Schudn±æ 20 - 30 kg - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-08-27, 18:46   #3391
Zaczarowana_Truskawka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczarowana_Truskawka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê, ¿e wiêkszo¶æ z nas co¶ ostatnio kiepsko siê od¿ywia .
Mo¿e wprowadzimy jednak zwyczaj i obowi±zek codziennej spowiedzi z tego co jad³y¶my?

Dzisiaj mam ochotê ze¿reæ kontener s³odyczy. Na pewno co¶ 'niedobrego' wci±gnê w najbli¿szym czasie. Pytanie brzmi co. Bo bia³± czekoladê☠ju¿ dzisiaj poch³onê³am ...

Ostatnio mam tak± ochotê siê zebraæ w sobie i wprowadziæ takie 100% zdrowe ¿ycie, ale wstaje taka zmêczona i ju¿ nic nie chcê i na nic nie mam si³y . Trzeba siê postaraæ o zmianê nastawienia ...
Jestem za
Mo¿e spowied¼ mnie zmotywuje do lepszego od¿ywiania

Nie daj siê! Pamiêtaj, ¿e bêdziesz tego ¿a³owaæ.
Ja ca³e szczê¶cie nie mam ochoty na s³odycze

Damy radê! Musi nam siê udaæ
Ja ostatnio te¿ sobie u¶wiadomi³am, ¿e czas zebraæ siê w sobie. Zosta³y 4 miesi±ce do Nowego Roku. Nie chcê przywitaæ Nowego Roku z 80 kg na liczniku
__________________
Nie musisz nic mówiæ...
Wystarczy mi Twój u¶miech..

01.05.2014
Zaczarowana_Truskawka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-27, 19:20   #3392
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Zaczarowana_Truskawkawecz ko dziekujê za mi³e s³owa

Melonade TAK SPOWIED¯ BYC MUSI!

koniecznie jako warunek uczestnictwa

Ja na sniadanko poch³one³am sa³atke z sa³aty lodowej pomidora i mozzarelli
drug± po³owê wpierdzieli³am na kolacjê bez obiadu dzi¶ bo nie mia³am czasu

na kolacje skórki od chleba po dzieciakach hihih no i z rado¶ci dzi¶ poch³one³am orzed chwil± batonika bounty

musia³am koñcówka @
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-27, 19:34   #3393
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem za
Mo¿e spowied¼ mnie zmotywuje do lepszego od¿ywiania

Nie daj siê! Pamiêtaj, ¿e bêdziesz tego ¿a³owaæ.
Ja ca³e szczê¶cie nie mam ochoty na s³odycze

Damy radê! Musi nam siê udaæ
Ja ostatnio te¿ sobie u¶wiadomi³am, ¿e czas zebraæ siê w sobie. Zosta³y 4 miesi±ce do Nowego Roku. Nie chcê przywitaæ Nowego Roku z 80 kg na liczniku
Za pó¼no ...

Mnie jako¶ Nowy Rok nie motywuje, dopiero ³adna pogoda mnie jako¶ tak nastawia ...
W sumie nie zastanawia³am siê nad tym dawno, nie dawa³am sobie ¿adnych terminów itd. Najfajniej by by³o do koñca wrze¶nia schudn±æ z 7kg, a pó¼niej do koñca roku ca³± resztê mo¿e by siê uda³o ... Tak, chyba trzeba tak postanowiæ .
Na pewno wiosna i lato 2015 s± moje .

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
Zaczarowana_Truskawkawecz ko dziekujê za mi³e s³owa

Melonade TAK SPOWIED¯ BYC MUSI!

koniecznie jako warunek uczestnictwa

Ja na sniadanko poch³one³am sa³atke z sa³aty lodowej pomidora i mozzarelli
drug± po³owê wpierdzieli³am na kolacjê bez obiadu dzi¶ bo nie mia³am czasu

na kolacje skórki od chleba po dzieciakach hihih no i z rado¶ci dzi¶ poch³one³am orzed chwil± batonika bounty

musia³am koñcówka @
Ojej, co tak ma³o? No co¶ Ty!

To co, dodajemy do zasad i przede wszystkim same siê tego trzymamy??
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-27, 19:38   #3394
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4 366
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Bo bia³± czekoladê☠ju¿ dzisiaj poch³onê³am ...
Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
no i z rado¶ci dzi¶ poch³one³am orzed chwil± batonika bounty
za s³odycze dziewczyny

ja kolejny dzieñ odhaczam bez s³odkiego
ale by³am bliska kupienia czekolady, w sklepie zrobili promo na wedlowe 2 za 4z³, kilka razy przechodzi³am ale w koñcu posz³am do kasy, jestem dumna z siebie


moje jedzenie dzi¶
¶. owsianka szarlotkowa
II¶. tost z razowca z szynk±, serem ¿ó³tym, pomidorem i papryk±
O. pulpety w sosie pomidorowym z kasz± jêczmienn± i surówk± coles³aw
P. miseczka wczorajszej zupy kapu¶cianej
K. jajo sadzone i sa³atka - pomidor, ogórek, cebula czerwona z oliw± z oliwek.


a jutro bêdê robiæ diet szarlotkê, mam nadziejê, ¿e siê uda
__________________


nie znoszê osób, które MUSZ¡ mieæ zawsze racjê

Julitka

mooonik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-27, 20:00   #3395
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
za s³odycze dziewczyny

ja kolejny dzieñ odhaczam bez s³odkiego
ale by³am bliska kupienia czekolady, w sklepie zrobili promo na wedlowe 2 za 4z³, kilka razy przechodzi³am ale w koñcu posz³am do kasy, jestem dumna z siebie
Oj, nale¿y mi siê .
A Tobie siê nale¿± brawa, w takim przypadku siê powstrzymaæ nie³atwo!
Cytat:
moje jedzenie dzi¶
¶. owsianka szarlotkowa
II¶. tost z razowca z szynk±, serem ¿ó³tym, pomidorem i papryk±
O. pulpety w sosie pomidorowym z kasz± jêczmienn± i surówk± coles³aw
P. miseczka wczorajszej zupy kapu¶cianej
K. jajo sadzone i sa³atka - pomidor, ogórek, cebula czerwona z oliw± z oliwek.


a jutro bêdê robiæ diet szarlotkê, mam nadziejê, ¿e siê uda
Super jad³ospis . Liczysz mo¿e kalorie, makrosk³adniki?

