POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-04, 23:12   #3361
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
A mi by przyszło do głowy, jakbym nagle znalazła się sama w obcym mieście w środku nocy. Brrr... Mam ciary na samą myśl

Obejrzałam tę wypowiedź brata Ewy. I tak, on mówi o tych dwóch nagraniach Rutka i pikselach. Jego zdaniem przeszli przez most i spotkali 2 osoby - "na nagraniu widać 4 osoby".
Dokładnie! Mam tu jeszcze zrzuty z video TVP. uploadfromtaptalk1449270705441.jpguploadfromtaptalk1449270717876.jpg
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 23:13   #3362
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
z jakiegos powodu polichanci szukali czegos na moscie stad zgaszony most
badanie śladów, krew spryskana luminolem świeci przez kilkanaście minut .
jest to subtelny efekt dostrzegany w ogólnej ciemności ?

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2015-12-04 o 23:15
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 23:13   #3363
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
A mi by przyszło do głowy, jakbym nagle znalazła się sama w obcym mieście w środku nocy.".
On mieszkał kilka miesięcy w Poznaniu...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 23:22   #3364
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
On mieszkał kilka miesięcy w Poznaniu...
To jest długo? Mieszkam w Poznaniu kilka lat, a przypuszczam, że w niektórych dzielnicach miasta nadal bym się potrafiła zgubić, tym bardziej w nocy, kiedy wszystko wygląda inaczej niż za dnia. Tu też możemy tylko gdybać, bo nie znamy człowieka. Ja jestem w stanie w to uwierzyć, bo sama mam zerową orientację w terenie. On może kręcić, ale nie musi. Moim zdaniem bardziej obciąża go to, że akurat tam gdzie teoretycznie mogłaby iść Ewa zgubił dowód. W okolicach przystanku. Tak żeby ktoś pomyślał, że dotarła jednak na rondo Rataje i zaginęła później.
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 23:30   #3365
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

to jest centrum. Głowna ulica, którą musiał przechodzić co najmniej dwa razy dziennie idąc do pracy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 23:31   #3366
Barca_Forever
Raczkowanie
 
Avatar Barca_Forever
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 140
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Ale jak to tak wypuścili? Nie było jakiejś akcji odbicia? Komitet Obrony Rurkowca musi czuć ogromny zawód w związku z takim obrotem sprawy zatrzymania Pierwszego Detektywa RP

Właśnie obejrzałem fragment programu z TVP Info i okazuje się, że strażacy zaczynają szukać "od nowa", tym razem... metr po metrze. Od razu trzeba było tak zacząć, no ale może do tej pory była za duża presja, więc ganiali z kąta w kąt. Teraz powinni mieć więcej spokoju.

Rzekome parametry Rurkowca to: 186 cm (wzrost) i 60 kg (waga). Co daje BMI na poziomie nieco powyżej 17 (a zatem niedowaga). Wyrwidębem więc raczej nie jest, aczkolwiek taki wzrost jest atutem przy podnoszeniu do określonej wysokości. Przy ewentualnej akcji wrzucania z mostu musiałby mieć pomagiera/ów (jeden łapie za ręce od tyłu, drugi za nogi z przodu i chlup), albo wykorzystać punkt oparcia w postaci barierki (chwyt za nogi i przewinięcie). Przęsła na moście mają pionowe filary, za które można spokojnie się schować w razie nadjechania jakiegoś pojazdu. Przesłaniają też obraz gdy stoi się po kątem. Natomiast wzdłuż chodnika można szybko sprawdzić czy ktoś nadchodzi z lewej lub prawej strony.
__________________
"Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos."

