Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-10, 08:17   #3361
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Aktualizacja w niedzielę wykonałam płukankę i włosy nabrały ładnego koloru a tak trochę z innej beczki - w załączniku znajdują się włosy loki-fale które chciałabym zrobić sobie na wesele czy macie pojęcie jak otrzymać taki skręt próbowałam już prostownicą niestety pudło nie wiem jak zrobić taki ładny skręt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tył.JPG (36,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tył2.JPG (52,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11828599_905718092827842_1357952870799269168_n.jpg (54,5 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez Gosia8814
Czas edycji: 2015-08-10 o 08:20
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 09:05   #3362
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

wygląda to na ronione lokówką, ja zawsze sprawdzam na you tubie jak dziewczyny kręcą, teraz kusi mnie kupno lokówki 32 mm do grubych loków
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 09:28   #3363
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

SceneQueene znów prosze o pomoc,polozylam rozjasniacz E0 Garniera na włosy od połowy w dół a do góry refleksy pędzlem, niestety nie wyszło to zbyt fajnie, potem nałozyłam mieszankę Jonny popielatej i perły. Końcówki włosów już mi się podobają bo mają kolor złocistego blondu (foto robione wieczorem bez lampy bo nie mam) i chcę je takie pozostaić chodzi mi tylko o to przejście rude jaką farbą nogłabym zaarbować to aby nie było go widać myślałam o ciemnym blondzie ale ten rudy jest niestety dość ciemny (nie bardzo ale dosyć. Ogólni chodzi mi aby zniwelować tę różnicę z czarnego na blond (na YToglądałam i chciałam zrobić ombre ale tak jakby od góry czyli nałożyć ciemniejszy kolor od tego rudego i delikatnie przeczesć go grzebieniem do momentu jego zakczenia tak aby blond koncowk nie ubrudzić) tylko jaki kolor mam wybrac nie chcę brązu bo będzie za ciemno i zbyt duży kontrast a obawiam się że iemny blond może nie wyjść. Poradź kochana coś w temacie jutro od 9 postaram się dodać foto w świetle realne. Tak jak ta modelka która ma przejście łagodne z ciemnego na blond.

Akt.ostatnie foto jest z dzisiaj w świetle dziennym blond jest spoko ale co mam zrobić z tym rudym :/ chyba zostaje mi tylko niestety jakiś orzech lub czekolada ale jak on wyjdzie mi na włosach czy kolor załapie?Bo 7.0 na pewno nie da sobie rady z tą rudością ?

Dziękuję z góry za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 3.jpeg (32,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 1.jpeg (27,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 2.jpeg (30,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 4.jpeg (27,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 5.jpeg (30,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (30,2 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez Gosia8814
Czas edycji: 2015-08-12 o 08:30
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 08:45   #3364
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
wygląda to na ronione lokówką, ja zawsze sprawdzam na you tubie jak dziewczyny kręcą, teraz kusi mnie kupno lokówki 32 mm do grubych loków
Ja miałam grubą lokowkę, nie wiem czemu ale włosy nie chciały mi się na nią zawijać. na cienkiej lokówce problemów nie było.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 12:10   #3365
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Pokaż wiadomość
SceneQueene znów prosze o pomoc,polozylam rozjasniacz E0 Garniera na włosy od połowy w dół a do góry refleksy pędzlem, niestety nie wyszło to zbyt fajnie, potem nałozyłam mieszankę Jonny popielatej i perły. Końcówki włosów już mi się podobają bo mają kolor złocistego blondu (foto robione wieczorem bez lampy bo nie mam) i chcę je takie pozostaić chodzi mi tylko o to przejście rude jaką farbą nogłabym zaarbować to aby nie było go widać myślałam o ciemnym blondzie ale ten rudy jest niestety dość ciemny (nie bardzo ale dosyć. Ogólni chodzi mi aby zniwelować tę różnicę z czarnego na blond (na YToglądałam i chciałam zrobić ombre ale tak jakby od góry czyli nałożyć ciemniejszy kolor od tego rudego i delikatnie przeczesć go grzebieniem do momentu jego zakczenia tak aby blond koncowk nie ubrudzić) tylko jaki kolor mam wybrac nie chcę brązu bo będzie za ciemno i zbyt duży kontrast a obawiam się że iemny blond może nie wyjść. Poradź kochana coś w temacie jutro od 9 postaram się dodać foto w świetle realne. Tak jak ta modelka która ma przejście łagodne z ciemnego na blond.