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Ja dzisiaj wci±gnê³am 1739 kcal. Nie powiem, chcia³abym tyle je¶æ, ale ze zdrowego, "czystego" jedzenia, a nie tak jak dzi¶ .
Wysz³o mi 14% B 37% T 48% W .
Niby bywa³o gorzej, ale ze wzglêdu na szklankê coli, bia³± czekoladê i po³owê pizzy, dzieñ mo¿na zaliczyæ do fatalnych .
__________________




Edytowane przez Melonade
Czas edycji: 2014-08-27 o 20:01
Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-27, 20:11   #3396
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4 366
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Oj, nale¿y mi siê .
A Tobie siê nale¿± brawa, w takim przypadku siê powstrzymaæ nie³atwo!


Super jad³ospis . Liczysz mo¿e kalorie, makrosk³adniki?

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Ja dzisiaj wci±gnê³am 1739 kcal. Nie powiem, chcia³abym tyle je¶æ, ale ze zdrowego, "czystego" jedzenia, a nie tak jak dzi¶ .
Wysz³o mi 14% B 37% T 48% W .
Niby bywa³o gorzej, ale ze wzglêdu na szklankê coli, bia³± czekoladê i po³owê pizzy, dzieñ mo¿na zaliczyæ do fatalnych .
dziêkujê, dziêkujê

nie liczê, zbyt leniwa jestem na to
na pocz±tku jak zaczyna³am to sprawdza³am co ile ma kalorii, orientowa³am siê w tych najwa¿niejszych sk³adnikach, produktach. Jak czego¶ nie jestem pewna wchodzê na ilewazy.pl
Przez pól roku mi siê sprawdza³o, wiêc nie wg³êbia³am siê dok³adniej w liczenie
Jakbym zauwa¿y³a, ¿e waga nie spada, albo mam d³ugi zastój pewnie bym siê wziê³a za porz±dne liczenie.
Ja jem generalnie wszystko. Tylko regularnie i w mniejszych, a czêstszych posi³kach
__________________


nie znoszê osób, które MUSZ¡ mieæ zawsze racjê

Julitka


Edytowane przez mooonik
Czas edycji: 2014-08-27 o 20:12
mooonik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-27, 20:29   #3397
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Za pó¼no ...

Mnie jako¶ Nowy Rok nie motywuje, dopiero ³adna pogoda mnie jako¶ tak nastawia ...
W sumie nie zastanawia³am siê nad tym dawno, nie dawa³am sobie ¿adnych terminów itd. Najfajniej by by³o do koñca wrze¶nia schudn±æ z 7kg, a pó¼niej do koñca roku ca³± resztê mo¿e by siê uda³o ... Tak, chyba trzeba tak postanowiæ .
Na pewno wiosna i lato 2015 s± moje .

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------


Ojej, co tak ma³o? No co¶ Ty!

To co, dodajemy do zasad i przede wszystkim same siê tego trzymamy??
no ma³o ale co tam nale¿y mi sie teraz nie jesæ prawie wcale za te letnie grile i piwka

Tak dodajemy do zasad i przestrzegamy, spowiadamy siê i egzekwujemy spowied¿ od leniwych i zapominalskich

koniec kropka

Edytowane przez 201709081028
Czas edycji: 2014-08-27 o 20:32
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 21:46   #3398
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê, dziêkujê

nie liczê, zbyt leniwa jestem na to
na pocz±tku jak zaczyna³am to sprawdza³am co ile ma kalorii, orientowa³am siê w tych najwa¿niejszych sk³adnikach, produktach. Jak czego¶ nie jestem pewna wchodzê na ilewazy.pl
Przez pól roku mi siê sprawdza³o, wiêc nie wg³êbia³am siê dok³adniej w liczenie
Jakbym zauwa¿y³a, ¿e waga nie spada, albo mam d³ugi zastój pewnie bym siê wziê³a za porz±dne liczenie.
Ja jem generalnie wszystko. Tylko regularnie i w mniejszych, a czêstszych posi³kach
E tam, tyle teraz programów i aplikacji jest, ¿e to szybkie i wygodne .
Ja nigdy nie lubi³am spisywaæ posi³ków w zeszycie itp., a teraz zapisujê w aplikacji i ca³kiem wygodne to jest ;D.
Mnie tylko przera¿a fakt, ¿e wiele osób je stanowczo za ma³o, dlatego czêsto o kalorie pytam .

Jak chodzi tylko o odchudzanie to faktycznie, jedzenie wszystkiego z umiarem jest dobre. Mnie chodzi w g³ównej mierze o zdrowie, wiêc u mnie plany s± inne. Aczkolwiek zawsze lepiej zje¶æ co¶☠takiego sobie ni¿ nie je¶æ nic przez wiele godzin, w miejscu gdzie nie mamy mo¿liwo¶ci stuprocentowo trzymaæ siê za³o¿eñ po prostu wybieraæ mniejsze z³o itp.
Nawet w zasadach zdrowego od¿ywiania wszêdzie pisz±, ¿eby 10% by³o "nasze", na nie do koñca zdrowe posi³ki itd.
Dlatego ja zacznê chyba od zdrowej diety z jednym cheat dayem/ cheat mealem (jeszcze nie wiem, zobaczymy chyba w praniu) w tygodniu. Ostatecznie chcia³abym przynajmniej przez jaki¶ czas je¶æ stuprocentowo zdrowo i bezglutenowo, ale zobaczymy co i kiedy z tego wyjdzie .