"Lewicę od prawicy różni wszystko, włącznie ze stosunkiem do działań arytmetycznych. Prawica lubi dodawać i mnożyć. Lewica odejmować i dzielić... po równo" - Henryk Sienkiewicz

Edytowane przez Barca_Forever
Czas edycji: 2015-12-04 o 23:53
Barca_Forever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 23:34   #3367
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Ja jestem w stanie w to uwierzyć, bo sama mam zerową orientację w terenie. On może kręcić, ale nie musi..
Świetnie orientował się, że na stację może iść nieoświetlonym brzegiem Warty i na szagę przez park, a nie wrócić się ulicą do Strzeleckiej.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 23:36   #3368
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Świetnie orientował się, że na stację może iść nieoświetlonym brzegiem Warty i na szagę przez park, a nie wrócić się ulicą do Strzeleckiej.
Racja. No więc, wychodzi na to, że jednak się orientował lepiej w planie miasta.
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 23:38   #3369
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Obejrzałam tę wypowiedź brata Ewy. I tak, on mówi o tych dwóch nagraniach Rutka i pikselach. Jego zdaniem przeszli przez most i spotkali 2 osoby - "na nagraniu widać 4 osoby".
Chyba zapomina że było jedynie 8 minut.

Czy ktoś się orientuje dokładniej, bo pojawiała się informacja że Ewa z Adamem znali się już dawno. Zastanawia mnie, że Ewy telefon był zepsuty i dzwonili z telefonu Adama do chłopaka Ewy. Chyba mało kto zna obecnie numery telefonów na pamięć, to by oznaczało że Adam miał w swojej książce telefonicznej kontakt do chłopaka Ewy, co by świadczyło że to nie był jedynie jakiś znajomy z pracy, tyko cała trójka musiała się przyjaźnić. Myślę o tym w kontekście motywu, że mogło chodzić o coś z przeszłości.

Druga sprawa która mnie trapi, to dlaczego znaleźli się pod mostem, chyba najbardziej racjonalna wydaje się sugestia że wybrała się zrobić siku, bo jakoś nie przemawia do mnie, że po sprzeczce uciekała z przystanku w stronę rzeki i po stromych schodach, jak zupełnie przy przystanku znajduje się hotel i blok.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 23:52   #3370
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Barca_Forever Pokaż wiadomość
Ale jak to tak wypuścili? Nie było jakiejś akcji odbicia? Komitet Obrony Rurkowca musi czuć ogromny zawód w związku z takim obrotem sprawy zatrzymania Pierwszego Detektywa RP

Właśnie obejrzałem fragment programu z TVP Info i okazuje się, że strażacy zaczynają szukać "od nowa", tym razem... metr po metrze. Od razu trzeba było tak zacząć, no ale może do tej pory była za duża presja, więc ganiali z kąta w kąt. Teraz powinni mieć więcej spokoju.

Rzekome parametry Rurkowca to: 186 cm (wzrost) i 60 kg (waga). Co daje BMI na poziomie nieco powyżej 17 (a zatem niedowaga). Wyrwidębem więc raczej nie jest. Przy ewentualnej akcji wrzucania z mostu musiałby mieć pomagiera/ów (jeden łapie za ręce od tyłu, drugi za nogi z przodu i chlup), albo wykorzystać punkt oparcia w postaci barierki (chwyt za nogi i przewinięcie). Przęsła na moście mają pionowe filary, za które można spokojnie się schować w razie nadjechania jakiegoś pojazdu. Przesłaniają też obraz gdy stoi się po kątem. Natomiast wzdłuż chodnika można szybko sprawdzić czy ktoś nadchodzi z lewej lub prawej strony.






wiedziałam, że zaraz się znajdzie ktoś od manipulacji tvnu
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 23:57   #3371
lotnica
Raczkowanie
 
Avatar lotnica
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: niebko
Wiadomości: 241
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Chyba zapomina że było jedynie 8 minut.

Czy ktoś się orientuje dokładniej, bo pojawiała się informacja że Ewa z Adamem znali się już dawno. Zastanawia mnie, że Ewy telefon był zepsuty i dzwonili z telefonu Adama do chłopaka Ewy. Chyba mało kto zna obecnie numery telefonów na pamięć, to by oznaczało że Adam miał w swojej książce telefonicznej kontakt do chłopaka Ewy, co by świadczyło że to nie był jedynie jakiś znajomy z pracy, tyko cała trójka musiała się przyjaźnić. Myślę o tym w kontekście motywu, że mogło chodzić o coś z przeszłości.

