Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-29, 22:46   #3361
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Czesc dziewczeta.
Przyszlam sie przywitac i do Was dolaczyc

Iwona, Iwa, Eevone, jak wolicie Od roku w Londynie, od poczatku wierna kodom pocztowym NW. Permanentnie brakuje mi wolnego czasu, wiec zakladam tutaj konto, pewnie po to, zeby miec go jeszcze mniej

Przebrnelam co prawda nie przez caly, ale przez wiekszosc watku i czuje sie, jakbym Was juz troche znala
Hej chwalisz sobie NW? bo my z narzeczonym wkrótce rozpoczynamy naszą Londyńską przygodę, właśnie od kodu NW . Przed chwilą zrobiłam rozeznanie na Google maps- już mi się podoba .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 22:46   #3362
AgleRkowa
Rozeznanie
 
Avatar AgleRkowa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Walthamstow
Wiadomości: 787
GG do AgleRkowa
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

A ja przyszłam się podzielić dobrą nowiną i złą...
Dzisiaj Landlord powiedział Nam, że musimy się wyprowadzić bo zajmujemy dużą jedynkę w 2 osoby (para), co jest niedopuszczalne bo ma jakąś kontrolę z mieszkaniówki? czy coś podobnego... jesteśmy wściekli, bo na szybko musimy szukać jakieś dwójki dla Nas... Mamy 3 tygodnie w sumie.
Jedyna dobra wiadomość to taka, że mam pracę zaczynam od jutra, w końcu nie będę siedzieć tylko w domu!!!!!

któraś z Was wynajmowała pokój/studio flat/bądź cokolwiek innego z londynka? słyszy się o bardzo wielu próbach oszustwa właśnie z tej strony, a znaleźliśmy z chłopakiem kilka dosyć ciekawych ofert.
__________________
@ - 28.08...

czekanie...
AgleRkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 22:51   #3363
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez AgleRkowa Pokaż wiadomość
A ja przyszłam się podzielić dobrą nowiną i złą...
Dzisiaj Landlord powiedział Nam, że musimy się wyprowadzić bo zajmujemy dużą jedynkę w 2 osoby (para), co jest niedopuszczalne bo ma jakąś kontrolę z mieszkaniówki? czy coś podobnego... jesteśmy wściekli, bo na szybko musimy szukać jakieś dwójki dla Nas... Mamy 3 tygodnie w sumie.
Jedyna dobra wiadomość to taka, że mam pracę zaczynam od jutra, w końcu nie będę siedzieć tylko w domu!!!!!

któraś z Was wynajmowała pokój/studio flat/bądź cokolwiek innego z londynka? słyszy się o bardzo wielu próbach oszustwa właśnie z tej strony, a znaleźliśmy z chłopakiem kilka dosyć ciekawych ofert.
My z narzeczonym właśnie w poniedziałek znaleźliśmy śliczny pokój na londynku . Teoretycznie 10 lutego się przeprowadzamy, praktycznie- kto wie, skoro o takiej reputacji mówisz . A serio, u nas wydaje się być wszystko w porządku . Ale konretniej będę mogła się wypowiedzieć za jakieś 2/3 tygodnie :P.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:46   #3364
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez AgleRkowa Pokaż wiadomość
A ja przyszłam się podzielić dobrą nowiną i złą...
Dzisiaj Landlord powiedział Nam, że musimy się wyprowadzić bo zajmujemy dużą jedynkę w 2 osoby (para), co jest niedopuszczalne bo ma jakąś kontrolę z mieszkaniówki? czy coś podobnego... jesteśmy wściekli, bo na szybko musimy szukać jakieś dwójki dla Nas... Mamy 3 tygodnie w sumie.
Jedyna dobra wiadomość to taka, że mam pracę zaczynam od jutra, w końcu nie będę siedzieć tylko w domu!!!!!

któraś z Was wynajmowała pokój/studio flat/bądź cokolwiek innego z londynka? słyszy się o bardzo wielu próbach oszustwa właśnie z tej strony, a znaleźliśmy z chłopakiem kilka dosyć ciekawych ofert.
Ja kiedyś coś tam oglądałam, ale nic ciekawego. Sylwia zawsze szuka na Londynku, jak będzie miała czas żeby tu zaglądnąć to na pewno Ci powie
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 05:54   #3365
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Czesc Iwono, cześć Moniko Ja tez mieszkałam na NW10 a teraz Barking. Prawie, bo UPNEY, ale większość ludzi pierwszy raz o Upney słyszy ;D
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 08:10   #3366
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

A co to UPNEY?
Hyhy...