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
no ma³o ale co tam nale¿y mi sie teraz nie jesæ prawie wcale za te letnie grile i piwka

Tak dodajemy do zasad i przestrzegamy, spowiadamy siê i egzekwujemy spowied¿ od leniwych i zapominalskich

koniec kropka
Dodane!

Lepiej tak nie rób, bo Ci siê mocno spowolni metabolizm i organizm siê przestawi na g³odówkê ...
Nawet je¿eli by³y grille i piwko to teraz po prostu wróæ do zdrowego jedzenia, nie g³ód¼ siê!
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-27, 22:10   #3399
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4 366
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

No wiesz, startuj±c z wagi ponad 100kg chodzi³o mi nie tylko o odchudzanie, a przede wszystkim zdrowie
Dzi¶ zjad³am oko³o 1700kcal. To ma³o? My¶lê, ¿e nie
Jutro ju¿ sama owsianka z rana bêdzie mia³a pewnie z 500kcal

Te¿ nie planujê tylko schudn±æ, a zmieniæ nawyki na sta³e. Nie zak³adam, ¿e 'zjem to czy tamto po diecie' .
Ja mam w niedzielê takie oszukañcze dni. Zazwyczaj nie do koñca dietetyczne jedzenie typu pierogi, pizza albo co¶ podobnego, plus s³odkie - domowe ciasto, albo jeszcze co¶ innego. Czasem w weekend wypijê piwo, zjadam czipsa. Nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu
Wiesz ja spêdzi³am rok czasu na przygotowaniach do diety, my¶lê, ¿e siê orientujê w tym co jem, ile jem, co mogê je¶æ, a na co uwa¿aæ
__________________


nie znoszê osób, które MUSZ¡ mieæ zawsze racjê

Julitka

mooonik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-27, 23:02   #3400
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
No wiesz, startuj±c z wagi ponad 100kg chodzi³o mi nie tylko o odchudzanie, a przede wszystkim zdrowie
Dzi¶ zjad³am oko³o 1700kcal. To ma³o? My¶lê, ¿e nie
Jutro ju¿ sama owsianka z rana bêdzie mia³a pewnie z 500kcal

Te¿ nie planujê tylko schudn±æ, a zmieniæ nawyki na sta³e. Nie zak³adam, ¿e 'zjem to czy tamto po diecie' .
Ja mam w niedzielê takie oszukañcze dni. Zazwyczaj nie do koñca dietetyczne jedzenie typu pierogi, pizza albo co¶ podobnego, plus s³odkie - domowe ciasto, albo jeszcze co¶ innego. Czasem w weekend wypijê piwo, zjadam czipsa. Nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu
Wiesz ja spêdzi³am rok czasu na przygotowaniach do diety, my¶lê, ¿e siê orientujê w tym co jem, ile jem, co mogê je¶æ, a na co uwa¿aæ
Ale ja nie mówi³am o Tobie, ¿e ma³o jesz przecie¿. Chyba ¼le odebra³a¶ to co napisa³am. Wrêcz Ci przecie¿ mówi³am, ¿e super jad³ospis.

No i fajnie, takie dni s± potrzebne. Jak cz³owiek jest wzglêdnie zdrowy to nie ma co byæ zbyt zafiksowanym na czyste jedzenie. Oczywi¶cie jak kto¶ ma ochotê je¶æ w 100% idealnie to fajnie, ale wiele osób ¼le siê czuje nie mog±c powiedzmy napiæ siê piwa czy zje¶æ kawa³ka tortu, a jak sobie na to pozwol± to powoduje to lawinê ob¿arstwa.
Ja o tyle siê zastanawiam nad cheat dayem, ¿e mam jak±¶ alergiê pokarmow± i nie do koñca wiadomo jak±. Wiêc jak bêdê sobie takie cheaty robiæ to równie dobrze mogê siê nie dowiedzieæ w koñcu co to za alergia i objawy mog± nie ust±piæ :/ .
Póki co postanawiam zdrowo je¶æ i robiæ cheat daye nie czê¶ciej ni¿ raz w tygodniu, a staraæ siê rzadziej i ju¿ . Zobaczymy czy siê co¶ poprawi.

Zale¿y sk±d bra³a¶ informacje .Ale dobrze Ci idzie, wiêc pewnie tak . Zreszt± nigdzie nie mówi³am,¿e tak nie jest.
Ja od ponad 10 lat siê interesujê kwestiami zdrowego ¿ycia, a i tak czasem sama nie wiem. Jest mnóstwo badañ, które sobie zaprzeczaj±, mnóstwo sprzecznych informacji w ró¿nych ksi±¿kach, u ró¿nych naukowców, wyk³adowców itd., mo¿na oszaleæ . Mimo wszystko mam wra¿enie, ¿e ka¿dy sobie musi znale¼æ idealny sposób dla siebie i s³uchaæ swojego organizmu. Tylko problem polega na tym, ¿e ¿eby go s³uchaæ, to on najpierw musi byæ zdrowy ...
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-28, 05:22   #3401
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 432
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê, ¿e wiêkszo¶æ z nas co¶ ostatnio kiepsko siê od¿ywia .
Mo¿e wprowadzimy jednak zwyczaj i obowi±zek codziennej spowiedzi z tego co jad³y¶my?

Dzisiaj mam ochotê ze¿reæ kontener s³odyczy. Na pewno co¶ 'niedobrego' wci±gnê w najbli¿szym czasie. Pytanie brzmi co. Bo bia³± czekoladê☠ju¿ dzisiaj poch³onê³am ...