Bez przesady... To już wymyślanie na siłę. Jedni nie pamiętają w ogóle numerów, inni mogą żyć bez spisu, bo większość numerów ma w głowie (czyt. ja ) Nie wiesz jaką osobą była Ewa. Nie mniej jednak twierdzę, że numer ukochanej osoby zna się na pamięć.
lotnica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 23:58   #3372
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
(...)
Czy ktoś się orientuje dokładniej, bo pojawiała się informacja że Ewa z Adamem znali się już dawno.
(...)
Jej brak to już w kilku wypowiedziach podkreślał. Że się długo znali, że ona mu wiele rzeczy załatwiła, że jej wiele zawdzięczał. W ten deseń. Ale to nie jest równoznaczne z tym, że musiał mieć nr telefonu jej faceta w pamięci swojego.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 23:58   #3373
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Chyba zapomina że było jedynie 8 minut.

Czy ktoś się orientuje dokładniej, bo pojawiała się informacja że Ewa z Adamem znali się już dawno. Zastanawia mnie, że Ewy telefon był zepsuty i dzwonili z telefonu Adama do chłopaka Ewy. Chyba mało kto zna obecnie numery telefonów na pamięć, to by oznaczało że Adam miał w swojej książce telefonicznej kontakt do chłopaka Ewy, co by świadczyło że to nie był jedynie jakiś znajomy z pracy, tyko cała trójka musiała się przyjaźnić. Myślę o tym w kontekście motywu, że mogło chodzić o coś z przeszłości.

Druga sprawa która mnie trapi, to dlaczego znaleźli się pod mostem, chyba najbardziej racjonalna wydaje się sugestia że wybrała się zrobić siku, bo jakoś nie przemawia do mnie, że po sprzeczce uciekała z przystanku w stronę rzeki i po stromych schodach, jak zupełnie przy przystanku znajduje się hotel i blok.
W stronę rzeki i do rzeki... wg mnie to jakaś kosmiczna teoria, zwłaszcza, że Ewa ledwo szła na tym nagraniu i nagle takie przyspieszenie. Bajka taka jak z jej wyciąganiem rąk po pomoc podczas tonięcia.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:03   #3374
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
W stronę rzeki i do rzeki... wg mnie to jakaś kosmiczna teoria, zwłaszcza, że Ewa ledwo szła na tym nagraniu i nagle takie przyspieszenie. Bajka taka jak z jej wyciąganiem rąk po pomoc podczas tonięcia.
Ja tam w przyspieszenia wierzę odkąd moja wtedy jeszcze przyjaciółka, uchlana naprawdę poważnie nam (grupa kilku osób na wycieczce) nagle zwiała (zdążyła nawet spaść ze schodów, "oczywiście" się jej nic nie stało), podczas gdy my mniej pijani, a w kilku przypadkach nawet trzeźwi, zastanawialiśmy się gdzie położyć "prawie zwłoki" spać i kto ma pilnować, aby "prawie zwłoki" się nie udławiły jak np. zaczną wymiotować.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-12-05 o 00:04
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:08   #3375
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

a tymczasem na innym forum:

"Adam Z. jest związany ze światem mody, a przynajmniej chce się tam wkręcić, może zostało mu zaproponowane, że dostanie dojścia w zamian za przekazanie panny. Ten biznes jest niebezpieczny o tyle, że mnóstwo ludzi chce zdobyć sławę i wchodzi w ciemne kręgi. A dziadów i zboczeńców tam nie brakuje"



__________________
kierowca od 26.03.2015r.







ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:12   #3376
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Chyba zapomina że było jedynie 8 minut.

Czy ktoś się orientuje dokładniej, bo pojawiała się informacja że Ewa z Adamem znali się już dawno. Zastanawia mnie, że Ewy telefon był zepsuty i dzwonili z telefonu Adama do chłopaka Ewy. Chyba mało kto zna obecnie numery telefonów na pamięć, to by oznaczało że Adam miał w swojej książce telefonicznej kontakt do chłopaka Ewy, co by świadczyło że to nie był jedynie jakiś znajomy z pracy, tyko cała trójka musiała się przyjaźnić. Myślę o tym w kontekście motywu, że mogło chodzić o coś z przeszłości.