Ja szukam zawsze na londynku, raz trafiłam super!! Tzn później wynikały różne akcje, ale i tak na plus..

Drugi raz to szkoda gadać...

A teraz trzeci raz, ale nie sądzę, by to było na długo, ale kto wie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 11:28   #3367
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Hej chwalisz sobie NW? bo my z narzeczonym wkrótce rozpoczynamy naszą Londyńską przygodę, właśnie od kodu NW . Przed chwilą zrobiłam rozeznanie na Google maps- już mi się podoba .
Chwale sobie NW w wiekszosci to bardzo ladne i spokojne okolice, niektore bardzo posh, jak okolice Regent's Parku, Hampstead etc. ale zawsze sa wyjatki i NW to tez Camden, gdzie moge isc raz w miesiacu radosnie naduzyc w pubie, ale mieszkac to bym nie chciala, no i Kilburn gdzie chyba ktos musialby mi zaplacic za to, zebym zgodzila sie mieszkac

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez AgleRkowa Pokaż wiadomość
któraś z Was wynajmowała pokój/studio flat/bądź cokolwiek innego z londynka? słyszy się o bardzo wielu próbach oszustwa właśnie z tej strony, a znaleźliśmy z chłopakiem kilka dosyć ciekawych ofert.
Nie probowalam nigdy szukac ani pracy, ani mieszkania na londynku- nie mam zaufania do tej strony. Trzeba pamietac, ze tam przede wszystkim szukaja ludzie nie znajacy realiow ani jezyka, czyli obawiam sie ze mozna trafic na osoby chcace naduzyc i odniesc korzysc z niewiedzy innych.
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 11:31   #3368
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Chwale sobie NW w wiekszosci to bardzo ladne i spokojne okolice, niektore bardzo posh, jak okolice Regent's Parku, Hampstead etc. ale zawsze sa wyjatki i NW to tez Camden, gdzie moge isc raz w miesiacu radosnie naduzyc w pubie, ale mieszkac to bym nie chciala, no i Kilburn gdzie chyba ktos musialby mi zaplacic za to, zebym zgodzila sie mieszkac

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------



Nie probowalam nigdy szukac ani pracy, ani mieszkania na londynku- nie mam zaufania do tej strony. Trzeba pamietac, ze tam przede wszystkim szukaja ludzie nie znajacy realiow ani jezyka, czyli obawiam sie ze mozna trafic na osoby chcace naduzyc i odniesc korzysc z niewiedzy innych.
Ale to tez okolice Wembley, ktore sa brzydkie.

Ja pracuje w NW i nie chcialbym tu mieszkac.
Z drugiej strony wlasnie nieopodal mam Dollis Hill i jestw porzadku.
Chyba caly Londyn jest taki, ze kazda okolica ma swoje ladne i mniej ladne strony.

Jak dla mnie chyba tylko Richomnd jest idealne
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 11:45   #3369
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

NW (jak i inne ogolne kody pocztowe) to troche za malo precyzyjne okreslenie, zeby moc stwierdzic jaka jest okolica. Wlasciwie w kazdym takim kodzie znajda sie i miejsca super fajne i zupelne dziury.
NW to jak ktos wspomnial i mile okolice jak Hampstead czy tez przyjemne (acz mniej posh) Kensal Green itp. ale tez chociazby Willesden Junction - chyba musieliby mi zaplacic, zebym tam zamieszkala.
Takie kody przydaja sie imho tylko, zeby ogolnie zarysowac lokalizacje okolicy na mapie.