Ostatnio mam tak± ochotê siê zebraæ w sobie i wprowadziæ takie 100% zdrowe ¿ycie, ale wstaje taka zmêczona i ju¿ nic nie chcê i na nic nie mam si³y . Trzeba siê postaraæ o zmianê nastawienia ...

polecam preparaty z morw± bia³±, obni¿aj± chêæ na s³odycze. A nastawienie te¿ po³ow± sukcesu. My¶l pozytywnie
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 05:50   #3402
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cze¶æ dziewczyny.
I ja mam problem ze s³odyczami objadlam sie chalwa tak ze mi niedobrze a tak nie¼le mi szlo, 7kg na minusie... buu niedobre s³odycze
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-28, 09:22   #3403
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Widzê, ¿e wiêkszo¶æ z nas co¶ ostatnio kiepsko siê od¿ywia .
Mo¿e wprowadzimy jednak zwyczaj i obowi±zek codziennej spowiedzi z tego co jad³y¶my?
Ja jestem za - czujê siê osamotniona, ma³o kto wrzuca swoje grzeszki na forum.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
na kolacje skórki od chleba po dzieciakach hihih no i z rado¶ci dzi¶ poch³one³am orzed chwil± batonika bounty

musia³am koñcówka @
Tak to dokañczanie po dzieciach, równie¿ rujnuje moj± dietê.
Ale ¿al wyrzuciæ dobre jedzonko, nawet za cenê kolejnego kilograma.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
E

Lepiej tak nie rób, bo Ci siê mocno spowolni metabolizm i organizm siê przestawi na g³odówkê ...
Nawet je¿eli by³y grille i piwko to teraz po prostu wróæ do zdrowego jedzenia, nie g³ód¼ siê!
Popieram, jeszcze jo-jo sobie zafundujesz.

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Dobrze to ja zaczynam za dzieñ wczorajszy:
serek brzoskwiniowy z ciemnym chlebem
kawa³ek sernika z malinami
leczo
s³onecznik
go³±bki z kapust± x 2
kawa³ek sernika z malinami
delicje
kawa z mlekiem x 2.

Beznadzieja, ale wczoraj poza prac± ca³y dzieñ mia³am w rozjazdach. Jak z domu wysz³am o 7, tak wróci³am o 19-tej.
Cud, ¿e w ogóle co¶ zjad³am.
Najgorsze to, ¿e by³y to g³ownie s³odycze.
Tak, ¿e kcal nie brak³o - ale za to z czego

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Dziewczyny LadyDagaMilon by³a tak dobra i sklei³a mi dwa zdjêcia jedno z czerwca drugie z sierpnia. W klubie do obejrzenia.
Pomijaj±c moje umiejêtno¶ci fotogeniczne,
czy Wy widzicie jak±¶ ró¿nicê ? Potrzebujê szczerych komentarzy, a nie g³askania i dobrych chêci.
__________________




Edytowane przez Malinka_Malinka
Czas edycji: 2014-08-28 o 09:24
Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-28, 10:01   #3404
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem za - czujê siê osamotniona, ma³o kto wrzuca swoje grzeszki na forum.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------



Tak to dokañczanie po dzieciach, równie¿ rujnuje moj± dietê.
Ale ¿al wyrzuciæ dobre jedzonko, nawet za cenê kolejnego kilograma.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------



Popieram, jeszcze jo-jo sobie zafundujesz.

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Dobrze to ja zaczynam za dzieñ wczorajszy:
serek brzoskwiniowy z ciemnym chlebem
kawa³ek sernika z malinami
leczo
s³onecznik
go³±bki z kapust± x 2
kawa³ek sernika z malinami
delicje
kawa z mlekiem x 2.

Beznadzieja, ale wczoraj poza prac± ca³y dzieñ mia³am w rozjazdach. Jak z domu wysz³am o 7, tak wróci³am o 19-tej.
Cud, ¿e w ogóle co¶ zjad³am.
Najgorsze to, ¿e by³y to g³ownie s³odycze.
Tak, ¿e kcal nie brak³o - ale za to z czego

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Dziewczyny LadyDagaMilon by³a tak dobra i sklei³a mi dwa zdjêcia jedno z czerwca drugie z sierpnia. W klubie do obejrzenia.
Pomijaj±c moje umiejêtno¶ci fotogeniczne,
czy Wy widzicie jak±¶ ró¿nicê ? Potrzebujê szczerych komentarzy, a nie g³askania i dobrych chêci.
Malinka bo cie ciepne zaraz no róznica nie jest tutaj olbrzymia bo do waleni nie nalezysz ale widaæ róznicê
pupa brzuszek i uda kilka centów napewno ci zesz³o ,u siebie siê zazwyczaj nie widzi ,dlatego Ja siê fotografujê by miec podgl±d rzeczywisty
w ka¿dym razie ja od po³owy czwerwca jestem totalnym leniem z dieta i cwiczeniami stojê! to co mi tak ³adnie spad³o zatrzyma³o siê, z wiadomych i ¶wiadomych przyczyn
Jak wróci³ mój M±¿ na 2 mce lata nie by³am w stanie jesæ inaczej , On ciagle co¶ pa³aszowa³ i wymysla³, grill i piwko, a to ciasto mam upiec itd itp trochê na miescie jedzenia bez liczenia kcal i waga od po³owy czerwca stoi...
teraz wyjecha³ a Ja musze siê pilnowac i na nowo przestawiæ na "ZDROWE" jedzonko bo przy nim siê poprostu NIE DA! w nstêpnym tygodniu zaczynam treningi i daje czadu do sylwestra MUSZÊ WA¯YÆ 70KILO


aaaaaa apropos kupi³am 4dni temu baterie do wagi bo nie mia³am 3 tyg podgladu na siebie i wiecie co? zwa¿y³am sie w okresie 3 dni temu i pad³am na kolana waga pokaza³a! 86,6kg
ale siê wystraszy³am jak diabli ze przypierdzieli³am
dzieki bogu to woda i babole okresowe
dzi¶ waga pokaza³a 83,5kg