Druga sprawa która mnie trapi, to dlaczego znaleźli się pod mostem, chyba najbardziej racjonalna wydaje się sugestia że wybrała się zrobić siku, bo jakoś nie przemawia do mnie, że po sprzeczce uciekała z przystanku w stronę rzeki i po stromych schodach, jak zupełnie przy przystanku znajduje się hotel i blok.
telefon Ewy sie zepsuł bo jej wypadł bodajze na tory. siedziała potem na murku i go ogladała (to z monitoringu)tel przestał sie logowac o tej godz p co Ewa go ogladała na murku. stad wniosek ze sie rozpadł na amen.
ja tez mam wiekszosc numerów w głowie i moge je recytowac nawet w innym stanie swiadomosci.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:13   #3377
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Chyba zapomina że było jedynie 8 minut.

Czy ktoś się orientuje dokładniej, bo pojawiała się informacja że Ewa z Adamem znali się już dawno. Zastanawia mnie, że Ewy telefon był zepsuty i dzwonili z telefonu Adama do chłopaka Ewy. Chyba mało kto zna obecnie numery telefonów na pamięć, to by oznaczało że Adam miał w swojej książce telefonicznej kontakt do chłopaka Ewy, co by świadczyło że to nie był jedynie jakiś znajomy z pracy, tyko cała trójka musiała się przyjaźnić. Myślę o tym w kontekście motywu, że mogło chodzić o coś z przeszłości.
Gdyby chodziło o jakieś zatargi z przeszłości - można by mówić o zabójstwie z zamiarem ewentualnym?
Wciąż mnie, kurde, zastanawia ten zarzut.
Ojciec mi dziś podpowiedział inną sprawę z taką kwalifikacją. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019401,...60fa&_ticrsn=3 Tam też nie można było mówić o jakimś motywie, czy o tym, że koniecznie chcieli zabić tego człowieka. Bardziej chodziło o działanie, które na chłopski rozum mogło doprowadzić do śmieci, dlatego dostali zarzut zabójstwa.
To kolejna sprawa, o której czytam z takim zarzutem, która się trochę ciągnęła. W tym przypadku - tak jak w poprzednich, o których czytałam - było ciało, było właściwie wszystko wiadomo. Ta sprawa, mam wrażenie, będzie dużo trudniejsza dla sądu...
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:13   #3378
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez ZacpanaRapem Pokaż wiadomość
a tymczasem na innym forum:

"Adam Z. jest związany ze światem mody, a przynajmniej chce się tam wkręcić, może zostało mu zaproponowane, że dostanie dojścia w zamian za przekazanie panny. Ten biznes jest niebezpieczny o tyle, że mnóstwo ludzi chce zdobyć sławę i wchodzi w ciemne kręgi. A dziadów i zboczeńców tam nie brakuje"

Wymyślanie takich historyjek to forma bezdotykowej masturbacji.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:14   #3379
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

"Zamkną Rutkowskiego na 3 miesiące z Adamem Z. i będzie mógł go dokładnie przesłuchać." - komentarz z facebooka
Czyli to jednak część strategii!
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 00:15   #3380
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
"Zamkną Rutkowskiego na 3 miesiące z Adamem Z. i będzie mógł go dokładnie przesłuchać." - komentarz z facebooka
Czyli to jednak część strategii!
Zakrztusiłam się. Uważaj, bo kwalifikacja "zabójstwa z zamiarem ewentualnym" czeka.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:16   #3381
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ja tam w przyspieszenia wierzę odkąd moja wtedy jeszcze przyjaciółka, uchlana naprawdę poważnie nam (grupa kilku osób na wycieczce) nagle zwiała (zdążyła nawet spaść ze schodów, "oczywiście" się jej nic nie stało), podczas gdy my mniej pijani, a w kilku przypadkach nawet trzeźwi, zastanawialiśmy się gdzie położyć "prawie zwłoki" spać i kto ma pilnować, aby "prawie zwłoki" się nie udławiły jak np. zaczną wymiotować.
Pisałam kilka stron wcześniej o podobnym przypadku, którego byłam świadkiem. Większość osób sądzi, że pijany człowiek nie jest w stanie zerwać się i biec w jakimkolwiek kierunku, nic bardziej mylnego. Ludzie, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z taką sytuacją nie rzucą się od razu w pogoń za taką osobą. Pierwsza reakcja to będzie: "WTF?! Przecież to niemożliwe, on/ona ledwo siedziała, zaraz się zatrzyma się!" Nie twierdzę, że tak było i w tym przypadku, ale mogło być.