Akt.ostatnie foto jest z dzisiaj w świetle dziennym blond jest spoko ale co mam zrobić z tym rudym :/ chyba zostaje mi tylko niestety jakiś orzech lub czekolada ale jak on wyjdzie mi na włosach czy kolor załapie?Bo 7.0 na pewno nie da sobie rady z tą rudością ?

Dziękuję z góry za pomoc
To pomarańcz, nałóż jakąś popielatą farbę. Poszukałabym 8.1 lub 7.1 w sklepie, w zależności od jasności koloru jaki chcesz uzyskać.
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 14:16   #3366
different_woman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cześć dziewczyny! Potrzebuję Waszej pomocy. Dwa dni temu byłam u fryzjera, która zamiast zafarbować moje włosy na naturalny blond... zafarbowała na rudy. Wczoraj byłam u niej z prośbą o poprawę jednak kolor nadal jest rudy i znacznie odstaje od moich końcówek. Jaką farbą uratować włosy w domowym zaciszu? Niestety nie stać mnie na kolejne wizyty w salonie, a w tym kolorze czuje się fatalnie. Efekt jaki chcę osiągnąć to blond o naturalnym odcieniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Bez☠tytułu11.png (421,5 KB, 40 załadowań)
different_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 21:17   #3367
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez different_woman Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Potrzebuję Waszej pomocy. Dwa dni temu byłam u fryzjera, która zamiast zafarbować moje włosy na naturalny blond... zafarbowała na rudy. Wczoraj byłam u niej z prośbą o poprawę jednak kolor nadal jest rudy i znacznie odstaje od moich końcówek. Jaką farbą uratować włosy w domowym zaciszu? Niestety nie stać mnie na kolejne wizyty w salonie, a w tym kolorze czuje się fatalnie. Efekt jaki chcę osiągnąć to blond o naturalnym odcieniu.
7.1, jakiś popiel generalnie. Garnier powinien mieć taki odcień w sklepach.
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-16, 17:30   #3368
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Pokaż wiadomość
SceneQueene znów prosze o pomoc,polozylam rozjasniacz E0 Garniera na włosy od połowy w dół a do góry refleksy pędzlem, niestety nie wyszło to zbyt fajnie, potem nałozyłam mieszankę Jonny popielatej i perły. Końcówki włosów już mi się podobają bo mają kolor złocistego blondu (foto robione wieczorem bez lampy bo nie mam) i chcę je takie pozostaić chodzi mi tylko o to przejście rude jaką farbą nogłabym zaarbować to aby nie było go widać myślałam o ciemnym blondzie ale ten rudy jest niestety dość ciemny (nie bardzo ale dosyć. Ogólni chodzi mi aby zniwelować tę różnicę z czarnego na blond (na YToglądałam i chciałam zrobić ombre ale tak jakby od góry czyli nałożyć ciemniejszy kolor od tego rudego i delikatnie przeczesć go grzebieniem do momentu jego zakczenia tak aby blond koncowk nie ubrudzić) tylko jaki kolor mam wybrac nie chcę brązu bo będzie za ciemno i zbyt duży kontrast a obawiam się że iemny blond może nie wyjść. Poradź kochana coś w temacie jutro od 9 postaram się dodać foto w świetle realne. Tak jak ta modelka która ma przejście łagodne z ciemnego na blond.

Akt.ostatnie foto jest z dzisiaj w świetle dziennym blond jest spoko ale co mam zrobić z tym rudym :/ chyba zostaje mi tylko niestety jakiś orzech lub czekolada ale jak on wyjdzie mi na włosach czy kolor załapie?Bo 7.0 na pewno nie da sobie rady z tą rudością ?