jestem mimo wszystko zadowolona z sukcesu jaki juz osi±gne³am bo nie katowa³am sie z niczym,a i tak ³adnie schud³am
w ka¿dym razie rozmawia³m z moj± Pani± dct i powiedzia³a ¿e nie mozna wszystkiego co siê kocha odejmowac od pyska bo organizm i tak siê o to dopomni a wtedy mozemy miec niez³y powrót wagi
wiec jak raz w tygodniu zjesz batonika czy pyrke z sosikiem to nic ci siê nie stanie i nie przytyjesz odrazu, organizm zapamiêtuje to co dobre i raz na jakis czas trzeba a nawet powinno sie zjesc to co niedozwolone wtedy dieta przebiega pomyslnie i bez katuszy, Ja poprostu przeliczam czy co¶ op³aca mi siê zje¶c czy nie ,o to chodzi ze Moja DIETA nie jest ¿adn± diet± tylko zmian± raz na zawsze nawyków zywieniowych m¿ te¿ musi byc
wierzê ¿e osi±gnê sukces i nie mogê siê go doczekaæ ,tak z radosci zrobi³am sobiew foteczkê i wam siê poka¿ê na publicznym a co tam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5715.jpg (37,4 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5717.jpg (35,0 KB, 10 za³adowañ)
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-28, 10:11   #3405
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

moje wymiary:

data 06.05.2014

waga: 92,1
pas 107cm
biodra 108cm
pod biustem 97cm
odo 63,5cm
³ydka 44cm

28.08.2014

waga : 83,5kg
pas 96cm
biodra 103cm
pod biustem 95cm
udo 56,5cm mierzone na srodku -7centów
³ydka 41,5cm

najbardziej widac u mnie zmianê nóg s± szczuplejsze i ³adnie umiesniona reszta jeszcze pozostawia wiele do ¿yczenia ale co tam czasu mam ogrom by zrobiæ to raz na zawsze i zdrowo
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-28, 10:51   #3406
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4 366
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cze¶æ!

w³a¶nie pijemy z córk± kawê i jemy pyszn±, zdrow± szarlotkê. Wysz³a mega nie jest to mo¿e tak pyszne jak na kruchym cie¶cie, ale nie mo¿na mieæ wszystkiego

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja nie mówi³am o Tobie, ¿e ma³o jesz przecie¿. Chyba ¼le odebra³a¶ to co napisa³am. Wrêcz Ci przecie¿ mówi³am, ¿e super jad³ospis.

No i fajnie, takie dni s± potrzebne. Jak cz³owiek jest wzglêdnie zdrowy to nie ma co byæ zbyt zafiksowanym na czyste jedzenie. Oczywi¶cie jak kto¶ ma ochotê je¶æ w 100% idealnie to fajnie, ale wiele osób ¼le siê czuje nie mog±c powiedzmy napiæ siê piwa czy zje¶æ kawa³ka tortu, a jak sobie na to pozwol± to powoduje to lawinê ob¿arstwa.
Ja o tyle siê zastanawiam nad cheat dayem, ¿e mam jak±¶ alergiê pokarmow± i nie do koñca wiadomo jak±. Wiêc jak bêdê sobie takie cheaty robiæ to równie dobrze mogê siê nie dowiedzieæ w koñcu co to za alergia i objawy mog± nie ust±piæ :/ .
Póki co postanawiam zdrowo je¶æ i robiæ cheat daye nie czê¶ciej ni¿ raz w tygodniu, a staraæ siê rzadziej i ju¿ . Zobaczymy czy siê co¶ poprawi.

Zale¿y sk±d bra³a¶ informacje .Ale dobrze Ci idzie, wiêc pewnie tak . Zreszt± nigdzie nie mówi³am,¿e tak nie jest.
Ja od ponad 10 lat siê interesujê kwestiami zdrowego ¿ycia, a i tak czasem sama nie wiem. Jest mnóstwo badañ, które sobie zaprzeczaj±, mnóstwo sprzecznych informacji w ró¿nych ksi±¿kach, u ró¿nych naukowców, wyk³adowców itd., mo¿na oszaleæ . Mimo wszystko mam wra¿enie, ¿e ka¿dy sobie musi znale¼æ idealny sposób dla siebie i s³uchaæ swojego organizmu. Tylko problem polega na tym, ¿e ¿eby go s³uchaæ, to on najpierw musi byæ zdrowy ...
no tak trochê zrozumia³am, ¿e co¶ jest nie tak

Wiadomo, ¿e co ¼ród³o to inna opinia. Nawet dietetycy podaj± ró¿ne informacje choæby w sprawie owoców. Grunt to znale¼æ swój z³oty ¶rodek. Ja szuka³am na wiza¿u, opracowywa³am jad³ospisy na podstawie tamtejszych wklejanych, na forum kfd i wielu innych stronkach, niektóre informacje dziel±c na pó³
Bardzo du¿o czasu po¶wiêci³am na to, teraz wdra¿am w ¿ycie. Wiadomo, ¿e nie idealnie, bo tak mi po prostu nie pasuje ¿yæ od a do za wg regu³.


A robi³a¶ testy? Takie celowanie w to czy tamto mo¿e zaj±æ szmat czasu i niekoniecznie daæ rozwi±zanie...

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ

Dobrze to ja zaczynam za dzieñ wczorajszy:
serek brzoskwiniowy z ciemnym chlebem
kawa³ek sernika z malinami
leczo
s³onecznik
go³±bki z kapust± x 2
kawa³ek sernika z malinami
delicje
kawa z mlekiem x 2.