Edytowane przez valerianella
Czas edycji: 2015-12-05 o 00:19
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:17   #3382
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
"Zamkną Rutkowskiego na 3 miesiące z Adamem Z. i będzie mógł go dokładnie przesłuchać." - komentarz z facebooka
Czyli to jednak część strategii!
podoba mi się Twój tok myślenia
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:19   #3383
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Pisałam kilka stron wcześniej o podobnym przypadku, którego byłam świadkiem. Większość osób sądzi, że pijany człowiek nie jest w stanie zerwać się i biec w jakimkolwiek kierunku, nic bardziej mylnego. A ponieważ większość sądzi, ze to jest niemożliwe, mało kto od razu rzuca się w pogoń za taką osobą. Pierwsza reakcja to jest: WTF?! przecież to niemożliwe! Nie twierdzę, że tak było i w tym przypadku, ale mogło być.
Ten sam przypadek, co faceci (bo jakoś to głównie u facetów obserwowałam) w stylu "ja idę do domu!", gdzie minut wcześniej pan w stanie mocno wskazującym drzemał i pochrapywał. A nagle on idzie do domu i go nikt nie zatrzyma. I se nie da powiedzieć.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:21   #3384
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
"Zamkną Rutkowskiego na 3 miesiące z Adamem Z. i będzie mógł go dokładnie przesłuchać." - komentarz z facebooka
Czyli to jednak część strategii!
Na wykopie widziałam podobny komentarz krótko po rewelacjach z zatrzymaniem. Wykopki prowadzą w śledztwie, są krok przed fejsbukiem; nie dajcie się zwieść.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:26   #3385
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ten sam przypadek, co faceci (bo jakoś to głównie u facetów obserwowałam) w stylu "ja idę do domu!", gdzie minut wcześniej pan w stanie mocno wskazującym drzemał i pochrapywał. A nagle on idzie do domu i go nikt nie zatrzyma. I se nie da powiedzieć.
Właśnie. I to przeważnie takiego delikwenta musi zatrzymywać kilka osób. Jakoś nie widzę szansy, żeby zatrzymała go jedna osoba i to jeszcze o podobnych gabarytach
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:27   #3386
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez lotnica Pokaż wiadomość

Bez przesady... To już wymyślanie na siłę. Jedni nie pamiętają w ogóle numerów, inni mogą żyć bez spisu, bo większość numerów ma w głowie (czyt. ja ) Nie wiesz jaką osobą była Ewa. Nie mniej jednak twierdzę, że numer ukochanej osoby zna się na pamięć.
No ja to nawet do rodziców nie pamiętam, a w dawnych czasach jak komórek nie było to wszystkie, łącznie ze znajomymi w głowie miałam, dlatego wysnułam taką tezę.

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Gdyby chodziło o jakieś zatargi z przeszłości - można by mówić o zabójstwie z zamiarem ewentualnym?
Dlaczego nie?
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:28   #3387
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Rutkowski pod mostem. ;o Przypadeg?
https://www.facebook.com/KrzysztofRu...313761/?type=3
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:30   #3388
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Właśnie. I to przeważnie takiego delikwenta musi zatrzymywać kilka osób. Jakoś nie widzę szansy, żeby zatrzymała go jedna osoba i to jeszcze o podobnych gabarytach
No to ta moja ex przyjaciółka z wycieczki: metr pięćdziesiąt w kapeluszu, max 50 kg, a chyba z 5 osób ją zatrzymywało zanim opadła z sił (jak się potem okazało tylko chwilowo, bo i tak nam zwiała). Ja zdążyłam dostać w gębę, ktoś inny w nogę.

---------- Dopisano o 01:30 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Rutkowski pod mostem. ;o Przypadeg?
https://www.facebook.com/KrzysztofRu...313761/?type=3
Pije kawę = coffee - przypadek?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:32   #3389
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Dlaczego nie?
Nie wiem. Pytam ino.
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Pije kawę = coffee - przypadek?
O nie! ;<
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 00:37   #3390
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Dlaczego nikt nie złożył życzeń Juniorowi? Jako nasz rzecznik prasowy życzę mu sto lat.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.