Co do Londynka - ja fanka nie jestem. Mam wrazenie, ze to miejsce skupiajace nisko wykwalifikowanych ludzi ze slaba znajomoscia angielskiego, ktorzy wyjechali i nie odczuja potrzeby faktycznego dostosowania sie do tutejszych realiow. Dla mnie zupelne zaprzeczenie tego jak powinna wygladac emigracja.
Sporadycznie zdarza mi sie tylko zerknac na forum (jak mi google podaje wynik) jesli trudno mi gdzies znalezc odpowiedz zwiazana ze sprawami podatkowymi itp. I i tak chyba nigdy nie znalazlam tam naprawde porzadnych pomocnych wypowiedzi, raczej tylko takie, ktore naprowadzaly mnie jak szukac dalej.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2014-01-30 o 11:47
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 11:47   #3370
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Ale to tez okolice Wembley, ktore sa brzydkie.

Ja pracuje w NW i nie chcialbym tu mieszkac.
Z drugiej strony wlasnie nieopodal mam Dollis Hill i jestw porzadku.
Chyba caly Londyn jest taki, ze kazda okolica ma swoje ladne i mniej ladne strony.

Jak dla mnie chyba tylko Richomnd jest idealne
O widzisz, o Wembley nie pomyslam, wydawalo mi sie, ze to juz jest W. Faktycznie paskudna okolica.

Co do Richmond, zgadzam sie, jest sliczne, tylko, ze dla mnie to koniec swiata jak kiedys bede mogla sobie pozowolic na prace wylacznie z domu, to wtedy bede mogla tam mieszkac, teraz to by byla komunikacyjna zaglada
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:57   #3371
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez AgleRkowa Pokaż wiadomość
A ja przyszłam się podzielić dobrą nowiną i złą...
Dzisiaj Landlord powiedział Nam, że musimy się wyprowadzić bo zajmujemy dużą jedynkę w 2 osoby (para), co jest niedopuszczalne bo ma jakąś kontrolę z mieszkaniówki? czy coś podobnego... jesteśmy wściekli, bo na szybko musimy szukać jakieś dwójki dla Nas... Mamy 3 tygodnie w sumie.
Jedyna dobra wiadomość to taka, że mam pracę zaczynam od jutra, w końcu nie będę siedzieć tylko w domu!!!!!

któraś z Was wynajmowała pokój/studio flat/bądź cokolwiek innego z londynka? słyszy się o bardzo wielu próbach oszustwa właśnie z tej strony, a znaleźliśmy z chłopakiem kilka dosyć ciekawych ofert.
AgleRkowa czy landlord mieszka z wami w mieszkaniu? Jesli tak to nie macie zadnych praw. Ale jesli landlord mieszka osobno, to nie moze tak poprostu werbalnie kazac sie wam wyprowadzic. Musi wam wystawic Section 21 notice i dac wam 2 miesiace wypowiedzenia. Na razie probuje sie was pozbyc nieprawnie.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 14:58   #3372
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

A my myślimy nad wyprowadzka..gdzieś na 3-2 strefe.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 15:29   #3373
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Ja polecam SpareRoom, na prawdę fajne pokoje oglądałam, wszystkie o lepszym standardzie. Tam znalazłam ten w którym mieszkam obecnie. W sumie dziewczyna odezwała się do mnie widząc moje ogłoszenie o szukanie pokoju. Płacę 415 na miesiąc z rachunkami. Mieszkanie potrzebuje małego remontu, kilka rzeczy się nam zepsuło np. swiatło w łazience i kran, ale się naprawi, musimy się tylko do tego zebrac mieszkamy we dwie, święty spokój,. brak kolejek do łazienki, kuchnia wyposażona w pełni, do pracy mam 5min na piechotę. duży pokój, king size bed, szafa, kanapa. serio nie narzekam. tylko moja współlokatorka trochę do bani, ale da się przeżyć serio można znaleźć coś fajnego tylko trzeba szukać.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 15:41   #3374
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Tez polecam Spareroom, jest duzo fajnych ogloszen, dobra wyszukiwarka. nigdy nie moglam sie przekonac do Moveflat, wszystko git i wiem, ze strona zaufana i nawet byly fajne pokoje, ale nie moglam zniesc wyszukiwania i ogolnie wygladu strony/tego jak dziala.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 16:36   #3375
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Ja polecam SpareRoom, na prawdę fajne pokoje oglądałam, wszystkie o lepszym standardzie. Tam znalazłam ten w którym mieszkam obecnie. W sumie dziewczyna odezwała się do mnie widząc moje ogłoszenie o szukanie pokoju. Płacę 415 na miesiąc z rachunkami. Mieszkanie potrzebuje małego remontu, kilka rzeczy się nam zepsuło np. swiatło w łazience i kran, ale się naprawi, musimy się tylko do tego zebrac mieszkamy we dwie, święty spokój,. brak kolejek do łazienki, kuchnia wyposażona w pełni, do pracy mam 5min na piechotę. duży pokój, king size bed, szafa, kanapa. serio nie narzekam. tylko moja współlokatorka trochę do bani, ale da się przeżyć serio można znaleźć coś fajnego tylko trzeba szukać.
MonnieB, a gdzie Ty mieszkasz? Pewnie pisalas, ale w natloku informacji mi umknelo
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:18   #3376
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Każdy ma inne spojrzenie na obkupienie się, patrząc na ceny w Bicester Village 500 funtów to minimum. Chyba, że ktoś jedzie po jedną torebkę, ale wtedy cena biletu w dwie strony + cena torebki raczej nie będzie się bardzo róznić od zakupu tej rzeczy w normalnym sklepie
No to chyba nie jest tam jakis super taniej niz w sklepach nieoutletowych? Bilety chyba jakies drogie nie sa