Beznadzieja, ale wczoraj poza prac± ca³y dzieñ mia³am w rozjazdach. Jak z domu wysz³am o 7, tak wróci³am o 19-tej.
Cud, ¿e w ogóle co¶ zjad³am.
Najgorsze to, ¿e by³y to g³ownie s³odycze.
Tak, ¿e kcal nie brak³o - ale za to z czego
bardzo ¼le Malinko


Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
moje wymiary:

data 06.05.2014

waga: 92,1
pas 107cm
biodra 108cm
pod biustem 97cm
odo 63,5cm
³ydka 44cm

28.08.2014

waga : 83,5kg
pas 96cm
biodra 103cm
pod biustem 95cm
udo 56,5cm mierzone na srodku -7centów
³ydka 41,5cm
³adne wyniki
a co æwiczysz je¶li mogê zapytaæ?
__________________


nie znoszê osób, które MUSZ¡ mieæ zawsze racjê

Julitka

mooonik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-28, 13:20   #3407
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem za - czujê siê osamotniona, ma³o kto wrzuca swoje grzeszki na forum.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------



Tak to dokañczanie po dzieciach, równie¿ rujnuje moj± dietê.
Ale ¿al wyrzuciæ dobre jedzonko, nawet za cenê kolejnego kilograma.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------



Popieram, jeszcze jo-jo sobie zafundujesz.

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Dobrze to ja zaczynam za dzieñ wczorajszy:
serek brzoskwiniowy z ciemnym chlebem
kawa³ek sernika z malinami
leczo
s³onecznik
go³±bki z kapust± x 2
kawa³ek sernika z malinami
delicje
kawa z mlekiem x 2.

Beznadzieja, ale wczoraj poza prac± ca³y dzieñ mia³am w rozjazdach. Jak z domu wysz³am o 7, tak wróci³am o 19-tej.
Cud, ¿e w ogóle co¶ zjad³am.
Najgorsze to, ¿e by³y to g³ownie s³odycze.
Tak, ¿e kcal nie brak³o - ale za to z czego

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Dziewczyny LadyDagaMilon by³a tak dobra i sklei³a mi dwa zdjêcia jedno z czerwca drugie z sierpnia. W klubie do obejrzenia.
Pomijaj±c moje umiejêtno¶ci fotogeniczne,
czy Wy widzicie jak±¶ ró¿nicê ? Potrzebujê szczerych komentarzy, a nie g³askania i dobrych chêci.
Ró¿nica gigantyczna nie jest, ale widaæ, ¿e co¶ siê zmieni³o .

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
moje wymiary:

data 06.05.2014

waga: 92,1
pas 107cm
biodra 108cm
pod biustem 97cm
odo 63,5cm
³ydka 44cm

28.08.2014

waga : 83,5kg
pas 96cm
biodra 103cm
pod biustem 95cm
udo 56,5cm mierzone na srodku -7centów
³ydka 41,5cm

najbardziej widac u mnie zmianê nóg s± szczuplejsze i ³adnie umiesniona reszta jeszcze pozostawia wiele do ¿yczenia ale co tam czasu mam ogrom by zrobiæ to raz na zawsze i zdrowo
Wow, -7cm w udzie, moje marzenie .
Gratulujê, piêknie Ci idzie

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ!

w³a¶nie pijemy z córk± kawê i jemy pyszn±, zdrow± szarlotkê. Wysz³a mega nie jest to mo¿e tak pyszne jak na kruchym cie¶cie, ale nie mo¿na mieæ wszystkiego



no tak trochê zrozumia³am, ¿e co¶ jest nie tak
to ja Ci piszê, ¿e super jad³ospis, a Ty my¶lisz, ¿e Ciê krytykujê, no nie mogê!

Cytat:
Wiadomo, ¿e co ¼ród³o to inna opinia. Nawet dietetycy podaj± ró¿ne informacje choæby w sprawie owoców. Grunt to znale¼æ swój z³oty ¶rodek. Ja szuka³am na wiza¿u, opracowywa³am jad³ospisy na podstawie tamtejszych wklejanych, na forum kfd i wielu innych stronkach, niektóre informacje dziel±c na pó³
Bardzo du¿o czasu po¶wiêci³am na to, teraz wdra¿am w ¿ycie. Wiadomo, ¿e nie idealnie, bo tak mi po prostu nie pasuje ¿yæ od a do za wg regu³.
Mnie szlag trafia, bo naczytam siê jaka to dana rzecz jest genialna, a potem trafiam na artyku³y o tym, jaka to jest z³a. Zdziwi³y mnie takie opinie o oleju lnianym i olejach w ogóle ostatnio .
No, ale trzeba poznaæ swój organizm, obserwowaæ jak reaguje na zmiany i tak dobieraæ. Oczywi¶cie najlepiej siê opieraæ o jak±¶ solidn± wiedzê .
Powiedzia³abym, ¿e 90% wiza¿u to s± tragiczne informacje, za to kfd to ju¿ co¶ innego . Chocia¿ i tak opieranie siê tylko o fora internetowe mo¿e byæ zgubne. Grunt to zachowaæ zdrowy rozs±dek i nie przyjmowaæ za ¶wiêt± prawdê czego¶, co kto¶ anonimowy napisa³ na forum. Ale to wszystkie przecie¿ wiemy .

Ja mam t± niechêæ do wiza¿owych m±dro¶ci, bo ci±gle tylko M¯WR - mniej ¿arcia, wiêcej ruchu - a w³a¶nie w wiêkszo¶ci przypadków powinno siê je¶æ wiêcej/tyle samo, ale innych rzeczy ... No, ale nie bêdê rozwijaæ tego tematu, ka¿dy ma swój rozum i ka¿dy siê na swoich b³êdach uczy.
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-28, 13:27   #3408
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ!

w³a¶nie pijemy z córk± kawê i jemy pyszn±, zdrow± szarlotkê. Wysz³a mega nie jest to mo¿e tak pyszne jak na kruchym cie¶cie, ale nie mo¿na mieæ wszystkiego



no tak trochê zrozumia³am, ¿e co¶ jest nie tak

Wiadomo, ¿e co ¼ród³o to inna opinia. Nawet dietetycy podaj± ró¿ne informacje choæby w sprawie owoców. Grunt to znale¼æ swój z³oty ¶rodek. Ja szuka³am na wiza¿u, opracowywa³am jad³ospisy na podstawie tamtejszych wklejanych, na forum kfd i wielu innych stronkach, niektóre informacje dziel±c na pó³
Bardzo du¿o czasu po¶wiêci³am na to, teraz wdra¿am w ¿ycie. Wiadomo, ¿e nie idealnie, bo tak mi po prostu nie pasuje ¿yæ od a do za wg regu³.