Dziękuję z góry za pomoc
Hej Kochana. Końce super! 7.0 Ci tutaj nic nie poradzi, bo to natura. Musisz szukać farby z popielatym refleksem. Jeśli ten rudy jeszcze trochę byś rozjaśnila, wtedy 8.1, ale u Ciebie to raczej próbowałabym z 7.1 na 6%.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 08:35   #3369
83basia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 24
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Masz racje

83basia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 10:18   #3370
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej
do mojego ombre dodałam pasemka i ładnie wszystko się zlało na razie odpuszczam i daję włosom spokój chyba we wrzeniu zrobię keratynę.
A co do loków to ja chyba nie potrafię ich robić pożyczyłam stożkową lokówkę i zakręciłam wszystkie włosy no ale efekt był masakryczny końcówki włosów pozawijane jak pudelek musiałam oczywiście finalnie wyprostować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (71,6 KB, 68 załadowań)
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 09:05   #3371
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ja mam teraz coś takiego
Jak zwykle prześliczny kolor
Ciągle do takiego dąże ale jakoś mi nie wychodzi :P
Nawet po majirelu tym którym robiłaś, u mnie ten kolor jakiś taki ciepły jest.. tzn początkowo nawet było ciemno i chłodno, ale później ciepły się zrobił
Obecnie robię majirel cool cover 9.1..

Aaa miałam się Ciebie spytać bo nie mogę sobie przypomnieć - farbowałaś włoski w ciąży?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-22, 09:19   #3372
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak zwykle prześliczny kolor
Ciągle do takiego dąże ale jakoś mi nie wychodzi :P
Nawet po majirelu tym którym robiłaś, u mnie ten kolor jakiś taki ciepły jest.. tzn początkowo nawet było ciemno i chłodno, ale później ciepły się zrobił
Obecnie robię majirel cool cover 9.1..

Aaa miałam się Ciebie spytać bo nie mogę sobie przypomnieć - farbowałaś włoski w ciąży?
Cześć tak farbowałam mam gratulować? to gratuluję 🎊!!!
Dziękuję za miłe słowa
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 16:50   #3373
Asiook
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
rozjasniane na blond

czesc dziewczyny, mam nadzieje ze mi pomozecie. wiem ze mnostwon jest takich podobnych watkow ale nigdzie nie moge znalezc podobnego do swojego. Wiec zaczne od poczatku: Mialam wlosy farbowane na czarno, chce przejsc na blond. bylam u fryzjerki rozjasnila mi wlosy ale nie wszystkie zlapaly dobrze, mam jakby 3 kolory, wyglada on na jasny braz w 3 odcieniach, pod spodem mam troszke ciemniejsze. jakiej farby moge uzyc bez wizyty u fryzjerki bym miala blond wlosy jak kiedys miala np https://www.google.co.uk/url?sa=i&rc...40517134480051. mam wlosy podobne do https://www.google.co.uk/search?q=bl...BB6LbEP1kgM%3A (odrobine jasniejsze gdzie niegdzie) prosze o pomoc
Asiook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 19:08   #3374
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: rozjasniane na blond

Cytat:
Napisane przez Asiook Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, mam nadzieje ze mi pomozecie. wiem ze mnostwon jest takich podobnych watkow ale nigdzie nie moge znalezc podobnego do swojego. Wiec zaczne od poczatku: Mialam wlosy farbowane na czarno, chce przejsc na blond. bylam u fryzjerki rozjasnila mi wlosy ale nie wszystkie zlapaly dobrze, mam jakby 3 kolory, wyglada on na jasny braz w 3 odcieniach, pod spodem mam troszke ciemniejsze. jakiej farby moge uzyc bez wizyty u fryzjerki bym miala blond wlosy jak kiedys miala np https://www.google.co.uk/url?sa=i&rc...40517134480051. mam wlosy podobne do https://www.google.co.uk/search?q=bl...BB6LbEP1kgM%3A (odrobine jasniejsze gdzie niegdzie) prosze o pomoc
Linki nie działają. Najlepiej wklej zdjęcia swoich włosów.
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 20:48   #3375
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dokładnie. Poza tym jeśli masz brąz a chcesz przejść na blond to bez rozjaśniania się nie obejdzie.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 10:31   #3376
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej dziewczyny, poszukuję farby Loreal Excellence Creme w odcieniu 03 i nigdzie nie mogę jej znaleźć . Myślałam, że może wycofali ten kolor, ale na stronie Loreala jest. Może któraś gdzieś widziała i mi pomoże?