Tez ciekawa jestem tej wioseczki najbardziej bym kosmetycznie chciala sie obkupic I perfumowo, nigdy nie widzialam znizek na perfumy Alien..

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:44   #3377
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Ja na Woolwich se18 chwale sobie bardzo.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 06:57   #3378
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Troche mnie nastraszylyscie z tymi okolicami :P. Wlasnie robiłam rozeznanie na mapie, co gdzie i jak. Niektórych "złych" okolicy nie odnalazłam (dobrych niestety zreszta tez), ale mam nadzieje, ze jednak dosc dobrze trafiliśmy z wyborem . Mamy niedaleko do Brent Cross, a na siłownie najpewniej bedziemy chodzic na Hampstead o ile dobrze pamietam .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 07:24   #3379
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Te okolice NW sa ogolnie ok - roznia sie troche dostepem do transportu, wygladem otoczenia, zamoznoscia, ale generalnie Brent Cross/Hendon/Golders Green to bezpieczne miejsca w ktorych smialo mozna szukac mieszkania. Najlepsze okolice w tym rejonie to Hampstead/Belsize Park, ew. Chalk Farm.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 11:20   #3380
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Ja na Woolwich se18 chwale sobie bardzo.
Och, zupelnie nie moje okolice, ale przyznaje- zazdroszcze ceny jaka placisz za wynajem

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Troche mnie nastraszylyscie z tymi okolicami :P. Wlasnie robiłam rozeznanie na mapie, co gdzie i jak. Niektórych "złych" okolicy nie odnalazłam (dobrych niestety zreszta tez), ale mam nadzieje, ze jednak dosc dobrze trafiliśmy z wyborem . Mamy niedaleko do Brent Cross, a na siłownie najpewniej bedziemy chodzic na Hampstead o ile dobrze pamietam .
Ejjj, ja sie staralam dac do zrozumienia, ze dobrze wybralas, nie straszyc!

Btw, wlasnie wrocilam z Brent Cross, okulary z Vision Expres odbieralam
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 11:26   #3381
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Och, zupelnie nie moje okolice, ale przyznaje- zazdroszcze ceny jaka placisz za wynajem

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------



Ejjj, ja sie staralam dac do zrozumienia, ze dobrze wybralas, nie straszyc!

Btw, wlasnie wrocilam z Brent Cross, okulary z Vision Expres odbieralam
Ufff, kamień z serca . Jesteśmy coraz bardziej zadowoleni teoretycznie z wyboru, bo też landlord wydaje się być bardzo w porządku . Najpewniej ja się przeprowadzam sama 10 lutego, w między czasie próbuję załatwić permita na autko, a TŻ dojedzie pod koniec lutego, jak już zakończy wszystkie sprawy w Edynburgu.