A robi³a¶ testy? Takie celowanie w to czy tamto mo¿e zaj±æ szmat czasu i niekoniecznie daæ rozwi±zanie...

bardzo ¼le Malinko




³adne wyniki
a co æwiczysz je¶li mogê zapytaæ?
dziekuje serduszko narazie nie æwiczê
ale za tydzien si³ka znów w domu jakos mi nie idzie
ogólnie to u mnie orbitrek na si³ce i trochê æwiczeñ na nogi,ramiiona i brzuch ale orbitrek wypaca ze mnie wszystko po 40minutach schodze mokra jak szczuros³aw do tego ³adnie nó¿ki modeluje
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-28, 16:32   #3409
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

A ja w³a¶nie lecê na si³owniê, ciê¿ko mi siê by³o zebraæ, ale czas ruszyæ ty³ek! brzuch sam nie spadnie :P
( a móg³by)
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 19:41   #3410
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4 366
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
to ja Ci piszê, ¿e super jad³ospis, a Ty my¶lisz, ¿e Ciê krytykujê, no nie mogê!
no ju¿ wiem, ju¿ wiem



Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje serduszko narazie nie æwiczê
ale za tydzien si³ka znów w domu jakos mi nie idzie
ogólnie to u mnie orbitrek na si³ce i trochê æwiczeñ na nogi,ramiiona i brzuch ale orbitrek wypaca ze mnie wszystko po 40minutach schodze mokra jak szczuros³aw do tego ³adnie nó¿ki modeluje
rozumiem


kolejny dzieñ bez s³odyczy


jedzenie
¦ owsianka budyniowa z bananem, nektarynk±, orzechami w³oskimi
II¶ szarlotka, kaw± z mlekiem
O zapiekanka a'la gyros z kasz± jaglan±, sa³atka z pomidorów ze szczypiorkiem
P. marchewka z jab³kiem
K grahamka z serkiem do smarowania, pomidor i papryka
__________________


nie znoszê osób, które MUSZ¡ mieæ zawsze racjê

Julitka

mooonik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-28, 19:58   #3411
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Meldujê i¿ u mnie dzieñ tez bez s³odyczy doustnych za to naw±cha³am sie perfum dzi¶ i straci³am apetyt po wyjsciu z perfumerii

sniadanie? kawa-jab³ko

obiad 1/2 udka pieczonego

kolacja 1/2 twaro¿ku capressi z 2 ³yz jogurtu naturalnego i 5³y¿ek mleka, 2 ³yzeczki cukru mniam mniam mniam

sysko dzi¶, nie mam apetytu a po drugie mam ochotê by ¿o³±dek siê troszkê skurczy³
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-28, 20:00   #3412
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

A ja w³a¶nie zrobilam sobie rybkê z grilla
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 04:24   #3413
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
Meldujê i¿ u mnie dzieñ tez bez s³odyczy doustnych za to naw±cha³am sie perfum dzi¶ i straci³am apetyt po wyjsciu z perfumerii

sniadanie? kawa-jab³ko

obiad 1/2 udka pieczonego

kolacja 1/2 twaro¿ku capressi z 2 ³yz jogurtu naturalnego i 5³y¿ek mleka, 2 ³yzeczki cukru mniam mniam mniam

sysko dzi¶, nie mam apetytu a po drugie mam ochotê by ¿o³±dek siê troszkê skurczy³
Zdecydowanie za malo oby dzis bylo lepiej!

u mnie wczoraj:
- omlet z 2 jajek z dzemem
- nektarynka z serkiem homo
- ³oso¶ pieczony, 3 ziemniaki pieczone, salata z oliwa z oliwek
- sok z truskawek, banana i brzoskwini

U mnie dzis nie bedzie wagi bo tak wyszlo ze nie spalam u siebie a tu wagi nie mam

W srode bylam u dietetyczki i zostalam pochwalona;p bo 3% masy ciala z t³uszczu przeszla na miesnie
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 05:16   #3414
womendontcry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Niewiasty,
wybaczcie, ¿e ostatnio zamilk³am, ale wracam do pracy od pierwszego wrze¶nia i mam ogrom roboty ju¿ teraz... I stresa takiego, ¿e jak widzicie, spaæ nie mogê... Taka stara, a taka g³upia baba ze mnie

Pozwólcie, ¿e bez cytowania odniosê siê do kilku spraw:

1. Wszystkim dziêkujê za s³owa otuchy. By³o, minê³o, boli nadal, ale mam dwójkê dzieciaczków i dla nich chcê ¿yæ, d³ugo i szczê¶liwie

2. Malinko, jako mê¿atka z kilkunastoletnim sta¿em muszê przyznaæ Ci racjê: ma³¿eñstwo to sztuka kompromisu. Nie zapominaj jednak, ¿e tê sztukê posi±¶æ musz± oboje ma³¿onkowie. Nie jestem zwolenniczk± ani cichych dni ani obelg padaj±cych z prêdko¶ci± karabinu maszynowego, ale na pewno o s³uszn± sprawê warto powalczyæ Gdyby mój m±¿ zapyta³, kiedy znajdê na to czas, odpowiedzia³abym po prostu: wtedy, kiedy ty mnie na chwilê zast±pisz. I jeszcze pytanie - czy Twój m±¿ nie ma ¿adnego hobby, któremu po¶wiêca czas? Tak dla równowagi mog³aby¶ tytrochê czasu po¶wiêciæ dla siebie

3. Dzieci w wózkach - mój synek ma 2,5 roku, i je¼dzi w wózku, w du¿ym, dla ¶cis³o¶ci. Jest na tyle ruchliwy, ¿e przej¶cie do parku wzd³u¿ ruchliwej ulicy napawa mnie strachem. Dla swojego bezpieczeñstwa siedzi w wózku, za to w parku hasa rado¶nie po kilka godzin. Nie uprawiam natomiast z dzieæmi turystyki sklepowej, wiêc nie wiem jak to jest z du¿ymi zakupami z dzieckiem u boku