Przy okazji zamieszcza mój obecny kolor włosów po Loreal Excellence 10.21, z którego byłam bardzo zadowolona, ale teraz chcę jaśniej i zimniej . Czy 03 to dobry wybór czy może lepiej 01? Nie chciałabym białych włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba.jpg (23,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (110,3 KB, 48 załadowań)
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 15:38   #3377
_Olczi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Odżywki do włosów blond

Jakie znacie odżywki które dość mocno podkreślą/rozjaśnią kolor blond a do tego ładnie zadbają o włosy?
_Olczi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 21:44   #3378
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Odżywki do włosów blond

Cytat:
Napisane przez _Olczi_ Pokaż wiadomość
Jakie znacie odżywki które dość mocno podkreślą/rozjaśnią kolor blond a do tego ładnie zadbają o włosy?
Nie polecam z garniera color booster czy coś takiego wyrzuciłam prawie całą tube podkreślające blond to John frieda, szampon fioletowy loreal, a tak to nic nie przychodzi mi do głowy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:15   #3379
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Odżywki do włosów blond

moj nowy kolor los angeles syoss
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaaa.jpg (215,6 KB, 81 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 20:24   #3380
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Odżywki do włosów blond

Cudo!!!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 21:20   #3381
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Odżywki do włosów blond

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Cudo!!!
Dziękuję
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 15:29   #3382
smutna123321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
rozjasnilam wlosy czy ta farba pokryje

mam rudo zolte wlosy, na koncach biale, chcialabym nalozyc ta farbe. moze ktos wie jaki kolor mi wyjdzie czy bedzie taki jak na opakowaniu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png miodowyzlotyblond.png (66,2 KB, 10 załadowań)
smutna123321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 18:51   #3383
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Jaka to farba (nazwa?). Fotka mi się nie otwiera.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 18:25   #3384
Koraline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Lodowa krolowa, a nie wielkanocny kurczak- problem z doborem koloru

Kochane, szukam od kilku dni w internecie opinii na temat farb do wlosow, ktore pozostawilyby na wlosach lodowy blond. Dotychczas uzywalam Loreal Preference 92 bardzo jasny blond, efekt nie jest zly, ale mimo, iz uzywam tej farby juz od kilku miesiecy nie udalo mi sie uzyskac tak jasnego blondu, jak na opakowaniu. Pewnie jest to kwestia indywidualna wlosa. Naturalnie bozia obdarzyla mnie mysim blondem (ktory uwidacznia sie w odrostach), a obecnie chcialabym jeszcze jasniejszy, idealnie bylo by osiagnac kolor modelki ze zdjecia. Moze ktoras z Was ma tak cudne wlosy i podzieli sie ze mna sekretem?

Blondyneczki, nie przeoczcie tego postu.
Dziękuję.

Kaguya

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-09-14 o 15:07
Koraline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 10:14   #3385
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Mozna sie dołączyć?
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 11:46   #3386
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Jasne

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 18:26   #3387
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czy ktoś się orientuje jak wychodzą blond mokki? jestem ciekawa na próbniku ladnie wygladaja
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 19:43   #3388
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

A czy ktos sie orientuje jaka farba sklepowa da mi lekko ciemniejszy odcien od c10 z pallete ? byleby nie bylo cieplej.. dluuugi czas robie c10 ale myslr czy by nir zaczac delikatnie ciemniej robuc - bardziej naturalnie ;d

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 22:49   #3389
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Skoro to 10 to szukałabym w poziomie 9.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 08:28   #3390
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

ja sie coraz bardziej przyciemniam 8 poziom mi sie zmywa w tempie ekspresowym, nadal mam problemy z szarymi włosami więc ryzyk fizyk, przyciemniam się w strone naturalnego.
Bede mieszać 6.0 i 8.31 z Olii
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.