, hmm różnie było. Trzeba trafić na kogoś o podobnych upodobaniach, ale musi mieć w sobie to czego nie chcemy u facetów, aby się nie zaangażować Nie każdy tak potrafi.
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:53   #3354
imalau
Raczkowanie
 
Avatar imalau
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

W mojej klasie było 29 osób. Zaczynam sie bać

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka
imalau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:56   #3355
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

imalau, ja Cię proszę, bo razem z damianem siejecie niesamowitą histerię

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Aha, moja mama się bardzo cieszy, że jestem wolna, bo mam się cieszyć życiem i zajmować sobą, a nie męczyć się z byle kim. Kto z rodziny się mnie czepia tylko? Siostra mamy, którą mąż zostawił kilka lat po ślubie z dwójką dzieci i założył nową rodzinę. Od tego czasu była w związku z facetem 25 lat starszym, ale nie wypalił. To ona mnie pcha w małżeństwo na siłę. Swojego syna też, stwierdziła, żeby z byle kim się ożenił, byle się ożenił. NAPRAWDĘ.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2016-11-01 o 18:58
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 18:59   #3356
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Mi rodzice mówili zawsze jedno "bądź szczesliwa".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 19:00   #3357
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Monika828282 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa takiego podejscia do spraw seksu. Jak Wy traktujecie taki niezobowiązujący, jak seks jak rozrywke,sport, czasoumilacz? Pytam serio, bo nie ogarniam. Dla mnie seks jest możliwy tylko z kims z kim jestem w związku, nie wyobrazam sobie inaczej. I facet, o którym wiedziałabym, że "zalicza" laski niezobowiązująco dla mnie od razu byłby do odstrzału. Ale cóż, taka staroświecka jestem.
Nie, nie jesteś staroświecka ani wyjątkowa. Są miliony ludzi myślących jak ty.
Ludzie uprawiali seks "bez zobowiązań" od zawsze, tak samo jak od zawsze uprawiali seks "z miłości". Żadna z postaw nie jest lepsza ani gorsza, po prostu są różne.
Seks ogólnie jest fajny, nie wszyscy potrzebują miłości żeby pójść z kimś do łóżka - ot, cała filozofia, więc nie zgrywaj się że nie ogarniasz, bo tu nie ma czego ogarniać.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 19:02   #3358
imalau
Raczkowanie
 
Avatar imalau
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
imalau, ja Cię proszę, bo razem z damianem siejecie niesamowitą histerię

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Aha, moja mama się bardzo cieszy, że jestem wolna, bo mam się cieszyć życiem i zajmować sobą, a nie męczyć się z byle kim. Kto z rodziny się mnie czepia tylko? Siostra mamy, którą mąż zostawił kilka lat po ślubie z dwójką dzieci i założył nową rodzinę. Od tego czasu była w związku z facetem 25 lat starszym, ale nie wypalił. To ona mnie pcha w małżeństwo na siłę. Swojego syna też, stwierdziła, żeby z byle kim się ożenił, byle się ożenił. NAPRAWDĘ.
U mnie tylko mama wspomina o wnukach. Tata nie, lewnie dlatego że miał 37 lat jak wziął ślub i 39, jak sie urodziłam; ) więc mam spokój. Natomiast przymuszanie własnych dzieci do ślubu... to się może źle skończyć

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka
imalau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 19:03   #3359
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez imalau Pokaż wiadomość
U mnie tylko mama wspomina o wnukach. Tata nie, lewnie dlatego że miał 37 lat jak wziął ślub i 39, jak sie urodziłam; ) więc mam spokój. Natomiast przymuszanie własnych dzieci do ślubu... to się może źle skończyć

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka
Moi wnuki już mają, ja dzieci raczej nie chcę, więc nie ma tematu i problemu
Do ślubu go nie zmusi, facet ma 33 l. i sam o sobie mówi, że jest lekkoduchem, którego nie interesują zobowiązania.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2016-11-01 o 19:04
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-01, 19:05   #3360
imalau
Raczkowanie
 
Avatar imalau
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Moi wnuki już mają, ja dzieci raczej nie chcę, więc nie ma tematu i problemu
Ja jestem jedynaczką I to tylko dlatego, że tata bal się że nie wychowa bo późno ojcem został i może nie doczekać mojej 18

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka
imalau jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 22:09:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.