4. Mia³am przez chwilê wra¿enie, ¿e nie lubicie nauczycieli, i nie wierzycie w nasze kwalifikacje
Hej, no wiadomo, ¿e czarne owce wszêdzie sie trafi±, ale jestem przekonana, ¿e wiêkszo¶c z nas to kompetentni fachowcy i sympatyczni ludzie Podkre¶lam: wiêkszo¶æ

5. Kobiety, nie zmienia siê regu³ w czasie gry... Uprzejmie proszê by znie¶æ wymóg codziennej spowiedzi z jedzenia i zostawiæ tak± alternatywê tylko dla chêtnych... Nie mam czasu na codzienne pisanie jad³ospisu, poza tym, tak jak pisa³am, ja jem wszystko, tylko w rozs±dnych ilo¶ciach. I chudnê 1 kg na tydzieñ - dzi¶ na wadzê:
93, 6
__________________
womendontcry

----98-97-96-95-94-93-92-91-90-
89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-
79-78-77-76 -75-74-73 -72-71-70-
69-68-67-66-65

Edytowane przez womendontcry
Czas edycji: 2014-08-29 o 05:57
womendontcry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 05:30   #3415
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 432
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Kilogram w miesi±c, no w koñcu s³yszê racjonalne my¶lenie
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 05:55   #3416
womendontcry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez meganem Poka¿ wiadomo¶æ
Kilogram w miesi±c, no w koñcu s³yszê racjonalne my¶lenie
Oczywiscie pomy³ka, ju¿ poprawiam - 1 kg w TYDZIEÑ!!!

Zapewniam, ¿e to jest racjonalne my¶lenie - przy takiej ilo¶ci masy krytycznej norm± jest gubienie nadprogramowych kg szybko i du¿o
Na pocz±tku, pó¼niej jest i trdniej i wolniej, i có¿... trzeba siê z tym pogodziæ
__________________
womendontcry

----98-97-96-95-94-93-92-91-90-
89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-
79-78-77-76 -75-74-73 -72-71-70-
69-68-67-66-65
womendontcry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 05:57   #3417
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez womendontcry Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywiscie pomy³ka, ju¿ poprawiam - 1 kg w TYDZIEÑ!!!

Zapewniam, ¿e to jest racjonalne my¶lenie - przy takiej ilo¶ci masy krytycznej norm± jest gubienie nadprogramowych kg szybko i du¿o
Na pocz±tku, pó¼niej jest i trdniej i wolniej, i có¿... trzeba siê z tym pogodziæ
ja te¿ uwa¿am, ¿e kg w tydzieñ to dobry i racjonalny wynik tylko nie wiem czemu ma³o kiedy udaje mi siê go osi±gn±æ
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 07:21   #3418
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Ja w³a¶nie zgubilam kg w ci±gu 7 dni. £±cznie juz 7kg. A jeszcze tyle przede mn± (
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 08:16   #3419
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Womendoncry
Nikt nie zmienia regu³ gry Moja Droga, jak do nas do³acza³as zapewne czyta³as regulamin???
nie mozna byc zbyt wygodnym jak siê chce osi±gn±æ cel,
nie pisz ze nie masz casu na pisanie jad³ospisu ,bo jezeli znajdujesz czas na napisanie postu ,to kilka dodtakowych s³ow nie powinno stanowiæ problemu,
w kazdym razie jako sta³a uczestniczka w±tasa od pocz±tku ,pozwolê sobie zauwa¿yæ ze kiedy spowiedz jad³ospisowa by³a to i motywacja i spadki wiêksze by³y ,wiêc mo¿e czas zacz±æ tego przestrzegaæ!?
uwa¿am ¿e tak , sama siê pilnowa³am bo wiedzia³am ze jak napiszê co¶ niedozwolonego to oberwe po uszach i to tez by³o motywuj±ce

pozwolê tez sobie zauwazyc ze to nie jest NOWA zmiana tylko powrót do STAREGO wymogu naszego jak by³o na pocz±tku proszê zerkn±c na regulamin !!!
NR 2!

CYTUJÊ:
2. Codziennie piszemy co zjad³y¶my, wszystkie dobre i z³e, ma³e i du¿e posi³ki. Nie obra¿amy siê, jak kto¶ poprawia nasz jad³ospis, a poprawiaj±c czyj¶ jad³ospis bierzemy pod uwagê jego cele, za³o¿enia i etap odchudzania.

przez okres wakacyjny wiele dziewczyn nas opuscilo ,wiele przyby³o nowych które tez z czasem siê krusz± , nie popadajmy w rutynê i lenistwo ,niech w nasz w±tek powróci zycie sprzed wakacji

moja waga stoi ,ale juz nied³ugo
83kg

moje sniadanko
kawka z mlekiem
twaro¿ek 1/2 kostki 2 ³yzki jogurtu naturalnego ,kromka chleba ziarnistego pomidor

Edytowane przez 201709081028
Czas edycji: 2014-08-29 o 08:25
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-08-29, 08:33   #3420
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
Meldujê i¿ u mnie dzieñ tez bez s³odyczy doustnych za to naw±cha³am sie perfum dzi¶ i straci³am apetyt po wyjsciu z perfumerii

sniadanie? kawa-jab³ko

obiad 1/2 udka pieczonego

kolacja 1/2 twaro¿ku capressi z 2 ³yz jogurtu naturalnego i 5³y¿ek mleka, 2 ³yzeczki cukru mniam mniam mniam

sysko dzi¶, nie mam apetytu a po drugie mam ochotê by ¿o³±dek siê troszkê skurczy³
Widzê, ¿e starasz siê o uzyskanie efektu jo-jo, ale czy na pewno tego chcesz?
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 11:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.