Dziewczyny, a może polecacie jakąś siłownię? Chodzi mi głównie o nazwę, nie o lokalizację, bo lokalizacji jest pełno przeważnie w sieciówkach siłowni . Aktualnie korzystamy z Pure Gym i jesteśmy bardzo zadowoleni, aczkolwiek jak już patrzyliśmy, to najbliżej tam Pure Gym mamy jakieś 4 mile od nas, więc myślimy czy by nie zmienić
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 13:58   #3382
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Enn Hendon to fajna i bezpieczna okolica?? Wow! Nie powiedziałabym
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 14:34   #3383
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Czemu bys nie powiedziala? Tu gdzie mieszkam jest spokojnie, bezpiecznie i dosc ladnie i w sumie nie spotkalam sie jeszcze z innymi opiniami.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 14:43   #3384
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Mój były chłopak mieszka na Hendon, nie pamiętam dokładnie gdzie, ale jest tam stacja benzynowa i na niej sklep co-operative. W ciagu 3 miesięcy 4 osoby zostały dźgnięte nożem, a mnie chyba ze dwa razy jakieś typy zaczepiały o pieniądze i gdyby nie to, że mój chłopak przyszedł to nie wiem co by się stało.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 15:22   #3385
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Wow, Monnie... Szczerze mowiac jestem zaskoczona, pierwszy raz spotykam sie z taka opinia i od kiedy tu mieszkam nie mialam absolutnie zadnych watpliwosci odnosnie bezpieczenstwa.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Az sprawdzilam ponownie statystyki policyjne - wynika z nich, ze crime na Hendon jest average albo below average. Porownalam z Woolwich i jest podobnie, chociaz Woolwich wydaje sie mniej bezpieczne wg statystyk. mysle, ze to mogl byc zbieg okolicznosci, Monnie, szczerze mowiac. Ja rozmawialam z paroma osobami ktore znam, ktore tu mieszkaja/maja rodzine i nie slyszalam ani razu, zeby bylo tu nieprzyjemnie i moje obserwacje to potwierdzaja. Opinie w necie tez sa podobne.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 15:39   #3386
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Ale ja nigdy nie twierdziłam, że Woolwich jest bezpieczne, bo wiadomo, że różne rzeczy się tu dzieją, mi nigdy w życiu nic się nie przytrafiło, ale znam parę ludzi, którzy mieli tutaj jakieś tam mniejsze lub większe problemy. Hendon według mnie jest fajną dzielnicą, ale nie taką bezpieczną i moi znajomi, którzy tam mieszkają mogą to potwierdzić niestety..

może po prostu są ulice, które cieszą się dobrą opinią. tak samo jak Woolwich, są miejsca lepsze i gorsze.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.

Edytowane przez MonnieB
Czas edycji: 2014-01-31 o 15:44
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 16:29   #3387
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Dziewczyny po ile u was chodzą takie 1bedroom lub 2 bedrooms flat?
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 17:36   #3388
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Ja mam 1bed 750 all bills included
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 17:44   #3389
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Czesc dziewczeta.
Przyszlam sie przywitac i do Was dolaczyc

Iwona, Iwa, Eevone, jak wolicie Od roku w Londynie, od poczatku wierna kodom pocztowym NW. Permanentnie brakuje mi wolnego czasu, wiec zakladam tutaj konto, pewnie po to, zeby miec go jeszcze mniej

Przebrnelam co prawda nie przez caly, ale przez wiekszosc watku i czuje sie, jakbym Was juz troche znala
hej hej

jak to miło, że zaczął się właśnie weekend
macie nań jakieś plany?
my nic, siedzimy w domu, za zimno ... jakiś dobry obiadek, yankee candles, seans filmowy...
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 23:15   #3390
AgleRkowa
Rozeznanie
 
Avatar AgleRkowa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Walthamstow
Wiadomości: 787
GG do AgleRkowa
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część II

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
AgleRkowa czy landlord mieszka z wami w mieszkaniu? Jesli tak to nie macie zadnych praw. Ale jesli landlord mieszka osobno, to nie moze tak poprostu werbalnie kazac sie wam wyprowadzic. Musi wam wystawic Section 21 notice i dac wam 2 miesiace wypowiedzenia. Na razie probuje sie was pozbyc nieprawnie.

Nie mieszka z nami... :/
__________________
@ - 28.08...

czekanie...
AgleRkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-27 21:17:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.